Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-20, 19:46   #3241
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Robi swoje, ale czuje, ze za 2 razem juz tak nie bede sie bala zadzwoncie za mnie do mojego instruktora bo musze sobie godziny wykupic, ale sie boje zadzwonic
weź u innego. Ja też na samym początku chciałam brać u mojego, ale TŻ mnie przekonał, że warto wziąć u innego. Wzięłam i nie żałuję. Nauczył mnie innych rzeczy, których nie wiedzialam od mojego "stałego" instruktora.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 19:52   #3242
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
weź u innego. Ja też na samym początku chciałam brać u mojego, ale TŻ mnie przekonał, że warto wziąć u innego. Wzięłam i nie żałuję. Nauczył mnie innych rzeczy, których nie wiedzialam od mojego "stałego" instruktora.
Myslalam o tym, ale kurcze watpie czy moich rodzicow przekonam do tego
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:31   #3243
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

a co rodzice mają do tego? ;p
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:34   #3244
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
a co rodzice mają do tego? ;p
To, ze oni za to placa. Dzisiaj mi mama wypomniala to, ze nie zdalam, wiedzialam, ze tak bedzie. Poza tym dla nich moj instruktor jest najlepszy bo wszyscy go chwala
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:31   #3245
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
weź u innego. Ja też na samym początku chciałam brać u mojego, ale TŻ mnie przekonał, że warto wziąć u innego. Wzięłam i nie żałuję. Nauczył mnie innych rzeczy, których nie wiedzialam od mojego "stałego" instruktora.
ja przez caly kurs + wiekszosc godzin doszkalajacych jezdzilam z tym samym instruktorem, tylko 2h mialam z innym (i to w sumie tez przez przypadek, bo moj wzial wolne z dnia na dzien i musial mnie gdzies upchnac bo to tuz przed egzaminem bylo), i tez jestem zdania ze warto chociaz raz pojezdzic kims innym.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:57   #3246
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
To, ze oni za to placa. Dzisiaj mi mama wypomniala to, ze nie zdalam, wiedzialam, ze tak bedzie. Poza tym dla nich moj instruktor jest najlepszy bo wszyscy go chwala
to że oni płacą to akurat nie ma dużego znaczenia bo to Ty zdajesz na prawko;p ja akurat sama płacę, ale wiem, że gdyby rodzice płacili to jakbym powiedziała, że chce z innym to by sie w to w ogole nie mieszali. Najlepszy, nienajlepszy ale na pewno nie idealny, możesz spróbować choć bo to by wiedzieć jak to jest pojeździć z kims innym. I założę się, że powie Ci cos, czego od tamtego sie nie dowiedziałaś;p
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 22:33   #3247
isvinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warwszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Mam na początku stycznia egzamin (I podejście), poczytałam w necie wymagania i już mi się powoli wszystko miesza. Jakie manewry robi się na mieście?.

1. parkowanie równoległe (wjazd tyłem). - czy jest też równoległe wjazd przodem?.
2. parkowanie skośne (wyjazd przodem).
3. parkowanie prostopadłe (wjazd przodem)
4. czy jest prostopadłe wjazd tyłem (nie ćwiczyłam tego)?.
5. zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej (np. brama); o co chodzi z tym "zawracaniem na trzy"?.

nie potrafie dowiedzieć się tego od instruktora, zbywa mnie, mówi półsłówkami, albo może to do mnie nic nie trafia, nie wiem już sama, sprawdzałam stronę WORDU ale może Wy wiecie. Będę najszczęśliwszą osobą na świecie jak będę to miała prawko już za sobą.
isvinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 05:34   #3248
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez isvinga Pokaż wiadomość
Mam na początku stycznia egzamin (I podejście), poczytałam w necie wymagania i już mi się powoli wszystko miesza. Jakie manewry robi się na mieście?.

1. parkowanie równoległe (wjazd tyłem). - czy jest też równoległe wjazd przodem?.
2. parkowanie skośne (wyjazd przodem).
3. parkowanie prostopadłe (wjazd przodem)
4. czy jest prostopadłe wjazd tyłem (nie ćwiczyłam tego)?.
5. zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej (np. brama); o co chodzi z tym "zawracaniem na trzy"?.

nie potrafie dowiedzieć się tego od instruktora, zbywa mnie, mówi półsłówkami, albo może to do mnie nic nie trafia, nie wiem już sama, sprawdzałam stronę WORDU ale może Wy wiecie. Będę najszczęśliwszą osobą na świecie jak będę to miała prawko już za sobą.
Ad 1. nie ma na egzaminie rownoległego przodem, zreszta chyba w zyciu tez czegos takiego sie nie stosuje
Ad 2 i 3 - tak
Ad 4. na egzaminie nie ma parkowania prostopadlego tylem, ale egzaminator moze Cie poprosic, zebys wykorzystała miejsce na parkingu do zawracania i zebys wjechala tylem. (Ja tylko raz tego probowalam a na egzaminie musiałam tylem odstawic samochod na parking WORD wiec przydałaby sie ta umiejetnosc parkowania tylem, choc tak jak mowie ja tylko 1 raz probowalam wykorzystac miejsce do parkowania i wjechac tylem ale NIGDY nie parkowałam tylem a na egzaminie wyszlo mi idealnie )
Ad 5. Zawracanie na 3 to takie gdzie stoisz blisko kraweznika potem mocno kierownice w lewo, jedziesz do przodu, pozniej bieg wsteczny kierownica w prawo, jedynka i do przodu. Nie wiem czy dobrze wytlumaczyłam w necie jest napisane o co chodzi a Ty jesli tego jeszcze nie cwiczylas, to na pewno bedziesz bo to jest obowiazkowe inne zawracanie to np z wykorzystaniem podjazdu (tylem albo przodem wjazd) no i to miejsce parkingowe.
Jak masz wiecej pytan, to pisz
pozdrawiam
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:19   #3249
Hakuna_matata
Raczkowanie
 
Avatar Hakuna_matata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

No...miałam dzisiaj jazdę i było o wiele lepiej Mam nadzieję, że ta dobra passa utrzyma się aż do egzaminu A ten już za 17 dni....
Hakuna_matata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 19:31   #3250
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

wesołych świąt
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 21:18   #3251
Hakuna_matata
Raczkowanie
 
Avatar Hakuna_matata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Ja już jutro wyjeżdżam, więc dziś składam życzenia

Tym, przed którymi egzamin, życzę pozytywnego wyniku
A tym, co już zdały - bezpiecznej i przyjemnej jazdy
No i oczywiście standardowo - uśmiechu, spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj naj

I jeszcze mam pytanko: jak się robi stopkę pod postami? Bo ja nie kumata :P
Hakuna_matata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 23:28   #3252
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Życze wszystkim Wesołych świat i oczywiscie zdania egzaminu

P.S. Ja juz śmigam po Krakowie, co prawda nie swoim autem ale juz mam na oku co nieco wiec moze po nowym roku juz bede jezdzic swoim...
Dzisiaj to nawet w poślizg wpadłam ale sobie jakos poradziłam
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 19:53   #3253
malamama
Raczkowanie
 
Avatar malamama
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Świąt białych, pachnących choinką,
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.
oraz zdania egzaminu bezstresowo
malamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 20:07   #3254
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Wesołych Świąt
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:52   #3255
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

W piątek mam drugie podejście do egzaminu teoretycznego. Skonczyła mi się ważnośc testów. Ostatni raz zdawałam je w zeszłym roku jakoś.
Ściągam z internetu testy i będę robić, powiem szczerze że dużo rzeczy pozapominałam.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 16:23   #3256
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
W piątek mam drugie podejście do egzaminu teoretycznego. Skonczyła mi się ważnośc testów. Ostatni raz zdawałam je w zeszłym roku jakoś.
Ściągam z internetu testy i będę robić, powiem szczerze że dużo rzeczy pozapominałam.

powodzenia życze
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 00:03   #3257
kwiatuszek5
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 126
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Czesc dziewczyny
Jestem nowa na forum, mam nadzieje, ze mnie przygarniecie. Mam do Was prosbe. Musze napisac podanie o to, by miec egzamin teoretyczny i praktyczny tego sanego dnia... tylko mam problem, nie potrafie wymyslic sensownego powodu, moze Wy macie jakies pomysly??? Prosze pomozcie, bo jestem w kropce....
kwiatuszek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 00:27   #3258
zwariowana-dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar zwariowana-dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Z powodu egzaminów albo wizyty w sanatorium?
zwariowana-dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 13:07   #3259
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
W piątek mam drugie podejście do egzaminu teoretycznego. Skonczyła mi się ważnośc testów.
witam w klubie, ja zdaje teorie 3stycznia, drugie podejscie bo waznosc testow się skonczyla
berruska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 13:53   #3260
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez irmandara Pokaż wiadomość
nie zdałam 30 min egzaminu pieszy mi przechodził przed maska taka dziadunia.. wiec lazł i lazł i lazł patrzyłam a niego zeby juz przeszedł w końcu, doszedł to ja ruszam a tu hamulec egzaminator "stop!" patrze a z lewej gosc postawił prawa stope na pasach i zaczyna isc.. no i po egzamine

a to był 3.. powiedzcie mi teraz jak to jest z tymi 5 godzinami?


na tym samym ostatnio oblałam!! byłam tak na siebie wkurzona wracajac do domu chciało mi sie płakac ,to był juz moj 4 nie zdany egzamin,szczerze mowiac to powoli mi sie odechciewa tego prawka,jak juz czegos sie naucze to pozniej robie jakies głupie błędy jestem juz zmeczona tym prawkiem, czuje taka presje, jeszcze tym bardziej rodzice kupili mi samochod juz stoi 3 mieisiace i czeka az bede nim jezdzic.Znajac zycie jak bym zdała to bym nie miała czym jezdzic, a teraz mam i nie moge zdac
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 16:10   #3261
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
na tym samym ostatnio oblałam!! byłam tak na siebie wkurzona wracajac do domu chciało mi sie płakac ,to był juz moj 4 nie zdany egzamin,szczerze mowiac to powoli mi sie odechciewa tego prawka,jak juz czegos sie naucze to pozniej robie jakies głupie błędy jestem juz zmeczona tym prawkiem, czuje taka presje, jeszcze tym bardziej rodzice kupili mi samochod juz stoi 3 mieisiace i czeka az bede nim jezdzic.Znajac zycie jak bym zdała to bym nie miała czym jezdzic, a teraz mam i nie moge zdac
boję sie, że ja tez tak mogę mieć.. ja mam samochód na pół z tata, bo zrobił ze mnie właścicielkę a tata jest współwłaścicielem.. co prawda ja raz nie zdałam, drugie podejście za miesiąc, ale boję się, że samochód będzie na mnie czekał.. czekał.. i czekał..
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:59   #3262
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
boję sie, że ja tez tak mogę mieć.. ja mam samochód na pół z tata, bo zrobił ze mnie właścicielkę a tata jest współwłaścicielem.. co prawda ja raz nie zdałam, drugie podejście za miesiąc, ale boję się, że samochód będzie na mnie czekał.. czekał.. i czekał..

Własnie to jest najgorsze,ja tym bardziej czuje presje ze strony znajomych,rodziny. To ich gadanie masz autko a jeszcze nie zdałaś
niektorzy nie wiedza nawet że czeka sie ponad miesiąc na egzamin i juz myślą ze bógwie ile razy nie zdałam jak mnie to wkurza,najlepiej nikomu nei mowic oprocz rodziców ze sie zdaje i wtedy ma sie chociaz świety spokoj
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:50   #3263
kwiatuszek5
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 126
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Pisala moze ktoras z Was podanie o to, by miec teorie i praktyke razem?? Chcialabym zobaczyc jak to ma wygladac...
kwiatuszek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:08   #3264
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
Własnie to jest najgorsze,ja tym bardziej czuje presje ze strony znajomych,rodziny. To ich gadanie masz autko a jeszcze nie zdałaś
niektorzy nie wiedza nawet że czeka sie ponad miesiąc na egzamin i juz myślą ze bógwie ile razy nie zdałam jak mnie to wkurza,najlepiej nikomu nei mowic oprocz rodziców ze sie zdaje i wtedy ma sie chociaz świety spokoj
no dlatego ja tylko nie którym powiedziałam o tym, że robie prawko ;-)
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 21:14   #3265
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
Własnie to jest najgorsze,ja tym bardziej czuje presje ze strony znajomych,rodziny. To ich gadanie masz autko a jeszcze nie zdałaś
niektorzy nie wiedza nawet że czeka sie ponad miesiąc na egzamin i juz myślą ze bógwie ile razy nie zdałam jak mnie to wkurza,najlepiej nikomu nei mowic oprocz rodziców ze sie zdaje i wtedy ma sie chociaz świety spokoj
Ja tak samo oprocz rodzicow wiedzialy tylko kolezanki i o tym, ze nie zdalam tez tylko rodzinka zaczela cos podejrzewc, ze niby za dlugo juz mam te jazdy i ciagle wypytuja kiedy egzamin:/
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 21:58   #3266
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

eehh znam ten bol dziewczyny.prawda jest taka ze trzeba miec troche szczescia zeby zdac ten egzamin procz doskonalych umiejetnosci, choc to nie zawsze...
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 00:50   #3267
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
eehh znam ten bol dziewczyny.prawda jest taka ze trzeba miec troche szczescia zeby zdac ten egzamin procz doskonalych umiejetnosci, choc to nie zawsze...
To niestety fakt Oprócz tego, że ma się umiejętności, trzeba też mieć dużo szczęścia... Znam wiele osób, które naprawdę dobrze jeźdżą i jakoś nie mogą zdać. Ja sama przed każdym egzaminem słyszałam od egzaminatora to samo: że powinnam mieć prawko już po pierwszym egzaminie. A tu dopiero po 5 ale i tak się bardzo cieszę, że to już koniec tego koszmaru Jedyna moja rada jest taka, żeby po każdym niezdanym egzaminie iść i zapisać się na następny. Jak już się zaczęło robić prawko to niestety trzeba to ciągnąć... I jestem strasznie wdzięczna moich rodziców za to, że po każdym egzaminie prawie siłą zaciągali mnie żebym zapisywała się na następny Gdyby nie oni to teraz mogłabym jedynie rowerem śmigać Żeczę powodzenia i trzymam kciuki
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 08:47   #3268
malamama
Raczkowanie
 
Avatar malamama
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek5 Pokaż wiadomość
Pisala moze ktoras z Was podanie o to, by miec teorie i praktyke razem?? Chcialabym zobaczyc jak to ma wygladac...
o ile się dobrze orientuje to standard.Nie trzeba pisać podania wystarczy iść i się zapisać po prostu
malamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:06   #3269
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
Napisane przez malamama Pokaż wiadomość
o ile się dobrze orientuje to standard.Nie trzeba pisać podania wystarczy iść i się zapisać po prostu
to nie wiem czy taki standard.. ja miałam teorię po 3 tygodniach jak się zapisałam i babka powiedziała mi, że na jazdę mogę dopiero się zapisać jak zdam teorie czyli egzamin miałam po 2 miechach od teorii;/
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:10   #3270
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;)

Cytat:
whip ja też ze szczecina jestem.Proszę po egzaminie o specjalną relację.Ja zdaje o7:50 w styczniu.życzę Ci żebys trafiła na panią egzaminator Ele.Słyszałam,że równa babka i wybiera mniej skomplikowane trasy. W jakiej szkole umiejetności zdobywałaś?
witaj malamama,
niestety nie zdałam, a tak dobrze szło.....
Wiesz że w Szczecinie sa dwa takie miejsca-przystanki gdzie nie można wyprzedzać autobusów(gdy akurat tam stoją) ? Własnie na tym oblałam, za bardzo zasugerowalam sie tym co robią auta przedemną (zamiast przemysleć, ocenić ...eh).
Kolezanka zdawała pare dni po mnie i nawet nie wyjechała z placu...
Teraz mam termin 1 lutego. I też mam stracha żeby czasem śniegu nie napadało!

Uczyłam się w automoto a puźniej w PD. A ty?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.