Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-09, 19:55   #3121
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Anka, o matko, jak Ty to nadrobiłaś wszystko?! chyba cały dzień tu siedziałaś
kolczyki tż kupił mi na święta w Aparcie mam jeszcze zawieszkę, ale jej nie założę do ślubu
dziękuję za informację
trochę mi zeszło z nadrobieniem

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Anka ładnie Ci poszło to nadrabianie

my po garnitur jedziemy w weekend - z TS jest znika w Lavardzie na zakupy

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
U mnie się bieliźnianie zrobiło.

Przyszła moja bielizna na noc/poranek poślubny - śliczna jest i co najważniejsze pasuje.
TŻ nie widział - będzie niespodzianka.

Dzisiaj też uderzyłam do sklepu z bielizną w którym jeszcze nie miałam okazcji być i jak wielkie było moje zdziwienie gdy na samym wejściu Pani nie zabiła mnie śmiechem gdy orzekłam, że poszukuję stanika bez ramiączek z miseczką H. Dostałam do przymiarki trzy i.. dwa pasowały jak ulał, więc rzutem na taśmę (bo jutro mam prawdopodobnie ostatnią przymiarkę) mam stanik do ślubu i jednak nie pójdę z gołymi cyckami.
Kupiłam dwa, bo serio świetnie leżą i jak na staniki w tej rozmiarówce to nie były drogie - będę miała na co dzień do noszenia, a póki co szczerze liczę, że chodź jeden będzie pasował pod kieckę - najbardziej chodzi mi o mostek bo mam dość głębokie serduszko w sukience.
Chwal się zakupami

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dzieki za opinie o sukience ciesze, ze sie podoba!
Wykorzystam napewno. Dzis poszlam kupic dodatki do niej ale nie bylo czego szukalam i na spontanie kupilam 'wiankowa' opaske nie wiem czy uzyhevja do czegos
Sent from my iPhone using Tapatalk
mnie ona nie przekonuje

namisek1990 Kochana nawet nie wiesz jak się cieszę, że udało Ci się znaleźć sukienkę
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:06   #3122
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość

Nasze zaproszenia juz sa wyslane i wszyscy juz je widzieli wiec moge sie pochwalic nimi na forum. Wiecej zdjec jest na blogu
aaa piękne

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za okazane mi wsparcie! Pojechałam na oglądanie kiecek z moją mamą i świadkową. Mama była taka szczęśliwa... no nie opiszę Wam tego. Przymierzyłam kilka sukni, ale tylko w tej jedynej najlepiej się czułam i moja mama się popłakała! Powiedziała, że wyglądam w niej i w welonie prześlicznie i że to musiało być przeznaczenie po prostu. W dodatku i świadkowa i moja mama były jednomyślne. Suknia bardzo podobna, tyle, że z bardziej zabudowaną górą i wcięcie jest troszkę niżej, nie ma trenu Jestem zadowolona bo i cena przystępna, i welon w cenie. Wybrałam welon hiszpański - taki o jakim marzyłam! Dziewczyny to miało być przeznaczenie!!!!!!! a sukienki sprzedaż wstrzymałam bo ma na dniach przyjechać jakaś kobietka i ją przymierzyć więc uda się sprzedać, trzymajcie kciuki! Niestety nie mam foto byłam tak podjarana, że zapomniałam poprosić o zrobienie zdjęcia
kochana ale się cieszę! super! faktycznie to musiało być przeznaczenie! super, że się udało, teraz jeszcze tamtą sprzedać i będzie na maksa cudownie!!!
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:15   #3123
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za okazane mi wsparcie! Pojechałam na oglądanie kiecek z moją mamą i świadkową. Mama była taka szczęśliwa... no nie opiszę Wam tego. Przymierzyłam kilka sukni, ale tylko w tej jedynej najlepiej się czułam i moja mama się popłakała! Powiedziała, że wyglądam w niej i w welonie prześlicznie i że to musiało być przeznaczenie po prostu. W dodatku i świadkowa i moja mama były jednomyślne. Suknia bardzo podobna, tyle, że z bardziej zabudowaną górą i wcięcie jest troszkę niżej, nie ma trenu Jestem zadowolona bo i cena przystępna, i welon w cenie. Wybrałam welon hiszpański - taki o jakim marzyłam! Dziewczyny to miało być przeznaczenie!!!!!!! a sukienki sprzedaż wstrzymałam bo ma na dniach przyjechać jakaś kobietka i ją przymierzyć więc uda się sprzedać, trzymajcie kciuki! Niestety nie mam foto byłam tak podjarana, że zapomniałam poprosić o zrobienie zdjęcia
Musiało tak być! To naprawdę przeznaczenie Super że tak szybko znalazłaś wymarzoną suknię
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:19   #3124
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za okazane mi wsparcie! Pojechałam na oglądanie kiecek z moją mamą i świadkową. Mama była taka szczęśliwa... no nie opiszę Wam tego. Przymierzyłam kilka sukni, ale tylko w tej jedynej najlepiej się czułam i moja mama się popłakała! Powiedziała, że wyglądam w niej i w welonie prześlicznie i że to musiało być przeznaczenie po prostu. W dodatku i świadkowa i moja mama były jednomyślne. Suknia bardzo podobna, tyle, że z bardziej zabudowaną górą i wcięcie jest troszkę niżej, nie ma trenu Jestem zadowolona bo i cena przystępna, i welon w cenie. Wybrałam welon hiszpański - taki o jakim marzyłam! Dziewczyny to miało być przeznaczenie!!!!!!! a sukienki sprzedaż wstrzymałam bo ma na dniach przyjechać jakaś kobietka i ją przymierzyć więc uda się sprzedać, trzymajcie kciuki! Niestety nie mam foto byłam tak podjarana, że zapomniałam poprosić o zrobienie zdjęcia

czytalam twoja historie w przelocie!

Fantastycznie, ze tak sie wszytsko skonczylo!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:27   #3125
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dziękuję jeszcze raz za komentarze co do biżu Chciałabym już zamówić, a muszę czekać, aż mi właścicielka sklepu odpisze, bo chcę się targować, skoro aż 3 rzeczy kupuję

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Anesthesia - piękne Gdzie kupowałaś? Interesuje mnie bardzo grzebień Całość jest świetna i bardzo do siebie pasuje
Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
skąd są te kolczyki? bardzo ładne!
Wszystkie rzeczy biorę tutaj: https://www.etsy.com/shop/Voguejewelry4u

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj też uderzyłam do sklepu z bielizną w którym jeszcze nie miałam okazcji być i jak wielkie było moje zdziwienie gdy na samym wejściu Pani nie zabiła mnie śmiechem gdy orzekłam, że poszukuję stanika bez ramiączek z miseczką H. Dostałam do przymiarki trzy i.. dwa pasowały jak ulał, więc rzutem na taśmę (bo jutro mam prawdopodobnie ostatnią przymiarkę) mam stanik do ślubu i jednak nie pójdę z gołymi cyckami.
Kupiłam dwa, bo serio świetnie leżą i jak na staniki w tej rozmiarówce to nie były drogie - będę miała na co dzień do noszenia, a póki co szczerze liczę, że chodź jeden będzie pasował pod kieckę - najbardziej chodzi mi o mostek bo mam dość głębokie serduszko w sukience.
Super! Tak na styczek Zdradź, jakiej firmy biustonosze?

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
No właśnie tak myślałam że gdzieś "dorwałaś" taniej bo ceny w NB są troszkę wysokie ale znalazłam real foto i foto na włosach tego Twojego cudeńka
Mój jest o wiele szerszy/dłuższy i mam nadzieję że nie będzie za duży, dodam foto jak tylko go będę miała
Dziękuję bardzo za foto na włosach! Ja sama nie mogłam nigdzie znaleźć, a teraz już się tylko utwierdziłam w decyzji, rozmiar idealny!

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dzieki za opinie o sukience ciesze, ze sie podoba!
Wykorzystam napewno. Dzis poszlam kupic dodatki do niej ale nie bylo czego szukalam i na spontanie kupilam 'wiankowa' opaske nie wiem czy uzyhevja do czegos
Urocza, może się przydać na sesji Choć ja osobiście założyłabym ją wyżej, tak w poprzek głowy a nie bliżej czoła

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
też nad nim myśle
Ja już się zdecydowałam, cały czas nastawiałam się na inne, ale w końcu wybór padł na te... Nie mogę się doczekać, aż przyjdą

Namisek, ta historia z suknią faktycznie brzmi jak przeznaczenie! Gratuluję, skoro mama taka wzruszona to musiałaś pięknie wyglądać! Czekamy na fotki!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:27   #3126
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
KaMilka4891, bo teraz są nowe prawa jazdy. Kiedyś moje kosztowało 70 zł, teraz 100
no kogoś porąbało... to powinno być za darmo, jak dowód

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Śniło mi się dzisiaj że kupiliśmy z Tżtem obrączki po czym w domu już nam się nie podobały i przerobiliśmy je na klamry do moich balerinek , a ja później w nich chodziłam i chwaliłam się że klamry są z prawdziwego złota z apartu
wyszło moje czytanie po łebkach... nie przeczytałam początku zdania i sobie myślę, no zgłupiała ale sen niezły, dobrze, że nikt Ci tych balerin z nóg nie zerwał ze stopami

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość

Identycznie mam: tydzień przed i 2 po
ja wzięłam 2 tygodnie przed i tydzień po... ale ja pracuję na zmiany, więc w razie wu dwa dyżurki i później znów wolne
Cytat:
Napisane przez olinekokraglinek Pokaż wiadomość
No to i ja się dołączę do wątku
Nasz wielki dzień 18 października!

Ktoś wcześniej wspominał o sukience Gala Grafina - moja wymarzona, już zamówiona
witaj opowiedz coś o Was, pokaż salę

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Sluchajcie a ja mam problem ze szminka/blyszczykiem. Chce kupic taki trwaly, ale ani ten z YSL ani Sephora ani Make up For ever nie maja duzego wyboru:/

Mozecie polecic cos innego?
a Max Factor Lipfinity??
Cytat:
Napisane przez olinekokraglinek Pokaż wiadomość
Znamy się dłuuugo, w tym roku będzie 10 lat Tyle samo jesteśmy ze sobą.
Dodatków jeszcze brak, na razie zamówione to, co najważniejsze - sala, dj, fotograf i sukienka Przymierzamy się do zaproszeń, ale zaprojektujemy je sobie sami, bo na żadne gotowe nie możemy się zdecydować...
witaj piękny staż, my w tym roku też dyszka, wszyscy się śmieją, że już jak stare dobre małżeństwo, a nam się wydaje, że jesteśmy ze sobą ze 3 lata
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Patrzcie na to!!!! https://www.youtube.com/watch?v=XYKwqj5QViQ

cos wspanialego!
o mamuniu, się poryczałam wspaniała niespodzianka
Cytat:
Napisane przez Monisia05900 Pokaż wiadomość
Co myślicie o tej księdze gości ? http://allegro.pl/ksiega-gosci-110-s...138286083.html
bardzo ładna brać
Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Planszówka
o i to jest super pomysł, ja uwielbiam gry towarzyskie, można nawet rzy świecach siedzieć bez prądu i grać i nikt się nie nudzi
Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
mysza93 my rozdalismy wczesniej ze wzgledu na to ze wielu nasyzch znajomych na koniec sierpnia poczatek wrzesnia wyjezdza z last minute gdzies, wiec wolelismy uprzedzic ich i zaplanowac im ostatni weekend sierpnia zaproszenia zrobilismy i drukowalismy sami dokladnie takie jak chcielismy,
ile macie gości?

Jakie typy sukien na siebie widziałyście a jakie będą docelowe?

Ja marzyłam albo typowo ksiezniczkowej albo o syrence. niestety syrenkowa nie dosc ze mnie skrocila to wygladalam jakbym miala mega dlugi tułw i króciutkie nóżki...
chciałam tez dlugi welon, ale wygladalam w nim strasznie, i jest do łopatek
nam zostały 3 zaproszenia do rozdania stwiedziliśmy, że termin jest dość problematyczny ze względu własnie na wyjazdy, ale także fakt że robimy wesele w czwartek

a co do sukienki, to miałam mieć typową literę A, a zostałam w princessie welon mierzyłam tylko swój, za 20 zł z butterfly, do łopatek, zakup w ciemno okazał się strzałem w 10 z kolorem, fasonem i długością

namisek1990 cieszę się bardzo, że udało Ci się z suknią to musiało byc przeznaczenie, nie ma innej opcji

byłam z mamą w chińczyku i powiedziała, że sukienka, którą wczoraj mierzyłam, fatalnie leży z tyłu, jest jakby za mała (a z przodu super)
jak do maja jeszcze coś zrzucę a ona tam będzie to pójdę ją obmierzyć jeszcze raz, bo będzie mi się śniła po nocach oczywiście znów zapomniałam zrobić foto

powiedziałam też mamie o pomyśle z frezjami i mówi, że super, i do bukietu i na salę, jeszcze tylko moją florystkę muszę powiadomić o moich wymysłach
ale ciężko cokolwiek znaleźć w necie jeśli chodzi o frezje, bukiety owszem są, ale na sali to już ciężko, najczęściej są róże (blee) z frezjami albo inne kwiaty, a F. są jako dodatek
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:34   #3127
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Anka, a w tym Lavardzie będzie też zniżka na koszule, krawaty i inne dodatki? bo my garnitur już mamy, ale reszty brak..
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 20:38   #3128
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość

Wszystkie rzeczy biorę tutaj: https://www.etsy.com/shop/Voguejewelry4u
kurczę, nie ogarniam etsy ale faktycznie rzeczy ślicznie,może się skuszę a o pomoc poproszę brata
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:52   #3129
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Ijaa gratki za staniki!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za okazane mi wsparcie! Pojechałam na oglądanie kiecek z moją mamą i świadkową. Mama była taka szczęśliwa... no nie opiszę Wam tego. Przymierzyłam kilka sukni, ale tylko w tej jedynej najlepiej się czułam i moja mama się popłakała! Powiedziała, że wyglądam w niej i w welonie prześlicznie i że to musiało być przeznaczenie po prostu. W dodatku i świadkowa i moja mama były jednomyślne. Suknia bardzo podobna, tyle, że z bardziej zabudowaną górą i wcięcie jest troszkę niżej, nie ma trenu Jestem zadowolona bo i cena przystępna, i welon w cenie. Wybrałam welon hiszpański - taki o jakim marzyłam! Dziewczyny to miało być przeznaczenie!!!!!!! a sukienki sprzedaż wstrzymałam bo ma na dniach przyjechać jakaś kobietka i ją przymierzyć więc uda się sprzedać, trzymajcie kciuki! Niestety nie mam foto byłam tak podjarana, że zapomniałam poprosić o zrobienie zdjęcia
Super. To na prawdę przeznaczenie.

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Ijaa- pochwal się bielizną ja sama w końcu musze coś znaleźć, a ciągle to odkładam ale wiecie co często w esotiq są fajne promocje np. drugi komplet bielizny za 2 zł itp. Więc licze na to że może na dzień matki cos fajnego się pojawi to wtedy od razu mame zaciągnę i obie się obkupimy [/FONT]
A jak z rozmiarówką z esotiq? Szczerze, daaaaaaaaaaawno tam nie byłam.

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Super! Tak na styczek Zdradź, jakiej firmy biustonosze?
Staniki są firmy Gorsenia.
Rozmiarówkę mają różna - niektóre kończą się na D, ale też niektóre na K. Najważniejsze, że łączą większe miseczki ze standardowymi obwodami i bez problemu dostałam 70H.
Coś czuję, że będę tam często zaglądać.

Wzięłam też do obu gatki do kompletu - figi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gorsenia-k124-ti-amo-biustonosz-usz.jpg (71,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gorsenia_K084_Donna_biustonosz_bardotka_6_44183_XL.jpg (54,3 KB, 21 załadowań)
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2014-04-09 o 20:55
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 20:52   #3130
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Hej dziewczynki

Wczoraj straciłam jednak pracę ;( niestety, z dnia na dzień mnie zwolniono.

Bardzo to przeżyłam, ale Tż jest przy mnie, kochany

Dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy, jutro też idę.

Może coś znajdę.. Oby...

A co do ślubu to powoli rozdajemy zaproszenia i jest naprawdę miło. Jak na razie tylko dwie osoby powiedziały że nie przyjdą. Więc jest dobrze
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 21:04   #3131
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Tak jak nie przepadam za żywymi kwiatami, tak Twoje bukiety są cudne



Ta sukienka jest przeboska a Ty jaki masz sexi tyłeczek
Obrączki też ładne Tżtowi mojemu się takie podobaja powiedz mi, Wy macie z białego zlota czy z tytanu?
Tyłek to mam wypięty i nierówny bo mam głupie przykurcze:-(
Tytan plus te paski to srebro.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 21:09   #3132
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Ja to usiądę i będe siedzieć! Serio!

Ostatnio z TŻ się śmialiśmy, że pewnie wrócimy z poślubnego wyjazdu i jakoś tak pusto bedzie i dziwnie jak sie okaze, że kilka dni z rzędu NIC nie trzeba robić.
A tak na serio, ja miesiąc maj ogłaszam miesiącem odpoczynku, a od czerwca startujemy z TZ z nową porcją wariactwa, zabiegania i stresu - generalnym remontem całego mieszkania.
Tak, dziwnie tak będzie kiedyś siąść i nie mieć nic do roboty.
Ja chcę akurat do końca maja ukończyć mój remont, ale czarno to widzę.

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość

Mu już mamy wyremontowane mieszkanie! Ale po ślubie, mamy nadzieję, że wystarczy trochę kasy na dokupienie kilku brakujących mebli do mieszkania
Super, zazdroszczę. Też liczę na kasę ze ślubu, żeby domeblować to i owo.

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Jakie typy sukien na siebie widziałyście a jakie będą docelowe?

Ja marzyłam albo typowo ksiezniczkowej albo o syrence. niestety syrenkowa nie dosc ze mnie skrocila to wygladalam jakbym miala mega dlugi tułw i króciutkie nóżki...
chciałam tez dlugi welon, ale wygladalam w nim strasznie, i jest do łopatek
Ja chciałam tzw. prostą, a mam taką literę A lekko syrenkowatą, ale bardzo lekko.
I bardzo chciałam na ramiączkach z dekoltem V, ale jednak to suknia bez ramiączek okazała się lepszą. :P
Z welonem miałam tak samo jak Ty.

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Wczoraj straciłam jednak pracę ;( niestety, z dnia na dzień mnie zwolniono.

Bardzo to przeżyłam, ale Tż jest przy mnie, kochany

Dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy, jutro też idę.

Może coś znajdę.. Oby...

A co do ślubu to powoli rozdajemy zaproszenia i jest naprawdę miło. Jak na razie tylko dwie osoby powiedziały że nie przyjdą. Więc jest dobrze
Hej, bardzo mi przykro. Trzymaj się Pomyśl, że czasem takie sytuacje mogą wyjść na dobre, może nowa praca okazać się dużo lepsza (wiem, marne pocieszenie na teraz...). Powodzenia na rozmowach!
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 21:14   #3133
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość

nam zostały 3 zaproszenia do rozdania stwiedziliśmy, że termin jest dość problematyczny ze względu własnie na wyjazdy, ale także fakt że robimy wesele w czwartek
:
Mam pytanko jak goście reagują na czwartek?
My też będzie rozdawac zaproszenia wczesniej bo jestesmy w takiej samej sytuacji, no tylko, ze 27.08.2015 a za jakies 2-3 miesiace zabierzemy się za wysyłanie STD

Jestem ciekawa jak goście będą reagować na czwartek póki co. Ci ktorzy wiedza są lekko zdziwieni

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Wczoraj straciłam jednak pracę ;( niestety, z dnia na dzień mnie zwolniono.

Bardzo to przeżyłam, ale Tż jest przy mnie, kochany

Dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy, jutro też idę.

Może coś znajdę.. Oby...

A co do ślubu to powoli rozdajemy zaproszenia i jest naprawdę miło. Jak na razie tylko dwie osoby powiedziały że nie przyjdą. Więc jest dobrze
będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Tyłek to mam wypięty i nierówny bo mam głupie przykurcze:-(
Tytan plus te paski to srebro.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A moge z ciekawości zapytac ile płaciliscie i czemu sie zdecydowaliscie na takie, a nie standartowe zółte bądź białe złoto? pytam bo mój TŻ tez by wolał tytanowe (nie ze wzgledu na cene), a ja chyba wolałabym zlote
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 21:35   #3134
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Wczoraj straciłam jednak pracę ;( niestety, z dnia na dzień mnie zwolniono.

Bardzo to przeżyłam, ale Tż jest przy mnie, kochany

Dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy, jutro też idę.

Może coś znajdę.. Oby...

A co do ślubu to powoli rozdajemy zaproszenia i jest naprawdę miło. Jak na razie tylko dwie osoby powiedziały że nie przyjdą. Więc jest dobrze
bardzo mi przykro, ale bierz na klatę i pamiętaj, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, pracę znajdziesz na pewno, może tak jak w przypadku sukni Namisek to będzie przeznaczenie trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Mam pytanko jak goście reagują na czwartek?
My też będzie rozdawac zaproszenia wczesniej bo jestesmy w takiej samej sytuacji, no tylko, ze 27.08.2015 a za jakies 2-3 miesiace zabierzemy się za wysyłanie STD

Jestem ciekawa jak goście będą reagować na czwartek póki co. Ci ktorzy wiedza są lekko zdziwieni [COLOR="Silver"]
a wiem wiem, że 27.08 chyba będę Cię śledzić do Twojego ślubu, jak idą przygotowania bo dzień dość nietypowy
w zasadzie reagują tak jak Twoi i pierwsze pytanie jest "ale dlaczego?" no to szczerze odpowiadamy: KASA z racji tego, że większośc gości jest w przedziale 25-40 to cieszyli się, że poprawiny długie będą i mogą za friko przyjechać na "długi" weekend nad morze bo noclegi będą mieli zapewnione do niedzieli (niektórzy jak ich znam to nie wyjadą dopóki wódka będzie w zamrażalniku )
taka niesamowita radość mnie ogarnęła jak pisałam o tych moich gościach, już się doczekać nie mogę jak moje kochane mordy niewidziane bardzo długi czas zobaczę w jednym miejscu i to z tak ważnego powodu
a STD mieliśmy ustne, mój TŻ uznał to za fanaberię, żeby dodatkowe koszty ponosić na informację o ślubie, skoro można to zrobić ustnie, tym bardziej, że my ślub zaczęliśmy planować pod koniec 2012 roku

a jak juz o tych noclegach zaczęłam, to mam do Was pytanie... kolega mój ze studiów został zaproszony z żoną swoją (my też byliśmy na ich ślubie), zadzwonił gdy dostał zaproszenie i zapytał czy z dzieciakami mogą przyjechać (trochę nam to plan zepsuło pokoi), powiedziałam że w sumie to ok. Mają dwie córeczki, jedna 6 lat, druga to nawet nie wiem, bo raz ją widziałam jak w pieluchy robiła, może ze 4 lata. Zapytałam go jak sobie to wyobrażają, bo spać będą u nas w domu, a wesele 15 km dalej, a on powiedział, że wezmą dziewczyny na salę, a później odwiozą do domu... ja pytam, kto z nimi zostanie, bo raczej nie da rady zostawić 2 małych dziewczynek samych w pustym domu, to powiedział, że opiekę wezmą no i tu już totalnie zdurniałam... czyli w sumie 5 osób??? ja nawet takim pokojem nie dysponuję... no i dzieci na salę... tego też nie przewidywałam, bo dzieci (oprócz z rodziny i jednej przyjaciółki) nie zapraszamy... nie wiem za bardzo co mu na to wszystko odpowiedzieć bo powiedziałam ok na dziewczyny u nas, ale mówiąc to nie przewidziałam jak dalej rozmowa się potoczy, sama dziećmi nie dysponuję, więc pierwsze co pomyślałam: spoko, niech je przywiozą, a dopiero po chwili do mnie dotarło, że to małe dzieci są i na sali mogą się czepiać, że dodatkowe gęby nieopłacone
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 21:51   #3135
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Zgubilo zdjęcia.
Oczywiście suknia docelowo bez stanika.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wow jaka klasa, cudnie

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ech, ech, no dobra, ostatecznie zdecydowałam się na taki zestawik:


Większe zdjęcie tutaj klik

Jeszcze nie kupiony, ale chyba już boję się dłużej nad tym myśleć Jedynie grzebienia jestem pewna, nad kolczykami się zastanawiałam, no i w ogóle myślałam, czy jednak nie naszyjnik, ale w końcu doszłam do wniosku, że nie.
Co sądzicie?


Czy dobrze leży Poza tym najgłówniejsze kryteria to skład (najlepiej jak najwięcej wełny, jedwab może być jako dodatek dla połysku). Plus istotna jest skrętność wełny - najlepsza jest ta wysokoskrętna chyba od 130 jednostek (nie pamiętam, jakie to jednostki, ale chyba od 110-130 zaczynają się najlepsze garnitury). Ogólnie co do skrętności to im większa liczba, tym lepiej, bo garnitur się mniej mnie i panu młodemu wygodniej.
Nie zastanawiaj się tylko bierz, świetny zestaw.

Cytat:
Napisane przez olinekokraglinek Pokaż wiadomość
No to i ja się dołączę do wątku
Nasz wielki dzień 18 października!

Ktoś wcześniej wspominał o sukience Gala Grafina - moja wymarzona, już zamówiona
witaj

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Sluchajcie a ja mam problem ze szminka/blyszczykiem. Chce kupic taki trwaly, ale ani ten z YSL ani Sephora ani Make up For ever nie maja duzego wyboru:/

Mozecie polecic cos innego?
Ponoć te są dobre
http://3.bp.blogspot.com/-GQ-7x8Pc7H...+lipfinity.jpg


Cytat:
Napisane przez Monisia05900 Pokaż wiadomość
Co myślicie o tej księdze gości ? http://allegro.pl/ksiega-gosci-110-s...138286083.html
Dla mnie taka zwykła, ale ok

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
U mnie się bieliźnianie zrobiło.

Przyszła moja bielizna na noc/poranek poślubny - śliczna jest i co najważniejsze pasuje.
TŻ nie widział - będzie niespodzianka.

Dzisiaj też uderzyłam do sklepu z bielizną w którym jeszcze nie miałam okazcji być i jak wielkie było moje zdziwienie gdy na samym wejściu Pani nie zabiła mnie śmiechem gdy orzekłam, że poszukuję stanika bez ramiączek z miseczką H. Dostałam do przymiarki trzy i.. dwa pasowały jak ulał, więc rzutem na taśmę (bo jutro mam prawdopodobnie ostatnią przymiarkę) mam stanik do ślubu i jednak nie pójdę z gołymi cyckami.
Kupiłam dwa, bo serio świetnie leżą i jak na staniki w tej rozmiarówce to nie były drogie - będę miała na co dzień do noszenia, a póki co szczerze liczę, że chodź jeden będzie pasował pod kieckę - najbardziej chodzi mi o mostek bo mam dość głębokie serduszko w sukience.
Gratki za udane zakupy


Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Wczoraj straciłam jednak pracę ;( niestety, z dnia na dzień mnie zwolniono.

Bardzo to przeżyłam, ale Tż jest przy mnie, kochany

Dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy, jutro też idę.

Może coś znajdę.. Oby...

A co do ślubu to powoli rozdajemy zaproszenia i jest naprawdę miło. Jak na razie tylko dwie osoby powiedziały że nie przyjdą. Więc jest dobrze
Oj przykro mi, ale będzie dobrze, głowa do góry.


A ja byłam u koleżanki i znalazła u siebie w garderobie taką śliczną koronkową, białą parasolkę. Dała mi ją i pewnie na sesji wykorzystamy. ale się cieszę
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 21:52   #3136
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
też nad nim myśle

opiumalfa bourjois rouge edition velvet - fajne ma kolorki

ane3ka - rozmawiałam dzisiaj z babka od placków , którą masz i upewnij sie dla świętego spokoju czy jej sie plany nie zmieniły - bo my dziś dzwoniłyśmy z mamą po placki na święta i tak starsznie wybrzydzała . Rafaelo nie zrobi bo nie ma czasu na takie placki , połówek się nie da , ogólnie wszystko na nie .
A jak zapytałam o placki na wesele to powiedziała , że nie wie czy dziecka nie będzie musiała bawić i tyle placków to ona nie da rady :P No więc podziekowałam , szukam dalej.
o co ty gadasz?.... kurde byłam u niej 2 tygodnie temu i wszystko ok było nic nie mówiła :P a na świeta piecze dla nas też placki bo mamy chrzciny w lany poniedziałek... no nie wiem czemu tak się zachowała, dla nas była milutka.... a spróbuj zadzwonić jutro z innego numeru i się nie przedstawiaj, powiedz ze masz odemnie nr bo mamy placki na 16 sierpnia i ze ty potrzebujesz na 2 sierpnia :P
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 21:58   #3137
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
a jak juz o tych noclegach zaczęłam, to mam do Was pytanie... kolega mój ze studiów został zaproszony z żoną swoją (my też byliśmy na ich ślubie), zadzwonił gdy dostał zaproszenie i zapytał czy z dzieciakami mogą przyjechać (trochę nam to plan zepsuło pokoi), powiedziałam że w sumie to ok. Mają dwie córeczki, jedna 6 lat, druga to nawet nie wiem, bo raz ją widziałam jak w pieluchy robiła, może ze 4 lata. Zapytałam go jak sobie to wyobrażają, bo spać będą u nas w domu, a wesele 15 km dalej, a on powiedział, że wezmą dziewczyny na salę, a później odwiozą do domu... ja pytam, kto z nimi zostanie, bo raczej nie da rady zostawić 2 małych dziewczynek samych w pustym domu, to powiedział, że opiekę wezmą no i tu już totalnie zdurniałam... czyli w sumie 5 osób??? ja nawet takim pokojem nie dysponuję... no i dzieci na salę... tego też nie przewidywałam, bo dzieci (oprócz z rodziny i jednej przyjaciółki) nie zapraszamy... nie wiem za bardzo co mu na to wszystko odpowiedzieć bo powiedziałam ok na dziewczyny u nas, ale mówiąc to nie przewidziałam jak dalej rozmowa się potoczy, sama dziećmi nie dysponuję, więc pierwsze co pomyślałam: spoko, niech je przywiozą, a dopiero po chwili do mnie dotarło, że to małe dzieci są i na sali mogą się czepiać, że dodatkowe gęby nieopłacone
ja pierdziele, ludzie to mają wyobraźnię musisz mu uzmysłowić, że nie masz tyle miejsca w domu, że to wesele bez dzieci i że musi inaczej im zorganizować czas.... dla mnie to niepojętę, żeby tak utrudniać życie PM. jak zaproszenie jest bez dzieci, to się bez dzieci przychodzi.....
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:06   #3138
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
A moge z ciekawości zapytac ile płaciliscie i czemu sie zdecydowaliscie na takie, a nie standartowe zółte bądź białe złoto? pytam bo mój TŻ tez by wolał tytanowe (nie ze wzgledu na cene), a ja chyba wolałabym zlote
Jedna sztuka 510. Po prostu bardziej nam się podobają niż złote-żółte w ogóle a białe się za bardzo błyszczy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:18   #3139
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Le_lena - to ja myślałam, że mam drogo

rabbitka - opaskę na sesję założysz

pysia1987 - bardzo ładny naszyjnik i ta cena

namisek1990 - ale wiadomość widzisz to było przeznaczenie Dobrze, że wszystko się tak wspaniale skończyło - także nie ma tego złego

KaMilka4891 - ciężka sprawa... ja bym pogadała z kolegą jeszcze. Powiedziała wprost, że nie wiesz jak to rozwiązać, bo nie masz tyle miejsca. Powiedz spokojnie co i jak i zobacz co on zaproponuje
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 22:21   #3140
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
link sie nie otwiera, ale chodzi o to?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:24   #3141
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Nadrobiłam!

namisek cieszę się razem z Tobą


Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Moja szwagierka dostała film 4 minutowy od zaprzyjaznionej pary, zrobili to rewelacyjnie w powerpointcie. Na zdjęciach są we czwórkę z różnych wyjazdów, imprez i spotkań -ułożyli historyjkę. Jak się poznali, jak się zaprzyjaźnili (kolega pożyczył skarpetki Panu młodemu podczas jakiegoś grila gdy ten wszedł w błoto , z kolei Pan młody pozwolił wytrzeć się swoim ręcznikiem temu koledze i odtąd uznali, że są przyjaciółmi na śmierć i życie), jak sie sprzeczali (bo jeden stłukł wódkę chcąc się popisać jak chodzi po poręczy i spadł), jak ich żony sie upiły i zasnęły w łajnie.. itp, puścili to na weselu dosłownie ryczeliśmy ze śmiechu. wzruszyłam się, a swoją drogą zawszemieć dobrze ze sobą aparat. nie wiadomo kieyd może sie przydać
Fajny pomysł jednak my nie mamy zbyt wielu wspólnych zdjęć


Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Kate Noir, zbieracze kurzu, ale to miła pamiątka, coś w takim czy takiego. Albo extra skrzynka na wino, z dedykacją
Zbieracze kurzu odpadają i to definitywnie - nie chciałabym dać komuś czegoś czego sama bym nie chciała Wstawiłabym takie coś od razu do kartonu :P
Pamiętam jak znajomi dostali "kryształ" z grawerem i ich podobiznami, tryskali dumą jak go nam pokazywali a ja cały czas zastanawiałam się na co im to.
Za to skrzynka na wino brzmi świetnie!


Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Kate Noir A myślałaś o hafcie cyfrowym? Dobra alternatywa, jak czujesz, ze haftowanie medtodą tradycyjną jest zbyt czasochłonne.
Dzięki Chyba już kiedyś mi to polecałaś i sprawdziłam tą opcję- wysłałam pytanie do paru warszawskich firm i zostałam zignorowana także spróbuję raz jeszcze sama, ale kupię sobie tamborek


Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
śliczne, takie klasyczne i eleganckie


Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Kate Noir szkoda ze obsługa Wam nie podeszla w,AK. My bylismy i super miła babka była a obrączki zrobili szybko, tanio i świetnie.
No ale gratuluje wyboru gdzie indziej
Kate ja poradnie na Freta polecsm, koszt 10 zł. Babka taka troche mimoza ale miła i bez durnych tekstów.
To chyba byliśmy tej samej babki w AK, inne osoby co tam czekały po odbiór mówiły, że wcześniej czekały nawet godzinę.
Dzięki za namiar, jak jutro babka da nam w kość, albo zapomni o spotkaniu to zmieniamy. Nie wiem czy skoro mamy jedną pieczątkę od niej to czy resztę też musimy mieć


Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Wszyscy którzy pracują na umowę o pracę niech pamiętają o tych dwóch dniach, że im sie należą, bo szkoda jakby przepadły.
Mam już od stycznia zaklepane 2 dni


Anesthesia piękna spinka


Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Planszówka
też dobry pomysł
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:26   #3142
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość

a wiem wiem, że 27.08 chyba będę Cię śledzić do Twojego ślubu, jak idą przygotowania bo dzień dość nietypowy
w zasadzie reagują tak jak Twoi i pierwsze pytanie jest "ale dlaczego?" no to szczerze odpowiadamy: KASA z racji tego, że większośc gości jest w przedziale 25-40 to cieszyli się, że poprawiny długie będą i mogą za friko przyjechać na "długi" weekend nad morze bo noclegi będą mieli zapewnione do niedzieli (niektórzy jak ich znam to nie wyjadą dopóki wódka będzie w zamrażalniku )
taka niesamowita radość mnie ogarnęła jak pisałam o tych moich gościach, już się doczekać nie mogę jak moje kochane mordy niewidziane bardzo długi czas zobaczę w jednym miejscu i to z tak ważnego powodu
a STD mieliśmy ustne, mój TŻ uznał to za fanaberię, żeby dodatkowe koszty ponosić na informację o ślubie, skoro można to zrobić ustnie, tym bardziej, że my ślub zaczęliśmy planować pod koniec 2012 roku

a jak juz o tych noclegach zaczęłam, to mam do Was pytanie... kolega mój ze studiów został zaproszony z żoną swoją (my też byliśmy na ich ślubie), zadzwonił gdy dostał zaproszenie i zapytał czy z dzieciakami mogą przyjechać (trochę nam to plan zepsuło pokoi), powiedziałam że w sumie to ok. Mają dwie córeczki, jedna 6 lat, druga to nawet nie wiem, bo raz ją widziałam jak w pieluchy robiła, może ze 4 lata. Zapytałam go jak sobie to wyobrażają, bo spać będą u nas w domu, a wesele 15 km dalej, a on powiedział, że wezmą dziewczyny na salę, a później odwiozą do domu... ja pytam, kto z nimi zostanie, bo raczej nie da rady zostawić 2 małych dziewczynek samych w pustym domu, to powiedział, że opiekę wezmą no i tu już totalnie zdurniałam... czyli w sumie 5 osób??? ja nawet takim pokojem nie dysponuję... no i dzieci na salę... tego też nie przewidywałam, bo dzieci (oprócz z rodziny i jednej przyjaciółki) nie zapraszamy... nie wiem za bardzo co mu na to wszystko odpowiedzieć bo powiedziałam ok na dziewczyny u nas, ale mówiąc to nie przewidziałam jak dalej rozmowa się potoczy, sama dziećmi nie dysponuję, więc pierwsze co pomyślałam: spoko, niech je przywiozą, a dopiero po chwili do mnie dotarło, że to małe dzieci są i na sali mogą się czepiać, że dodatkowe gęby nieopłacone
No Wy przynajmniej gościom noclegi opłacacie, a my nie tzn większość mieszka stosunkowo blisko, 10-30km od sali weselnej, więc ńprmalnie transport zorganizujemu i goście będą odwożeni do domu. A z rodziny Tż bedzie troche osób z zagranicy i drugiego końca Polski to chcemy ich rozlokować w domu rodziców TŻ (oni twierdza ze hotel im trzeba zrezerwować ale ja uważam, ze jak są warunki i to dobre, to hotel jest zbednym losztem), u nas w mieszkaniu i w mieszkaniu Babci Tżta razem na spokojnie znajdzie się miejsce dla 18 osób wygodnie, więc powinno starczyć a jak komuś nie bedzie pasowac ten pomysł to moze sobie hotel sam opłacic
Poprawin równiez nie mamy tzn rodzice Tżta zapowiedzieli, ze mogą być u nich takie mini poprawiny na ogrodzie, z przyjezdna rodziną, moją mamą i siostrą z mężem
I w sobote po slubie chcielibyśmy juz wylecieć w podróz poślubną, ale zobaczymy jak to będzie

A z tymi znajomymi to jednak troche głupio wyszło
Ja bym pogadała jeszcze z nimi i powiedziała, ze jednak nie masz przewidzianych tyle miejsc noclegowych a jak chca wynając opieke, rownie dobrze moga ja sobie wziac do siebie do domu i nie zabierać ze sobą dzieci

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jedna sztuka 510. Po prostu bardziej nam się podobają niż złote-żółte w ogóle a białe się za bardzo błyszczy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dzięki
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:28   #3143
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
o co ty gadasz?.... kurde byłam u niej 2 tygodnie temu i wszystko ok było nic nie mówiła :P a na świeta piecze dla nas też placki bo mamy chrzciny w lany poniedziałek... no nie wiem czemu tak się zachowała, dla nas była milutka.... a spróbuj zadzwonić jutro z innego numeru i się nie przedstawiaj, powiedz ze masz odemnie nr bo mamy placki na 16 sierpnia i ze ty potrzebujesz na 2 sierpnia :P
skutecznie juz nas zniechecila A dzwonilismy tez z polecenia jej dobrej znajomej . A rozmawiała w sposób jakbyśmy jej łaskę robili ze coś od niej chcemy .
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:43   #3144
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
a jak juz o tych noclegach zaczęłam, to mam do Was pytanie... kolega mój ze studiów został zaproszony z żoną swoją (my też byliśmy na ich ślubie), zadzwonił gdy dostał zaproszenie i zapytał czy z dzieciakami mogą przyjechać (trochę nam to plan zepsuło pokoi), powiedziałam że w sumie to ok. Mają dwie córeczki, jedna 6 lat, druga to nawet nie wiem, bo raz ją widziałam jak w pieluchy robiła, może ze 4 lata. Zapytałam go jak sobie to wyobrażają, bo spać będą u nas w domu, a wesele 15 km dalej, a on powiedział, że wezmą dziewczyny na salę, a później odwiozą do domu... ja pytam, kto z nimi zostanie, bo raczej nie da rady zostawić 2 małych dziewczynek samych w pustym domu, to powiedział, że opiekę wezmą no i tu już totalnie zdurniałam... czyli w sumie 5 osób??? ja nawet takim pokojem nie dysponuję... no i dzieci na salę... tego też nie przewidywałam, bo dzieci (oprócz z rodziny i jednej przyjaciółki) nie zapraszamy... nie wiem za bardzo co mu na to wszystko odpowiedzieć bo powiedziałam ok na dziewczyny u nas, ale mówiąc to nie przewidziałam jak dalej rozmowa się potoczy, sama dziećmi nie dysponuję, więc pierwsze co pomyślałam: spoko, niech je przywiozą, a dopiero po chwili do mnie dotarło, że to małe dzieci są i na sali mogą się czepiać, że dodatkowe gęby nieopłacone
Ja bym się jeszcze zastanawiała kogo chcą wziąć do opieki na dziećmi i czy to będzie ich zaufana osoba, bo jak to ktoś obcy ma kręcić się po Twoim domu to według mnie nie za fajnie
Może jeszcze opiekunkę masz na wesele zaprosić, żeby tam już dziećmi się zajmowała?
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:46   #3145
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
link sie nie otwiera, ale chodzi o to?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
Nie o to
http://3.bp.blogspot.com/-GQ-7x8Pc7H...+lipfinity.jpg

Namisek
z suknią to musiało być jednak przeznaczenie.

Kamilko porozmawiaj na spokojnie z kolegą, powinien zrozumieć. A jak się obrazi to kit z Nim.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:47   #3146
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ja dzisiaj juz wypisywalam wnioski urlopowe jeden od 28 kwietnia do 14 maja, a drugi okolicznosciowy 15-16 maj ale w pracy juz sobie zalatwilam wolne od 25
Dzisiaj kupilam buty na zmiane takie zwykle z ccc, zamówilam muszke TZ, jutro suknia do obioru w sobote chyba zaliczymy w koncu tą 1 spowiedz, a na przyszly tydzien zostalo kupno wina, koszy dla rodzicow no i pas i ponczochy, zostalo mi zamowic pudelka na ciasto i krowki dla gosci no i to by bylo tyle
Co do lipfinity sa na prawde fajne, uzywalam pare razy i sie sprawdzaja, zreszta ja mam w domu mnostwo ich tak samo jak jakis z loreala, mam manie na tle blyszczykow i pomadek
Zostaly tylko 23 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2220253860000sur.jpg (59,6 KB, 17 załadowań)
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2014-04-09 o 22:49
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:51   #3147
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj juz wypisywalam wnioski urlopowe jeden od 28 kwietnia do 14 maja, a drugi okolicznosciowy 15-16 maj ale w pracy juz sobie zalatwilam wolne od 25
Dzisiaj kupilam buty na zmiane takie zwykle z ccc, zamówilam muszke TZ, jutro suknia do obioru w sobote chyba zaliczymy w koncu tą 1 spowiedz, a na przyszly tydzien zostalo kupno wina, koszy dla rodzicow no i pas i ponczochy, zostalo mi zamowic pudelka na ciasto i krowki dla gosci no i to by bylo tyle
Co do lipfinity sa na prawde fajne, uzywalam pare razy i sie sprawdzaja, zreszta ja mam w domu mnostwo ich tak samo jak jakis z loreala, mam manie na tle blyszczykow i pomadek
Zostaly tylko 23 dni
To już tak niedługo
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 23:06   #3148
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Patrzcie na to!!!! https://www.youtube.com/watch?v=XYKwqj5QViQ

cos wspanialego!
fantastyczne! taki dzień, w takiej wyjątkowej oprawie, wspomina się z rozmarzeniem całe życie!
miałam ciarki, gdy to oglądałam
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 23:32   #3149
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Protokol spisany
Nie bylo zadnych dziwnych pytan, bo protokol angielski jest nieco okrojony. Nie ma tez u nas spowiedzi przedslubnej, ale dopytam, czy w Polsce jednak bede musiala upomniec sie o karte do spowiedzi...

Takze jedna rzecz mniej do zalatwienia!
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 05:46   #3150
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

wenedka u mnie też dziwnych pytań nie było, no oprócz ciąży

Kamila zatkało mnie ... ale nie aż tak bardzo, bo moi teśćiowie nie dość, że wpraszają mi znajomych, kupują po kwiaciarniach zaproszenia i po kryjomu wysyłają do ludzi (dowiedzieliśmy się jak zaczęli do nas dzwonić potencjalnie niezaproszeni...), "zapewniają" nocleg od czwartku w naszym mieszkaniu i... właśnie wpraszają nam dzieci i teraz musimy to odkręcać i czujemy podobny kwas do Ciebie...
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.