SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 19:40   #3121
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 833
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Dzięki .
Alterrę i Isanę miałam. BingoSpa... hm, czaję się od dawna, mówiąc szczerze . Polecacie może jakąś konkretnie?

Mila? Nigdy nie słyszałam . Kallosa właśnie niedawno skończyłam.
Chyba zamówię tą BingoSpa.
Ja mam z masłem shea i algami Jedna z moich ulubionych masek .
Ja kupiłam swoją w dużym Tesco, ale ostatnio spotkałam też w markecie w małym miasteczku
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:44   #3122
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Już miałam dosyć użerania się z nimi, bo na górze wieczny przyklap, a na dole pełno włosów, jak sobie zakręciłam lub pofalowałam wyglądałam jak lew A teraz są wyraźnie lżejsze i fale łatwiej zrobić
o to supcio, teraz czekam na fotkę tych fal

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wygląda ciekawie... ale pewnie nie znajdę u siebie. Ile zapłaciłaś jak można zapytać? no i ciekawa jestem Twojej opinii
też nabrałam mobilizacji do rozjaśniania na wiosnę, będę coś działać

24 zł

myłam nim raz i ładnie się pienił zmył super olej i wogole nie splątał włosów, bardzo łądnie sie spłukał na serio, i nie wysuszył, na razie wsyztsko na plus
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko Bingo z algami i dla mnie to taki nic nie robiący śmierdziel był, ale dziewczyny chwalą.
ja uwielbiam zapach tego bingacza
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:50   #3123
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość

ja uwielbiam zapach tego bingacza
Ta różnorodność reakcji włosów i nosów na te same kosmetyki jest zadziwiająca
Zaczynam zazdrościć osobom, których włosy lubią tanie kosmetyki i jeszcze na dodatek zapachowo im to odpowiada
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:57   #3124
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
Piękne włosy! może to poczucie że jest bad to dlatego że są z tyłu i ich nie widzisz wcałej okazałości
Dziękuję bardzo Ja je lubię, tylko to się tak udziela, wszyscy mówią o mysich kolorach, a ja chyba taki mam... A uwielbiam je takie, naturalne, jak łapią słońce, to mam pasemka, no...lubię je

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Oj Freckledl, takie włosy i Ty jeszcze marudzisz Nie wolno! Świetny kolor, i takie proste, gładkie! Też chcę
Dziękuję Ja narzekam tylko na rozdwajające końcówki ^^
Dzięki, ale mi miło jest strasznie

Cytat:
Napisane przez musthavelonghair Pokaż wiadomość
O jakie piękne, GĘSTE włosy! Daj dotknąć Ech, ja z moimi piórkami mogę tylko pomarzyć o takich właśnie gęstych, jak Twoje Chyba źle mierzę włosy, bo mamy podobną długośc wg pomiarów, a tak wizualnie to Twoje są dłuższe
Ale super, dzięki
Jeśli w podpisie masz dobrze (46cm), to ja mam 56, więc jest różnica, poza tym nie zapominaj, że ja jestem niższa od Ciebie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
z półproduktami mam na bakier także, próbowałam różnych, w różnych kombinacjach, ale jest tego tyle, że nie wiem na co się zdecydować, nie widzę po żadnym szczególnie pozytywnego efektu, brakuje mi takiego WOW... efektu, że gdy coś użyję jest super, ale także i parę dni potem, a nie tylko do następnego mycia...

jeśli chodzi o to czemu - żaden nie dał dobrego efektu, zawsze mam potem włosy hm... czuję, że coś na nich jest, są zestrąkowane i brakuje im sypkości... a ja chcę gładkie, błyszczące i sypkie, nie pamiętam już, kiedy ostatnio takie miałam



ależ Ty masz gęste końcówki!



moje chyba też podobne myślałam ostatnio o tej Bioetice, bo Wax Kamille jakoś tak słabo działa, niby jest ok, ale to nie to i ciągle myślę tylko o tym, żeby go wykończyć i kupić coś nowego... sprawdza się w miarę jako pierwsze O w OMO.




Sprzedaj mi ją Albo się wymieńmy, ale nie wiem, czy mam cokolwiek, co byś chciała

[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;40202117]Nie polecam testu z wodą, bo jest niewiarygodny któraś z blogerek o tym pisała, ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć

To co napisałaś to wskazuje wręcz na niską porowatość .





Śliczne włosy Kolor bardzo mi się podoba, bardzo mało takich naturalnych się widuje, a szkoda


Jak Ci się sprawuje?
bo ja dostałam odlewkę i w sumie nie bardzo go polubiłam, stosuję teraz tylko przed myciem


Może jesteś wyższa i stąd to wrażenie





Kupiłam hennę, nie mogę patrzeć na te rudzielce prześwity głupie Dam jej drugą szansę, jak się nie spisze to będę próbować z farbami

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------


BingoSpa, Alterra , Isana [/QUOTE]

Dziękuję Ale się komplementów nasłuchałam, ale mi miło
Ja też słyszałam, że on jest niewiarygodny, ja nie mam do tej pory pojęcia, jaką mam porowatość i nawet już nie staram się dowiedzieć. Wszystko jedno

[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;40205197]Ja mam z masłem shea i algami Jedna z moich ulubionych masek .
Ja kupiłam swoją w dużym Tesco, ale ostatnio spotkałam też w markecie w małym miasteczku [/QUOTE]

A ja jej właśnie nie lubiłam Nie robiła NIC. Oddałam koleżance praktycznie cały baniak.
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo

Edytowane przez freckledlittle
Czas edycji: 2013-04-08 o 20:02
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:05   #3125
KiiNguuSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 71
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Ja je lubię, tylko to się tak udziela, wszyscy mówią o mysich kolorach, a ja chyba taki mam... A uwielbiam je takie, naturalne, jak łapią słońce, to mam pasemka, no...lubię je
.
Ehhh.... mi też od słońca się robią pasemka z tym ze ja ich nie lubię . I już zaczynam się zastanawiać w co się uzbroić żeby z tym roku ich nie było.
KiiNguuSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:10   #3126
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez KiiNguuSIA Pokaż wiadomość
Ehhh.... mi też od słońca się robią pasemka z tym ze ja ich nie lubię . I już zaczynam się zastanawiać w co się uzbroić żeby z tym roku ich nie było.
Czemu? Najlepiej pewnie jakieś psikacze, żeby nie obciążyć, nie? Ja sobie kupiłam swego czasu Jantara mgiełkę z filtrami UV, ale ona ma alkohol, więc jej nie używam...

Zapisałam się do akcji u Anwen. To mnie może zmusi do picia pokrzywy. Ale będę stosować też Jantara i przed myciem khadi, więc wynik może być nieco okłamany (oby w ogóle był, a nie stoję w miejscu! )

Dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna za komplementy dotyczące włosów. To bardzo cieszy i motywuje. You made my day
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:13   #3127
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam zapach tego bingacza
Ja też . A niektórym ona śmierdzi . Także należę do osób, które uwielbiają bingo z algami. Dawno jej w sumie nie miałam. Świetnie mi wygładzała włosy, były takie mięciutkie i chciało się je macać.
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 20:16   #3128
KiiNguuSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 71
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Czemu? Najlepiej pewnie jakieś psikacze, żeby nie obciążyć, nie? Ja sobie kupiłam swego czasu Jantara mgiełkę z filtrami UV, ale ona ma alkohol, więc jej nie używam...

Zapisałam się do akcji u Anwen. To mnie może zmusi do picia pokrzywy. Ale będę stosować też Jantara i przed myciem khadi, więc wynik może być nieco okłamany (oby w ogóle był, a nie stoję w miejscu! )

Dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna za komplementy dotyczące włosów. To bardzo cieszy i motywuje. You made my day
Jakoś zawsze wolałam ciemne włosy Własnie dość ciężko znaleźć jakiś sensowny psikacz bez alkoholu A filtr muszę mieć porządny bo czekają mnie 2 miesięczne praktyki w terenie...

Też sie zapisałam i też z pokrzywą :P
KiiNguuSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:36   #3129
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 833
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dziękuję Ale się komplementów nasłuchałam, ale mi miło
Ja też słyszałam, że on jest niewiarygodny, ja nie mam do tej pory pojęcia, jaką mam porowatość i nawet już nie staram się dowiedzieć. Wszystko jedno



A ja jej właśnie nie lubiłam Nie robiła NIC. Oddałam koleżance praktycznie cały baniak.
Ja też nie wiem w sumie obserwuje je i domyślam się , że średnia w kierunki niskiej

Oo, a u mnie jest super mam po niej mieciutkie, nawilżone włosy. I pod olej jest extra

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Zapisałam się do akcji u Anwen. To mnie może zmusi do picia pokrzywy. Ale będę stosować też Jantara i przed myciem khadi, więc wynik może być nieco okłamany (oby w ogóle był, a nie stoję w miejscu! )
Też się miałam zapisać, ale nie wiem ile mierzą moje włosy
od 1 kwietnia wcinam siemię
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:49   #3130
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ta różnorodność reakcji włosów i nosów na te same kosmetyki jest zadziwiająca
Zaczynam zazdrościć osobom, których włosy lubią tanie kosmetyki i jeszcze na dodatek zapachowo im to odpowiada
dokłądnie!

ja np uwielbiam jescze zapach wody brzozowej
ale ty napewno tez natrafisz na jakąś niedroga dobrze działająca i ładni pahcnącą dla ciebie maskę
Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Ja też . A niektórym ona śmierdzi . Także należę do osób, które uwielbiają bingo z algami. Dawno jej w sumie nie miałam. Świetnie mi wygładzała włosy, były takie mięciutkie i chciało się je macać.
ja uzywałam ją tylko raz, ale juz się z nią polubłam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:58   #3131
musthavelonghair
Raczkowanie
 
Avatar musthavelonghair
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 189
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Ale super, dzięki
Jeśli w podpisie masz dobrze (46cm), to ja mam 56, więc jest różnica, poza tym nie zapominaj, że ja jestem niższa od Ciebie
46cm było na początku -kolorkiem mam zaznaczoną aktualną długość, tj 56 cm Fakt, przy Tobie jestem wielkoludem
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy z wizażem
APARATKA
musik macht frei
musthavelonghair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 21:24   #3132
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Chyba organique anti age. Testuję teraz balsam na kwiatowym propolisie Agafii, która może będzie miała szansę dorównać winogronowej organique. Na tę bioetikę też się czaję. Robię sobie nagrody ostatnio - wiem, że się nie powinno - jak zdam czekające mnie kolokwium z fizjologii, to kupię sobie bioetikę, bo wiem, że jest dobra, a ja potrzebuję nawilżających produktów teraz.
To fakt, jestem blada I w kropki Bardzo to jest miłe, dziękuję
O, zazdroszczę... Moje końcówki się bardzo buntują, muszę co miesiąc (dlatego w sumie stoję w miejscu z długością) podcinać...
Organique jeszcze nie miałam. Jeśli będzie u rodziców w mieście to kupię podczas następnej wizyty

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Aniu, jakbyś szukała fryzjera do podcięcia końcówek to nadal polecam ten salon, o którym Ci ostatnio pisałam Pani pokazała mi na włosach ile chce obciąć i obcięła dokładnie tyle
Dziękuję Skorzystam z oferty tego salonu w czerwcu lub lipcu. Czy pracuje tam jedna czy kilka fryzjerek? Pytam, żeby się nie pomylić
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 22:09   #3133
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Keratyna i jedwab wnikają dość głęboko we włos. Jedwab ma działanie bardziej zmiękczające, co u właścicielek sztywnych włosów może być plusem, bo keratyna niestety może usztywnić. Elastyna też powinna działać zmiękczająco, często jest łączona z keratyną, bo to podnosi skuteczność działania.
dziękuję bo mam wszystkie trzy i tak stoją nieużywane coś z nimi muszę zrobić....

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie może jakieś dość tanie maski do włosów? Bo wszystkie moje w zastraszającym tempie się kończą...
scandic bananowa?

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość





Sprzedaj mi ją Albo się wymieńmy, ale nie wiem, czy mam cokolwiek, co byś chciała



Dziękuję Ale się komplementów nasłuchałam, ale mi miło
Ja też słyszałam, że on jest niewiarygodny, ja nie mam do tej pory pojęcia, jaką mam porowatość i nawet już nie staram się dowiedzieć. Wszystko jedno
a co masz ? maski jakieś, czy wcierki, odżywki, półprodukty

dalej używasz garniera vr?
ona też mi przestała pasować wolę garniera aik (choć najlepiej, gdy używam ich na zmianę)
widziałam ostatnio w carrefourze dużo odżywek Garnierowych z ciekawymi składami, używałyście jakichś oprócz aik i volumee?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 07:50   #3134
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
widziałam ostatnio w carrefourze dużo odżywek Garnierowych z ciekawymi składami, używałyście jakichś oprócz aik i volumee?
Kusiła mnie ta z drożdżami i granatem, bo powinna działać zmiękczająco (co jest jednym z moich priorytetów), ale ona ma denata całkiem wysoko, więc sobie darowałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 08:33   #3135
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

widziałam ostatnio w carrefourze dużo odżywek Garnierowych z ciekawymi składami, używałyście jakichś oprócz aik i volumee?
ja mam Ole Repair i póki co (chyba ze 3 użycia) stwierdzam że całkiem fajna chyba wolę ją od Aik. Tzn Aik dodaję do mieszanek a ta jest fajna nawet solo
kuszą mnie inne.

A volume ta jaka? fajna?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 11:06   #3136
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Dzień dobry dziewczyny, oho, jeszcze nie miałam tyyyylu stron do nadrabiania tutaj, ale warto było, bo włosy same śliczności
Hurtowo ale bardzo gorrrąco witam wszystkie nowe prostowłose: Poziomkową , xxStarryNightBluexx , AmaiMomo , Melanchton , mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam

Motto tego nadrabiania to ten cytat:
Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Z każdych włosów mozna zrobić perełkę
I tego należy się trzymać!

A teraz najważniejsze rzeczy, które pamiętam:

AmaiMomo, ślicznie wyglądałaś w tych krótkich włoskach z grzywką, bardzo "charakternie" i zadziornie, z kolei w tych dłuższych bez grzywki wyglądasz jak nastolatka

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Załączam aktualizację włosową, pierwsze dwa zdjęcia bez lampy, kolejne dwa z lampą, a ostatnie najlepiej oddaje kolor. Osiągnęłam 65 cm, brakuje mi 5 do celu...
Super
Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Witajcie!
Postanowiłam wreszcie dołączyć do wątku. Moje włosy - długie, proste, farbowane, porowate. Gęste, ale nie jakieś hiper-grubaśne.
Bardzo ładne, na dodatek masz fajny plan pielęgnacyjny
Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
teraz jest troche lepiej lepiej oby do wiosny....
Extra!
Cytat:
Napisane przez musthavelonghair Pokaż wiadomość
Jestem po ''farbowaniu'' włosów henną khadi cassia i jak obiecałam -wklejam zdjęcia
Rewelacja, nawet nie wiedziałam, że takie wspaniałe efekty można osiągnąć henną na takich włosach
[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;40108470]i drugie zdjęcie : włosy z wczoraj, mam ostatni bad hair month [/QUOTE]
Haha, chciałabym mieć taki bad hair year
Cytat:
Napisane przez musthavelonghair Pokaż wiadomość
Pewnie już Wam się znudziło oglądanie mojego ukłaczenia
Absolutnie nie, bravo

***

Melduję, że olej kokosowy bardzo mi służy, wcieram go bardzo obficie w skórę głowy, całe włosy i dłonie i jestem wprost zachwycona. Wystarczy raz zmyć go Garnierem i nałożyć odżywkę, a włosy są lśniące, puszyste i świeże na dłużej. Dziękuję za cynk
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:17   #3137
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko Bingo z algami i dla mnie to taki nic nie robiący śmierdziel był, ale dziewczyny chwalą.

Mila to coś na podobieństwo Kallosa, też jest maska mleczna w ofercie tej firmy (do tego bananowa i z łożyskami roślinnymi).
Sleeka dopiero będę testować, odkładam to ciągle na później a litr stoi w łazience Boję się reakcji włosów na jedwab w składzie (to znaczy boję się, że szanownym włosom nie będzie pasowało).
O, bananowa. Kocham banany .
Hm, zobaczę jakie są rodzaje BingoSpa i przejrzę ofertę tej Mili.
Dzięki

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;40205197]Ja mam z masłem shea i algami Jedna z moich ulubionych masek .
Ja kupiłam swoją w dużym Tesco, ale ostatnio spotkałam też w markecie w małym miasteczku [/QUOTE]

No niestety u mnie nie ma. Najwyżej posłużę się allegro...

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
scandic bananowa?
Dzięki .
__________________
Olejuję: włosy, paznokcie, twarz, wszystko!
***
Ćwiczę
***

The Vampire Diaries

LuLila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:51   #3138
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 833
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Haha, chciałabym mieć taki bad hair year

Melduję, że olej kokosowy bardzo mi służy, wcieram go bardzo obficie w skórę głowy, całe włosy i dłonie i jestem wprost zachwycona. Wystarczy raz zmyć go Garnierem i nałożyć odżywkę, a włosy są lśniące, puszyste i świeże na dłużej. Dziękuję za cynk
Nie chciałabyś

kokos
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:46   #3139
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny, oho, jeszcze nie miałam tyyyylu stron do nadrabiania tutaj, ale warto było, bo włosy same śliczności
Hurtowo ale bardzo gorrrąco witam wszystkie nowe prostowłose: Poziomkową , xxStarryNightBluexx , AmaiMomo , Melanchton , mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam


AmaiMomo, ślicznie wyglądałaś w tych krótkich włoskach z grzywką, bardzo "charakternie" i zadziornie, z kolei w tych dłuższych bez grzywki wyglądasz jak nastolatka
Dziękuję za ciepłe przyjęcie.

Krótkie fryzury mają swój urok i trochę za nimi tęsknię. Miałam już różne wariacje na głowie i właśnie z reguły wybierałam takie rozczochrane, lekko "rockowe" stylizacje. Tylko 1 raz miałam bardzo grzeczną krótką fryzurkę - ulizanego i symetrycznego boba z prostą grzywką. Włosy wydawały się o wiele gęstsze, ale niestety moja twarz...również wydawała się "gęstsza". Takie cięcie dodało mi z 8 kg.

Nastolatka...o kurczę. A ja odnoszę nieodparte wrażenie, że brak grzywki dodaje mi nieco powagi, ale to może kwestia zdjęć.


Przepraszam, że się nie udzielam, ale mam kiepski nastrój i nie chcę Wam smęcić...
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 20:56   #3140
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się nie udzielam, ale mam kiepski nastrój i nie chcę Wam smęcić...
e tam forum jest po to by się wspierac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:06   #3141
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 833
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
e tam forum jest po to by się wspierac




Próbowałyście chelatowania?
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:31   #3142
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;40227210]



Próbowałyście chelatowania?[/QUOTE]
Ja używam szamponów z chelatującym Disodium EDTA (Joanna miód i cytryna, Timotei Jericho Rose objętość) po basenie, ale czy on działa jakoś wyraźnie to nie wiem, bo jednocześnie przed używam końskiej dawki silikonów do zabezpieczenia, więc trudno powiedzieć, co daje lepszy efekt. Dzisiaj akurat jestem po basenie i włosy mam o wiele bardziej błyszczące, ale też jestem po pierwszym razie ze Sleekiem z jedwabiem i obstawiam, że to jego zasługa. Może szybciej niż myślę sprawdzi się przepowiednia karmazynki, że znajdę tanią, dobrą i ładnie pachnącą maskę

Pewnie wiele z nas używa szamponów ze związkami chelatującymi nawet nie zdając sobie z tego sprawy, bo to w sumie dość częsty składnik INCI.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:50   #3143
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
e tam forum jest po to by się wspierac
Chmmm...to w sumie dość prywatna sprawa. Z drugiej strony to żadna nowość - mnóstwo osób jest w podobnej sytuacji. Jednak wolę się nad tym nie rozwodzić. Nic tym nie wskóram, a będę się tylko nakręcać.

Ogólnikowo: plany na przyszłość się sypią głównie z uwagi na finanse.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2013-04-09 o 22:15
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:14   #3144
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 833
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja używam szamponów z chelatującym Disodium EDTA (Joanna miód i cytryna, Timotei Jericho Rose objętość) po basenie, ale czy on działa jakoś wyraźnie to nie wiem, bo jednocześnie przed używam końskiej dawki silikonów do zabezpieczenia, więc trudno powiedzieć, co daje lepszy efekt. Dzisiaj akurat jestem po basenie i włosy mam o wiele bardziej błyszczące, ale też jestem po pierwszym razie ze Sleekiem z jedwabiem i obstawiam, że to jego zasługa. Może szybciej niż myślę sprawdzi się przepowiednia karmazynki, że znajdę tanią, dobrą i ładnie pachnącą maskę

Pewnie wiele z nas używa szamponów ze związkami chelatującymi nawet nie zdając sobie z tego sprawy, bo to w sumie dość częsty składnik INCI.
3 razy patrzyłam na skład mojego szamponu oczyszczającego , popatrzymałam 4 razy i ma on Disodium EDTA nawet nie wiedziałam



Amai - przykro mi nie lubię takich sytuacji. Ja jestem teraz w związku na odległość i średnio mi to pasuje
tulę Cię mocno
d2e46fae7a8bd3e7aa12085ac3bd7c19be148b8a_5f21ff727c733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 23:01   #3145
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Czary mary dla wszystkich potrzebujących
Moje włosy (i pazurki) po dzisiejszej kokosowej przyjemności prezentują się jak w załączniku. Nie wiem, za ile lat osiągnę waszą gęstość włosów, tfu, co ja mówię, chociażby "wrażenie gęstości". Ale za to rosną jak szalone i nie wiem, co to znaczy rozdwajanie się. Coś za coś...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiecien włosy 1.jpg (76,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiecien włosy 2.jpg (66,2 KB, 38 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 23:48   #3146
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Czary mary dla wszystkich potrzebujących
Moje włosy (i pazurki) po dzisiejszej kokosowej przyjemności prezentują się jak w załączniku. Nie wiem, za ile lat osiągnę waszą gęstość włosów, tfu, co ja mówię, chociażby "wrażenie gęstości". Ale za to rosną jak szalone i nie wiem, co to znaczy rozdwajanie się. Coś za coś...


Masz naprawdę fajną, gęstą czuprynę. Ach...i mam sentyment do czarnego koloru. Kiedyś farbowałam się na bardzo ciemny brąz/czarny. Taki kontrast z jasną cerą bardzo podkreślał kolor moich oczu. Z szaroniebieskich zmieniały się w czysto niebieskie, a żółta obwódka wokół źrenicy jakby zanikała. Niestety na tym kończą się zalety tego koloru w moim przypadku.

W załącznik wrzucam aktualne zdjęcie. Odkąd suszę włosy suszarką w kierunku "z włosem" jednocześnie czesząc je grzebieniem z szerokimi ząbkami to muszę przyznać, że o wiele lepiej się prezentują.

Jestem nawet zadowolona z długości chociaż bardzo bym już chciała móc zaplatać sobie warkocze i koki. W kwietniu zeszłego roku miałam taką fryzurkę (nie wiem czy później jeszcze nie podcinałam po wakacjach) i przyznam szczerze, że chociaż uwielbiam krótkie cięcia, to jednak muszę od nich odpocząć (i pomyśleć, że jeszcze do niedawna kusiła mnie fryzura Emmy Watson).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy kwicien 2013.jpg (29,1 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2013-04-10 o 00:42
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 07:55   #3147
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość


24 zł

myłam nim raz i ładnie się pienił zmył super olej i wogole nie splątał włosów, bardzo łądnie sie spłukał na serio, i nie wysuszył, na razie wsyztsko na plus
dzięki rozglądnę się za nim

[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;40227210]
Próbowałyście chelatowania?[/QUOTE]

własnie miałam o tym pisać...
nie wiem czy pamiętacie jak się zachwycałam szamponem Biały Jeleń ostatnio - sprawdziłam i ma tetrasodium edta! i teraz gdybam czy to to czy po prostu ogólnie skład szamponu bo mam też tezę że może skoro moje włosy nie przepadają za keratyną to pasuje im bawełna?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 08:56   #3148
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja mam Ole Repair i póki co (chyba ze 3 użycia) stwierdzam że całkiem fajna chyba wolę ją od Aik. Tzn Aik dodaję do mieszanek a ta jest fajna nawet solo
kuszą mnie inne.

A volume ta jaka? fajna?
też mi bardzo wpadła w oko, chyba następnym razem, gdy skończę obecne, to się skuszę

teraz volume restructure nazywa się jakoś ... objętość coś tam ale skład ten sam. ogólnie o dziwo faktycznie nadaje objętość, ale u mnie po czasie jednocześnie daje efekt hmm, jakby bardzo zwiewnych włosów, nie lubię tego, kojarzy mi się z szopką na głowie. ale włosy są po niej sypkie.

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
***

Melduję, że olej kokosowy bardzo mi służy, wcieram go bardzo obficie w skórę głowy, całe włosy i dłonie i jestem wprost zachwycona. Wystarczy raz zmyć go Garnierem i nałożyć odżywkę, a włosy są lśniące, puszyste i świeże na dłużej. Dziękuję za cynk
a na jaki się zdecydowałaś ? (firma itp.)
myślę nad nim, odkryłam, że oleje, które dotychczas stosowałam były bogate w omega-9, a może moje włosy wolą coś zupełnie innego (nie znam ich porowatości, bo różnią się bardzo tymi wszystkim cechami i wykluczają wzajemnie )

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja używam szamponów z chelatującym Disodium EDTA (Joanna miód i cytryna, Timotei Jericho Rose objętość) po basenie, ale czy on działa jakoś wyraźnie to nie wiem, bo jednocześnie przed używam końskiej dawki silikonów do zabezpieczenia, więc trudno powiedzieć, co daje lepszy efekt. Dzisiaj akurat jestem po basenie i włosy mam o wiele bardziej błyszczące, ale też jestem po pierwszym razie ze Sleekiem z jedwabiem i obstawiam, że to jego zasługa. Może szybciej niż myślę sprawdzi się przepowiednia karmazynki, że znajdę tanią, dobrą i ładnie pachnącą maskę

Pewnie wiele z nas używa szamponów ze związkami chelatującymi nawet nie zdając sobie z tego sprawy, bo to w sumie dość częsty składnik INCI.
stosowany normalnie po myciu i spłukany, czy przed myciem?
myślałam nad nią też
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 09:34   #3149
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez KiiNguuSIA Pokaż wiadomość
Jakoś zawsze wolałam ciemne włosy Własnie dość ciężko znaleźć jakiś sensowny psikacz bez alkoholu A filtr muszę mieć porządny bo czekają mnie 2 miesięczne praktyki w terenie...

Też sie zapisałam i też z pokrzywą :P
A co to za praktyki?

[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;40206615]

Też się miałam zapisać, ale nie wiem ile mierzą moje włosy
od 1 kwietnia wcinam siemię [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

a co masz ? maski jakieś, czy wcierki, odżywki, półprodukty

dalej używasz garniera vr?
ona też mi przestała pasować wolę garniera aik (choć najlepiej, gdy używam ich na zmianę)
widziałam ostatnio w carrefourze dużo odżywek Garnierowych z ciekawymi składami, używałyście jakichś oprócz aik i volumee?
Mam półprodukty nieużywane: Elastyna, pantenol i keratyna. Z wcierek woda brzozowa, kupiona, ani razu jej nie użyłam Maski oddam b/s - joanna naturia z pokrzywą i zieloną herbata i babuni miód i mleko. Odżywki, które mi nie pasują mam dwie, ale to Ci się w ogóle nie kalkuluje (alterra granat i aloes, timotei organic delight) Bardziej Ci się opłaca mi ją sprzedać niż wymienić tak, żebyś była zadowolona Ewentualnie jeszcze mogę oddać bananową tbs, bo w sumie szału nie robi (a szkoda, bo dużo o niej dobrego się słyszy).
Używam jej tylko wtedy, gdy jestem w domu rodzinnym. W akademiku jej nie mam. Lubię ją, to moja w sumie ulubiona tego typu odżywka, lubię sypkość po niej.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja mam Ole Repair i póki co (chyba ze 3 użycia) stwierdzam że całkiem fajna chyba wolę ją od Aik. Tzn Aik dodaję do mieszanek a ta jest fajna nawet solo
kuszą mnie inne.

A volume ta jaka? fajna?
Ja lubię. A oleo repair nie ma czegoś brzydkiego w składzie? Nie pamiętam czego, ale nie wzięłam jej z półki, gdy przeczytałam skład, nie wiem co to było

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Motto tego nadrabiania to ten cytat:

I tego należy się trzymać!
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Czary mary dla wszystkich potrzebujących
Moje włosy (i pazurki) po dzisiejszej kokosowej przyjemności prezentują się jak w załączniku. Nie wiem, za ile lat osiągnę waszą gęstość włosów, tfu, co ja mówię, chociażby "wrażenie gęstości". Ale za to rosną jak szalone i nie wiem, co to znaczy rozdwajanie się. Coś za coś...
Ha! To ja!
Ale super rosną, łaaaał

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Dziękuję za ciepłe przyjęcie.

Krótkie fryzury mają swój urok i trochę za nimi tęsknię. Miałam już różne wariacje na głowie i właśnie z reguły wybierałam takie rozczochrane, lekko "rockowe" stylizacje. Tylko 1 raz miałam bardzo grzeczną krótką fryzurkę - ulizanego i symetrycznego boba z prostą grzywką. Włosy wydawały się o wiele gęstsze, ale niestety moja twarz...również wydawała się "gęstsza". Takie cięcie dodało mi z 8 kg.

Nastolatka...o kurczę. A ja odnoszę nieodparte wrażenie, że brak grzywki dodaje mi nieco powagi, ale to może kwestia zdjęć.


Przepraszam, że się nie udzielam, ale mam kiepski nastrój i nie chcę Wam smęcić...
Teraz lepiej Tzn. wtedy też ładnie, ale długie włosy - generalizując rzecz jasna - dodają uroku. Pozbywaj się cieniowania i zapuszczaj z nami

Jeśli możemy jakoś pomóc, to się nie krępuj

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Chmmm...to w sumie dość prywatna sprawa. Z drugiej strony to żadna nowość - mnóstwo osób jest w podobnej sytuacji. Jednak wolę się nad tym nie rozwodzić. Nic tym nie wskóram, a będę się tylko nakręcać.

Ogólnikowo: plany na przyszłość się sypią głównie z uwagi na finanse.



Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
W załącznik wrzucam aktualne zdjęcie. Odkąd suszę włosy suszarką w kierunku "z włosem" jednocześnie czesząc je grzebieniem z szerokimi ząbkami to muszę przyznać, że o wiele lepiej się prezentują.

Jestem nawet zadowolona z długości chociaż bardzo bym już chciała móc zaplatać sobie warkocze i koki.
Warkocze i koki kwestią czasu, dasz radę
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 09:48   #3150
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
stosowany normalnie po myciu i spłukany, czy przed myciem?
myślałam nad nią też
Normalnie po myciu. Wersja dla włosów suchych i zniszczonych, chociaż w sumie mam prawie zdrowe.
Przed myciem mieszam czerwoną odżywkę z Biedronki z resztkami olejów i przede wszystkim nawilżaczem. Mieszam, bo jestem za leniwa, żeby sobie zrobić jakiś nawilżający psikacz
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.