Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 12:02   #3241
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Gdzie (oprocz sklepow ze zdrowa zywnoscia i internetu) dostane olej z orzechow wloskich? Tesco, Rossman...?
nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się że widziałam w Realu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:59   #3242
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się że widziałam w Realu
Ja kupowałam ten olej w Piotrze i Pawle, i chyba ostatnio widziałam w Superpharm.
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 16:11   #3243
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość


chyba się za nim rozglądnę

Ile on kosztował? Bo chyba kupowałaś go w kuchniach świata w GK?
9 zł

tak tam go kupiłam
Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
stosowalas jedynie na skalp? jego chyba nie mozna stosowac na dlugosc z tego co czytalam kiedys
nie, na długośc tez... :P pisze na nim ze do stosowania tez na włosy wiec nałozylam, ale jak mówisz ze nie to moze juz nie bedę albo bede mieszac z czyms
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 16:31   #3244
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Musisz kupić dobrą odżywkę - ja bezpośrednio po umyciu Babydream mam jeden wielki kołtun na głowie i jestem pewna że bez odżywki nigdy bym tego nie rozczesała.
Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
A nakladalas po takim bezsilikonowym szamponie odzywke? Po takim np. Garnierze Awokado i Karite nie powinno byc problemu z rozczesaniem, on daje ladny poslizg Druga opcja to mycie bezsilikonowym szamponem i nalozenie potem dobrej składowo odzywki, ktora zawiera tez silikony.
Warto jednak pamietac, zeby w miare mozliwosci wybierac silikony zmywalne woda/lagodnymi detergentami, a nie te trudnozmywalne, a takze by wlosy raz na jakis czas oczyscic prostym mocnym szamponem bez silikonow. Wtedy nie powinny sie tak nabudowywac i olejowanie ma sens
dziękuję za odpowiedzi tak, po babydream nakładałam odżywkę (isana z babassu, timotei intensywna odbudowa, sunsilk zielona) i mimo wszystko ciężko było je doczesać, mnóstwo włosów zostawało na szczotce

Kiedy prawidłowo powinno się czesać włosy po umyciu? Mokre, suche? Z odżywką, bez? Ja rozczesuję mokre po zmyciu odżywki i potem suszę suszarką. Czeszę tangle teezeerem, mam włosy proste długość ok.60cm.

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2012-09-18 o 16:33
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 17:03   #3245
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
9 zł

tak tam go kupiłam

nie, na długośc tez... :P pisze na nim ze do stosowania tez na włosy wiec nałozylam, ale jak mówisz ze nie to moze juz nie bedę albo bede mieszac z czyms
nie no nie potwierdzam, bo tego oleju nie stosowalam, a przeczytalam jedynie czyjes wytyczne na ten temat. nie mam zrodla tych informacji wiec sa niepewne
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 17:24   #3246
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedzi tak, po babydream nakładałam odżywkę (isana z babassu, timotei intensywna odbudowa, sunsilk zielona) i mimo wszystko ciężko było je doczesać, mnóstwo włosów zostawało na szczotce

Kiedy prawidłowo powinno się czesać włosy po umyciu? Mokre, suche? Z odżywką, bez? Ja rozczesuję mokre po zmyciu odżywki i potem suszę suszarką. Czeszę tangle teezeerem, mam włosy proste długość ok.60cm.
Proste włosy czesz na sucho, jak są mokre można łatwo uszkodzić łuski. Jeśli po wyschnięciu są bardzo splątane to spróbuj przeczesać szerokim grzebieniem jak masz odżywkę na głowie jeszcze przed spłukaniem, wtedy po wpłukaniu powinny być gładkie i nie powinny się tak plątać. Nie trzyj ręcznikiem przy wycieraniu, tylko delikatnie odciskuj. Jeśli Cię to nie obciąża możesz też używać odżywek bez spłukiwania, zapewniają dobry poślizg, możliwości jest wiele, popróbuj i sprawdź co działa
__________________
Zdrowo się odżywiam, piję zioła, suplementuję.
Dbam o włosy.
Uczę się dbać o cerę.
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 17:28   #3247
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Pomożecie mi określic porowatość? Włosy z natury suche, nie piją wody, bardzo długo schna (myje wieczorem, przewieszam przez łóżko i rano dalej wilgotne ) Po kremie z biedronki ładny efekt, nie lubią protein i humektantów (chociaz nie wiem czy to istotne). Zawsze myślalam że są wysokoporowate (ze wzgledu na to ze zawsze suche) ale moze się mylę?
friable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 17:29   #3248
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedzi tak, po babydream nakładałam odżywkę (isana z babassu, timotei intensywna odbudowa, sunsilk zielona) i mimo wszystko ciężko było je doczesać, mnóstwo włosów zostawało na szczotce
Sprobuj szamponu innego niz BD (plątacz nad plątacze ) - moze byc Hipp, Dulgon kokosowy dla dzieci, Timotei Organic Delight, Seba Med, itd. Zwlaszcza ten ostatni nie plącze tak bardzo. A z odżywek polecam jak juz pisalam Garniera Awokado i Karite lub Alterrę morelową, z tym, że tę ostatnią wycofują, więc może byc juz trudno ją dostać. Nie wiem jak spisałaby się jej "siostra" czyli odzywka z granatem.

Cytat:
Kiedy prawidłowo powinno się czesać włosy po umyciu? Mokre, suche? Z odżywką, bez? Ja rozczesuję mokre po zmyciu odżywki i potem suszę suszarką. Czeszę tangle teezeerem, mam włosy proste długość ok.60cm.
Proste z tego co się orientuję powinno czesać się na sucho.
Kręcone natomiast najlepiej czesać na mokro, przy pomocy grzebienia z szerokim rozstawem ząbków, z nałożoną odżywką ds, przed spłukaniem jej. Później już nie.
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:08   #3249
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
nie no nie potwierdzam, bo tego oleju nie stosowalam, a przeczytalam jedynie czyjes wytyczne na ten temat. nie mam zrodla tych informacji wiec sa niepewne
a ok

Cytat:
Napisane przez friable Pokaż wiadomość
Pomożecie mi określic porowatość? Włosy z natury suche, nie piją wody, bardzo długo schna (myje wieczorem, przewieszam przez łóżko i rano dalej wilgotne ) Po kremie z biedronki ładny efekt, nie lubią protein i humektantów (chociaz nie wiem czy to istotne). Zawsze myślalam że są wysokoporowate (ze wzgledu na to ze zawsze suche) ale moze się mylę?
raczej niskoporowate
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:01   #3250
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Na opakowaniu isany z babassu pisze "odżywka wygłądzająca" więc prawdopodobnie mówimy o tym samym. To jedno z tych słów, których pisowni za nic nie mogę zapamiętać , teraz też poprawiałam je z 5 razy.

Myślę, że moje włosy są średnioporowate z dużym ukierunkowaniem na wysokoporowatość. Zaznaczam, że mogę sie mylić, gdyż nie zgłębiam regularnie włosomaniaczych tematów. Proteiny w dużych dawkach chłoną jak gąbka , lubią się plątać i puszyć przy wilgotnym powietrzu (im bliżej końców tym bardziej), olejek kokosowy powoduje raczej wrażenie suchości (to chyba tez jest kryterium..). Kiedyś miałam zapewne wysokoporowate, bo w drodze do szkoły efekty prostowania znikały po kilku krokach na dworze.

Rzeczywiście...jeśli włosy z awatara są Twoje to układają się tak samo jak moje, z tym, że ja mam troszkę krótsze.
Podobno tą odżywkę z Isany wycofują z Rossmanna Powariowali

U mnie to raczej średnia porowatość, ale w dużym kierunku do niskiej. Strasznie wolno chłoną wodę i proteiny, dodatkowo wolną schną. Chociaż to też się wszystko zmienia z czasem Moje włosy lubiły kokos, ale nie używałam czystego tylko Vatikę, a tam był mix i do końca nie byłam przekonana.

I włosy z avatara są moje, teraz niestety bardziej pocieniowane przez niekompetentną fryzjerkę
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 21:12   #3251
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ale... Jak...jakto wycofują. Ja sobie tego nie wyobrażam. Żadna inna się u mnie nie sprawdza po myciu.

Mi też Vatika nie pasowała. Efekt, co tu dużo mówić nijaki, włosy brzydsze niż zwykle.

Niekompetentna fryzjerka mówisz. Ja fryzjerów nie odwiedzam od jakiś 5 lat, gdyż uwielbiają w kilka minut niweczyć efekty mojego zapuszczania i zawracać mnie do punktu wyjścia. "Zetnę tylko koncówki" (czyt. - jakieś 10 cm włosów).

Co by nie odchodzić od tematu - własnie mam na włosach olejek sezamowy.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 23:03   #3252
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Ale... Jak...jakto wycofują. Ja sobie tego nie wyobrażam. Żadna inna się u mnie nie sprawdza po myciu.

Mi też Vatika nie pasowała. Efekt, co tu dużo mówić nijaki, włosy brzydsze niż zwykle.

Niekompetentna fryzjerka mówisz. Ja fryzjerów nie odwiedzam od jakiś 5 lat, gdyż uwielbiają w kilka minut niweczyć efekty mojego zapuszczania i zawracać mnie do punktu wyjścia. "Zetnę tylko koncówki" (czyt. - jakieś 10 cm włosów).

Co by nie odchodzić od tematu - własnie mam na włosach olejek sezamowy.
No już czytałam na wątku drożdżopijaczek i na kilku blogach, co najgorsze już go bardzo ciężko dostać

Mnie niestety nie ma kto obciąć, a sama się nie odważę :P Jak na razie poluję na dobrą fryzjerkę, która rozumie co się do niej mówi


Ja mam na włosach Amlę. Uwielbiam jej zapach
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:04   #3253
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Nałożyłam sezama. Mam nadzieję, że uda mi się go zmyć Facelle albo czymś innym bez slsów.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:55   #3254
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Po wczorajszym sezamie mam mieszane uczucia. Nie jest to jeden z tych olejów, które dają niesamowity połysk itd. i wprawiają mnie w zachwyt po pierwszym zastosowaniu. Żadnych spektakularnych efektów, włosy są takie jak zwykle.

Nie mogę się doczekac nałożenia Sesy.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:47   #3255
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dziewczyny, jak czesto(ile razy w tygodniu) robic olejowanie i czy zmieniacie olej za kazdym razem czy tez trzymacie sie jednego, np dopoki nie wykonczycie butelki?

Bo ja jakbym mogla to bym robila codziennie Poza tym mam kilka olejow(teraz jeszcze czekam na awokado i jojobe) i nie wiem, czy jest sens mieszac czy raczej zostac przy jednym, zeby ocenic jak wplywa na wlosy?
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:21   #3256
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak czesto(ile razy w tygodniu) robic olejowanie i czy zmieniacie olej za kazdym razem czy tez trzymacie sie jednego, np dopoki nie wykonczycie butelki?

Bo ja jakbym mogla to bym robila codziennie Poza tym mam kilka olejow(teraz jeszcze czekam na awokado i jojobe) i nie wiem, czy jest sens mieszac czy raczej zostac przy jednym, zeby ocenic jak wplywa na wlosy?
Ja robię olejowanie włosów raz lub dwa razy w tygodniu i jeden olej stosuję przez jakiś czas i dopiero zmieniam na inny. Moje włosy nie lubią miksów i takiej żonglerki. Ale to wszystko zależy jakie masz włosy. Musisz sama poeksperymentować i zobaczyć, co lubią, a co nie
Codziennego mycia bym nie polecała, bo po pewnym czasie będą się szybko przetłuszczać.
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:44   #3257
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Wpadłam tylko powiedzieć, że po orzechu włoskim mam dziecięco miękkie włosy.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 19:15   #3258
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Widzę, że czeka mnie dość sporo czytania
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 21:05   #3259
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Chciałam zobaczyć o co chodzi z tym wypuszeniem wysokoporowatych po kokosie. Włosy są jakieś takie szorstkie, nierówne jakby gdy przejeżdżam ręką, nie odbijają się jak tafla jak zawsze, nie wiem czy suche i sianowate, ale na pewno nie mięsiste, jakoś szeleszczą, a od połowy końcówki to tragedia, jakbym po tarce jeździła i nastroszone wszystkie kosmyki, plączą się i zaczepiają o szczotkę przy czesaniu. No. To już wiem. SLSik wystarczy?
__________________
Zdrowo się odżywiam, piję zioła, suplementuję.
Dbam o włosy.
Uczę się dbać o cerę.
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 07:04   #3260
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Raczej porządna maska nawilżająca i domknięcie łusek
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 08:29   #3261
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Czy jesli moje wlosy najwyrazniej lubia kokos(znika powoli puszenie) to czy oznacza to, ze sa niskoporowate? Czy niekoniecznie?
Bo jakos nie moge sobie tej porowatosci okreslic
Farba mi sie trzyma. A wlosy raz schna dluzej, a innym razem krotko. Robilam ten test z tonieciem wlosow - moje tonac w misce nie chca w ogole. No i teraz na ten kokos reaguja pozytywnie. Pomozcie...
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:42   #3262
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Czy jesli moje wlosy najwyrazniej lubia kokos(znika powoli puszenie) to czy oznacza to, ze sa niskoporowate? Czy niekoniecznie?
Bo jakos nie moge sobie tej porowatosci okreslic
Farba mi sie trzyma. A wlosy raz schna dluzej, a innym razem krotko. Robilam ten test z tonieciem wlosow - moje tonac w misce nie chca w ogole. No i teraz na ten kokos reaguja pozytywnie. Pomozcie...
Niekoniecznie. Moje są nisko/średnioporowate, a nie znoszą kokosa. Ten test z tonięciem nie jest podobno zbyt wiarygodny. Poza tym porowatość nie jest stała, może się zmieniać.
A jak z układaniem i puszeniem przy dużej wilgotności?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:23   #3263
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Moje są nisko/średnioporowate, a nie znoszą kokosa. Ten test z tonięciem nie jest podobno zbyt wiarygodny. Poza tym porowatość nie jest stała, może się zmieniać.
A jak z układaniem i puszeniem przy dużej wilgotności?
Pusza sie generalnie odkad pamietam. Teraz po 3 olejowaniach zdecydowanie mniej. Sa 'ciezsze' i bardziej gladsze. Robilam kokosem oprocz pierwszego razu kiedy to do miski wladowalam po lyzce wszystkich olejow, jakie tylko mialam w domu
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:26   #3264
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ja też totalnie nie potrafię określić swojej porowatości... o.O

a żeby nie było offtopu - idę zmywać amlę, kolejny raz nałożoną na mokre włosy co daje ewidentnie lepsze efekty
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:20   #3265
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Pusza sie generalnie odkad pamietam. Teraz po 3 olejowaniach zdecydowanie mniej. Sa 'ciezsze' i bardziej gladsze. Robilam kokosem oprocz pierwszego razu kiedy to do miski wladowalam po lyzce wszystkich olejow, jakie tylko mialam w domu
Ja też mam problem z puszeniem (a olejuję już 4. miesiąc) - czuję że włosy są w lepszej kondycji, są milutkie i miękkie, ale przez to puszenie się wciąż wyglądają na zniszczone już nie wiem co z nimi robić - tak strasznie zazdroszczę jak widzę te gładkie tafle włosów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:50   #3266
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

żelu lnianego im! nic w moim przypadku nie ujarzmia puchu tak jak on
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:10   #3267
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Mówisz? Spróbuję na pewno
Z tego przepisu będzie dobry? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...01&postcount=1
Czy masz jakiś inny sprawdzony?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:15   #3268
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

z tego przepisu jest dobry
możesz go użyć jako maski do spłukiwania lub bez spłukiwania, rozcieńczonego jako płukanki... świetnie nawilża
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:16   #3269
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Pusza sie generalnie odkad pamietam. Teraz po 3 olejowaniach zdecydowanie mniej. Sa 'ciezsze' i bardziej gladsze. Robilam kokosem oprocz pierwszego razu kiedy to do miski wladowalam po lyzce wszystkich olejow, jakie tylko mialam w domu
Skoro się mocno puszczą, raz schną krótko raz długo, farba się trzyma i lubią kokos to więcej mają cech średnio/wysokoporowatych niż nisko.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:58   #3270
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cześć Dziewczyny! Czy któraś z Was olejowała włosy olejkiem z The Body Shop? Ostatnio, skuszona zapachem (grejfrut, mmmm), wydałam na niego ostatnie pieniądze i zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam.
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.