Miłośniczki Zary - część III - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 09:46   #3151
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dziewczyny, widziałyście może tą bluzkę?
Jak prezentuje się na żywo?

I czy dostanę może jeszcze gdzieś w Warszawie tą beżową spódnicę też z tego zdjęcia?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 11:24   #3152
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Witam, dziewczyny zamawialyscie cos ze strony zary? widze ze juz ruszyla ale niestety nie wiem jak wrzucic rzeczy do koszyka, po prostu nie widze takiej opcji, z tego co slyszalam mial to byc sklep wysylkowy ;/
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 11:27   #3153
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny zamawialyscie cos ze strony zary? widze ze juz ruszyla ale niestety nie wiem jak wrzucic rzeczy do koszyka, po prostu nie widze takiej opcji, z tego co slyszalam mial to byc sklep wysylkowy ;/
Zara nie wysyła do Polski.
Sklep internetowy mają tylko tam gdzie jest teczuszka...
Załącznik 3464291
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House

Edytowane przez candace1
Czas edycji: 2010-10-11 o 11:30
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 11:36   #3154
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Zara nie wysyła do Polski.
Sklep internetowy mają tylko tam gdzie jest teczuszka...
Załącznik 3464291


a nie wiecie kiedy ruszy?
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 11:50   #3155
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
a nie wiecie kiedy ruszy?
Jeśli w ogóle to nieprędko
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 11:50   #3156
..:marisa:..
Raczkowanie
 
Avatar ..:marisa:..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 285
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
mam te buciki, czaiłam się na nie kiedy jeszcze przed sezonową obniżką cen kosztowały 329zł. Są bardzo, bardzo wygodne. Obcas jest wysoki ale w ogóle go nie czuć - jeśli oczywiście nie są to Twoje pierwsze szpilki. Gorąco polecam, uwielbiam sandałki z Zary na wysokim obcasie, z platformą i paskami w kostce trzymającymi buta. Mam z tamtego sezonu podobne i są tak samo wygodne. Kupuj śmiało
Dziękuję za odpowiedź . Jeżeli tylko znajdę mój rozmiar to je kupię bo ostatecznie mnie przekonałaś.
..:marisa:.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 14:41   #3157
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście może tą bluzkę?
Jak prezentuje się na żywo?

I czy dostanę może jeszcze gdzieś w Warszawie tą beżową spódnicę też z tego zdjęcia?
Spódnicę widziałam wczoraj na Marszałkowskiej,leżą na stole przy wejściu.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 15:20   #3158
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Spódnicę widziałam wczoraj na Marszałkowskiej,leżą na stole przy wejściu.
Dziękuję ślicznie za odpowiedź
Ostatnio jak tam byłam, to jej niestety nie znalazłam, ale w takim razie muszę się przejść
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:57   #3159
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

A co tu taka cisza?? Wszystkie na zakupach??

Dziewczyny, potrzebuję butów, butów, butów!!! Jakieś botki i oficerki fajne są? Jutro wybieram się na shopping i mam nadzieję, że coś godnego uwagi znajdę.

Poza tym mam chrapkę na jakąś fajną marynarę w stylu militarnym Widział ktoś coś takiego
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION

Edytowane przez FFashionistkAA
Czas edycji: 2010-10-13 o 20:00
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 23:22   #3160
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Czesc Dziewczyny,
zastanawiam sie nad dwoma rzeczami z Zary, zawsze jak mi się cos podoba to biorę i sie nie zastanawiam, a tu sama nie wiem czy kupić czy nie. Więc Proszę o Pomoc. Może któraś z Was ma juz tą torebkę albo tą sukieneczkę i mi powie czy Warto
Pomóżcie
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 07:38   #3161
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza?? Wszystkie na zakupach??

Dziewczyny, potrzebuję butów, butów, butów!!! Jakieś botki i oficerki fajne są? Jutro wybieram się na shopping i mam nadzieję, że coś godnego uwagi znajdę.

Poza tym mam chrapkę na jakąś fajną marynarę w stylu militarnym Widział ktoś coś takiego
Cisza przed burzą jak tu już ktoś napisał - wszystkie czekamy już na wyprzedaże, jako że w regularnej cenie, kolekcja nas nie powaliła

Ja nadal nie dotarłam do Zary więc nie jestem na bieżąco z asortymentem i niestety nie pomogę, ale pomału też zaczynam szukać butów..
Przydały by mi się jakieś w miarę proste, klasyczne kozaki, na płaskim lub niewielkim i koniecznie stabilnym obcasie do biegania na co dzień - znajdę coś takiego? I w jakim mniej więcej przedziale cenowym mogę się ich spodziewać?

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,
zastanawiam sie nad dwoma rzeczami z Zary, zawsze jak mi się cos podoba to biorę i sie nie zastanawiam, a tu sama nie wiem czy kupić czy nie. Więc Proszę o Pomoc. Może któraś z Was ma juz tą torebkę albo tą sukieneczkę i mi powie czy Warto
Pomóżcie
Jeśli nie jesteś do końca przekonana, to nie kupuj Ja mam taką zasadę, że na już, kupuję tylko rzeczy, których pilnie potrzebuję lub które baaardzo mi się podobają, Z resztą, czyli tym, co nie jest mi w danej chwili potrzebne, jest ładne, ale nie zachwyca lub ma jak na mój gust za wysoką cenę, wstrzymuje się, żeby jeszcze raz to sobie przemyśleć, poszukać czegoś w tym stylu w innym sklepie lub doczekać do wyprzedaży
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 07:44   #3162
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Cisza przed burzą jak tu już ktoś napisał - wszystkie czekamy już na wyprzedaże, jako że w regularnej cenie, kolekcja nas nie powaliła

Ja nadal nie dotarłam do Zary więc nie jestem na bieżąco z asortymentem i niestety nie pomogę, ale pomału też zaczynam szukać butów..
Przydały by mi się jakieś w miarę proste, klasyczne kozaki, na płaskim lub niewielkim i koniecznie stabilnym obcasie do biegania na co dzień - znajdę coś takiego? I w jakim mniej więcej przedziale cenowym mogę się ich spodziewać?
Ja szuakm czegoś podobnego,najlepiej brązowych i oficerek.Przeszłam całą Arkadię i ZT i jedyne podobały mi się w Prima Modzie za 799 zł Także jak coś znajdziesz,to koniecznie się pochwal
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 07:52   #3163
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Ja szuakm czegoś podobnego,najlepiej brązowych i oficerek.Przeszłam całą Arkadię i ZT i jedyne podobały mi się w Prima Modzie za 799 zł Także jak coś znajdziesz,to koniecznie się pochwal
Nic mi nie mów.. 799 zł? Przy moim tempie eksploatacji obuwia
Widzę, że pomału zacznie się coroczna akcja pt. kupowanie butów na zimę
I znowu dylematy, czy ma być elegancko czy ciepło a przy tym jeszcze tak do 500 zł
Szkoda, że nie można przewinąć taśmy tak, żeby znowu był maj
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:06   #3164
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

to widzę ze nie tylko ja odliczma dni do wyprzedaży zimowych, pewnie wszystkie macie zaklepany dzień 27 grudnia ;d
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:18   #3165
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów.. 799 zł? Przy moim tempie eksploatacji obuwia
Widzę, że pomału zacznie się coroczna akcja pt. kupowanie butów na zimę
I znowu dylematy, czy ma być elegancko czy ciepło a przy tym jeszcze tak do 500 zł
Szkoda, że nie można przewinąć taśmy tak, żeby znowu był maj
No niestety,Prima Moda jest droga,ale za to kupilam ostatnio balerinki i w ogole mnie nie obtarly(a wszystkie buty jakie mam na początku mnie obcieraja,oprocz jednych sandalow) i są bardzo wygodne i mięciutkie.Zawiodło mnie HD,bo tam zawsze można było coś znaleźć w rozsądnej cenie,a teraz nic...

Mi na ociepleniu jakimś specjalnym nie zależy,bo mam nadzieję,że niedługo zacznę się przemieszczać samochodem,a poza tym na srogą zimę mam emu

Ale chciałabym jakieś PROSTE kozaki,a to jak widać jest za duże wymaganie,bo wszędzie a to klamerki,a to futerka,a jak już fajne są,to na obcasie nienadającym się na śliskie chodniki.
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:38   #3166
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
No niestety,Prima Moda jest droga,ale za to kupilam ostatnio balerinki i w ogole mnie nie obtarly(a wszystkie buty jakie mam na początku mnie obcieraja,oprocz jednych sandalow) i są bardzo wygodne i mięciutkie.Zawiodło mnie HD,bo tam zawsze można było coś znaleźć w rozsądnej cenie,a teraz nic...

Mi na ociepleniu jakimś specjalnym nie zależy,bo mam nadzieję,że niedługo zacznę się przemieszczać samochodem,a poza tym na srogą zimę mam emu

Ale chciałabym jakieś PROSTE kozaki,a to jak widać jest za duże wymaganie,bo wszędzie a to klamerki,a to futerka,a jak już fajne są,to na obcasie nienadającym się na śliskie chodniki.
Wiem, że Prima Moda słynie z dobrej jakości butów, moja mama ma od nich kilka par i ze wszystkich jest zadowolona, ale jak dla mnie wydać 800 zł na najprostsze kozaki, to troszkę za dużo Zwłaszcza po moich zeszłorocznych doświadczeniach ze skórzanymi butami, w które, mimo stałego dbania o nie, sól zniszczyła nieodwracalnie, nastawiam się, że obuwie zimowe jest jedno-sezonowe

Ja niby też ocieplenia od kozaków nie wymagam, ale miło by było, jakby nie przemakały

Szczerze mówiąc, to właśnie zastanawiam się, czy nie kupić znowu emu - nie mogę znieść ich wyglądu, ale fakt faktem, że cieplejszych butów nie miałam Powstrzymuje mnie tylko fakt, że nie umiem ich sobie wyobrazić w zestawieniu do bardziej eleganckiego płaszczyka

Masz rację, najtrudniej jest, wbrew pozorom, znaleźć najprostsze modele
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:57   #3167
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Wiem, że Prima Moda słynie z dobrej jakości butów, moja mama ma od nich kilka par i ze wszystkich jest zadowolona, ale jak dla mnie wydać 800 zł na najprostsze kozaki, to troszkę za dużo Zwłaszcza po moich zeszłorocznych doświadczeniach ze skórzanymi butami, w które, mimo stałego dbania o nie, sól zniszczyła nieodwracalnie, nastawiam się, że obuwie zimowe jest jedno-sezonowe

Ja niby też ocieplenia od kozaków nie wymagam, ale miło by było, jakby nie przemakały

Szczerze mówiąc, to właśnie zastanawiam się, czy nie kupić znowu emu - nie mogę znieść ich wyglądu, ale fakt faktem, że cieplejszych butów nie miałam Powstrzymuje mnie tylko fakt, że nie umiem ich sobie wyobrazić w zestawieniu do bardziej eleganckiego płaszczyka

Masz rację, najtrudniej jest, wbrew pozorom, znaleźć najprostsze modele
No dla mnie 800 zł to zdecydowanie za dużo,tym bardziej,że bardzo niszczę buty.A wyglądu emu też nie lubię,ale trudno,jak będzie -20 to bardziej będzie mi zależało na tym,żeby mieć ciepłe stopy niż na wyglądzie.Po prostu emu to dla mnie buty na naprawdę duży mróz.
A na teraz szukam jakiś kozaków z małym ociepleniem+wkładka jest będzie zimno+impregnat niestety zawsze jak jest mokro...
Też już bym wolała maj,ale damy radę
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?

Edytowane przez paradiso
Czas edycji: 2010-10-14 o 10:25
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:23   #3168
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Widze,ze nie tylko ja mam problem z zimowymi butami Szybko eksploatuje obuwie,wrecz bardzo szybko i w dodatku ta przekleta sól...Rozgladalam sie ,ale nigdzie nie ma nic ciekawego,a jak juz jest to niestety nieocieplane
Mam nauczke po zeszlorocznej zimie i nie zamierzam marznac,dlatego kupuje emu,a gdy bede potrzebowala czegos bardziej eleganckiego mam jeszcze kozaki z tamtego roku. W Zarze nawet nie patrze na zimowe buty,poprosru nie warto,slabe wykonanie i marne ocieplenie.
Szukam cieplej kurtki i podobaja mi sie dwa modele z Zary,ale nie wiem czy sie nadaja na duze mrozy ,jak myslicie? Cos sie jeszcze pojawi ?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:26   #3169
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Ja mam kurtkę(a właściwie płaszczyk?) z Zary zeszłego roku,z naturalnym pierzem,jest świetna!W ogóle w niej nie marznę,nawet w największy mróz.I jest naprawdę solidnie wykonana,warto było wydać te 400 zł,posłuży mi na pewno jeszcze niejeden sezon.
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 11:05   #3170
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Jeśli chodzi o kurteczki zimowe to mi się podoba ta o której pisała Owieczka tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...aszcz&page=103
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:19   #3171
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dziewczynki ja mogę polecic proste skórzane kozaki na obcasie, ale nie szpilce, jednak zgrabne i kobiece z Benettona (wiem, że nie ten watek, ale tutaj uczestniczę i nawiązać chciałam do butów), maja taką powierzchnię, że się nie ślizgaja i sa wygodne, osobiście kupuję na wyprzedażach grudniowych, bo mi szkoda wywalić tyle pieniędzy na buty. W tym roku nie rozglądałam się za kozakami, ale w ub. musiałam i padło własnie m.in. na Benettona. Może przejdźcie sie i zobaczcie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:21   #3172
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Ja mam kurtkę(a właściwie płaszczyk?) z Zary zeszłego roku,z naturalnym pierzem,jest świetna!W ogóle w niej nie marznę,nawet w największy mróz.I jest naprawdę solidnie wykonana,warto było wydać te 400 zł,posłuży mi na pewno jeszcze niejeden sezon.
Podobaja mi sie dwie kurtki, jedna za 399,a druga za 559.Sa czarne z kapturem i na pierwszy rzut oka roznia sie tylko paskiem,wiec nie wiem ktora wybrac i czy bedzie wystarczajaco ciepla...wydaja sie dosc cienkie Teraz niestety nie mam czasu szukac zdjec.
Ale moze rzeczywiscie maja cieple wypelnienie i nie musza byc grube zeby dobrze ogrzewaly
Ehhh nie lubie tej pory roku,ciagle zimno i wygladam jak balwan w tych grubych ciuchach
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:38   #3173
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Podobaja mi sie dwie kurtki, jedna za 399,a druga za 559.Sa czarne z kapturem i na pierwszy rzut oka roznia sie tylko paskiem,wiec nie wiem ktora wybrac i czy bedzie wystarczajaco ciepla...wydaja sie dosc cienkie Teraz niestety nie mam czasu szukac zdjec.
Ale moze rzeczywiscie maja cieple wypelnienie i nie musza byc grube zeby dobrze ogrzewaly
Ehhh nie lubie tej pory roku,ciagle zimno i wygladam jak balwan w tych grubych ciuchach
Ja mam z tamtego roku granatową z kapturem za pupę jest cienka ,,, ale jest mega ciepła. Zapłaciłąm za nią 599 zł i miałąm takie same obiekcje jak Ty, ale nie zamieniłabym jej na żadną inną i chyba nie kupię na ten sezon innej kurtki bo nadal jestem zakochana w tej więc polecam

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Widze,ze nie tylko ja mam problem z zimowymi butami Szybko eksploatuje obuwie,wrecz bardzo szybko i w dodatku ta przekleta sól...Rozgladalam sie ,ale nigdzie nie ma nic ciekawego,a jak juz jest to niestety nieocieplane
Mam nauczke po zeszlorocznej zimie i nie zamierzam marznac,dlatego kupuje emu,a gdy bede potrzebowala czegos bardziej eleganckiego mam jeszcze kozaki z tamtego roku. W Zarze nawet nie patrze na zimowe buty,poprosru nie warto,slabe wykonanie i marne ocieplenie.
Szukam cieplej kurtki i podobaja mi sie dwa modele z Zary,ale nie wiem czy sie nadaja na duze mrozy ,jak myslicie? Cos sie jeszcze pojawi ?

Kurcze ja mam taki sam problem,,,jak buty są ciepłe to wyglądają fatalnie ... emu nie kupię choćbym miała chodzić w sandałach w zimę .... mam nadzieję, że Zara jeszcze nas czymś zaskoczy ... bo zostanę bez butów ... widziałyście gdzieś fajne ocieplane kozaki? ale takie co by można wyjść w nich również na imprezę? na płaskim , ale nie platfusy ?:P podobają mi się nawet w Quazi, ale nie jestem do nich przekonana ( nie wiem czy będą ciepłe) a kosztują 600 zł ....
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:18   #3174
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Kamila g Pokaż wiadomość
Kurcze ja mam taki sam problem,,,jak buty są ciepłe to wyglądają fatalnie ... emu nie kupię choćbym miała chodzić w sandałach w zimę .... mam nadzieję, że Zara jeszcze nas czymś zaskoczy ... bo zostanę bez butów ... widziałyście gdzieś fajne ocieplane kozaki? ale takie co by można wyjść w nich również na imprezę? na płaskim , ale nie platfusy ?:P podobają mi się nawet w Quazi, ale nie jestem do nich przekonana ( nie wiem czy będą ciepłe) a kosztują 600 zł ....
ja kupiłam na zimę skórzane kozaki Lasocki, pasują do spodni i spódnic, nie platfusy bardzo podobne do tych z Ryłko (załącznik)
wygodne, wydają się ciepłe, choć na dworze jeszcze nie miałam okazji przetestować cena: 299zł
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-10-14 o 13:21
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:35   #3175
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Ja na zimę chciałabym takie buty tylko, że skórzane. Wczoraj szukałam wszedzie ale tylko zamszowe znalazłam, a chcialabym z porządnej skóry i nawet mogłyby być ocieplane.
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:38   #3176
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

jak ja niecierpię kozaków
dla mnie kupno kozaków to prawdziwa mordęga, bo żadne (albo mało które) podobają mi się - i jak dla mnie to najgorszy (najbrzydszy)fason/model butów jakie mogą byc...
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:59   #3177
maggi2506
Raczkowanie
 
Avatar maggi2506
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Oj z butami zimowymi mam podobnie;/ Żal mi wydać na nie i rzadko kiedy jestem w pełni zadowolona. Dziś mierzyłam w Zarze kilka par oficerek ale żadne mnie nie zacwyciły;/ Ceny od 399 - 459 bez ocieplenia.
maggi2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 16:02   #3178
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez maggi2506 Pokaż wiadomość
Oj z butami zimowymi mam podobnie;/ Żal mi wydać na nie i rzadko kiedy jestem w pełni zadowolona. Dziś mierzyłam w Zarze kilka par oficerek ale żadne mnie nie zacwyciły;/ Ceny od 399 - 459 bez ocieplenia.

Mnie też w Zarze żadne oficerki nie zachwyciły, są zwykłe i proste a kosztuja ok. 450zł Masakra jakaś. Fajne widziałam w Prima Moda ale kosztują 850zł więc cena jest za wysoka jak dla mnie.
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 16:10   #3179
maggi2506
Raczkowanie
 
Avatar maggi2506
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dokładnie mierzyłam te 3 pary. Środkowe wyglądały jeszcze ok ale po założeniu okazało się, że sięgają mi do połowy uda;/
maggi2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 16:39   #3180
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez maggi2506 Pokaż wiadomość
Dokładnie mierzyłam te 3 pary. Środkowe wyglądały jeszcze ok ale po założeniu okazało się, że sięgają mi do połowy uda;/

Są zwyczajne, a ceny nie za fajne Ja mierzyłam te czarne z brązowym kawałkiem
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.