Ostatnio obejrzane filmy cz. VII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-11, 20:20   #3181
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Muszę się w końcu wziąć w garść i ocenić ogrom filmów jakie obejrzałam od swojego ostatniego posta. Strasznie leniwa się zrobiłam
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 22:14   #3182
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Byłam w kinie z chłopakiem na "Angry birds". Bardzo fajna animacja. Świetna na odprężenie się. Prosty humor, ale bardzo tutaj pasował, dużo się pośmialiśmy smile Do tego fajne postacie. Prosta, ale fajna fabuła, dostarczająca dużo rozrywki. Są też nawiązania do kultowych filmów jak "Lśnienie" itp. Cała animacja mimo że zrobiona prosto, to ciekawie, a przy tym można też doszukiwać się w niej innych znaczeń. Jest też przesłanie. Świetnie mi się oglądało, rewelacja smile Moja ocena 9/10. Polecam.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:08   #3183
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Muszę się w końcu wziąć w garść i ocenić ogrom filmów jakie obejrzałam od swojego ostatniego posta. Strasznie leniwa się zrobiłam
Ja to samo w międzyczasie na festiwalu byłam, a nawet w multiplebsie A za dwa dni spełniam swoje ogromne marzenie i idę do Kina Pionier jeszcze nie wiem na co, bo nie ma pełnego repertuaru.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 10:03   #3184
201702031224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 178
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

The Filth
201702031224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 11:41   #3185
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Kot w butach-- animacja w rytmach Hiszpanii, kultowa postać ze Shreka we własnym filmie. Plus za postać Humpty Dumpty'ego, mało znanego w naszej kulturze. Akcja jest, humor jest, zwroty są, dla odprężenia 7/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 12:28   #3186
Beatris09
Raczkowanie
 
Avatar Beatris09
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 295
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ted (2012) - podobał mi się pomysł obsadzenia w głównej roli gadającego, pluszowego miśka. Niestety nie do końca podobało mi się jego poczucie humoru, jak również lekkość z jaką podchodzono do tematu narkotyków. Choć bójka Ted'a z John'em była fajna 5/10

Świat w płomieniach (2013) - no co ja poradzę, że lubię takie filmy mimo iż zazwyczaj są pełne niedorzeczności, a główni bohaterowie nieśmiertelni lubię gdy dużo się dzieje i tu faktycznie się dzieje. Lubiącym kino akcji polecam. 7/10

Edytowane przez Beatris09
Czas edycji: 2016-06-14 o 12:30
Beatris09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 17:24   #3187
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Beatris09 Pokaż wiadomość
Ted (2012) - podobał mi się pomysł obsadzenia w głównej roli gadającego, pluszowego miśka. Niestety nie do końca podobało mi się jego poczucie humoru, jak również lekkość z jaką podchodzono do tematu narkotyków. Choć bójka Ted'a z John'em była fajna 5/10

Świat w płomieniach (2013) - no co ja poradzę, że lubię takie filmy mimo iż zazwyczaj są pełne niedorzeczności, a główni bohaterowie nieśmiertelni lubię gdy dużo się dzieje i tu faktycznie się dzieje. Lubiącym kino akcji polecam. 7/10
Sprawdziłam, podoba mi się aktor. Dopisuje do listy
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 18:08   #3188
Beatris09
Raczkowanie
 
Avatar Beatris09
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 295
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, podoba mi się aktor. Dopisuje do listy
Cieszę się, że czymś zaciekawiłam. Wczoraj oglądałam i powiem tak... jeśli podobała Ci się np. "Szklana pułapka" to i to powinno przypaść do gustu. Takie kino rozrywkowe, niewymagające myślenia.
Beatris09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 18:36   #3189
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Beatris09 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że czymś zaciekawiłam. Wczoraj oglądałam i powiem tak... jeśli podobała Ci się np. "Szklana pułapka" to i to powinno przypaść do gustu. Takie kino rozrywkowe, niewymagające myślenia.
Lubię też i takie filmy Jeśli nie są przesłodzone/ przebajerowane.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

W ogóle ktoś tu kiedyś chyba pisał o filmie "O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu" (2014) i powiem Wam, że ten film tak mi utkwił w głowie... nie wiem dlaczego Bardzo mi się podobał, niezwykły klimat. Przypominam, bo może ktoś nie widział, a warto
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."

Edytowane przez amelj
Czas edycji: 2016-06-14 o 18:40
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 22:58   #3190
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
W ogóle ktoś tu kiedyś chyba pisał o filmie "O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu" (2014) i powiem Wam, że ten film tak mi utkwił w głowie... nie wiem dlaczego Bardzo mi się podobał, niezwykły klimat. Przypominam, bo może ktoś nie widział, a warto
Ja pisałam, niesamowity film, już chyba z ponad rok temu widziałam, i nadal mam go w pamięci.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 09:17   #3191
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja pisałam, niesamowity film, już chyba z ponad rok temu widziałam, i nadal mam go w pamięci.
No właśnie zapada mocno w pamięć

Jeszcze jednym filmem który tak mi utkwił w pamięci jest Palacz (2010)
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 16:34   #3192
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Oglądałam "Sztukę dorastania" i "Po drugiej stronie drzwi". ""Sztuka dorastania" średnia, aktorstwo średnie, film mnie nie wciągnął. Nie oglądało się też źle, były też dobre momenty, czegoś też można się z niego nauczyć, ale ogólnie jest średni. Moja ocena 5/10. "Po drugiej stronie drzwi" to horror, ale za bardzo to mnie nie wystraszył, były scenki, gdzie coś wyskakuje, ale mało straszne, choć w sumie raz się wystraszyłam. Fabuła prosta, znana często z innych filmów i tutaj niestety aktorzy też średnio grali, nie przekonali mnie. Wszystko praktycznie można niestety przewidzieć. Mimo tego ogląda się nawet dobrze, są ciekawe momenty, film nie jest zły, ale dobry też nie. Tutaj ocena tak samo 5/10 jak dla mnie.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 14:45   #3193
me_lena
Przyczajenie
 
Avatar me_lena
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 15
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

A mnie tknęło ostatnio na Polańskiego, więc muszę polecić Wstręt Większość akcji dzieje się w 4 ścianach, ale to właśnie dlatego człowiek żyje tym co dzieje się z główną bohaterką, bo czuje się jakby był tam z nią. Bardzo dobry film
me_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 15:39   #3194
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

A oglądała może ktoraś z Was " sleeping beauty"? Chciałam obejrzeć, ale boję się, że to bedzie takie przesłodzone i głupkowate
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 13:24   #3195
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez me_lena Pokaż wiadomość
A mnie tknęło ostatnio na Polańskiego, więc muszę polecić Wstręt Większość akcji dzieje się w 4 ścianach, ale to właśnie dlatego człowiek żyje tym co dzieje się z główną bohaterką, bo czuje się jakby był tam z nią. Bardzo dobry film
To jest najlepsza sztuczka Polańskiego-prowadzenie kamery,tak,że ma się wrażenie śledzenia i podglądania postaci. Taki sam efekt jest w Rosemary baby i w Lokatorze. A Wstręt mnie przeraził,czułam się jakbym sama wariowała,te odgłosy w domu: tykanie zegara,dzwoniący telefon,kapanie wody z kranu-doprowadzało mnie to do szaleństwa.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 21:17   #3196
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

The boy" (2016) - ma klimat, ale straszny moim zdaniem nie jest. Dosyć przerażające pewne ujęcia z lalką, ale krótkie, więc raczej to chwilowy niepokój, a nie strach. Sama w sobie ta lalka dla mnie robi wrażenie, ale też nie jest jakaś bardzo przerażająca, bywały bardziej. Jednak aktorstwo jest dobre, dziwni starsi państwo, ciekawa fabuła, nawet dobrze się ogląda. Dużo klimatu tutaj dodaje ten dom, robi wrażenie. Podoba mi się pokazanie jak dla matki ważny jest syn i daleko można się posunąć. Zakończenie zaskakujące, ale chyba wolałabym inne. Ogólnie film niezły. Moja ocena 6/10.

Obejrzałam "Zwierzogród" Niezwykle mądra animacja - serio, do tej pory nie widziałam aż tak mądrej animacji, bardziej ogląda się ją jak film, bo jest tak ciekawa i niebanalna, do tego zabawna, nawiązująca do wielu filmów, a także z świetną fabułą, a wątek kryminalny też praktycznie ciekawy jak w filmach. Wciąga, do tego jest klimat też jak w filmie, świetny obraz, muzyka, para bohaterów rewelacyjna i dubbing też bardzo dobry. Początkowo tylko mnie nie wciągnęła, ale potem już całkowicie. Dobre przesłanie. Rewelacyjna, faktycznie zasługuje na wszystkie możliwe nagrody Moja ocena 9/10. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Zdecydowanie polecam.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2016-06-17 o 21:19
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:43   #3197
Beatris09
Raczkowanie
 
Avatar Beatris09
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 295
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Lockout (2012) - kino akcji, więc teoretycznie powinno mi się podobać, ale niestety za słabe tempo, marne napięcie i mało efektów specjalnych. Potencjał jest, ale chyba budżet był za mały. 6/10

Ted 2 (2015) - mam nadzieję, że cześć 3 nie powstanie. Żarty mnie co prawda nie raziły tak jak w 1-wszej części (może dlatego, że wiedziałam czego się mogę spodziewać), ale dużo im brakuje, żeby mnie śmieszyły. 5/10

Król wikingów (2013) (inny tytuł "Vikingdom: Krwawe zaćmienie") - słabe to było, bardzo słabe. Sztywny Dominic Purcell (znany np. ze "Skazanego na śmierć"), żenująca charakteryzacja wikingów (podczas walki myślałam, że im peruki pospadają), słaby scenariusz. Jedyne co mi się podobało, to nasycenie obrazu żółcią i czerwienią przy jednoczesnym rozjaśnieniu innych barw, co nadawało fajnego klimatu. 3/10

Karmazynowy pirat (1952) - mnóstwo pochlebnych opinii na filmwebie, tymczasem dla mnie on był taki naiwny w odbiorze (wiecie o co mi chodzi, takie przewracanie oczami z jednoczesnym pomyśleniem "taaa, jasne"). Kilka scen śmiesznych, ale wiele po prostu silących się na śmieszność. Ok, ale bez ochów i achów. 6/10

Edytowane przez Beatris09
Czas edycji: 2016-06-18 o 15:52
Beatris09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 17:36   #3198
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość

Obejrzałam "Zwierzogród" Niezwykle mądra animacja - serio, do tej pory nie widziałam aż tak mądrej animacji, bardziej ogląda się ją jak film, bo jest tak ciekawa i niebanalna, do tego zabawna, nawiązująca do wielu filmów, a także z świetną fabułą, a wątek kryminalny też praktycznie ciekawy jak w filmach. Wciąga, do tego jest klimat też jak w filmie, świetny obraz, muzyka, para bohaterów rewelacyjna i dubbing też bardzo dobry. Początkowo tylko mnie nie wciągnęła, ale potem już całkowicie. Dobre przesłanie. Rewelacyjna, faktycznie zasługuje na wszystkie możliwe nagrody Moja ocena 9/10. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Zdecydowanie polecam.
Ja to chyba jestem jakaś dziwna bo prawie się na niej popłakałam... jak słyszałam historię lisai to z tym kagańcem
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:20   #3199
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja to chyba jestem jakaś dziwna bo prawie się na niej popłakałam... jak słyszałam historię lisai to z tym kagańcem
Nie no, czemu dziwna? Ta historia smutna i mnie też poruszyła. Nie jesteś dziwna, nie ma się czym tutaj przejmować. Nie pisałam o tym, ale tak to odczułam. Reszta animacji pouczająca, mądra, zrobiona na najwyższym poziomie
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 08:35   #3200
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Nie no, czemu dziwna? Ta historia smutna i mnie też poruszyła. Nie jesteś dziwna, nie ma się czym tutaj przejmować. Nie pisałam o tym, ale tak to odczułam. Reszta animacji pouczająca, mądra, zrobiona na najwyższym poziomie
Wiele osób by to nie ruszyło a mnie właśnie rusza.. kiedyś oglądałam film o niedźwiadku i jak jego mama umarła to płakałam.... rozklejam się widząc i słysząc tego typu historie.... a animacja rzeczywiście bardzo mądra i na poziomie - warto obejrzeć i pokazać dzieciakom


Ostatnio oglądałam trzecią część HP - tylko pierwsze trzy mi się podobają, wiec na tym skończę wakacyjną przygodę z HP (chyba, ze zerknę jeszcze na szóstą bo niewiele z niej pamiętam)
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 08:54   #3201
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Wiele osób by to nie ruszyło a mnie właśnie rusza.. kiedyś oglądałam film o niedźwiadku i jak jego mama umarła to płakałam.... rozklejam się widząc i słysząc tego typu historie.... a animacja rzeczywiście bardzo mądra i na poziomie - warto obejrzeć i pokazać dzieciakom
Mój Brat Niedźwiedź? Ostatnio sobie go odświeżyłam i również się rozkleiłam, o zakończeniu to już nawet nie mówię
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:03   #3202
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Mój Brat Niedźwiedź? Ostatnio sobie go odświeżyłam i również się rozkleiłam, o zakończeniu to już nawet nie mówię
Czyli nie ja jedna
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 15:05   #3203
raczek06
Rozeznanie
 
Avatar raczek06
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 989
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Gilda - cudowny, stary film z fantastyczną rolą Rity Hayworth. 10/10

Zakochani w Rzymie - całkiem fajna komedia, ale Woody Allen miał lepsze filmy. 7/10

Hej skarbie - piękny i mądry film. Wszystkie nagrody i nominacje w pełni zasłużone. 9/10
__________________
2016 - 17
2017 - 11
2018 - 17
2019 - 11
2020 - 13

2022 - 5
raczek06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 16:56   #3204
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Flith (BRÓD) o mammmooo... zmiótł mnie ten film. Europejskie kino, polecam.

O detektywie który zajmuje się sprawą morderstwa ale też sam jako bohater jest niezwykłą osobowością jeśli chodzi o obserwacje psychologiczne. Mocny film, ale tez jest w nim seks, taki wulgarny momentami takze warto o tym wiedzieć. Bo ja np brzydze sie takimi scenami i nie czuje sie komfrtowo je ogladajac. Seks ok ale taki wulgarny to czuje sie zbyt delikatna na takie sceny :P
7/10



Gdzie jesteś Amando? - 1/10
http://www.filmweb.pl/Gdzie.Jestes.Amando
Obejrzałam cały film. Nudny, przewidywalny i NIGDY MNIE NIKT TAK NIE DRAŻNIŁ JAK AKTOR Casey Affleck.
Jakby był upośledzony umysłowo,nie dało się go zrozumieć, mówił jak z porażeniem mózgowym lub co najmniej poważną wadą wymowy, wszędzie ta sama mimika twarzy, co za sztuczny aktor.
Film opowiada o tym jak detektywi szukają zaginionej 5cio letniej Amandy.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-06-20 o 20:13
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 20:50   #3205
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Obecność 2 - bardzo lubię takie klimaty i polecam.
Z niecierpliwością czekalam na ten film i się nie zawiodlam. Przeraża ,ale o to chodzi
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 08:27   #3206
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

"Szara strefa" - 7/10
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 15:07   #3207
ance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 143
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ostatnio wróciłam kolejny raz do "Śmierci na żywo" - tradycyjnie zaczęłam się zastanawiać, czy któregoś dnia to, co w tym filmie jest fikcją, nie stanie się rzeczywistością i aby podnieść oglądalność stacje nie zaczną "sprzedawać" śmierci...
7/10
ance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 18:51   #3208
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Obecność 2 - bardzo lubię takie klimaty i polecam.
Z niecierpliwością czekalam na ten film i się nie zawiodlam. Przeraża ,ale o to chodzi
To prawda, po pierwszej części napisałam na FW - jeden z lepszych horrorów jakie widziałam w życiu, a widziałam ich wiele. Część druga nic a nic nie odstaje od pierwszej, powiem więcej - była w moim odczuciu jeszcze lepsza.
Świetny klimat, bardzo smacznie pokazane lata 70-80siąte w środku Londynu. Dodatkowo historia na faktach, co dodatkowo podkręca. Ponad 2 godziny naprawdę dobrego horroru psychologicznego, ja bałam się potwornie. Oceny na filmwebie w ogóle nie wygórowane
U mnie 8/10
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 14:02   #3209
raczek06
Rozeznanie
 
Avatar raczek06
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 989
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Gra - dobry thriller, mimo to uważam że w porównaniu z innymi filmami D. Fincher'a wypada trochę blado 7/10

Prywatne życie Pippy Lee - interesujący film, trochę dziwny, imponująca obsada 7/10
__________________
2016 - 17
2017 - 11
2018 - 17
2019 - 11
2020 - 13

2022 - 5
raczek06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 16:26   #3210
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez raczek06 Pokaż wiadomość
Gilda - cudowny, stary film z fantastyczną rolą Rity Hayworth. 10/10
Muszę w końcu obejrzeć ten klasyk

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
[B]

Gdzie jesteś Amando? - 1/10
http://www.filmweb.pl/Gdzie.Jestes.Amando
Obejrzałam cały film. Nudny, przewidywalny i NIGDY MNIE NIKT TAK NIE DRAŻNIŁ JAK AKTOR Casey Affleck.
Jakby był upośledzony umysłowo,nie dało się go zrozumieć, mówił jak z porażeniem mózgowym lub co najmniej poważną wadą wymowy, wszędzie ta sama mimika twarzy, co za sztuczny aktor.
Film opowiada o tym jak detektywi szukają zaginionej 5cio letniej Amandy.
On ma coś strasznie irytującego w sobie, dlatego unikam filmów z jego udziałem

Rezydent-- kolejny film o kobiecie świeżo po rozstaniu, wprowadzającej się do nowego mieszkania, które było za atrakcyjnie niską cenę. Ktoś zaczyna ją nękać, bla bla bla. Trochę nudny, do bólu przewidywalny, podobny do 'Słodkich Snów' 5/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 16:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.