MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-16, 09:08   #3211
maysun
Zadomowienie
 
Avatar maysun
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 396
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Hej, można dołączyć? Do tej pory w sumie nie myślałam o tym że 'o, będę się odchudzać!', ale nie wiem jak inaczej zdefiniować to, co robię
maysun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:13   #3212
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

maysun witaj powiedz coś o sobie- wzrost/waga/cel itd...
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:32   #3213
maysun
Zadomowienie
 
Avatar maysun
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 396
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Wzrost koło 163 cm, waga - nie wiem, nie mam Taka w normie, podejrzewam
Chcę trochę zrzucić z ud i tyłka, bo niestety moja figura jest wybitnie nieszczęsna jak na kobietę - górę mam chudą, cycki wręcz wklęsłe a dół już nie jest taki fajny. I ujędrnić, bo generalnie się ruszam, ale żeby tak ćwiczyć - to zaczęłam na orbitreku od niedawna. Zdrowo jem, żadna konkretna dieta, siorbię zieloną herbatę.. Muszę się zaopatrzyć w kosmetyki anty-cellulitowe, ale dopiero w pon, bo muszę o nich coś-niecoś poczytać, a mam już zaplanowane zakupy w lidlu, to przy okazji pojadę i do drogerii
maysun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:52   #3214
mimi0290
Zadomowienie
 
Avatar mimi0290
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 906
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mogę się przyłączyć?
Witamy
Cytat:
Napisane przez maysun Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć? Do tej pory w sumie nie myślałam o tym że 'o, będę się odchudzać!', ale nie wiem jak inaczej zdefiniować to, co robię
Witamy, witamy

--
U mnie dziś na śniadanie owsianka ( 4łyżki płatków, 1 łyżka otrąb, łyżeczka kakao, 100ml mleka) + actimel - łącznie 282kcal

Wieczorem chyba idę na imprezę, to pewnie będę pić wodę
__________________
Odchudzanie z 85 na 63kg w 2011

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:52   #3215
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Unhappy Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

cześć mogę tu z Wami "zamieszkać"?
opiszę Wam jaki z kolei ja mam problem: otóż stosuję zasadę MŻ od 3 tygodni. i od 3 tygodni więcej się ruszam - mnóstwo spaceruję. Problem w tym, że od 2 tygodni waga stoi w miejscu nic się nie zmienia. jem mniej - zrezygnowałam nawet z mojego ukochanego chleba. gdzie tkwi problem?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:54   #3216
mimi0290
Zadomowienie
 
Avatar mimi0290
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 906
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez olusiak666 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jem właśnie płatki te Fitella Diet ale są okropne ble w ogóle nie mają żadnego smaku, takie bezpłciowe... chyba jednak będę jadła te just fit mimo, że mają cukier do tej pory je jadłam i schudłam
Jak chudłaś to super Ja mam takie pyszniutkie Vitelle z Lidla, ale ich nie jadam prawie wcale Chyba sobie zacznę czasem pozwalać

---

Ehh.. wczoraj postanowiłam odwyk chociaż 2 dni od chleba a tu z samego rana świeże, ciemne bułeczki z ziarnami mam pod nosem..
__________________
Odchudzanie z 85 na 63kg w 2011

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:58   #3217
olusiak666
Raczkowanie
 
Avatar olusiak666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 435
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez mimi0290 Pokaż wiadomość
Jak chudłaś to super Ja mam takie pyszniutkie Vitelle z Lidla, ale ich nie jadam prawie wcale Chyba sobie zacznę czasem pozwalać

---

Ehh.. wczoraj postanowiłam odwyk chociaż 2 dni od chleba a tu z samego rana świeże, ciemne bułeczki z ziarnami mam pod nosem..

oj ile bym dała, żeby mi ktoś świeże ciemne bułeczki z ziarnami przynosił
__________________



olusiak666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 10:01   #3218
anndziax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

cześć dziewczyny, dołączam do wątku - wreszcie trzeba coś zrobić ze sobą, w zeszłym roku próbowałam Dukana, zresztą z efektami, ale nerki i żolądek nie wytrzymały i odpuściłam. Najoptymalniej będzie dla mnie MŻ i WR jednak

wzrost - 175 cm, waga - 80 kg Oo', cel - zrzucić, co najmniej te 12 kg, wrocić do formy sprzed studiów.

Niestety, studia robią ze mnie strasznego tłuściocha, studiuję na podwójnej filologii (przez dotychczasowe 4 lata, zajęcia od rana do wieczora) i w chwilach stresu nie mogę odpuścić "czipasków" i "kolki" na wieczór. Ale teraz obroniłam się już na jednym kierunku więc będzie od października lżej
Uzależnienie od pepsi zwalczam skutecznie - od kilkunastu dni głównie woda

oby wytrwać, a efekty będą
anndziax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:04   #3219
mimi0290
Zadomowienie
 
Avatar mimi0290
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 906
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez olusiak666 Pokaż wiadomość
oj ile bym dała, żeby mi ktoś świeże ciemne bułeczki z ziarnami przynosił

Ja się chyba niestety na II śniadanie skuszę, choć nie powinnam
Cytat:
Napisane przez anndziax Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, dołączam do wątku - wreszcie trzeba coś zrobić ze sobą, w zeszłym roku próbowałam Dukana, zresztą z efektami, ale nerki i żolądek nie wytrzymały i odpuściłam. Najoptymalniej będzie dla mnie MŻ i WR jednak

wzrost - 175 cm, waga - 80 kg Oo', cel - zrzucić, co najmniej te 12 kg, wrocić do formy sprzed studiów.

Niestety, studia robią ze mnie strasznego tłuściocha, studiuję na podwójnej filologii (przez dotychczasowe 4 lata, zajęcia od rana do wieczora) i w chwilach stresu nie mogę odpuścić "czipasków" i "kolki" na wieczór. Ale teraz obroniłam się już na jednym kierunku więc będzie od października lżej
Uzależnienie od pepsi zwalczam skutecznie - od kilkunastu dni głównie woda

oby wytrwać, a efekty będą
Witamy
__________________
Odchudzanie z 85 na 63kg w 2011

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:21   #3220
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

ja nie piję żadnych słodkich napoi typu pepsi, żywię się praktycznie samymi warzywami i waga nic się nie zmienia
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:29   #3221
mimi0290
Zadomowienie
 
Avatar mimi0290
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 906
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja nie piję żadnych słodkich napoi typu pepsi, żywię się praktycznie samymi warzywami i waga nic się nie zmienia
Podaj swój przykładowy jadłospis
__________________
Odchudzanie z 85 na 63kg w 2011

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:36   #3222
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

śniadanie: kawa, jogurt
obiad: ziemniaki, fasolka i mizeria
podwieczorek: jakiś owoc: brzoskwinia/śliwki
kolacja: sałatka z ogórków, pomidorów i białego serka

i woda, woda, woda - piję ją litrami.

kilka lat temu, gdy się odchudzałam, waga spadła do wymarzonych 50kg tylko wtedy, gdy nie jadłam praktycznie nic w ciągu dnia. potrafiłam zjeść maksymalnie 300kcal na dobę. nie wytrzymałam długo i na efekt jojo nie trzeba było długo czekać.

mam 168 wzrostu i ważę 68, a chciałabym ważyć 55. wszystko wskazuje na to, że jedynym sposobem na to jest powrót do dawnych nawyków - nie jedzenie praktyczni niczego w ciągu dnia ;/
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:40   #3223
mimi0290
Zadomowienie
 
Avatar mimi0290
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 906
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
śniadanie: kawa, jogurt
obiad: ziemniaki, fasolka i mizeria
podwieczorek: jakiś owoc: brzoskwinia/śliwki
kolacja: sałatka z ogórków, pomidorów i białego serka

i woda, woda, woda - piję ją litrami.

kilka lat temu, gdy się odchudzałam, waga spadła do wymarzonych 50kg tylko wtedy, gdy nie jadłam praktycznie nic w ciągu dnia. potrafiłam zjeść maksymalnie 300kcal na dobę. nie wytrzymałam długo i na efekt jojo nie trzeba było długo czekać.

mam 168 wzrostu i ważę 68, a chciałabym ważyć 55. wszystko wskazuje na to, że jedynym sposobem na to jest powrót do dawnych nawyków - nie jedzenie praktyczni niczego w ciągu dnia ;/
Owoc przerzuć do śniadania, bo sam jogurt to mało a na podwieczorek zjedz np. serek wiejski Generalnie po południu zalecają nie spożywać owoców/cukrów/węgli (ja się niezbyt stosuję )

Na obiad zamiast ziemniaków może ryż brązowy/makaron pełnoziarnisty?
__________________
Odchudzanie z 85 na 63kg w 2011

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:54   #3224
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Mimi, ja dzisiaj na sniadanie zjadlam chyba z 360kcal. Nie zalamuj rak, dobrze ze sniadanie takie kaloryczne, a nie np. kolacja Ja dzis z racji, ze pozno wstalam, zjem:

Sn: 2 kromki chleba zytniego z pasztetem i serem wiejskim, pomidor, nektarynka
O: ryz z sosem
K: wiesniak na slodko, pewnie z malinowym dzemem
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:00   #3225
maysun
Zadomowienie
 
Avatar maysun
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 396
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
śniadanie: kawa, jogurt
obiad: ziemniaki, fasolka i mizeria
podwieczorek: jakiś owoc: brzoskwinia/śliwki
kolacja: sałatka z ogórków, pomidorów i białego serka

i woda, woda, woda - piję ją litrami.

kilka lat temu, gdy się odchudzałam, waga spadła do wymarzonych 50kg tylko wtedy, gdy nie jadłam praktycznie nic w ciągu dnia. potrafiłam zjeść maksymalnie 300kcal na dobę. nie wytrzymałam długo i na efekt jojo nie trzeba było długo czekać.

mam 168 wzrostu i ważę 68, a chciałabym ważyć 55. wszystko wskazuje na to, że jedynym sposobem na to jest powrót do dawnych nawyków - nie jedzenie praktyczni niczego w ciągu dnia ;/
jedz pod wieczór więcej białka, a nie węgli - jajka np i proponuje włączyć do śniadania płatki owsiane jadłam osobiście o 8 i jeszcze głodna nie jestem
a na drugie śniadanie/obiad mam pastę jajeczną, do tego dwa wafle ryżowe i biała papryka
maysun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:01   #3226
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cześć

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
śniadanie: kawa, jogurt
obiad: ziemniaki, fasolka i mizeria
podwieczorek: jakiś owoc: brzoskwinia/śliwki
kolacja: sałatka z ogórków, pomidorów i białego serka

i woda, woda, woda - piję ją litrami.

kilka lat temu, gdy się odchudzałam, waga spadła do wymarzonych 50kg tylko wtedy, gdy nie jadłam praktycznie nic w ciągu dnia. potrafiłam zjeść maksymalnie 300kcal na dobę. nie wytrzymałam długo i na efekt jojo nie trzeba było długo czekać.

mam 168 wzrostu i ważę 68, a chciałabym ważyć 55. wszystko wskazuje na to, że jedynym sposobem na to jest powrót do dawnych nawyków - nie jedzenie praktyczni niczego w ciągu dnia ;/
Ale głodówka to nie rozwiązanie. co z tego ,że kg spadną a przy okazji rozwalisz sobie metabolizm ? chcesz być w błędnym kole tycie , chudnięcie , tycie, ? przecież to bez sensu . Zacznij jeść normalnie bo jedząc same warzywa robisz sobie tylko krzywdę. Zakładam , że jesteś młoda pamiętam wszystkie twoje wysoki z dietą organizm pamięta. Jak teraz spowolnisz metabolizm to w późniejszych latach doprowadzisz się do otyłości.
Cytat:
Napisane przez mimi0290 Pokaż wiadomość
U mnie dziś na śniadanie owsianka ( 4łyżki płatków, 1 łyżka otrąb, łyżeczka kakao, 100ml mleka) + actimel - łącznie 282kcal

Wieczorem chyba idę na imprezę, to pewnie będę pić wodę
282 kcal jak na śniadanie to mało , śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia,
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:04   #3227
mimi0290
Zadomowienie
 
Avatar mimi0290
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 906
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Mimi, ja dzisiaj na sniadanie zjadlam chyba z 360kcal. Nie zalamuj rak, dobrze ze sniadanie takie kaloryczne, a nie np. kolacja Ja dzis z racji, ze pozno wstalam, zjem:

Sn: 2 kromki chleba zytniego z pasztetem i serem wiejskim, pomidor, nektarynka
O: ryz z sosem
K: wiesniak na slodko, pewnie z malinowym dzemem
Ja potrafię na śniadanie ponad 400kcal zjeść ( dzięki suszonym owocom)
__________________
Odchudzanie z 85 na 63kg w 2011

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:07   #3228
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Ja kiedys mialam taka granice, ze 300kcal na sniadanie maksymalnie, ale dzieki wizazowi pojelam, ze nawet jak sie zje te 500kcal to nie tragedia, bo sniadanie rozkreca metabolizm.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:37   #3229
mimi0290
Zadomowienie
 
Avatar mimi0290
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 906
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Zaraz zrobie sobie obiad - warzywa na patelnie + szpinak bez tluszczu, miala byc nozka z kurczaka, ale nie chce mi sie czekać aż się łaskawie ugotuje (jest w rosole).. No chyba, że już jest gotowa to dorzucę ją.
__________________
Odchudzanie z 85 na 63kg w 2011

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:55   #3230
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Dzień dobry Ja dopiero wstałam
Jestem zła, bo wczoraj nażarłam się na noc jak gupia, dzisiaj weszłam na wagę i już jest ponad 64
Wieeem, wiem, że nie powinnam się codziennie ważyć i to pewnie jeszcze jedzenie z wczoraj w brzuszku, ale poranne posiedzenie było zaliczone, więc to powinna być moja waga :/
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:17   #3231
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

waga pokazala tylko 200g mniej ale to dobrze-dobrze ze nie wiecej hihihi
cm tez nie specjalnie spadly z boczkow tylko jakis cm i gdzies tam po pol[ale zauwazylam dzis ze te moje boczki sa o wiele mniejsze jak poloze tam reke to moge wyczuc nawet kosci przy nacisnieciu hahaha a mam na sobie wlasnie bluzke ktora wczoraj kupilam w rozmiarze xs ale taka obcisla jest dosc]

zaraz ide robic szaszlyki jakies z cycem,papryka,cebulka i cukinia bo ciotka ma przyjechac to grilla zrobimy
od rana bylo tak fajnie zimno chcialam pobiegac po powrocie z miasta i cmentarza i jak na zlosc gdy tam bylam zrobilo sie goraco haha wiec znow pojde sobie pod wieczor dopiero

na sniadanie dzis zjadlam 1/4 plachy sernika haha mmmm jest przeboski poprostu wiec juz polowy nie ma hihi
do tego brzoskwinia
a teraz budyn otrebowy z brzoskwinia i wezme kawaleczek sernika jeszcze ale obiecuje ze taki malutki:P
Cytat:
Napisane przez olusiak666 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jem właśnie płatki te Fitella Diet ale są okropne ble w ogóle nie mają żadnego smaku, takie bezpłciowe... chyba jednak będę jadła te just fit mimo, że mają cukier do tej pory je jadłam i schudłam
okropne oj kochana nie grzesz haha to najlepsze platki pod sloncemhaha nie no ale wiadomo kazdy ma swoj gust i smak
Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
a ja dziś rozpustne śniadanie mam- półtora małej bułki z twarogiem i konfiturą morelową
morelowa?o zesz ty jak tak mozna w ogole
Cytat:
Napisane przez maysun Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć? Do tej pory w sumie nie myślałam o tym że 'o, będę się odchudzać!', ale nie wiem jak inaczej zdefiniować to, co robię
pewnie

Cytat:
Napisane przez maysun Pokaż wiadomość
Wzrost koło 163 cm, waga - nie wiem, nie mam Taka w normie, podejrzewam
Chcę trochę zrzucić z ud i tyłka, bo niestety moja figura jest wybitnie nieszczęsna jak na kobietę - górę mam chudą, cycki wręcz wklęsłe a dół już nie jest taki fajny. I ujędrnić, bo generalnie się ruszam, ale żeby tak ćwiczyć - to zaczęłam na orbitreku od niedawna. Zdrowo jem, żadna konkretna dieta, siorbię zieloną herbatę.. Muszę się zaopatrzyć w kosmetyki anty-cellulitowe, ale dopiero w pon, bo muszę o nich coś-niecoś poczytać, a mam już zaplanowane zakupy w lidlu, to przy okazji pojadę i do drogerii
to widze budowe masz taka jak ja hehe
wczoraj kupilam ta gore od stroju[oczywiscie w moim croopie nie ma takiego wiec dolu nie kupilam;/;/;/]to wygladam zupelnie jak deska eh razem z brzuchem mi sie zlewa
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
cześć mogę tu z Wami "zamieszkać"?
?
pewnie ze mozesz
Cytat:
Napisane przez anndziax Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, dołączam do wątku -
hejka

jeju jak nas sie tu duzo zrobilo supermusze teraz poogarniac kto jest kto hihi
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
śniadanie: kawa, jogurt
obiad: ziemniaki, fasolka i mizeria
podwieczorek: jakiś owoc: brzoskwinia/śliwki
kolacja: sałatka z ogórków, pomidorów i białego serka

;/
ja mysle ze waga nie leci bo zwolnil ci metabolizm.poporstu zbyt malo jesz
jogurt i kawa to nie posilek a co dopiero pozadne sniadanie
ziemniaki maja dosc spore ig no ale czasem mozna sobie zjesc lecz wybierz tez czasem brazowy ryz,kasze,albo makaron pelnoziarnisty
owoce lepiej w pierwszej polowie dnia
no kolacja moze byc
sprobuj jesc wiecej zeby przyspieszyc metabolizm i dodatkowo jakies silowe bo im wiecej miesni tym metabolizm szybszy

dziewczyny a ja mam ogromna prosbe
czy moglybyscie kliknac mi 5 w konkursie rossmanowym?
link w podpisie jakby co
narazie srednia mam slaba ale mam nadzieje ze z wasza pomoca uda mi sie zalapac na wygranadziekuje bardzo
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm

Edytowane przez zielonamorelka
Czas edycji: 2011-07-16 o 12:21
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:20   #3232
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

hej chudziny
u mnie wszystko oki, po dzialce jestem strasznie opalona jak nigdy i chyba mi ubylo kilka centymetrow z cycek i nozek, zwlaszcza z lydek i jutro nad ranem juz lece do taty wiec sie odezwe jak tam do domu zajade,a dzisiaj jestem jeszcze do 19 i potem przerwa w dostawie neta.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:36   #3233
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

dzisiaj zjem tak jak sugerujecie może coś zadziała, bo te przestoje są strasznie irytujące...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:17   #3234
chocolattemonster
Raczkowanie
 
Avatar chocolattemonster
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 293
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

o jejku dziewczyny, ale to się rozrosło ;d ja po powrocie z obozu pojechałam jeszcze nad morze ;d troche mi się przytyło. od poniedziałku zaczynam dietę od początku jak na razie to leczę anginę
__________________
53>52>51>50>49>48>47>46>45
chocolattemonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:27   #3235
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

czekoladowypotworku zdrowkanapewno duzo ci nie przybyloi raz dwa to zgubisz
aaa ja pekam doslownie hehe
zaraz sie ta bluzka na mnie rozerwie
tak sie najadlam tego sernika ze hoho heh no ale co zrobic jak taki pycha?i na dodatek super dietetyczny wiec sobie wmawiam ze to prawie samo bialko i moge wcinac cala blache hihi
ale juz na dzis chyba koniectrzeba tez cos na pozniej zostawic hihi
a moze kuzyn z ciotka sie poczestuja bo ostatnio im sie sporo przytylo hehe[wszyscy sie smieja ze rownowaga w rodzinie musi byc zachowana i ja im gine w oczach za to dawidowi brzuszek rosnie]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:32   #3236
chocolattemonster
Raczkowanie
 
Avatar chocolattemonster
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 293
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

no ze dwa kilo ale przez ten obóz poczułam się jakoś strasznie pewna siebie. wiadomo, nikt mnie tam nie znał, więc wszędzie biegałam w stroju kąpielowym. jak wychodziłyśmy gdzieś z koleżanką to nie było faceta, który by się za nami nie obejrzał ;d tak więc jakoś teraz nie spieszę z tą dietą ;d
__________________
53>52>51>50>49>48>47>46>45
chocolattemonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:57   #3237
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

u mnie dziś wczesny obiad- placki ziemniaczane z sosem jogurtowo-czosnkowym
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:07   #3238
olusiak666
Raczkowanie
 
Avatar olusiak666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 435
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

zielonamorelka a można prosić przepis na ten serniczek? chyba, że już wrzucałaś a mi umknęło a co do płatków to fakt każdy ma inne gusta jak dla mnie taka paćka się z nich robi a w smaku takie sobie a że płatki z rana są moją jedyną nadzieją na wypróżnienie no to jakieś muszę jeść

Eldo_rado a jak robisz placki tzn. chodzi mi czy smażysz (z tłuszczem czy bez?) czy pieczesz? trochę głupie pytanie wiem, ale mnie to ciekawi

chocolattemonster hej i jak udały się wyjazdy? zdrówka życzę

pysia hej dawno Cię nie było ojj jak zazdroszczę, że z łydek Ci spadają cm mi to nic a nic a mam łydy giganty
__________________



olusiak666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:14   #3239
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

Cytat:
Napisane przez olusiak666 Pokaż wiadomość

Eldo_rado a jak robisz placki tzn. chodzi mi czy smażysz (z tłuszczem czy bez?) czy pieczesz? trochę głupie pytanie wiem, ale mnie to ciekawi
babcia mi usmażyła jak robię sama to na teflonie bez tłuszczu.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:35   #3240
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: MŻ+WR cz. VII czyli walczymy o zgrabne ciało

olus a nie bylo, bo na dzialce siedzialam i musialam sie pakowac na wyjazd, dzisiaj przed 20 mam busa do wawy, a potem z niej o 5 rano pociag o tyle dobrze, ze moge sie przespac u rodzinki kilka godzin albo jak nie bede mogla spac to przynjmniej w domu posiedze. Co do lydek to bym wolala zeby z ud poszlo, a nie z nich, bo nawet mi tak strasznie nie przeszkadzaly jak uda.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.