Mamy Marzec 2020 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-02, 16:46   #3241
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dziś zamówiłam naklejki na ścianę do pokoju.
I oglądaliśmy z mężem filmiki jak zmieniać pieluszkę rany, jakie te dzieciaczki malutkie, będziemy je dotykać jednym palcem, bojąc się cokolwiek zrobić
Skąd zamawiałaś naklejki i jakie?

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
My w piatej dobie ,od razu po porodowce trafilismy do klinkika kardiologicznej na 2 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Za szybko enter ,nie moge edytowac....i tam zostalam rzucona na gleboka wode ,musialam kapac karmic przewijac, spac na.meteracu na podlodze z rana po cc . Szkola zycia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra

Mnie też przerażają małe dzieci, nigdy się nie zajmowałam noworodkiem ani nawet niemowlakiem. Ba, tylko raz w życiu trzymałam takie małe dziecko na rękach
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-02, 17:20   #3242
aniawrzes
Przyczajenie
 
Avatar aniawrzes
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy Marzec 2020

Paula54 my też mieliśmy ogromny problem z wyborem imienia dla chłopca, ale w końcu się udało ..... po czym lekarz oznajmił, że jednak będzie dziewczynka
aniawrzes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-02, 17:43   #3243
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ania - A jakie wybraliście? U nas na razie w top są Artur i Patryk.
Dla dziewczynki mieliśmy już wybrane, miała być Alicja Zosia. A dla chłopaka nic. Nawet na drugie nie mam pomysłu...

Przeglądam właśnie te ciuszki co dostałam. Mam nawet na chrzciny zestaw. Ciekawe czy z rozmiarem utrafie
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-02, 17:50   #3244
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez aniawrzes Pokaż wiadomość
Paula54 my też mieliśmy ogromny problem z wyborem imienia dla chłopca, ale w końcu się udało ..... po czym lekarz oznajmił, że jednak będzie dziewczynka
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-02, 20:10   #3245
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Skąd zamawiałaś naklejki i jakie?



Masakra

Mnie też przerażają małe dzieci, nigdy się nie zajmowałam noworodkiem ani nawet niemowlakiem. Ba, tylko raz w życiu trzymałam takie małe dziecko na rękach
To mamy podobnie ☺

Zamowiłam z aliexpress bo jednak taniej niz eBay a przy okazji wzięłam też na święta dla dzieciaków z rodziny.
Dla naszej sówki i drzewko z koalami, dla nich kwiaty i ulica z koparkami, ciężarówkami itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 08:41   #3246
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamy Marzec 2020

Witajcie. Czytam Was od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi napisać/dołączyć wcześniej.

Termin mam na 12go marca, prawdopodobnie będzie to dziewczynka. Ciąża przebiega prawidłowo. Jedynie wyniki testu pappa są nie do końca dobre, wyszło mi średnie ryzyko zd. Nie zdecydowałam się na dalsze badania, gdyż lekarz stwierdził że nie ma potrzeby. Jednak teraz martwię się czy moje dziecko będzie zdrowe...

Z usg wyszło wszystko dobrze, jednak na całościowym podsumowaniu wyszło trisomia 21 ryzyko skorygowane 1:843. Czy któraś z Was miała podobny wynik?
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 08:53   #3247
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Witaj. Ja mialam o wiele większe ryzyko i zrobiłam sanco. Nie wyobrażałam sobie nie mieć pewności.

Dziewczyny, od kilku dni przeżywam koszmar. Tak mnie boli krzyż i biodra, zwłaszcza prawe, ledwo się poruszam. Czuję ból nawet leżąc. Jestem załamana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-03, 09:31   #3248
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Witajcie. Czytam Was od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi napisać/dołączyć wcześniej.

Termin mam na 12go marca, prawdopodobnie będzie to dziewczynka. Ciąża przebiega prawidłowo. Jedynie wyniki testu pappa są nie do końca dobre, wyszło mi średnie ryzyko zd. Nie zdecydowałam się na dalsze badania, gdyż lekarz stwierdził że nie ma potrzeby. Jednak teraz martwię się czy moje dziecko będzie zdrowe...

Z usg wyszło wszystko dobrze, jednak na całościowym podsumowaniu wyszło trisomia 21 ryzyko skorygowane 1:843. Czy któraś z Was miała podobny wynik?
Ja miałam w 1 ciąży znacznie gorszy wynik, chyba 1:400 już skorygowane, mam zdrowego, pięknego syna
Ale całą ciążę schizowałam i miałam o tym koszmary, wiec wiem, jak się czujesz, ściskam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Witaj. Ja mialam o wiele większe ryzyko i zrobiłam sanco. Nie wyobrażałam sobie nie mieć pewności.

Dziewczyny, od kilku dni przeżywam koszmar. Tak mnie boli krzyż i biodra, zwłaszcza prawe, ledwo się poruszam. Czuję ból nawet leżąc. Jestem załamana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Idź na taping, powinno pomoc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 10:11   #3249
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Witaj. Ja mialam o wiele większe ryzyko i zrobiłam sanco. Nie wyobrażałam sobie nie mieć pewności.

Dziewczyny, od kilku dni przeżywam koszmar. Tak mnie boli krzyż i biodra, zwłaszcza prawe, ledwo się poruszam. Czuję ból nawet leżąc. Jestem załamana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję..może fizjoterapeuta by pomógł czy coś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Witajcie. Czytam Was od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi napisać/dołączyć wcześniej.

Termin mam na 12go marca, prawdopodobnie będzie to dziewczynka. Ciąża przebiega prawidłowo. Jedynie wyniki testu pappa są nie do końca dobre, wyszło mi średnie ryzyko zd. Nie zdecydowałam się na dalsze badania, gdyż lekarz stwierdził że nie ma potrzeby. Jednak teraz martwię się czy moje dziecko będzie zdrowe...

Z usg wyszło wszystko dobrze, jednak na całościowym podsumowaniu wyszło trisomia 21 ryzyko skorygowane 1:843. Czy któraś z Was miała podobny wynik?
Witaj to jest całkiem niezły wynik, dodatkowe badania napewno wyjdą dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 10:53   #3250
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Witajcie. Czytam Was od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam odwagi napisać/dołączyć wcześniej.

Termin mam na 12go marca, prawdopodobnie będzie to dziewczynka. Ciąża przebiega prawidłowo. Jedynie wyniki testu pappa są nie do końca dobre, wyszło mi średnie ryzyko zd. Nie zdecydowałam się na dalsze badania, gdyż lekarz stwierdził że nie ma potrzeby. Jednak teraz martwię się czy moje dziecko będzie zdrowe...

Z usg wyszło wszystko dobrze, jednak na całościowym podsumowaniu wyszło trisomia 21 ryzyko skorygowane 1:843. Czy któraś z Was miała podobny wynik?
Hej
Myślę, że teraz nie ma co się martwić na zapas
Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Witaj. Ja mialam o wiele większe ryzyko i zrobiłam sanco. Nie wyobrażałam sobie nie mieć pewności.

Dziewczyny, od kilku dni przeżywam koszmar. Tak mnie boli krzyż i biodra, zwłaszcza prawe, ledwo się poruszam. Czuję ból nawet leżąc. Jestem załamana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łączę się w bólu Od kilku dni nie daję rady siedzieć na krześle czy w samochodzie dłużej niż 20 minut, bo tak mnie bolą plecy Nie wiem co z tym robić, zastanawiam się nad jakimiś ćwiczeniami, może na basen pójdę. Nie wiem, czy tak już będzie, czy to kwestia tego, że teraz dużo leżę i mam mniej ruchu, a brzuch coraz większy
Shiny, skoro nawet leżeć nie dajesz rady to może powinnaś się przejść do lekarza?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 12:32   #3251
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziewczyny, ile czasu najdłużej nie czułyscie ruchów? Nie wiem czy powinnam się juz martwić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-03, 13:01   #3252
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile czasu najdłużej nie czułyscie ruchów? Nie wiem czy powinnam się juz martwić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boku. Po chwili pewnie poczujesz ruchy . Przypomnisz który u Ciebie tc?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 13:08   #3253
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Jutro mam wizytę i zapytam co radzi. Na razie jestem po okladach termoforem, po zimnym okladzie, ćwiczyłam, mąż masował, kąpiel i troche zelzalo.

A na ten taping to gdzie się można umówić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 13:18   #3254
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Jutro mam wizytę i zapytam co radzi. Na razie jestem po okladach termoforem, po zimnym okladzie, ćwiczyłam, mąż masował, kąpiel i troche zelzalo.

A na ten taping to gdzie się można umówić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fizjoterapeuci je robią

https://fizjoterapeuty.pl/fizjoterap...g-w-ciazy.html

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 13:39   #3255
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Tez musze sie tym wreszcie zajac bo moje plecy nic a nic nie odpuszczaja a przez ostatnie zakazenie ukladu moczowego jakos temat zszedl na drugi plan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 15:16   #3256
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Nati - też proponuje podjesc i się położyć. U mnie najmocniej czuć jak leżę na plecach.
W ogóle to mam nadzieję, że mojemu synowi przejdzie do porodu trochę, bo na razie za każdym razem jak sobie na chwilę choć przysiade czy się położę to zaczyna szaleć. Mam wrażenie, że jeśli już śpi to max. pół godzinki na raz. A potem wygibasy. I tak w kółko. Od wczorajszej nocy praktycznie non stop szaleje. Oby tylko to było coś normalnego, bo zaczyna mnie zastanawiać ta nadaktywnosc...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 15:58   #3257
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

21 tc zaraz tak zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 17:41   #3258
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Moja wariuje jak zjem cos slodkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 18:18   #3259
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Zjadłam i bez zmian :/ może odsypia weekend, bo mieliśmy dość intensywny, kurcze zobaczymy wieczorem przed snem, wtedy się bardziej uaktywnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-03, 18:39   #3260
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

W 21t. to normalne, że czujesz tylko czasem. Ja miewałam nawet 1-2 dni przerwy wtedy. Dopiero tak od tygodnia (jestem w końcówce 23) czuję ją codziennie i o różnych porach.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 19:42   #3261
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mnie przy starszaku bardziej od kąpania, przewijania itp przerażało to, że będzie płakał a ja razem z nim bo nie będę wiedziała co zrobić i jak mu pomóc, albo kolki czy choroby. Na szczęście nic takiego nie zdarzyło się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 21:43   #3262
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Odezwała się malutka, chyba wszystko dobrze #panikara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Znacie jakieś fajne sklepy online z ubraniami, akcesoriami itd dla niemowląt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 23:06   #3263
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie to najbardziej odczuwalne kopniaki są jak się kładę do łóżka, właśnie o tej porze i nad ranem. Przez dzień aktywność spada, bo chodząc kołysamy maleństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 07:19   #3264
rociella
Przyczajenie
 
Avatar rociella
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 26
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie wczoraj wariował cały dzień, w dodatku kopał tak jakby do środka, w stronę narządów dość mało przyjemne uczucie xD Na szczęście na noc się uspokoił, bo już raz się zdarzyło, że nie dał mi spać w środku nocy.
rociella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 07:20   #3265
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Odezwała się malutka, chyba wszystko dobrze #panikara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Znacie jakieś fajne sklepy online z ubraniami, akcesoriami itd dla niemowląt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się, że dostałaś kopa

Ostatnio zrobiłam zakupy na https://poscieldladzieci.pl/, na wyprzedaży są bardzo przyjemne ceny, ale nie wiem jak jakość... Jeszcze czekam aż przesyłka dotrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 07:52   #3266
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Nati996 nie jesteś panikara wcześniej też tak miałam że jak młody dłużej się nie ruszał to się trochę martwiłam ale tak jak pisała shinypearl we wcześniejszych tygodniach może tak być ze dziecka się dłużej nie czuje. Najważniejsze że jednak się odezwała

Ja ostatnio zamawiałam na dolce sonno, dla siebie dwie koszule nocne a dla młodego body, ale też jeszcze czekam na przesyłkę.

Mnie chyba jakieś przeziębienie dopadło, kataru dostałam :/
A dzisiaj wizyta, zobaczymy co lekarz powie bo z czwartkowego badania krwi mam trochę za wysokie TSH.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 08:47   #3267
aniawrzes
Przyczajenie
 
Avatar aniawrzes
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dla chłopca wybraliśmy imię Czarek, a dla dziewczynki było nam jakoś łatwiej i padło na Gabrysię, w czwartek się okaże co tam w środku siedzi

Lekarz mi mówił, że w II trymestrze nie trzeba się niepokoić o ruchy dziecka, ponieważ ono jest jeszcze małe i może się różnie układać, ja miałam na badaniu dziecko ułożone w pozycji miednicowej i przez to mogłam słabiej odczuwać ruchy, później dziecko zmieniło pozycję i kolejnego dnia już czułam jak kopie
aniawrzes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 09:04   #3268
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez aniawrzes Pokaż wiadomość
Dla chłopca wybraliśmy imię Czarek, a dla dziewczynki było nam jakoś łatwiej i padło na Gabrysię, w czwartek się okaże co tam w środku siedzi

Lekarz mi mówił, że w II trymestrze nie trzeba się niepokoić o ruchy dziecka, ponieważ ono jest jeszcze małe i może się różnie układać, ja miałam na badaniu dziecko ułożone w pozycji miednicowej i przez to mogłam słabiej odczuwać ruchy, później dziecko zmieniło pozycję i kolejnego dnia już czułam jak kopie
My również chłopca chcieliśmy nazwać Czarek!
Ale oczywiście okazało się, że to dziewczynka i będzie Kasia A właśnie z wyborem imienia dla dziewczynki był u nas straszny problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 10:42   #3269
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Nati996 nie jesteś panikara wcześniej też tak miałam że jak młody dłużej się nie ruszał to się trochę martwiłam ale tak jak pisała shinypearl we wcześniejszych tygodniach może tak być ze dziecka się dłużej nie czuje. Najważniejsze że jednak się odezwała

Ja ostatnio zamawiałam na dolce sonno, dla siebie dwie koszule nocne a dla młodego body, ale też jeszcze czekam na przesyłkę.

Mnie chyba jakieś przeziębienie dopadło, kataru dostałam :/
A dzisiaj wizyta, zobaczymy co lekarz powie bo z czwartkowego badania krwi mam trochę za wysokie TSH.
Jakie masz TSH?


Dzień dobry
Ja też od dwóch dni jakby słabiej czuję.. ale ostatnio właśnie na USG był ułożony miednicowo, staram się nie stresować.
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 10:52   #3270
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Moja dzis daje czadu od rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.