Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 21:57   #3181
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Kasiu dzięki za info, kurcze my się za późno zorientowaliśmy co do tej trasy i zapewne nasze dowody i akt urodzenia Joasi nie wystarczą

Gdzie mogę szukać informacji na ten temat? W biurze paszportowym?

A co do spotkania z Malgo to mam nadzieję że się uda nam spotkać a tak w ogóle to gdzie ona nam zniknęła?

Aranko
niestety Asię często coś gryzie, to chyba ma po tatusiu on latem też zawsze przez komary pogryziony, smaruję jej to później jedynie fenistilem no i długo ma później takie delikatne kropki Pracuję nad TŻ żebyśmy wracali tak jak kiedyś pisałam i wszystko jest na dobrej drodze, bo wcale aż tak dużo km nie nadrobimy, ale dokładnie co i jak to się jeszcze okaże, ale mam nadzieję

Elu
dwóch synów i dwa różne charakterki
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:06   #3182
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

wygooglowane:
http://www.google.com/search?client=...UTF-8&oe=UTF-8

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3769663

http://www.msz.gov.pl/index.php?page...&document=1808

nie mam czasu czytac, ale moze cos znajdziesz wiazacego

P.S. na zdrowy rozum dla Niemca polski akt urodzenia jest niezrozumialy- co innego dowod/paszport- to dokument, sa jakies wzory, tlumaczenia na dokumencie, ale papierek z USC po polsku chyba do takich nie nalezy. Nie wiem na pewno, moze ktos ma lepsze informacje?
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:26   #3183
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Dzięki Kasiu Kurcze zawaliliśmy sobie że o tym wcześniej nie pomyśleliśmy

To już na spokojnie jesienią albo w zimie załatwimy sprawy paszportowe, bo małżowi się skończył, a ja gdzieś swój wcisnęłam i nie mogę znaleźć a i tak zresztą kończy się chyba w styczniu
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:34   #3184
yaira
Rozeznanie
 
Avatar yaira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 630
GG do yaira
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

myslalam ze mnie peh nie dopadl...ale Tz dzisiaj tak zgarnal ze pokutuj na kanapie...powiedzial do mnie w bardzo bardzo brzydki sposob...a ja ne zarabiam ta czescia ciala na ulicy i za opieranie jego 4 liter gotowanie prasowanie itp. chyba troche bardzo przesadzil...teraz siedze biedna na kanapie i lezki mi leca..bo juz mi kiedys tak powiedzial i odrazu dostal w paszczaka ale chyba za slabo swinia jeden

pozatym mam dola bo chcialam jutro jechac tramwajem wodnym i lipa bo pogoda nie dopisuje \

wygralam kase w radiu czekam juz 2 tygodnie i nic nie przyslali a chcialam sobie szafe na jesien odswierzyc
i tak smece...sory
__________________
Zuziakowy świat
Faceci są z marsa ...wiec niech tam wracaja...
yaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:52   #3185
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Znam datę obrony...pokrywa sie rocznicą naszego ślubu oraz z rozprawą w sądzie o zaległe wynagrodzenia....Kumulacj a!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:57   #3186
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Elu - Maks przesłodki, ma sliczne oczy.
Aranko- machniesz 3 rzeczy jednego dnia i ppotem zrobisz wielkie party
Yaira - współczuję, faceci są ***... dupki. Trzeba myśleć o sobie
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:37   #3187
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez zaba21_22 Pokaż wiadomość

A co do spotkania z Malgo to mam nadzieję że się uda nam spotkać a tak w ogóle to gdzie ona nam zniknęła?
Jestem jestem.... przez tydzien bylam bez netu ale juz mam i wracam na forum. Tylko pare stron wstecz musze wrocic.....
Zabo ale sie ciesze! Mam nadzieje ze sie spotkamy!
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 13:07   #3188
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Rozmawiałam z koleżanka z uczelni w poniedziałek. Była na etapie zakańczania pracy - córka miał jej ją zredagować. Nie znała jeszcze terminu obrony, promotor pracy na oczy nie widział. Dziś dzwoni...że właśnie jest po obronie. Dowiedziała się o niej z dnia na dzień telefonicznie! Oprawiała pracę w biegu, noc zarwała na uczeniu się do obrony ale już jest PO. I gdzie tu osławione minimum 2 tygodnie na oddanie pracy do dziekanatu? Jestem w szoku - dodam, że głębokim ...


Malgogaj...fajnie, że jesteś. Ja już teraz myślę o necie w nowym domku...KIEDY będzie? Bo TP nie ma tam jeszcze podciągniętej linii, musieliby ze 100m kopać...Może wziąć od jakiegoś operatora komórkowego ale czy warto?Wiem, ze Orange ma tam kiepski zasięg moja Era w miarę...ale w razie niepogody chyba byłaby lipa...a ja bez netu siebie nie widzę
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:46   #3189
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Znam datę obrony...pokrywa sie rocznicą naszego ślubu oraz z rozprawą w sądzie o zaległe wynagrodzenia....Kumulacj a!
To jeszcze skresl Totka Będzie dobrze
Z promotorami to juz chyba tak jest, ze zaskakują Mój licencjacki nie sprawdził mi pracy,robila to komisja na obronie , a magisterski tez odwalal rozne numery...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 14:04   #3190
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;8789704]To jeszcze skresl Totka Będzie dobrze
Z promotorami to juz chyba tak jest, ze zaskakują Mój licencjacki nie sprawdził mi pracy,robila to komisja na obronie , a magisterski tez odwalal rozne numery...[/quote]


jejku...do tego czasu to ja chyba kipnę....ze stresu!


EDIT

Mamy mały sukces - Laura 5 dzień robi kupkę na nocnik
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło

Edytowane przez Aranka
Czas edycji: 2008-08-28 o 14:53
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:46   #3191
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Aranko, obrona to jednak w duzym stopniu formalnosc, wiec sie nie stresuj, dasz rade. BTW: kiedy mamy trzymac kciuki?
Wazne, ze prace napisalas i masz to z glowy. Choc jak slysze, ze promotorzy prac nie czytaja, to mnie mierzi. Moja obrona w PL (10 lat temu!) byla bardzo merytoryczna rozmowa, z ktorej wnosze, ze i drugi recenzent wnikliwie przeczytal moje wypociny. Tutaj nie wiem, jak bedzie. Poki co musze wysylac systematycznie rozdzial po rozdziale, dostaje wersje z komentarzem i poprawkami, nanosze, znow wysylam itd. Deadline sobie przesunelam na koniec 2008, moze do listopada sie uwine z pisaniem. Tu procedura od zlozenia pracy do obrony to min. 6 tygodni. Musze znow dostac jakiegos energetycznego kopa, ale pewnie troche to zajmie. W poniedzialek zaczyna sie praca, mam duzo godzin, sporo tez korepetycji, a glowa poki co jeszcze na wakacjach.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 16:11   #3192
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Mój promotor "nadzwyczaj się ceni"... wiec pewnie moja praca będzie wnikliwie przeanalizowana. Moim recenzentem będzie psorka, która mnie uspokoiła, że skoro TAKI promotor dopuszcza studenta do obrony to co ona będzie "pluć w gniazdo" - nie oceni niżej! Trzecia osobą w komisji chyba będzie mój dziekan. Ale i tak się boję bo do 4 września muszę oddać obłożone prace a...promotor milczy ze spotkaniem. Przecież samopas nie wydrukuję i nie oprawie pracy bez jego przejrzenia...Przyznam, że przez niego mam zepsute wakacje bo wykańczałam pracę bez jego opinii....przez co w głowie miałam różne myśli...Sądzę, ze nas "trochę" olał.Studenci u innych promotorów mieli o niebo lepsze i częstsze kontakty i lepsze wskazówki niż w stylu "a piszcie...potem sie zobaczy".

Terminu obrony nie podam, co by sie nie stresowac choć na tym forum! Po obronie dam znać...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:55   #3193
elenoraPIOTR
Raczkowanie
 
Avatar elenoraPIOTR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 322
GG do elenoraPIOTR Send a message via Skype™ to elenoraPIOTR
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

ja tylko na chwilke podzielic sie wiadomoscia ktora m nie rozwalila...moj byly w listopadzie zostanie tatusiem...dla sprostowania...nie ze mna...
elenoraPIOTR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:39   #3194
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez elenoraPIOTR Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilke podzielic sie wiadomoscia ktora m nie rozwalila...moj byly w listopadzie zostanie tatusiem...dla sprostowania...nie ze mna...

nie wiem co powiedzieć....
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 19:10   #3195
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Aranko, to i tak nie jest zle. Moja uczelnia jest taka, ze wszyscy MUSZA zdawac mgr-ki w czerwcu. Kilkoro moich znajomych przesuneli sobie sami na wrzesien i spotkala ich niemila niespodzianka, bo okazalo sie, ze teraz musza zaplacic po 5 tys za obrone w nastepnym roku. U mnie we wrzesniu bronic sie moga tylko osoby, jesli maja jakis nagly wypadek, ale nie np. dlatego, ze osoba nie zdarzyla napisac pracy.

Eleonora, jestem w glebokim szoku... Nieee, no na prawde jakies fatum tu wisi... Sytuacja nieco podobna jaka miala Marti, wiec jest szansa, ze i u Ciebie sie ulozy. Za co trzymam ksiuki.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 19:21   #3196
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Jaguś - ja chciałam w lipcu - bo u nas obrony są 1-15 lipiec a potem wrzesień. Jednak mój promotor wylatywał na sieć wykładów za granicę i jedyny dogodny mu termin to był 16 czerwiec, gdzie my nie mieliśmy jeszcze wyników wszystkich egzaminów (więc podejście do obrony w tym terminie było nierealne) no i teraz po jego powrocie wrzesień...


Tfu, tfu tfu... z tym fatum.Wynocha mi z forum !!!!!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 19:31   #3197
taika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 292
GG do taika
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez elenoraPIOTR Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilke podzielic sie wiadomoscia ktora m nie rozwalila...moj byly w listopadzie zostanie tatusiem...dla sprostowania...nie ze mna...
brak słów,szook
no to wspólnymi siłamitfu,tfu,tfu, a sio z forum
taika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:52   #3198
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Znam datę obrony...pokrywa sie rocznicą naszego ślubu oraz z rozprawą w sądzie o zaległe wynagrodzenia....Kumulacj a!
No to nieźle, Ela ma rację skreśl jeszcze wtedy totka
Jeżeli chodzi o podejście promotora to się nie wypowiem, bo nie wiem jak to jest

Cytat:
Napisane przez elenoraPIOTR Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilke podzielic sie wiadomoscia ktora m nie rozwalila...moj byly w listopadzie zostanie tatusiem...dla sprostowania...nie ze mna...
Eleonoro jestem w szoku

Malgo ja również mam nadzieję


A sio fatum... a sio...
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:07   #3199
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Ale i tak się boję bo do 4 września muszę oddać obłożone prace a...promotor milczy ze spotkaniem. Przecież samopas nie wydrukuję i nie oprawie pracy bez jego przejrzenia...Przyznam, że przez niego mam zepsute wakacje bo wykańczałam pracę bez jego opinii....przez co w głowie miałam różne myśli...Sądzę, ze nas "trochę" olał.
Terminu obrony nie podam, co by sie nie stresowac choć na tym forum! Po obronie dam znać...
Ja się broniłam u prodziekana. Miał wyjątkowo luzacki stosunek do magistrantów. W piątek powiedział mi, że w poniedziałek się bronię Sama wyprosiłam o przesuniecie obrony na środę. Poprosiłam w pracy o dzień wolnego i usłyszałam, że skoro już muszę... no to trudno. Wracając jednak do pracy. Swoją składałam promotorowi kilka razy z poprawkami i wszystko było super. Kiedy przyszłam złożyć oprawioną prace oficjalnie promotor powiedział, że mnie zamorduje. Dosłownie. Okazało się, że już na stronie tytułowej mam błąd. Otóż w międzyczasie przemianowali nazwę wydziału, na którym studiowałam i d...a blada. Ja nie wiedziałam bo na uczelni bywałam tylko od przypadku do przypadku z pracą, on mnie nie poinformował. Ot, taki olewczy stosunek. Ależ cię pocieszyłam A jak nie chcesz podawać terminu to potem natychmiast proś na imprezę

Cytat:
Napisane przez elenoraPIOTR Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilke podzielic sie wiadomoscia ktora m nie rozwalila...moj byly w listopadzie zostanie tatusiem...dla sprostowania...nie ze mna...
Myślę, że wiem co czujesz. Teraz chyba ciezko Ci tak myśleć, ale spójrz na Marti, wszystko jej się ułożyło, czego i Tobie szczerze życzę.


Przez lewe ramię- tfu, przez prawe ramię - tfu i powtarzamy tak jeszcze ze dwa razy. A jak trzeba będzie to i jakiego czarnego koguta zatniemy, czy coś takiego
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 21:12   #3200
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

elenora, az się wyprostowałam z wrazenia... extra, obrotny chłopak

Moj promotor był jednoczesnie promotorem kolezanki, która aby przygotowac materiały do pracy pojechała na 2 tyg do Szwajcarii, przesiedziała ten czas w bibliotekach. Wrociła, a ten mowi, ze on nie czuje chyba tego tematu i moze niech go jednak zmieni! Ona stwierdziła ze predzej promotora zmieni (to za jego plecami), przy temacie sie uparła i juz.
Pózniej facet wymyslił nam doktorat Kolezanki praca, moja i kolegi były najlepsze z całego roku i jeszcze długo lezały na biurku sektetarki do wglądu dla innych. promotor powiedział, ze te prace to małe doktoranckie... rozwinąc temat i w 3 miesiące mamy dr. Facet chyba zapomniał ze to nie kawestia miesięcy ale reczej lat, bo zrobienie doktoratu to powazniejsza sprawa. A gdyby juz do tego doszło, to nie z nim bo zakręcony jak słoik
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:25   #3201
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez maszka66 Pokaż wiadomość


Przez lewe ramię- tfu, przez prawe ramię - tfu i powtarzamy tak jeszcze ze dwa razy. A jak trzeba będzie to i jakiego czarnego koguta zatniemy, czy coś takiego
Oj dziewczyny ależ czarujemy - normalnie Sabat . Co do kota...hmmm ręki nie przykładam ale z tego co pamiętam to czarny kot to symbol czarownicy/jej przyjaciel. Obstawiam zabicie dorodnego koguta i przelanie jego krwi na krzyżówkach o północy
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:37   #3202
yaira
Rozeznanie
 
Avatar yaira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 630
GG do yaira
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Eleonora...czyli podjelas dobra decyzje hmmm czyli jak dobrze licze dzialal bedac jeszcze z Toba???
__________________
Zuziakowy świat
Faceci są z marsa ...wiec niech tam wracaja...
yaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:43   #3203
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ależ czarujemy - normalnie Sabat . Co do kota...hmmm ręki nie przykładam ale z tego co pamiętam to czarny kot to symbol czarownicy/jej przyjaciel. Obstawiam zabicie dorodnego koguta i przelanie jego krwi na krzyżówkach o północy
Na życie kota to ja bym nie nastawała i choć muchy nie skrzywdzę to dla dobra sprawy może warto byłoby poganiać z siekiereczką za jakims kogutem.

A ja dzisiaj kupiłam Wiki w Decathlonie kurtkę zimową, Były tak ładne, ciepłe i dobrej jakości, że nie sposób było przejść koło niej obojętnie.
Poza tym wybrałam się do apteki po błękit. Pani policzyła mi bez paru groszy 45 zł. Nie miałam tyle pieniędzy bo to tzw. wyprawa przy okazji i chciałam zapłacić kartą. Usłyszałam, że za leki robione kartą nie mogę zaplacić. Chciałam kupić jeszcze leki osłonowe więc zostawiłabym ze 100 zł, ale jak nie to nie. Pare metrów dalejbyła apteka gdzie na szczęscie dla mnie też robią leki. Będzie gotowy na jutro a zapłacę 1gr a karty przyjmują bez problemu. Czasami dobrze jest nie mieć pieniędzy
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:54   #3204
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

To kiedy organizujemy sabat

Maszko apteka do apteki nie podobna
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:03   #3205
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez zaba21_22 Pokaż wiadomość
To kiedy organizujemy sabat
Przy najblizszej pełni? Wiki umie już latac na miotełce od kurzu to pewnie i ją przygarniemy

OK, moja praca domowa odwalona. Idę szykować wiaderko picia dla Wiki i spac. Dobranoc nocne marki
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:20   #3206
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Cytat:
Napisane przez maszka66 Pokaż wiadomość
Na życie kota to ja bym nie nastawała i choć muchy nie skrzywdzę to dla dobra sprawy może warto byłoby poganiać z siekiereczką za jakims kogutem.

A ja dzisiaj kupiłam Wiki w Decathlonie kurtkę zimową, Były tak ładne, ciepłe i dobrej jakości, że nie sposób było przejść koło niej obojętnie.
Poza tym wybrałam się do apteki po błękit. Pani policzyła mi bez paru groszy 45 zł. Nie miałam tyle pieniędzy bo to tzw. wyprawa przy okazji i chciałam zapłacić kartą. Usłyszałam, że za leki robione kartą nie mogę zaplacić. Chciałam kupić jeszcze leki osłonowe więc zostawiłabym ze 100 zł, ale jak nie to nie. Pare metrów dalejbyła apteka gdzie na szczęscie dla mnie też robią leki. Będzie gotowy na jutro a zapłacę 1gr a karty przyjmują bez problemu. Czasami dobrze jest nie mieć pieniędzy
coś znam na temat cen leków...Moja babcia bierze po wszczepieniu pessara specjalny lek. Po 4 miesiącach przyjmowania go w jednej aptece (akurat ja kupowałam), aptekarka mi powiedziała,że jest lek zastępczy za 1zł w promocji (normalnie płaciliśmy 142zł!!). Mama załatwiła nam jeszcze 2 recepty i dokupiliśmy... na zapas. Dłużej ulga nie przysługuje tylko 6mcy od wszczepienia pessara. Ale potem w tej samej aptece za ten lek płaciliśmy 39zł a nie 142zł jak dotychczas...Głupota z tymi aptekami. Moja kuzynka aptekarka nie umie mi tego wytłumaczyć
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:29   #3207
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

hej kobietki
wczoraj dopiero wrocilam z wojazy...szczerze mowiac mam dosc poraz pierwszy i ostatni pojechalismy gdziekolwiek pociagiem...wrrrrrrrrrrrr rrrrrr:1wsciekl y
pozatym bylo bardzo fajnie.jestem zauroczona Toruniem-piekne miasto...bylismy jeszcze na kujawach raczej mi sie nie podobaja.ale do Torunia z checia wroce
jeszcze nic nie czyalam obejrza;am tylko zdjecia....
dzieckiaki...
jezooo boskieMona Ty nie wrzucaj tak czesto zdjec tej swojej corki bo normalnie najzwyczajniej w swiecie zachorowalam...taka sliczna
reszta maluszkow bardzo urosla...ostatnimi czasy(od przyjazdu TŻ i z jeszcze jednego powodu o ktorym mowilam Arance a o ktorym niestety na forum publicznym nie moge napisac)bardzo rzadko tu zagladam i naprawde widac roznice.

Maszko widzialam tylko po lebkach ze cos nie tak z Wikibardzo mi przykro i trzymam kciuki zeby wszytsko wrocilo do normy i aby w koncu nadszedl czas kiedy nie bedziesz musiala sie martwic o sprawy zdrowotne-trzymaj sie kobietko

Eleonorobardzo mi przykro-naprawde wiem doskonale co teraz czujesz ale co Ci moge powiedziec to glowa do gory-nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo-wiem to drastycznie w tym momencie brzmi ale...jesli raz dopuscil sie zdrady to bedzie sie to powtarzalo a zaslugujesz na kogos dla kogo bedziesz ta jedyna-najwazniejsza, niepowtarzalna osobka!!zobaczysz minie troszke czasu a bedziesz na to wsyztsko patrzyla z wielkim dystansem i ulga ze ten czlowiek juz nie bedzie Ci uprzykrzal zycia. a u boku bedzie ktos kto doceni kazdy aspekt Twojej osoby!!uwierz osobie ktora to wszystko przeszla kilka miesiecy temu a teraz jest najszczesliwsza na swiecie!!trzymam za Ciebie mocno kciuki!!jakbys chciala pogadac to napisz mi na pw dam Ci swoj nr gg i porozmawiamy


klade sie juz spac wiec na szybkiego wrzucam kilka zdjec.z domku. wyjazdu do Torunia i na kujawy.
przpraszam za ilosc...:P

Laurka pijaca piwoi przygotowujaca sie do siostrowania a mama jak wiac na zalaczonym obrazku do ponownego matkowania;Phehe
i z Torunskiej starowki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2805.jpg (55,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2899.jpg (32,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2906.jpg (63,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3053.jpg (53,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3074.jpg (105,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3111.jpg (66,3 KB, 43 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:32   #3208
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

ciag dalszy Torunskiej sesji;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3118.jpg (56,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3139.jpg (142,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3155.jpg (50,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3161.jpg (53,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3164.jpg (53,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3165.jpg (104,0 KB, 49 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:35   #3209
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

sie troche przysnelo...a Laurka towykorzystala do super zabawy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3174.jpg (63,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3188.jpg (46,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3198.jpg (52,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3279.jpg (140,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3297.jpg (101,2 KB, 49 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:35   #3210
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 III

Marti - śliczne te zdjęcia z Torunia....


A to Julia w wieku Laury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Julia 1.7.JPG (54,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Julia1 1.7.JPG (43,3 KB, 44 załadowań)
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.