Krakowianki - wybiła część XII! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 08:02   #301
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Hahahah, jeszcze się chłopak przestraszy Ale ciekawa jestem tego "Bardzo przystojny", bo wolnych, przystojnych facetów NIE ma!
Są, tylko zawsze tam gdzie Nas nie ma
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:07   #302
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

hej hej
wczoraj kupiłam sobie kolejne szpilki taaakie http://www.stradivarius.com/en/acces...tform-peep-toe
chyba mam ze szpilkami tak jak E milka ze spódnicami

byłam w Bonarce i jakoś wielkie przeceny nie rzuciły mi się w oczy
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:19   #303
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

oj tak jakby to była wina facetów że im się urosło (czy nie urosło) tyle czy tyle

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Wojtek napisał fajny wpis na blogu o kopcach krakowskich http://fizyk-w-podrozy.blogspot.com/...e-krakowa.html
ach, kopce ja też jestem fanką Kopca Kraka, nie zawiało mnie jeszcze tylko do Wandy a no i JPII

Cholerko, dziś TB o 18:50 jutro już chyba nie, niewykorzystane wejścia można wykorzystać po wakacjach.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:20   #304
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
ja nie wiem co zrobić ze swoją bazylią i kaktusami.. wyjeżdżam przynajmniej na tydzień w lipcu, a ją trzeba codziennie podlewać... muszę którejś z Was zostawić
Jest taki patetnt - ustawiasz na wyższym poziomie niż kwiatek dzban z wodą - wstawiasz do niego tasiemkę czy sznurek na całą głębokość a drugi koniec tej tasiemki do doniczki z kwiatkiem. I sobie kwiatek ciągnie powoli tą wodę - tydzień spokojnie wytrzyma. Podobno to fizyka, ale jak dla mnie cuda.
Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość



Oj i dobrze! Ja właśnie znowu przerabiam jakiś nowy grupowy temat - Happy Day, chociaż po wcześniejszych doświadczeniach z Grouponem i jeszcze wcześniejszych z Gruperem powiedziałam sobie - newerewer... no i dałam się wkrecić. Zobaczymy jak to bedzie, są nowi więc jeszcze solidni, działaja na nieco innych zasadach... tak sobie tłumaczę ale nie znam osoby, która (z punktu widzenia firmy) byłaby z tego dealu zadowolona.
A możesz coś więcej na ten temat?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:35   #305
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Ineso - może najpierw spróbuję tej fizyki przed wyjazdem

http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...680167024.html tak sobie patrzę na te pędzle z zamowienia w klubie ciekawe jak z jakością... chociaż z tych to bym mogła którejś oddać pędzel do pudru, bo nie potrzebuję


edit: Onet w prognozie pogody na piątek pokazuje 13stopni i 17,7 mm deszczu
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2011-06-29 o 08:42
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:48   #306
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
A bede mogla prosic o numer? Jutro wyjezdzam ale zadzwonilabym i umowila sie na 5/6 lipca-wtedy wpadne do krk i bede musiala to naprawic..tez mam problem z odplywem-przecieka, zalewam sasiadow
E milka wyślę Ci jak tylko prześle mi go P.

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość

1.. ja mam książki W najbliższych dniach kupię "Prowadził nas los" o parze, która w 1998 roku mając 600$ w kieszeni wylądowała na lotnisku w USA i rozpoczęła podróż autostopem po świecie. Wróciła po 5 latach!

2. Kiedyś w jakiejś gazecie czytałam wywiad z fryzjerem, który kilka lat temu czesał gwiazdy naszego showbiznesu a potem trochę interes zaniedbał i dzięki grouponowi chciał wrócić do łask klientów.
1. zawsze marzyłam o czymś takim!!! no może z wyjątkiem śmierci z powodu malarii:/ historia wydaje się bardzo ciekawa

2. też o tym czytałam. mój brat od jakiegoś czasu pracuje w grouponie więc mam z pierwszej ręki info jak to rzeczywiście wygląda, ale wiesz co? jeśli ktoś wrzuca ofertę i podejmuje warunki które są mu narzucone lub je wynegocjował to mnie jako klienta nie obchodzi to jak on sobie z tym poradzi. ja się mogę dostosować do pewnych zmian pod warunkiem że nie działają one dla mnie na niekorzyść, ale jeśli zapłaciłam za pewną usługę to oczekuję, że ona zostanie zrealizowana zgodnie z tym co zostało zaproponowane. I jest to mechanizm, który działa w każdej sytuacji bez względu na to czy jest to za pośrednictwem tego typu portali czy nie.


Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
Zbyt duza ambicja tez nie jest zdrowa...niestety
oj tak, zgadzam się.

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość

1. trochę (pracuję, studiuję 2 kierunki, w tym jeden próbuję skończyć 2 razy szybciej, nieźle nie?

2. Mi często wysyłają oferty wczasów ale bałabym się
1. nieźle nieźle, sama tak robiłam

2. a czego tu się bać? jeśli sprzedający jest rzetelny i trzyma się warunków umowy to jest to taki sam wyjazd jak np. z biurem podróży. Choć tam dopiero robią wały i przekręty. Jak leciałam do Egiptu to oprócz tego że mnie P. sprzeda za wielbłąda bałam się że to co zastaniemy na miejscu nie będzie zgodne z tym, co nam oferowano.

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a kiedy planujesz jakiś wyjazd? bo ja potrzebuję "opieki" na drugą połowę lipca, a potem - trudno powiedzieć, może też trzeba będzie, może nie.
na dłużej wyjeżdżam 20 sierpnia a w lipcu jeśli już to jakiś wyjazd weekendowy

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
Gorsze chwile ma każdy ale jak pojawia się potrzeba robienia bilansów.... to ja dziękuję, tak mnie życie nauczyło
potrzeba w pewnej chwili była i wyszedł na plus więc na razie się nie martwię

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Jest taki patetnt - ustawiasz na wyższym poziomie niż kwiatek dzban z wodą - wstawiasz do niego tasiemkę czy sznurek na całą głębokość a drugi koniec tej tasiemki do doniczki z kwiatkiem. I sobie kwiatek ciągnie powoli tą wodę - tydzień spokojnie wytrzyma. Podobno to fizyka, ale jak dla mnie cuda.
dla mnie to też cuda
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:55   #307
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mamy potrzebę na BU? Bo koleżanki chcą maseczki zamówić i tak pomyślałam
Jest potrzeba . Świetnie się składa .

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
hej hej
wczoraj kupiłam sobie kolejne szpilki taaakie http://www.stradivarius.com/en/acces...tform-peep-toe
chyba mam ze szpilkami tak jak E milka ze spódnicami

byłam w Bonarce i jakoś wielkie przeceny nie rzuciły mi się w oczy
Ładne .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 08:57   #308
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Ineso - może najpierw spróbuję tej fizyki przed wyjazdem
Spróbuj, bo dużo zależy od sznurka (musi być przewodzący czyli jakaś bawełna czy coś) i jego zanurzenia. Ja raz dałam za płytko w dzbanku i nie sięgał już jak była resztka wody.
Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
E
2. też o tym czytałam. mój brat od jakiegoś czasu pracuje w grouponie więc mam z pierwszej ręki info jak to rzeczywiście wygląda, ale wiesz co?
I jak idzie pozyskiwanie klientów? bo znajoma ma tam pracować, ale nie zna szczegółów i się trochę obawia. Podobno dość duże progi są miesięczne i trzeba je wyrabiać.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:59   #309
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Ale mi się nic nie chce... Pogoda do du I nawet włosów do pracy mi się nie chce myć i układać, zrobię kucyk albo francuza!
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:10   #310
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Wojtek napisał fajny wpis na blogu o kopcach krakowskich http://fizyk-w-podrozy.blogspot.com/...e-krakowa.html
Bardzo fajny, wylądował na moim fejsie
Koleżanka kazała przekazać, że "W Nowej Hucie", a nie "NA Hucie".
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
oj tak jakby to była wina facetów że im się urosło (czy nie urosło) tyle czy tyle
Najczęściej to wina ładnych kobiet
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Jest taki patetnt - ustawiasz na wyższym poziomie niż kwiatek dzban z wodą - wstawiasz do niego tasiemkę czy sznurek na całą głębokość a drugi koniec tej tasiemki do doniczki z kwiatkiem. I sobie kwiatek ciągnie powoli tą wodę - tydzień spokojnie wytrzyma. Podobno to fizyka, ale jak dla mnie cuda.
Kwiatkowa kroplówka Proponuję dzbanek czymś przykryć częściowo, żeby ograniczyć parowanie. I lepiej, żeby był wyższy niż szerszy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:26   #311
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
na dłużej wyjeżdżam 20 sierpnia a w lipcu jeśli już to jakiś wyjazd weekendowy
dobra, to spróbuję z kroplówką a jak nie to Ci podrzucę ja wyjeżdżam 20 lipca.



w ogóle jestem szczęśliwa, bo płacimy za mieszkanie w wakacje o 500zł mniej niż myślałam świetna ta nasza właścicielka jest.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 09:27   #312
e milka
Wtajemniczenie
 
Avatar e milka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 428
GG do e milka
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
cholerko lubię-wpis-Wojtka-o-kopcach
Tez mi sie bardzo podoba! Bede musiala zrobic sobie wycieczke

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
hej hej
wczoraj kupiłam sobie kolejne szpilki taaakie http://www.stradivarius.com/en/acces...tform-peep-toe
chyba mam ze szpilkami tak jak E milka ze spódnicami
Plus spodniczek jest taki, ze zajmuja mniej miejsca niz szpilki Ale buty cudne Niestety nie umiem w takich chodzic

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...680167024.html tak sobie patrzę na te pędzle z zamowienia w klubie ciekawe jak z jakością... chociaż z tych to bym mogła którejś oddać pędzel do pudru, bo nie potrzebuję
Ja potrzebuje do pudru

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
E milka wyślę Ci jak tylko prześle mi go P.
Bede wyczekiwac
__________________
When shopping feels so good, who needs a man?!

e milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:30   #313
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
edit: Onet w prognozie pogody na piątek pokazuje 13stopni i 17,7 mm deszczu
ja już przestałam wierzyć i w onetowe i w wp prognozy pogody, jakoś niespecjalnie się sprawdzają i jeszcze sporo się od siebie różnią. najlepsze określenie pogody jest ranne wyglądanie przez okno

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Ładne .
choć nie powiem że mi nie żal trochę takiej kasy na kolejne szpilki

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
I jak idzie pozyskiwanie klientów? bo znajoma ma tam pracować, ale nie zna szczegółów i się trochę obawia. Podobno dość duże progi są miesięczne i trzeba je wyrabiać.
wiesz, ja nie wiem jakie on ma tam progi. w tej chwili rzucili go na Olsztyn bo tam teraz próbują zdobyć rynek. Warunki finansowe są na średnim poziomie- czyli nie najgorsze, ale też niespecjalnie rewelacyjne. Ma niezbędne narzędzia pracy i przede wszystkim pracuje w biurze, nie musi się wypuszczać w teren.
z pozyskiwaniem klientów jest różnie, ale tak jak mówię- teraz działa na nowym terenie więc z jednej strony może być łatwiej bo to nowość, a z drugiej trudniej, bo to, czego się nie zna może odstraszać. Z tego co mówił to na razie nie narzeka że jest ciężko podpisać ofertę.
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:38   #314
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
ja już przestałam wierzyć i w onetowe i w wp prognozy pogody, jakoś niespecjalnie się sprawdzają i jeszcze sporo się od siebie różnią. najlepsze określenie pogody jest ranne wyglądanie przez okno
Ufałam tylko prognozie na Meteo.
Pojechałam w góry ze Słodziakiem, choć miało przez większość dnia padać - padało pół godziny.
Pojechałam na kajaki ze Słodziakiem, choć miało przez większość dnia padać - padało dopóki nie wodowaliśmy, potem nas słońce przypiekło.
W tych przypadkach sprawdziła się optymistyczna prognoza z Onetu czy Pogodynki albo to my mamy takie szczęście.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:40   #315
e milka
Wtajemniczenie
 
Avatar e milka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 428
GG do e milka
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
ja już przestałam wierzyć i w onetowe i w wp prognozy pogody, jakoś niespecjalnie się sprawdzają i jeszcze sporo się od siebie różnią. najlepsze określenie pogody jest ranne wyglądanie przez okno
http://new.meteo.pl/index_um.php
Nie ma lepszej prognozy pogody
__________________
When shopping feels so good, who needs a man?!

e milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:07   #316
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
dobra, to spróbuję z kroplówką a jak nie to Ci podrzucę ja wyjeżdżam 20 lipca.
ok

Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
1.Plus spodniczek jest taki, ze zajmuja mniej miejsca niz szpilki Ale buty cudne Niestety nie umiem w takich chodzic

2.Bede wyczekiwac
1. to fakt. spódniczki nie kupiłam, ale sukienkę tak. nie sądziłam, że z moimi biodrami można mieć taką smukłą talię
a wg mnie w szpilkach wyglądałabyś bosko ze swoją figurą i nogami. moja siostra ma coś ok. 175cm i lata w szpilkach 9-10cm kwestia przekonania się

2. jak tylko odp. mi na smsa P. to prześlę

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ufałam tylko prognozie na Meteo.
Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
http://new.meteo.pl/index_um.php
Nie ma lepszej prognozy pogody
jak czytać te chińskie wykresy? w ogóle to dla mnie nieczytelne


muszę Wam coś powiedzieć- wczoraj siedziałam po południu w mieszkaniu. Przyszedł mój współlokator i zobaczył że ma karteczkę w drzwiach. co się okazało? panny, które z nami mieszkały zostawiły nr tel. i info że się wyprowadzają i w któryś weekend przyjadą po rzeczy. a ja siedziałam w pokoju jak one wychodziły i ani cześć, ani nic.... w kuchni syf- śmieci pozostawiane w reklamówkach pod oknem, talerze, miski itp. porozwalane, a w łazience miały swój kosz- oczywiście nie wyrzucony brakło mi słów...skąd się biorą tacy dziwni ludzie????
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:16   #317
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
1. to fakt. spódniczki nie kupiłam, ale sukienkę tak. nie sądziłam, że z moimi biodrami można mieć taką smukłą talię
a wg mnie w szpilkach wyglądałabyś bosko ze swoją figurą i nogami. moja siostra ma coś ok. 175cm i lata w szpilkach 9-10cm kwestia przekonania się
jak czytać te chińskie wykresy? w ogóle to dla mnie nieczytelne
panny, które z nami mieszkały zostawiły nr tel. i info że się wyprowadzają i w któryś weekend przyjadą po rzeczy. a ja siedziałam w pokoju jak one wychodziły i ani cześć, ani nic.... w kuchni syf- śmieci pozostawiane w reklamówkach pod oknem, talerze, miski itp. porozwalane, a w łazience miały swój kosz- oczywiście nie wyrzucony
Masz idealną, smukłą figurę, piękne włosy i oryginalną twarz. Jeszcze raz będziesz na siebie narzekać, to zacznę przynosić Ci na spotkania worki na ziemniaki i torbę na głowę.
Nieee, nie nakłaniaj Emilki do szpilek, bo będzie mi przykro
Przecież pięknie jest wyjaśnione godzina po godzinie, co będzie się działo, ile opadów, jakie zachmurzenie...
Zanieście im to wszystko do pokoju, włącznie z włosami z wanny.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:25   #318
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

1. Masz idealną, smukłą figurę, piękne włosy i oryginalną twarz. Jeszcze raz będziesz na siebie narzekać, to zacznę przynosić Ci na spotkania worki na ziemniaki i torbę na głowę.


2. Nieee, nie nakłaniaj Emilki do szpilek, bo będzie mi przykro


3. Przecież pięknie jest wyjaśnione godzina po godzinie, co będzie się działo, ile opadów, jakie zachmurzenie...


4. Zanieście im to wszystko do pokoju, włącznie z włosami z wanny.
1. grrrr mów mi tak jeszcze oj Mall to nie tak, że na siebie narzekam, ale widzę jakieś tam mankamenty swojej urody; wyważony krytycyzm jest wskazany ale dziękuję, taakie słowa miło słyszeć

2. dlaczego? dla Ciebie szpilki są wręcz stworzone!

3. eeee tam, w ogóle jest nieczytelne. zamiast rzucić okiem i wiedzieć, że temp będzie taka i taka, a deszcz będzie lub nie to trzeba się wczytywać, porównywać itp.

4. oj nawet nie wiesz jaką mam ochotę to zrobić! ale czy jest sens zniżać się do poziomu głupca?
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:37   #319
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
2. dlaczego? dla Ciebie szpilki są wręcz stworzone!

3. eeee tam, w ogóle jest nieczytelne. zamiast rzucić okiem i wiedzieć, że temp będzie taka i taka, a deszcz będzie lub nie to trzeba się wczytywać, porównywać itp.

4. oj nawet nie wiesz jaką mam ochotę to zrobić! ale czy jest sens zniżać się do poziomu głupca?
2. ale dla Emilki nie :P bo potem przy niej stanę i będę wyglądać jak upierdliwa mucha
3. właśnie że czytelne, masz wykres temperatury, więc wiesz, kiedy dokładnie będzie się zmieniać, a nie "w dzień temperatura 22 stopnie" i weź główkuj, o której zrobi się zimno...
4. ja bym tak zrobiła
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 10:58   #320
e milka
Wtajemniczenie
 
Avatar e milka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 428
GG do e milka
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
1. to fakt. spódniczki nie kupiłam, ale sukienkę tak. nie sądziłam, że z moimi biodrami można mieć taką smukłą talię
a wg mnie w szpilkach wyglądałabyś bosko ze swoją figurą i nogami. moja siostra ma coś ok. 175cm i lata w szpilkach 9-10cm kwestia przekonania się


2.jak czytać te chińskie wykresy? w ogóle to dla mnie nieczytelne
1. przeciez ty masz swietna figure! ale wiesz co-ja sie do swojej sylwetki przekonalam dopiero, kiedy zobaczylam zdjecie z plazy, jak stoje z kolezankami...Zawsze uwazalam, ze jedna z nich ma sliczna fugure a ja to w ogole tragedia-dopiero na zdjeciu zauwazylam, porownujac sobie, ze nie jest ze mna tak zle Czlowiek ma czesto naprawde skrzywione wyobrazenie samego siebie Ale szpilki to osobna historia-chyba bym sie w takich zabila, za duzo biegam/latam po miescie
2. to wbrew pozorom dosc latwe-trzeba sie przyzwyczaic
na pierwszym wykresie patrzysz sobie na temperature-czerwona to taka 'termometrowa' a niebieska odczuwalna..do tego patrzysz, czy na dole pojawia sie cos 'zielonego' to zielone to deszcz-czyli juz wiesz, ze bedzie padac i to najmnocniej w jakis tam godzinach Oprocz tego patrze jeszcze na ostatni wykresik-jest niebiesko-nie bedzie chmur, jest szaro-bedzie pochmurno

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Masz idealną, smukłą figurę, piękne włosy i oryginalną twarz. Jeszcze raz będziesz na siebie narzekać, to zacznę przynosić Ci na spotkania worki na ziemniaki i torbę na głowę.

Zanieście im to wszystko do pokoju, włącznie z włosami z wanny.
Zgadzam sie co do obu rzeczy!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
2. ale dla Emilki nie :P bo potem przy niej stanę i będę wyglądać jak upierdliwa mucha
Jak juz to kochana mucha
__________________
When shopping feels so good, who needs a man?!

e milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:03   #321
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
Jak juz to kochana mucha
Nikt mnie nie kocha
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:27   #322
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Tylko jeszcze proszę o rozszyfrowanie wykresu o ciśnieniu . Nie wiem o co chodzi z tymi kolorami .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:31   #323
sabbra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 506
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość

4. oj nawet nie wiesz jaką mam ochotę to zrobić! ale czy jest sens zniżać się do poziomu głupca?
Na głupotę trzeba reagować, bo inaczej tych głupców będzie za dużo. Już tak jakby ich dużo za dużo...
sabbra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:49   #324
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Tylko jeszcze proszę o rozszyfrowanie wykresu o ciśnieniu . Nie wiem o co chodzi z tymi kolorami .
Kolory oznaczają wysokość - im wyższe, tym jaśniejsze. Zamiast linii jak w przypadku temperatury, są schodki.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:54   #325
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
2. ale dla Emilki nie :P bo potem przy niej stanę i będę wyglądać jak upierdliwa mucha
3. właśnie że czytelne, masz wykres temperatury, więc wiesz, kiedy dokładnie będzie się zmieniać, a nie "w dzień temperatura 22 stopnie" i weź główkuj, o której zrobi się zimno...
2. oj tam to na spotkania by nie zakładała. Ty mówisz że czułabyś się jak mucha, a ja się przy was czuję jak jakiś ufo-olbrzym ostatnio mówiłam do SdC że jak miałam się z nią spotkać to mimo wielkiej chęci zrezygnowałam z obcasów
3. no jak człowiek w to wniknie to tak

Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
1. przeciez ty masz swietna figure! ale wiesz co-ja sie do swojej sylwetki przekonalam dopiero, kiedy zobaczylam zdjecie z plazy, jak stoje z kolezankami...

2. Ale szpilki to osobna historia-chyba bym sie w takich zabila, za duzo biegam/latam po miescie

3. to wbrew pozorom dosc latwe
1. dziękuję
tiaaa ja tak ostatnio patrzyłam na Ciebie w bokserce i szortach na Twoją talię i po powrocie do domu miałam ochotę wziąć nóż i odciąć sobie moje boczki:/

2. no na latanie to trochę średnio, ja za młodu nawet na latanie nosiłam szpilki, a teraz mi się nie chce

3. dziękuję za łopatologiczne wyjaśnienie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie kocha
eee tam, ja Cię kocham

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Tylko jeszcze proszę o rozszyfrowanie wykresu o ciśnieniu . Nie wiem o co chodzi z tymi kolorami .
a po co Ci ciśnienie jak jest kawa

Cytat:
Napisane przez sabbra Pokaż wiadomość
Na głupotę trzeba reagować, bo inaczej tych głupców będzie za dużo. Już tak jakby ich dużo za dużo...
tak to fakt, ale głupcy nie dostrzegają a tym bardziej nie rozumieją swojej głupoty, a zwrócenie im uwagi traktują jak atak i czepianie się co przy wspólnym mieszkaniu zagęszcza atmosferę. Poza tym ja bym musiała tak średnio 2x dziennie im mówić o tym, że włosy zgarnia się z wanny, jak się czeszą czy prostują to włosy zamiast w całej łazience powinny lądować w toalecie, że zmywa się po sobie gary, zgarnia okruchy, a jak upaćka się kuchenkę to ją się myje, że worki śmieci mają miejsce w śmietniku, a nie pod stołem, że istnieje coś takiego jak odkurzacz i mop itd. itd.
nie dość, że dla mnie to męczące i frustrujące to jeszcze wyszłabym na jakiegoś cerbera:/
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:56   #326
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
2. oj tam to na spotkania by nie zakładała. Ty mówisz że czułabyś się jak mucha, a ja się przy was czuję jak jakiś ufo-olbrzym ostatnio mówiłam do SdC że jak miałam się z nią spotkać to mimo wielkiej chęci zrezygnowałam z obcasów
3. no jak człowiek w to wniknie to tak
Ja od poniedziałku też chyba będę musiała na obcasach łazić, więc będziesz mogła zakładać . Się wyrówna .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:04   #327
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

SdC - zgodzisz się na przekazanie od Melki perfum moich i Emilki? Proszę
Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
eee tam, ja Cię kocham
a po co Ci ciśnienie jak jest kawa
głupcy nie dostrzegają a tym bardziej nie rozumieją swojej głupoty, a zwrócenie im uwagi traktują jak atak i czepianie się
ale Ty masz faceta
bo może cisnąć coś innego
dokładnie tak
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:06   #328
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Mall ja też cię kocham
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:09   #329
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

SdC,
Wątek BU już w klubie
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:18   #330
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki - wybiła część XII!

Cholera - Wojtek to zbyt wysoka półka jak dla mnie, ale za to zdjęcie go po prostu kocham!
http://1.bp.blogspot.com/-B4bLpNBKjN...0/img_6453.jpg
Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
Mall ja też cię kocham
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.