X Factor Polska - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-01, 12:20   #3151
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: X Factor Polska

O ile poprzednią edycje oglądałam wybiórczo (z nudów) i nawet nie kojarzę, kto wygrał, o tyle ta mi się podobała i kibicowałam Artemowi. Chłopak z czasem przekonał mnie do siebie (mi.in. I See Fire i The Lazy Song), bo na początku miałam innych faworytów (z których większość nie weszła do ścisłego finału). Poza tym było słychać, że uczył się w programie i śpiewał coraz lepiej. Nie wiem, czy ma taki potencjał jak Dawid Podsiadło, ale raczej będą z niego ludzie.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 12:49   #3152
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: X Factor Polska

Ja miałam nadzieję, że wygra Ania Tacikowska, przez jakieś 2 czy 3 miesiące chodziła ze mną do klasy do LO, potem się przeniosła, ale pamiętam ją jako bardzo utalentowaną osobę. Nie udało się jej wczoraj, ale myślę, że z trójki finalistów to i tak ona zrobi największą karierę.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 12:56   #3153
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Ja miałam nadzieję, że wygra Ania Tacikowska, przez jakieś 2 czy 3 miesiące chodziła ze mną do klasy do LO, potem się przeniosła, ale pamiętam ją jako bardzo utalentowaną osobę. Nie udało się jej wczoraj, ale myślę, że z trójki finalistów to i tak ona zrobi największą karierę.
z tego co wczoraj było w programie powiedziane, Ania ma już jakiś materiał i ma niedługo być jakaś płyta, mimo że nie wygrała sądzę, że ktoś jej finansowo z wydaniem płyty pomoże.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:25   #3154
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: X Factor Polska

Super,źe Artem wygrał!
Choć jakby Ania wygrała teź bym się ciesźyła, jakoś lubiłam ją, wydaje się sympatycźna no i talent ma-trźeba prźyźnać.
Marta dalej nie roźumiem jakim cudem tak daleko dosźła
Jej występ ź gwiaźdą. Hahaha. Dorźe Ewka powiedźiała, strasźnie źawstydźeni byli
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 14:06   #3155
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
O ile poprzednią edycje oglądałam wybiórczo (z nudów) i nawet nie kojarzę, kto wygrał, o tyle ta mi się podobała i kibicowałam Artemowi. Chłopak z czasem przekonał mnie do siebie (mi.in. I See Fire i The Lazy Song), bo na początku miałam innych faworytów (z których większość nie weszła do ścisłego finału). Poza tym było słychać, że uczył się w programie i śpiewał coraz lepiej. Nie wiem, czy ma taki potencjał jak Dawid Podsiadło, ale raczej będą z niego ludzie.
Jeszcze dopiszę - dopiero obejrzałam uliczne wykonania Artema (Nothing Else Matters, Imagine) i piosenkę po ukraińsku zaśpiewaną w jakimś klubie - chłopak jest znakomity, a do tego przesympatyczny.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 14:54   #3156
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
z tego co wczoraj było w programie powiedziane, Ania ma już jakiś materiał i ma niedługo być jakaś płyta, mimo że nie wygrała sądzę, że ktoś jej finansowo z wydaniem płyty pomoże.
Tak, też to słyszałam. Poza tym jest nie tylko utalentowana, ale też bardzo ładna (nie oszukujmy się, w polskim szołbiznesie to bardzo mile widziane) i ma ciekawą osobowość. Za rok na pewno jeszcze będziemy o niej i ją słyszeć
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 23:50   #3157
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: X Factor Polska

nadrobilam finał. był mega nudny. czekałam tylko na występy z gwiazdami. tacikowska dała radę, artem też. natomiast marte pogrążył ten występ, strasznie fałszowała. a ten chlopiec z gitarą był przeuroczy.

było mi bez roznicy kto wygra, ale spodziewałam się, że wygra Anka jednak. no nic. zobaczymy za jakiś czas jak Artem nagra coś swojego, ale wątpie, żeby mnie to oczarowało.

jedynie co mnie poraziło, że nikt z jurorów nie potrafi się porządnie wysłowić po angielsku poza ' hey, is good to have you here' . wstyd.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145

Edytowane przez pixies20
Czas edycji: 2014-06-01 o 23:54
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 00:02   #3158
basia85xl
Przyczajenie
 
Avatar basia85xl
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: X Factor Polska

Szkoda, że mało polska ta edycja. Szok mnie ogarnął oglądając finał edycji, której nie śledziłam z racji poziomu prowadzących. Voice też wygrał w sumie Juan... równia pochyła finałów polskich talent show.
__________________
kochaj i pozwól kochać
basia85xl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 06:03   #3159
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez basia85xl Pokaż wiadomość
Szkoda, że mało polska ta edycja. Szok mnie ogarnął oglądając finał edycji, której nie śledziłam z racji poziomu prowadzących. Voice też wygrał w sumie Juan... równia pochyła finałów polskich talent show.
Musiało się wyrównać bo w Niemczech Polka wygrała :P
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 17:52   #3160
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
a ten chlopiec z gitarą był przeuroczy.
Przeuroczy i przystojny.

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
zobaczymy za jakiś czas jak Artem nagra coś swojego, ale wątpie, żeby mnie to oczarowało.
Obejrzałam wywiad z Artemem i trochę entuzjazm mi opadł - chłopak śpiewa fajnie, jest cudownie prostolinijny, ale nie wiem, czy ma pomysł na siebie, bo trochę kręcił przy pytaniu o swój przyszły repertuar. Dawid Podsiadło jest od niego młodszy o kilka lat, a wydaje się być bardziej pewny swego i mieć bardziej poukładane w głowie.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:43   #3161
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
Przeuroczy i przystojny.
taaaak ale szkoda, że jego płyta taka nie jest.

Cytat:
Obejrzałam wywiad z Artemem i trochę entuzjazm mi opadł - chłopak śpiewa fajnie, jest cudownie prostolinijny, ale nie wiem, czy ma pomysł na siebie, bo trochę kręcił przy pytaniu o swój przyszły repertuar. Dawid Podsiadło jest od niego młodszy o kilka lat, a wydaje się być bardziej pewny swego i mieć bardziej poukładane w głowie.
pokażesz wywiad? wydaje mi sie, ze określenie ' grajek' jest tutaj kluczowe. grajkiem to on jest, ale artystą to chyba nie bardzo. no, ale mnie entuzjazm nie dopadł wcale przy nim. a Podsiadło sprawę pogarsza, bo oceniam wszystkich uczestników przez jego pryzmat.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 18:49   #3162
starsipanowie
Raczkowanie
 
Avatar starsipanowie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 363
Dot.: X Factor Polska

Masakryczna była ta edycja. Jedyny występ, który mi się podobał w finale to Artem w tej ukraińskiej piosence.
Te dwie panny miały bardzo męczące wokale, w szczególności Anka.
Drugi pozytywny element, to wygląd Kazadi.
starsipanowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:17   #3163
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: X Factor Polska

A ja czytałam, że Czesio w końcu się zbuntował i opiep rzył całe jury za to, że robili z niego idiotę i śmiali się z każdej jego wypowiedzi. I bardzo dobrze...
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:55   #3164
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: X Factor Polska

Uwielbiam Czesława ta jego nieporadność jest bardzo urocza.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:17   #3165
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
pokażesz wywiad?
Proszę uprzejmie.
http://www.youtube.com/watch?v=A1UIoC6_R1s

Możesz mieć rację. Ale z drugiej strony jak się poogląda niektóre jego występy z gitarą na ulicy lub w lokalach, to chłopak jest znakomity. Cóż, chyba trzeba poczekać na to, co zrobi z wygraną i popularnością.

Ja dla Dawida oglądałam drugą edycję, trzeciej nie oglądałam prawie wcale, a podczas ostatniej typy mi się zmieniały - ludzie, którzy mi się podobali, nie powchodzili do domów jurorskich, później (z domów do finału) niektóre wybory niezbyt do mnie trafiały. W finałach kibicowałam Ance i Hatbreakers, a Artem jakoś bardziej zainteresował mnie chyba dopiero przy I see fire, wtedy obejrzałam jego występy na yt i stwierdziłam, że kupuję chłopaka.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:52   #3166
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez debramonk Pokaż wiadomość
Proszę uprzejmie.
http://www.youtube.com/watch?v=A1UIoC6_R1s

Możesz mieć rację. Ale z drugiej strony jak się poogląda niektóre jego występy z gitarą na ulicy lub w lokalach, to chłopak jest znakomity. Cóż, chyba trzeba poczekać na to, co zrobi z wygraną i popularnością.

Ja dla Dawida oglądałam drugą edycję, trzeciej nie oglądałam prawie wcale, a podczas ostatniej typy mi się zmieniały - ludzie, którzy mi się podobali, nie powchodzili do domów jurorskich, później (z domów do finału) niektóre wybory niezbyt do mnie trafiały. W finałach kibicowałam Ance i Hatbreakers, a Artem jakoś bardziej zainteresował mnie chyba dopiero przy I see fire, wtedy obejrzałam jego występy na yt i stwierdziłam, że kupuję chłopaka.
Rawicz.
mam wrażenie, że on jest ciągle pobudzony. masakra. posłucham jego występów, on chyba w Sopocie gra, więc może kiedys na niego trafie jak będzie na Monciaku. ale no, covery to covery, ktoś już zrobił dobry kawałek i łatwiej jest wtedy. poczekam na coś autorskiego, bo to jest prawdziwy sprawdzian.


edit :
czooooooooooo?! on chce płyty pod ludzi robić? żeby sprawdzić co sie podoba? o matko, nie, nie, nie. załamałam się. testowa płyta, analiza rynku. o matko. nie wierzę.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145

Edytowane przez pixies20
Czas edycji: 2014-06-02 o 21:57
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 22:13   #3167
gwiazdaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 59
Dot.: X Factor Polska

Fajnie, że Artem wygrał Ale pewnie i tak pierwsza płytę wyda Ania. Myślę, że ma na siebie pomysł. Często jest tak, że ci, którzy wygrywają, w końcu gdzieś giną w tłumie, a ci z dalszych miejsc się wybijają. Bo potrafią walczyć o siebie.
gwiazdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 14:24   #3168
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: X Factor Polska

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
czooooooooooo?! on chce płyty pod ludzi robić? żeby sprawdzić co sie podoba? o matko, nie, nie, nie. załamałam się. testowa płyta, analiza rynku. o matko. nie wierzę.
No właśnie. Wiadomo, że chłopak podpisał kontrakt i w związku z tym nie wszystko może. Ale jego wypowiedź brzmi tak, jakby kompletnie nie miał pomysłu na siebie i chciał nagrywać pod publiczkę - na zasadzie co najlepiej się sprzeda. Ech, dopiero co go polubiłam, a już zaczynam się rozczarowywać...
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 20:02   #3169
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: X Factor Polska

prowadząca jest beznadziejna. Tadzikowska składa podziękowania rodzicom, że tyle dla mnie zrobili, a Kazadi jak ostatnia wieśniara: "no Ciebie zrobili", serio?
Kto ją tam dał do tego programu, idiotkę?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
A ja czytałam, że Czesio w końcu się zbuntował i opiep rzył całe jury za to, że robili z niego idiotę i śmiali się z każdej jego wypowiedzi. I bardzo dobrze...
Szkoda, że nie na wizji, bo to już było mocno denerwujące. Niby program rozrywkowy, a dostarczał irytacji...
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 09:27   #3170
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: X Factor Polska

Jestem w szoku, że taka bezbarwna i nudna Marta Bijan zaszła aż do finału
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 10:52   #3171
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: X Factor Polska

Jak dla mnie to sam finał był nudniejszy od wszystkich odcinków na żywo. Mieli zaśpiewać autorską piosenkę, nie zaśpiewali (chociaż może to i lepiej, wpominając piosenki z poprzedniej edycji), za to poszły same odgrzewane kotlety. Gwiazdy... chyba wszystko wydali na Melue że teraz takie gwiazdy zapraszają (swoją drogą Kuba ładnie jeździł po tym kolesiu co śpiewał z Bijan).
A tekst Kazadi "ciebie zrobili": aaaaaaahahaha. Sądząc po jej minie sama była zażenowana tym co powiedziała

Wysłane z aplikacji. Przepraszam za literówki - czasem nie trafiam w klawisze.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2014-06-04 o 11:00
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 11:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.