Kwietniówki 2018 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-29, 18:49   #301
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Z myślą, że młoda będzie miała zęby to ja kupiłam zestaw z canpolu a u mnie ... lipa po całości żadnego zęba :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 21:28   #302
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Anius jak przygotowałaś dynie?
Dostałam ogromną dynię i muszę jakoś wykorzystać.
Moja dziś zaczęła się turlać po całej podłodze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 21:40   #303
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Muminka2 Pokaż wiadomość
Anius jak przygotowałaś dynie?
Dostałam ogromną dynię i muszę jakoś wykorzystać.
Moja dziś zaczęła się turlać po całej podłodze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piona! U nas dzis nawet do kuchni zawędrowała leciała do butelki, a co butelke odepchnęła to leciała dalej zaczyna lizać meble i kapcie, także do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 22:03   #304
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

O to moja na szczęście jeszcze nie prubujemy wszystkiego ale pewnie to kwestia dni.
Za to dalej nie lubi spacerówki wystarczy że ją położę to odrazu płacz,a chciałam ją powoli przyzwyczajać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 22:06   #305
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja ostatnio w ogole zrezygnowalam z wózka.. caly czas chusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 23:36   #306
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Muminka2 Pokaż wiadomość
Anius jak przygotowałaś dynie?
Dostałam ogromną dynię i muszę jakoś wykorzystać.
Moja dziś zaczęła się turlać po całej podłodze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam zamiar pociac dynie na paski i ugotowac na parze. Reszte zamroze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 23:39   #307
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

Muminka, dynię pokroilam na takie słupki, uparowałam i dałam do ręki. Była dyniowa masakra wczoraj zrobiłam drugie podejście, do ugotowanej dyni dodałam wody,zblendowałam i dałam łyżeczką. Zjadł może 4 łyżeczki będę chyba mieszać trochę blw z papkami,bo nie zawsze mam czas i cierpliwość na blw

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

A nasza dwa ząbki myjemy póki co tylko wodą i taką szczoteczką na palec. Ale chyba od rozszerzenia diety powinno się zacząć używać pasty coś mi świta. Muszę poczytać
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-30, 00:22   #308
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Kwietniówki 2018

Moja też łazi wszędzie, upodobala sobie wlazenie pod stoliki i wyciągam ją stamtąd 20 razy dziennie..
Kurczę teraz to ciężko cokolwiek w domu zrobić bo muszę mieć ją cały czas na oku, nie to co wcześniej że w jednym miejscu na macie leżała.. Bujaczek też w odstawke bo siada w nim i może wypaść.. Jak u Was z obowiązkami domowymi?

A dziś dostała jakies kropki na buzi nie wiem czy przez to że po podłodze lata i buzią dotyka różnych rzeczy czy co.. .Aa I zaczęła zbierać okruszki i nawet włosy moje z ziemi już teraz odkurzacz codziennie musi być w użyciu..

Od kilku dni chodzi spać o północy.. Nie ma siły żeby wcześniej poszła spać. Dzis od 14 nie spała, zasnęła mi na rękach o 20.30 na pół godziny. I potem dopiero o 0.20... Koniec też z zasypianiem w łóżeczku.
Gdzie moje grzeczne dziecko...
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 00:36   #309
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Moja też łazi wszędzie, upodobala sobie wlazenie pod stoliki i wyciągam ją stamtąd 20 razy dziennie..
Kurczę teraz to ciężko cokolwiek w domu zrobić bo muszę mieć ją cały czas na oku, nie to co wcześniej że w jednym miejscu na macie leżała.. Bujaczek też w odstawke bo siada w nim i może wypaść.. Jak u Was z obowiązkami domowymi?

A dziś dostała jakies kropki na buzi nie wiem czy przez to że po podłodze lata i buzią dotyka różnych rzeczy czy co.. .Aa I zaczęła zbierać okruszki i nawet włosy moje z ziemi już teraz odkurzacz codziennie musi być w użyciu..

Od kilku dni chodzi spać o północy.. Nie ma siły żeby wcześniej poszła spać. Dzis od 14 nie spała, zasnęła mi na rękach o 20.30 na pół godziny. I potem dopiero o 0.20... Koniec też z zasypianiem w łóżeczku.
Gdzie moje grzeczne dziecko...
Identycznie u nas. Tez musze mieć ją na oku, ale wolę tak bo chociaż czymś się zajmuje i mogę cos zrobić. Wcześniej lezala tylko koło mnie. 10 minut 'rozłąki' to był max. Wszystko robione na raty. Prysznic tylko wtedy jak zaśnie (po północy), albo czekanie na tż, aż się nią zajmie i wtedy mogę się wykapac,odkurzyc, zmyć naczynia itp. Liczę na to, że jak zacznie raczkowac i siadać to sie troche usamodzielnieni. Że w krzesełku do karmienia będzie w miarę grzecznie siedzieć, jak będę cos robic w kuchni. O tyle dobrze, ze mamy salon z aneksem kuchennym, to caly czas mam na nią oko.
A co do łóżeczka.. my się przeniosłysmy do salonu. Czyli ojciec ma wyro dla siebie, a my rozwalone na rogówce, ale bardzo nam wygodnie. Szkoda trochę tej rozłąki z tż, nie jesteśmy przyzwyczajeni spać osobno, ale w sumie to trochę na złość mu zrobilam, bo mnie wkurza siedzeniem na dupie i nic nierobieniem ostatnio
Ale dziś piękny mecz mała do końca kibicowała (przekrzykiwała nas wszystkich). Jutro znów trzymamy kciuki, a mama teraz odpala netflixa i idzie spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 08:53   #310
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Dzięki dziewczyny , właśnie myśłam żeby uparować ale bałam się że będzie ,za twarde.u nas też pomalutku zaczęliśmy rozszerzać ale narazie to bardziej w formie zabawy dostanie kawałek marchewki czy ziemniaka i powoli sobie ciumka nie zje z tego żeby wiele ale coś prubuje,dziś zjadła może z łyżeczki kaszki.
Ja już dawno nic nie mogę zrobić przy małej ,jak śpi to prubuje jakiś obiad ogarnąć i pranie ,a resztę robię jak tż wraca z pracy ale częściej jak ma wolne po często kończy o 19 ,jedynie odkurzacz mogę przy niej bo bardzo lubi odkurzać i zawsze się do niego wyrywa
A meczy był piękny wczoraj ,mała spała więc mogłam oglądać spokojnie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Muminka2
Czas edycji: 2018-09-30 o 09:10
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 09:18   #311
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Hej

U nas z obowiązkami domowymi tez lipa, oprócz odkurzania i ogólnego ogarnięcia - ale to już z małym na rękach to w zasadzie nic nie mogę zrobić. W trakcie jego spania może i bym mogła coś zrobić ale on ostatnio śpi po 0,5 h, dwa góra trzy razy dziennie. w tym raz na spacerze
A propo ile wasze dzieci śpią w ciągu dnia?

Mamy też jakieś małe próby rozszerzania diety i mieszam trochę papki trochę blw, no i wczoraj "odgryzł" kawałek banan - dość spory, musiałam wyciągać paluchem bo już prawie był w gardle.
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-30, 09:33   #312
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

No ja tak jak juz pisałam na FB też nie mogę małego za mocno spuszczać z oka :/ Upadki z łóżka, guz po uderzeniu w szczebelki łóżeczka, co chwila włazi gdzieś gdzie się zaklinuje i odrazu wrzask że nie może się sam wydostać o.O Na podłodze mam duza mate piankowa i łóżeczko turystyczne w salonie więc tam go wkladam jak chce coś zrobić a jak idę się kąpać to zabieram go ze sobą w bujaczku tylko muszę go już teraz zapinać w pasy żeby się nie wysunął z niego Jak śpi to mało co mogę zrobić bo się budzi na każdy odgłos ;P
Dziewczyny które już rozpoczęły rozszerzanie diety - gdzie kupujecie warzywa? Takie normalne w sklepie czy gdzieś od rolnika czy BIO?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 09:33   #313
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Moja śpi tak 3x dziennie max do 40 minut.
Ale jak śpi praktycznie od 19 do 8 z pobudka kolo 4/5 to czego ja moge jeszcze chcieć.... hahahaha

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 09:37   #314
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Mój śpi przeważnie 4 razy w dzień po ok 40 minut. A w nocy od 22 do 7-8 ale ostatnio też często nie chce iść spać i czasem dopiero grubo po 23 udaje mi się go uśpić :/
Selfish od 19 do 8?! Wow wow wow! :O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 09:40   #315
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

No wczoraj położyłam ją krótko po 19... w nocy co prawda się kręciła ale smoczek uciekał i się wierciła... obudziła się coś kolo 4 dałam jej "zryć" i obudzila się przed 8... wydaje mi się, że dobrą średnią śpi...

W domu mi tak nie chce spać.... na rękach najlepiej. Jak odłoże do łóżka max 2 minuty i po sprawie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 10:06   #316
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Moja rano śpi półtorej godziny,i potem na spacerze z godzinę.a na noc idzie spać 20-21i budzi się koło 6.
Ja część warzyw mam swoich a resztę będę normalnie w sklepie kupować



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Muminka2
Czas edycji: 2018-09-30 o 10:39
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 10:34   #317
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Ale wasze dzieciaczki w nocy pięknie śpią, zazdroszczę Wam, mój łobuz dzisiaj wstał o 24 o 3 o 6 i dociągnął do 7.30 i to była rewelacyjna nocka wczoraj budził mi się chyba o 23, 1, 2.30, 5 i nie spał do 6.30 po czym usnął jeszcze na 40 minut. Czasami po tych nockach jestem tak wykończona że chodzę jak zombie, już nawet zaczęłam pić kawę żeby chociaż trochę się dobudzić. Nie wiem o co chodzi bo jak miał 3 miesiące to dużo lepiej spał w nocy niż teraz.

Ja warzywka póki co mam od mamy. Ona ma swój maleńki ogródek
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 11:29   #318
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Kwietniówki 2018

Zosiaa u mnie ze spaniem podobnie, jestem bardziej zmeczona po nocy niz w dzien. W dzien mi spi dwa razy po godz, wieczorem idzie spac o 19/20 i co godz/dwie sie budzi, ale nie jest tyle glodny co chce do nas do lozka, no ale i tak probuje go odkladac do jego lozeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 11:46   #319
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Nasza mala spi dwa razy w dzien, pierwsza drzemke ma godzinke, a druga pol. A w nocy to roznie, zazwyczaj kolo 20 usypia i ok. 7 wstaje ale ze 4 razy sie budzi na jedzonko.

Warzywa poki co mamy z ogrodka, duzo pomrozilam w lecie jak byl sezon. Jak sie skoncza to moze w lidlu bede kupowac, te z serii bio, ale czy one sa faktycznie bardzo bio to nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-30, 13:19   #320
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Wioleta u nas śpi z nami, ja nawet nie próbuje go odkładać - nie chce mi się to efekt mojego lenistwa
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 13:32   #321
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2018

Nasza ma w dzień 3-4 drzemki po 37 lub 39 minut w tym czasie to zdążę siku, kanapka i na chwilę usiąść. I tyle. Na większe porządki domowe to albo jak się kręcę w okol maty, gdy Adunia leży na brzuchu albo jak tz ma wolne. Odkurzac przy niej mogę, ale broń Boże zniknąć jej w oczu za jakąś ściana
A noc to usredniajac śpi od 22 do 8, w tym 3 lub więcej pobudek na karmienie. Pierwsza zwykle koło północy jak się kładę. Oczywiście śpi z nami, w nocy hop cyc na śpiocha i śpimy dalej
Mała bezsmoczkowa.

Widzę, że jeśli chodzi o dzienne spanie to taki standard dla etapu naszych dzieciaczkow, bo większość odpowiedzi podobna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2018-09-30 o 13:33
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 13:38   #322
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Nasza ma w dzień 3-4 drzemki po 37 lub 39 minut w tym czasie to zdążę siku, kanapka i na chwilę usiąść. I tyle. Na większe porządki domowe to albo jak się kręcę w okol maty, gdy Adunia leży na brzuchu albo jak tz ma wolne. Odkurzac przy niej mogę, ale broń Boże zniknąć jej w oczu za jakąś ściana
A noc to usredniajac śpi od 22 do 8, w tym 3 lub więcej pobudek na karmienie. Pierwsza zwykle koło północy jak się kładę. Oczywiście śpi z nami, w nocy hop cyc na śpiocha i śpimy dalej
Mała bezsmoczkowa.

Widzę, że jeśli chodzi o dzienne spanie to taki standard dla etapu naszych dzieciaczkow, bo większość odpowiedzi podobna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No my mamy praktycznie identyczne spanie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 14:02   #323
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas ze spaniem kiepsko. Noce popsuły się jakiś miesiąc temu i z jednej pobudki wróciliśmy do 4-5 :/ normalnie jak z noworodkiem. Przyznaję,że kusi mnie,żeby na noc podać mm, chociaż dla sprawdzenia,bo te noce mnie wykańczają. W dzień często mamy jedną drzemkę max do godziny. Jeśli dwie to max po 40 minut. Ja porównuję syna ze starszą i wypada słabiutko z tym spaniem. Moja córka mając 3 lata spala w dzień 2 godziny,a ten Mały gagatek czasem nawet tyle nie pośpi. Ogólnie to staram się go przestawiać na jedną drzemkę,ale czasem o 9-10 tak marudzi,że wiem że do 12 nie dociągnie. Wtedy są 2 drzemki.

Ja warzywa mam od teściowej, ale dynię i banana jadł z lidla

Z obowiązkami domowymi mogę powiedzieć,że daję radę dużo robię z Małym w chuście albo jak leży na macie/w bujaczku. Często biorę go do łazienki jak się kąpię czy maluję. I u nas jak starsza wraca z przedszkola to mi go zabawia,a ja wtedy robię obiad czy prasuję mając ich na oku
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 14:32   #324
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

No to ja zepsuje :P.
U mnie młody w dzień spii po maks 1h 30min co 3 - 4 dzień, w pozostałe nie chce usnąć w ogóle.
Kłaść staram się około 20 - 21, czasem zasypia od razu czasem dopiero po północy. Karmię obecnie od 5 - 6 razy w nocy, na siedząco bo muszę używać głupiego kapturka, a młody mimo moich usilnych starań nie chce nawet spróbować bez niego. Wstaje miedzy 6 a 7 rano... Czasem pośpi do 9, ale rzadko (co mi i tak w niczym nie pomaga bo córka wstaje około 8).
Jak chce coś zrobić to tylko w chuście i to zazwyczaj limitowane jest do jakiejś 1,5 h bo potem się nudzi i płacze.
Obecnie mąż jest na urlopie więc trochę mam luźniej, ale jak to się nie zmieni nie wiem jak to przeżyje. W jego wieku córeczka miała regularną jedną drzemkę dzienne po 2 h i spała około 10-12 h w nocy z tylko jedną przerwą.

Edytowane przez Freya663
Czas edycji: 2018-09-30 o 14:34
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 15:04   #325
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Anius ale to że podasz mm na noc nic nie da... bo dziecko i tak jak w rytmie ma system, że się budzi co tyle i tyle to nawet mleko tego nie zmieni. Moja na moim mleku też tyle spała w nocy...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 15:05   #326
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Dokładnie. Moja na mm tez wcale dluzej nie spi. Czasem nawet wręcz przeciwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 19:20   #327
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja się zastanawiam gdzie moja córa ma schowany timer są noce, że budzi się co 2h z zegarkiem w ręku, a są noce, że budzi się rowniutko co 3,5h 🤷

U nas jeszcze wiele zależy od kąpieli, zawsze mąż kąpie, a ma pracę dniowki / nocki tydzień w tydzień i tak jeden tydzień kapiemy o 20:30 lub 45, a następny 19:45.
Ciezko tak co tydzień przestawiać córkę, ale nie jest to nie wiadomo jaka różnica czasu na szczęście. Jak usiądzie to chętnie będę już ją brała do wanny ze mną
Póki co chce żeby tz cieszył się swoim obowiązkiem kąpieli Małej

PS. Ratujcie mnie, bo zeswiruje... Poszukuję stanika do karmienia. Nie usztywnianego z fiszbinami, bo taki tam mam na okazje, ale jakikolwiek nie za miliony monet do spania. Mam z Lidla, ale już tak mi się rozjechalh, że nawet moje małe cycki mi wypadają fakt, że wzięłam najmniejszy rozmiar to i tak od początku miałam trochę luzy pod biustem. Teraz już w ogóle jest masakra...
W jakim spicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2018-09-30 o 19:26
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 19:24   #328
pomaranczowyogrod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 200
Dot.: Kwietniówki 2018

Mój ma 3 drzemki w ciągu dnia po 1h nieraz po 2h. Śpi o 10, 13,30 i 17 na noc kładę go o 21 zasypia po max 20 min i śpimy do 8 z karmieniem o 1 i 5 nieraz przespi cała noc a nieraz ma jedną pobudke.

Ząbków ani widu ani slychu za to wszystko go interesuje, a do raczkowania daleka droga...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pomaranczowyogrod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 19:28   #329
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Emelcia, polecam staniki z Alles mama, ja mam taki nieusztywniany do spania i jest super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 19:37   #330
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez pomaranczowyogrod Pokaż wiadomość
Mój ma 3 drzemki w ciągu dnia po 1h nieraz po 2h. Śpi o 10, 13,30 i 17 na noc kładę go o 21 zasypia po max 20 min i śpimy do 8 z karmieniem o 1 i 5 nieraz przespi cała noc a nieraz ma jedną pobudke.

Ząbków ani widu ani slychu za to wszystko go interesuje, a do raczkowania daleka droga...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wszystko wliczone. I tak codziennie się sprawdza?
Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
Emelcia, polecam staniki z Alles mama, ja mam taki nieusztywniany do spania i jest super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, zaraz siadam i szukam faktycznie coś już kwodys o alles było wspomniane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2018-09-30 o 19:40
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 12:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.