Urodzone w 1989 :) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 15:28   #3151
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
Tylko że jak zrobił tak jakiś chłopak(zapytał się czy nie skasowali autobusu którym miałam jechać) to ja głupia nie skojarzyłam o co mu chodzi.
Podeszłam nawet do rozkładu żeby sprawdzić czy ten autobus na pewno jest, gdybyście widziały jego mine



chata wolna, to sobie puściłam na cały głos: I wanna dance with somebody
i tak fajnie się wyżywam tańcząc w moim miniaturowym pokoiku
Zaraz sobie puszczę Policemana to też będzie jazda

I też chcę jak najszybciej do fryzjera

Moja mama o mało nie dostała zawału jak się dowiedziała na jaką prostownicę zbieram Tondeo by GAMA czy jakoś tak na allegro 269 złotych
Moja najpierw się roześmiała bo myślała,że żartuję, a potem tylko: "chyba oszalałaś?" ale zbieram
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:35   #3152
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Właśnie zabiłam pszczołę Jestem w szoku Boję się pszczół, os, trzmieli, szerszeni, itd

fuksja => gdzie byłaś u tego fryzjera może też się wybiorę mieszkam gdzieś niedaleko Ciebie chociaż mam 2 w miarę zaufane fryzjerki, nie zaszkodzi spróbować czegoś nowego jak chcesz pisz na PW
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:58   #3153
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ciekawa świata- to tylko osa, nie szokuj się tak
Fuksjaa-wiem co czujesz

Ja ja nie posprztałam tego bufet w końcu Bo coś mam focha na mnie strzelila coś tam cos, i może jutro to zrobie. Ajuż wolałabym mieć to za sobą.Za to obierałam śliwki, całe wiadro

W ogóle swieci u mnie słonce A ja ma doła, bo siedze w domu,znajomi jeszcze chyba nie wrócili i gnije tu

Zauważyłam, że ostatno coś nasze tempo zapełniania stron bardzo przysieszyło Zamiast zwalniać powoli przed rokiem szkolnym to my sie rozpędzamy
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:07   #3154
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Właśnie też zauważyłam, że coś coraz więcej piszemy, ale to chyba, dlatego że już chyba wszystkie wróciłysmy z jakiś wojaży
Jakoś mi się nudzi... TŻ się nic nie odzywa... może ma mnie dosyć po wczorajszej głupawce
Mam w pokoju niesamowity bałagan i nie chce mi się sprzątać, i na razie tego nie zrobię
Przez to Wasze latanie do fryzjerów aż sama mam ochotę na jakąś nową fryzurkę, ale nie mogę teraz ściąć włosów I to wszystko przez Was, bo mnie teraz kusi :P
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:16   #3155
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Mama mi przed chwilą powiedziała, że jak chce to moge isc teraz zacząc sprzatac w bufecie, a jutro bym dokończyła I tak sie zastanawiam, w sumie dobrze by było przygotoac juz sobie miejsce pracy

Mama mnie uczy robić naleśniki Ja takie beztalencie ostatio zaczełam sie czegos uczyć gotowac, bo to jeast tragedia-nic nie umiem

Martusiu- oj chciałabym mieć taka głupawkę, jak Ty. Zaraź mnie
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:27   #3156
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Krowa bez mleka, tylko jest mały problem, bo mi coś zaczyna ta głupawka przechodzić No, ale jeszcze trochę jej jest
Więc...uwaga, uwaga! =====================> przesyłam Ci magiczną moc głupawki ....ta dam! i gotowe już masz głupawkę

A co do gotowania to ja nie potrafię kompletnie nic ugotować, ale się tym nie przejmuję
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:29   #3157
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Teraz zrobię coś bezsensu, czyli napiszę posta o niczym, bo to jest mój 1000 post i chcę żeby on był w tym wątku

Więc trutututtut i jest 1000 post
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 16:30   #3158
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Alatienka
A mi się dzisiaj śniło, że byłam u fryzjera i zrobił mi na głowie to, co chcę w rzeczywistości i byłam sobą zachwycona
A propos-Co się komu dzis śniło? Ja miałam dziś kolejny z moich snów sensacyjno-s-f z wątkiem romansowym. Czyli w skrócie: Agnieszka ratuje świat/miasto/ludzi wraz z grupa znajomych przed jakimiś potworkami/duchami/kosmitami i przy okazji zawraca w głowie chłopakowi, który jej się od dawna podoba i rozkochuje w sobie.
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 17:05   #3159
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Agosek Ty to masz sny Ja nigdy nie miałam żadnych tego typów snów, jak już cokolwiek mi się śni to albo to jest zupełnie bezsensu, albo jest to po prostu koszmar
Dzisiaj rano śniło mi się coś z moimi byłym chłopakiem i muszę przyznać, że wcale mi się to nie podoba, że on mi się śni
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 17:13   #3160
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Martusia B.
Teraz zrobię coś bezsensu, czyli napiszę posta o niczym, bo to jest mój 1000 post i chcę żeby on był w tym wątku

Więc trutututtut i jest 1000 post
Gratuluje serdecznie! "Stara wyjadaczka" z Ciebie juz
Glupawka do mnie moze nie doszła w całości, bo na razie ma jedynie lepszy humor. Ale dobre i to

Nalesniczki wyszły bardzo dobre Chyba mam talent
A za chwile idę przygotować sobie "front pracy" na jutro. Ale zaraz, bo mi sie na razie nie chce
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 17:21   #3161
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

WOW!! ale napisalyscie duzo od rana.. a ja musze sie wam pochwalic!!! [ na wstepie:kocham gotowac ] ale zrobilam dzisiaj z moja mamuska taki zarypisty sernik ze mnie az skreca !! Az musialam odpuscic sobie postanowienie 0 slodyczy,ktore udaje mi sie od poniedzialku Dziewczyny nie uwierzycie jaki pyszny!!Nie cierpie sie chwalic, ale tym razem musze! Ach!! Dalabym wam gdybym mogla!! A ten ser..ach..lekki jak...chmurka.Mmmm..rozpl ywa sie w ustach... aj, ide go jeszcze podskubac

A co do snow-to mialam koszmar! Bylam na obozie z qmplami, obudzilam sie na lozku kolo qmpla, a on sie smieje z moich nog!Patrze-a tu takie wklesle dziury!Normlanie wiedzialam ze to cellulit !!!! czy jakos tak sie to pisze :P tak strasznie sie przerazilam az jak sie rano obudzilam, od razu popatrzylam na moje nogi.. Na szczescie- to tylko sen..ktory sie pewnie spelni za 10 lat..ale i tak juz mam ta pomaronczowa skorke..bez kitu

I wogole to znowu mialam dzisiaj atak..;/ jak bylam w sklepie..myslalam ze sie wykoncze.Moja mamusia chciala juz mnie na usg zawlec, ale powiedzialam jej ze poczekamy do jutra-jak cos, to pojedziemy na pogotowie, a jak nie, to jak wroce to pojdziemy na usg. Bo wyjezdzam kochane, ale wroce w niedziele. Wiec 3majcie sie, i nie piszcie za duzo, bo bde pozniej musiala nadrobic zaleglosci


PS.Martusia B. -Ja tez mam takie glupawki haha kocham je

Pa dziewczynki Milego weekendu.. Szukajcie swoich TŻ..no i dla mnie jakiegos wezcie..
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 17:31   #3162
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Blaque tak mi narobiłaś smaja tym sernikem, że w trybie natychmiastowym musiałam przynieść sobie batonika A głupawka fajna sprawa
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 17:34   #3163
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Fajne sny macie , ja nie pamiętam ostatnio snów, dziś postaram się nie zapomnieć i Wam opowiem .
Ja też mam ochotę pójść do tego fryzjera przez Was .

Ciekawa świata ja się boję robactwa, a ostatnio u mnie w pokoju zobaczyłam ogromnego konika polnego , wiecie jaki był duży. Zawołałam kogoś, żeby go zabrał, sama wolałam nie dotykać .

Blaque baw się dobrze, uważaj na siebie, na te ataki.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 17:42   #3164
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Martusia-ja wlasnie ide na podloge, spalac mojego sernika, aerobiczna szostka weidera Nie ma to tamto-jak nie chce miec brzuszyska, musze cwiczyc!

i n e s -Dzieki bede uwazala a co do robactwa-ja jak zobacze pajaka jest mi slabo..nawet maly wywoluje u mnie panike.a inne robaki tez..;/ bleh..Tylko u mnie to jest panika, i nie spie pol nocy, albo chocby bylo 30 stopni to musze byc czyms przykryta od stop do glowy, bo inaczej boje sie ze cos na mnie wejdzi itp. ;/ nie usne..! eh, ale tak to juz jest jak sie krzywo w glowce ma.. Martusia-cos mi sie zdaje ze to przez te glupawki hehehe
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 18:16   #3165
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Musze się pochwalić.
Jechałam dziś do miasta i nie domyślicie się Kto też jechał .
Niestety był z kolegą a później dosiadł się jeszcze jeden a ja musiałam wysiąść wcześniej Ale chociaż Go widziałam.
Jechał chyba na jakiś trening bo on i jeden kolega mieli sportowe torby

Spotkałam też tam koleżankę a ona mnie olała
W lipcu chciała się spotkać aż nagla przestała się odzywać.
A teraz stała obok mnie i nawet się nie przywitała
Tylko nie piszcie że mnie nie poznała bo ona zmieniła kolor włosów z blondu na brąz a ja jednak ją rozpoznałam ja się wcale nie zmieniłam.

No i na koniec
Zachciało mi się JOY'a więc poszła do osiedłowego sklepu.
Gazeta była ale wysoko a ja jestem niska i nie dosięgałam ale już kiedyś miałam taką sytuację i wtedy kasjerka podała mi gazetę.
A ta nowa wzięła kasę ja jej powiedziałam że nie dosięgam a ona się na mnie spojrzała i powiedziała "następny"
Postałam więc chwilę przy tych gazetach ale zaraz zawołałam jakiegoś pana i on mi pomógł i jeszcze powiedział "Ładna dziewczyna" .

To by było na tyle z moich historii na dziś.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 18:49   #3166
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez emememsik
o, a ja się pochwalę

fuksjaa dziś rano idąc odebrać fakturę ze sklepu, kupiłam w piekarni bułeczki, a potem jeszcze serek twarogowy, pomidora, ogórka i jogurt. i tak oto wyglądało moje dzisiejsze śniadanie
Em, jestem z Ciebie DUMNA
Serio.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 18:55   #3167
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja wrocilam od dermatologa, pani dosc slono sobie policzyla, w aptece trzeba bylo zostawic drugie tyle.. ale mam nadzieje ze moje problemy z cera wreszcie sie skoncza. nie jest zle, ale chce miec nareszcie idealnie gladka buzie wlasnie siedze wysmarowana biala mascia i jem wstretne czipsy, chociaz mi nie wolno, bo czipsy to zawsze o jedna niespodzianke wiecej <ale to ostatnia paczka> --> zawsze tak mowie, chyba brak mi silnej woli.. nie potrafie przejsc spokojnie obok pólki z czipsami..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:05   #3168
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A mi się zachciało porysować. Siedzę już z godzinę nad czystą kartką i myślę, co mam stworzyć. Przeglądałam "zrób to sama", ale nie znalazłam niczego inspirującego Idę posiedzieć jeszcze trochę to może mnie natchnie
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:18   #3169
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Porysuj swoje dlonie Ja tak zawsze robię jak już kompletnie nie wiem co rysowac a czuuje potrzebe rysowania (co sie rzadko zdaża bo wole malowac )

Mnie juz powoli schodzi trądzik...ale mecze się z nim juz 6 lat więc czas najwyższy, tzn. w tej chwili mam bardzo łagodny, prawie niewidoczny, jedynie jak mam okres to sie powieksza.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 19:18   #3170
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

laylaaa-moja siostra chodziła do dermatologa a ona wszystkim jak leci przepisywała to samo Mnie mama też czasem wysyła, jak pojawi mi się kilka pryszczy ale nie chce. Sama sobie dam radę

Alatienka-nraysuj kwiatka, ,mi tylko one w miarę wychodzą
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:20   #3171
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A ja wróciłam z bufetu. Troche posprzatałam,co prawda niwiele, ale zawze jutro będe miała trochę mniej. Nie nawidze takich genaralnych porządków

Powietrze jest teraz takie dziwne, jak dla mnie to...wrześniowe

Aha, i jak byłam w bufecie, to tam widomo, dużo słodyczy, batonów, chipsów, i taka mialam ochotę sobie coś przekąsić, ale pomyślałam sobie o Fuksjii i od razu mi przyszło. Naprawde
Fuksjoo
, działasz na mnie ogromnie motywująco
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:22   #3172
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga & Amanda Dzięki za pomysły Wykorzystam je
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:25   #3173
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Właśnie zabiłam pszczołę Jestem w szoku Boję się pszczół, os, trzmieli, szerszeni, itd

fuksja => gdzie byłaś u tego fryzjera może też się wybiorę mieszkam gdzieś niedaleko Ciebie chociaż mam 2 w miarę zaufane fryzjerki, nie zaszkodzi spróbować czegoś nowego jak chcesz pisz na PW
Napisałam PW
Cytat:
Napisane przez laylaaa
ja wrocilam od dermatologa, pani dosc slono sobie policzyla, w aptece trzeba bylo zostawic drugie tyle.. ale mam nadzieje ze moje problemy z cera wreszcie sie skoncza. nie jest zle, ale chce miec nareszcie idealnie gladka buzie wlasnie siedze wysmarowana biala mascia i jem wstretne czipsy, chociaz mi nie wolno, bo czipsy to zawsze o jedna niespodzianke wiecej <ale to ostatnia paczka> --> zawsze tak mowie, chyba brak mi silnej woli.. nie potrafie przejsc spokojnie obok pólki z czipsami..
A jakie leki zapisała Ci dermatolog? Możesz podac nazwy?
Mnie skóra diametralnie się zmieniłam jak odstawiłam kosmetyki z SLSami i alkoholem w składzie, w dodatku zaczęłam stosowac filtry i kwasy i jest bardzo dobrze
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:29   #3174
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
A ja wróciłam z bufetu. Troche posprzatałam,co prawda niwiele, ale zawze jutro będe miała trochę mniej. Nie nawidze takich genaralnych porządków

Powietrze jest teraz takie dziwne, jak dla mnie to...wrześniowe

Aha, i jak byłam w bufecie, to tam widomo, dużo słodyczy, batonów, chipsów, i taka mialam ochotę sobie coś przekąsić, ale pomyślałam sobie o Fuksjii i od razu mi przyszło. Naprawde
Fuksjoo
, działasz na mnie ogromnie motywująco
Jestem w szoku

Ja za to dziś z jedzeniem się nie popisałam, aż mi wstyd
śniadanie: 2 kromki pełnoziarnistego z wędliną + herbata zielona
przed wyjzadem do miasta: jogurt i szklanka chłodnej herbaty owocowej
kolacja: 2 kromki pełnoziarnistego z pomidorem + herbata zielona

Nie bijcie ......
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:37   #3175
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Jedzenie...hmmm mój jadłospis was przerazi

Śniadanie:bułka z sezamem+żółty ser +dużo masła
Obiad:2 gołąbki z chlebem(śpieszyło mi się dlatego nie czekałam na ziemniaki)
Podwieczorek:Lody Twister
Kolacja:Spagetti z przypalonym sosem(zagapiłam się )

Herbtę Lipton popijam cały dzień

Doszłam do wniosku że przytyję a jak mi się nie spodoba to znowu schudnę.Jak na razie mi się nie podoba a przytyłam 1 z 3kg
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:39   #3176
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Fuksjoo! Co Cie tek zszkowało? Ale Ty musisz więcej jeść! Wiesz przeciez że to nie zdrowo!

Ja za to zjadłam troche za dużo rzeczy typu naleśniki i czy chałka-takie menu zafunowała mi dziś moja mama
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:46   #3177
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
Fuksjoo! Co Cie tek zszkowało? Ale Ty musisz więcej jeść! Wiesz przeciez że to nie zdrowo!

Ja za to zjadłam troche za dużo rzeczy typu naleśniki i czy chałka-takie menu zafunowała mi dziś moja mama
Zszokowało mnie to, że mogę byc motywująca

Wiem, że muszę więcej jesc, ale to było tak jednorazowo - strasznie zaganiana dziś byłam. a teraz nie chce mi się nic jesc.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:52   #3178
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :)

hehe dziewczyny!! wy za malo jecie!!!no nie! koniec z tym bo mi glupio przy was a za mna 4 dzien weidera.. i ciezko ciezko qrcze...juz po raz 9 slucham tej samej piosenki...kocham ja.. jest boska! puszczam jescze raazz
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:58   #3179
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez blaque
hehe dziewczyny!! wy za malo jecie!!!no nie! koniec z tym bo mi glupio przy was a za mna 4 dzien weidera.. i ciezko ciezko qrcze...juz po raz 9 slucham tej samej piosenki...kocham ja.. jest boska! puszczam jescze raazz
też robię weidera

właśnie mi kumpela napisała na gg, żebyśmy kiedyś się wybrali w 4-kę (ona i jej TŻ, ja i mój TŻ ) do knajpki, potem na kręgle i gdzieś potańczyc ale fajnie i to "kiedyś" ma byc w ten weekend
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:05   #3180
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

fuksja => dzięki za PW

popijam wodę mineralną a nie bezsensownie kaloryczne soki owocowe ah, dumna jestem z siebie już tyle dni bez soku, a różnicy jako takiej nie czuję, tzn. obojętne mi jest czy piję wodę czy sok, ale już lżej się czuję

Właśnie mi kumpela z klasy napisała na gg, że ona idzie dopiero na 12 na rozpoczęcie, no skoro na 9 msza, na 10 występy, a dopiero o 12 się spotykamy w szkole, to w sumie dobra myśl pomyślę jeszcze co z tym zrobić

Ja chcę już do fryzjera
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.