Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-12, 16:09   #301
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:10   #302
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Ja nie uważam ze to coś złego



Poprostu nierozumien sensu tęgi wątku bitego oburzenia ze jakiś facet napisał ze lubi sukienki .. i wymuszanie na nim żeby ich nie lubił ?? Przecież piszesz ze każdy może lubić co chce
A niech sobie Krewet lubi, co chce i jak chce. Jego prawo. Jednak to nie my upieramy się, że na randkę tylko w sukience, prawda?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:11   #303
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Ja lubię chodzić na randki w sukienkach ale dlatego bo ja sama tego chce. Jakby mi facet wyleciał z tekstem że oczekuje ode mnie że dla niego założę sukienkę i szpilki bo on tak chce to bym mu się kazała popukac w czolo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-01-12 o 16:18
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:13   #304
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
bo byli przeciętni i i tak nie mają zbyt dużego wyboru


pewnie mieli z tym problem ale bali się powiedzieć
Moim zdaniem nie byli przeciętni, ale jeżeli dla ciebie wyznacznikiem wartości człowieka jest ubiór i wygląd to pewnie faktycznie by się nie wpisywali w standardy. Ja jednak wolę jak o tym czy jest ktoś nudny czy nie decyduje to co ma do powiedzenia, a nie to co ma za przeproszeniem na dupie.

Cytat:
I tak spódnice i sukienki są kobiecym ubiorem bo noszą go tylko kobiety... prosta rzecz
A jak facet zakłada sukienkę to co się dzieje? Wszechświat zaczyna się rozpadać od środka?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:13   #305
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Dobre A potem jęki że kobieta przestała się starać, bo na randki się stroiła, a teraz szara rzeczywistość.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:14   #306
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
I z góry już wiesz jak oni wyglądali (kwestia subiektywna) i co myśleli.
no podsumujmy fakt:
-90-95 % mezczyzn jest dla kobiet nieatrakcyjnych/przecietnych
-kobieta przyszla w spodniach
-faceci nic nie mowili i chcieli dalej sie umawiac


no wg mnie byli przecietni


Cytat:
Ja lubię chodzić na randki w sukienkach ale dlatego bo ja sama tego chce. Jakby mi facet wyleciał z tekstem że oczekuje ode mnie że dla niego założę sukienkę i szpilki bo on tak chce to bym mu się kazała popukac w głowę.
no tak, bo po co być sympatyczną dziewczyną i sprawić facetowi przyjemność, nie?


Cytat:
Moim zdaniem nie byli przeciętni, ale jeżeli dla ciebie wyznacznikiem wartości człowieka jest ubiór i wygląd to pewnie faktycznie by się nie wpisywali w standardy. Ja jednak wolę jak o tym czy jest ktoś nudny czy nie decyduje to co ma do powiedzenia, a nie to co ma za przeproszeniem na dupie.

no ale żaden z nich raczej nie był chadem
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:14   #307
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
dobra ale jeśli się trafia na kobiety w spodniach no to są dwie opcje:


a) trafiło się na wąską grupę która po prostu się tak ubiera (to źle)
b) trafiło się na kobietę, która jest średnio zainteresowana i nie uznaje faceta za atrakcyjnego (bardzo źle)


jasne, że nie można nikogo nawracać, problemem jest sam fakt, że się na takie kobiety trafia no bo o czymś to świadczy
Jeśli kobieta na randkę przchodzi pachnąca, z ułożonymi włosami, dyskretnie uperfumowana, w eleganckim żakiecie i klasycznych spodniach to znaczy, że nie jest zainteresowana? Nie widzę związku przyczynowo-skutkowego. Widzę raczej, że zadała sobie trud, by wyglądac ładnie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 16:14   #308
Zonja
Przyczajenie
 
Avatar Zonja
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 27
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Ja nie uważam ze to coś złego



Poprostu nierozumien sensu tęgi wątku bitego oburzenia ze jakiś facet napisał ze lubi sukienki .. i wymuszanie na nim żeby ich nie lubił ?? Przecież piszesz ze każdy może lubić co chce
Raczej chodzi o to że Krewet twierdzi, że spodnie to oznaka braku szacunku do faceta. Wydaje mi się też że on twierdzi, iż kobiety specjalnie dla Chada zakładają sukienki a dla całej reszty specjalnie nie żeby ich pognębić. No i chodzi jeszcze o to, że twierdzi że wszyscy faceci uwielbiają sukienki i nie lubią niczego innego. Jest to straszne uogólnianie, na pewno dużo facetów lubi taki strój ale sama spotykałam się z facetem dla którego najbardziej pociągającym strojem były jeansy.
Zonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:16   #309
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Jeśli kobieta na randkę przchodzi pachnąca, z ułożonymi włosami, dyskretnie uperfumowana, w eleganckim żakiecie i klasycznych spodniach to znaczy, że nie jest zainteresowana? Nie widzę związku przyczynowo-skutkowego. Widzę raczej, że zadała sobie trud, by wyglądac ładnie.

to jest w ogóle chora sytuacja, bo jeśli już ktoś spędza dwie godziny przed lustrem przed randką a potem przychodzi w spodniach no to ja nie wiem, jakies rownanie z dwiema niewiadomymi



Cytat:
Raczej chodzi o to że Krewet twierdzi, że spodnie to oznaka braku szacunku do faceta. Wydaje mi się też że on twierdzi, iż kobiety specjalnie dla Chada zakładają sukienki a dla całej reszty specjalnie nie żeby ich pognębić. No i chodzi jeszcze o to, że twierdzi że wszyscy faceci uwielbiają sukienki i nie lubią niczego innego. Jest to straszne uogólnianie, na pewno dużo facetów lubi taki strój ale sama spotykałam się z facetem dla którego najbardziej pociągającym strojem były jeansy.

mnie chodzi o ogólną tendencję a nie pojedyncze przypadki, kazdy moze powiedziec "znam osobe, ktora..."
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:17   #310
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86359422]


A jak facet zakłada sukienkę to co się dzieje? Wszechświat zaczyna się rozpadać od środka? [/QUOTE]

No właśnie?
Przecież czasem nawet członkowie rodziny królewskiej zakładają kilty.

Btw- panowie, pamiętajcie, że rdzenny Szkot nie nosi nic pod kiltem
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:18   #311
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

I z tego powodu ze on tak uważa będziecie się z nim kłócić przez kolejne kilkadziesiąt stron aż ktoś w końcu zamknie wątek??



Nie rozumiem czemu tak bardzo was boli jego opinia.



A żakiet to raczej na rozmowę kwalifikacyjna niż na randkę
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 16:20   #312
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:20   #313
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
I z tego powodu ze on tak uważa będziecie się z nim kłócić przez kolejne kilkadziesiąt stron aż ktoś w końcu zamknie wątek??



Nie rozumiem czemu tak bardzo was boli jego opinia.



A żakiet to raczej na rozmowę kwalifikacyjna niż na randkę
A niby dlaczego tylko na rozmowę o pracę? Elegancki żakiet może być noszony na wiele okazji, choć osobiście nie cierpię żakietów i nawet takowego nie posiadam.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:21   #314
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no podsumujmy fakt:
-90-95 % mezczyzn jest dla kobiet nieatrakcyjnych/przecietnych
-kobieta przyszla w spodniach
-faceci nic nie mowili i chcieli dalej sie umawiac


no wg mnie byli przecietni



no tak, bo po co być sympatyczną dziewczyną i sprawić facetowi przyjemność, nie?





no ale żaden z nich raczej nie był chadem
Taka przyjemność to ja mogę sprawic ale własnemu facetowi a nie komus kogo spotykam po raz pierwszy.

Nie no jasne, jak facet chce się nadal spotykać z dziewczyną w spodniach to na pewno km od razu oznacza że jest przeciętny z wyglądu

A czemu Ty nie latasz na randki w garniaku? I czemu większość facetów przychodzi ubranych nie w biała koszulę tylko byle jak? Zacznijcie najpierw patrzeć na siebie a nie tylko od kobiet wymaganie "odpowiedniego" ubioru



Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
to jest w ogóle chora sytuacja, bo jeśli już ktoś spędza dwie godziny przed lustrem przed randką a potem przychodzi w spodniach no to ja nie wiem, jakies rownanie z dwiema niewiadomymi






mnie chodzi o ogólną tendencję a nie pojedyncze przypadki, kazdy moze powiedziec "znam osobe, ktora..."
No tak, bo przeciez jak w spodniach to nie może być zadbana i seksi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-01-12 o 16:26
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:22   #315
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez Zonja Pokaż wiadomość
Raczej chodzi o to że Krewet twierdzi, że spodnie to oznaka braku szacunku do faceta. Wydaje mi się też że on twierdzi, iż kobiety specjalnie dla Chada zakładają sukienki a dla całej reszty specjalnie nie żeby ich pognębić. No i chodzi jeszcze o to, że twierdzi że wszyscy faceci uwielbiają sukienki i nie lubią niczego innego. Jest to straszne uogólnianie, na pewno dużo facetów lubi taki strój ale sama spotykałam się z facetem dla którego najbardziej pociągającym strojem były jeansy.
Dokładnie tak. Pisanie o szacunku i jego braku to już zaburzenie właściwie.

Ja sama nie chodzę ani w spodnicach ani sukienkach poza bardzo oficjalnymi imprezami, a do tego mam lepsze cycki niż nogi więc na randki zakładam dekold. Nawet w zime.

Ale wychodzi, że faceci z którymi się spotykam są a) sredni, b) poszkodowani, bo wszyscy woleliby zebym zalozyla sukienke. Jak żyć
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:24   #316
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Taka przyjemność to ja mogę sprawic ale własnemu facetowi a nie komus kogo spotykam po raz pierwszy.

no i wszystko jasne - przecietny facet musi zasluzyc nawet na to, zeby kobieta ladnie wygladala


dziekuje


Cytat:
A może to rozmowa się potem nie kleiła i wyszły różnice nie do przejścia a nie, że od razu strój jej (czy jego) nie był odpowiedni.

ubrała się tak zanim wiedziała, że rozmowa się nie będzie kleić
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:24   #317
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Ja cała zimę chodzę w spódnicach i sukienkach- wystarcza grube rajstopy z polarem i kozaki z kożuchem i nie ma mowy o marznięcia. Powiem więcej jest cieplej niż w spodniach rurkach.
Ale tu idzie bardziej o odsłonięcie nóg niż samą sukienkę, więc grube rajstopy z polarem to praktycznie jak spodnie Żeby nie było, też chodzę zimą w sukienkach i spódnicach. Jeśli mam na to ochotę.

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
A żakiet to raczej na rozmowę kwalifikacyjna niż na randkę
A to dlaczego?
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:24   #318
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
I z tego powodu ze on tak uważa będziecie się z nim kłócić przez kolejne kilkadziesiąt stron aż ktoś w końcu zamknie wątek??

Nie rozumiem czemu tak bardzo was boli jego opinia.
Bo to jego subiektywne odczucia, a nie prawda objawiona. Z resztą rodzi się w związku z nimi mnóstwo jakiś bezsensownych nonsensów jakoby ubiór świadczył o szacunku, tym czy ktoś jest ciekawy, a nawet jakiś chorych refleksji na temat gwałtów.

Jak uważasz, że wątek jest absurdalny to nie musisz w nim brać udziału

Cytat:
no ale żaden z nich raczej nie był chadem
Szczerze mówiąc, nawet nie wiem czy kiedykolwiek miałam 'przyjemność' z tym mitycznym chadem, ale jakoś muszę z tym żyć.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:26   #319
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Szczerze mówiąc, nawet nie wiem czy kiedykolwiek miałam 'przyjemność' z tym mitycznym chadem, ale jakoś muszę z tym żyć.

no właśnie - spotykałaś się więc z przeciętnymi facetami i czułaś, że możesz sobie pozwolić na odrobinę luzu, bo oni i tak nie wybrzydzają
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 16:26   #320
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Ha, ha, tak mi się skojarzyło - ja zawsze na randki chodziłam w sukienkach (zresztą na codzień też) dlatego że mam koszmarnie grube uda. W spodniach by było widać a w sukience wyglądam jak milion dolców


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:26   #321
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Mnie dziwi stwierdzenie, że kobieta ma mieć sukienkę, bo wtedy facet może popatrzeć sobie na nogi. A przecież często w obcisłych, dopasowanych spodniach o wiele lepiej widać sylwetkę i te nieszczęsne nogi niż w sukience (nawet mini)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:28   #322
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Ok, kobieta założy na te parę randek sukienke.
A potem jako, że ich w ogóle nie nosi, będzie je zakładać tylko na wesela i inne tego typu okazję, czyli raz na 2 lata.
I wtedy facet ma się czuć oszukany? Czy jak?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:28   #323
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no właśnie - spotykałaś się więc z przeciętnymi facetami i czułaś, że możesz sobie pozwolić na odrobinę luzu, bo oni i tak nie wybrzydzają
czyli mówisz, że po randce oni płakali w poduszkę, że nie ujrzeli moich nóg?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:28   #324
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Żakiet według mnie jest ubiorem formalnym. Nawet jak ładny to jest dość mało kobiecy i do atmosfery randki moim zdaniem nie pasuje. Chyba ze randka w operze. Żakiety jak dla mnie są odbiorem tworzącym dystans. Mało kobiecym. Dla mnie ...
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:29   #325
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no i wszystko jasne - przecietny facet musi zasluzyc nawet na to, zeby kobieta ladnie wygladala


dziekuje





ubrała się tak zanim wiedziała, że rozmowa się nie będzie kleić
Nie przecietny tylko facet z ktorym spotykam sie po raz pierwszy nie bedzie mi mowil ze mam coś ubrać tylko dlatego bo on sobie tego życzy. To co, my mamy wymagać by każdy facet przychodził w garniaku? To określa wartość człowieka czy co? Większość facetów to nawet przeciętnie się nie potrafi ubrać na randkę a będą wymagać od kobiet. Phi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:30   #326
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
czyli mówisz, że po randce oni płakali w poduszkę, że nie ujrzeli moich nóg?
nie wiem, ale co to ma do rzeczy? faceci nie byli chadami także machnęli ręką i robili dobrą minę do złej gry


Cytat:
Ok, kobieta założy na te parę randek sukienke.
A potem jako, że ich w ogóle nie nosi, będzie je zakładać tylko na wesela i inne tego typu okazję, czyli raz na 2 lata.
I wtedy facet ma się czuć oszukany? Czy jak?
no mogłaby nosić częściej, co to za problem


Cytat:
Mnie dziwi stwierdzenie, że kobieta ma mieć sukienkę, bo wtedy facet może popatrzeć sobie na nogi. A przecież często w obcisłych, dopasowanych spodniach o wiele lepiej widać sylwetkę i te nieszczęsne nogi niż w sukience (nawet mini)
nie zauważyłem


Cytat:
Nie przecietny tylko facet z ktorym spotykam sie po raz pierwszy nie bedzie mi mowil ze mam coś ubrać tylko dlatego bo on sobie tego życzy. To co, my mamy wymagać by każdy facet przychodził w garniaku? To określa wartość człowieka czy co? Większość facetów to nawet przeciętnie się nie potrafi ubrać na randkę a będą wymagać od kobiet. Phi
ja bym zrozumiał gdyby ktoś mi kazał założyć koszulę np
nie wiem co to ma do rzeczy że go widzisz pierwszy raz, on sie musi od poczatku starac przeciez


jak ty porownujesz caly garnitur do sukienki to L O L

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2019-01-12 o 16:32
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:34   #327
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86359482]czyli mówisz, że po randce oni płakali w poduszkę, że nie ujrzeli moich nóg? [/QUOTE]

No kurczę, Leany, pacz- tez nie wiedziałam, że jestem powodem męskich łez. Chodzę w sukienkach, ale te kończą się albo równo z wysokością kolana albo są nieco za kolano.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Żakiet według mnie jest ubiorem formalnym. Nawet jak ładny to jest dość mało kobiecy i do atmosfery randki moim zdaniem nie pasuje. Chyba ze randka w operze. Żakiety jak dla mnie są odbiorem tworzącym dystans. Mało kobiecym. Dla mnie ...
No pacz. A ja właśnie dałam sobie uszyć surdut. O, ja głupia.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:35   #328
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie wiem, ale co to ma do rzeczy? faceci nie byli chadami także machnęli ręką i robili dobrą minę do złej gry


no mogłaby nosić częściej, co to za problem


nie zauważyłem



ja bym zrozumiał gdyby ktoś mi kazał założyć koszulę np
nie wiem co to ma do rzeczy że go widzisz pierwszy raz, on sie musi od poczatku starac przeciez


jak ty porownujesz caly garnitur do sukienki to L O L
No ale nie będzie nosić, bo nie lubi.
Jaki jest sens tych pozorów na początku?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:36   #329
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie wiem, ale co to ma do rzeczy? faceci nie byli chadami także machnęli ręką i robili dobrą minę do złej gry


no mogłaby nosić częściej, co to za problem


nie zauważyłem



ja bym zrozumiał gdyby ktoś mi kazał założyć koszulę np
nie wiem co to ma do rzeczy że go widzisz pierwszy raz, on sie musi od poczatku starac przeciez


jak ty porownujesz caly garnitur do sukienki to L O L
A dlaczego mam nie porównywać niby?
Jak parą idzie na czuje ślub to kobieta także zakłada sukienkę a facet garnitur i to jest normalne to dlaczego na randce nie może też tak być? Skoro ona musi przyjsc dla niego w sukience to niech on popyla w garnuaku.

Staranie się nie ma nic wspólnego z ubiorem. No oczywiście ten ubiór musi być schludny ale nie wyobrażam sobie wyznaczać facetowi w co ma się ubrać więc i on mi nie bedzie nakazywal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 16:36   #330
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie wiem, ale co to ma do rzeczy? faceci nie byli chadami także machnęli ręką i robili dobrą minę do złej gry
czyli jak ktoś nie jest chadem to nie ma uczuć i nie trzeba mu okazywać szacunku?

Cytat:
No kurczę, Leany, pacz- tez nie wiedziałam, że jestem powodem męskich łez. Chodzę w sukienkach, ale te kończą się albo równo z wysokością kolana albo są nieco za kolano.
Ja wiedziałam, że aniołem nie jestem, ale że taka okrutna kobieta to się po sobie nie spodziewałam.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-14 08:53:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.