mikrodermabrazja - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 15:11   #301
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
mialam ten zabieg 5 razy przed studniowka, by pozbyc sie tradziku [laczanoy z peelingiem]. Nie moge powiedziec, ze nie pomogl, aczkolwiek za takie pieniadze spodziewałam się lepszego efektu . Prawie w stu procentach wyleczyłam trądzik lekami, ale taka mikrodermobrazja calkiem ladnie rozjasnia blizny po tradziku

nic nie boli, nie mialam jakos szczegolnie bardzo zaczerwienionej skory [moze jedynie po zabiegu]. Lekarka ostrzegała mnie, ze do kilku dni po zabiegu skora moze sie luszczyc, jednak nic takiego sie nie dzialo Generalnie nie jestem jakims wielkim fanem tej metody.

PS. wątków o podobnej tematyce jest kilka, mozesz rowniez tam poczytac opinie. Nawet w 1 z nich wyrazalam dokladniej swoja opinie na ten temat ;]
W takim razie chętnie poczytam; czy mogłabyś wkleić mi linki do wątków?

Czyli po mikrodermabrazji nie pojawia się trądzik/zaskórniki?

Na jak długo Wam wystarczał jeden 'zabieg' ?

Majorka
- z zabiegu mogą korzystać nawet nastolatki!
minus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:20   #302
Katrin1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Mikrodermabrazja

Witam
Mam zamiar zakupić wielofunkcyjne urządzenie do mikrodermabrazji i innych zabiegów, ale jest ich tyle, że nie wiem jaką firmę wybrać. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Katrin1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:01   #303
kaszankazmlekiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 39
Dot.: Mikrodermabrazja

masz jakis prog cenowy? planujesz kupic urzadzenie do gabinetu czy doo zabiegow w domu dla siebie?
kaszankazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 07:09   #304
Katrin1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Mikrodermabrazja

Cześć
Chcę kupić to urządzenie do domu. Na allegro widziałam takie urządzenia 7 w 1 ok. 3000tyś. zł, ale , że jestem amatorką nie wiem czy są dobre i skuteczne.
Następne pytania to czy sama robiąc sobie takie zabiegi nie zaszkodzę i czy potrzebuję to tego jakieś kremy. Niestety od kilku miesięcy mieszkam w Niemczech, więc mam jeszcze problemy z językiem i nie mam jak się tu poradzić jakieś kosmetyczki, a po za tym po tutejszych fryzjerach mam dość.
Katrin1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 00:43   #305
patimk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Mikrodermabrazja

Urządzenie do Mikrodermabrazji jest prostym i praktycznie niewiele jest do niego potrzebne tonik beztłuszczowy , filtry i odpowiednie przeprowadzenie zabiegu, wedle instrukcji . Na pewno samej jest ciężko wykonywać wszelkie zabiegi.
patimk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:20   #306
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez patimk Pokaż wiadomość
Urządzenie do Mikrodermabrazji jest prostym i praktycznie niewiele jest do niego potrzebne tonik beztłuszczowy , filtry i odpowiednie przeprowadzenie zabiegu, wedle instrukcji . Na pewno samej jest ciężko wykonywać wszelkie zabiegi.
Az tak trudno to nie jest. Sama sobie równiez wykonuje. Tutaj nie trzeba lezec.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:38   #307
Katrin1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Mikrodermabrazja

Dziękuję za odpowiedzi, czy możecie jeszcze polecić mi jakąś dobrą firmę tych urządzeń. Filtry, tzn. kremy z filtrami? Gdzieś czytałam jeszcze o jakiś olejkach.

Edytowane przez Katrin1112
Czas edycji: 2012-02-29 o 11:53
Katrin1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 22:08   #308
Madzia7777777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Question Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Cześć, mam do Was pytanie. Ponieważ nie tak dawno zaczęłam swoją "przygodę" z kosmetyczką, wolę, zanim się na coś zdecyduję, upewnić się wśród osób bardziej pod tym kątem doświadczonych, czy wszystko będzie się odbywać ok.
Ale do rzeczy... Ostatnio (około tydzień temu) skusiłam się, w sumie trochę z ciekawości, na mikrodermabrazję. Poszłam, wszystko było ok. W trakcie zabiegu kosmetyczka zaproponowała mi następną wizytę, na dwa zabiegi na raz, nazwane u niej w cenniku: "mikrodermabrazja + manualne oczyszczanie twarzy". Zastanawiam się, czy to bezpieczne, i czy można łączyć te dwie czynności na jednej wizycie? Naczytałam się trochę o jednym i o drugim, gdzieś natknęłam na zdanie, że powinien być przynajmniej tygodniowy odstęp czasu pomiędzy mikrodermabrazją a oczyszczaniem, żeby skóra mogła dojść do siebie. Poza tym po pierwszej mikrodermabrazji miałam lekko zarumienioną twarz, czytałam też, że po oczyszczaniu również można się tego spodziewać, dlatego nie wiem, czy moja skóra to wytrzyma? Tym bardziej, że mam miejscami cerę naczynkową, przez co jeszcze mocniej zaczynam się obawiać.

Proszę o odpowiedź szczególnie kosmetyczki i osoby, które miały do czynienia z tymi zabiegami, bo nie chcę zniszczyć sobie twarzy na wakacje

Pozdrawiam ; )
Madzia7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 08:55   #309
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Z tego, co mi wiadomo, to od oczyszczania manualnego w ogóle się już raczej odchodzi... jako od metody doraźnie skutecznej ale pogłębiającej problem zanieczyszczania porów... Jeśli mikrodermabrazja nie przyniosła oczekiwanego efektu, możesz pokusić się o kwas, np. migdałowy - dobrze oczyszcza skórę, rozjaśnia i wygładza.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:00   #310
donqsia
Zadomowienie
 
Avatar donqsia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Proponuję poczekać z tymi zabiegami do jesieni. Nie wiem czy Pani kosmetyczka uprzedziła Cię,że niestosowanie kremu z wysokim filtrem (50) na twarz po mikrodermabrazji i oczyszczaniu doprowadza do powstania przebarwień? A jeśli ktoś posiada predyspozycje do wsytępowania piegów to ma ich cały wysyp?

Niestety lato to najgorsza pora roku na tego typu zabiegi. Można łączyć oczyszczanie manualne z mikrodermabrazją w przypadku bardzo zanieczyszczonej cery, ale zabiegi takie wykonujemy na jesień-zimę-wiosnę, kiedy nie ma dużego promieniowania słonecznego i nie narazimy się na trwałe przebarwienia na twarzy.

Kwasy też odradzam. Co prawda mówi się,że kwas migdałowy jest łagodny i można go stosować na każdą porę roku, ale nie jest on zbyt skuteczny więc nie ma sensu przed wakacjami zaszywać się przez niego w domu.


Proponuję zrobić peeling kawitacyjny, który delikatnie oczyści zatkane pory i wygładzi skórę. Nie jest on tak inwazyjny jak mikrodermabrazja, dlatego też można go wykonywać o każdej porze roku.

Pamiętaj jednak,że żeby uchronić się przed przebarwieniami powinnaś cały czas stosować krem z wysokim filtrem.

Mam nadzieję,że kosmetyczka Ci o tym mówiła
donqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:36   #311
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Cześć.
Mikrodermabrazja to rodzaj peelingu, ścierania naskórka metodą mechaniczną. Przed każdym oczyszczaniem robi się peeling. Maska rozpulchniająca pod wapozonem i inne, jest wiele czynności, które się wykonuje. Faktycznie od manualnego oczyszczania się odchodzi, na rzecz peelingu kawitacyjnego. To peeling wykonywany za pomocą ultradźwięków - głęboko oczyszcza skórę z zaskórników i innych zanieczyszczeń.
Po mikrodermabrazji należy uważać, używać kremu z wysokim filtrem i nie narażać na zanieczyszczenia (nie dotykać twarzy rękami, szczególnie, gdy nie były uprzednio myte).

Generalnie mikrodermabrazja daje fantastyczne efekty, rozjaśnia skórę, wygładza i co najważniejsze, po wykonaniu takiego zabiegu skóra lepiej wchłania substancje odżywcze. Nie jest to zabieg niebezpieczny, jeżeli jest wykonywany przez osobę doświadczoną.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 18:38   #312
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Przedewszystkim NIGDY nie robimy rozpulchniania wapozonem i mikrodermabrazji na skorze naczyniowej,nie mowiac o laczeniu tego w jednym zabiegu..gdybys miala tlusta ,gruba skore owszem,moza by to bylo polaczyc.
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:18   #313
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Masz rację. Żaden zabieg z wykorzystaniem wysokich temperatur nie może być wykonywany na cerze naczyniowej. Nie sugerowałam, że można to robić każdemu i na każdym typie skóry. Miałam na myśli, że każdy zabieg jest dostosowywany za pomocą tych elementów do indywidualnych potrzeb. Może źle się wyraziłam KAŻDEMU zabiegowi towarzyszą wskazania i przeciwwskazania, o których ma obowiązek poinformować kosmetyczka wykonująca zabieg. Natomiast nie zgodzę się, że mikrodermabrazji nie wykonuje się na skórze naczyniowej.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:40   #314
izabela20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do izabela20
Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Nigdy w życiu swoim klientkom nie wykonuję tych zabiegów jednocześnie. Generalnie, nie wiem w jakiej kondycjio jest Twoja skóra, ale mikro i manulane oczyszczanie nie sa wskazane dla cery naczynkowej.
Cera naczynkowa jest bardzo wrażliwa i delikatna. Jeżeli już to w tej kolejności, że najpierw manualne oczyszczanie a za jakis czas seria mikro (jak juz skóra się uspokoi i wyciszy). Mikro też nie należy wykonywać jeżeli są jakieś zmainy trądzikowe, ropne itd. (jezeli pojedyncze, to ewentualnie można je oslonic i bardzo z nimi uważac).
Generalnie jednak to kosmetyczka widzac Cie dobiera to co dla Ciebie dobre. Jednak warto zachować zdrowy rozsądek i znaleźć zaufaną Panią, która nie zrobi nam krzywdy.

Aaa, i jeszcze swoją drogą, że należy pamiętać przy mikro o filtrach-zwłaszcza teraz w lecie.

Edytowane przez izabela20
Czas edycji: 2012-06-28 o 08:42
izabela20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:42   #315
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: mikrodermabrazja

witam, czy ktoś wie, jak często należałoby wymieniać głowice/końcówki w mikrodermabrazji diamentowej? po jakim czasie się ścierają?
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:05   #316
martatolwinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Mikrodermabrazja

Czy mikrodermabrazja może być stosowana do cery mieszanej z okresowymi wypryskami?

--

www.kreatywnegadzety.pl
martatolwinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:10   #317
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martatolwinska Pokaż wiadomość
Czy mikrodermabrazja może być stosowana do cery mieszanej z okresowymi wypryskami?

--

www.kreatywnegadzety.pl
Tak, pod warunkiem, że nie występują miejscowe stany zapalne.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:16   #318
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martatolwinska Pokaż wiadomość
Czy mikrodermabrazja może być stosowana do cery mieszanej z okresowymi wypryskami?

--

www.kreatywnegadzety.pl
W jakim celu wstawiłaś tą stronę??? Czyżby reklama....?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 21:15   #319
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: mikrodermabrazja

Wiele przydatnych info ! Akurat nastąpił idealny okres zabiegów mikro/kawit. Dzięki !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 06:48   #320
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja miałam mikrodermabrazję diamentową...coś wspaniełego, bo wyszłam bez ani jednego zaskórnika na twarzy. Nie wydaje mi się że tego typu zabieg nadaje się na bardzo pryszczata twarz , ponieważ sama kosmetyczka powiedziała ze takie pryszcze omija...Plecam diamentową na gładką skórę i zaksórniki
"mojej" kosmetyczce pryszcze nie przeszkadzały i mimo, że miałam ich tylko dwa to i tak po nich przejechała
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 14:57   #321
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
"mojej" kosmetyczce pryszcze nie przeszkadzały i mimo, że miałam ich tylko dwa to i tak po nich przejechała
wow, niezle.
Nie nalezy wykonywac mikro, jesli masz np stany zapalne, bo sie bakterie roznosza wtedy po calej twarzy.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:49   #322
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Dot.: mikrodermabrazja

Dziewczyny!
A czy któraś z Was robiła sobie mikrodermabrazję na rozstępy? Pojawia mi się ich coraz więcej na udach. już widzę kolejne, niestety białe jeszcze nie głębokie... i zastanawiam się czy to by pomogło...
Jeśli któraś z Was próbowała to byłabym wdzięczna za podzielenie się doświadczeniem i poleceniem gabinetu
dzięki!
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 08:33   #323
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: mikrodermabrazja

Ten wątek jest tak obszerny, że wybaczcie że mogę powtórzyć...
Gdzie we Wrocławiu polecacie mikrodermabrazję?
Ogólnie czekam na okazika i groupona ale jak znacie jakieś super miejsce to byłabym wdzięczna za informajcę
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 09:59   #324
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
mikrodermabrazja - co jaki czas ?

witam - jak w temacie ; wczoraj mialm wykonywana mikrodermab. diamentowa i kosematyczka powiedziala mi ze wykonuje sie ja co 3 tygodnie, naomiast moja siostra cioteczna byla w innym salonie i jej powiedziano ze co 2 miesice... jak to jest moje drogie ?
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:16   #325
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

Mikrodermabrazja to głębszy peeling, więc wykonuje się ją raz na miesiąc czyli co ok. 3 tygodnie. Wiele zalezy tez od grubości naskórka, szybkosci złuszczania się. Może twoja znajoma ma wrażliwszą cere.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:17   #326
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

mmm... mikrodermabrazję wykonuję 1x w roku od kilku lat i odstęp między jednym, a drugim zabiegiem u mnie to tydzień (mam bardzo grubą skórę, a zależy mi na spłyceniu blizn). Przy delikatniejszej skórze moja kosmetyczka zaleca odstęp max do 2 tygodni. Wówczas skóra nie "odrośnie" całkowicie i znowu zetrzemy troszeczkę głębiej.

Moim zdaniem nie ma sensu robić serii mikrodermabrazji (4-6 zabiegów) w odstępach co miesiąc lub dwa bo wówczas taką serię przyszłoby nam robić cały rok, a jak wiemy lato nie jest odpowiednią porą - zima zresztą też nie. A na dodatek skóra się zregeneruje między jednym, a drugim zabiegiem i zaczynam walkę jakby od nowa.

Ile zabiegów zaleciła Ci kosmetyczka?
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:38   #327
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
mmm... mikrodermabrazję wykonuję 1x w roku od kilku lat i odstęp między jednym, a drugim zabiegiem u mnie to tydzień (mam bardzo grubą skórę, a zależy mi na spłyceniu blizn). Przy delikatniejszej skórze moja kosmetyczka zaleca odstęp max do 2 tygodni. Wówczas skóra nie "odrośnie" całkowicie i znowu zetrzemy troszeczkę głębiej.

Moim zdaniem nie ma sensu robić serii mikrodermabrazji (4-6 zabiegów) w odstępach co miesiąc lub dwa bo wówczas taką serię przyszłoby nam robić cały rok, a jak wiemy lato nie jest odpowiednią porą - zima zresztą też nie. A na dodatek skóra się zregeneruje między jednym, a drugim zabiegiem i zaczynam walkę jakby od nowa.

Ile zabiegów zaleciła Ci kosmetyczka?

Napisałam o skórze normalnej bez blizn,
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 11:34   #328
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

zaleciła mi 5 zabiegów co 3 tygodnie , czy "tak może być" ? Jestem zielona w temcie
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:28   #329
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
zaleciła mi 5 zabiegów co 3 tygodnie , czy "tak może być" ? Jestem zielona w temcie
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:36   #330
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
zaleciła mi 5 zabiegów co 3 tygodnie , czy "tak może być" ? Jestem zielona w temcie
Jeśli masz skórę delikatną i mikrodermabrazję wykonujesz w ramach odświeżenia skóry to ok z tą jednak uwagą, że jeżeli zaczęłaś teraz to ostatnia 5 mikrodermabrazja wypada pod koniec maja, a to jak dla mnie zdecydowanie za późno. Słońce jest ostre, kremy nawet z ochroną +50 mogą nie dać rady ochronić Cię przed przebarwieniami.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart

Edytowane przez ksylwia
Czas edycji: 2013-03-20 o 21:27
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 11:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.