Nowości kulinarne cz. II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 16:00   #301
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
chyba tak.. masz rację. napisałam 3 wersje tego wyrazu i za każdym razem podkreślało, że jest błąd..
w końcu poddałam się
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:54   #302
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

bo stokrotka to jest taki wyjątkowy sklep i nie wszędzie jest
a tak poważnie to właśnie tylko w niektórych miastach jest ten market

odnośnie ketchupu to jadłam kiedyś ten "kebab" i "hot dog" ale dla mnie przeciętne
amerykański lepszy, ale mógłby być pikantniejszy
kika lubi na ostroooooo:brzyd al:
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:30   #303
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
ooooooooooooooooooooooooo musze je zjesc!!!
normalnie keczupy staly sie moja obsesja...w domu smieja sie ze jem keczup z dodatkami
Ja też uwielbiam ketchupy i sosy chilli jeszcze
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:20   #304
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

dlaczego to co smaczne zawsze musi byc w serii limitowanej? np takie chipsy z Biedronki - teraz są o smaku ziemniaków z koperkiem - sąpyszne tak samo jak grillowane warzywa ale oczywiście limitowanka...
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:51   #305
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
kika lubi na ostroooooo:brzyd al:
nie tylko Ty, ja tez ale moja cera juz nie

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
dlaczego to co smaczne zawsze musi byc w serii limitowanej? np takie chipsy z Biedronki - teraz są o smaku ziemniaków z koperkiem - sąpyszne tak samo jak grillowane warzywa ale oczywiście limitowanka...
wlasnie tak czesto robia; a potem chocby wiele osob prosilo by rzeczy wrocily do sklepow, to i tak nie wracają. Kupuj zapas chipsów

oj, ot
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 22:11   #306
baajeczna2
Wtajemniczenie
 
Avatar baajeczna2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 583
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

grillowane- mniam. raz mi tylko bylo dane je sprobowac [za pozno trafiłam na wątek o biedronce], ale doooobre były. jak chakalaka. dziwnie robią z tymi limitowanymi. i jak tu robic zapasy, skoro nie wiemy, kiedy sie koncza edycje?
__________________


the less you care, the happier you are.
baajeczna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 22:13   #307
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez znikajac Pokaż wiadomość
to jest to w kształcie pilki?

nie, w kasztalcie prince polo
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 10:18   #308
Electra123210
Iga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Stokrotka wg mnie to najlepszy sklep ;D Nie dość że mam go pod nosem praktycznie, to jeszcze ma ogromne promocje, np. dwie rzeczy albo nawet 3 w cenie jednej to jeszcze fajne produkty. Dziś np. widziałam ten 4-pak Danio z kartami do gry i te nowe ketchupy ;D
Electra123210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 10:33   #309
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Electra123210 Pokaż wiadomość
Stokrotka wg mnie to najlepszy sklep ;D Nie dość że mam go pod nosem praktycznie, to jeszcze ma ogromne promocje, np. dwie rzeczy albo nawet 3 w cenie jednej to jeszcze fajne produkty. Dziś np. widziałam ten 4-pak Danio z kartami do gry i te nowe ketchupy ;D

a to ciekawe, ja widzialam dwupak
u nas stokrotke zmienili w delime
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 13:00   #310
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

A czy w Warszawie jest może jakaś Stokrotka, bo nie kojarzę?
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 13:19   #311
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nowości kulinarne cz. II


ul.Pirenejska 2a
ul.Patriotów 43
ul.Powstańców Śląskich 45
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 21:23   #312
flamme
Rozeznanie
 
Avatar flamme
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 847
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Serek Lekki typu grani - nowość Milandii

Serek Lekki Milandia to serek typu grani, o ulubionej przez wielu z nas ziarnistej konsystencji, powstającej dzięki połączeniu delikatnego twarogu ze śmietaną najwyższej jakości. To właśnie delikatnej śmietance, otaczającej drobne kawałki sera, zawdzięcza swój łagodny smak. Serek Milandia zawiera zaledwie 3% tłuszczu – o 40% mniej niż standardowy serek tego samego typu.

Producent: SML Ostrołęka
Cena: 1,79 zł.
Wartość odżywcza w 100g:
Wartość energetyczna: 349kJ/83kcal
Białko: 11,4 g
Węglowodany: 2,6g
Tłuszcz: 3,0g.
flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 22:24   #313
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

1.Firma Łabimex wprowadziła na rynek nowy bardzo interesujący i oryginalny produkt - Kawę z sokiem jabłkowym. Doskonały, orzeźwiający i intensywny smak jabłek, uzyskany dzięki 20% zawartości soków owocowych optymalnie współgra z głębokim smakiem energetyzującej kawy, łącząc się w pyszne orzeźwiającą kompozycję. Wygodna, zakręcana butelka (330ml) doskonale pasuje do torebki każdej aktywnej kobiety, dając jej energię na cały dzień. Na bazie Kawy z sokiem jabłkowym można w dosłownie chwilkę przygotować pyszna kawę mrożoną. Wystarczy kilka kostek lodu, bita śmietana, buteleczka kawy z sokiem i gotowe!

2.Firma Bakalland wyodrębniła w swoim portfolio linię produktów delikatesowych - Bakalland Finéssio. W grupie tej znalazły się m. in.: oliwki, oliwa z oliwek, warzywa w puszkach oraz bakalie. Dodatkowo pojawiło się kilka nowych pozycji - owoce kandyzowane (imbir, kiwi, melon, truskawka) oraz suszone (suszona wiśnia).
Praktyczne opakowania linii produktów Finéssio dodatkowo zapewniają długotrwałą świeżość bakalii, znajdujących się w ofercie. Wygodna tacka z łatwym zamknięciem zabezpiecza też produkty przed wysuszeniem.

Kandyzowany Melon, Imbir oraz Kiwi dostępne będą w cenie ok. 4 zł za 75 g.

3.Firma Bakalland rozszerzyła linię mas krówkowych o kolejny produkt. Nowa masa krówkowa o smaku kakaowym to już czwarta propozycja z tej serii. Nie zawiera konserwantów, stanowiąc zdrowy i niezastąpiony dodatek do ciast i deserów.
Masa jest bardzo łatwa w użyciu - zamknięta została w puszce (400 g) z wygodnym otwarciem easy open.
Masy krówkowe Bakalland o smaku kakaowym, cena opakowania to około 5 zł. za 400 g.

4.Tego lata Nestlé zabierze Cię w podróż do krainy nowych, owocowych smaków z limitowanej serii płatków owsianych NESVITA - z mlekiem i ananasem oraz z mlekiem i brzoskwinią.

Delektuj się wyjątkowym smakiem ulubionej owsianki nawet, gdy jesteś w podróży.

Saszetka NESVITY zmieści się do podręcznej torby czy plecaka. Będac poza domem czy w podróży możesz cieszyć się ulubionym śniadaniem na dłużej. Wystarczy kubek, łyżka i wrzątek, aby Twój wolny czas wypełnić smakiem pysznej, owocowej owsianki. Porcja NESVITY w upalne dni zapewni uczucie lekkości, pozwalając w pełni cieszyć się letnią porą roku. Dzięki nowym smakom płatków owsianych NESVITA, przeniesiesz się w miejsca, o których marzysz.

Tropikalne lato z NESVITĄ z ananasem

Płatki owsiane NESVITA z mlekiem i ananasem to zdrowe i łatwe do przyrządzenia śniadanie. Orzeźwiający smak ananasa przeniesie Cię do egzotycznych krajów. Dzięki błonnikowi zawartemu w płatkach owsianych i owocach ananasa, poczujesz się lekko jak na wakacjach.

NESVITA pełna brzoskwiń

Przywołaj smaki z babcinego sadu pełnego soczystych brzoskwiń, które podczas suszenia zachowują wartościowe składniki. Dzięki połączeniu brzoskwini z płatkami owsianymi i mlekiem, powrócą miłe wspomnienia.

Płatki owsiane NESVITA to produkt łatwy w przygotowaniu: wystarczy wsypać zawartość saszetki do miseczki, zalać wrzątkiem (140ml lub do poziomu płatków w misce), wymieszać
i poczekać 3 minuty.

Saszetka NESVITY prosty bilans

Na opakowaniu każdej saszetki płatków owsianych NESVITA są wszystkie niezbędne informacje żywieniowe podane w formie KOMPASU ŻYWIENIOWEGO®. Zawiera on informacje, które pomagają konsumentom dodawać i odejmować produkty tak, aby w sumie dostarczały wszystkich potrzebnych w ciągu dnia składników odżywczych oraz odpowiedniej ilości kalorii. Dodatkowo, dzięki oznakowaniu produktu wskaźnikiem GDA, konsumenci mogą sprawdzić, jaki procent wskazanego dziennego spożycia pokrywa jedna porcja wybranego produktu.

Specjalna limitowa edycja płatków owsianych NESVITA z mlekiem i ananasem oraz z mlekiem i brzoskwinią dostępna będzie na rynku od czerwca 2010 do wyczerpania zapasów.

Sugerowana cena: 1,70 zł

5,Delikatne kawałki aromatycznych warzyw (marchew, papryka, pomidor, pasternak, por, pietruszka, cebula, seler, natka pietruszki) doskonale komponują się z ugotowaną kaszą, stanowiąc idealne połączenie naturalnych smaków. Suszone warzywa stanowią 12% produktu. Kuskus wytwarza się z pszenicy durum, która wzmacnia serce, nerki i wątrobę, reguluje rytm serca. Nie zawiera cholesterolu a posiada niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Ze względu na swe odżywcze i nawilżające właściwości kasza kuskus szczególnie zalecana jest dzieciom, kobietom w ciąży i osobom starszym. Kilka minut gotowania wystarczy, by otrzymać pełnowartościowy wegetariański posiłek. Możemy oczywiście dodać do niego mięso, sosy, rośliny strączkowe, wtedy będzie stanowił idealną bazę dla kulinarnych eksperymentów.

Produkt: Kasza kuskus z warzywami
Waga: 2 x 125g
Cena ok.: 3,20 PLN
Producent: Konpack

6,Nowe gumy rozpuszczalne Maoam Sour, wprowadzane właśnie na rynek, zaskoczą podniebienia wszystkich fanów. Kostki dostępne są w kilku smakach kwaskowych owoców - limonki, jabłka, brzoskwini i wiśni. Jednak absolutnym hitem, który szczególnie może przypaść do gustu polskim odbiorcom, jest połączenie rabarbaru i truskawki. Dla wielu te dwa owoce są nieodłącznymi symbolami początku lata i wiążą się z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa. Teraz dzięki truskawkowo-rabarbarowej Maoam Sour to wyjątkowe połączenie będzie zawsze pod ręką. Kosztując superkwaśną gumę rozpuszczalną można na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków przypominając sobie letnie przyjemności.

Producent Maoam już od dawna wyznacza nowe trendy na rynku gum rozpuszczalnych. Nowość z serii Maoam to oryginalne zestawienie elektryzujących smaków, które wyzwoli pokłady energii tak potrzebnej na co dzień. Sour Maoam umilą również wszystkie dziecięce zabawy na świeżym powietrzu. Gumy zapakowane są w taki sposób, że można nimi swobodnie częstować przyjaciół i wspólnie cieszyć się pełnią orzeźwiającego smaku. Dając je dziecku każda mama może być spokojna, że jej pociecha nie zakrztusi się, gdyż gumy Maoam nie przyklejają się do podniebienia.

Każda paczka nowych gum rozpuszczalnych Maoam będzie zawierać pięć sztuk. Kwaśny mix owocowy Sour Maoam stanowi jednocześnie uzupełnienie dostępnych na rynku klasycznych smaków gum rozpuszczalnych Maoam czy pasków Maoam Stripes oraz kolorowych musujących kamyczków Maoam Kracher.

Cena paska (5R) Maoam Sour-Maoam Kwaśna– ok. 3,36 zł brutto/ 110 g


Kandyzowana Truskawa i Suszona Wiśnia w cenie ok. 7, 50 zł za 75 g.
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 23:45   #314
Electra123210
Iga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez flamme Pokaż wiadomość
Serek Lekki typu grani - nowość Milandii
Gdzie można kupić??
Electra123210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 07:19   #315
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
nie, w kasztalcie prince polo
Trzeba będzie poszukać Znalazłam info jedynie o tym okrągłym w białej czekoladzie

Nowe smaki ryżowo-kukurydzianych wafli Good Food
Jumbo Ser Cheddar, Jumbo Papryka oraz Jumbo Śmietanka z Cebulką
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 14:37   #316
baajeczna2
Wtajemniczenie
 
Avatar baajeczna2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 583
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

nie wiem, czy to nowosc, ale ja sie pierwszy raz z nimi spotkałam wczoraj:


Płatki Lubella ActiVitanowość w ofercie Lubelli - to wyjątkowe połączenie pełnoziarnistych płatków pszennych, które stanowią źródło błonnika, ze smakowitymi kawałkami owoców oraz nutą czekolady, czy jogurtu. Płatki są delikatnie muśnięte sokiem, dzięki czemu posiadają wyjątkowy, owocowy smak.


Lubella ActiVita to porcja energia ze zbóż i owoców, doskonała na cały aktywny dzień. W połączeniu z mlekiem lub z jogurtem nowe płatki od Lubelli stanowią smaczne i pożywne śniadanie, zaś dzięki mniejszym, wygodnym saszetkom sprawdzą się również idealnie jako pyszna przekąska w biurze, czy w podróży.






ActiVita od Lubelli jest dostępna w opakowaniach 250 g i mniejszych saszetkach o pojemności 45 g, w trzech, wysublimowanych kompozycjach, o smakach: Wiśnie & czekolada, Porzeczki, jabłka & jogurt, Truskawki, jabłka & rodzynki.
__________________


the less you care, the happier you are.
baajeczna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 18:45   #317
LooLka8844
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
GG do LooLka8844
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Dzisiaj w Stokrotce kupiłam serek wiejski "lekki" z firmy Krasnystaw ;D
pierwszy raz widziałam z tej firmy "lekki"
LooLka8844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 20:46   #318
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Firma BAKALLAND, najsilniejsza marka na rynku bakalii w Polsce1, postanowiła wyodrębnić w swoim portfolio linię produktów delikatesowych – BAKALLAND Finéssio. W grupie tej znalazły się m. in.: oliwki, oliwa z oliwek, warzywa w puszkach oraz bakalie. Dodatkowo pojawiło się kilka nowych pozycji – owoce kandyzowane oraz suszone. Linia Finéssio to produkty, które firma BAKALLAND postanowiła wyróżnić ze swojego portfolio tworząc w ten sposób grupę asortymentu Premium. Wpłynęło to m. in. na zmianę kolorystyki opakowań – oprócz stałych pomarańczowo żółtych elementów na etykiecie pojawił się również kolor czarny, który przede wszystkim ma podkreślać wysoką jakość produktów i wskazywać na asortyment produktów delikatesowych z portfolio BAKALLAND.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom konsumentów, a także oceniając potencjał rynkowy w Polsce, BAKALLAND postanowił jednocześnie uzupełnić grupę produktów delikatesowych o pięć zupełnie nowych wariantów. Wśród zaproponowanego asortymentu znalazły się cztery rodzaje owoców kandyzowanych: imbir, kiwi, melon, truskawka oraz suszona wiśnia. Owoce należące do linii Finéssio zostały poddane procesowi kandyzowania. Dzięki temu wyglądają świeżo, apetycznie i smakują bardzo naturalnie, pozwalając cieszyć się bogactwem natury przez cały rok. Praktyczne opakowania linii produktów BAKALLAND Finéssio dodatkowo zapewniają długotrwałą świeżość bakalii, znajdujących się w ofercie. Wygodna tacka z łatwym zamknięciem zabezpiecza też produkty przed wysuszeniem.Owoce kandyzowane oraz suszone wiśnie Finéssio mogą posłużyć jako dodatek do potraw, ciast, lodów, konfitur, jogurtów czy nawet herbat. Dzięki naturalnemu wyglądowi i żywym, nasyconym kolorom, udekorowane nimi ciasta będą nie tylko smaczne, ale i ładne, stanowiąc prawdziwą ozdobę stołu. Wszystkie nowości idealnie sprawdzą się również w roli oryginalnych, samodzielnych przekąsek, które z pewnością zaciekawią i skuszą domowników oraz wszystkich gości.

Kandyzowany Melon, Imbir oraz Kiwi dostępne będą w cenie ok. 4 zł za 75 g.
Kandyzowana Truskawa i Suszona Wiśnia w cenie ok. 7, 50 zł za 75 g.



zdjęcia można znaleźć na stronie bakallandu
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 22:37   #319
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Trzeba będzie poszukać Znalazłam info jedynie o tym okrągłym w białej czekoladzie

Nowe smaki ryżowo-kukurydzianych wafli Good Food
Jumbo Ser Cheddar, Jumbo Papryka oraz Jumbo Śmietanka z Cebulką
Te wafle ryżowe są już od roku przynajmniej, zajadam się nimi w pracy.Przy okazji polecam bo mają bardzo wyraziste smaki, najbardziej mi smakują te paprykowe, cebulka ze śmietanką też może być .
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."

Edytowane przez Libra2
Czas edycji: 2010-07-24 o 22:38
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 11:40   #320
Electra123210
Iga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez LooLka8844 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Stokrotce kupiłam serek wiejski "lekki" z firmy Krasnystaw ;D
pierwszy raz widziałam z tej firmy "lekki"
U mnie w ogole tej firmy nie ma ;/
Electra123210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:46   #321
baajeczna2
Wtajemniczenie
 
Avatar baajeczna2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 583
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Electra123210 Pokaż wiadomość
U mnie w ogole tej firmy nie ma ;/

moze nie masz czego zalowac. wiele os uwaza, ze serki wiejskie tej firmy sa niedobre..
[ja akurat nie mam zdania. jesli bedzie 'chlupiący', to zjem]
__________________


the less you care, the happier you are.
baajeczna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:04   #322
LooLka8844
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
GG do LooLka8844
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

A ja tam bardzo lubie serki wiejskie z tej firmy ;p
zreszta z każdej ;D
byleby nie były kwaśne...;/
LooLka8844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:34   #323
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Electra123210 Pokaż wiadomość
U mnie w ogole tej firmy nie ma ;/
u mnie nie ma lekkiego ;/
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 09:34   #324
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez znikajac Pokaż wiadomość

ul.Pirenejska 2a
ul.Patriotów 43
ul.Powstańców Śląskich 45
Dzięki za info
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 17:53   #325
Electra123210
Iga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Trzeba będzie poszukać Znalazłam info jedynie o tym okrągłym w białej czekoladzie
Ja widziałam nowe Prince Polo białe w normalnym kształcie w E.Lecrelc.
Electra123210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:28   #326
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Electra123210 Pokaż wiadomość
Ja widziałam nowe Prince Polo białe w normalnym kształcie w E.Lecrelc.
U mnie nie ma tych sklepów ale rozejrzę się jeszcze gdzie indziej

Wódki Soplica Malinowa & Soplica Orzechowa.
Dostępne w pojemnościach 100, 200 i 500ml, pojawić się mają na przełomie lipca i sierpnia
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:37   #327
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

limitowane delicje szamańskie truskawkowe
nesvita śliwkowa- płatki osiane
ser bacoma edamski i gouda
ser tostowy warmia- takie jak kiedys były hochland te w plastrach
bakaland mieszanka premium, tropic itp.
cherry dance ( czy jakoś tak) tylko zamiast likieru kawowego- owoce leśne
grzesiek wafelek ale czekolada tylko na krawędziach
serek turek rzodkiewkowy
serki z milandii- twaróg fit oraz śmietankowy, śmietankowy z ziołami i śmietankowy z czosnkiem wzbogacony kwasami omega
masło prozdrowotne wzbogacone kwasami omega
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:38   #328
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Widziałam wczoraj w Realu to prince polo w białej czekoladzie, 36 g po 99 gr
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:44   #329
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

subskrybuje wątek
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 18:18   #330
restless_wind
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
subskrybuje wątek
que?
restless_wind jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.