Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 07:04   #3241
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez takajedna4 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, ja w ogóle się nie orientuję nawet w różnicach hybrydowe czy akrylowe wiem tylko tyle że tipsów nie chcę
Tipsów to już chyba nikt nie robi, ew możesz sobie zrobić sama. ( Chociaż kurde, nie wiem może się nie znam i nie wiem co to tipsy. Kojarzą mi się z takim plastikiem do przyklejenia na paznokcie, co można w każdej drogerii kupić )
Teraz to chyba tak jak mówisz, hybrydy, akryle i shellac. (Cokolwiek by to było)
Ja sobie w lipcu pójdę zrobić w salonie, bo kiedyś coś robiła mi koleżanka i byłam średnio zadowolona.
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 07:13   #3242
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja bede robic hybrydowy musze tylko pazurki troche zapuscic by dalo sie z nimi cos zrobic.

Kurcze, dokladnie za cztery tygodnie wychodze za maz. Alez ten czas zlecial.
Obraczki zamowilismy w ostatnim momencie, bo trzeba czekac 3-4 tygodnie.

Zostaly juz tylko pierolki do kupienia jak bede miala pelna liste gosci. Strasznie prZtkro mi bylo jak odmawialy osobo, na ktorych mi zalezalo, a ktore deklarowaly na poczatku, ze na pewno beda.

Ktora wczesniej slubuje?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 08:30   #3243
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
Ja bede robic hybrydowy musze tylko pazurki troche zapuscic by dalo sie z nimi cos zrobic.

Kurcze, dokladnie za cztery tygodnie wychodze za maz. Alez ten czas zlecial.
Obraczki zamowilismy w ostatnim momencie, bo trzeba czekac 3-4 tygodnie.

Zostaly juz tylko pierolki do kupienia jak bede miala pelna liste gosci. Strasznie prZtkro mi bylo jak odmawialy osobo, na ktorych mi zalezalo, a ktore deklarowaly na poczatku, ze na pewno beda.

Ktora wczesniej slubuje?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja jeszcze prawie równe 2 miesiące Także jeszcze trochę przed nami
Ja też czekam na obrączki z wielką niecierpliwością.
Co do osób to jeszcze jesteśmy w trakcie zapraszania. Ogólnie boję się w tej kwestii dwóch spraw: że osoby nie dadzą mi znać do wyznaczonego terminu i będę musiała wszystkich sama obdzwaniać no i ..frekwencji Cóż zobaczymy
Jednak jak sobie przemyślę, to dochodzę do wniosku, że jak komuś NAPRAWDĘ zależy by być z nami w tym szczególnym dniu to byle pretekst go nie powstrzyma
Dziękuję dziewczyny za odp.w sprawie paznokci, jestem kompletnym laikiem. Już sama nie wiem na co się zdecyduję
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 08:48   #3244
kasiago
Przyczajenie
 
Avatar kasiago
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Część PMki, czas leci jak szalony. Przygotowania widzę że u wszystkich pełną parą nie wiem która wrzuciła linka do close your eyes, M. Buble - Zryczałam się ja bóbr, nie słyszałam tego wcześniej, genialna piosenka

Dobra a teraz z innej beczki, Chodziłyście może po sklepach bieliźnianych w Lbn? Kojrzycie czy gdzieś są półgorsety ślubne? Zależy mi mocno, a za tydzień mam przymiarkę i chciałabym pójść w pełnym ekwipunku

Nam zostało odrobinę ponad dwa miesiące, ale spinka już jest. Nie możemy się zdecydować na cukiernię. Próbowaliśmy ciast chyba już ze wszystkich:
-Zbyszek przepyszne ciasta, ale ceny wysokie 32-28zł za kg, dla nas za dużo
-Obszyńscy z Biłgoraja - ciasta smaczne, ale bez rewelacji, dosyć proste, ale za to ogromny wybór i atrakcyjne ceny
-Trojanka - na elizówce są, niestety sztuczne ciasta w smaku
-Aldik - miłe zaskoczenie, bo ciasta wyjątkowo smaczne, ceny atrakcyjne, ale za to przeważnie śmietanowe, na sierpień się raczej nie nadadzą
-Delicja z Nałęczowa - ceny dość wysokie bo 22-26 zł kg ciasta, ale bardzo smaczne i urozmaicone, byliśmy już nawet na nich zdecydowani, ale powiem szczerze że zawiedliśmy się na podejściu do klienta. Zamawiając 20kg ciasta, 12 tortu + gościńce nie dostajesz żadnego rabatu, dodatkowo do każdego gościńca oprócz ceny ciasta musisz dopłacić 2zł za opakowanie i krojenie. Dla mnie to jest trochę słabe, wydawałoby się że skoro bierzesz taką ilość to możesz liczyc na upust a nie na dodatkowe ukryte koszty.
-Stężyca- sztuczne
-Grela - mi nawet smakują, ale mój E jest przeciwny

Próbowaliśmy jeszcze w dwóch cukierniach w Lubartowie, ale bez rewelacji. Zajechaliśmy też do czekoladowego na zana w lublinie jakie tam mają cudeńka ale my chcemy tradycyjne ciasto, na tych torcikach byśmy na pewno zbankrutowali

Także powiem wam dziewczyny że nie wiem co zrobić z tymi ciastami, już mam dość słodkiego od tego próbowania, a na coś trzeba się zdecydować w końcu
kasiago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 09:01   #3245
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

spróbujcie z cukierni Tadek z Radzymina (mają stoisko na Elizówce). my u nich będziemy zamawiać. przy zamówieniu bezpośrednio u producenta wybór przeogromny, ciasta po 16zł/kg, tort śmietanowy 35zł/kg. blachy i stojak za ciasto wypożyczają za kaucję zwrotną. dostawa gratis przy dużych zamówieniach. Cukiernia "Tadek"
Mokre 48a
05-250 Radzymin
tel. 22 763 07 09 tel. kom. 502 400 102 email: ciastadomowe@interia.pl
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 09:04   #3246
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Kasiago co do bielizny: mi Panie z salonu poleciły sklep na Lubartowskiej. Ja jeszcze tam nie byłam, ale wybieram się w następnym tygodniu

Co do cukierni: my braliśmy na spróbowanie z cukierni Elka w Leonowie i planujemy jeszcze podjechać do Alicji w Nasutowie. Tadka znam bo moja siostra od nich brała - całkiem smaczne ciasta
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 11:07   #3247
ezuza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 57
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Odstąpię termin wesela 13.09.2014 Dworek Arkadia tel. 509691021


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ezuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 22:40   #3248
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasiago Pokaż wiadomość
Część PMki, czas leci jak szalony. Przygotowania widzę że u wszystkich pełną parą nie wiem która wrzuciła linka do close your eyes, M. Buble - Zryczałam się ja bóbr, nie słyszałam tego wcześniej, genialna piosenka

Dobra a teraz z innej beczki, Chodziłyście może po sklepach bieliźnianych w Lbn? Kojrzycie czy gdzieś są półgorsety ślubne? Zależy mi mocno, a za tydzień mam przymiarkę i chciałabym pójść w pełnym ekwipunku

Nam zostało odrobinę ponad dwa miesiące, ale spinka już jest. Nie możemy się zdecydować na cukiernię. Próbowaliśmy ciast chyba już ze wszystkich:
-Zbyszek przepyszne ciasta, ale ceny wysokie 32-28zł za kg, dla nas za dużo
-Obszyńscy z Biłgoraja - ciasta smaczne, ale bez rewelacji, dosyć proste, ale za to ogromny wybór i atrakcyjne ceny
-Trojanka - na elizówce są, niestety sztuczne ciasta w smaku
-Aldik - miłe zaskoczenie, bo ciasta wyjątkowo smaczne, ceny atrakcyjne, ale za to przeważnie śmietanowe, na sierpień się raczej nie nadadzą
-Delicja z Nałęczowa - ceny dość wysokie bo 22-26 zł kg ciasta, ale bardzo smaczne i urozmaicone, byliśmy już nawet na nich zdecydowani, ale powiem szczerze że zawiedliśmy się na podejściu do klienta. Zamawiając 20kg ciasta, 12 tortu + gościńce nie dostajesz żadnego rabatu, dodatkowo do każdego gościńca oprócz ceny ciasta musisz dopłacić 2zł za opakowanie i krojenie. Dla mnie to jest trochę słabe, wydawałoby się że skoro bierzesz taką ilość to możesz liczyc na upust a nie na dodatkowe ukryte koszty.
-Stężyca- sztuczne
-Grela - mi nawet smakują, ale mój E jest przeciwny

Próbowaliśmy jeszcze w dwóch cukierniach w Lubartowie, ale bez rewelacji. Zajechaliśmy też do czekoladowego na zana w lublinie jakie tam mają cudeńka ale my chcemy tradycyjne ciasto, na tych torcikach byśmy na pewno zbankrutowali

Także powiem wam dziewczyny że nie wiem co zrobić z tymi ciastami, już mam dość słodkiego od tego próbowania, a na coś trzeba się zdecydować w końcu
tańczycie do tego ? Ja kiedyś wrzucałam ale nie tutaj chyba
Co do ciasta to już wałkowałyśmy kilka stron dalej.
Ja polecałam i będę polecać Cukiernię Gmurczyk Dąbkowscy i od Wójcika też.
Jak będziesz na Elizówce to znajdziesz w tej hali co Trojanka.
Ostatnio też jadłam od Zbyszka i bardzo mi smakowały, ale nie wiedziałam jaka cena.

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2014-05-31 o 22:41
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 22:43   #3249
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Większość moich znajomych zamawiało ciasta z Nasutowa i byli zadowoleni. My tez stamtąd zamawiamy Cena ok i ciasta bardzo dobre.
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 11:18   #3250
Agus1988
Raczkowanie
 
Avatar Agus1988
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej Dziewczyny!!! Wygląda na to, że ja jestem pierwsza na wylocie z naszego forum ;p mój ślub już w tą sobotę , a ja spinam się jak nie wiem. To chyba normalne nie?!
Co do ciast, to moja koleżanka - fryzjerka, która mnie czesze bardzo mi polecała Alicję w Nasutowie. Pan bardzo miły i pomocny - np. oni chcieli tort śmietanowy z brzoskwiniami, ale na szczęście pan z Nasutowa odradził, ponieważ ślub mieli 30 czerwca i był taki upał, że tort by popłynął i bardzo nieestetycznie by wyglądał... niby logiczne, ale z tego stresu nie pomyśleli o tym... ogólnie ciasta smaczne, a i cena była w porządku. Niestety nie miałam możliwości poznać tego pana, bo my mamy salę z ciastem i nie szukamy, ale jeśli komuś to w czymś pomoże to polecam Alicję.
__________________
05.10.2007
14.02.2008
06.04.2013
07.06.2014

Edytowane przez Agus1988
Czas edycji: 2014-06-01 o 11:20
Agus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 11:47   #3251
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agus1988 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!! Wygląda na to, że ja jestem pierwsza na wylocie z naszego forum ;p mój ślub już w tą sobotę , a ja spinam się jak nie wiem. To chyba normalne nie?!
Myślę, że normalne Chyba wszystkie będziemy się spinały jak juz będzie pare dni do ślubu
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 11:58   #3252
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja zazdroszczę tych paru dni U mnie dziś jeszcze dwa miesiące

Trzymam mocno kciuki
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 14:19   #3253
Agus1988
Raczkowanie
 
Avatar Agus1988
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dzięki za wsparcie Jak już będzie po wszystkim- dam opinie Tymczasem czuję się tak:
__________________
05.10.2007
14.02.2008
06.04.2013
07.06.2014
Agus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 17:12   #3254
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny pomocy! jutro mam iść do USC w Lublinie po dokumenty i uiścić opłatę. Gdzie to jest?

Tam na Leszczyńskiego czy na starym mieście?
Bo czytam i czytam, nie mogę tego znaleźć czy na starym mieście w Trybunale Koronnym jest tylko sala ślubów, a cała administracja jest na Leszczyńskiego czy jak?
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 18:20   #3255
Mirelka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Frezja idziesz na rynek tam gdzie udzielają ślubów cywilnych i wchodzisz w pierwsze drzwi po lewej stronie
Mirelka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 19:06   #3256
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

dzięki a jakieś zaświadczenie o braku przeszkód do małżeństwa spisuje się tam? Oni mają jakiś druczek czy mam to w domu zrobić?
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 19:31   #3257
Mirelka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Wypełniasz oświadczenie o braku przeszkód i oświadczenie jakie nazwiska będziecie nosić na miejscu trwa to 5 min. i kosztuje 84 zł jeśli ktos z Was urodzony był w innym mieście to potrzebujecie odpisu aktu urodzenia tej osoby.
Mirelka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:48   #3258
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agus1988 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!! Wygląda na to, że ja jestem pierwsza na wylocie z naszego forum ;p mój ślub już w tą sobotę , a ja spinam się jak nie wiem. To chyba normalne nie?!
Co do ciast, to moja koleżanka - fryzjerka, która mnie czesze bardzo mi polecała Alicję w Nasutowie. Pan bardzo miły i pomocny - np. oni chcieli tort śmietanowy z brzoskwiniami, ale na szczęście pan z Nasutowa odradził, ponieważ ślub mieli 30 czerwca i był taki upał, że tort by popłynął i bardzo nieestetycznie by wyglądał... niby logiczne, ale z tego stresu nie pomyśleli o tym... ogólnie ciasta smaczne, a i cena była w porządku. Niestety nie miałam możliwości poznać tego pana, bo my mamy salę z ciastem i nie szukamy, ale jeśli komuś to w czymś pomoże to polecam Alicję.
Chyba normalne że się stresujesz, nie Ty pierwsza i nie ostatnia!
Będzie dobrze, trzymam kciuki żeby wszystko się udało!
Zdaj relację po, ułatwisz wybór przyszłym PM!

A jeszcze co do ciast i tortów. Dziwne trochę że pan z Alicji odradził tort śmietanowy bo ciepło większość wesel jest jednak latem, a tu można założyć że będzie gorąco. To jaki tort wtedy? Cukrowy ? Tradycyjny masiasty? bleeee.. ( na wszystkich na których byłam były torty śmietanowe z owocami, nawet w upały!)
Przyjaciółki miały skwar, i żaden tort (ani ciasta) nigdy nie płynęły. ( a o dziwo były hmmm "puszyste"?)
BTW taki tort stoi w chłodni prawie do momentu podania, przez pół godziny po wyjęciu przecież się nie rozpuści? No chyba że jest lodowy
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 11:56   #3259
malgorzatabb
Raczkowanie
 
Avatar malgorzatabb
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 79
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny co z dniem skupienia?

Zaliczyłyście juz?Jak to wygląda...? Trzeba sie zapisywać wcześniej czy wystarczy przyjść i juz?
malgorzatabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 12:00   #3260
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez malgorzatabb Pokaż wiadomość
Dziewczyny co z dniem skupienia?

Zaliczyłyście juz?Jak to wygląda...? Trzeba sie zapisywać wcześniej czy wystarczy przyjść i juz?
My skupialiśmy się u Salezjan na Kalinie (niedziela palmowa) Dni skupienia w każdą 3 niedziele miesiąca Skupienie trwało godzine, przyjechał ksiądz odprawił mszę, kazanie wygłosił o narzeczonych, podpisał nam i tyle Nauki u Agnieszki w dwie soboty (cena 70zł - weekendowe), poradnię znajoma podpisała i całe nauki zakończone
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:45   #3261
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja bylam na naukach w Zalesiu gornym pod warszawa i w ciagu 2 dni mialam zaliczona pierwsza spowiedz przedslubna, skupienie, cale nauki i jedno spotkanie w poradni
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:09   #3262
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez monoika Pokaż wiadomość
Ja bylam na naukach w Zalesiu gornym pod warszawa i w ciagu 2 dni mialam zaliczona pierwsza spowiedz przedslubna, skupienie, cale nauki i jedno spotkanie w poradni
faajnie i my będziemy musieli weekendowe zrobić
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 22:28   #3263
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

dziewczyny ze Świdnika/okolic proszę o ratunek. czym najlepiej dojechać z Lublina (jaki kierunek busa/stanowisko), gdzie wysiąść (nazwa przystanku) żeby mieć blisko do hotelu kaprys na Orzeszkowej 1. najwygodniejsze połączenie byłoby z lublina z pksu.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 20:23   #3264
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
dziewczyny ze Świdnika/okolic proszę o ratunek. czym najlepiej dojechać z Lublina (jaki kierunek busa/stanowisko), gdzie wysiąść (nazwa przystanku) żeby mieć blisko do hotelu kaprys na Orzeszkowej 1. najwygodniejsze połączenie byłoby z lublina z pksu.
Najlepiej wysiąść koło szpitala, potem jakieś 200m trzeba przejść, nie wiem, autobusy jeżdżą z 18 chyba, że coś się zmieniło, najlepiej żeby się dopytać, ale tam zawsze cos stoi i pisze świdnik przez zadębie
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 20:25   #3265
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Najlepiej wysiąść koło szpitala, potem jakieś 200m trzeba przejść, nie wiem, autobusy jeżdżą z 18 chyba, że coś się zmieniło, najlepiej żeby się dopytać, ale tam zawsze cos stoi i pisze świdnik przez zadębie
dziękuję
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 22:03   #3266
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

A jakie macie sukienki na drugi dzien?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 05:58   #3267
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
A jakie macie sukienki na drugi dzien?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u nas będzie jednodniowe.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 12:55   #3268
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
u nas będzie jednodniowe.
U nas też jednodniowe Poprawiny w garażu dla najbliższych o ile będzie ciepło
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 19:30   #3269
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
A jakie macie sukienki na drugi dzien?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnie też jeden dzień, więc na drugi dzień pewnie tshirt i szary dres
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 20:16   #3270
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
u mnie też jeden dzień, więc na drugi dzień pewnie tshirt i szary dres
Ja podobnie Aczkolwiek szkoda, zawsze marzyło mi się dwudniowe wesele
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.