Scent Bar VII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 16:20   #3151
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Kagan - dużo sił na łażenie po lekarzach i trzymam kciuki za dobre wyniki

Gryksiu - w przemyśleniach nie ma nic złego Czasami trzeba coś "przetrawić", ale trzeba uważać, żeby się nie zadręczyć i nie wpędzić samemu w jeszcze gorsze nastroje. Nie zawsze się to udaje ( wiem o tym doskonale)

__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:23   #3152
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Asiu dziękuję Mam nadzieję, że szybko coś się wyklaruje, bo jeżdżenie od lekarza do lekarza, to nie jest to, co lubię najbardziej

Ja ci życze pomyślnych wyników



ZALICZYŁAM CAŁĄ SESJE BEZ POPRAWEK !! ide pić chyba :P hehe... a tak serio to teraz prawo karne przede mną w nowym semestrze
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:25   #3153
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kagan - dużo sił na łażenie po lekarzach i trzymam kciuki za dobre wyniki
Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Ja ci życze pomyślnych wyników



ZALICZYŁAM CAŁĄ SESJE BEZ POPRAWEK !! ide pić chyba :P hehe... a tak serio to teraz prawo karne przede mną w nowym semestrze
Dziewczyny, dziękuję

Asiula, gratuluję i trzymam kciuki
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:17   #3154
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
ZALICZYŁAM CAŁĄ SESJE BEZ POPRAWEK !! ide pić chyba :P hehe... a tak serio to teraz prawo karne przede mną w nowym semestrze
Asieńko, serdeczne gratulacje! Zasłużona jest ta Twoja radość No to


Dziś fatalny, po prostu fatalny dzień w pracy Tak zwana siła złego na jednego. Nie zliczę ile osób się na mnie dziś wyładowało, z iloma zadarłam i ilu podpadłam. A na koniec milutkiego dnia pracy dowiedziałam się, że była na mnie skarga (oczywiście, do mnie miły pan nie przyszedł wcześniej pogadać, że coś mu nie gra) i jeszcze uciekł mi autobus do domu Z kim ja pracuję? Rozgrywki jak w przedszkolu

Edit:
Poczytam sobie troszkę forum i może mi się poprawi.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:24   #3155
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar VII

Agnysku a za co ta skarga niby na ciebie?

dziekuje dziewczyny
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:29   #3156
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
EDIT
Mam spalony rozrusznik. Cenę mi zaśpiewali taką, że prawie się popłakałam, ale ponieważ to autoryzowany serwis fiata jest, dzwonię po swoich warsztatach. Może być taniej, ale i tak masakra.


Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Ech... z moich doświadczeń wynika, że autoryzowane serwisy to naciągacze
Może nie będzie aż tak źle u mnie, jestem dobrej myśli jakoś teraz po kilku telefonach, chociaż muszę bilety autobusowe kupic
Autoryzowane serwisy są boskie, podobnie jak Norauto.
Niedawno przyjechała koleżanka z jakimiś kabelkami za 120zł kupionymi w Norauto właśnie. Najpierw doznała szoku, jak jej mój chłop powiedział, że na allegro takie same są po 33zł. A jak potem z nią zszedł na parking i pogmerał przy aucie, to się okazało, że wcale nie były potrzebne, bo coś tam jej mechanik nie dokręcił. Laska się ze złości popłakała.

Nie masz Yola kogoś znajomego co się trochę zna? Albo znajomego znajomego?

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
ZALICZYŁAM CAŁĄ SESJE BEZ POPRAWEK !! ide pić chyba :P hehe... a tak serio to teraz prawo karne przede mną w nowym semestrze
Gratki. Zasłużyłaś na prezent.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziś fatalny, po prostu fatalny dzień w pracy Tak zwana siła złego na jednego. Nie zliczę ile osób się na mnie dziś wyładowało, z iloma zadarłam i ilu podpadłam. A na koniec milutkiego dnia pracy dowiedziałam się, że była na mnie skarga (oczywiście, do mnie miły pan nie przyszedł wcześniej pogadać, że coś mu nie gra) i jeszcze uciekł mi autobus do domu Z kim ja pracuję? Rozgrywki jak w przedszkolu
Ło matko, ale Cię dziś spotkało dobrego... Szok.
Jutro będzie lepiej, zobaczysz.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:43   #3157
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar VII

Nie nadrobię...


Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj oblewałam sesje i juz mnie suszy...hehe

Widzicie my tu dzisiaj o przyjaźni a moja kochana przyjaciółka napisała wiadomość, poslę jej list bo ma problem z internetem.
Ale się cieszę

a tak w ogóle to ryczałam...
Nie rycz, mała, nie rycz... Chyba, że z ulgi.
Gratuluję zaliczonej sesji!
Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
kwik!
zwrócili mi moje konto allegro - właśnie przed chwileczką dostałam maila

wielgachne UFFFFFFFF!

mail znowu mój
allegro znowu moje



można teraz spokojnie szaleńczo wspólnozakupować!
Ha! CBR is back!
Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
EDIT
Mam spalony rozrusznik. Cenę mi zaśpiewali taką, że prawie się popłakałam, ale ponieważ to autoryzowany serwis fiata jest, dzwonię po swoich warsztatach. Może być taniej, ale i tak masakra.
Powinno być duuuużo, duuużo taniej. Ja w autoryzowanych serwisach naprawiałam tylko dopóki ogier był na gwarancji. Potem to nie ma sensu.

Będzie dobrze. Dziewczyny dobrze radzą - poszukaj jakiegoś znajomego znajomego.
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj dzień "lekarski" W końcu znalazlam czas dla siebie, ale boję się, że jeszcze czeka mnie kilka różnych wizyt Nie wiem, co z tego wyjdzie. Trzymajcie kciuki.
Trzymam mocno, bardzo mocno, strasznie mocno.
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj "dzień przemyśleń", zapoczątkowany wczorajszym, podłym i złym wieczorem. Dlaczego tak trudno nabrać dystansu do pewnych spraw, wyjaśnić wszystko od początku do końca? Koniec końców usłyszę pewnie, że znowu świruję
Gryx, czemu Ty tak często piszesz dokładnie to, co mnie gryzie?
Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
ZALICZYŁAM CAŁĄ SESJE BEZ POPRAWEK !! ide pić chyba :P hehe... a tak serio to teraz prawo karne przede mną w nowym semestrze
Gratulacje!!
Pisałam, już, że jesteś wielka?
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziś fatalny, po prostu fatalny dzień w pracy Tak zwana siła złego na jednego. Nie zliczę ile osób się na mnie dziś wyładowało, z iloma zadarłam i ilu podpadłam. A na koniec milutkiego dnia pracy dowiedziałam się, że była na mnie skarga (oczywiście, do mnie miły pan nie przyszedł wcześniej pogadać, że coś mu nie gra) i jeszcze uciekł mi autobus do domu Z kim ja pracuję? Rozgrywki jak w przedszkolu
Dżizas, jak ja nie znoszę takich tchórzliwych, perfidnie podłych typów. To naprawdę jest jedna z najpaskudniejszych cech charakteru, jakie znam.
Przecież gdyby czlowiekowi zależało na rozwiązaniu problemu to miałby znacznie wieksze szanse załatwić to wykładając Tobie swoje racje. Ale nie. takiemu skunksowi nie chodzi o załatwienie sprawy, tylko o to, żeby komus koło pióra zrobic i dowalić. Co takim chlopem (albo babą) kieruje to pojąc nie potrafię! Ugh!

Trzymaj się Agnysko. Na takich typów nie ma rady. Trzeba czekać, aż sami się zaplują własną zlością.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 17:49   #3158
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar VII

Sabb dziękuje nie jest to szczyt ocenowych marzeń ale jest coraz ciężej
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:27   #3159
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar VII

Kagan, trzymam kciuki za Twoje zdrowie

Yolu, mam nadzieję, że się nie zrujmujesz zbytnio na naprawę samochodu. No wiesz, tak coby na ten kurs nie zabrakło

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Na takich typów nie ma rady. Trzeba czekać, aż sami się zaplują własną zlością.
Oooooo, właśnie to sobie wizualizuję. Bosssssko wygląda, gad jeden

Chłop to, chłop. Współpracownik. Nie tylko mnie ten typ działa na nerwy. Złośliwe to takie, jakieś wredne komentarzyki, jakieś docinki. No a dzisiaj poszedł do dyrektorki, że współpraca ze mną mu się nie układa. A każdy z przywołanych przez niego przykładów jakiś naciągany



Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tylko, jeśli masz jednego czy dwóch prawdziwych przyjaciół, wierzysz (czasami złudnie), że wasza przyjaźń przetrwa próbę czasu/odległości/życiowych zawirowań. Idealista ze mnie
Ze mnie też idealistka w takim razie

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Jednak kiedy odnowiłam z nią kontakt przez naszą klasę (który zresztą ona znów urwała) zobaczyłam właśnie to jak wiele nas teraz dzieli.
W korespondencji pochwaliła się przede mną, że ma dwa samochody i że się bardzo zmieniła -teraz w domu ma zawsze ładnie wysprzątane i wypastowane podłogi
Na fotkach mogę oglądac jej wczasy pod palmami i nieodłączną torbę z zakupami z logo jakiejś drogiej marki albo jak sprząta idealne mieszkanie wystrojona i na szpilkach. Pocieszające - to nie jest ta osoba za którą tęskniłam
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Naprawdę w którymś momencie zrozumiałam, że jej nie zależy, że ma naszą przyjaźń... no może nie gdzieś, ale za fakt dokonany przeszły Miała prawo, jej wybór....Bolesny dla mnie, ale czasem trzeba pozwolić odejść ( Jezusicku, znowu patosem powiało)
W liceum miałam przyjaciółkę, jedyną jaką miałam kiedykolwiek. Byłyśmy różne, ale zawsze udawało nam się dogadać. Nawet jak poszłyśmy na studia, to przyjaźń jeszcze trwała.
Potem coś zaczęło się psuć, nie pamiętam nawet jak to się stało że kontakt się rozluźniał. Ona stała się bardzo ambitna (studiowała w dobrej i elitarnej szkole), dużo czasu poświęcała na naukę i życie studenckie w nowym gronie.
Pamiętam jeszcze, jak poznałam mojego obecnego męża i spotkałam się z nią (i jeszcze jedną koleżanką z liceum). Miałam nadzieję, że dziewczyny mimo upływu czasu nadal będą takie jak kiedyś. Zrobiłam takie oczy jak zaczęły pierniczyć o facetach z kasą, dobrych samochodach, swojej przyszłej świetnej i dobrze płatnej pracy. Poczułam się, jakby to był ktoś inny, jakby je podmienili. Gdzie te fajne dziewczyny z ideałami i pięknymi marzeniami?
Miarka się przebrała jak obsmarowały mojego faceta i chciały usłyszeć kilka pikantnych szczególików z naszego pożycia. Nie pamiętam już co im odpowiedziałam, ale coś odpaliłam i po prostu wyszłam.
Klaudia się ze mną skontaktowała potem, przeprosiła, powiedziała że to głupie żarty były. Widziałyśmy się potem jeszcze parę razy, wydawało mi się, że tą przyjaźń da się jeszcze odbudować.
Pamiętam jak się cieszyłam z tego, że ona po studiach znalazła dobrą pracę i była taka zadowolona. Myślałam, że jesteśmy blisko siebie, a ona mi wypaliła, że nie jest już zainteresowana taką odgrzewaną znajomością. Bardzo mi było przykro, że dla niej to tylko takie coś, a dla mnie to była prawdziwa przyjaźń. Klaudia pomogła mi w najcięższych chwilach, wyciągała mnie z dołów i pomagała mi spojrzeć na wszystko z dobrej perspektywy. Ja znałam jej sekrety rodzinne, których nie znał nikt inny i sercowe rozterki.
Mimo, że widziałam, że coś złego stało się z tą przyjaźnią, to było mi bardzo przykro i bardzo bolało, że ona zakończyła tą znajomość. Do dzisiaj nie mogę się z tym pogodzić, że tak to się skończyło


Sory za przydługiego smęta Tak mi się zebrało po Waszych opowieściach.
Teraz generalnie jak mam doła albo pokłócę się z mężem to nawet za bardzo nie mam się do kogo odezwać. Czasem mnie poratują kochane Wizażanki, ale głupio mi tak z żalami do kogoś wyjeżdżać
Tak sobie kiedyś pomyślałam, że jakbym się chciała gdzieś na noc wynieść (czasem jestem tak wkurzona na M., że najchętniej bym wyszła z domu i wróciła następnego dnia, jak skruszeje), to nawet nie mam gdzie. Ani do rodziny, ani do znajomych. Wyszłabym z domu i co dalej...

Edit: No to wysmażyłam posta godnego Sabb. Niestety godnego tylko długością
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:29
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:35   #3160
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Mam dzisiaj "dzień przemyśleń", zapoczątkowany wczorajszym, podłym i złym wieczorem. Dlaczego tak trudno nabrać dystansu do pewnych spraw, wyjaśnić wszystko od początku do końca? Koniec końców usłyszę pewnie, że znowu świruję

Spadam i nie smęcę.
Warto zaryzykować i wyjaśnić. Inaczej będzie Cię gryzło,że nie spróbowałeś. A co usłyszysz? Ciężko przewidzieć. Jeśli Twoje argumenty ktoś uzna za świrowanie, to może nie warto się przejmować?
I w ogóle co to za dołujący podpis jest?

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Dziś fatalny, po prostu fatalny dzień w pracy Tak zwana siła złego na jednego. Nie zliczę ile osób się na mnie dziś wyładowało, z iloma zadarłam i ilu podpadłam. A na koniec milutkiego dnia pracy dowiedziałam się, że była na mnie skarga (oczywiście, do mnie miły pan nie przyszedł wcześniej pogadać, że coś mu nie gra) i jeszcze uciekł mi autobus do domu Z kim ja pracuję? Rozgrywki jak w przedszkolu

Edit:
Poczytam sobie troszkę forum i może mi się poprawi.
Jutro zaczniesz dzień z czystym kontem Będzie lepiej
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:53
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:37   #3161
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar VII

Agnysko kochana tutaj możesz się nam żalić ja cię z chęcią wysłucham pozatym Tobie też się żaliłam Co do sytuacji w pracy... u mnie jest za duże stężenie "lolitek" na metr kwadratowy i w momencie jazdy "na nowych pracowników" zwłaszcza na mnie (moje odczucie) to ja zaciskam ząbki, w myślach zycze jej aby więcej w nocy nie miała orgazmu i żeby jej ta tapeta z ryja zleciała :P bo grunt to zachować choć wizualny, zewnętrzny spokój. Wyładowali się na Tobie - ok ale ty masz honor, masz swoją dume i nie zniżysz się do ich postępowania.




Siedze opijam sesje Sherinadem, pije do komputera :P hehe najwygodniej

Pozatym jak domniemam w weekend szykują się moje zaręczyny, ale ja nic nie wiem :P hehe
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 18:50   #3162
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie rycz, mała, nie rycz... Chyba, że z ulgi.
Gratuluję zaliczonej sesji!

Nie to nie z powodu sesji a z powodu przyjaciela. Ale dzisiaj już mi lepiej.

Mam wreszcie stały dostep do neta.

Agnysko
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:51   #3163
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Pozatym jak domniemam w weekend szykują się moje zaręczyny, ale ja nic nie wiem :P hehe
Ale czad Ja o moich też oczywiście nic nie wiedziałam
M. nosił przy sobie pierścionek z miesiąc zanim mi go dał. I to jeszcze w okolicznościach dość dziwnych
A najlepszy był mój tata, jak mu się następnego dnia pochwaliłam. Pokazuję mu pierścionek, a on: A od kogo?
Oczywiście chłopaka miałam jednego naraz, nie ukrywałam go przed rodziną i swoich planów matrymonialnych nie kryliśmy. Tata bystrzak jest

Mam nadzieję, że będzie dobrze między Wami Zawsze
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:57   #3164
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Chłop to, chłop. Współpracownik. Nie tylko mnie ten typ działa na nerwy. Złośliwe to takie, jakieś wredne komentarzyki, jakieś docinki. No a dzisiaj poszedł do dyrektorki, że współpraca ze mną mu się nie układa. A każdy z przywołanych przez niego przykładów jakiś naciągany
Takiego współpracownika zlej. Nie warto się stresować, a przełożony jeśli Cię zna, to wie co sobie myśleć.

__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2009-02-09 o 19:47
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:02   #3165
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ale czad Ja o moich też oczywiście nic nie wiedziałam
M. nosił przy sobie pierścionek z miesiąc zanim mi go dał. I to jeszcze w okolicznościach dość dziwnych
A najlepszy był mój tata, jak mu się następnego dnia pochwaliłam. Pokazuję mu pierścionek, a on: A od kogo?
Oczywiście chłopaka miałam jednego naraz, nie ukrywałam go przed rodziną i swoich planów matrymonialnych nie kryliśmy. Tata bystrzak jest

Mam nadzieję, że będzie dobrze między Wami Zawsze

No to fakt bystrzak jakich mało :P mogłaś odpowiedzieć że od chłopaka z niedzieli :P sobotni się spóźnił :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:04   #3166
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Sabb dziękuje nie jest to szczyt ocenowych marzeń ale jest coraz ciężej
Ocenowe szczyty nijak nie przekładają sie na sukcesy zawodowe. Ja kończyłam studia z wynikiem najwyższym na roku, a robotę i tak musiałam dostać po znajomości, bo tam gdzie chciałam bez kumoterstwa nie przyjmowali. Nie mówiąc już o tym, że teraz wcale nie pracuję w zawodzie.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Oooooo, właśnie to sobie wizualizuję. Bosssssko wygląda, gad jeden

Chłop to, chłop. Współpracownik. Nie tylko mnie ten typ działa na nerwy. Złośliwe to takie, jakieś wredne komentarzyki, jakieś docinki. No a dzisiaj poszedł do dyrektorki, że współpraca ze mną mu się nie układa. A każdy z przywołanych przez niego przykładów jakiś naciągany
Hihi! Bogata wyobraźnie czasem ułatwie życie.
A czasem wprost przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Klaudia się ze mną skontaktowała potem, przeprosiła, powiedziała że to głupie żarty były. Widziałyśmy się potem jeszcze parę razy, wydawało mi się, że tą przyjaźń da się jeszcze odbudować.
Bo z ludźmi to jest tak, że o ile wybaczą Ci, jesli ich obrazisz, to nigdy nie wybaczą Ci, jesli ich zawstydzisz. A jesli do tego miałas rację - nie darują Ci do końca zycia.
Mysle, że dlatego własnie Twoja ex przyjaciółka chciała Cię zranić wypowiedzią o odgrzewanych znajomościach.


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Edit: No to wysmażyłam posta godnego Sabb. Niestety godnego tylko długością
Agnysko kochana, fałszywa skromniść wcale nie jest zaletą.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:07   #3167
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Aguś - jutro będzie nowy dzień Prześpij się, mam nadzieję, że jutro spojrzysz na to wszystko z dystansem. ( Jak ja bym chciała mieć dystans do większości rzeczy i spraw...)

Ivanno
- gratulować? Czy czekać do soboty?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-02-09 o 19:10
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:16   #3168
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Aguś - jutro będzie nowy dzień Prześpij się, mam nadzieję, że jutro spojrzysz na to wszystko z dystansem. ( Jak ja bym chciała mieć dystans do większości rzeczy i spraw...)

Ivanno
- gratulować? Czy czekać do soboty?
No, Madzik, będziemy chyba walczyć razem o umiejętność olewania pierdół ciepłym moczem (bardzo udało Ci się to wyrażenie )

A za obecne i przyszłe szczęście Ivanny możemy sobie chyba wypić. Kurczę, dziadek proponował mi piwo, a ja nie wzięłam. Chyba się wrócę i powiem, że zmieniłam zdanie
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:19   #3169
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
No, Madzik, będziemy chyba walczyć razem o umiejętność olewania pierdół ciepłym moczem (bardzo udało Ci się to wyrażenie )
Aguś, przyznam, że to nie moje wyrażenie. Usłyszałam je bodajże od koleżanki w liceum jeszcze

A ćwiczyć będziemy, będziemy

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A za obecne i przyszłe szczęście Ivanny możemy sobie chyba wypić. Kurczę, dziadek proponował mi piwo, a ja nie wzięłam. Chyba się wrócę i powiem, że zmieniłam zdanie
Wrrrrróćććććććććććć!!!!!! !!!!!!!!!!
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 19:25   #3170
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar VII

Widzę, że dawne bliskie znajomości na tapecie... Niestety, albo stety, nie jestem pewna, w każdym razie ludzie się zmieniają. Czasem, ku naszemu zaskoczeniu, idą w dziwną stronę.

Ja długo szukałam kontaktu z dwoma koleżankami z LO. Z jedną znalazłam kontakt przez n_k, organizowałam spot i się zgadałyśmy. Po jednej rozmowie na gg wiedziałam, że tej znajomości to już nic nie jest w stanie przywrócić do życia.

Drugą spotkałam w jakimś sklepie. Wymieniłyśmy się nr tel. Zaczęła coś najeżdżać na inną znajomą, swój wywód zakończyła zdaniem: "ma dom o połowę mniejszy od mnie i myśli sobie nie wiadomo co". Zrobiłam tak i stwierdziłam, że chyba jednak nie zadzwonię. Za wysokie progi dla mnie. Nawet by mi nie wypadało zaprosić jej do moich ciężko zapracowanych 40m.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Tak sobie kiedyś pomyślałam, że jakbym się chciała gdzieś na noc wynieść (czasem jestem tak wkurzona na M., że najchętniej bym wyszła z domu i wróciła następnego dnia, jak skruszeje), to nawet nie mam gdzie. Ani do rodziny, ani do znajomych. Wyszłabym z domu i co dalej...
Jak to co. Do mnie byś przyjechała.
Mój dom jak centrum handlowe, drzwi się nie zamykają, wszystkie znajome umawiają się u mnie, koty mam towarzyskie, kanapa jest, w lodówce zawsze coś się znajdzie.

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Pozatym jak domniemam w weekend szykują się moje zaręczyny, ale ja nic nie wiem :P hehe

Ktoś puścił farbę czy intuicja?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:26   #3171
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Aguś, przyznam, że to nie moje wyrażenie. Usłyszałam je bodajże od koleżanki w liceum jeszcze

A ćwiczyć będziemy, będziemy
Ja już zaczęłam swoje ćwiczenia. Idzie mi nienajgorzej

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wrrrrróćććććććććććć!!!!!! !!!!!!!!!!
Tajest, Madzik-Generał! Bursztynowy trunek zdobyty, otwarty z sykiem i lekko testowany (że się posłużę żargonem perfumiar)

Za szczęście Ivanny (i za to, jak dzielnie poradziła sobie z sesją)
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:31   #3172
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nawet by mi nie wypadało zaprosić jej do moich ciężko zapracowanych 40m.


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Tajest, Madzik-Generał! Bursztynowy trunek zdobyty, otwarty z sykiem i lekko testowany (że się posłużę żargonem perfumiar)
Mi zostało od soboty greckie, wytrawne, czerowne wino - jest tak pyszne, że zostało już pół butelki, a pewnie dziś też sobie strzelę kieliszek
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:32   #3173
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Scent Bar VII

Aaaaa .... nie wiem co to jest, ale reklama pani z kotem na łożu, który to kot potem gdzieś wędruje regularnie resetuje mi komputer
Już dwa razy dzisiejszego wieczora
Wcześniej go zawieszała "tylko"
Czasem się rozgrywała (alem ją zamykała nie czekając końca - pewnie się teraz mści)

Hm ....
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2009-02-09 o 19:35
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:35   #3174
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
(alem ją zamykała nie czekając końca - pewnie się teraz mści)
Co Ty, koty się przecież nie mszczą
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:36   #3175
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
No, Madzik, będziemy chyba walczyć razem o umiejętność olewania pierdół ciepłym moczem (bardzo udało Ci się to wyrażenie )

A za obecne i przyszłe szczęście Ivanny możemy sobie chyba wypić. Kurczę, dziadek proponował mi piwo, a ja nie wzięłam. Chyba się wrócę i powiem, że zmieniłam zdanie
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Aguś - jutro będzie nowy dzień Prześpij się, mam nadzieję, że jutro spojrzysz na to wszystko z dystansem. ( Jak ja bym chciała mieć dystans do większości rzeczy i spraw...)

Ivanno
- gratulować? Czy czekać do soboty?
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Widzę, że dawne bliskie znajomości na tapecie... Niestety, albo stety, nie jestem pewna, w każdym razie ludzie się zmieniają. Czasem, ku naszemu zaskoczeniu, idą w dziwną stronę.

Ja długo szukałam kontaktu z dwoma koleżankami z LO. Z jedną znalazłam kontakt przez n_k, organizowałam spot i się zgadałyśmy. Po jednej rozmowie na gg wiedziałam, że tej znajomości to już nic nie jest w stanie przywrócić do życia.

Drugą spotkałam w jakimś sklepie. Wymieniłyśmy się nr tel. Zaczęła coś najeżdżać na inną znajomą, swój wywód zakończyła zdaniem: "ma dom o połowę mniejszy od mnie i myśli sobie nie wiadomo co". Zrobiłam tak i stwierdziłam, że chyba jednak nie zadzwonię. Za wysokie progi dla mnie. Nawet by mi nie wypadało zaprosić jej do moich ciężko zapracowanych 40m.

Jak to co. Do mnie byś przyjechała.
Mój dom jak centrum handlowe, drzwi się nie zamykają, wszystkie znajome umawiają się u mnie, koty mam towarzyskie, kanapa jest, w lodówce zawsze coś się znajdzie.


Ktoś puścił farbę czy intuicja?
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ja już zaczęłam swoje ćwiczenia. Idzie mi nienajgorzej


Tajest, Madzik-Generał! Bursztynowy trunek zdobyty, otwarty z sykiem i lekko testowany (że się posłużę żargonem perfumiar)

Za szczęście Ivanny (i za to, jak dzielnie poradziła sobie z sesją)
Jesteście cudowne jakbym mogła to bym wam polała!!

A tam Tżet się wygadał ciutke :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:38   #3176
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Co Ty, koty się przecież nie mszczą
Nieee, wcale To mit jest


__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:40   #3177
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mi zostało od soboty greckie, wytrawne, czerowne wino - jest tak pyszne, że zostało już pół butelki, a pewnie dziś też sobie strzelę kieliszek
Już nie pamiętam kiedy ostatnio piłam wino... ho ho temu. Chyba trzeba to naprawić.

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Czasem się rozgrywała (alem ją zamykała nie czekając końca - pewnie się teraz mści)
Kocia zemsta jest słodka.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:46   #3178
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Już nie pamiętam kiedy ostatnio piłam wino... ho ho temu. Chyba trzeba to naprawić.
O pewnie, że trzeba
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:47   #3179
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
ZALICZYŁAM CAŁĄ SESJE BEZ POPRAWEK !! ide pić chyba :P hehe... a tak serio to teraz prawo karne przede mną w nowym semestrze
Gratulejszyn!

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Poczytam sobie troszkę forum i może mi się poprawi.


Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Pozatym jak domniemam w weekend szykują się moje zaręczyny, ale ja nic nie wiem :P hehe
To dobry weekend na zaręczyny chyba, bo mojej kumpelce też się szykują

Można już życzyc szczęścia czy się jeszcze wstrzymać?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:51   #3180
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość


ZALICZYŁAM CAŁĄ SESJE BEZ POPRAWEK !! ide pić chyba :P hehe... a tak serio to teraz prawo karne przede mną w nowym semestrze
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


Autoryzowane serwisy są boskie, podobnie jak Norauto.
Niedawno przyjechała koleżanka z jakimiś kabelkami za 120zł kupionymi w Norauto właśnie. Najpierw doznała szoku, jak jej mój chłop powiedział, że na allegro takie same są po 33zł. A jak potem z nią zszedł na parking i pogmerał przy aucie, to się okazało, że wcale nie były potrzebne, bo coś tam jej mechanik nie dokręcił. Laska się ze złości popłakała.
Ech...Też miałam niezłą przygodę w autoryzowanym serwisie kiedyś
Nawet szkoda gadac

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Nie masz Yola kogoś znajomego co się trochę zna? Albo znajomego znajomego?
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Powinno być duuuużo, duuużo taniej. Ja w autoryzowanych serwisach naprawiałam tylko dopóki ogier był na gwarancji. Potem to nie ma sensu.

Będzie dobrze. Dziewczyny dobrze radzą - poszukaj jakiegoś znajomego znajomego.
Mam znajomych mechaników i znajomych znajomych i właśnie o telefonach do nich mówiłam . Tak się stało, że ponieważ rano nikt z nich nie mógł mi pomóc auto wylądowało tam gdzie pomocnicy zawieźli. Potem się okazało, że to taki serwis
Ale na jutro rano mam umówione kilka telefonów i w razie czego albo mechanika który mi zabierze stamtąd auto, albo telefon do faceta który rozruszniki naprawia.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziś fatalny, po prostu fatalny dzień w pracy Tak zwana siła złego na jednego. Nie zliczę ile osób się na mnie dziś wyładowało, z iloma zadarłam i ilu podpadłam. A na koniec milutkiego dnia pracy dowiedziałam się, że była na mnie skarga (oczywiście, do mnie miły pan nie przyszedł wcześniej pogadać, że coś mu nie gra) i jeszcze uciekł mi autobus do domu Z kim ja pracuję? Rozgrywki jak w przedszkolu


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Ze mnie też idealistka w takim razie
O przyjaźni mogę dopisac jeszcze tyle, że ze mnie też idealistka

Widzę, że wiele z nas ma takie historie, takie stracone przyjaźnie. Ale ja wierzę, że to te z młodości, dzieciństwa. A czym później tym łatwiej wartościowe znajomości możemy spotkac

Niezłą huśtawke nastrojów mam.
Po pracy optymistycznie nastawiona, teraz zła na cały świat. Mężowi napisałam, że ma do mnie nie pisac bo mnie tylko wkurza, zachowuję się jak rozkapryszony bachor w stosunku do kumpeli

Posta płodzę od pół godziny, nic mądrego nie napiszę.
Chyba, że hmm.......
ONOMATOPEJA - to brzmi mądrze
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.