Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 18:52   #3241
czarnadg
Przyczajenie
 
Avatar czarnadg
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: jaki kolor włosów

Szczerze mówiąc wszyscy też tak sądzą, ale mam dosyć robienia z siebie kogoś innego. farbuję włosy, brwi robię henną i maluję się, no i kremy brązujące. Choć make up uwielbiam Ale czasem chciałabym być znów blondynką, tylko nie taką białą, tylko naturalną. Właśnie Ty masz taki blond. Nie jest on taki nachalny Miałam iść na dekoloryzację do dobrego fryzjera ale boję się wydać ponad 200zł, bo nie mam pewności czy będę zadowolona. Zresztą nawet już nie pamiętam dokładnie czy miałam popielaty czy mysi odcień tego blondu.. Ale przy mojej jasnej cerze i ciemno niebieskich oczach to ten blond to chyba nie może być zbyt chłodny?! podoba mi się kolor jaki ma Pola Czarnecka - prezenterka Polsat cafe ''zoom na miasto'. Ona też ma jasną i gładką cerę. tylko, że ona ma chyba piwne oczy.. Wiem sama nie wiem czy by mi pasował..

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Myślicie, że kolor jaki nosi rozalia mancewicz mógłby okazać się dobry do mojej chłodnej urody?
tu link z jej zd.
http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,10166344.html?i=3
czarnadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:39   #3242
uleczkaaa8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polkowice
Wiadomości: 19
GG do uleczkaaa8
Dot.: Re: BLONDYNKI i PANI GRAZYNKO pOmÓżCiE!!!

Teraz ja Was poproszę o pomoc. Fryzjer za tydzień a ja ciągle nie wiem co robić. Odkąd zaczęłam tylko farbować włosy robiłam balejaż i wyglądałam tak jak na pierwszych zdjęciach. Jednak chciałam być bardziej blondynką dlatego poprosiłam swoją fryzjerkę o farbę na całe włosy. Byłam przerażona bo wydawały mi się strasznie żółte. Teraz robiłam drugi raz i już lepiej wyglądają ( zdjęcia w czarnej koszuli ). No ale jak przed każdym pójściem do fryzjera nachodzą mnie wątpliwości co robić. Bo co, dalej brnąć w ten blond w którym fakt faktem nie czuję sie teraz najlepiej ( chodzi o farbę - wydaje mi się że wyglądają strasznie nienaturalnie ) czy co robić. Podobają mi się takie blondy jak te na zdjęciach ale nie wiem czy wyjdą. Czy może całkiem zmienić i pójść w brąz czy rudy ? Błagam pomóżcie co będzie pasowało do mojej osoby.


Ps. ostatnio wpadłam na ten kolo i się w nim zakochałam, tylko jak to zrobić i czy w ogóle robic

http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/o...ura1163670.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6010422.jpg (31,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2760b.jpg (28,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0452.jpg (18,4 KB, 53 załadowań)
uleczkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:02   #3243
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Re: BLONDYNKI i PANI GRAZYNKO pOmÓżCiE!!!

trzeba myć szamponem żeby nie żółkły, ale to niszczy włosy i wymaga duzo zaangażowania w nie. Dla Ciebie to chyba za jasny kolor . Myślę, że ok wyglądałoby gdybyś zrobiła sobie balayage z brązami
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:39   #3244
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Re: BLONDYNKI i PANI GRAZYNKO pOmÓżCiE!!!

Cytat:
Napisane przez uleczkaaa8 Pokaż wiadomość
Teraz ja Was poproszę o pomoc. Fryzjer za tydzień a ja ciągle nie wiem co robić. Odkąd zaczęłam tylko farbować włosy robiłam balejaż i wyglądałam tak jak na pierwszych zdjęciach. Jednak chciałam być bardziej blondynką dlatego poprosiłam swoją fryzjerkę o farbę na całe włosy. Byłam przerażona bo wydawały mi się strasznie żółte. Teraz robiłam drugi raz i już lepiej wyglądają ( zdjęcia w czarnej koszuli ). No ale jak przed każdym pójściem do fryzjera nachodzą mnie wątpliwości co robić. Bo co, dalej brnąć w ten blond w którym fakt faktem nie czuję sie teraz najlepiej ( chodzi o farbę - wydaje mi się że wyglądają strasznie nienaturalnie ) czy co robić. Podobają mi się takie blondy jak te na zdjęciach ale nie wiem czy wyjdą. Czy może całkiem zmienić i pójść w brąz czy rudy ? Błagam pomóżcie co będzie pasowało do mojej osoby.


Ps. ostatnio wpadłam na ten kolo i się w nim zakochałam, tylko jak to zrobić i czy w ogóle robic

http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/o...ura1163670.htm
Moim zdaniem na tym trzecim zdjęciu w czarnej koszuli wygladasz ładnie. Pasuje Ci taki odcień blondu. Myslę, ze ten, który Ci się podoba jest za jasny i zbyt popielaty. Na moje oko jesteś wiosną. Cięzko to stwierdzić tylko po zdjęciach, ale na zdjęciu trzecim przy ciepłym kolorze twoje cera wyraźnie wypada korzystnie i oczy nabierają blasku. Myslę, że narazie może spróbujesz cos w ciepłych tonacjach blondu, a to nie znaczy zółtych. Na poziomie 9, może 9.31
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majirel04.jpg (80,8 KB, 20 załadowań)
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:04   #3245
Hudymka
Przyczajenie
 
Avatar Hudymka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Cool Fioletowe włosy

Mam pomysł na dość oryginalną fryzurę... Otóż mam naturalny kolor ciemny blond i zafarbowany spód włosów na bardzo jasny blond. Już kilka razy farbowałam na fiolet i wychodzi super, jednak ten blond spód zrobiłam sobie niedawno a fiolet ,,sprał'' się do mojego naturalnego koloru...

Jak myślicie czy jak teraz zafarbuję na fiolet i zostawię ten biały spód będzie to pasowało ?
Hudymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:47   #3246
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: Fioletowe włosy

nie wydaje mi się żeby pasowało , będziesz wyglądała jak łaciata milka
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:53   #3247
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: kolor włosów

taak , ale wątpie żeby to ładnie wyglądało , idź do fryzjerki i zrób od razu farbowanie z pasemkami tak żeby włosy byłe jednolite
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 12:55   #3248
Hudymka
Przyczajenie
 
Avatar Hudymka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Fioletowe włosy

szukałam na necie jakieś zdjęcie takiej fryzury no ale nie udało mi się znaleźć... jakby ktoś widział lub miał to proszę o linki
Hudymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 13:22   #3249
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Fioletowe włosy

będziesz przypominała takie babcie z fioletowymi włosami (swoją drogą, czy one się specjalnie tak na fioletowo farbują? czy to wynik jakichś nieudanych eksperymentów? )
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:47   #3250
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Fioletowe włosy

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
będziesz przypominała takie babcie z fioletowymi włosami (swoją drogą, czy one się specjalnie tak na fioletowo farbują? czy to wynik jakichś nieudanych eksperymentów? )
Bo babcie są siwe i przez to wychodzą im cuda nie widy. \
Kiedyś farbnęłam czarną szamponetką na jasny blond i wyszły zielone, więc tak samo wychodzi babciom. Chcą kolor bakłażanowy i wychodzi fiolet, chcą ciemną wiśnie wychodzą różowe, chcą czerń granatową i wychodzą niebieskie xD.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:50   #3251
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: jaki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez czarnadg Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc wszyscy też tak sądzą, ale mam dosyć robienia z siebie kogoś innego. farbuję włosy, brwi robię henną i maluję się, no i kremy brązujące. Choć make up uwielbiam Ale czasem chciałabym być znów blondynką, tylko nie taką białą, tylko naturalną. Właśnie Ty masz taki blond. Nie jest on taki nachalny Miałam iść na dekoloryzację do dobrego fryzjera ale boję się wydać ponad 200zł, bo nie mam pewności czy będę zadowolona. Zresztą nawet już nie pamiętam dokładnie czy miałam popielaty czy mysi odcień tego blondu.. Ale przy mojej jasnej cerze i ciemno niebieskich oczach to ten blond to chyba nie może być zbyt chłodny?! podoba mi się kolor jaki ma Pola Czarnecka - prezenterka Polsat cafe ''zoom na miasto'. Ona też ma jasną i gładką cerę. tylko, że ona ma chyba piwne oczy.. Wiem sama nie wiem czy by mi pasował..

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Myślicie, że kolor jaki nosi rozalia mancewicz mógłby okazać się dobry do mojej chłodnej urody?
tu link z jej zd.
http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,10166344.html?i=3
wydaje mi sie, ze mogloby to fajnie wgladac... mi to chyba najbardziej szkoda tych moich wlosow, bo to rozjasnianie je rujnuje chcialabym je po prostu farbowac, a nie meczyc rozjasniaczem
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 20:00   #3252
bezczebelna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Włosy - czas na zmiany

HEJ!
Sporo myślałam i postanowiłam coś zrobić z moimi włosami. Są średniej długości, wycieniowane, naturalny ciemny blond. Grzywka na bok. Fryzura nawet mi odpowiada, choć zastanawiam się czy nie zrobić czegoś z grzywką.

Właściwie, to chodzi mi o pofarbowanie końcówek włosów. Co o tym myślicie? Nie chodzi mi u o jakiś extrawagancki kolor jak różowy czy czerwony. Myślałam raczej o czymś lekko rudawym, czarnym lub nieco ciemniejszym niż mój naturalny kolor włosów. Co Wy na to? Jeśli źle wyjdzie, o ewentualnie mogę obciąć te końcówki...

A może macie jakieś inne pomysły?

Nie wiem, może jakieś fajne pasemko albo coś. Nie chcę raczej farbować całych włosów.

Wiem, że takie wątki już były, ale jestem u nowa i lekko zdesperowana, zależy mi na czasie. Nowy rok szkolny się już zaczął, chcę coś w sobie zmienić.
bezczebelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 20:53   #3253
czarnadg
Przyczajenie
 
Avatar czarnadg
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: jaki kolor włosów

Z tego co widzę na zdjęciach to masz zbliżony kolor, tylko bardziej szary blond. Więc.. Uwaga! nie potrzebujesz rozjaśniacza, który niszczy włosy! Wystarczy, że kupisz farbę, ona rozjaśnia! Większość kobiet robi ten błąd. Tylko czarnulki i kobiety z ciemnymi włosami są skazane na tradycyjny rozjaśniacz. Farby te do blondu nie niszczą tak włosów, a ładnie rozjaśnią Polecam z l'oreal lub jakieś włoskie.. nie pamiętam nazwy
czarnadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 23:31   #3254
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Fioletowe włosy

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
będziesz przypominała takie babcie z fioletowymi włosami (swoją drogą, czy one się specjalnie tak na fioletowo farbują? czy to wynik jakichś nieudanych eksperymentów? )
Mnie również to intrygowało, więc kiedyś zapytałam wprost taką "fioletową" babcię o jej włosy a on a mi odpowiedziała, że robi sobie płukanką do włosów siwych, blond i rozjaśnianych i tak jej wychodzi.
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 06:20   #3255
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: jaki kolor włosów

Cytat:
Napisane przez czarnadg Pokaż wiadomość
Z tego co widzę na zdjęciach to masz zbliżony kolor, tylko bardziej szary blond. Więc.. Uwaga! nie potrzebujesz rozjaśniacza, który niszczy włosy! Wystarczy, że kupisz farbę, ona rozjaśnia! Większość kobiet robi ten błąd. Tylko czarnulki i kobiety z ciemnymi włosami są skazane na tradycyjny rozjaśniacz. Farby te do blondu nie niszczą tak włosów, a ładnie rozjaśnią Polecam z l'oreal lub jakieś włoskie.. nie pamiętam nazwy
miałam kiedyś Viking Loreala to raczej mi się efekt na odroście nie podobał nawet nie potrafię sama określić jaki mam kolor włosow dziewczyny na wizazu podają stopnie,jakies poziomy,ale jak to określić??? To wtedy może łatwiej byłoby mi poszukać tej farby rozjaśniającej dla mnie. Obawiam się, że jakbym pomalowała włosy farbą, to odrost wyszedłby ciemniejszy niż reszta, bo reszta jest rozjaśniana.. Ale nie wiem czy ja wgl dobrze rozumuję jeżeli miałabym zostać przy blondzie to chciałabym mieć mniej więcej taki kolor http://bi.gazeta.pl/im/1/7382/z73828...sja-blond-.jpg Osiągnę to jakąś farba?? Odrosty się pokryją?Mam w domu farbę majirel 10.21 z oxy 9%, mogę ją połączyć z jakąś inną?

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2011-09-02 o 10:05 Powód: dodatkowe info
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 08:53   #3256
bywabywa
Przyczajenie
 
Avatar bywabywa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
Dot.: Włosy - czas na zmiany

bezczebelna mi sie strasznie nie podobaja te farbowane końcowki ale to kwestia gustu.

Ja bym sobie na Twoim miejscu zrobila jakieś pasemka jaśniejsze i ciemniejsze ... mialam tak kiedys i bylo ładnie
__________________
Żaden lew nie traci snu, przejmując się opinią owiec...







bądź nieprzytomnie szczęśliwa,
przynajmniej udawaj.
bywabywa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:40   #3257
czarnadg
Przyczajenie
 
Avatar czarnadg
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Bląd????? Powinno być blond.. Nie mam pytań!!! (TO ODNOŚNIE SONDY Z POCZĄTKU STRONY)
czarnadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 09:57   #3258
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cześć
I ja mam do Was prośbę.
Nigdy nie farbowałam włosów ale od dłuższego czasu chodzi za mną totalna zmiana- i fryzury i koloru.
Z tego co wiem, od pani wizażystki jestem typem "pani jesień". Mam zielone oczy ze złotymi plamkami. Z tego co mi doradzała to włosy w kolorze rudym bądź jasnym brązie.
Jednak mam ochotę zrobić kolor karmelkowy albo pójść w stronę rozjaśnienia ich, takiego złotego koloru..

Jednak sama nie wiem. Zewsząd słyszę, że rudy, brąz, nie farbuj.. a ja już sama nie wiem co zrobić

Oprócz tego chciałabym też zmienić fryzurę-myślę nad grzywką.
Miałam już parę razy i słyszałam od wielu osób, że b.ładnie mi w grzywce.
Wiem, że to nie od fryzur wątek ale może i tutaj mi pomożecie..

Bardzo proszę o rady

Pozdrawiam

PS. wybaczcie takie zdjęcie ale nie mam innego a minę tu mam okropną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwad.jpg (54,2 KB, 24 załadowań)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:10   #3259
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Myślę, że fajnie byłoby ożywić trochę Twój kolor, karmel albo JASNY brąz byłyby super, ten obecny masz taki troszkę nudnawy .
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 07:40   #3260
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Myślę, że fajnie byłoby ożywić trochę Twój kolor, karmel albo JASNY brąz byłyby super, ten obecny masz taki troszkę nudnawy .
Wiem właśnie Nawet nie troszkę.. Bardzo bym powiedziała
Czuję się w nim rozmyta, bez wyrazu. Chciałabym podkreślić zielone oczy i piegi.
Trochę boję się na razie iść w brąz..
A gdybym je rozjaśniła? Tzn. poszła w taki..słomiany?

A czy miałabyś może jakieś propozycje mniej więcej dla mnie?
Lub któraś z Was?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:17   #3261
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Mam, taki karmel, pięknie podkreśla zielone oczy i piegi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karmel.jpg (16,1 KB, 23 załadowań)
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:39   #3262
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Śliczny
Mnie się strasznie podoba ten rudy.jpg

Ale one troszkę chyba są za rude..
A na początku nie wiem czy chciałabym tak eksperymentować..
Myślisz, że dałoby się zrobić coś pomiędzy??

I co myślisz o tym rozjaśnieniu??
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:35   #3263
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Ten kolor też jest świetny! Taki pomiędzy to mam właśnie teraz, wygląda suuuuper . Powiedz, chcesz eksperymentować z farbami drogeryjnymi czy profesjonalnymi?

Myślę, że rozjaśnienie to tak średnio, jeżeli już blond to ciemny złoty.....
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 14:36   #3264
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

A masz może jakieś zdjęcie swoich włosów?
Myślę, że z drogeryjnymi? Nie orentuję się w różnicach w cenie ale pewnie lepiej dla portfela wyjdą drogeryjne..

Mam tutaj jeszcze zdjęcia moich włosów, może to jakoś pomoże..

PS. jutro idę zrobić grzywkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (55,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ajjja.jpg (71,1 KB, 15 załadowań)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 14:47   #3265
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Zrobię i wkleję. To zależy jakie farby, profesjonalne to cena 25-30zł, czyli np. w porównaniu do drogeryjnego Loreala to nie dużo.

Jednak z drogeryjnymi jest ryzyko spore, że kolor nie wyjdzie taki jak chcesz, niewiele mają wspólnego z tym co na opakowaniu, a wszystko prawie co ma w nazwie "brąz" wychodzi czarno.....
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:25   #3266
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Rozumiem. W takim razie gdybym farbowała to raczej drogeryjne.

Tutaj znalazłam jakiś złoty..
http://www.palette.pl/nasze-produkty...locisty-blond/
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:40   #3267
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Przemyśl 950 . Ten który wyszukałaś jest fajny, ale wyjdzie ciemniej.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:47   #3268
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Nie znam się więc powiedz mi czy to jest farba czy tj. szamponetka??
I jak ten krem by się zmywał??

I czy myślisz, że fryzjerka zrobiłabym mi gdybym przyniosła jej tą farbę czy nie bardzo by się zgodziła??
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 16:01   #3269
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

To jest farba. Nie używałam Palette ale z tego co słyszę to jest bardzo trwały.

Fryzjerki nakładają farbę, taką którą przyniesie klientka, tylko raczej nie w renomowanych, droższych salonach, w takich osiedlowych to tak.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 08:18   #3270
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? -wątek zbiorczy

Rozumiem.
Dzisiaj idę do fryzjerki, zapytam się jak ona to widzi i czy ewentualnie zgodziłaby się na coś takiego

A powiedz mi, czy warto na początek spróbować z szamponetką??
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.