Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-21, 18:34   #3181
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Ano właśnie, dzięki za info

a jak z tym transportem gości na wesele i z powrotem ? Jak to organizujecie? kilka kursów z powrotem? Cenowo jak to mniej więcej się przedstawia? A może możecie polecić jakieś taniego przewwoźnika do dogadania?

wykorzystam Was trochę, a co

Co do transportu to przez święta obiło mi się o uszy że liczą 2zł z kilometra, ale oprócz tego żadnych konkretów niestety.
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 09:47   #3182
Ianua
Przyczajenie
 
Avatar Ianua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
cześć, witam po przerwie
u mnie już po wszystkim, ślub i wesele fantastycznie się udały, więc poniżej krótkie podsumowanie - mam nadzieję, że którejś z Was się przyda. W razie pytań o szczegóły - chętnie odpowiem. Podaję tylko miejsca/usługodawców z lubelskiego, bo część rzeczy jak min. nauki, garnitur, obrączki, DJ i wodzireja załatwialiśmy w miejscu zamieszkania mojego męża.

ślub - Lubartów św Anna. Sympatycznie i poważnie, wybraliśmy czytania, włączyliśmy do udziału we mszy rodzinę, Tato prowadził mnie do ołtarza, wszystkie szczegóły omówiliśmy przed ślubem i zostały uwzględnione. Bardzo dobra organizacja i przepływ informacji pomiędzy nami, kancelarią i księżmi.

wesele - Firlej, Sosnowe Uroczysko. Nowy lokal, otwarty nieco ponad rok temu, przepiękna sala, pyszne jedzenie i znakomita organizacja. Właścicielka, pani Aneta, jest bardzo rozmowna, przy pierwszym spotkaniu miałam ze sobą listę pytań, ale właściwie odpowiedziała na nie zanim zdążyłam je zadać. Kwiaty na stolikach były dobrane do mojej wiązanki, ciasta (w tym pudełeczka dla gości) i napoje zapewnione przez lokal (bez dodatkowych opłat), bardzo trafionym pomysłem jest też sala zabaw dla dzieci przylegająca do sali weselnej. Lokal gorąco polecam, bo nie tylko spełnili oczekiwania w 100%, ale zaskoczyli szczegółami i zaangażowaniem

suknia - salon Passion na Narutowicza. Wszystko na czas i bez pospiechu. Dodatkowo panie zaskoczyły mnie przeszkoleniem mojej druhny i mnie co do "obsługi" suknie, nawet zainscenizowały wszystkie potencjalnie kłopotliwe momenty ślubu, żeby nic mnie nie zaskoczyło. nie wiem czy to możliwe w sezonie, kiedy jest więcej klientek, ale mnie bardzo się przydało. Suknia była prosta, to nie to co dżinsy

fryzura - Anna Matysiak, mały zakład na Koncertowej. Dziewczyna z wyobraźnią i świetną ręką. Miałam fryzurę z podpiętych loków, które wyglądały dobrze do końca wesela.

zdjęcia - Adam Szachtsznajder, Artwedding. Tu nie miałam wątpliwości, fotograf sprawdzony już wielokrotnie, profesjonalny i robi piękne zdjęcia. Dodatkowym plusem było to, że my i goście mogliśmy obejrzeć zdjęcia we wtorek po ślubie na stronie internetowej.

kamera - Jarosław Słowik, Pro-Film. Polecony przez jedną z Was (dziękuje , więc w sumie z przypadku, ale jestem bardzo zadowolona. Szybko zapomniałam o obecności kamery (generalnie mnie stresuje), co jest dobrym znakiem, film zmontował szybko, chyba po 2 tygodniach go odebraliśmy, Mamy są zachwycone

Tort - cukiernia Skierka na Wileńskiej. Ślicznie, pysznie i niedrogo. Z dowozem.

Alkohol - Makro, Real i Biedronka. Tak akurat okazało się najtaniej

A na koniec dodam, że warto brać ślub i organizować wesele zimą, bo można wybierać i przebierać (praktycznie nie ma problemów z dostępnością kogokolwiek) i często jest taniej niż w sezonie
Ianua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 10:00   #3183
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ianua dzięki, kolejna fajna recenzja

życzę duuuużo szczęścia na nowej drodze
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 08:49   #3184
Ianua
Przyczajenie
 
Avatar Ianua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

dziękuję
Ianua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 13:08   #3185
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

SUPER! Powodzenia i miłooości!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 15:08   #3186
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ianua wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Popieram opinię do Sosnowym Uroczysku - byłam tam dwa razy i było super! Szkoda że nasz termin mieli już zajęty
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-04-23 o 15:23
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 10:05   #3187
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny a jak to jest z bukietem ślubnym? Kiedy trzeba zamawiać i jak to się robi - jakaś umowa czy wierzyć na słowo, że ktoś mi go zrobi i odbiorę w dzień ślubu? Gdzie polecacie ?
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 17:04   #3188
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Jeżeli chodzi o bukiet, to nie pomogę bo robi mi go znajoma.
Mogę natomiast polecić fajny sklep, gdzie można kupić pudełko na koperty i wszystkie dodatki do niego Kupiłam takie "gołe" pudełko, papier do oklejenia, kwiatki i tasiemki. Sklep to: Art&Hobby Studio na Krakowskim Przedmieściu. Koszt o wiele niższy niż gotowce na allegro.

Pochwalę się moim, może nie idealnym ale własnym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00069.jpg (91,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00070.jpg (113,0 KB, 21 załadowań)
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png

Edytowane przez takajedna4
Czas edycji: 2014-04-24 o 17:06
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 18:10   #3189
Ianua
Przyczajenie
 
Avatar Ianua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

takajedna4 - Piękne pudełko, zdolna bestyja :) Ja też zrobiłam sama, ale przy Twoim wypada blado ;)

frezja123 - bukiet zamawiałam w kwiaciarni Kamelia (pomiedzy Sikorskiego a Żołnierską, nie pamiętam adresu). Przyszłam z wydrukiem kilku bukietów, które mi sie podobały, część od razu odpadła ze względu na dostępność kwiatów. Omówiłysmy kwiaty, przybranie, butonierki i umówiłyśmy się na odbiór i zapłate w dniu ślubu. Umowa tylko ustna, nie pamiętam nawet żebym dawała zaliczkę, ale wszystko było ok i na czas :) Zamawiałam na około miesiąc przed ślubem, ale chyba lepiej zrobic to wcześniej.

panipuchatkowa i Lemon_Drop - dziękuję :)
Ianua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 09:55   #3190
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ma99ie Pokaż wiadomość
a patrzyłaś na www.funindesign.pl - już kiedyś pisałam o tym sklepie, a właściwie namiar mam właściwie z wizażu Może sama sobie zaprojektujesz buciki? Ja chyba tak zrobię...

:

Czy kupowałaś te buty? jak są wykonane? zastanawiam się, aby je zamówić, wykonałam już projekt ale nie wiem jak z jakością.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 16:40   #3191
www116
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

a ja już powoli tracę nadzieje... Mam nadzieje ze może któraś z was mi pomoże. Poszukuje botów białych płaskich, fajnie by było gdyby były palce odkryte ale to mogę iść na kompromis... Nie chce botów typowo ślubnych które założę tylko raz...
www116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 16:47   #3192
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Www116 ja kupilam buty z LaBoda, ktore mozesz za 59 zl ufarbowac na jakis kolor w przyszlym tygodniu przyjada do mnie w koncu na razie podziwiam na zdjeciach ImageUploadedByWizaz Forum1398440859.481487.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:19   #3193
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ianua Pokaż wiadomość
cześć, witam po przerwie
u mnie już po wszystkim, ślub i wesele fantastycznie się udały, więc poniżej krótkie podsumowanie - mam nadzieję, że którejś z Was się przyda. W razie pytań o szczegóły - chętnie odpowiem. Podaję tylko miejsca/usługodawców z lubelskiego, bo część rzeczy jak min. nauki, garnitur, obrączki, DJ i wodzireja załatwialiśmy w miejscu zamieszkania mojego męża.

ślub - Lubartów św Anna. Sympatycznie i poważnie, wybraliśmy czytania, włączyliśmy do udziału we mszy rodzinę, Tato prowadził mnie do ołtarza, wszystkie szczegóły omówiliśmy przed ślubem i zostały uwzględnione. Bardzo dobra organizacja i przepływ informacji pomiędzy nami, kancelarią i księżmi.

wesele - Firlej, Sosnowe Uroczysko. Nowy lokal, otwarty nieco ponad rok temu, przepiękna sala, pyszne jedzenie i znakomita organizacja. Właścicielka, pani Aneta, jest bardzo rozmowna, przy pierwszym spotkaniu miałam ze sobą listę pytań, ale właściwie odpowiedziała na nie zanim zdążyłam je zadać. Kwiaty na stolikach były dobrane do mojej wiązanki, ciasta (w tym pudełeczka dla gości) i napoje zapewnione przez lokal (bez dodatkowych opłat), bardzo trafionym pomysłem jest też sala zabaw dla dzieci przylegająca do sali weselnej. Lokal gorąco polecam, bo nie tylko spełnili oczekiwania w 100%, ale zaskoczyli szczegółami i zaangażowaniem

suknia - salon Passion na Narutowicza. Wszystko na czas i bez pospiechu. Dodatkowo panie zaskoczyły mnie przeszkoleniem mojej druhny i mnie co do "obsługi" suknie, nawet zainscenizowały wszystkie potencjalnie kłopotliwe momenty ślubu, żeby nic mnie nie zaskoczyło. nie wiem czy to możliwe w sezonie, kiedy jest więcej klientek, ale mnie bardzo się przydało. Suknia była prosta, to nie to co dżinsy

fryzura - Anna Matysiak, mały zakład na Koncertowej. Dziewczyna z wyobraźnią i świetną ręką. Miałam fryzurę z podpiętych loków, które wyglądały dobrze do końca wesela.

zdjęcia - Adam Szachtsznajder, Artwedding. Tu nie miałam wątpliwości, fotograf sprawdzony już wielokrotnie, profesjonalny i robi piękne zdjęcia. Dodatkowym plusem było to, że my i goście mogliśmy obejrzeć zdjęcia we wtorek po ślubie na stronie internetowej.

kamera - Jarosław Słowik, Pro-Film. Polecony przez jedną z Was (dziękuje , więc w sumie z przypadku, ale jestem bardzo zadowolona. Szybko zapomniałam o obecności kamery (generalnie mnie stresuje), co jest dobrym znakiem, film zmontował szybko, chyba po 2 tygodniach go odebraliśmy, Mamy są zachwycone

Tort - cukiernia Skierka na Wileńskiej. Ślicznie, pysznie i niedrogo. Z dowozem.

Alkohol - Makro, Real i Biedronka. Tak akurat okazało się najtaniej

A na koniec dodam, że warto brać ślub i organizować wesele zimą, bo można wybierać i przebierać (praktycznie nie ma problemów z dostępnością kogokolwiek) i często jest taniej niż w sezonie

Gratsy i wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia
a jaki mieliście zespół ?

Cytat:
Napisane przez www116 Pokaż wiadomość
a ja już powoli tracę nadzieje... Mam nadzieje ze może któraś z was mi pomoże. Poszukuje botów białych płaskich, fajnie by było gdyby były palce odkryte ale to mogę iść na kompromis... Nie chce botów typowo ślubnych które założę tylko raz...
hmmm , skoro płaskie to nie chcesz balerinek ? ( ja na pewno na takie się zdecyduję )

na allegro jest tego pełno, skórzanych, zwykłych nieskórzanych, białe, beżowe i ecru itp :
nie wiem czy mogę wklejać linki z allegro ? najwyżej edytuję i usunę.

http://allegro.pl/kd76-lato-2014-san...145596563.html
http://allegro.pl/balerinki-z-kokard...102301591.html

a stacjonarnie to hmmm, pamiętam ze przy Tysiąclecia był kiedyś sklep z białymi butami, pewnie we wszystkich z sukniami -dodatki, w tym obuwie- można znaleźć.

Też uważam że kupowanie białych butów specjalnie na ślub to strata kasy może i niedużo, ale zawsze.

Dziewczyny, piszcie jakie macie zespoły, poszukuję opinii o wszelkich możliwych, będę wdzięczna za info !
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:29   #3194
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Wedding Band


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:20   #3195
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
Wedding Band


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a dlaczego akutat oni ? Szukałaś i wzięłaś " w ciemno" czy widziałaś już na jakimś weselu i Ci się spodobali ?
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:27   #3196
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Tutaj na wizazu znalazlam tylko 2 opinie i to dobre, na fb popytalam ludzi, ktorzy bawili sie na weselu gdzie grali. W sumie w ciemno i mieli wolny termin. Tani nie sa, ale jest ich piecioro w grupie. I rodzice byli zachwyceni jednym z czlonkow, ktory z umowa prYjechal.

Mam nadzieje, ze dokonalam dobrego wyboru


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:42   #3197
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o bukiet, to nie pomogę bo robi mi go znajoma.
Mogę natomiast polecić fajny sklep, gdzie można kupić pudełko na koperty i wszystkie dodatki do niego Kupiłam takie "gołe" pudełko, papier do oklejenia, kwiatki i tasiemki. Sklep to: Art&Hobby Studio na Krakowskim Przedmieściu. Koszt o wiele niższy niż gotowce na allegro.

Pochwalę się moim, może nie idealnym ale własnym
WOW! Super, i fajnie wiedzieć że w ogóle istnieje taki sklep. Trzeba będzie się wybrać.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 21:49   #3198
Pissstacja
Przyczajenie
 
Avatar Pissstacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej,
Bardzo dawno się nie udzielałam, to oczywiście z uwagi na to, ze mój ślub już tuż tuż. I z racji tego mam dla Was kilka informacji.

Jeśli chodzi o ciasta to zamówiliśmy je w Biłgoraju. Cukiernia obszyńscy (cennik dla zainteresowanych jest na stronie). Wiem, że to trochę daleko, ale po pierwsze jest sprawdzona, po drugie tania, a po trzecie istnieje na miejscu możliwość degustacji wszystkich dostępnych ciast. Byliśmy tam w czwartek razem z teściową, która podobnie jak ja, jest bardzo wymagająca. Dlatego na prawdę fajnie jest móc spróbować wszystkiego przed zakupem. Oczywiście degustacja jest za free

W tym tygodniu zakończyłam też serię zabiegów na twarz w spa o którym mówiłam wam wcześniej (Lazuli spa koło hotelu europa) i też jestem z nich zadowolona. Byłam też u nich znowu na hybrydzie, bo poprzednia trzymała mi się na prawdę świetnie, a ciągle jeszcze można ją zrobić za 30 zł więc cena też jak dla mnie spoko Pan Marcin wspominał coś, ze planują wprowadzić teraz jakiś pakiet dla panien młodych, więc też będzie można coś zaoszczędzić.

Kolejna sprawa załatwiona w tym tygodniu to smoking i garnitur dla mojego TŻ. Z uwagi na to, że jest on bardzo "okazałym" mężczyzną (rozmiar ok 62-64) nie mogliśmy nic tutaj w Lublinie dla niego znaleźć. Dlatego zdecydowaliśmy się na szycie na miarę, ale niestety ceny 1000-1400 są moim zdaniem zdecydowanie przesadzone, dlatego też udaliśmy się do Janowa Lubelskiego, gdzie szyte są garnitury firmy guittard. Garnitury tej firmy są po pierwsze bardzo dobrej jakości, mój luby posiada już kilka tej firmy. Fajne jest też to, ze mają na stanie rozmiary większe, czyli od 60 do nawet 68. Z kolei szycie na miarę to koszt 600 zł!!! Cena jest na prawdę niska. W dodatku można sobie wybrać czy chce się jedno rozcięcie z tyłu marynarki czy dwa... itp.

Jeśli chodzi o usługodawców to bardzo zawiodłam się na amelia-wedding jeśli chodzi o zaproszenia. Nie mogłam się z nimi dogadać. Bardzo polecam zamawianie próbek, i to niekoniecznie w tej firmie. Ostatecznie zaproszenia zrobiliśmy sami.

To by było na tyle z info o usługodawcach, jak znajdę chwilę, to postaram się znowu zdać Wam relację.

Wszystkim Wam moje Drogie życzę powodzenia w przygotowaniach.
Pissstacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 09:22   #3199
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Pissstacja Pokaż wiadomość
Byliśmy tam w czwartek razem z teściową, która podobnie jak ja, jest bardzo wymagająca. Dlatego na prawdę fajnie jest móc spróbować wszystkiego przed zakupem. Oczywiście degustacja jest za free

W tym tygodniu zakończyłam też serię zabiegów na twarz w spa o którym mówiłam wam wcześniej (Lazuli spa koło hotelu europa) i też jestem z nich zadowolona. Byłam też u nich znowu na hybrydzie, bo poprzednia trzymała mi się na prawdę świetnie, a ciągle jeszcze można ją zrobić za 30 zł więc cena też jak dla mnie spoko Pan Marcin wspominał coś, ze planują wprowadzić teraz jakiś pakiet dla panien młodych, więc też będzie można coś zaoszczędzić.
A jak to jest z tymi ciastami?
Degustacja zmusza do zamawiania?
Wiele ciast nam nie smakuje, bo są po prostu sztuczne w smaku i zastanawiam się, czy jeśli tam okazałoby się, że są niedobre to musimy zamawiać z racji degustacji?

Możesz dokładnie napisać gdzie robiłaś te zabiegi, u jakieś konkretnie kosmetyczki, ile płaciłaś i co to dokładnie było?
Ja muszę coś zrobić z buzią, żeby wyglądała na świeżą. Nie mam większych problemów z cerą, ale niestety jest to cera mieszana, a jak wiadomo pory w strefie T są trochę rozszerzone i lepiej by było zrobić jakąś mikrodermabrazje czy peelingi chemiczne. Jeśli nie chcesz tu opisywać to napisz na pw
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 17:03   #3200
Mirelka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, a co z bukietami? gdzie zamawiacie? macie coś sprawdzonego ? wszyscy polecają tą pasjaflora czy jakos tak ale kurcze 250-300 zł za jeden bukiet to trochę drogo ile wcześniej trzeba zamawiać?
Mirelka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 18:36   #3201
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mirelka23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z bukietami? gdzie zamawiacie? macie coś sprawdzonego ? wszyscy polecają tą pasjaflora czy jakos tak ale kurcze 250-300 zł za jeden bukiet to trochę drogo ile wcześniej trzeba zamawiać?
strasznie drogo
Nie orientowałam się w tym jeszcze, ale nawet nie myślałam o takiej cenie
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 18:50   #3202
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mirelka23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co z bukietami? gdzie zamawiacie? macie coś sprawdzonego ? wszyscy polecają tą pasjaflora czy jakos tak ale kurcze 250-300 zł za jeden bukiet to trochę drogo ile wcześniej trzeba zamawiać?
jak rozmawiałam z florystką to powiedziała, że bukiet z róż, w zależności od wielkości, cenowo zacznie się od 85zł.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 17:10   #3203
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Mirelka23
Bukiet sama sobie zrobię

Ktoś tu pytał o krawcową. Polecam szycie w salonie Amanda na Zamojskiej
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 21:25   #3204
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej!
Wiem, że jestem nudna, ale dopiero jesteśmy na etapie wyboru sali. Słyszała coś któraś, była, bawiła, wesele robiła w hotelu kapryys w świdniiku?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 08:52   #3205
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Mirelka23
Bukiet sama sobie zrobię

Ktoś tu pytał o krawcową. Polecam szycie w salonie Amanda na Zamojskiej
Jeśli mi zaśpiewają za bukiet 250 zł albo chociaż więcej niż sto, to też sama zrobię.
Na murku obok Placu Litewskiego tyle osób sprzedaje śliczne bukiety za grosze (nigdy nie widziałam tak tanich kwiatów ! u mnie w rodzinnym mieście takie bukiety są przynajmniej dwa razy droższe) więc kupię sobie dwa jakieś i skrócę, ścisnę, wyjdzie piękny bukiet.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 15:44   #3206
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Jeśli mi zaśpiewają za bukiet 250 zł albo chociaż więcej niż sto, to też sama zrobię.
Na murku obok Placu Litewskiego tyle osób sprzedaje śliczne bukiety za grosze (nigdy nie widziałam tak tanich kwiatów ! u mnie w rodzinnym mieście takie bukiety są przynajmniej dwa razy droższe) więc kupię sobie dwa jakieś i skrócę, ścisnę, wyjdzie piękny bukiet.
Czasem mi się wydaje że wszystko co ma w nazwie ślubne to jest 2 razy droższe
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 15:58   #3207
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
Czasem mi się wydaje że wszystko co ma w nazwie ślubne to jest 2 razy droższe
Bo to prawda. Niestety.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 18:43   #3208
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Hej!
Wiem, że jestem nudna, ale dopiero jesteśmy na etapie wyboru sali. Słyszała coś któraś, była, bawiła, wesele robiła w hotelu kapryys w świdniiku?
Ja bylam ale w 2012 roku, mi osobiście sie srednio podobalo...zalezy na ile osob wesele...itd . sala mala,osobiscie nie lubie jak sie tanczy oddzielnie a stoly oddzielnie... jedzenie ok. Obsługa ok i podobno cena dosc ok
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 20:19   #3209
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
Ja bylam ale w 2012 roku, mi osobiście sie srednio podobalo...zalezy na ile osob wesele...itd . sala mala,osobiscie nie lubie jak sie tanczy oddzielnie a stoly oddzielnie... jedzenie ok. Obsługa ok i podobno cena dosc ok
dzięki za opinię
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:49   #3210
ezuza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 57
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Odstąpię termin wesela. 13.09.2014- Dworek Arkadia, Dj Hiszpan, fotograf Konrad Hudas, msza w Katedrze na 15:30


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ezuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.