Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII ! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-20, 20:32   #301
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Peru Pokaż wiadomość
Dziękuję Nie chwaliłam się, bo tak jakoś to nie w moim stylu Będzie drugi maluszek, oby po Nowym Roku.

Z moją córcią codziennie słuchamy zimowych piosenek po angielsku, bo są ślicznie animowane.
Gratulacje!
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 20:49   #302
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Wyobraźcie sobie co tu się będzie działo za 4 miesiące
Czytałam gdzieś w necie, że znowu nie ma być śniegu przez całą zime;/ nie wiem czy kiedykolwiek się go doczekamy na Boże Narodzenie
Śnieg pewnie w święta będzie ... ale wielkanocne

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to się nie sprawdzi. Chociaż już nie pamiętam kiedy ostatnio był śnieg na święta.

Muszę wypalić woski letnio-wiosenne, bo mąż powiedział, że mam ich tyle że zimowe kupimy dopiero jak te się skończą!
Ja pamiętam, że za czasów dzieciństwa zawsze były białe święta.

Ja też muszę wypalić stare woski. Chcę kupić nowe

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Pod koniec lipca wybieraliśmy się na wakacje. Przed wyjazdem wyskoczyliśmy jeszcze do galerii po kilka potrzebnych rzeczy i kompletnym przypadkiem (leciałam niemal biegiem przez sklep ) weszłam na męskie kurtki jesienne/zimowe. Zerknęłam w przelocie i tak wpadła mi w ręce kurtka na męża, przeceniona z 279zł na 49zł
W maju mąż kupił sobie kurtkę jesienną/zimową za 99zł przecenioną z 499zł Niby zakupów nie lubi, niby go to męczy a co chwilę jakąś perełkę wyhaczył

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Kolejna zima bez śniegu, no nie Już zaplanowałam wystrój okien na święta- bordowe, ażurowe zasłony a pomiędzy takie zawieszki, sopelki Teraz tylko musze poczekać na wypłatę A co do choinki to jeszcze nie wiem, cos z bordo i takimi może sopelkami?
Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Mogłabyś pokazać zdjęcie tych sopelków bo bardzo mnie to zaintrygowało
Też mnie te sopelki zaintrygowały.
Ja chciałabym stworzyć coś podobnego jak w załączniku ale u mnie w domu wszędzie firanki i zasłonki, więc efektu by nie było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg święta 2011 bombki 3a _ christmas 2011 ornaments 3a.jpg (199,3 KB, 76 załadowań)
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2015-08-20 o 20:50
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 04:41   #303
Sunmore
Raczkowanie
 
Avatar Sunmore
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
I ja czuję, że powietrze już się zmienia - niby wciąż jest ciepło, ale czuć, że lada moment zawita do nas jesień Już nie mogę doczekać się porannych spacerów wśród ozłoconych drzew
Ja też! Uwielbiam jesień! Kojarzy mi się z początkami znajomości z mężem (nie wiem właściwie czemu, bo poznaliśmy się latem). Kawa na wynos i spacer po parku to jest to!

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Witam się i ja Cały rok was czytam, ale zawsze dopiero w sierpniu mnie nachodzi na pisanie
Mąż już skończył urlop i teraz tylko do świąt odliczam. Ale mieliśmy przepiękną pogodę, akurat te 2 tygodnie najgorętsze byliśmy nad dwoma jeziorami. Choć nawet tam mi ten upał przeszkadzał, tylko w wodzie siedziałam

Przed chwilą przejrzałam zimowe ciuchy i buty i uprałam wszystkie szaliki i czapki i rękawiczki i powywalałam stare i zniszczone. I kupiłam na allegro nową kurtkę z metkami puchową Zary za 89zł Miałam bon na 20 zł i mnie tylko 68 zł wyniosła. Jednak najlepiej zimowe ciuchy kupować w sierpniu. W tamtym roku sobie płaszcz puchowy kupiłam i od tej pory tylko puchowe noszę.

U nas w Lublinie już nawet liście z drzew spadają, tak pięknie się na dworze robi. Rano nad wąwozem lekka mgła nawet była i ten cudny zapach jesiennego powietrza i zimno było tylko 13 stopni. Szczerze, już mam dosyć lata. Chcę jesień

W tym roku sobie kupimy też świąteczną pościel. Już męża przygotowałam na ten wydatek hehe. Byle do świąt
O nie, przypomniało mi się, że w zeszłym roku zgubiłam ulubioną czapkę. Teraz pewnie przez cały sezon będę biegać po sklepach żeby znaleźć coś podobnego. W najgorszym wypadku chyba uproszę mamę, żeby mi na drutach zrobiła Niby mam cały karton czapek, szalików i rękawiczek, ale w praktyce i tak noszę dwie na zmianę

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Ja też w domu ciągle myśle o pracy i wszystko przeżywam,zamartwiam się czy czegoś źle nie zrobiłam itd. Tak samo jak Ty nie umiem zostawić problemów za drzwiami. Ale to działa tylko w jedną stronę. Bo w pracy nie myśle o problemach domowych, nie przynosze spraw osobistych do pracy. A z pracy do domu już tak. Walczę z tym, bo mój Tz ma już tego dosyć jak ciągle mu truję i marudzę po powrocie do domu. Ale tak mam z każdą pracą. Obojętnie gdzie bym nie pracowała to i tak przeżywam wszystko.
Ja tak miałam w poprzedniej pracy. Pod koniec to już płakałam na samą myśl, że mam tam iść. Ale też i problemy były tam spore. Koniec końców TŻ wtedy przekonał mnie żebym się zwolniła. I na dobre mi to wyszło. Teraz, w nowej pracy, obiecałam sobie, że odpuszczam. I faktycznie. O 15 zamykam za sobą drzwi i od razu zapominam Nawet jak ostatnio były problemy to trzymałam się tego. Ja nawet w domu rzadko o pracy mówię. Chyba, że coś ważnego się dzieje. Bardzo to dobre dla mojego zdrowia psychicznego

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Wyobraźcie sobie co tu się będzie działo za 4 miesiące
Czytałam gdzieś w necie, że znowu nie ma być śniegu przez całą zime;/ nie wiem czy kiedykolwiek się go doczekamy na Boże Narodzenie
Ja najbardziej to lubię ten okres przygotować. Później, po 20 grudnia zaczynam się martwić, ze zaraz będzie po

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Śnieg pewnie w święta będzie ... ale wielkanocne


Ja pamiętam, że za czasów dzieciństwa zawsze były białe święta.

Ja też muszę wypalić stare woski. Chcę kupić nowe


W maju mąż kupił sobie kurtkę jesienną/zimową za 99zł przecenioną z 499zł Niby zakupów nie lubi, niby go to męczy a co chwilę jakąś perełkę wyhaczył



Też mnie te sopelki zaintrygowały.
Ja chciałabym stworzyć coś podobnego jak w załączniku ale u mnie w domu wszędzie firanki i zasłonki, więc efektu by nie było

Ale ładnie! Marzy mi się biały salon Norwegowie na Święta zawsze mają tak pięknie rozświetlone okna: latarnie, latarenki, świeczniki itd. Aż miło popatrzyć

Piąteczek! 8 godzin szybko minie i weekend! Oby Wam dziewczyny też szybko zleciało!
Sunmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 06:29   #304
mariazet
Raczkowanie
 
Avatar mariazet
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 41
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to się nie sprawdzi. Chociaż już nie pamiętam kiedy ostatnio był śnieg na święta.

Muszę wypalić woski letnio-wiosenne, bo mąż powiedział, że mam ich tyle że zimowe kupimy dopiero jak te się skończą!
to moja zona ma lepijej jak chce jakis wosk to kupuje. Ma juz tego tyle ze na rok palenia dzien w dzien by starczylo, czasami jak jestem w USA Albo ktos z kolegow z tamtad jedzie do PL to nam cos amerykanskiego przywiezie.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Ja Warszawa, także to chyba nie to chyba, że u nas w okolicy tez się coś kopci, ale to tak od paru dni ciągle?
Moze masz blisko do jakiejs spalarni smieci :d
__________________
Najgorszy wróg to Twój najlepszy przyjaciel

apetyt na jedzenie i na sex
to w życiu dwa najbardziej naturalne rodzaje apetytu
mariazet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 06:55   #305
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Wyobraźcie sobie co tu się będzie działo za 4 miesiące
Czytałam gdzieś w necie, że znowu nie ma być śniegu przez całą zime;/ nie wiem czy kiedykolwiek się go doczekamy na Boże Narodzenie
Mam nadzieję, że choć trochę popada
Cytat:
Napisane przez Peru Pokaż wiadomość
Dziękuję Nie chwaliłam się, bo tak jakoś to nie w moim stylu Będzie drugi maluszek, oby po Nowym Roku.

Z moją córcią codziennie słuchamy zimowych piosenek po angielsku, bo są ślicznie animowane.
Gratuluję!!
My też chcemy drugie dziecko, ale mam problemy z tarczycą, i tak szybko się nie skończą te problemy
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 06:57   #306
bella719
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 632
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Nie chcę was martwić, ale czytałam, ze nie dość, że ma nie być śniegu to jeszcze zima podobno będzie jeszcze dużo cieplejsza i łagodniejsza od poprzednich;/
Chociaż z drugiej strony jak i tak nie ma śniego to chyba lepiej jak jest cieplej

Edytowane przez bella719
Czas edycji: 2015-08-21 o 07:35
bella719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 07:33   #307
bella719
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 632
jesień chyba już rzeczywiście niedługo, bo jak rano miałam wstawać to nie chciało mi się kołdry zdejmować tak zimno było Niby fajnie, ale jednak jak jest zima czy jesień to wszystko się dłużej robi i trudniej wstaje

Edytowane przez bella719
Czas edycji: 2015-08-21 o 07:35
bella719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 07:41   #308
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Ja też! Uwielbiam jesień! Kojarzy mi się z początkami znajomości z mężem (nie wiem właściwie czemu, bo poznaliśmy się latem). Kawa na wynos i spacer po parku to jest to!
Ja początki znajomości z moim mężem średnio pamiętam, bo 14 lat wtedy miałam Ale z tą kawą i spacerami to fakt My po wyjściu z bloku właściwie musimy tylko przejść na drugą stronę i już jesteśmy w parku, więc zdarza nam się zrobić kawę/gorącą czekoladę i iść tak połazić z psem

Cytat:
Napisane przez bella719 Pokaż wiadomość
Nie chcę was martwić, ale czytałam, ze nie dość, że ma nie być śniegu to jeszcze zima podobno będzie jeszcze dużo cieplejsza i łagodniejsza od poprzednich;/
Chociaż z drugiej strony jak i tak nie ma śniego to chyba lepiej jak jest cieplej
Ja się nie zgadzam Skoro już ma nie być śniegu, to niech chociaż lekki mróz będzie, bo inaczej to będę się czuła jak wczesną wiosną

Kupiłam w zeszłym roku przed Świętami uroczy, malutki świerk w ozdobnej doniczce. Od tamtego czasu cały czas stoi w kuchni Dziś zauważyłam, że trochę mu się zdycha. Trochę bardzo No nic, będą 2 choinki do kupienia
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 09:23   #309
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Mogłabyś pokazać zdjęcie tych sopelków bo bardzo mnie to zaintrygowało

Już nie mogę się doczekać świąt
Pewnie, tu jest link do aukcji na Allegro. Tych wzorów, długości i mozliwości jest mnostwo http://allegro.pl/hd-krysztalki-na-o...391768565.html

Cytat:
Napisane przez bella719 Pokaż wiadomość
Nie chcę was martwić, ale czytałam, ze nie dość, że ma nie być śniegu to jeszcze zima podobno będzie jeszcze dużo cieplejsza i łagodniejsza od poprzednich;/
Chociaż z drugiej strony jak i tak nie ma śniego to chyba lepiej jak jest cieplej
Chyba lepiej, zwłaszcza, że jeżdze do pracy autem i nie lubię wtedy sniegu bo raz wpadłam w poślizg i wylądowałam na drugiej strony jezdni
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 14:02   #310
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Ja w łazience czuję już święta, kupiłam sobie ten shower żel i pachnie cudnie https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/48887_250.jpg
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 14:37   #311
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Ja w łazience czuję już święta, kupiłam sobie ten shower żel i pachnie cudnie https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/48887_250.jpg
Mniam
Dla mnie mega świątecznym kosmetykiem jest masło do ciała Farmony cynamon i karmel Aż się rozmarzyłam
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 15:23   #312
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Mniam
Dla mnie mega świątecznym kosmetykiem jest masło do ciała Farmony cynamon i karmel Aż się rozmarzyłam
O tak, w sumie jakoś nie przepadam za tym zapachem ale kojarzy mi się ze świętami więc zawsze go kupuje koło listopada żeby poczuć magię świat w tym roku planuje pic gorąca czekolade pod kocykiem. Kocyk już mam, zimowy, szary w białe gwiazdki ale proszę o polecenie dobrej czekolady znacie coś dobrego, łatwo dostępnego i w przystępnej cenie?
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 16:08   #313
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
O tak, w sumie jakoś nie przepadam za tym zapachem ale kojarzy mi się ze świętami więc zawsze go kupuje koło listopada żeby poczuć magię świat w tym roku planuje pic gorąca czekolade pod kocykiem. Kocyk już mam, zimowy, szary w białe gwiazdki ale proszę o polecenie dobrej czekolady znacie coś dobrego, łatwo dostępnego i w przystępnej cenie?
Ja polecam rozpuścić tabliczkę (lub pół) czekolady i dolać mleka. Taka jest najlepsza
A jeśli gotowa to Kruger.
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 18:09   #314
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Ja najbardziej to lubię ten okres przygotować. Później, po 20 grudnia zaczynam się martwić, ze zaraz będzie po

Ale ładnie! Marzy mi się biały salon Norwegowie na Święta zawsze mają tak pięknie rozświetlone okna: latarnie, latarenki, świeczniki itd. Aż miło popatrzyć
Ja też najbardziej lubię ten okres przygotowań przed świętami W tym roku planowaliśmy wziąć urlop dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem i od razu po świętach powrót do nl (ale nie wiadomo jak to będzie z tymi urlopami więc planować to my sobie możemy ...), więc akurat miałabym dwa bite tygodnie cudownej świątecznej atmosfery, przygotowań i dopieszczania wszystkiego

Ja mam w salonie sporo latarenek (w nl są tanie) i naprawdę tworzą we wnętrzu cudowną atmosferę. Planuję jeszcze kupić jakąś wysoką i wąską na schody ale póki co szukam, szukam, szukam

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Pewnie, tu jest link do aukcji na Allegro. Tych wzorów, długości i mozliwości jest mnostwo http://allegro.pl/hd-krysztalki-na-o...391768565.html
Ciekawie by to wyglądało z firanami-makaronami. U mnie gołe okno odpada, więc musiałabym pokombinować
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 20:11   #315
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
O tak, w sumie jakoś nie przepadam za tym zapachem ale kojarzy mi się ze świętami więc zawsze go kupuje koło listopada żeby poczuć magię świat w tym roku planuje pic gorąca czekolade pod kocykiem. Kocyk już mam, zimowy, szary w białe gwiazdki ale proszę o polecenie dobrej czekolady znacie coś dobrego, łatwo dostępnego i w przystępnej cenie?
Ja szczerze polecam Caotinę

Na Polsacie Finn sam w domu leci
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 21:18   #316
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Wyobraźcie sobie co tu się będzie działo za 4 miesiące
Czytałam gdzieś w necie, że znowu nie ma być śniegu przez całą zime;/ nie wiem czy kiedykolwiek się go doczekamy na Boże Narodzenie
Za 4 miesiące ciężko będzie tutaj ogarnąć.
Też słyszałam takie prognozy. Dawniej zawsze było białe Boże Narodzenie.

Cytat:
Napisane przez Peru Pokaż wiadomość
Dziękuję Nie chwaliłam się, bo tak jakoś to nie w moim stylu Będzie drugi maluszek, oby po Nowym Roku.
Gratuluję!
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 21:55   #317
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Kupiłam dziś w H&Y jesienny bieżnik na stół w kuchni i dwie świeczki - w kształcie jeża i sowy Skorzystaliśmy z akcji druga rzecz 70 % taniej
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 22:06   #318
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w H&Y jesienny bieżnik na stół w kuchni i dwie świeczki - w kształcie jeża i sowy Skorzystaliśmy z akcji druga rzecz 70 % taniej
Pokażesz?
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 06:56   #319
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w H&Y jesienny bieżnik na stół w kuchni i dwie świeczki - w kształcie jeża i sowy Skorzystaliśmy z akcji druga rzecz 70 % taniej
Też byłam w H&Y ale mama mnie prosiła o kupienie rzeczy do łazienki. Bieżniki tam mają ładne, tylko na mój stół wymiary nie bardzo
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 08:02   #320
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Też mnie te sopelki zaintrygowały.
Ja chciałabym stworzyć coś podobnego jak w załączniku ale u mnie w domu wszędzie firanki i zasłonki, więc efektu by nie było
Ale pięknie! Te sopelki, latarenka, jak bym tak miała to bym tylko w to okno się gapiła

Cytat:
Napisane przez mariazet Pokaż wiadomość
to moja zona ma lepijej jak chce jakis wosk to kupuje. Ma juz tego tyle ze na rok palenia dzien w dzien by starczylo, czasami jak jestem w USA Albo ktos z kolegow z tamtad jedzie do PL to nam cos amerykanskiego przywiezie.
Taki mąż to skarb! A ty masz jakiś ulubiony zapach? Mój mąż bardzo lubi november rain, a do samochodu kupuje mu patyczki midsummers night

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Mniam
Dla mnie mega świątecznym kosmetykiem jest masło do ciała Farmony cynamon i karmel Aż się rozmarzyłam
Ja na wyprzedaży w superpharm kupiłam zestaw piernikowy, peeling zużyłam balsam mi został i czasami się nim aromatyzuję nie mam odwagi się nim smarować w lato

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w H&Y jesienny bieżnik na stół w kuchni i dwie świeczki - w kształcie jeża i sowy Skorzystaliśmy z akcji druga rzecz 70 % taniej
Wszędzie ta akcja jest?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22499B.jpg (50,7 KB, 19 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 09:09   #321
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Pokażesz?
http://home-you.com/pl/salon-obrusy-...162378448.html

http://home-you.com/pl/salon-swiece/...162235376.html

Jeża tego mojego nie mogę znaleźć. Żałuję teraz, że jednak nie wzięłam http://home-you.com/pl/salon-swieczn...162379575.html

Do łazienki kupiliśmy dozownik do mydła i kubek na szczoteczki do zębów http://home-you.com/pl/lazienka-akce...ullettino.html

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Też byłam w H&Y ale mama mnie prosiła o kupienie rzeczy do łazienki. Bieżniki tam mają ładne, tylko na mój stół wymiary nie bardzo
Ojej, a jakie masz wymiary ?

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość

Wszędzie ta akcja jest?
Wydaje mi się, że tak, bo w sklepie online też obowiązuje.


Upatrzyłam sobie kapelusz w Stradim, ale boję się, że będzie mi spadał przy wietrze z głowy Mają jeden rozmiar i mam dużo luzu
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno

Edytowane przez Melka88
Czas edycji: 2015-08-22 o 09:13
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 09:16   #322
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
J

Ja mam w salonie sporo latarenek (w nl są tanie) i naprawdę tworzą we wnętrzu cudowną atmosferę. Planuję jeszcze kupić jakąś wysoką i wąską na schody ale póki co szukam, szukam, szukam

Latarenki są cudne i moglabym ich mieć mnostwo

Ciekawie by to wyglądało z firanami-makaronami. U mnie gołe okno odpada, więc musiałabym pokombinować
Tak, z makaronami super, ale tak jak i na zdjeciu, z fajną roleta w tle też byłoby bomba

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Za 4 miesiące ciężko będzie tutaj ogarnąć.
Też słyszałam takie prognozy. Dawniej zawsze było białe Boże Narodzenie.

Dokładnie! Pamiętam jak za dzieciaka z moją psiapsiółką szalałyśmy na sankach, kopałyśmy tunele w śniegu i wykręcałyśmy przemoczone rękawiczki. Ach, jak było cudnie
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość


Taki mąż to skarb! A ty masz jakiś ulubiony zapach? Mój mąż bardzo lubi november rain, a do samochodu kupuje mu patyczki midsummers night

Też się zastanawiałam na tymi patyczkami, czy one długo pachną?
Pakuję manatki i jadę na plażę, bo już mi się urlop kończy, więc korzystam

Edytowane przez dembi
Czas edycji: 2015-08-22 o 09:18
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 10:10   #323
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
(...)

Ojej, a jakie masz wymiary ?

(...)
Mój stół ma 90x160 cm, a te biezniki są w więszości 40x180
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 14:10   #324
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Byłam dzisiaj w galerii i jakie było moje zdziwienie że zlikwidowali już H&Y i powstał tam English home. Nie miałam czasu tam wejść, więc nawet nie wiem czy jest tam coś fajnego. Była któraś z Was w tym sklepie?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 17:55   #325
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

U nas ostatnio w pracy ktos zrobil cynamonowe drozdrzowki...od razu mi sie ze Swietami skojarzylo

Ja jezdrze do pracy rowerem i jest dosyc rzesko juz rano ale w dzien nadal duzo slonca i ciepelko..

Ja w tym roku chce swiateczna posciel kupic i oczywiscie nastepna pare skarpet

...wyslane i nieskontrolowane...
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 19:34   #326
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w galerii i jakie było moje zdziwienie że zlikwidowali już H&Y i powstał tam English home. Nie miałam czasu tam wejść, więc nawet nie wiem czy jest tam coś fajnego. Była któraś z Was w tym sklepie?
nawet nie wiedziałam ze jakaś zmiana się szykuje - lubię ten sklep bardzo często kupuję jakieś drobiazgi do domu i ozdoby świąteczne
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 20:23   #327
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Melka, cudne zakupy! Sowa piękna!
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 06:23   #328
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
nawet nie wiedziałam ze jakaś zmiana się szykuje - lubię ten sklep bardzo często kupuję jakieś drobiazgi do domu i ozdoby świąteczne
Ale może to tylko u nas ta zmiana. Bo jak pojechałam do innego centrum handlowego to tam H&Y jest normalnie.

Wstałam z okropnym bólem głowy
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 07:21   #329
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Ale może to tylko u nas ta zmiana. Bo jak pojechałam do innego centrum handlowego to tam H&Y jest normalnie.

Wstałam z okropnym bólem głowy
Łącze się w bólu U mnie to samo, glowa boli jak szalona.
Muszę w tym tygodniu wybrać się do H&Y bo bardzo dawno tam nie byłam a uwielbiam ich rzeczy
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:47   #330
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Powoli za oknem robi się jesiennie, liście już mieniają kolor.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 23:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.