Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 17:47   #3211
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Chyba nigdy nie pokocham turbo . Może jak wzmocnią mi się ramiona, to będę w stanie zrobić te ćwiczenia z przyjemnością. No, ale same się nie wzmocnią
Co do pupy, to też zauważyłam lekkie uniesienie, to chyba zasługa skalpela, dzięki Ci skalpel A do wakacji to będziemy laski niemiłosierne, nie będę zdejmować bikini
Ja znowu Turbo pokochałam do pierwszego podejścia Do Killera próbuję się przekonać
Stwierdzam po swoim przykładzie, że po wzmocnieniu brzucha, a nie ramion Turbo wykonuje mi się o wiele łatwiej

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Melduję turbo i boczki
Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Za mną siódmy skalpel, 8min abs, tiffany na boczki Między ćwiczeniami nie było przerw, więc pod koniec ledwo na nogach stałam, ale dałam radę
Ciekawe czy jutro będę w stanie się ruszać
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 17:48   #3212
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Hej widzę tyle części wątku mnie ominęło, a pamiętam jak się odzywałam w pierwszym Ja od stycznia na poważnie wzięłam się za ćwiczenia z Ewką i jestem po 7 skalpelach i dzisiaj spróbowałam killera lecz wytrzymałam tylko 20 min
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 17:51   #3213
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Aaa, no i w rękawiczkach ćwiczyło mi się o niebo lepiej Mam takie, których już nie używam do jazdy, więc będą w sam raz na treningi.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 17:54   #3214
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
miałam Wam pokazać swoje efekty

dodam tylko, że dopiero od miesiąca (albo krócej) bardziej się pilnuję z odżywaniem, alkoholem itd. tak to bym miała pewnie super efekty po tylu treningach

na nogach też wyszczuplałam co ta fota kompletnie tego nie oddaje ale najbardziej jestem zadowolona z brzucha i pupy
Bardzo ładny brzuszek, taki właśnie bym chciała osiągnąć
__________________
Ćwiczę od 26.12.2012
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:00   #3215
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
carpaibex, moja wyobraźnia zadziałała i wyobraziłam sobie przedrzeźniającego Ewkę TŻ-a, co rozbaiło mnie do łez

Ja przed rodziną chowam się bezwzlędnie (mieszkam z rodzicami), wszyscy wiedzą że jak ćwicze, to nie istnieję

Natomiast za miesiąc przeprowadzam się ze znajomym do włąsnego mieszkania i mam nadzieje, że sobie współlokatora wychowam jak rodziców .

A co do faceta, z którym się spotykam to mam właśnie dziwne opory żeby się przyznać do Ewki Wolałabym, żeby najpierw zobaczył rezultaty

OSTAŁY SIĘ TU JESZCZE JAKIEŚ ĆWICZĄCE SINGIELKI OPRÓCZ MNIE?
JA ;( odwieczny forever alone.. Niby się z kimś spotykałam, ale nie zamierzam być jakimś popychadłem i lecieć na każde jego skinienie.. Co to ma być, spotyka się ze mną i na boku flirtuje z innymi i do tych klubów chodzi, to naprawdę sprawia przykrość
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:05   #3216
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Ćwicząca singielka OBECNA!
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:08   #3217
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

matko, jeden dzień człowiek kaca leczy i tyle stron do nadrobienia

Cytat:
Napisane przez duska20 Pokaż wiadomość
Ja używam tych różnych serów z Eveline i faktycznie skóra na brzuchu robi się fajniejsza. Używam tych chłodzących ale chciałabym spróbować tych nagrzewających i poćwiczyć przy tym Ma któraś z takimi doświadczenie?
ja mam czerwone rozgrzewające, raz się nim smarowałam przed treningiem, muszę zacząć robić to regularnie

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
oo ja wlasnie to nagrzewające mam, ale sie smaruje po kapieli po cwiczeniach a moze to wlasnie przed powinnam
podobno rozgrzewające przed ćwiczeniami, chłodzące po ćwiczeniach

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość

Pisalyscie wczoraj/ dzisiaj o serach ( ) termoaktywnych. Mialam kiedys takie czerwone, chyba Eveline. Grzalo, oj grzalo. Ale jak kiedys po kapieli posmarowalam sie nim i owinelam folia... myslalam, ze splone zywcem po kilkunastu minutach polecialam pod prysznic zmyc to z siebie. Od tej pory mam uraz do takich kosmetykow
rozgrzewające+folia to nie jest dobry pomysł, one same w sobie tak grzeją, że nie potrzeba im folii

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość

Poważnie ? Kochana ale wszystko zależy od fryzjera, od cięcia. Uwierz, że jest różnica. Miałam włosy długie za pupę i ścięłam na krótko, odrosły mi w błyskawicznym tempie. Moje koleżanki to potwierdzają - wszystko zależy od fryzjera. Strasznie Ci współczuję, bo wiem jak to jest A Tż się nie przejmuj bo on nigdy nie zrozumie grrrr
a ja słyszałam, że istotne jest w jakiej fazie księżyca ścinamy włosy wtedy wolniej/szybciej rosną

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się jak to z waszymi Tż-ami, zamykacie się w pokoju i nie pozwalacie się "podglądać" ćwicząc? Bo ja tam czuję się jak niezdara, zwłaszcza robiąc tiffoczki albo "tupiąc" w killerze, że wstydzę się tego

TŻ-a nie mam, ale spotykam się z kimś i nawet się nie przyznaję do codziennych ćwiczeń. Nawet niektóre z Was namówiły facetów do wspólnych ćwiczeń, to już wersja hard
ja z tz widuję się tylko w weekendy bo pracuje w innym mieście ale mamy tylko jeden pokój więc chcąc nie chcąc jest przy moich ćwiczeniach ale robi coś na laptopie więc nawet nie patrzy co robię. raz jak na twisterze zaczynałam ćwiczyć to się okrutnie śmiał, że tyłek mi się śmiesznie kręci to się wkurzyłam na niego i poszłam do kuchni od tej pory się ze mnie nie śmieje

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ja znowu mam następujące pytanie: ćwiczycie w jakiś rękawiczkach?
Mnie w trakcie ćwiczeń w pozycji "pompki" strasznie bolą dłonie (nie ćwiczę na macie). Nie mam specjalnych rękawic więc dziś spróbuję ćwiczyć w rowerowych. Myślę, że będzie bardziej komfortowo.
ja kiedyś kupiłam rękawiczki na siłkę ale w nich nie ćwiczę, chociaż myślę że do turbo mogły by się nadać
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 18:11   #3218
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
JA ;( odwieczny forever alone.. Niby się z kimś spotykałam, ale nie zamierzam być jakimś popychadłem i lecieć na każde jego skinienie.. Co to ma być, spotyka się ze mną i na boku flirtuje z innymi i do tych klubów chodzi, to naprawdę sprawia przykrość
Witaj, spotykałaś w czasie przeszłym, więc puściłaś go kantem rozumiem? I bardzo dobrze, pomyśl jakie będziemy zgrabne Ewki, jeszcze będzie żałował

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Ćwicząca singielka OBECNA!
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:17   #3219
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Witaj, spotykałaś w czasie przeszłym, więc puściłaś go kantem rozumiem? I bardzo dobrze, pomyśl jakie będziemy zgrabne Ewki, jeszcze będzie żałował
Sama nie wiem, ale ostatnia moja rozmowa z nim do udanych nie należała.. Poza tym ja sama zdaję sobie z tego sprawę, że jestem atrakcyjna i podobam się facetom, ale mam takiego farta, że zawsze trafiam na nieodpowiednich, więc chyba powinnam pogodzić się już z tym, że będę sama na wieki a do tego.. coś akurat poczułam, z czym u mnie na prawdę jest trudno
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:19   #3220
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
JA ;( odwieczny forever alone.. Niby się z kimś spotykałam, ale nie zamierzam być jakimś popychadłem i lecieć na każde jego skinienie.. Co to ma być, spotyka się ze mną i na boku flirtuje z innymi i do tych klubów chodzi, to naprawdę sprawia przykrość
I dobrze, trzeba się cenić! Co za egzemplarz Ci się trafił

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, ale ostatnia moja rozmowa z nim do udanych nie należała.. Poza tym ja sama zdaję sobie z tego sprawę, że jestem atrakcyjna i podobam się facetom, ale mam takiego farta, że zawsze trafiam na nieodpowiednich, więc chyba powinnam pogodzić się już z tym, że będę sama na wieki a do tego.. coś akurat poczułam, z czym u mnie na prawdę jest trudno
Nigdy tak nie myśl! W końcu trafisz idealnie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:25   #3221
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
I dobrze, trzeba się cenić! Co za egzemplarz Ci się trafił

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------


Nigdy tak nie myśl! W końcu trafisz idealnie
Ale ja chcę tego i co ja poradzę.. czasem głupim smsem tak mi humor zepsuje, że mam ochotę usiąść i beczeć jak durna jakaś.. Ja nie mogę być zazdrosna, a on to się obraża za to, że ze znajomymi gdzieś wyjdę (których znam od połowy mojego życia)
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 18:29   #3222
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, ale ostatnia moja rozmowa z nim do udanych nie należała.. Poza tym ja sama zdaję sobie z tego sprawę, że jestem atrakcyjna i podobam się facetom, ale mam takiego farta, że zawsze trafiam na nieodpowiednich, więc chyba powinnam pogodzić się już z tym, że będę sama na wieki a do tego.. coś akurat poczułam, z czym u mnie na prawdę jest trudno


Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Ale ja chcę tego i co ja poradzę.. czasem głupim smsem tak mi humor zepsuje, że mam ochotę usiąść i beczeć jak durna jakaś.. Ja nie mogę być zazdrosna, a on to się obraża za to, że ze znajomymi gdzieś wyjdę (których znam od połowy mojego życia)
Sama na wieki, daj spokój. Ja właściwie od kiedy pamiętam jestem sama, moje związki jeśli można je uznać za istniejące, bo to raczej przelotne znajomości, nie kończyły się dobrze, ale wciąż nie tracę nadziei, że każdy kolejny może być tym właściwym Z tego co piszesz to trafił Ci się ciężki orzech do zgryzienia, nie daj się tak traktować
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:31   #3223
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

maczi- o tak, będziemy boskie!!! A jak się inne dziewczęta będą zazdrośnie oglądać za nami ^^

porannarosa- witam!

MorganLeFay- w kwietniu 2012 zaczęłam systematycznie biegać, chcąc zrzucić zbędne kilogramy. Jednak nie było efektów. W sierpniu 2012 do codziennego biegania dodawałam pływanie 3-4x w tygodniu. Nadal nie widziałam efektów, może poza minimalnym ujędrnieniem ciała i dużo lepszą kondycją. Od 1-go listopada do 14-go grudnia ćwiczyłam skalpel- w końcu zaczęłam zauważać efekty! Tak bardzo nakręciłam się na E.Chodakowską, że nie mam zamiaru jej odstawiać Od 14-go grudnia ćwiczę killera, nie biegam ani nie pływam ze względu na pogodę, ale to nic, bo efekty są spektakularne!!! Skalpel i Killer dały mi więcej, niż jakikolwiek inny trening, a próbowałam w międzyczasie do biegania i pływania robić Mel B, jakieś inne ćwiczenia z YT
A Ty ćwiczysz już pół roku, czy więcej?

redeyes- niestety, dupków jest co niemiara... Pewnie nie raz słyszałaś że "spotkasz kiedyś tego jedynego" :P Ale pamiętaj, że jak coś się powtarza jak mantrę, to w końcu się spełni
Azime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:33   #3224
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Ale ja chcę tego i co ja poradzę.. czasem głupim smsem tak mi humor zepsuje, że mam ochotę usiąść i beczeć jak durna jakaś.. Ja nie mogę być zazdrosna, a on to się obraża za to, że ze znajomymi gdzieś wyjdę (których znam od połowy mojego życia)
Ale o co się obraża? I czemu Ty nie możesz być zazdrosna/zła skoro (o ile dobrze zrozumiałam) nie jest w stosunku do Ciebie do końca fair? Ciężka sprawa...
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:33   #3225
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
JA ;( odwieczny forever alone.. Niby się z kimś spotykałam, ale nie zamierzam być jakimś popychadłem i lecieć na każde jego skinienie.. Co to ma być, spotyka się ze mną i na boku flirtuje z innymi i do tych klubów chodzi, to naprawdę sprawia przykrość
Kochana mogę powiedzieć dokładnie to samo. Już dość mam rozczarowań. Czas skupić się na sobie
__________________
Wystarczy chcieć...


Edytowane przez oo0paulinka0oo
Czas edycji: 2013-01-13 o 18:34
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:36   #3226
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Azime Pokaż wiadomość
pamiętaj, że jak coś się powtarza jak mantrę, to w końcu się spełni
będe szczuplejsza do lata !będe szczuplejsza do lata ! i uda mi się wyrzeźbić brzuch !!!
hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:37   #3227
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cześć dziewczynki Dziś po raz pierwszy wchodzę na forum Rano byłam na spacerze (mnóstwo śniegu) i oczywiście zaliczyłam pierwszy tej zimy upadek zjechałam na pupie z górki Tak mnie to rozbawiło, że płakałam i śmiałam się jednocześnie
Do wszystkich chorych: dużo zdrowia
redeyes- na pewno znajdziesz w końcu znajdziesz tego jedynego gwarantuję! tym bardziej, że masz taaaaaaaakie oczy
yes- superrr ciało boszzz ile ja bym dała aby tak wyglądać

Ja jestem sama w domu i w związku z tym biorę się za skalpel
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:41   #3228
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

camelia111 rozum mówi co innego, serce też..


Azime no tak, aż wreszcie będę na tyle stara, że nikogo nie znajdę..

ewwwa zazdrosny był o to, że zaprosiłam do siebie sąsiadów i zrobiliśmy mały melanż, co było dosłownie tak spontaniczne.. w ostatniej chwili się wszyscy zgadali, a on na drugi dzień wielce urażony, bo z nim się nie spotkam (a źle się wtedy czułam, w dodatku przeziębienie mnie złapało)
ale sam jak pije, imprezuje to ja nawet o tym nic nie wiem. ostatnio jeszcze stwierdził, że go obraziłam.. bo ja uważam, że do mnie szacunku nie ma.

ooopaulinaooo a ja nie chcę chcę z kimś być i cieszyć się, żyć pełnią życia. bo już to nudne jest spotykanie się z xxx chłopami i wybrzydzanie, bo ten nie taki, tamten owaki.. a co do czego przyjdzie to się w dupku zauroczę
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:43   #3229
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
JA ;( odwieczny forever alone.. Niby się z kimś spotykałam, ale nie zamierzam być jakimś popychadłem i lecieć na każde jego skinienie.. Co to ma być, spotyka się ze mną i na boku flirtuje z innymi i do tych klubów chodzi, to naprawdę sprawia przykrość
Dołączam się do ćwiczących singielek , albo... starych panien
Cytat:
Napisane przez Azime Pokaż wiadomość
maczi- o tak, będziemy boskie!!! A jak się inne dziewczęta będą zazdrośnie oglądać za nami ^^

porannarosa- witam!

MorganLeFay- w kwietniu 2012 zaczęłam systematycznie biegać, chcąc zrzucić zbędne kilogramy. Jednak nie było efektów. W sierpniu 2012 do codziennego biegania dodawałam pływanie 3-4x w tygodniu. Nadal nie widziałam efektów, może poza minimalnym ujędrnieniem ciała i dużo lepszą kondycją. Od 1-go listopada do 14-go grudnia ćwiczyłam skalpel- w końcu zaczęłam zauważać efekty! Tak bardzo nakręciłam się na E.Chodakowską, że nie mam zamiaru jej odstawiać Od 14-go grudnia ćwiczę killera, nie biegam ani nie pływam ze względu na pogodę, ale to nic, bo efekty są spektakularne!!! Skalpel i Killer dały mi więcej, niż jakikolwiek inny trening, a próbowałam w międzyczasie do biegania i pływania robić Mel B, jakieś inne ćwiczenia z YT
A Ty ćwiczysz już pół roku, czy więcej?

redeyes- niestety, dupków jest co niemiara... Pewnie nie raz słyszałaś że "spotkasz kiedyś tego jedynego" :P Ale pamiętaj, że jak coś się powtarza jak mantrę, to w końcu się spełni
to już trochę ćwiczysz masz jakieś zdjęcia sprzed i po?
Skalpel jest super, po miesiącu naprawdę widać już efekty, choć typowo na spalanie lepszy killer i turbo. Też myślę żeby zacząć biegać na wiosnę
Tak - ćwiczę tak NAPRAWDĘ, tzn systematycznie pół roku, natomiast wcześniej chodziłam na orbitreku i nordic walking (ale takie b. intensywne) ale nieregularnie.
Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
Kochana mogę powiedzieć dokładnie to samo. Już dość mam rozczarowań. Czas skupić się na sobie
dokładnie, lepiej być samemu niż z byle kim apropo rozczarowań - ja już dwa razy zaręczona byłam hehehe
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 18:44   #3230
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
camelia111 rozum mówi co innego, serce też..


Azime no tak, aż wreszcie będę na tyle stara, że nikogo nie znajdę..

ewwwa zazdrosny był o to, że zaprosiłam do siebie sąsiadów i zrobiliśmy mały melanż, co było dosłownie tak spontaniczne.. w ostatniej chwili się wszyscy zgadali, a on na drugi dzień wielce urażony, bo z nim się nie spotkam (a źle się wtedy czułam, w dodatku przeziębienie mnie złapało)
ale sam jak pije, imprezuje to ja nawet o tym nic nie wiem. ostatnio jeszcze stwierdził, że go obraziłam.. bo ja uważam, że do mnie szacunku nie ma.

ooopaulinaooo a ja nie chcę chcę z kimś być i cieszyć się, żyć pełnią życia. bo już to nudne jest spotykanie się z xxx chłopami i wybrzydzanie, bo ten nie taki, tamten owaki.. a co do czego przyjdzie to się w dupku zauroczę
Ojoj Kochana, camelia111 ma rację - masz ciężki orzech do zgryzienia
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:54   #3231
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Redeyes,
ja też chciałam ale mi przeszło. Po prostu w pewnym momencie zabolało mnie tak bardzo, że już nie chcę nikogo. Nic na siłę. wolę być sama i skupić się na sobie niż być z kimś na siłe tylko po to bo tak wypada, bo tak trzeba... A jak się ktoś sam nawinie, to fajnie, ale będę miała duży problem by zaufać...
__________________
Wystarczy chcieć...

oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:58   #3232
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
Redeyes,
ja też chciałam ale mi przeszło. Po prostu w pewnym momencie zabolało mnie tak bardzo, że już nie chcę nikogo. Nic na siłę. wolę być sama i skupić się na sobie niż być z kimś na siłe tylko po to bo tak wypada, bo tak trzeba... A jak się ktoś sam nawinie, to fajnie, ale będę miała duży problem by zaufać...
To chyba tylko ja po tylu rozczarowaniach wciąż jestem niepoprawną romantyczką i czekam Nawet nie czekam, ale działam, chociaż nic na siłę.
Może nie mam jednak aż tak smutnych doznań.

Ale pamiętaj, że co Cie nie zabije, to Cie wzmocni, kobieta po przejściach jest bogatsza o doświadczenia i dużo mądrzejsza w związku. Nie dasz sobie w kaszę dmuchać następnym razem
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:00   #3233
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
Redeyes,
ja też chciałam ale mi przeszło. Po prostu w pewnym momencie zabolało mnie tak bardzo, że już nie chcę nikogo. Nic na siłę. wolę być sama i skupić się na sobie niż być z kimś na siłe tylko po to bo tak wypada, bo tak trzeba... A jak się ktoś sam nawinie, to fajnie, ale będę miała duży problem by zaufać...

Masz racje!! Lepiej być samemu niż z byle kim, ale wiadomo nikt nie chce być sam i chciałby mieć kogoś z kim mógłby spędzić czas. Jesteście piękne, młode i pełne pasji! Prędzej czy później znajdziecie miłość. To jest coś tak szczególnego, że warto poczekać na kogoś wyjątkowego niż tracić czas na jakiś palantów... Będzie dobrze trzymam kciuki a teraz skupcie się na sobie i swoich potrzebach. Jeśli Wy poczujecie się piękne w 100% inni też to zauważą i wtedy... ahhh Spełnijcie swoje cele, postanowienia, marzenia względem Was samych a reszta sama się potoczy
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:05   #3234
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
Redeyes,
ja też chciałam ale mi przeszło. Po prostu w pewnym momencie zabolało mnie tak bardzo, że już nie chcę nikogo. Nic na siłę. wolę być sama i skupić się na sobie niż być z kimś na siłe tylko po to bo tak wypada, bo tak trzeba... A jak się ktoś sam nawinie, to fajnie, ale będę miała duży problem by zaufać...
ja czuję złość do niego, ale mimo to były też dobre chwile..

nie wiem czy się błaźnić i napisać coś do niego.. zwariuję chyba
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:06   #3235
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

camelia111 i kika555,

Redeyes

Jesteście cudowne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 256945_193261650724474_1501008_o.jpg (56,8 KB, 42 załadowań)
__________________
Wystarczy chcieć...

oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:23   #3236
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

o00paulinka00o piękny obrazek i niech to będzie Wasze motto
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:29   #3237
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7




idę zrobić boczki i brzuch...
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:30   #3238
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Dziewczyny widzę, że u nas przewija się mnóstwo różnych tematów Jak nie piersi, to farbowanie włosów, a teraz nawet o durnych facetach. Redeyes jak to mówią 'tego kwiatu jest pół światu', nawet jeśli teraz Ci do przez głowę nie przechodzi, to za jakiś czas sama będziesz się z tego śmiała głowa do góry!

Ja melduję turbo i boczki wieczorową porą, od razu lepiej
__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:34   #3239
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

a ja dzisiaj miałam dzień z mel b, były: / mało , ale po przerwie w ćwiczeniach.
-cardio 15min. / niestety w 10 min musiałąm zrobic przerwe i ponownie zacząć/
- mel b - brzuch
- melb - abs
i teraz jeszcze zrobie tiffany- boczki
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 19:36   #3240
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Ojeej, jakich tematów my tu jeszcze nie poruszałyśmy
Ja też jestem singielką i w ogóle jeszcze nigdy z nikim się nie umawiałam. Ludzie mi mówią, że jestem wybredna i niedostępna, ale ja tak nie uważam i nie bardzo wiem jak to wytłumaczyć. Rzeczywiście mało kto mi się podoba, a jak już się jakiś trafi to nie umiem tego kompletnie rozegrać I w ogóle nie umiem flirtować

A wracając do tematu wątku Chciałam dzisiaj się porządnie wyćwiczyć, ale do pokoju napłynęli rodzice, a u siebie nie mam miejsca i co chwilę się o coś obijam. Widownia szybko mnie zniechęciła, więc dzisiaj melduję tylko:
- Mel B brzuch
- Tiffany: warm up, butt like a Brazilian, boczki, no more back fat
- "żaba" ze skalpela
- pierwsze ćwiczenie na plecy z supersetu z TzG
__________________
Ćwiczę od 26.12.2012
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.