PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 20:13   #3241
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 778
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez milena1706 Pokaż wiadomość
na zdjęciu tego nie widać ale na serio boczki od zawsze były moją zmorą
szczupłe osoby często mają ten problem, ja od siebie polecam regularne pływanie amen.
__________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. "
św. Augustyn


zaręczona 30.03.2012
mama maleńkiego Miłoszka 17.07.2012
niedługo żona
niedługo matura
wygrałam swoje życie !
zielona_zabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:29   #3242
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

to ja dla odmiany dodam mój gruby brzuch :/ może ktoś mi doradzi co najlepiej ćwiczyć i w jakich ilościach żeby się go jak najszybciej pozbyć....?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4577-001.jpg (32,2 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4576-001.jpg (40,2 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4578-001.jpg (34,0 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4647-001.jpg (43,0 KB, 445 załadowań)
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:14   #3243
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
to ja dla odmiany dodam mój gruby brzuch :/ może ktoś mi doradzi co najlepiej ćwiczyć i w jakich ilościach żeby się go jak najszybciej pozbyć....?
Porządny trening siłowy całego ciała
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:08   #3244
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Podgladam Was chyba od pol roku, podziwiajac Wasze brzuchy i wpedzajac sie w kompleksy, a jednoczesnie niesamowicie motywujac.

Niedawno bardzo przytylam, wczesniej bylam szczupla, ale mialam niewyrzezbione cialo. Teraz lacze diete razem z cwiczeniami, a brzuch jest jedna z moich zmor. Najbardziej chodzi mi o dolna czesc...
Cwicze ABS, czasem robie brzuszki oraz cwiczenia aerobowe i niby czuje, ze miesnie sa twardsze, na golnej parti brzucha widac nawet lekki zarys, ale dolna czesc brzucha nic W dodatku mam okropne boczki, ktore sie wylewaja ze spodni...
Dotychczas udalo mi sie zgubic 5kg, a moj brzuch wyglada nastepujaco...

Wiecie moze Wy, co mogla bym zrobic, zeby uksztalcic troche dolna partie mojego brzuchola i pozbyc sie jakos tych wstretnych boczkow?

Ehh do idealu jeszcze taka dluga droga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picnik collage.jpg (18,6 KB, 672 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-10 14.03.04.jpg (13,2 KB, 404 załadowań)
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:33   #3245
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Podgladam Was chyba od pol roku, podziwiajac Wasze brzuchy i wpedzajac sie w kompleksy, a jednoczesnie niesamowicie motywujac.

Niedawno bardzo przytylam, wczesniej bylam szczupla, ale mialam niewyrzezbione cialo. Teraz lacze diete razem z cwiczeniami, a brzuch jest jedna z moich zmor. Najbardziej chodzi mi o dolna czesc...
Cwicze ABS, czasem robie brzuszki oraz cwiczenia aerobowe i niby czuje, ze miesnie sa twardsze, na golnej parti brzucha widac nawet lekki zarys, ale dolna czesc brzucha nic W dodatku mam okropne boczki, ktore sie wylewaja ze spodni...
Dotychczas udalo mi sie zgubic 5kg, a moj brzuch wyglada nastepujaco...

Wiecie moze Wy, co mogla bym zrobic, zeby uksztalcic troche dolna partie mojego brzuchola i pozbyc sie jakos tych wstretnych boczkow?

Ehh do idealu jeszcze taka dluga droga
Wyczuwam lekka przesadę w osądzie Twojego brzucha-przeciez nie jest taki zly,jak piszesz,a wręcz przeciwnie,zazdroszczę
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 07:10   #3246
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Dziewczyny jeśli chcecie porozmawiać na różne tematy to zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=330013&page=20 . Ten wątek służy do wklejania zdjęć a nie do rozmów na temat ćwiczeń itd.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 11:53   #3247
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

to i ja sie pokaże marzą mi sie delikatnie zarysowane mieśnie ale to tak troszke.. dzis mam zamiar zacząc 8 min abs
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120108604.jpg (19,9 KB, 222 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 20:52   #3248
Sharbat_Gula
Raczkowanie
 
Avatar Sharbat_Gula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z nienacka ;)
Wiadomości: 79
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Tak, trafiłam na nią na youtube i od razu wiedziałam, że to coś dla mnie po pierwszym treningu prawie nie mogłam się ruszać więc jest moc
Mam dopiero kilka za sobą więc to moje początki ale od jakiegoś czasu już biegam i to jako dodatek na rzeźbe.
Właśnie z dietą jest u mnie najbardziej krucho. Mam wytrwałość do ćwiczeń ale jak mam sobie czasami dobrego jedzonka odmówić to jest gorzej, no ale staram się

Ps. jeśli twój brzuch to efekty ćwiczeń z bodyrock.tv to tylko mnie motywujesz
moglabym się uśmiechnąc o linka do kanału owej Zuzanny, pozdrawiam! )
__________________
Wzrost 170cm

Ćwiczę z Ewą Ch. od 10.11.2012
Sharbat_Gula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:50   #3249
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Hej Dziewczyny. Właściwie aż dziwię się, że tu piszę. Jednak rok 2012 to rok wielkich zmian dla mnie, więc odważyłam się i tutaj napisać.

Chciałabym zgubić mój okropny brzuch. Historia jest u mnie na tyle skomplikowana, że jeszcze kilka lat temu babrałam się w zapędach anorektycznych, a następnie one przeszły w kompulsywne objadanie się. Obecnie leczę to na terapii, ale psychika to jedno, ciało to drugie.
Brzuch chce zgubić dla samej siebie, bo i tak go nikomu nie zamierzam pokazać przez to owłosienie, które niestety widać. Wyprzedzając pytania... robiłam badania endokrynologiczne, ginekologiczne, hormonalne itd. itp. Powtarzałam te badania, potem jeszcze konsultowałam się z innym lekarzem i z punktu zdrowotnego jest wszystko okay. Taka niestety "uroda". Jednak do sedna... Co mogę z tym zrobić? Ćwiczyłam od 23.10 do 23.12 codziennie na fitnessie pod okiem trenera, ale nic, a nic nie schudłam ani w cm nie straciłam. Ale nowy rok, zmiany, więc może się teraz uda. A i tak nie mam wcięcia w talii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0279.jpg (118,3 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0281.jpg (128,5 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0284.jpg (133,2 KB, 264 załadowań)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 12:10   #3250
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Właściwie aż dziwię się, że tu piszę. Jednak rok 2012 to rok wielkich zmian dla mnie, więc odważyłam się i tutaj napisać.

Chciałabym zgubić mój okropny brzuch. Historia jest u mnie na tyle skomplikowana, że jeszcze kilka lat temu babrałam się w zapędach anorektycznych, a następnie one przeszły w kompulsywne objadanie się. Obecnie leczę to na terapii, ale psychika to jedno, ciało to drugie.
Brzuch chce zgubić dla samej siebie, bo i tak go nikomu nie zamierzam pokazać przez to owłosienie, które niestety widać. Wyprzedzając pytania... robiłam badania endokrynologiczne, ginekologiczne, hormonalne itd. itp. Powtarzałam te badania, potem jeszcze konsultowałam się z innym lekarzem i z punktu zdrowotnego jest wszystko okay. Taka niestety "uroda". Jednak do sedna... Co mogę z tym zrobić? Ćwiczyłam od 23.10 do 23.12 codziennie na fitnessie pod okiem trenera, ale nic, a nic nie schudłam ani w cm nie straciłam. Ale nowy rok, zmiany, więc może się teraz uda. A i tak nie mam wcięcia w talii.
Ja odbiegnę od tematu trochę. Owłosienie jest ale to chyba nie powód żeby brzucha nie pokazywać - przecież jest masa sposobów depilacji. Polecam wosk w plastrach - sama używam najtańszego z rossmana i dobrze sobie radzi Jest też teraz na gruponach trochę ofert depilacji laserowej za małe pieniądze.

Co ćwiczyłas na fitnessie i jak się odzywiałas przez ten czas?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 12:26   #3251
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez amfa333 Pokaż wiadomość
Oto mój brzuszek ) Z góry przepraszam za jakość, ale zdjęcia są wycięte z filmiku (
Extra
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 13:33   #3252
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ja odbiegnę od tematu trochę. Owłosienie jest ale to chyba nie powód żeby brzucha nie pokazywać - przecież jest masa sposobów depilacji. Polecam wosk w plastrach - sama używam najtańszego z rossmana i dobrze sobie radzi Jest też teraz na gruponach trochę ofert depilacji laserowej za małe pieniądze.

Co ćwiczyłas na fitnessie i jak się odzywiałas przez ten czas?
W sprawie owłosienia odpiszę ci na PW aby nie robić tu zbędnego bałaganu.
Co do ćwiczeń to były różne. Każdego dnia inne. Były na brzuch, cardio, były ogólnie na całe ciało, na cellulit. Każdego dnia inne i nie zawsze miałam z tą samą osobą, czasami się ci trenerzy zamieniali.
Jadłam tyle samo i może to było przyczyną, no ale ja nawet 1 cm nie straciłam. Często z tych ćwiczeń nie wychodziłam w ogóle zmęczona, poza ćwiczeniami z taką jedną panią Kamilą, stamtąd wychodziłam i nie wiedziałam jak się nazywam. Na ćwiczeniach naprawdę się nie obijałam i codziennie, systematycznie chodziłam.
Co do odżywiania to ja nie umiem się odżywiać (czytaj: anoreksja, obecnie kompulsywne objadanie się). U mnie jest niestety system 0-1, wszystko lub nic, teraz lub nigdy, A lub B, czarne lub białe. Nie lubię czekać na efekty. I bardzo, bardzo trudno mi iść z samą sobą na kompromis, stąd ten system 0-1.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-20 o 13:35
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 13:44   #3253
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

cwiczenia bez diety nic nie dadza.
tak samo jak dieta bez cwiczen.
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 17:39   #3254
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
W sprawie owłosienia odpiszę ci na PW aby nie robić tu zbędnego bałaganu.
Co do ćwiczeń to były różne. Każdego dnia inne. Były na brzuch, cardio, były ogólnie na całe ciało, na cellulit. Każdego dnia inne i nie zawsze miałam z tą samą osobą, czasami się ci trenerzy zamieniali.
Jadłam tyle samo i może to było przyczyną, no ale ja nawet 1 cm nie straciłam. Często z tych ćwiczeń nie wychodziłam w ogóle zmęczona, poza ćwiczeniami z taką jedną panią Kamilą, stamtąd wychodziłam i nie wiedziałam jak się nazywam. Na ćwiczeniach naprawdę się nie obijałam i codziennie, systematycznie chodziłam.
Co do odżywiania to ja nie umiem się odżywiać (czytaj: anoreksja, obecnie kompulsywne objadanie się). U mnie jest niestety system 0-1, wszystko lub nic, teraz lub nigdy, A lub B, czarne lub białe. Nie lubię czekać na efekty. I bardzo, bardzo trudno mi iść z samą sobą na kompromis, stąd ten system 0-1.
W takim razie może dla ciebie lepsze będzie wpojenie sobie zasad zdrowego odżywiania. Zacznij od tych podstawowych - pij dużo wody, ogranicz słodycze i szkodliwe tłuszcze, 5 małych posiłków dziennie zamiast 3 dużych, do każdego posiłku jedz warzywa.
Wydaje mi się, że to w diecie tkwi poblem skoro cwiczysz i najpierw tu bym próbowała zmian.

A link do kanłu Zuzanny to http://www.youtube.com/user/ZuzkaLight
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:18   #3255
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
W takim razie może dla ciebie lepsze będzie wpojenie sobie zasad zdrowego odżywiania. Zacznij od tych podstawowych - pij dużo wody, ogranicz słodycze i szkodliwe tłuszcze, 5 małych posiłków dziennie zamiast 3 dużych, do każdego posiłku jedz warzywa.
Wydaje mi się, że to w diecie tkwi poblem skoro cwiczysz i najpierw tu bym próbowała zmian.

A link do kanłu Zuzanny to http://www.youtube.com/user/ZuzkaLight
Ja zasady zdrowego żywienia znam, niekoniecznie stosuję. Miałam w swoim życiu okres gdzie przez 4 miesiące nie tknęłam nic słodkiego, słonego i w ogóle cukru. Żałuję, że po 4 miesiącach wróciłam. Cukru nadal mało używam, bo ja słodzę tylko kawę, reszty nie. Wody piję dużo jakieś 1,5-2 litry dziennie + inne napoje typu zielona herbata. Problem faktycznie może leżeć w ilości posiłków. Rano zwykle nie jem nic i mój pierwszy posiłek jest koło 14-15.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-21 o 18:21
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:24   #3256
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

oooooooooooooooooo matko z córką ...

tak sobie poglądam ten temat od kilku tygodni i dziś postanowiłam, że i jak wstawię swoją oponę

ogólnie to chcę powiedzieć, że mam MEGA KOMPLEKSY!!!
Wiele z Was ma brzuch o jakim ja obecnie mogę jedynie pomarzyć, choć wiem, że taki brzuch nie zr się Wam 'sam z sibie' tylko na niego cieżko pracowałyście...

ja też się ostatecznie zabrałam do roboty jak w styczniu mój luby robił sb zdjęcia rzeźby to i ja wskoczyłam przed obiektyw i myślałam że widzę podwójnie!!! tragedia spasłam się jak dziki bąk ...

zawsze ważyłam ok 57-58kg i czułam się świetnie (mam 170cm), nie wygladałam jak szkapa ale nie miałam brzucha potem waga tylko rosła i rosła... w sierpniu 2010 wazylam 63kg a po przyjezdzie do UK w grudniu moja waga wyniosła ... (UWAGA) 69kg !!! tyle że nie zdawałąm sb z tego sprawy... dopiero to zdjęcie otworzyło mi oczy...

obecnie biegam i ćwicze 8ABS... niestety od 1tyg mam przestuj w bieganiu bo naciągłam przez własną GŁUPOTĘ rozcięgliwo podeszwowe więc modle się co bym jeszcze wogole wskoczyłą w swoje buciki ... ale 8ABS robie ok 2-3 razy dziennie, z tym, że równiez musze modyfikowac cwiczenia bo mi nie wolno wszystkich wykonywac ze wzgledu na staaaaara kontuzje kregoslupa (latało się na sankach) ... i tak jakos sobie radze ... na dzien dzisiejszy waga pokazuje 63kg ... staram sie unikac wszyskich slodyczy, choc w zyciu ich calkowicie nie wyeliminuje - juz taka moja 'uroda' ale jak juz jem cos slodkiego to pilnuje klc... no i jem mniej, i jem wiecej owocow, jogutrow, ryb, jajek itp. wczesniej moje menu to chipsy, pepsi oczywiscie regular bo jak inaczej (teraz jej nie tkne pile tylko diet), i slodycze snikersy kit katy i inne ☠☠☠☠☠☠☠y ...

mam nadzieje ze do 5 kwietnia zgubie 4-5kg wiedy bd MEGA szczesliwa! i zr wszystko zeby mi sie udalo!!!

a teraz moje nieszczesne i okropne zdjęcia ...
pierwsze od lewej z: 17/01/2012
drugie od lewej z:20/02/2012
trzecie bd ok 20/03/2012 i bd BOSKIE hahaha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.01.jpg (60,8 KB, 517 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.011.jpg (55,2 KB, 490 załadowań)
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:03   #3257
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez myaja Pokaż wiadomość
oooooooooooooooooo matko z córką ...

tak sobie poglądam ten temat od kilku tygodni i dziś postanowiłam, że i jak wstawię swoją oponę

ogólnie to chcę powiedzieć, że mam MEGA KOMPLEKSY!!!
Wiele z Was ma brzuch o jakim ja obecnie mogę jedynie pomarzyć, choć wiem, że taki brzuch nie zr się Wam 'sam z sibie' tylko na niego cieżko pracowałyście...

ja też się ostatecznie zabrałam do roboty jak w styczniu mój luby robił sb zdjęcia rzeźby to i ja wskoczyłam przed obiektyw i myślałam że widzę podwójnie!!! tragedia spasłam się jak dziki bąk ...

zawsze ważyłam ok 57-58kg i czułam się świetnie (mam 170cm), nie wygladałam jak szkapa ale nie miałam brzucha potem waga tylko rosła i rosła... w sierpniu 2010 wazylam 63kg a po przyjezdzie do UK w grudniu moja waga wyniosła ... (UWAGA) 69kg !!! tyle że nie zdawałąm sb z tego sprawy... dopiero to zdjęcie otworzyło mi oczy...

obecnie biegam i ćwicze 8ABS... niestety od 1tyg mam przestuj w bieganiu bo naciągłam przez własną GŁUPOTĘ rozcięgliwo podeszwowe więc modle się co bym jeszcze wogole wskoczyłą w swoje buciki ... ale 8ABS robie ok 2-3 razy dziennie, z tym, że równiez musze modyfikowac cwiczenia bo mi nie wolno wszystkich wykonywac ze wzgledu na staaaaara kontuzje kregoslupa (latało się na sankach) ... i tak jakos sobie radze ... na dzien dzisiejszy waga pokazuje 63kg ... staram sie unikac wszyskich slodyczy, choc w zyciu ich calkowicie nie wyeliminuje - juz taka moja 'uroda' ale jak juz jem cos slodkiego to pilnuje klc... no i jem mniej, i jem wiecej owocow, jogutrow, ryb, jajek itp. wczesniej moje menu to chipsy, pepsi oczywiscie regular bo jak inaczej (teraz jej nie tkne pile tylko diet), i slodycze snikersy kit katy i inne ☠☠☠☠☠☠☠y ...

mam nadzieje ze do 5 kwietnia zgubie 4-5kg wiedy bd MEGA szczesliwa! i zr wszystko zeby mi sie udalo!!!

a teraz moje nieszczesne i okropne zdjęcia ...
pierwsze od lewej z: 17/01/2012
drugie od lewej z:20/02/2012
trzecie bd ok 20/03/2012 i bd BOSKIE hahaha
Ja uważam, że świetnie Ci idzie. Miesiąc i naprawdę widoczny rezultat. Powodzenia dalej, trzymam kciuki i wierzę że Ci się uda. Naprawdę różnica jest i będzie jeszcze większa!
ps. Wyprostuj się, ściągnij łopatki, pierś do przodu, brzuch spięty i zobaczysz, że od razu człowiek czuje się lepiej, ładniej i tak też wygląda. Poważnie mówię. Za każdym razem jak sobie przypomnisz prostuj plecy i 'wciągaj' brzuch (spinaj, bo nie chodzi tu o prawdziwe mocne wciągnięcie brzucha ). Wyrobisz nawyk, uważam, że pomocny dla sylwetki.

Edytowane przez garden_d
Czas edycji: 2012-02-21 o 21:06
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:39   #3258
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

dzieki za opinie i oczywiscie za dobre slowo jak i MOTYWACJE do dalszej pracy i niekonczacej sie walki z slodyczami... wrrrrr
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:21   #3259
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

myaja super, gratuluję! Działaj dalej!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 09:26   #3260
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

myaja, ja również gratuluję! naprawdę widać różnicę, oby tak dalej
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:00   #3261
iwi44
Raczkowanie
 
Avatar iwi44
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 90
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

myaja, bardzo ladne efekty, tak trzymaj a napeweno osiagniesz swoj cel.
__________________

iwi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:32   #3262
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja zasady zdrowego żywienia znam, niekoniecznie stosuję. Miałam w swoim życiu okres gdzie przez 4 miesiące nie tknęłam nic słodkiego, słonego i w ogóle cukru. Żałuję, że po 4 miesiącach wróciłam. Cukru nadal mało używam, bo ja słodzę tylko kawę, reszty nie. Wody piję dużo jakieś 1,5-2 litry dziennie + inne napoje typu zielona herbata. Problem faktycznie może leżeć w ilości posiłków. Rano zwykle nie jem nic i mój pierwszy posiłek jest koło 14-15.
Też kiedyś nie jadłam śniadań bo nie miałam na nie czasu, ale na szczęście oduczyłam się tego.
Trzeba zjeść śniadanie, żeby pobudzić metabolizm, to najważniejszy posiłek dnia. Nie da się zrzucić nadmiaru tłuszczu będąc przez pół dnia na głodówce, bo spowalniasz metabolizm.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 18:48   #3263
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Też kiedyś nie jadłam śniadań bo nie miałam na nie czasu, ale na szczęście oduczyłam się tego.
Trzeba zjeść śniadanie, żeby pobudzić metabolizm, to najważniejszy posiłek dnia. Nie da się zrzucić nadmiaru tłuszczu będąc przez pół dnia na głodówce, bo spowalniasz metabolizm.
Dokładnie,a potem juz nic nie pomaga i wpada sie w bledne kolo
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:13   #3264
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

A to mój brzuch nad którym wciąż pracuję. Staram się codziennie ale nie zawsze to się udaje (praca ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00282m.jpg (8,5 KB, 335 załadowań)
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:04   #3265
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
A to mój brzuch nad którym wciąż pracuję. Staram się codziennie ale nie zawsze to się udaje (praca ).
Ah... marzenia me! super super!
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:05   #3266
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
A to mój brzuch nad którym wciąż pracuję. Staram się codziennie ale nie zawsze to się udaje (praca ).

ideal!!! powiedz jak cwicysz? czy stosujesz diete?
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:34   #3267
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
Ah... marzenia me! super super!
Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
ideal!!! powiedz jak cwicysz? czy stosujesz diete?
Dzięki dziewczyny za miłe słowa

Czy stosuję dietę? Raczej nie. Po prostu staram się odżywiać racjonalnie. Na szczęście zdrowe produkty (zwłaszcza wszelkie zboża i kasze) bardzo lubię. Nawet na śniadanie potrafię jeść kaszę gryczaną z twarogiem Dużo warzyw, wody. Nie lubię niczego co gazowane, więc nie piję w ogóle, nie smakują mi fast foody (wyjątek - domowa pizza Staram się ograniczyć słodycze, które zawsze były moją słabością

Ćwiczę w domu, staram się codziennie. Brzuszki, , skakanka, rowerek i ćwiczenia rozciągające.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:34   #3268
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
A to mój brzuch nad którym wciąż pracuję. Staram się codziennie ale nie zawsze to się udaje (praca ).
boski to mało powiedziane
ja nad swoim dopiero zaczynam pracę bo trochę schudłam wrzucę fotkę przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (45,7 KB, 234 załadowań)

Edytowane przez nutellaa0
Czas edycji: 2012-07-18 o 14:10
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:51   #3269
venilaaa
Raczkowanie
 
Avatar venilaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

mój brzuch jest niby płaski ale na środku wystaje, i wkurzają mnie kości po bokach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuch.jpg (21,1 KB, 353 załadowań)
__________________
Moje blogi:

veni-fashion.blogspot.com trochę mody
wypchana-marzeniami.blogspot.com żyję zdrowo - mój motywator do zmian na lepsze
venilaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:55   #3270
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez venilaaa Pokaż wiadomość
mój brzuch jest niby płaski ale na środku wystaje, i wkurzają mnie kości po bokach
wlasnie piękne są te kości wg mnie
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 21:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.