podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać.. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-07, 15:41   #301
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
(...)
I jeszcze nigdy nie będziesz mogła mieć problemu, bo u niego pacjenci umierają, co ty wiesz o życiu i prawdziwych problemach.
Całkiem możliwe.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 15:43   #302
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Tak, też się zgadzam, że zawsze będziesz na drugim miejscu i będziesz poniekąd samotna w tym zwiazku

Wysłane z przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 15:58   #303
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
On ostatnio byl caly czas w pracy (mowie o tym czasie sprzed mojej wyprowadzki, akies 3 tygodnie bo teraz to nie wiem nawet gdzie on jest...)a dla mnie nie mial nawet czasu zeby np zadzwonic czy napisac. Juz nie wspomne, ze nawet jesli napisal to byly to suche informacje bez zadnych emocji. Nie wiem co mu sie stalo, on naprawde taki nie byl. Szanowal mnie i bylam dla niego wazna, dzwonil, pisal i faktycznie chcial miec czas zebysmy mogli go spedzac razem, nawet sam planowal. Pomyslalam nawet, ze moze to ja cos zrobilam takiego, ze on sie znudzil czy cos. Ale w swietle tego co sie ostatnio stalo mysle, ze to jednak jego glownie problemy z glowa?

Skolowana jestem bo mielismy plany, zabookowane bilety na wakacje w grudniu a tu cos takiego.

Myslicie, ze on w ogole bedzie chcial jeszcze cos tlumaczyc czy rozmawiac czy po prostu to sie zakonczy taka cisza jak teraz?
Prawda jest taka, że on się wcześniej po prostu maskował. Potrzebował znaleźć sobie kogoś, kto będzie z nim blisko, będzie wsparciem, więc wiedział, że musi się postarać aby Cię zdobyć. Ale teraz Ty się zaangażowałaś, a on nie ma już siły dłużej ukrywać swojego zaburzenia. Liczy, że jesteś już na tyle zaangażowana, że można zrzucić maskę, być sobą i liczyć, że dostosujesz się do jego trybu życia. To wygląda na wykalkulowaną akcję, sorry, ale nie zwraca się w ten sposób do osoby, którą się kocha, i nie traktuje się jej w ten sposób, jak on traktował Ciebie.

On taki był, tylko gdyby zachowywał się w ten sposób od początku, to nawet nie pomyślałabyś o wchodzeniu z nim w związek.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 18:34   #304
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
jeszcze mi powiedzial ze moje " dramaty " to sa zadne "dramaty " w porownaniu z tym jakie on ma na codzien- tak skomentowal moja probe rozmowy o naszym zwiazku i o tym , ze zle sie dzieje.. Wiec zabralam swoje rzeczy bo po co tam byc i udawac, ze jest dobrze...
Dobra decyzja. Sorry memory, ale za takie teksty to temu panu kopniaka na do widzenia. Zachłysnął się tym, co robi i wydaje mu się, że jest panem życia i śmierci. Lekarz to lekarz, zawód jak zawód. Ten żyje w poczuciu misji ratowania świata. W końcu dopadnie go depresja albo szaleństwo, bo nikt takiej odpowiedzialności nie udźwignie psychicznie. Powinien się zdystansować, a jeśli jeszcze sam ma problemy emocjonalne to nie chciałabym znaleźć się na jego stole operacyjnym.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 18:45   #305
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

No i "kopniaka" dostal jak sie wyprowadzilam, myslalam ze to go troche otrzezwi, ale patrzac na jego zachowanie to zastanawiam sie czy on to w ogole zauwazyl..

Edytowane przez Fatina
Czas edycji: 2018-10-07 o 19:10
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 20:07   #306
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Szkoda mi Ciebie. Na początku wątku myślałam: Panikara i histeryczka, a teraz gdy Twojemu Tżtowi opadła maska, a Tobie różowe okulary, cała sytuacja przedstawia się diametralnie inaczej.
Nie masz sobie nic do zarzucenia. Zaoferowałaś mu fajny związek pod kilkoma warunkami (odpisywanie na smsy/mniej pracy), by ten się udał. Byłaś wobec niego uczciwa. Od początku wiedział, jakiego związku oczekujesz. Sam nie chciał się zmienić, ale Ciebie dostosować do siebie to z chęcią.

Nie zdziwiłabym się, gdyby się jeszcze do Ciebie odezwał. Gdzie on znajdzie sobie kolejną dziewczynę, skoro nie ma czasu na randki?

PS. Jak w ogóle go poznałaś?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 20:31   #307
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Szkoda mi Ciebie. Na początku wątku myślałam: Panikara i histeryczka, a teraz gdy Twojemu Tżtowi opadła maska, a Tobie różowe okulary, cała sytuacja przedstawia się diametralnie inaczej.
Nie masz sobie nic do zarzucenia. Zaoferowałaś mu fajny związek pod kilkoma warunkami (odpisywanie na smsy/mniej pracy), by ten się udał. Byłaś wobec niego uczciwa. Od początku wiedział, jakiego związku oczekujesz. Sam nie chciał się zmienić, ale Ciebie dostosować do siebie to z chęcią.

Nie zdziwiłabym się, gdyby się jeszcze do Ciebie odezwał. Gdzie on znajdzie sobie kolejną dziewczynę, skoro nie ma czasu na randki?

PS. Jak w ogóle go poznałaś?
Ja juz sama nie wiem..moze on mial mnie juz dosc?A moze glupio robie szukajac racjonalnych tlumaczen w tej abstrakcyjnej sytuacji?


Poznalam go przez znajomych. Zabawna historia bo pierwszy raz sie spotkalismy jak mieszkalam jeszcze na drugim koncu Polski, on po tej imprezie pisal do mnie i chcial przyjechac/zapraszal do siebie ale ja to olalam bo stwierdzilam ze odleglosc jest za duza. Drugi raz sie spotkalismy jak sie juz przeprowadzilam do miast w, ktorym obecnie mieszkam ( 100km od niego). Przyszlam z innym chlopakiem na impreze do tych samych znajomych No i tak sie na mnie uparl, ze dopial swego i zaczelismy sie spotykac Na poczatku istne szalenstwo, kiedy tylko moglismy to zawsze razem. Wyjazdy, niespodzianki. Potrafil do mnie po dyzurze przyjechac, zeby zjesc kolacje i isc ze mna spac a nastepnego dnia wstac o 5 i pojechac do szpitala, albo przyjechac po mnie niespodziewanie zebym nie musiala jechac pociagiem i zebysmy mogli spedzic razem wiecej czasu. Ah fajne wspomnienia, fajny byl to czas..
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-07, 21:01   #308
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Jak zawsze na początku związku - różowo, kolorowo, tęcze i jednorożce - ale widać paliwa Twemu facetowi nie starczyło na długo.

Na pewno będzie miał dobre z Tobą wspomnienia.
I na bank się jeszcze do Ciebie odezwie.
Nostalgia chwyta za serducho nie tylko niewieście serca
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 21:02   #309
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Ja to nazywam "wersją demo"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 21:06   #310
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Jak zawsze na początku związku - różowo, kolorowo, tęcze i jednorożce - ale widać paliwa Twemu facetowi nie starczyło na długo.

Na pewno będzie miał dobre z Tobą wspomnienia.
I na bank się jeszcze do Ciebie odezwie.
Nostalgia chwyta za serducho nie tylko niewieście serca
Chyba swędzący penis.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 05:35   #311
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Nie chcę pisać, "a nie mówiłam", ale... Jest dokładnie tak, jak pisałam.
Większość pisała, że to się nie uda. Ja byłam pewna, bo facet nie wykazuje żadnego zainteresowania. Ten facet nie ma czasu i chęci na związek. Seks bez zobowiązań tak, ale nie związek.

Autorko daruj sobie te dramatyczne gesty i nie czekaj, bo nie ma na co. Nie wzięło go aż tak bardzo, żeby zrezygnować choćby z części pracy nawet gdy siedzisz sama u niego w domu.
Ja rozumiem, że fajnie się pochwalić, że Twój chłopak jest lekarzem, ale nie takim kosztem.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-08, 06:20   #312
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość

Na pewno będzie miał dobre z Tobą wspomnienia.
I na bank się jeszcze do Ciebie odezwie.
Nostalgia chwyta za serducho nie tylko niewieście serca

Sorry, że to powiem, ale ty w tym wątku cały czas opowiadasz jakieś banialuki, a to wyżej to tylko kropka nad i.

Ten układ nie miał szans i każdy trzeźwomyślący widział to już po pierwszej odsłonie tego dramatu.
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 06:36   #313
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Sorry, że to powiem, ale ty w tym wątku cały czas opowiadasz jakieś banialuki, a to wyżej to tylko kropka nad i.

Ten układ nie miał szans i każdy trzeźwomyślący widział to już po pierwszej odsłonie tego dramatu.
Nie zgadzam sie. Piszesz jakbys wszystkie rozumy pozjadala a zwiazki byly jednostajne, tylko rozowe okulary i jednorozce. Zwiazki sa rozne bo ludzie sa rozni i maja rozne sytuacje zyciowe, ktore sprawic moga, ze nie sa soba. Czasem musza cos zrozumiec bo sa niedojzali. Jesli u ciebie jest zawsze z gorki i kolorowo to zazdroszcze doprawdy. Do tego brzmisz jakbys tez nie miala zadnych wspomniej z ludzmi, z ktorymi sie kiedys spotykalas.

Oczywiscie, ze bedzie mial mile wspomnienia z moja osoba i nie wierze w to, ze nie przeleca mu przez mysl jeszcze wielokrotnie. Mysle, ze w tej calej pracy jest osoba bardzo sfrustrowana, samotna i nieszczesliwa i tyle.
Nie robmy juz z niego az takiego potwora.

Poza tym proba rozmowy to nie jest zaden dramatyczny gest, tylko normalny ludzki odruch.

Edytowane przez Fatina
Czas edycji: 2018-10-08 o 06:48
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 07:15   #314
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Ech, niestety chłopak ma jakeis zaburzenia emocjonalne. Musiałby to przepracowac, ale nie wydaje się, by tego chciał. Dodatkowo, jakie długi? Rozwinął ten temat? Gdybyście mieli kiedykolwiek jeszcze raz "spróbować" to powinien ci ta kwestie wyjaśnić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 07:20   #315
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ech, niestety chłopak ma jakeis zaburzenia emocjonalne. Musiałby to przepracowac, ale nie wydaje się, by tego chciał. Dodatkowo, jakie długi? Rozwinął ten temat? Gdybyście mieli kiedykolwiek jeszcze raz "spróbować" to powinien ci ta kwestie wyjaśnić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem o jakich dlugach mowi, rok temu kupil mieszkanie i je urzadza. Wiem dokladnie jakie to kwoty, to nic strasznego.

Niestety tez mi sie wydaje ze ma problemy faktycznie sam ze soba, jak chwile pisalismy tydzien temu to tak stwierdzil i dodal, ze zupelnie nie chodzi o mnie ani o zadna inna kobiete i w to wierze akurat.
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 07:31   #316
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

To musiałby na terapię iść I przestać być pracoholikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 10:05   #317
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Wiem o jakich dlugach mowi, rok temu kupil mieszkanie i je urzadza. Wiem dokladnie jakie to kwoty, to nic strasznego.

Niestety tez mi sie wydaje ze ma problemy faktycznie sam ze soba, jak chwile pisalismy tydzien temu to tak stwierdzil i dodal, ze zupelnie nie chodzi o mnie ani o zadna inna kobiete i w to wierze akurat.
Wiemy, że wierzysz. Przeżyjesz szok, kiedy dowiesz się, że jest z inną kobietą i nagle te wszystkie "problemy" przestały mieć jakiekolwiek znaczenie, że już nie jest przemęczony i nie musi cały czas harować.

Nie, nie wspomina się osób, z którymi się zerwało kontakt, pomimo ewidentnych chęci z ich strony. W ogóle się ich nie pamięta.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 10:38   #318
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Wiem o jakich dlugach mowi, rok temu kupil mieszkanie i je urzadza. Wiem dokladnie jakie to kwoty, to nic strasznego.

Niestety tez mi sie wydaje ze ma problemy faktycznie sam ze soba, jak chwile pisalismy tydzien temu to tak stwierdzil i dodal, ze zupelnie nie chodzi o mnie ani o zadna inna kobiete i w to wierze akurat.
Ciesze sie ze napisalas zeby dokonczyc ten watek.

Zycze powodzenia ! Wyleczysz sie -oby jak najszybciej.

Ode mnie: temu gosciowi po prostu na tobie nie zalezalo. Nie kochal cie.

Reszta sie nie liczy.

To czy on ma kogos na oku czy nie ma.
Czy jest pracoholikiem czy nie jest.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 10:45   #319
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wiemy, że wierzysz. Przeżyjesz szok, kiedy dowiesz się, że jest z inną kobietą i nagle te wszystkie "problemy" przestały mieć jakiekolwiek znaczenie, że już nie jest przemęczony i nie musi cały czas harować.

Nie, nie wspomina się osób, z którymi się zerwało kontakt, pomimo ewidentnych chęci z ich strony. W ogóle się ich nie pamięta.



Oczywiście, że facet może być z jakąś inna kobietą i stworzyć udany związek.
Ale wcale to nie oznacza, że przestanie harować, dozna oświecenia życiowego, zmieni dla innej wszystko.


Ludzie mają różne wymagania co do związków. Fatinie nie pasuje związek z pracoholikiem. Ale to nie znaczy ze jakaś inna kobieta się w tym nie odnajdzie i on sobie dalej będzie harował, ale mimo to oboje się świetnie w tym układzie odnajdą.


Ważne żeby swój trafił na swego, a nie żeby wszyscy żyli tak samo.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-08, 10:48   #320
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ludzie mają różne wymagania co do związków. Fatinie nie pasuje związek z pracoholikiem. Ale to nie znaczy ze jakaś inna kobieta się w tym nie odnajdzie i on sobie dalej będzie harował, ale mimo to oboje się świetnie w tym układzie odnajdą.


Ważne żeby swój trafił na swego, a nie żeby wszyscy żyli tak samo.
Jej właśnie jak najbardziej pasuje i zgodzi się na wszystko, inaczej temat byłby zakończony. Wyprowadzenie się to tylko chwilowy foszek.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 11:01   #321
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Piszesz jakbys wszystkie rozumy pozjadala

Może to tak wyglądać, ale chyba tylko w zderzeniu z twoją naiwnością. A ja po prostu przyglądam się temu z boku, na trzeźwo. Łatwiej mi, bo nie jestem w to emocjonalnie zaangażowana.
Przykre, że spotkało Cię z jego strony takie draństwo, na pewno jest Ci z tym ciężko. Ale przecież na nic więcej raczej nie mogłaś liczyć z jego strony, bo on po prostu ciebie olał, zerwał kontakt jak ostatni burak. Tak nie zachowuje się osoba, której zależy. W ogóle tak nie postępuje osoba z odrobiną kultury. Dziwne, że robiłaś jeszcze sobie nadzieje co do niego.

Czy będzie o tobie pamiętał ? Może i będzie, ale co z tego ?
Daj spokój.

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2018-10-08 o 11:02
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 13:45   #322
OlkaLolkaLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 61
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wiemy, że wierzysz. Przeżyjesz szok, kiedy dowiesz się, że jest z inną kobietą i nagle te wszystkie "problemy" przestały mieć jakiekolwiek znaczenie, że już nie jest przemęczony i nie musi cały czas harować.

Nie, nie wspomina się osób, z którymi się zerwało kontakt, pomimo ewidentnych chęci z ich strony. W ogóle się ich nie pamięta.

Czy Ty w ogóle poznałaś kiedykolwiek jakiegos dobrego faceta? Bo każdy Twój komentarz w tym wątku kręci się koło tego, że faceci zdradzają i w ogóle są chujami. Bierzesz w ogóle pod uwagę, że tak jak są wierne kobiety tak też trafiają się wierni faceci?

Współczuje Ci autorko. Ciężko jest pogodzić się z takim zwrotem akcji kiedy przez pare miesięcy zapowiadało się na fajny związek. Facet ewidentnie ma jakiś problem i jeszcze wiele razy by sie to na Tobie odbiło. 6 lat sobie tłumaczyłam, że mój biedny miał ujwe życie i dlatego jest taki połamany emocjonalnie, aż zapomniałam o sobie. Przypomniałam sobie kiedy sie dowiedziałam, że jego służbowy wyjazd to był tydzień nad morzem z kolegami i dziwki.
Bo przecież problemy emocjonalne zawsze gdzieś muszą znaleźć ujście. Albo w agresji, albo w zdradach albo coś jeszcze gorszego. Nie skazuj się na to jeśli facet nie chce się naprawić.
Powodzenia
OlkaLolkaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 13:55   #323
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez OlkaLolkaLa Pokaż wiadomość
Czy Ty w ogóle poznałaś kiedykolwiek jakiegos dobrego faceta? Bo każdy Twój komentarz w tym wątku kręci się koło tego, że faceci zdradzają i w ogóle są chujami.

LOL jaki zarzut, zwłaszcza jak potem podpierasz się takim przykładem:

Cytat:
Napisane przez OlkaLolkaLa Pokaż wiadomość
dowiedziałam, że jego służbowy wyjazd to był tydzień nad morzem z kolegami i dziwki.

Cytat:
Napisane przez OlkaLolkaLa Pokaż wiadomość
Bo przecież problemy emocjonalne zawsze gdzieś muszą znaleźć ujście. Albo w agresji, albo w zdradach albo coś jeszcze gorszego.
Sama widzisz.
Dlaczego więc ciskasz się do stewardesy ?

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2018-10-08 o 13:56
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 15:09   #324
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Czułam, że to wszystko z jego strony jest balansowaniem na cienkiej linii. No i się chłop przeliczył, przy okazji pokazując, że jest niedojrzały i nieempatyczny ("moje dramaty są bardziej mojsze niż twojsze!"). Zrobił dobre wrażenie na początku i na tyle tylko było go stać, echh...

Przy tak stresującej pracy, morderczej liczbie etatów i praktycznie 0 (słownie: zerze) godzin na PEŁNĄ REGENERACJĘ, on wchodzi na prostą drogę do obłędu. Serio. Chomiczek w kołowrotku.

Najpierw mówi, że lubi taką adrenalinę, a później stwierdza, że ma problemy ze sobą i myśli nad porzuceniem specjalizacji. Coś nie halo.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 15:56   #325
OlkaLolkaLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 61
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
LOL jaki zarzut, zwłaszcza jak potem podpierasz się takim przykładem:






Sama widzisz.
Dlaczego więc ciskasz się do stewardesy ?
Nie wiem co Cie tak rozbawiło, ale cieszę się, że jest w tym moja zasługa.

No, byłam przez 6 lat z idiotą, którego tłumaczyłam trudnym dzieciństwem i problemami emocjonalnymi, a on to wykorzystywał i oszukiwał mnie na wiele sposobów. Ale nie chodzę po wizażu i nie wciskam teraz każdemu w co drugim poście, że każde przewinienie faceta to oznaka zdrady. Serio, nadal wierzę, że nie każdy facet to zdrajca.
OlkaLolkaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 16:19   #326
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez OlkaLolkaLa Pokaż wiadomość
Nie wiem co Cie tak rozbawiło, ale cieszę się, że jest w tym moja zasługa.

No, byłam przez 6 lat z idiotą, którego tłumaczyłam trudnym dzieciństwem i problemami emocjonalnymi, a on to wykorzystywał i oszukiwał mnie na wiele sposobów. Ale nie chodzę po wizażu i nie wciskam teraz każdemu w co drugim poście, że każde przewinienie faceta to oznaka zdrady. Serio, nadal wierzę, że nie każdy facet to zdrajca.
Ja też, gdzie napisałam inaczej? Ten facet nie może zdradzić autorki, bo z nią nie jest.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 16:33   #327
OlkaLolkaLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 61
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
LOL jaki zarzut, zwłaszcza jak potem podpierasz się takim przykładem:






Sama widzisz.
Dlaczego więc ciskasz się do stewardesy ?
Przecież większość Twoich wypowiedzi opiera się na tym, że ten facet to zdrajca
OlkaLolkaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 16:40   #328
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez OlkaLolkaLa Pokaż wiadomość
Przecież większość Twoich wypowiedzi opiera się na tym, że ten facet to zdrajca
To nadal nie oznacza, że uważam każdego za zdrajcę. A że ktoś może zdradzać, to wiesz ze swojego życia. Wpakujesz się w to samo, bo też nie umiesz tego rozpoznawać na samym początku, wszystko tłumaczysz.
On nie może zdradzać autorki, bo ze sobą nie są.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 16:49   #329
OlkaLolkaLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 61
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To nadal nie oznacza, że uważam każdego za zdrajcę. A że ktoś może zdradzać, to wiesz ze swojego życia. Wpakujesz się w to samo, bo też nie umiesz tego rozpoznawać na samym początku, wszystko tłumaczysz.
On nie może zdradzać autorki, bo ze sobą nie są.
Dzieki Ci za troskę, ale nie wpakuję się. Jak już sie tak uzewnętrzniam na tym wizażu to Ci powiem, że przez mojego ex długo myślałam, że każdy facet jest taki i zbudowanie zaufania do mojego obecnego faceta to była ostra walka z samą sobą, mimo, że to człowiek dusza, który miał podobne przejścia do moich i zdradą gardzi tak samo jak ja.
W żadnym stopniu nie tłumaczę tego gościa. Uważam, że jest zdrowo walnięty i nie wykluczam, że kogoś ma, ale nie zarzucałabym każdemu od razu, że jest niewiernym kutasem bo to krzywdzące.
Niezależnie od tego czy kogoś ma czy "tylko" jest niestabilny emocjonalnie - uciekałabym od niego
OlkaLolkaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 17:16   #330
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Gosciowi zalezalo to pewne, staral sie i byl szczesliwy bo to widzialam. Poznalam jego rodzine, znajomych. Jego rodzina zapraszala mnie na imprezy rodzinne i wszyscy sie cieszyli, lacznie z nim.
W kazdej wolnej chwili sie spotykalismy, robilismy sobie niespodzianki. Jezdzilam jego drugim samochodem, ktory notabene nadal stoi w moim garazu. Mam klucz do jego mieszkania a on do mojego. To nie byl zaden seks uklad ale dzielenie zycia i bycie razem bo pomieszkiwalismy ze soba 3-4 dni w tygodniu u mnie badz u niego. Mielismy plany na jego urodziny i na wakacje w grudniu na ktore kupil nam bilety. Normalne, ze myslalam, ze chlop chociaz ze mna porozmawia, zabierze samochod i rzeczy i sie rozejdziemy. Nie sadzilam ze po prostu wsiaknie.

Odwalilo mu 3 tygodnie temu bo wtedy zaczal coraz wiecej pracowac (kiedy czesc zespolu miala urlopy).Jak bylam u niego w szpitalu to faktycznie widzialam rozpiske zabiegow, ze do kazdego jest wpisany on. Nie jest to chwalebne ale ostatnio jak u niego bylam to sprawdzilam mu telefon jak wyszedl do sklepu bo tez nie wierzylam ze nikogo nie ma i nic nie znalazlam oprocz rozmow o...pracy z ludzmi z pracy

Normalne, ze sie nie spodziewalam, ze tak bedzie.
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-11 08:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.