Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 19:33   #3151
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

joss stone przez neta ???????? ale spotkaliscie sie na zywo chyba ?? widujecie sie czasem ? spedzacie czas , wspolne wakacje , weekendy itede ? w jakim jezyku sie porozumiewacie ?? ja mieszkam tu od 3lat . przyjechalam z kolezanka tylko na wakacje , popracowac , pobawic sie i .. no i juz zostalam , oczywiscie jezdze do pl czasami

czarnula a skad masz chlopaka ??

a ze wzgledu ze jestem nowa , jak ktos chce zobczyc mojego la pasta to specjalnie dodalam fotke do albumu

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-10-25 o 19:36
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 19:41   #3152
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
joss stone przez neta ???????? ale spotkaliscie sie na zywo chyba ?? widujecie sie czasem ? spedzacie czas , wspolne wakacje , weekendy itede ? w jakim jezyku sie porozumiewacie ?? ja mieszkam tu od 3lat . przyjechalam z kolezanka tylko na wakacje , popracowac , pobawic sie i .. no i juz zostalam , oczywiscie jezdze do pl czasami

czarnula a skad masz chlopaka ??

a ze wzgledu ze jestem nowa , jak ktos chce zobczyc mojego la pasta to specjalnie dodalam fotke do albumu
no przez neta.. czy to tak dziwi w 21 wieku? no pewnie, ze na żywo się spotkaliśmy no raczej nie jestem dziewczyną, która ma wirtualnego chłopaka, gdzieś tak nigdy go nie widząc i twierdząc że to największa miłość ever ( a znam takie przypadki, oj znam). Przyjeżdza do mnie tak często jak sytuacja pozwala, niestety on pracuje, ja mam szkołe :/ no ale jak przyjeżdza to na około tydzień,a w wakacje był u mnie 3 tygodnie.. na ferie ja się wybieram do Włoch.. i mam nadzieję ze on przyjedzie jeszcze na święta. Porozumiewamy się po anglielsku, on się uczy polskiego, ja na wakacjach trochę liznełam włoskiego, ale teraz nie mam czasu :/ no ale w sumie jka jakiegoś słowa nie znamy po ang to słownik i tyle ale rzadko to się zdarza, bo my sobie wszystko potrafimy wytłumaczy
edit : obejrzałabym twojego teżeta, ale nie wiem jak otworzyć album xD

Edytowane przez JossStone
Czas edycji: 2009-10-25 o 19:49
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 19:47   #3153
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

joss nie no zdziwiwlam sie tylko ze przez neta , ja np bym sie nigdy nie spotkala z kolesiem ktorego poznalam na czacie , tzn moze jak mialam 16 to z kims tam .. no ale nie teraz hihi nie mowie ze sobie cos wyimaginowalas , ale tez niestety znam takie przypadki
jak chcesz mu napisac jakas fraze milosna po wlosku to wal smialo , przetlumacze ci wszystko
a ja sobie czekam na Tzcika , poszedl grac w pilke uhh
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 19:50   #3154
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
emanko przykro mi z powodu pieska , mojej kolezanki tez mial takie atakki , no ale mijaly a on zyl i w sumie nic mu nie bylo .. twoj Tz jest grekiem ??


w ogole to nie wyobrazam sobie zwiazku na odleglosc , takie latanie w te i spowrotem , poza tym widujac sie raz na miesiac tak naprawde nie pozna sie 2 osoby
tak, mój tż jest Grekiem i poznalam go przez neta 4 lata temu i widujemy się jak tylko możemy (niestety nie jest to proste, ze wzgledu na ceny biletów do Salonik).

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
emanko - mam nadzieję, ze psiakowi się poprawi
ahh przez neta.. skomentował moje zdjęcie, ja mu odpisałam etc. etc. etc. ma 21 lata...
no w sumie narazie wyboru nie mam i musimy tak żyć a ty od kiedy mieszkasz we Włoszech?
ja tez mam nadzieje, ze mu się poprawi...chociaż...z padaczki sie nie wychodzi
Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Przecież ja sie ciesze strasznie,tylko zaskoczona jestem,bo co innego odliczac 14-21 dni a co innego 5!!! Ale nie bede zbytnio zacieszac,bo jak mi jutro powie ze jednak bedzie pracował to bedzie mi smutno Dzis spytal kiedy bedziemy spac w jednym łózku już na zawsze? A skąd mnie to wiedziec
no ja myślę, że się cieszysz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
joss nie no zdziwiwlam sie tylko ze przez neta , ja np bym sie nigdy nie spotkala z kolesiem ktorego poznalam na czacie , tzn moze jak mialam 16 to z kims tam .. no ale nie teraz hihi nie mowie ze sobie cos wyimaginowalas , ale tez niestety znam takie przypadki
mam wiecej niż 16 lat i to mi nie przeszkodziło spotkać się z facetem, który specjalnie dla mnie przeleciał 2000 km
takie przypadki niestety się czesto zdarzają...
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 19:59   #3155
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ja tez mam nadzieje, ze mu się poprawi...chociaż...z padaczki sie nie wychodzi...
nie wychodzi ale mozna z nia zyc , nie martw sie bedzie dobrze


Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
mam wiecej niż 16 lat i to mi nie przeszkodziło spotkać się z facetem, który specjalnie dla mnie przeleciał 2000 km
takie przypadki niestety się czesto zdarzają...
noo zdarzaja ale ja bym sie chyba bala , wszedzie trabia o zboczencach internetowych , poza tym nigdy nie szukalam nikogo na czacie czy cos , moze dlatego dla mnie to dziwne, gadalo sie z ludzmi ale ze znajomymi , umawialam sie tylko z chlopakami ktorych znalam , ale to takie romantyczne znalesc kogos z daleka w necie , taka Love Story z filmu
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:03   #3156
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
joss nie no zdziwiwlam sie tylko ze przez neta , ja np bym sie nigdy nie spotkala z kolesiem ktorego poznalam na czacie , tzn moze jak mialam 16 to z kims tam .. no ale nie teraz hihi nie mowie ze sobie cos wyimaginowalas , ale tez niestety znam takie przypadki
jak chcesz mu napisac jakas fraze milosna po wlosku to wal smialo , przetlumacze ci wszystko
a ja sobie czekam na Tzcika , poszedl grac w pilke uhh
no w sumie ja tak jak emanko - jeżeli przejechał ileśtam km żeby mnie spotkać to czemu nie? no ja mu zaufałam, bo nawet spał u mnie w domu przez tydzień ale nie żałuję, nie żałuję
ja się zawsze staram sama tłumaczyć takie frazy
wrzuć tutaj swojego teżeta w załączniku,b o nie wiem jak twój album otworzyć :P xD
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:09   #3157
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

josss a bo ja mam priv alb , wyslalam ci zaproszenie , teraz powinnas otworzyc
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 20:09   #3158
Pohadka
Raczkowanie
 
Avatar Pohadka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 185
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej hej hej

Wiecie, jakby co to ja żyje, czytam i podglądam ale jakoś rzadko się udzielam ostatnio, sporo mam pracy...

Pewna ruda mi powiedziała, że za mało się udzielam i Wam sie zacieram w pamięci postaram się więc nadrobić

Ooodeta witaj

Szien, kochana, też czasem mam taki swój świat, że w ogóle wszystko jest poza mną i jakoś się sierocko zachowuje dziś szłam przez miasto z szuszarką do bielizny pod pachą, ludzie się patrzyli na mnie jak na świra - hm, suszarki nigdy nie widzieli

P.S. zrobilam nowy avatar a tu mi wizaz wpycha swoj znaczek, jak to zlikwidowac?
__________________

Difficult times lie ahead. Soon we must all face the choice between what is right...and what is easy.

Edytowane przez Pohadka
Czas edycji: 2009-10-25 o 20:10
Pohadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:14   #3159
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ooodeta moj Tz jest z Niemiec,wiec na szczescie nie mam takiego problemu jak dziewczyny,widze sie z nim co 3-4 tygodnie i nie musze sie martwic o pieniążki na bilet bo to zawsze on do mnie przyjeżdza Wróciłam z łazienki,brałam prysznic a w kabinie siedział ogromny pajak A tz zdziwiony "kochanie nie lubisz pajaków?"
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:15   #3160
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mmmm ,czesc tak sobie przegladam fora na wizazu i natknelam sie na ten , przygarnieccie mnie ?

czarnula moze nie odpisuje bo oglada mecz ? :p
Witam nowe mieszadelko

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
wczoraj miałam jeden z gorszych dni
ten taki, gdzie wszystko leci z rąk i robi się z siebie idiotę cały czas
zaczeło się z samego rana, kiedy to zaspałam do pracy
oczywiście wpadłam w panikę, nie wiedziałam co mam najpier robić, myć się, ubierać czy jeść
totalny chaos
potem nie mogłam znaleźć kluczyków do samochodu (okazało się, że miałam je w kieszeni )
jak już w końcu dotarłam do samochodu, posadziłam na siedzeniu swoją chudą pupę i zatrzasnęłam drzwi to... zdałam sobie sprawę, że zapomniałam wsadzić moją prawą nogę do środka
dacie wiarę? zatrzasnęłam drzwi kiedy moja noga była na zewnątrz
myślała, że z bólu pogryzę kierownicę...

cały dzień zasuwałam jak mały samochodzik, po pracy zajechałam do tesco
(Tż'a kolega wpadł na obiad i zażyczyli sobie kuchnię tajską) z zamiarem kupna "kaffir lime leaves"
tam tłumy (bo sobotnie popołudnie), ja zestresowana, nie wiem w którą stronę iść, gdzie pchać ten przeklęty wózek
Tż na telefonie, drze się do słuchawki, że głodny, jego kumpel wysyła mi smsy typu "kup 5 małpich oczu"
więc wrzucałam do wózka wszystko jak leci
oczywiście zapomniałam gdzie zaparkowałam samochód
w końcu dotarłam do domu, z językiem na brodzie
rozpakowuję zakupy a tam co? zamiats "kaffir lime leaves" kupiłam "bay leaves", które nam w ogóle nie były potrzebne
więc sobie pomyślałam, że pojadę po lunchu z powrotem do tesco, bo nie kupiłam kilku innych rzeczy
no i tak zrobiłam
przyjeżdżam do domu i co?
zostawiłam "kaffir lime leaves" w koszyku

pomyślałam, że już lipia wracać do tego głupiego tesco, więc poszłam do centrum
w drodze do sklepu, jak przechodziłam przez jezdnię, to koleś który jechał na motorze, nie wyrobił się na zakręcie i walnął o glebę
w sumie nic mu się nei stało ale mało co mi niezaserwował zawału
oczywiście w sklepie nie mieli tego co chciałam
więc znajomy Tż'a pojechał do tesco bo ja już tam wracać nie chcę

ugotowałam obiad, odcedzam te głupie "noodles" i rączka od druszlaka się obłamała
wszystko wpadło do zlewu
nikt nie zauważył więc wpakowałam noodles z powrotem do garnka, nic nikomu nie mówiąc

co z oczu to z serca

a i mój siniak na nodze jest w kształcie litery "L" jak Looooooooooser
Czasami tez tak mam ale ciiiiiii

Cytat:
Napisane przez Pohadka Pokaż wiadomość
hej hej hej

Wiecie, jakby co to ja żyje, czytam i podglądam ale jakoś rzadko się udzielam ostatnio, sporo mam pracy...

Pewna ruda mi powiedziała, że za mało się udzielam i Wam sie zacieram w pamięci postaram się więc nadrobić

Ooodeta witaj

Szien, kochana, też czasem mam taki swój świat, że w ogóle wszystko jest poza mną i jakoś się sierocko zachowuje dziś szłam przez miasto z szuszarką do bielizny pod pachą, ludzie się patrzyli na mnie jak na świra - hm, suszarki nigdy nie widzieli

P.S. zrobilam nowy avatar a tu mi wizaz wpycha swoj znaczek, jak to zlikwidowac?
Ty zyjesz !
A co do ava- zmniejsz go w paincie na 100x 100 pikseli i wtedy wrzuc- bedzie bez znaczka wizazu

Ja mialam bardzo pracowity weekend ale dalam rade obslugiwalam wczoraj male przyjecie, obylo sie bez zadnej wpadki i szaf jest chyba ze mnie zadowolony Mam nadzieje ze wekrotce oficjalnie mnie przyjmie i da mi normalna stawke....

A tz juz ma dosyc zycia na odleglosc a minelo dopiero 5 tygodni Obudzily sie w nim romantyczne sklonnosci i tak mi slodzi na msn ze az nie moge uwierzyc ze to on Poza tym juz mi zapowiedzial ze on juz mnie nigdy nigdzie samej na tak dlugo nie pusci i mam myslec co robimy za rok- tzn czy ja jade tam, on tu czy np przenosimy sie oboje np do Anglii... Wiec mam ciezki orzech do zgryzienia

Edytowane przez Amoura
Czas edycji: 2009-10-25 o 20:19
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:22   #3161
Pohadka
Raczkowanie
 
Avatar Pohadka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 185
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Ty zyjesz !
A co do ava- zmniejsz go w paincie na 100x 100 pikseli i wtedy wrzuc- bedzie bez znaczka wizazu


dzięki dziś mi się już nie chce ale może jutro

co do Tz to zazdroszcze, moj takich zrywów nie ma poki co... ale może dlatego, ze u na nie ma szans na bycie razem poki co i przyznam, że chwilami jestem w strasznie zlym humorze z tego powodu...
__________________

Difficult times lie ahead. Soon we must all face the choice between what is right...and what is easy.
Pohadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 20:28   #3162
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

amoura tzn dopiero 5 tyg jestescie razem czy 5 tyg temu sie widzieliscie ?? a skad jest ? ja dopiero po malu wchodze w temat mmm , no ale racja zwiazek na odleglosc , to tylko faza ,przeczekania, jak akuart inaczej nie nie da , tak na stale przeciez nie mozna , dobrze ze myslisz o przyszlosci , a czemu akurat londyn
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:38   #3163
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ooodeta- widziałam, widziałam i twój tż to taki typowy Włoch z wyglądu nie to co moje (nie)szczęście :P
a mój teżet jak narazie chce się przenieść do Polski, już się nawet naumiał deklinacji (bo miał świetną nauczycielkę )
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:43   #3164
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Ooodeta, witaj
aby Ci czasu zaoszczedzic, proponuje kawałek wątku przeczytac (tu chylę głowę w stronę tych wizazanek, które czytały wszystko !)
i...na pierwszej stronie jest kto, z kim, gdzie.....wiec pewnie sporo Ci to sprawe ułatwi i rozeznanie.


Szienku
żyjesz! dobrze!



i gdyby Pohadce cos rudego nie nagadało, to by pewnie dalej cicho siedziała :P
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:45   #3165
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Pohadka Pokaż wiadomość
Ty zyjesz !
A co do ava- zmniejsz go w paincie na 100x 100 pikseli i wtedy wrzuc- bedzie bez znaczka wizazu


dzięki dziś mi się już nie chce ale może jutro

co do Tz to zazdroszcze, moj takich zrywów nie ma poki co... ale może dlatego, ze u na nie ma szans na bycie razem poki co i przyznam, że chwilami jestem w strasznie zlym humorze z tego powodu...
Mnie tz tym bardzo zdziwil ale nie powiem- ciesze sie jak glupia

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
amoura tzn dopiero 5 tyg jestescie razem czy 5 tyg temu sie widzieliscie ?? a skad jest ? ja dopiero po malu wchodze w temat mmm , no ale racja zwiazek na odleglosc , to tylko faza ,przeczekania, jak akuart inaczej nie nie da , tak na stale przeciez nie mozna , dobrze ze myslisz o przyszlosci , a czemu akurat londyn
Tz to portugalczyk, mieszkal ze mna w Pl przez 1,5 roku, potem ja tam pomieszkiwalam 6 miesiecy i musialam wrocic. Ostatni raz widzielismy sie wlasnie 5 tygodni temu i cholernie tesknimy. Dla nas to wlasnie faza przejsciowa bo i ja i on musimy skonczyc w tym roku studia.
Pojechalabym tam do Portugalii ale mam male szanse na prace a tym bardziej studia bo nie znam jeszcze jezyka zbyt dobrze. Tz tutaj prace moglby znalezc wiec moze zostaniemy w Polsce. Ale bardziej prawdopodobna jest Anglia, bo tz mial kilka propozycji pracy, jezyk znamy, no i przelot czy to do Polski czy Portugalii nie stanowi problemu Zobaczymy jak sie nam pouklada
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:46   #3166
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

joss moj jest typowy bo jest z samego poludnia , napoletaniec , czarny , nazelowany z klakami na klacie , zakochany w pilce i jedzeniu :p
oo nauczyl sie mowic , pogratuluj mu odemnie , moj nic totalne zero , nauczyl sie pare slow od mojej siostry jak tu byla , jego slownik : wielka dupa , sraczka , cervony -zmecony (jego ulubione slowa ) , dzifffka .. tyle .
ehhh ja nie wiem co bedzie jak go zabiore przedstawic rodzinie

amoura ooo portugalczyk , musi byc hoot sexyyy ja caly czas jestem pod wrazeniem cristiano r. pieknyyy pieknyyy czy wiekszosc portugalczykow jest taka ??, nie wiem czemu mowia ze jest pedalkowaty , masz jakies zdjecie twojego Tz ??

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-10-25 o 20:48
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:49   #3167
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ooodeta- widziałam, widziałam i twój tż to taki typowy Włoch z wyglądu nie to co moje (nie)szczęście :P
a mój teżet jak narazie chce się przenieść do Polski, już się nawet naumiał deklinacji (bo miał świetną nauczycielkę )
To gratuluje! Stara sie chlopak

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
joss moj jest typowy bo jest z samego poludnia , napoletaniec , czarny , nazelowany z klakami na klacie , zakochany w pilce i jedzeniu :p
oo nauczyl sie mowic , pogratuluj mu odemnie , moj nic totalne zero , nauczyl sie pare slow od mojej siostry jak tu byla , jego slownik : wielka dupa , sraczka , cervony -zmecony (jego ulubione slowa ) , dzifffka .. tyle .
ehhh ja nie wiem co bedzie jak go zabiore przedstawic rodzinie
Uprzedz go zeby nic po Polsku nie mowil w ich obecnosci
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:50   #3168
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ale sie wkurzyłam , pisalam wczesniej że udzielam sie na pewnym forum i własnie jedna klijetka ustosunkowała sie do mojej wypowiedzi i napisała że przemawia przeze mnie urazona duma bo facet zostawił mnie dla innej!!!! To jej pojechałam zeby sie nie wypowiadała na temat,którego nie doświadczyła,bo ona broni tej dziewczyny,która zdradza swojego chłopaka z zonatym męzczyzna i że jesli popiera takie cos to jej szczerze współczuje ... Co za narod na tym świecie zyje,tak mnie wkurzyła że aż niemiło pożegnałam sie z Tz -ale ja jestem głupia,zaraz go przeprosze
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:55   #3169
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

amoura ooo portugalczyk , musi byc hoot sexyyy ja caly czas jestem pod wrazeniem cristiano r. pieknyyy pieknyyy czy wiekszosc portugalczykow jest taka ??, nie wiem czemu mowia ze jest pedalkowaty , masz jakies zdjecie twojego Tz ?? [/QUOTE]

Prosze cie- Cristiano Ronaldo sexy??? Ja sie na niego patrzec nie moge! Takie to to nie wiadomo czy jeszcze chlopczyk czy juz dziewczynka
Czy tz jest przystojnikiem trudno mi ocenic Mnie sie podoba ale ja nie jestem obiektywna A jesli masz facebooka to przeslij mi swoj adres mailowy to cie wrzuce do znajomych to sama ocenisz
A portugalczycy ogolnie sa przystojnym narodem, przy tym bardzo sympatyczni
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 20:57   #3170
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
joss moj jest typowy bo jest z samego poludnia , napoletaniec , czarny , nazelowany z klakami na klacie , zakochany w pilce i jedzeniu :p
oo nauczyl sie mowic , pogratuluj mu odemnie , moj nic totalne zero , nauczyl sie pare slow od mojej siostry jak tu byla , jego slownik : wielka dupa , sraczka , cervony -zmecony (jego ulubione slowa ) , dzifffka .. tyle .
ehhh ja nie wiem co bedzie jak go zabiore przedstawic rodzinie

amoura ooo portugalczyk , musi byc hoot sexyyy ja caly czas jestem pod wrazeniem cristiano r. pieknyyy pieknyyy czy wiekszosc portugalczykow jest taka ??, nie wiem czemu mowia ze jest pedalkowaty , masz jakies zdjecie twojego Tz ??
ehh to mój tezet nie lubi ludzi z południa :P mówi że mają dziwną mentalność, ale ja się nie znam no ale w sumie jego szwagier jest z poł. i się bardzo lubią :P
Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
ale sie wkurzyłam , pisalam wczesniej że udzielam sie na pewnym forum i własnie jedna klijetka ustosunkowała sie do mojej wypowiedzi i napisała że przemawia przeze mnie urazona duma bo facet zostawił mnie dla innej!!!! To jej pojechałam zeby sie nie wypowiadała na temat,którego nie doświadczyła,bo ona broni tej dziewczyny,która zdradza swojego chłopaka z zonatym męzczyzna i że jesli popiera takie cos to jej szczerze współczuje ... Co za narod na tym świecie zyje,tak mnie wkurzyła że aż niemiło pożegnałam sie z Tz -ale ja jestem głupia,zaraz go przeprosze
nie wkurzaj sie , nie ma sobie co urody niszczyć przez jakąś dziewczynę

dobra ja spadam spać, bo mam rozpiernicz w myślach :P
dobrejnocki

edit : Cristiano sexy? nieeeeeeeee nie dla mnie :P nie wiem co w nim hot i sexy, dla mnie facet ma być męski (ale nie brutal czy coś, po prostu widać że facet, ale zadbany oczywiście) no a tż amoury nie obiektywnie jest przystojny, wg mnie... ale już nic nie mówię, bo mnie jeszcze ktoś pobije
no a w sumei mój tezet powinnien być czarnowłosy, ciemnooki, opalony - taki jak kiedyś sobie zawsze wyborażałam ze jest idealny facet.. ale jejju jak ja kocham jego rude włosy , niebieskie oczy i piegi za nic bym go nie zamieniła
teraz ide naprawdę spać, dobranoc

Edytowane przez JossStone
Czas edycji: 2009-10-25 o 21:01
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:01   #3171
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

joss a wiem o tym , ci z polnocy uwazaja ze ci z poludnia sa zacofani , wiesniacy ze smierdza, ze napoletancy i sycylijczycy kradna , takie tam taka juz ich mentalnosc

amoura dzieki widzialam fotki , slicznie razem wygladacie i cuuudowne zdjecia .. ja 3 lata w it , nad morze mam 10 minut a zdjecia z plazy to chyba na palacach jednej reki moge policzyc , zawsze mysle : ,,nastepnym razem bo dzis brzydko wygladam,, o i tak

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-10-25 o 21:07
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:09   #3172
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
nie wychodzi ale mozna z nia zyc , nie martw sie bedzie dobrze

noo zdarzaja ale ja bym sie chyba bala , wszedzie trabia o zboczencach internetowych , poza tym nigdy nie szukalam nikogo na czacie czy cos , moze dlatego dla mnie to dziwne, gadalo sie z ludzmi ale ze znajomymi , umawialam sie tylko z chlopakami ktorych znalam , ale to takie romantyczne znalesc kogos z daleka w necie , taka Love Story z filmu
zboczeńcy się wszędzie zdarzają
i wierz mi lub nie ale w czasie kiedy siedzialam na icq i poznalam swego teżeta nie w głowie mi były romanse i szukanie "na gwałt" faceta - poza tym...do tej pory nawet jak siedzę na komunikatorze, to nie szukam znajomości ot tak. Mieszadełka znają mnie i wiedzą, że zmusić mnie do gadania - czy do poznania kogoś - to na prawda trzeba się natrudzić
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:10   #3173
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ehh to mój tezet nie lubi ludzi z południa :P mówi że mają dziwną mentalność, ale ja się nie znam no ale w sumie jego szwagier jest z poł. i się bardzo lubią :P

nie wkurzaj sie , nie ma sobie co urody niszczyć przez jakąś dziewczynę

dobra ja spadam spać, bo mam rozpiernicz w myślach :P
dobrejnocki

edit : Cristiano sexy? nieeeeeeeee nie dla mnie :P nie wiem co w nim hot i sexy, dla mnie facet ma być męski (ale nie brutal czy coś, po prostu widać że facet, ale zadbany oczywiście) no a tż amoury nie obiektywnie jest przystojny, wg mnie... ale już nic nie mówię, bo mnie jeszcze ktoś pobije
no a w sumei mój tezet powinnien być czarnowłosy, ciemnooki, opalony - taki jak kiedyś sobie zawsze wyborażałam ze jest idealny facet.. ale jejju jak ja kocham jego rude włosy , niebieskie oczy i piegi za nic bym go nie zamieniła
teraz ide naprawdę spać, dobranoc
Joss ja nie bije tzn- nigdy mi sie jeszcze nie zdarzylo Jak juz to bym tz zamordowala

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
joss a wiem o tym , ci z polnocy uwazaja ze ci z poludnia sa zacofani , wiesniacy ze smierdza, ze napoletancy i sycylijczycy kradna , takie tam taka juz ich mentalnosc
W kazdym kraju tak chyba jest- w Portugalii tez jest podzial polnoc-poludnie Jedni smieja sie z drugich i na odwrot a wspolnie smieja sie z brazylijczykow
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:12   #3174
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

moim ideałem zawsze był ciemnooki brunet,ale nigdy takiego nie miałam, a teraz mam-może nie taki ciemny brunet jak bym chciała ale jego usmiech jest dla mnie rozbrajający, ech...to musi być ten jedyny!!!!
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:13   #3175
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

melancholia mnie jakas wzieła.
wlazłam na stary wątek i czytam od początku (II cz.)

eeeeeeeeee
i trafiłam na swoja wypowiedz, gdzie pisałam ze jakiegos dołka mam, ze wlaczyłam sobie piosenki S., ze zdjecia ogladam...etc. a tu niespodziewanie dzwoni S. tylko po to, aby spytac czy wszystko ok.

i gdzie on teraz?
gdzie ten S. sprzed roku?
szlag by go trafił no!



P.S ktos wie, co sie dzieje z rocki?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:17   #3176
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
joss a wiem o tym , ci z polnocy uwazaja ze ci z poludnia sa zacofani , wiesniacy ze smierdza, ze napoletancy i sycylijczycy kradna , takie tam taka juz ich mentalnosc

amoura dzieki widzialam fotki , slicznie razem wygladacie i cuuudowne zdjecia .. ja 3 lata w it , nad morze mam 10 minut a zdjecia z plazy to chyba na palacach jednej reki moge policzyc , zawsze mysle : ,,nastepnym razem bo dzis brzydko wygladam,, o i tak
Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
zboczeńcy się wszędzie zdarzają
i wierz mi lub nie ale w czasie kiedy siedzialam na icq i poznalam swego teżeta nie w głowie mi były romanse i szukanie "na gwałt" faceta - poza tym...do tej pory nawet jak siedzę na komunikatorze, to nie szukam znajomości ot tak. Mieszadełka znają mnie i wiedzą, że zmusić mnie do gadania - czy do poznania kogoś - to na prawda trzeba się natrudzić
Naprawde??

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
moim ideałem zawsze był ciemnooki brunet,ale nigdy takiego nie miałam, a teraz mam-może nie taki ciemny brunet jak bym chciała ale jego usmiech jest dla mnie rozbrajający, ech...to musi być ten jedyny!!!!

Mialam ci wczesniej napisac- niezly przystojniak z twojego tzta

Z reszta stwierdzilam ze nasze mieszadelkowe pary sa niczego sobie- dziewczyny slicznne i sympatyczne a faceci przystojni
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:18   #3177
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Naprawde??
okii oki - czasami łatwo
ale to nie znaczy, że ja się sama nie zmuszam
w końcu...jestem niesmiala wiec...musze choć sama się zmuszać - bo ze mną jest tak, że jak kogoś polubię to...się staram odzywać a że Was lubię to..Was gnębię swoja obecnością
spytaj się roux
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-10-25 o 21:26
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:30   #3178
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
okii oki - czasami łatwo
ale to nie znaczy, że ja się sama nie zmuszam
w końcu...jestem niesmiala wiec...musze choć sama się zmuszać - bo ze mną jest tak, że jak kogoś polubię to...się staram odzywać a że Was lubię to..Was gnębię swoja obecnością
spytaj się roux
oj gnębi mnie gnęęęębii
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:30   #3179
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ach dziekuje Amoura za komplement dla Tz no bo jakże by to mogło być że my takie fajne dziewczyny z burakami mamy być? Roux jak tam wogóle Twoje kontakty z S. ?
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:41   #3180
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
oj gnębi mnie gnęęęębii
roux...ale to z miłości
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.