Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 14:28   #301
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Mój M. to znowu zapalony wędkarz, no i też mnóstwo kasy ładuje w te gadżety
Ja z kolei trochę piszę, przymieżam się teraz do decupage i jakiś manualnych rzeczy.
No i chwalę się od października złapałam pracę, co prawda tylko na kilka miesięcy ale zawsze
A jutro wizyta u lekarza z wynikami moimi i M.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:40   #302
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Dobry

Jak ja przyszłam to wszystkie sobie poszły.

To tak Paulinko gratuluje , praca nawet na parę miesięcy to fajne sprawa. No i czekamy na wyniki wizyty.

Milicia i Asia jak jutro nie powiecie to bedzię kto to widział tyle zagadek na jednym wątku robić. A kciuki no cóż nie wiem na co, nie wiem po co ale potrzymam.

Aniu a nie mówiłam. Super teraz odpoczywaj i nie przepracowuj się.

Aga moje hobby to: snorkling i nurkowanie (wszelkie rybki i ssaki morskie, nawet akwarium słonowodne mi się marzyło, ale ze względu na koszta sobie darowałam. Za to wiem, że słodkowodne mającą odpowiednie rośliny i rybki dość dobrze imituje a jest z 5 razy tańsze i przyznam szczerze, że pomalutku się przymierzam). Po za tym moim konikiem jest historia starożytnego Egiptu. Z kobiecych zajęć umiem gotować, nie lubię przepisów lubię swoje pomysły realizować. Szyć na maszynie nie potrafię, ale zdolności manualne mam (gorzej z czasem i chyba to mnie powstrzymuje). Makijażem też się interesuje i lubię, biochemią kosmetyczną a jak, tym bardziej, że alergikiem jestem. I wiele innych, ale te 2 są dla mnie najważniejsze. A no i jak coś dotyczy mnie to wiedzę zgłębiam dość dokładnie (np. kota odżywiam odpowiednio, nie karmie syfem, szczepie i itp, nie mówiąc jak się dowiedziałam na co choruje to chyba wszystko co było przejrzałam sprawdziłam - tak mam).
No i raczej do dobrych księgowych należę, przepisy potrafię czytać i cyferki lubię. A po za tym odnajduje się w tym zawodzie.

A i Witaminka wczoraj miała się podzielić wrażeniami z wizyty i co

Elianka a nie możesz na chwilę tego krzesła porwać, żeby dobre fluidy na Ciebie też przeszły?
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri

Edytowane przez magdalenka12
Czas edycji: 2010-09-22 o 15:45
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:02   #303
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

magda jestem, tylko na chwilę musiałam zamilkąć bo w rozliczeniach służbowych ze swoją "ukochną" tepsą grzebu, grzebu musiałam poczynić i reklamacje napisać
no widzisz całkiem, całkiem masz te zainteresowania - ja też lubie historię starożytnego egiptu, ale raczej z programów popularnonaukowych swoją wiedzę w tym temacie ostatnio nabywam
co do akwarium słonowodnego, to też je chcielismy mieć, ale jak sie okazało, że nie tylko duże koszta, ale chodzenia przy tym jest dość sporo to nam przeszło i mamy żółwie błotne (już niestety tylko 2 nam zostały)
za to malować sie nie umiem, dotyczy to także pazurów - w tej kwestji ograniczam się do minimum, żeby nie wygladać karykaturalnie i niechlujnie
a... no i pływać nie umiem
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:21   #304
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Aga to jak chcesz to bardzo chętnie nauczę
Dla mojej mamy priorytet to była nauka pływania, zresztą wodę kocham od zawsze, chyba z wzajemnością I często się zdarza, że wiele osób boi się wody i trudno im się przełamać.
No właśnie to chodzenie koło tego akwarium i niestety, wystarczy, że jedne parametr się zmieni to już rybki i korale może trafić Żółwie też lubię, nawet małe żółwie zaraz po wykluciu morskie na żywo widziałam, słodkie były. Ale to gdzie Ty je trzymasz? Duże są czy raczej takie średnie.
Mój TŻ się ze mnie śmieje bo ja nie mogę chodzić do sklepu zoologicznego, bo godzinami stoję i zwierzakom się przyglądam.

Aga z tym malowaniem się moim to też różnie bywa, ale lubię się malować i lubię mieć różnych kosmetyków dużo ( to typowo kobiece).

A na temat starożytnego Egiptu to raczej taka powieść jest polecam: http://merlin.pl/Egipcjanin-Sinuhe_M.../1,480341.html
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri

Edytowane przez magdalenka12
Czas edycji: 2010-09-22 o 16:30
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:34   #305
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

magda to nie jest tak, że je sie boje wody, jak kocham wodę, ale jak nam grunt poza jakimkolwiek zasiegiem kończym dolnych to koniec - przesadziałam z tym całkowitym nie umieniem pływania, coś tam żabka przepłynę
u mnie było z pływaniem na bakier, bo ja od 9 roku zycia uprawiałam jeździectwo (a dokładnie WKKW) i na chodzenie na basen poprostu brakowało mi czasu, no bo jeszcze szkoła, nauka, lekcje gdzieś to trzeba było jeszcze upchnąć
co do żółwi to te co zostały to są żółwie czerwonolice, mają ok. 20 cm długości skorupy i siedzą w ogromnym akwarium po wężu kolegi (bo jest długie u niegłębokie) - niestety 2 takie same nam padły w zeszłym roku w czasie remontu, mamy wrażenie że ze stresów związanych z hukiem, no i mielismy jeszcze 2 lata temu żółwiaka chińskiego, ale przegryzł kabel od grzałki i prąd go trzepnął zanim korki wywaliło
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:38   #306
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

z pozytywnych rzeczy :
udalo mi sie wczoraj załapac na wizyte u ginka... z racji iz akurat mam cykl pow. ze z jej punktu widzenia jest OK< natomiast zecila dodatkowe badana: hormony oraz usg vaginalne.
Na usg umowilam se od razu, bo podobno najlepszy czas.... i tadam!
wlasnie wrocilam i jestem załamana ;(

okazuje sie ze na prawym jajniku mam 2 guzki, lekarz pow. ze potrzebna bedzie operacja, ale reszta konsultacji juz po wizycie z lekarką ....

załamka!!!!!!

czy przez to nie ma dzidzi???? czy jest w ogole jeszcze szansa ?????


załamka.... ehhh
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:48   #307
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Witaminko spokojnie zrobią CI zabieg, okaże się wtedy co jest, może porobiły Ci się cysty, tak się zdarza. To jeszcze nic groźnego. Bardzo dobrze, że masz zlecone hormony wtedy będzie coś więcej wiadomo. Spokojnie teraz poczekaj na zabieg bo muszą CI to wyczyścić wszystko, sprawdzić czemu się to porobiło. Nie denerwuj się proszę . Na razie jeszcze nic pewnego nie wiesz.
A widzisz i dobrze, że poszłaś tak to byś się jeszcze zastanawiała a teraz ruszysz z kopyta i będzie wszystko wiadomo co i jak. Jeżeli możesz to umów się szybko do lekarza i niech on się wypowie. I na pewno się ułoży. Wiem, że nie jest Ci z tym dobrze, ale musisz się uspokoić i zaczekać na diagnozę lekarza, może nie będzie zabieg potrzebny, może coś źle na usg odczytał. Zobaczysz. A lepiej teraz niż jakbyś jeszcze zwlekała.

Aga znalazłam sobie te żółwie Twoje ładniutkie są :http://www.czerwonolicy.waw.pl/fotografie_moje.htm:)
A czyli Ty masz tak jak sporo osób które znam, muszą mieć grunt pod nogami, to niedobrze na snorkling Cię nie namówię
Dzięki za wujka już wiem co uprawiałaś fajne
Ja się jednak trochę koni boję. Może dlatego, że one są większe ode mnie
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri

Edytowane przez magdalenka12
Czas edycji: 2010-09-22 o 16:49
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 16:56   #308
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

witaminka spokojnie, ja zrobiła bym jeszcze jedno takie usg, poczekaj na to co powie lekarz
w lipcu miałam robione takie własnie usg po to żeby sprawdzić czy mam owulkę - to co wtedy usłyszałam i sposób przekazania informacji był taki, że nie byłam w tanie funkcjonowac normalnie do wizytu u lekarza prowadzącego - diagnoza polip macicy i torbiel na jajniku - czyli jednym słowe szpital też mi się kłaniał
w wyniku tego badania miała zlecone/robione jeszcze 2 usg (jedno specjalnie nawet w czasie @) przez innych lekarzy
i jak sie okazało - polip był tylko zgrubieniem nabłonka, a torbieli na jajniku nie stwierdzono
więc nic jeszcze nie jest przesądzone - trzymam za ciebie kciuki
a poza tym drugi jajnik pracuje prawidłowo? co Ci jeszcze powiedzieli?

magda koń jaki jest kazdy widzi, trzeba się tylko nauczyć 2 żelaznych zasad
1. że mysli jak 3 letnie ludzkie dziecko
2. najpierw robi, potem myśli
niestey moje sportowe zapędy zostały brutanie ciachnięte przez wypadek w trakcie treningu 8 lat temu, a później chorobę (1,5 roku wychodzenia z reumatoidalnego zapalenia stawów) i od 3 lat nawet w siodle tyłka nie miałam -klub sie wypiął na mnie, ale to standardowa procedura...
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2

Edytowane przez agnes99
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:28
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:59   #309
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Cytat:
Napisane przez magdalenka12 Pokaż wiadomość
Witaminko spokojnie zrobią CI zabieg, okaże się wtedy co jest, może porobiły Ci się cysty, tak się zdarza. To jeszcze nic groźnego. Bardzo dobrze, że masz zlecone hormony wtedy będzie coś więcej wiadomo. Spokojnie teraz poczekaj na zabieg bo muszą CI to wyczyścić wszystko, sprawdzić czemu się to porobiło. Nie denerwuj się proszę . Na razie jeszcze nic pewnego nie wiesz.
A widzisz i dobrze, że poszłaś tak to byś się jeszcze zastanawiała a teraz ruszysz z kopyta i będzie wszystko wiadomo co i jak. Jeżeli możesz to umów się szybko do lekarza i niech on się wypowie. I na pewno się ułoży. Wiem, że nie jest Ci z tym dobrze, ale musisz się uspokoić i zaczekać na diagnozę lekarza, może nie będzie zabieg potrzebny, może coś źle na usg odczytał. Zobaczysz. A lepiej teraz niż jakbyś jeszcze zwlekała.
nie no, gosciu ginek co mi robil usg pow. ze to guzki operacyjne prawdopodobnie o odmianie łagodnej (cokolwiek to oznacza)... Planuje jutro leciec na hormony, gdzie na wyniki czeka sie 3 dni (piatek, pon, wt) i na wtorek lub srode juz zapisac sie do lekarki i dac wszystkie wyniki .... ale poczytalam troche o tym na necie i cut sie uspokoilam... niemniej humor juz do duuuuuuuuuuu....... essssshhhhhhhhhh

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes99 Pokaż wiadomość
witaminka spokojnie, ja zrobiła bym jeszcze jedno takie usg, poczekaj na to co powie lekarz
w lipcu miałam robione takie własnie usg po to żeby sprawdzić czy mam owulkę - to co wtedy usłyszałam i sposób przekazania informacji był taki, że nie byłam w tanie funkcjonowac normalnie do wizytu u lekarza prowadzącego - diagnoza polip macicy i torbiel na jajniku - czyli jednym słowe szpital też mi się kłaniał
w wyniku tego badania miała zlecone/robione jeszcze 2 usg (jedno specjalnie nawet w czasie @) przez innych lekarzy
i jak sie okazało - polip był tylko zgrubieniem nabłonka, a torbieli na jajniku nie stwierdzono
więc nic jeszcze nie jest przesądzone - trzymam za ciebie kciuki
a poza tym drugi jajnik pracuje prawidłowo? co Ci jeszcze powiedzieli?

2gi jajnik jest w porzadku, pow. ze pecherzyk tez spoko... ale zastanawiam sie- czy te zmany mogą byc skutkiem odstawienia tabletek anty ... bo widze ze sa takie kobiety na forum co wlasnie maja takie problemy gdy odstawia hormony :/
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:07   #310
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Wtaminko mogą być skutkiem tego.
Może być też tak, że biorąc tabletki miałaś równowagę hormonalną zachowaną, po odstawieniu organizm zaczął regulować sam i może tu są jakieś zaburzenia. Ale nie ma co gdybać, zrobisz hormony i będzie więcej wiadomo (jak możesz to zrób sobie od razu hormony tarczycy, jak komplet to komplet). A lekarka zleciła Ci jej w rożnych fazach cyklu? Bo to też istotne.
Witaminko humor rozumiemy, każdej z nas podcinało nogi jak było coś nie tak. Ale wiesz nigdy nie jest tak źle i na pewno dasz radę.
I najważniejsze, że poszłaś do lekarza, bo nawet jak Ci coś znajdą to w końcu to wyleczą i będzie dobrze.

Aga to nie fajne Cię potraktowali, cały zapała można stracić. Szkoda, ale zdrowie najważniejsze
Na pewno masz racje co do koni ale to trochę tak ja u Ciebie z wodą. Parę razy na koniu siedziałam, potem mnie wszystkie mięśnie bolały, ale jakoś przełamać się nie potrafię.
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri

Edytowane przez magdalenka12
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:26
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:31   #311
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

witaminko dołaczam sie do tego co napisała madzia
wszystko bedzie dobrze

magda w sporcie to jest normalne, masz problem to out
może nie do końca mnie tak źle potraktowali, bo przez 2 lata namawiali na zrobienie uprawnień trenerskich, ale dla mnie to nie było to
w momencie gdy sie dowiedziałam, że jestem chora i leczenie szybko nie przynosiło porządanych efektów do dla mnie był koniec świata, cały plan na przyszłość poszedł się.....
no ale cóz było robić - dusko w garść trzeba było zebrać i zaczynac wszystko od nowa
może dlatego drażni mnie bardzo takie użalanie sie innych nad sobą i czekanie aż ktoś Cie pogłaszcze po głowie i wymysli coś za Ciebie - bo ja starałam sie nie być dla nikogo ciężarem, nie marudzić tylko szukac wyjścia z całej tej całej poparanej sytuacji

co do bolących wszystkich mięśni to o tym przekonał się kiedyś mój małzon, który też ze sportem miał duzo do czyniania (były zapaśnik w stylu klasycznym), ale postanowił mi udowodnić, że jeździectwo to nie spotr tylko popierdółka - po jednym z treningów jakie mu zafundowałam stwierdził, że o insteniu niektórych mięśni nie miał do tej pory pojęcia
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2

Edytowane przez agnes99
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:42
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 17:48   #312
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Aga ale czasem łatwiej jest się poużalać niż coś robić.
Nawet w takim jak Twój przypadku sporo osób by się załamało bo trzeba poprzestawiać swoje życie i plany z nim związane. Niby jak trzeba to trzeba, ale nie każdy potrafi sobie dać radę. Na pewno nie było Ci łatwo. Ale dałaś radę
I na dobre Ci to wyszło.
To teraz rozumiem Twoją miłość do zwierzaków

Aga chyba wiem o czym piszesz, bo mnie wszystkie ale to absolutnie wszystkie mięśnie bolały. Mądraliński ten Twój TŻ
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri

Edytowane przez magdalenka12
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:50
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:49   #313
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

agnes- jazda konna to moje marzenie... niestety nigdy nie spełnione miałam trzy pierwsze lekce jazdy, nigdy nie wyszłam poza etap prowadzenia na sznurku. A dupsko i tak bolało
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:02   #314
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

na punkcie zwierzaków to ja mam hopla z przerzutką
szkoda tylko, że na koty jestem uczulona

elianko dla pocieszenia Ci powiem, że nawet osoba intensywnie jeżdząca jak sobie zrobi z miesiąc, czy dwa przerwy ma tą sama dolegliwość zadkową
na to jest tylko jedna metoda - wymoczenie dupska w gorącej kąpieli z dodatkiem soli
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2

Edytowane przez agnes99
Czas edycji: 2010-09-22 o 18:07
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:18   #315
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Talking Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Cytat:
Napisane przez magdalenka12 Pokaż wiadomość
Wtaminko mogą być skutkiem tego.
Może być też tak, że biorąc tabletki miałaś równowagę hormonalną zachowaną, po odstawieniu organizm zaczął regulować sam i może tu są jakieś zaburzenia. Ale nie ma co gdybać, zrobisz hormony i będzie więcej wiadomo (jak możesz to zrób sobie od razu hormony tarczycy, jak komplet to komplet). A lekarka zleciła Ci jej w rożnych fazach cyklu? Bo to też istotne.
Witaminko humor rozumiemy, każdej z nas podcinało nogi jak było coś nie tak. Ale wiesz nigdy nie jest tak źle i na pewno dasz radę.
I najważniejsze, że poszłaś do lekarza, bo nawet jak Ci coś znajdą to w końcu to wyleczą i będzie dobrze.
zlecila mi tylko : PRL, TSH i ?T4 --> ????? nie odczytam
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:24   #316
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Witaminko czyli dostałaś hormony tarczycy i prolaktynę, to pewnie na początek. A potem się okaże
Teraz tylko spokojnie musisz zaczekać, a potem będzie wszystko dobrze.
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:26   #317
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

rany dziewczyny jesze 30 min. i będe mogła dać nogę z pracy
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:35   #318
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Aga to miłego wieczorku życzę, i pogłaszcz psiaki ode mnie.
Ja pewnie też będę uciekać na razie bo mam trochę prasowania

Witaminko jeszcze raz głowa do góry i będzie dobrze.
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:36   #319
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

spokojnej nocki wam życzę
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 18:44   #320
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

witajcie!
pisalam w poprzedniej czesci sporadycznie, od tamtego czasu nic sie nie zmienilo. Ostatnia @ 21.07, dzis 62 dc, brak @, 5 testow sikanych negatywnych. W poniedzialek ide do lekarza, nie wiem co sie ze mna dzieje...troszke sie martwie...
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:23   #321
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
witajcie!
pisalam w poprzedniej czesci sporadycznie, od tamtego czasu nic sie nie zmienilo. Ostatnia @ 21.07, dzis 62 dc, brak @, 5 testow sikanych negatywnych. W poniedzialek ide do lekarza, nie wiem co sie ze mna dzieje...troszke sie martwie...
Witaj

Najlepiej iść do lekarza, może da Ci coś na wywołanie. Bo to dość długo trwa. A robiłaś już jakieś badania? Chociażby hormonów.
Pięć testów chyba się nie myli.
To napisz co i jak wyszło. I może odwiedzaj nas częściej
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:26   #322
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Cytat:
Napisane przez magdalenka12 Pokaż wiadomość
Witaj

Najlepiej iść do lekarza, może da Ci coś na wywołanie. Bo to dość długo trwa. A robiłaś już jakieś badania? Chociażby hormonów.
Pięć testów chyba się nie myli.
To napisz co i jak wyszło. I może odwiedzaj nas częściej
mialam teraz robic badania hormonalne, ale niestety nie dostalam @ wiec nie mialam co robic tych badan. zobaczymy co lekarz doradzi - pewnie na poczatku sprawdzi czy nie ma dzidzi, a pozniej da cos na wywolanie. Oby wszystko bylo dobrze.
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:32   #323
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
mialam teraz robic badania hormonalne, ale niestety nie dostalam @ wiec nie mialam co robic tych badan. zobaczymy co lekarz doradzi - pewnie na poczatku sprawdzi czy nie ma dzidzi, a pozniej da cos na wywolanie. Oby wszystko bylo dobrze.
Na pewno będzie wszystko dobrze. Lepiej iść sprawdzić bo nigdy nic nie wiadomo A może trochę się za bardzo nastawiłaś, że się uda i przez to tak blokada, czasem się zdarza (nasz psychika płata nam figle).
Wcześniej też miałaś takie problemy - tak długi cykl?
Przepraszam jeśli pisałaś ale nie pamiętam wszystkiego
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri

Edytowane przez magdalenka12
Czas edycji: 2010-09-22 o 19:33
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:35   #324
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Cytat:
Napisane przez magdalenka12 Pokaż wiadomość
Na pewno będzie wszystko dobrze. Lepiej iść sprawdzić bo nigdy nic nie wiadomo A może trochę się za bardzo nastawiłaś, że się uda i przez to tak blokada, czasem się zdarza (nasz psychika płata nam figle).
Wcześniej też miałaś takie problemy - tak długi cykl?
Przepraszam jeśli pisałaś ale nie pamiętam wszystkiego
nigdy nie mialam tak dlugiego cyklu. W ciagu roku najdluzszy trwal 39 dni, a najkrotszy 29. Teraz 62 dc. Chce miec dziecko, ale nie nastawiam sie tak bardzo na to. Chce dostac @ i zaczac znow starania, a tak to nawet nie wiem kiedy powinnam sie przytulac a kiedy nie musze.
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:42   #325
magdalenka12
Rozeznanie
 
Avatar magdalenka12
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: za siedmioma górami i siedmioma lasami:)
Wiadomości: 836
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
nigdy nie mialam tak dlugiego cyklu. W ciagu roku najdluzszy trwal 39 dni, a najkrotszy 29. Teraz 62 dc. Chce miec dziecko, ale nie nastawiam sie tak bardzo na to. Chce dostac @ i zaczac znow starania, a tak to nawet nie wiem kiedy powinnam sie przytulac a kiedy nie musze.
To faktycznie chyba lekarz musi zacząć od regulowanie Twojego cyklu, bo przy nieregularnym też trudno trafić. Nie martw się lekarz pewnie da Ci na wywołanie tabletki, a jak już zrobi hormony to będzie więcej wiadomo. W sumie taka sama sytuacja jak u Witaminki trudno coś doradzić. Do poniedziałku już nie daleko, także przynajmniej wszystko się wyjaśni. Będzie dobrze, zamartwianie się też nie pomoże.
Pisząc o blokadzie nie miałam nic złego na myśli mam nadzieje, że Cię nie uraziłam.

Dobra ja zmykam i życzę miłego wieczorku
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."

już jest

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
Dante Alighieri

Edytowane przez magdalenka12
Czas edycji: 2010-09-22 o 19:51
magdalenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:29   #326
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

No Kochane!

Dostałam prace!!!Praca jest mega rozwojowa!!!Mega fajna!!!I mega dobrze płatna!!!!

Jestem szczęsliwa !!!!

Teraz musze złozyc wymówienie mina mojego szefa będzie bezcenna za reszte zapłace kartą!

Misiki jutro was po doczytuje! Teraz ide spac bo porostu padam na pyszczek
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń



Edytowane przez asiaczek82
Czas edycji: 2010-09-22 o 20:30
asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 06:39   #327
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

no prosze, budza mnie rano mdlosci, wiec trzymam sie twardo popijam herbate z imbirem i zjadam ciastko ale nmie przechodzi...snu juz nie bedzie..otwieram wizaz a tu taka wiadomosc!!!!!
Asiaaaa!!!!!!!!!!!!!!!GRA TULUJEEEE!!!!!!!!!!!
wreszcie sie uwolnisz od szefa tyrana!!
wiedzialam, ze to chodzilo o prace, strasznie sie ciesze kochana*****
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 06:58   #328
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

czesc dziewcznyki z rana

juz zdazylam zmarznac ale jak przeczytalam post ASiaczka to mi sie cieplej zroiblo

no to teraz zgodnym chórem na cześć Asi nieugietej:
HIP HIP HURA
HIP HIP HURA
HIP HIP HURA HURA HURA

nie wiem czy tak to lecialo nie bylam harcerzem nigdy
a ja wczoraj jakims cuedm opanowalm si eprzed kupnem kolejnych ciuszkow dizeceicych ale mam plan dizs jechac do Tesco...

Madizu fajne masz hobby ja to plywac nie umiem i nie ze jakso specjaleni tylko wogole, ale za to kolorowych kosmetykow tez luibe miec cala palete ;p

Witaminka eh no musisz teraz sie poprostu zajac zprawami i wedz ze im wzesniej wszystko wyleczysz tym szybciej bediesz mogla starac sie o bobasa

Janusz Agnieszka mysle ze to juz najwyzszy czas isc do gina

mielgo dzionak dziewczynki

Edytowane przez kasiapruszkow
Czas edycji: 2010-09-23 o 07:02
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 07:23   #329
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

asiaczek- bardzo się cieszę


Przez was pomalowałam sobie paznokcie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 07:29   #330
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Sabat czarownic czyli starania o dziecko cz. II

Dziękuej Wam bardzo !!! ja z wrażenia wczoraj zasnełam byłam tak zmećzona ze szok ....
romowa trwała godzine a tak naprawde ... to nei była rozmowa moze pierwsze 15 min... następnie było przekazywanie informacji czym będe sie zajmowac staneło na tym ze mam ta prace i ze jeszcze musze przyjechac do nich raz na podpisanie poruzmienia o zawarciu umowy dla pewności mojej i ich wiec najpóżniej w czwartek skaładam wymówienie

Zaraz was podoczytuje ttylko koleznkom z pracy opowiem co i jak
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.