Łóżkowe "wpadki" - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-28, 11:05   #301
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez Kamiletta
-a K.nie ma?
-nie ma
-jak nie ma jak są jej buty
-nie ma
-to jak,poszla bez butów?
-byla głodna to poszła,jak sie naje to wroci.
oj,chyba ta historia nie przeszla.ciekawe dlaczego???
ten dialog jest poprostu boskio mało co z krzesła nie spadałam ze smiechu hahaha jabym była Toba i bym tak lezała pod ta kołdra to bym sie chyba udusiła ze smiechu hahaha
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 12:11   #302
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez ladybird81
Przeczytaj moje wypowiedzi od samego początku tego wątku a zrozumiesz o co chodzi...tak to jest jak ktoś wtrąca sie w połowie JAK DLA MNIE TA DYSKUJSA KOŃCZY SIE W TYM MOMENCIE .pozdrawiam serdecznie
Więc ponieważ nie zrozumiałaś o co chodzi i widzę, że zabrakło Ci argumentów, służę wytłumaczeniem. Satysfakcjonujący stosunek płciowy związany jest ze skurczami mięśni. W wyniku tychże zdarzyć się może także (ale niekoniecznie) nieprzyjemny wypadek, jaki był udziałem Twej koleżanki. Jeśli nie pasuje Ci, że to "normalne", przyjmijmy "naturalne". Gdyby czasem zdarzył się jej jeszcze raz, możesz wykorzystać ten argument by ją pocieszyć. I nie miałaś powodu by na mnie napadać, tylko dlatego, że nie uznałam Twej koleżanki za dziwaka z powodu zaistaniałej sytuacji i nie uważam by miała powód do straszliwego wstydu. Bo nic innego nie miałam na myśli. Ot, IMHO zdarza się. No chyba, że przejęłaś się, że nie uważam Twej historii za zabawną? Przykro mi, gdybym wiedziała, że tak Cię zranię, siedziałabym cicho. Ale naprawdę nie warto wszystkiego brać aż tak do siebie.
A zanim zacznę się wypowiadać w jakimś wątku, zawsze czytam go od początku, zrozumienie to u mnie zboczenie zawodowe i swoim komentarzem do Twej historii wcale temu nie zaprzeczam
Czytałam gdzieś, ze wybierasz się na wakacje. Zatem miłego i efektywnego wypoczynku. I kostek lodu w drinkach. Na ostudzenie – także głowy
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 02:04   #303
Agusiamiss
Raczkowanie
 
Avatar Agusiamiss
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 124
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez demetria
mojemu M<isiowi to tylko raz udzielił się zanik pamięci, jakoś tak było że sie kochaliśmy i trzeba było szybko zaraz wyjśc z domu i zapomniał zdjąc gumke załozył spodnie i wyszliśmy......
10 minut później.......
środek Warszawy, zatłoczony chodnik, obciążona gumka zsówa się z penisa, wypada przez nogawkę, ląduje na bucie...... 5 minut na nim leży zanim zorientowaliśmy się w sytuacji nastepnie (nie wiem czy to upał tak zadziałał czy z natury mój Misi nie mysli racjonalnie w sytuacjach stresowych ) TŻ podniósł nogę i zamachmął sie nia tak jakby chciał kogos kopnąc.... co prawda gumka zeszła z buta ale wyleciała wysoko w górę przed nami zanim upadła na chodnik od tej pory biore tabletki.... pozdrawiam
Wymitasz!!!! kurcze srodek nocy a ja sie hihram jak szalona!!! hehehe
Agusiamiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 11:35   #304
17coyote17
Raczkowanie
 
Avatar 17coyote17
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

podczas namietnych uniesien na odludziu,szalejemy na tylnym siedzeniu samochodu, TZ mowi-o kur...,pomyslalam ze moze jacys ludzie przechodizli czy cos a tu policja nadjechala. Ale byla lipa.....pfff ,za kilka miesiecybede maial 18 latek ale to neibylo wytlumaczenie,chcial zalozyc sprawe w sadzie policjant i zeby zapalcic po 200 zl ale nam sie sfarcilo bo ladnei poprosilismy i nam darowali uffff ale sie balam wtedy. Ale teraz jak wspominam to wesolo mi:P A to bylo z 3 tygodnie temu .
17coyote17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 13:21   #305
misiak82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Sorki, nie zrozumiałem. Za co mieliście zapłacić?
W ogóle dlaczego wam przeszkadzali? Na podstawie jakiego paragrafu chciał założyć sprawę w sądzie?
misiak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 20:26   #306
Fido87
Przyczajenie
 
Avatar Fido87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

przypomnialem sobie jeszcze jedna wpadke...otoz gdzies przed zakonczeniem roku szkolnego wybralismy sie z ukochana w odludne miejsce zeby sie troszke opalic...i tak pozbywalismy sie ciuchow az zostalismy w bieliznie...naszla nas ochota nale co nieco więc zrobilismy to kilkakrotnie...potem znow lezelismy opalając sie...i wszystko byloby ok gdyby nie to ze znow nas naszlo, ukochana zrzucila staniczek i majtki, ja swoje gacie tez stracilem.ona wsiadla na gore i sie zaczelo...kochamy sie a tu nagle slychac kolo nas chrząkniecie, odwracamy sie a tu 2 kroki od nas przechodzi jakis starszy facet z widlami. teraz sie z tego smiejemy ale wtedy myslelismy ze spalimy sie ze wstydu.szybciutko sie ubralismy i chwilke potem zniklismy...od tej pory uwazniej wybieramy miejsca
Fido87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 20:38   #307
17coyote17
Raczkowanie
 
Avatar 17coyote17
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

bo to bylo w miejscu publicznym a ja jestem niepelnoletnia o to chodzilo:/
17coyote17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 20:40   #308
Fido87
Przyczajenie
 
Avatar Fido87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

ogolnie nie wolno uprawiac w miejscach publicznych...kiedys slyszalem o parze ktora robila to w krzakach pod jakims blokiem i sasiadka zadzwonila na policje no i im wlepili kare
Fido87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 22:10   #309
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez 17coyote17
bo to bylo w miejscu publicznym a ja jestem niepelnoletnia o to chodzilo:/
Biorąc pod uwagę paragraf 1 i 2 artykułu 200 kodeksu karnego zadne z was nie popełniło przestępstwa, ponieważ osoby odbywające stosunek płciowy miały powyżej 15 lat - karze podlega tylko odbywanie stosunku z osobą poniżej 15 roku życia Pod tym względem byliście niewinni

Natomiast biorąc pod uwagę artykuł 140 kodeksu wykroczeń dopuściliście się w miejscu publicznym czynu nieobyczajowego za co grozi wam kara nagany, aresztu lub grzywny do 1 500zł

Tak tylko się teoretycznie wypowiedziałam ....
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 23:07   #310
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Off topowo:

Rambo czyżbyś była prawnikiem? Czy po prostu zamiłowanie do kodeksu karnego?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 00:57   #311
devil_zabrze
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar devil_zabrze
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 55
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Niektóre historie wydają mi się fikcyjne jak np. ta z zakleszczowaniem parki. Psom się to zdarza ( należy w takim przypadku oblać psy zimną wodą ) ale nie ludziom. Chyba ktoś z Was za dużo naoglądał się erotycznych komedii: Lody na patyku,
devil_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 11:46   #312
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Musiałam edytować...
Tak mnie natchnęło....
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-01-06 o 23:30
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 12:34   #313
misiak82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

No wlasnie, ale czy auto jest miejscem publicznym? Poza tym zapewne nikomu to nie przeszkadzało, tylko panom policjantom, którzy chcieli sobie troszkę urozmaicić służbę (czepianie się wieku świadczy albo o ich niekompetencji, albo o tym, że robili sobie poprostu jaja). Co innego, jeśli ktoś z "obywateli: wezwał policję, bo został zgorszony...
misiak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 12:47   #314
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

mnie przydazylo sie tylko chyba to ze bedac w samochodzie w pewnym "ustronnym"miejscu przyjechala policja heh poswiecila na nas,wylegitymowala TZ-ta ,pozniej wzieli go do radiowozu pogadali i odjechali ale nam juz po tym ochota przeszla czasem tez zdarzyl sie jakis zablakany grzybiarz lub rowerzysta w lesie wiecej nie pamietam ale jak teraz o tym mysle wydaje mi sie ze i tak mielismy wielkiego farta biorac pod uwage tez rozne miejsca
a oprocz tego nic specjalnego ,jedynie w trakcie 2 razy rozmawialam przez telefon i to dosc dlugo .raz z mama raz z kolezanka.zeby one wiedzialy co jest po 2 stronie kabla heh
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 12:56   #315
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Rambo

Bess jeśli jesteśmy pzy ustronnych miejscach to nas też wylegitymowali
Tylko, ze ja byłam niekompletnie ubrana (tzn. bez spodni )
Obeszlo sie bez większych ekscesów, ale teraz omijam takie przygody.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 18:33   #316
17coyote17
Raczkowanie
 
Avatar 17coyote17
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

my z moim Tż bylimy zupelnie nadzy wiec tez ciekawie bylo:P
ale teraz wspominam to z usmiechem na ustach
17coyote17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 12:02   #317
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Naprawdę świetne te historie niektóre
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 22:48   #318
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Ja z moim eks zostałam przyłapana przez mojego współlokatora. Było całkiem zabawnie. Mieszkałam z dziewczyną w pokoju, ona poszła na imprezę, postanowilismy wykorzystać okazję. Pamietam, że leciał wtedy na regionalnej bardzo stary film Lyncha. Baraszkujemy sobie pod kołderką, na wielkim materacu przed TV, a tu słyszę klucz w zamku i za chwilę pukanie do mojego pokoju. Ja leże na eksiu naga, on we mnie, a do pokoju wchodzi współlokator Maciek:
- Cześć, co robicie- Maciek.
- Cześć, oglądamy fim- ja
- a...a co oglądacie?
- Jakiś tam Velvet Lyncha - ja.
- A ten z Segalem na polsacie oglądaliście?
- Nie...
Po czym Maciek siedzi dalej na przeciwko nas na kanapie, ja naga na TŻ (pod pierzynką), a Maciek gapi się w TV
- E... to ja może pójdę - Maciek.
- No, my też już jesteśmy zmęczeni, idziemy spać - po czym całkiem udanie ziewnęłam.
Maciek wyszedł i jestem pewna że do tej pory nie wie, co się wtedy działo. Może jak go kiedyś spotkam, to mu opowiem
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 01:29   #319
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

To nie moja wpadka, ale ja też byłam dość zawstydzona .

Przedwczoraj do mojego starszego brata przyszła jego ukochana. Ja wyszłam z koleżanką na spacer. Wracam, otwieram drzwi od pokoju gościnnego i SZOK. Na stole Karolina (dziewczyna mojego brata), a mój brat ją bzyka w najlepsze . Stanęłam jak wryta, a mój brat dopiero po chwili mnie zauważył i z przerażoną twarzą kazał mi się zmywać do mojego pokoju . ALE WSTYD!
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 09:12   #320
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a
To nie moja wpadka, ale ja też byłam dość zawstydzona .

Przedwczoraj do mojego starszego brata przyszła jego ukochana. Ja wyszłam z koleżanką na spacer. Wracam, otwieram drzwi od pokoju gościnnego i SZOK. Na stole Karolina (dziewczyna mojego brata), a mój brat ją bzyka w najlepsze . Stanęłam jak wryta, a mój brat dopiero po chwili mnie zauważył i z przerażoną twarzą kazał mi się zmywać do mojego pokoju . ALE WSTYD!
Wyobrażam sobie jak się czuła ta dziewczyna sytuacja
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 11:48   #321
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez gamaa
Wyobrażam sobie jak się czuła ta dziewczyna sytuacja
A jakby sie poczuła gdyby to weszli jego rodzice
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 12:54   #322
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a
To nie moja wpadka, ale ja też byłam dość zawstydzona .

Przedwczoraj do mojego starszego brata przyszła jego ukochana. Ja wyszłam z koleżanką na spacer. Wracam, otwieram drzwi od pokoju gościnnego i SZOK. Na stole Karolina (dziewczyna mojego brata), a mój brat ją bzyka w najlepsze . Stanęłam jak wryta, a mój brat dopiero po chwili mnie zauważył i z przerażoną twarzą kazał mi się zmywać do mojego pokoju . ALE WSTYD!
oplulam lcd
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 15:21   #323
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez arek***
A jakby sie poczuła gdyby to weszli jego rodzice
O matko.... to juz masakra... jeszcze na stole :P


m-i-s-i-a wybacz nam ten obrót sytuacji w aż taki żart, ale jest komiczna A najlepszy tekst z Twojej wypowiedzi to:
Cytat:
a mój brat ją bzyka w najlepsze
, czytając to i wierzac w powage sytuacji myslalam ze po tym umre ze smiechu Nigdy nie chcialabym byc w takiej sytuacji
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 16:04   #324
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Heh MISIAto jeszcze nic.

Ja mając 19 lat nakryłam moich rodziców A muszę przyznać że jak się urdziłam mama miała 33 a tato 39 lat (więc nie byli wtedy młodzi a sobie używali )

Dla wyjaśnienia - moja mam i mój tata odkąd przeprowadziliśmy się do domu śpią osobno: mama na dole w salonie, a tato u góry w pokoju, ja miałam pokój na dole.
Godzina koło 1 w nocy, obudziłam się i słyszę, ze coś się tłucze. No to wtałam, przeszłam koło salonu, drzwi zamknięte - myślę mama śpi (nie będe jej straszyć).To chociaż tatę obudzę. Idę po cichu po schodach na górę - wystraszona że może złodziej sobie grasuje kiedy śpimy. Mówie "tato" , otwieram dzwi i włączam światło .... i SZOK Tata zesokczył z mamy jak oparzony stoi i się zasłania, mama naciąga pierzynkę i woła do mnie "Zgaś to światło !!!!!!!"
Nie byłam w stanie NIC powiedzieć, zgasiłam światło, wyszłam, zamknęłam drzwi i zeszłam do swojego pokoju. Usiadłam na łóżku, pierwszy szok minął i zaczełam się strasznie śmiać

Na drugi dzień mama nie wiedziała jak mi w oczy spojrzeć, coś próbowała komentować na co ja odrzekłam:
"no co Ty mamo, tylko Wam pogratulować, ja w Twoim wieku też chcialabym mieć takie udane życie erotyczne"
I na tym skończyła się dyskusja i nigdy już do tego nie wrcaliśmy
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 16:09   #325
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a
To nie moja wpadka, ale ja też byłam dość zawstydzona .

Przedwczoraj do mojego starszego brata przyszła jego ukochana. Ja wyszłam z koleżanką na spacer. Wracam, otwieram drzwi od pokoju gościnnego i SZOK. Na stole Karolina (dziewczyna mojego brata), a mój brat ją bzyka w najlepsze . Stanęłam jak wryta, a mój brat dopiero po chwili mnie zauważył i z przerażoną twarzą kazał mi się zmywać do mojego pokoju . ALE WSTYD!
Miałam bardzo podobną sytuację
Wracałam z moim (ex) TŻ do jego domu. Zadowoleni razem wchodzimy do salonu a tam... na kanapie seksi się jego młodszy brat Nie zauważeni ucielkismy do pokoju TŻa. Co nam było głupio.
Chłopak miał niecałe 16 lat!
A ja (siedemnastolatka) i TŻ (dziewiętnastolatek) jeszcze nie współzylismy.
Nic dziwnego, ze potem szybko zerwalismy
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 11:24   #326
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a
To nie moja wpadka, ale ja też byłam dość zawstydzona .

Przedwczoraj do mojego starszego brata przyszła jego ukochana. Ja wyszłam z koleżanką na spacer. Wracam, otwieram drzwi od pokoju gościnnego i SZOK. Na stole Karolina (dziewczyna mojego brata), a mój brat ją bzyka w najlepsze . Stanęłam jak wryta, a mój brat dopiero po chwili mnie zauważył i z przerażoną twarzą kazał mi się zmywać do mojego pokoju . ALE WSTYD!
rycze.Biedna dziewczyna
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 13:00   #327
misiak82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez Vivienne
Chłopak miał niecałe 16 lat!
A ja (siedemnastolatka) i TŻ (dziewiętnastolatek) jeszcze nie współzylismy.
Nic dziwnego, ze potem szybko zerwalismy
Tak, nic dziwnego, że z tego powodu zerwaliście
Można odnieść takie wrażenie
misiak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 14:20   #328
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez giraffe
Heh MISIAto jeszcze nic.

Ja mając 19 lat nakryłam moich rodziców A muszę przyznać że jak się urdziłam mama miała 33 a tato 39 lat (więc nie byli wtedy młodzi a sobie używali )

Dla wyjaśnienia - moja mam i mój tata odkąd przeprowadziliśmy się do domu śpią osobno: mama na dole w salonie, a tato u góry w pokoju, ja miałam pokój na dole.
Godzina koło 1 w nocy, obudziłam się i słyszę, ze coś się tłucze. No to wtałam, przeszłam koło salonu, drzwi zamknięte - myślę mama śpi (nie będe jej straszyć).To chociaż tatę obudzę. Idę po cichu po schodach na górę - wystraszona że może złodziej sobie grasuje kiedy śpimy. Mówie "tato" , otwieram dzwi i włączam światło .... i SZOK Tata zesokczył z mamy jak oparzony stoi i się zasłania, mama naciąga pierzynkę i woła do mnie "Zgaś to światło !!!!!!!"
Nie byłam w stanie NIC powiedzieć, zgasiłam światło, wyszłam, zamknęłam drzwi i zeszłam do swojego pokoju. Usiadłam na łóżku, pierwszy szok minął i zaczełam się strasznie śmiać

Na drugi dzień mama nie wiedziała jak mi w oczy spojrzeć, coś próbowała komentować na co ja odrzekłam:
"no co Ty mamo, tylko Wam pogratulować, ja w Twoim wieku też chcialabym mieć takie udane życie erotyczne"
I na tym skończyła się dyskusja i nigdy już do tego nie wrcaliśmy


ta historia wymiata
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 15:02   #329
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez demetria
mojemu M<isiowi to tylko raz udzielił się zanik pamięci, jakoś tak było że sie kochaliśmy i trzeba było szybko zaraz wyjśc z domu i zapomniał zdjąc gumke załozył spodnie i wyszliśmy......
10 minut później.......
środek Warszawy, zatłoczony chodnik, obciążona gumka zsówa się z penisa, wypada przez nogawkę, ląduje na bucie...... 5 minut na nim leży zanim zorientowaliśmy się w sytuacji nastepnie (nie wiem czy to upał tak zadziałał czy z natury mój Misi nie mysli racjonalnie w sytuacjach stresowych ) TŻ podniósł nogę i zamachmął sie nia tak jakby chciał kogos kopnąc.... co prawda gumka zeszła z buta ale wyleciała wysoko w górę przed nami zanim upadła na chodnik od tej pory biore tabletki.... pozdrawiam
aż się popłakałam ze śmiechu, ta historia jest the best
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 15:12   #330
Kacha19
Raczkowanie
 
Avatar Kacha19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez arek***
Nurexx lepiej zmień uczelnie ja slyszałem wiele razy o takiej sytuacji ....a zresztą przecież go wyjął tylko przy pomocy pogotowia . ... Swoją drogą ciekawe jak pomaga pogotowie w tej sytuacji chyba dają coś na rozluźnienie
....pawulonik pewnie
Kacha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.