Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-23, 09:11   #301
Lenoo
Rozeznanie
 
Avatar Lenoo
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 569
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Jak można pracować to dobrze ja przy swojej czysto fizycznej pracy nie nadawałam się żeby długo pracować. Dzwiganie, milion razy schylanie i ciągle na nogach. Normalnie to niezły sport ale w ciąży oprócz zmęczenia, balam się ze przeciaze organizm.
Jasne, dobrze Cię rozumiem u Mnie dużo stresów, nerwy i jednak też wyjazdy w teren..
No ale jak mamy możliwość zadbać o Swoje zdrowie i dziecka to dlaczego tego nie wykorzystać
Lenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:19   #302
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

O ile nie zdarzyło mi sie zazdrościć komus posiadania dziecka, tak Twoj brzusio ANA jest mega!! Jestem jedna z tych wariatek, ktore zawsze chcą dotykać ciężarnych brzuchów
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:34   #303
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Wczoraj nagrałam mała jak kopala ale filmik jest okryty cenzura postaram się złapać ją jak nie będę w neglizu
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:34   #304
Lenoo
Rozeznanie
 
Avatar Lenoo
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 569
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
O ile nie zdarzyło mi sie zazdrościć komus posiadania dziecka, tak Twoj brzusio ANA jest mega!! Jestem jedna z tych wariatek, ktore zawsze chcą dotykać ciężarnych brzuchów
Hehehe to tak jak Ja
Pieknie wyglądają Kobiety w ciąży.. Ja pozwalałam dotykać swojego brzunia... A co niech się zarażają
__________________
"Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje. "

30.06.2012r.
Hania 25.05.2014r.

Lenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:40   #305
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Ania super brzusio, zazdroszczę
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:58   #306
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Z tym zarażaniem to niestety nieprawda ;( powinnam miec juz przedszkole. Raz zdarzyło mi sie siedzieć miedzy dwiema ciężarnymi koleżankami. Boooooszzzz jak ja je wtedy wymacałam i wymasowałam
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:10   #307
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Ana ale super brzuszek który to już tc? bo moja szwagierka, która ma termin na wrzesień ( nie umiem obliczyć, który to miesiąc :P ) to ma duuuuużo większy brzuch niż Ty :O i moja teściowa jej wciąz powtarza, że chyba tam mam więcej niż jedno dziecko (usg ciązy mnogiej nie wykryło :P )

a ja dzisiaj wzięłam pierwsza tabletę anty i tera zoczywiście mam problem bo nie wiem jak długo je brac - chciałam do 25-06 bez przerwy ale sobie uświadomiłam, że przed wizyta w kliniece 8 lipca muszę zrobić badania krwi a antyki chyba moga mi zafałszować wyniki, prawda? Możecie mi poradzić po jakim czasie po odstawieniu krew będe miec nadająca się do badania?

Leno ja dostałam awans w styczniu na stanowisko kierownicz ei nawet się nie zastanawiałam, że mogę zaciążyć bo jakoś tak się spodziewałam,że to zbyt szybko nie nastąpi, a jak sie uda to zawsze większe pieniądze na macierzyńskim
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 10:10   #308
Lenoo
Rozeznanie
 
Avatar Lenoo
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 569
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Z tym zarażaniem to niestety nieprawda ;( powinnam miec juz przedszkole. Raz zdarzyło mi sie siedzieć miedzy dwiema ciężarnymi koleżankami. Boooooszzzz jak ja je wtedy wymacałam i wymasowałam
Hehehehe
Fajnie tak się zarazić... i Ciach pięcioraczki
Lenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:16   #309
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez sandrita86 Pokaż wiadomość
Ana ale super brzuszek który to już tc? bo moja szwagierka, która ma termin na wrzesień ( nie umiem obliczyć, który to miesiąc :P ) to ma duuuuużo większy brzuch niż Ty :O i moja teściowa jej wciąz powtarza, że chyba tam mam więcej niż jedno dziecko (usg ciązy mnogiej nie wykryło :P )

a ja dzisiaj wzięłam pierwsza tabletę anty i tera zoczywiście mam problem bo nie wiem jak długo je brac - chciałam do 25-06 bez przerwy ale sobie uświadomiłam, że przed wizyta w kliniece 8 lipca muszę zrobić badania krwi a antyki chyba moga mi zafałszować wyniki, prawda? Możecie mi poradzić po jakim czasie po odstawieniu krew będe miec nadająca się do badania?

Leno ja dostałam awans w styczniu na stanowisko kierownicz ei nawet się nie zastanawiałam, że mogę zaciążyć bo jakoś tak się spodziewałam,że to zbyt szybko nie nastąpi, a jak sie uda to zawsze większe pieniądze na macierzyńskim
Ja mam termin z om na chyba 29 września, ale z owu 1 październik, 22tc.
To ona jest już w 6tym miesiącu. Tak na prawdę rzetelnie liczy się 4.5 tyg na miesiąc ciąży, ale różne strony licza różnie calymi tygodniami. Ja swój 6ty zacznę w sobotę mniej więcej.

Mi się wydaje że powinnaś mieć miesiąc przerwy bo po anty to jest krwawienie z odstawienia i nie wiem czy liczy się to już jako normalny cykl
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:19   #310
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

kurcze nie mam miesiąca czasu na przerwę ale jakbym wzięła tylko jedno opakowanie to do 12 czerwca i później będę się oczyszczać musiałam wziąć bo dzisiaj juz jestem na 2 nospach max a nawet nie ma południa i nie wyobrażam sobie być w takim stanie w dniu ślubu :| moja gin chyba nie ogarnęła tego, że badań nie będe mogła robić od razu po odstawieniu i kazała mi brać aż do dnia ślubu :|
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:26   #311
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Zadzwoń do gin jesli masz taka możliwość i sie poradź- tzn ja bym tak zrobiła

Przydały by mi sie bliźniaki od razu nie byłoby kolejnych starań o drugie dziecko, tyyyyle czasu zaoszczędzone!! Podobno dziadek Tż był bliźniakiem ale do tej pory nie przełożyło sie to na dzieci w rodzinie, ale moze my bedziemy pierwsi
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 10:36   #312
Lenoo
Rozeznanie
 
Avatar Lenoo
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 569
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Zadzwoń do gin jesli masz taka możliwość i sie poradź- tzn ja bym tak zrobiła

Przydały by mi sie bliźniaki od razu nie byłoby kolejnych starań o drugie dziecko, tyyyyle czasu zaoszczędzone!! Podobno dziadek Tż był bliźniakiem ale do tej pory nie przełożyło sie to na dzieci w rodzinie, ale moze my bedziemy pierwsi
A widzisz także bardzo duże prawdopodobieństwo.


---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrita86 Pokaż wiadomość
kurcze nie mam miesiąca czasu na przerwę ale jakbym wzięła tylko jedno opakowanie to do 12 czerwca i później będę się oczyszczać musiałam wziąć bo dzisiaj juz jestem na 2 nospach max a nawet nie ma południa i nie wyobrażam sobie być w takim stanie w dniu ślubu :| moja gin chyba nie ogarnęła tego, że badań nie będe mogła robić od razu po odstawieniu i kazała mi brać aż do dnia ślubu :|
Zadzwoń do Gin!!!!!!!!!
Odpowiedź z pierwszej ręki jest najlepsza!!
Lenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 13:08   #313
HurraVita
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 944
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Aniu, brzusio piekny!

Basiu, opisałas obiad moich marzeń, jesli chodzi o menu! zajadłabym teraz + dwie dokładki;-D

Sandrita, ja z olsztyna jestem;-)
__________________
" (...) Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem, nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę, zanim powiesz, zrozum, bądź, nigdy nie burz, buduj, twórz, smakuj, milcz, myśl i czuj (...)"
/Lemon/
HurraVita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 13:54   #314
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Hej hej.. U mnie tem spadla wiec juz pewnie nic z 2 kresek.. Czekam na kolejny cykl.. Tak.wogole.to.mnie lewy jajnik dzisiaj rwie ale to pewnie na zblizajaco sie @

U mnie upal ....

Aniu piekny brzuszek ...
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:09   #315
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Kurcze ale naskrobalyscie. Dobrze ze u mnie juz sie uspokoi i bede na bierzaco

Aniu cudny brzuszek

U mnie w sobote i w ndz sluz plodny byl. Chyba cos sie przestawilo przez te globulki (przy nich susza kompletna bo to jeden ze skutkow ubocznych, a to byl raczej czas na owu). Mam nadzieje ze @ przyjdzie terminowo (przyszly tydzien) bo na weselicho idziemy i wolalabym nie isc z @ :P

Sandrita z tego co wiem to badania hormonow po odstawieniu anty nie maja sensu, zazwyczaj sie odczekuje te 2-3 mies. Ale najlepiej gina zapytaj, bo moze przy krotkim okresie brania jest inaczej

Upal jak w srodku lata. Polezelismy z tz na lezaczkach godzine i ucieklismy do domu... Przy takiej pogodzie jestem mega slaba
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2016-05-23 o 14:10
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 15:43   #316
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Aniu, jaki śliczny brzuszek
Ja dzisiaj zgodnie z przepowiednią rozpoczęłam nowy cykl ...
Kto jeszcze w kolejce?

Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj z koleżanką, która zrobiła in-vitro, nieudane niestety. Tak mi dziewczyna opowiedziała swoją historię, że mam dość. Była sporo czasu na lekach i stymulacji, zrobiła masę badań, ale wszystko rozbija się o jakieś antyciała, wydała kupę kasy - oprócz zabiegu to drugie tyle na leki i badania i jest jakieś 30 tys. w plecy obecnie.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 16:04   #317
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Hurra dzisiaj miałam jeszcze bardziej wykwintny obiad... bulka z serem,pomidorem i szczypiorkiem

Besta ja mogłabym książkę napisać o in vitro. Nie jest to latwe ani fizycznie ani psychicznie. Wydanych pieniędzy nie zaluje bo sprobowalam i nie siedzialam z założonymi rękoma.
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 16:07   #318
sunstorm86
Wtajemniczenie
 
Avatar sunstorm86
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 055
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

A ja po lekarzu. Plan jest taki że dwa lub trzy cykle z clo +ovitrelle+duphaston. I monitoring. Jak nie uda się to albo dalej kombinujemy albo insemka. On już by mi zalecal Ale poczekamy na po wakacjach.
__________________
"Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne tam gdzie chcą"
sunstorm86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 16:35   #319
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Basiu, ja kiedyś myślałam, żeby spróbować, ale boję się porażki i te koszty mnie przerażają. Boję się, że lekarze wyciągają kasę na mnóstwo badań, które i tak nic nie wniosą. Zastanawiam sie, czy mogłabym tak po prostu przyjść do kliniki i powiedzieć, że chciałabym inseminację, to jest tańsze, ale zapewne nikt mi tego nie zrobi bez masy badań, prawda?
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 16:39   #320
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Bestka tak po prostu nikt Ci nie zrobi, trzeba porobić kilka badań które są obowiązkowe wszędzie. Np chlamydia. To jest już wspomagany rozród więc to nie jest też tak że lekarze wyciągają kase. Ale fakt jest taki, że w jednej klinice chcą więcej badań a w drugiej mniej. Invimed aż tylu nie chciał co no invicta.

Mój Mąż zawsze mówi, że to nie jest tak że zlecają milion badań po to żeby zlecać, a po to że po takich badaniach najłatwiej się eliminuje jakieś przeszkody. Bo jak nie zrobisz to nie wiesz. No i wtedy z automatu zlecają każdemu. U jednego te badania coś wniosą a u innego nie.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 17:12   #321
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Mi jeszcze przez mysl in vitro nie przeszło, ale jesli okaże sie konieczne, to na Islandii, gdzie obecnie mieszkam jest ono refundowane i nie ma limitu prób. Także tak czy inaczej bejbi bedzie
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 17:28   #322
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj z koleżanką, która zrobiła in-vitro, nieudane niestety. Tak mi dziewczyna opowiedziała swoją historię, że mam dość. Była sporo czasu na lekach i stymulacji, zrobiła masę badań, ale wszystko rozbija się o jakieś antyciała, wydała kupę kasy - oprócz zabiegu to drugie tyle na leki i badania i jest jakieś 30 tys. w plecy obecnie.
Przykre
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 17:43   #323
Lenoo
Rozeznanie
 
Avatar Lenoo
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 569
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Aniu, jaki śliczny brzuszek
Ja dzisiaj zgodnie z przepowiednią rozpoczęłam nowy cykl ...
Kto jeszcze w kolejce?

Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj z koleżanką, która zrobiła in-vitro, nieudane niestety. Tak mi dziewczyna opowiedziała swoją historię, że mam dość. Była sporo czasu na lekach i stymulacji, zrobiła masę badań, ale wszystko rozbija się o jakieś antyciała, wydała kupę kasy - oprócz zabiegu to drugie tyle na leki i badania i jest jakieś 30 tys. w plecy obecnie.
Moja koleżanka obecnie juz okolo 80 000 zł. Wydała na starania Masakra i kolejne juz 3 in vitro nie udane. Tak mi jej szkoda ;(
__________________
"Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje. "

30.06.2012r.
Hania 25.05.2014r.

Lenoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 18:04   #324
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Patrycja chlamydia nie jest obowiązkowa wszędzie - ja nie badalam. To zalezy od lekarza, jaki ma pomyśl na to dalej...

Bestka kilka badan wirusowych, podst. hormony i lecisz z insemka z tym nie ma problemu w klinikach
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 18:05   #325
zielna_
Raczkowanie
 
Avatar zielna_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 86
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez basiia89 Pokaż wiadomość
Patrycja chlamydia nie jest obowiązkowa wszędzie - ja nie badalam. To zalezy od lekarza, jaki ma pomyśl na to dalej...

Bestka kilka badan wirusowych, podst. hormony i lecisz z insemka z tym nie ma problemu w klinikach
Też tak myślę 😊 przecież nie mogą tego utrudniać bo jakby nie było mają z tego kasiorke
__________________
zielna_

"Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! Wilhelm Raabe, pseud. Jakob Corvinus (1831-1910) "
zielna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 18:18   #326
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Umieram, umieram!!! Muszę poprasowac trochę a tak mi się nie chce
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 18:41   #327
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Cytat:
Napisane przez zielna_ Pokaż wiadomość
Też tak myślę 😊 przecież nie mogą tego utrudniać bo jakby nie było mają z tego kasiorke
Zielna, kasiorkę to trzepią na badaniach największą, inseminacja u nas kosztuje 800zł, więc do przeżycia.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 19:02   #328
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Basia ja pytałam w 4 miejscach o badania przed insemka i we wszystkich 4 chcieli chlamydie, w invimedzie, w poznaniu, w gamecie w lublinie wiem, że też chcą, wydaje mi się że w bocianie chyba też, więc podejrzewam, że w większości miejsc już teraz wymagają, wiem że kiedys nie kazali. Tez większość miejsc wymaga też badania na hiv i hcv. Oczywiście oprócz hormonów. Kiedyś obliczałam i wyszło mi że w zalezności od miejsca badania wynoszą 300-500 zł. Na faceta troche mniej. No i do tego sam zabieg. Nie są to mega duże pieniądze ale tez nie małe moim zdaniem.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Ale dziewczyny ja chciałabym przypomnieć że inseminacja jest refundowana Poszukajcie sobie gdzie blisko Was robią i sprawdzcie jak to wygląda.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 20:37   #329
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

Mam styczność z Inviccta, Gameta, Gumed i paroma innymi klinikami i żadne nie chca. Widocznie nie wszędzie obowiazkowa a gdzieniegdzie owszem. Wiec pól na pól, można trafić i tak i tak.
Co do worusowek nie sa takie drogie, nooo hiv to raczej wszędzie robią.
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 20:48   #330
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania cz.II

W gamecie robią, przynajmniej tak mi babka na infolinii mówiła, jakieś 2 miesiące temu. Invikta wiem, ze nie robi, ale wymagają dość sporo badań i tak i tam chyba najdrożej wychodzi. Teraz nawet ginowie chcą mieć chlamydie zrobioną, więc w większości trzeba zrobic.
Wydaje mi się że w mniejszych klinikach chcą mniej badań. Może badania nie są drogie, ale niektóre nie są ważne "na zawsze" i jak się człowiek nie wyrobi to trzeba powtarzać. Sama wirusówka to jest koszt ok 300 zł.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Coś nie mogę się do ćwiczeń znowu zmotywować :/ ćwiczyłam już codziennie a teraz od majówki znowu nic i dupa rośnie. Dzizas. Chciałabym znowu zacząć biegać ale lubię wieczorem i troche boje się sama a Małż pojechał po teścia do szpitala i pewnie zostanie na pare dni.
Macie jakieś fajne ćwiczenia? Jillian Michaels ma coś nowego fajnego, wiecie może?
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 22:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.