Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 16:51   #301
lielielie69
Przyczajenie
 
Avatar lielielie69
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent z allegro!

A nie boisz się, że nie przyjedzie na czas, albo przyjdzie coś zupełnie innego nuż zamówiłaś?
lielielie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 17:46   #302
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Prezent z allegro!

Cytat:
Napisane przez kto_siek Pokaż wiadomość
Podawajcie linki na prezent który mogłabym dać mojemu chłopakowi z allegro
rusz mózgiem sama
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 19:13   #303
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spełniania swoich ambicji
Wiadomości: 177
Dot.: Prezent z allegro!

Ludzie robią się z coraz leniwsi i nie chce im się przeszukiwać wątków co można kupić. Trzeba znać Twojego chłopaka żeby wiedzieć co lubi ;p
__________________
Dziecko może nauczyć DOROSŁYCH trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się
ze wszystkich sił tego czego się pragnie…

Paulo Coelho


Lepiej nie klikaj <<<tutaj!>>> grozi uzależnieniem
Jus_Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 19:23   #304
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Prezent z allegro!

ja ciekawa jestem ile kosztuje taki chłopak z allegro i czy przesyłka była kurierem?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 20:02   #305
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: bombka motocykl...

Polecałabym pobiegać po większych marketach w okresie przedświątecznym. Drugim moim pomysłem jest zrobienie takich "bombek" samemu:
1. Kupić w kiosku czy gdzieś zestaw motocykli zabawkowych i zawiesić je na wstążkach na choince, by było bardziej świątecznie można spryskać niektóre części sprayem np. złotym lub srebrnym.
2. Można też te zakupione motory "zamknąć" w robionych ręcznie bombkach ażurowych. Dużo poradników na ten temat jest w internecie.
3. Najprostszy sposób - wydrukować na grubszym papierze zdjęcia motorów, powycinać i przyozdobić po swojemu.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:18   #306
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Prezent dla TŻ na pierwsze wspólne świeta

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
ksiązka Normana Davisa "Europa między wschodem a zachodem"
O, z tej książki to ja chyba skorzystam

Bo mam problem - co kupić facetowi, który kocha prawo, zaczął doktorat, interesuje się historią i polityką, lubi Stinga, Gwiezdne wojny, Tolkiena? Kręcą go też niektóre kwestie z historii Kościoła, ale tutaj bym się bała cokolwiek kupować
To musi być jak najbardziej 'poprawny politycznie' prezent, bo nasze relacje są... hm... dziwne
I max. 50 zł mogę na to przeznaczyć...
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:44   #307
qazse123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 28
e-papieros dla TŻ

Cześć dziewczyny!

Mikołajki tuż tuż, a ja znów nie mam pomysłu na prezent dla mojego TŻ. On chyba ma już wszystko, nic mi nie przychodzi do głowy.

Jakiś czas temu wrócił do palenia (). Strasznie mnie to wkurza, bo wszystko dookoła śmierdzi, w dodatku on truje siebie i mnie (choć stara się przy mnie nie palić). W dodatku wydaje na to mnóstwo pieniędzy. Pomyślałam, że kupię mu e-papieros. Wyczytałam, że może to pomóc ograniczyć lub rzucić palenie. To byłoby super! Ale póki co mogę zadowolić się brakiem brzydkiego zapachu i tym, że AŻ tak nie będzie się truł.

Nie wiem, to dobry pomysł?

Jeśli już się zdecyduję, to na co zwracać uwagę? Chciałabym, żeby nie było to jakoś strasznie drogie (widziałam w sieci nawet za 30,60 zł). Czym się kierować, wybierając dobry produkt? Jakie dodatki są potrzebne do e-papierosa? Jakieś olejki itd, nie ogarniam tego za bardzo
qazse123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 09:47   #308
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: e-papieros dla TŻ

Cytat:
Napisane przez qazse123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Mikołajki tuż tuż, a ja znów nie mam pomysłu na prezent dla mojego TŻ. On chyba ma już wszystko, nic mi nie przychodzi do głowy.

Jakiś czas temu wrócił do palenia (). Strasznie mnie to wkurza, bo wszystko dookoła śmierdzi, w dodatku on truje siebie i mnie (choć stara się przy mnie nie palić). W dodatku wydaje na to mnóstwo pieniędzy. Pomyślałam, że kupię mu e-papieros. Wyczytałam, że może to pomóc ograniczyć lub rzucić palenie. To byłoby super! Ale póki co mogę zadowolić się brakiem brzydkiego zapachu i tym, że AŻ tak nie będzie się truł.

Nie wiem, to dobry pomysł?

Jeśli już się zdecyduję, to na co zwracać uwagę? Chciałabym, żeby nie było to jakoś strasznie drogie (widziałam w sieci nawet za 30,60 zł). Czym się kierować, wybierając dobry produkt? Jakie dodatki są potrzebne do e-papierosa? Jakieś olejki itd, nie ogarniam tego za bardzo
Do epapierosa dla nałogowca to koniecznie muszę być 2 baterie (ponieważ długo się ładują, więc jak jedna padnie musi być druga, pełna na czas ładowania), do tego dokupuje się wkłady o różnych smakach - koszt jednego wkładu to od 15-50zł
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:50   #309
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: e-papieros dla TŻ

Dla mnie kupowanie komuś tego wynalazku, to zły pomysł. Wiem, że to niby mniejsze zło, ale to nadal tkwienie w nałogu. Nie wspomagaj go w jego nałogu, a co najwyżej w walce z nim. Tani e-papieros szybko padnie, a drogi - lepiej wydać tą kasę na wizyty u terapeuty (np. takiego, który wspomaga terapię hipnozą) od takich spraw.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:54   #310
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: e-papieros dla TŻ

jak dla mnie to taki sam syf te e papierosy, jak chcecie oboje żeby rzucił to może kup mu książkę Allena Carra, znam dużo osób które dzięki niej rzuciły. Plus coś innego na prezent? np. fajne perfumy, które będą go motywować do pachnienia nimi a nie fajkami
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:58   #311
qazse123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 28
Dot.: e-papieros dla TŻ

Dzięki!

Książka odpada. Ja ją przeczytałam, on nie chciał o niej słyszeć. Powiedział, że nikt mu nie pomoże rzucić tylko on sam. I udało mu się nie palić ponad rok, teraz znów to samo...

Czyli nadal nie mam prezentu

Tak właśnie myślałam, że to będzie jakby takie wspomaganie go w nałogu.
qazse123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 10:04   #312
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: e-papieros dla TŻ

Kup mu lepiej karnet na basen, czy siłownię - większy pożytek z tego.
E-papierosy to nadal syf, nadal nałóg.
Na dodatek nie masz pewności, czy są mniej szkodliwe, niż zwykłe papierosy, z prostej przyczyny: są na rynku niedługo i nie ma mowy o badaniu ludzi, którzy 'całe życie palili e-papierosy', żeby stwierdzić, jak duża jest wśród nich zachorowalność na raka.

Poza tym, dla mnie e-papierosy nadal śmierdzą. Dużo mniej niż zwykłe, ale jednak ja ten zapach czuję.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 10:10   #313
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: e-papieros dla TŻ

Wydaje mi sie, ze e-papieros to nie jest dobry pomysł
to podobno jest obrzydliwe w smaku, i jak ktos pli normalne papierowy, a nie ma samozaparcia do przerzucenia sie na e-papierosa, to tego nie zrobi


a tak jak dziewczyny piszę, e-papieros to sama chemia, moim zdaniem gorsza niz tytoń.
Często olejki sa niewiadomego pochodzenia, sprowadzane z chin, bez testów itp

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-11-15 o 10:12
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 10:11   #314
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: e-papieros dla TŻ

Ja bym kupiła ten e-papieros. Zwłaszcza, że dzięki niemu łatwiej jest rzucić palenie, skoro można stopniowo zmniejszać (rozcieńczając wkłady gliceryną, w każdej aptece można kupić) ilość nikotyny, aż w końcu np. ,,palić" samą glicerynę z aromatem, bez nikotyny. Prawda jest taka, że gdyby było to naprawdę szkodliwe, to koncerny tytoniowe już dawno by się takimi rewelacjami podzieliły, bo epapierosy potwornie niszczą im rynek. Ponadto nie mają substancji smolistych i tych świństw które siedzą w bibule, napisie na bibule itd. Pewnie mają coś szkodliwego, jakieś związki aromatyczne czy coś, ale przypuszczalnie w znacznie mniejszym stężeniu niż w normalnych papierosach.
Zapachu nie ma, jeśli się wymienia te całe filtry czy jak się to nazywa, jak się nie wymienia, to pachnie ,,palonym bobrem" jak to nazywa mój brat. On się tak przestawił, że po zapaleniu normalnego ma odruch wymiotny, bo się odzwyczaił już właściwie od nikotyny (bardzo mocno rozcieńcza te wkłady, bo skąpy jest i chce żeby mu na dłużej starczyło).
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 13:40   #315
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Prezent dla TŻ na pierwsze wspólne świeta

Cytat:
Napisane przez crystal_tokio Pokaż wiadomość
O, z tej książki to ja chyba skorzystam

Bo mam problem - co kupić facetowi, który kocha prawo, zaczął doktorat, interesuje się historią i polityką, lubi Stinga, Gwiezdne wojny, Tolkiena? Kręcą go też niektóre kwestie z historii Kościoła, ale tutaj bym się bała cokolwiek kupować
To musi być jak najbardziej 'poprawny politycznie' prezent, bo nasze relacje są... hm... dziwne
I max. 50 zł mogę na to przeznaczyć...
A może książka - Obłęd '44 Piotra Zychowicza. Czytam ją właśnie teraz i bardzo mnie wciągnęła, też lubię historię i jak dla mnie jest ok
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 13:49   #316
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: e-papieros dla TŻ

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła ten e-papieros. Zwłaszcza, że dzięki niemu łatwiej jest rzucić palenie, skoro można stopniowo zmniejszać
(...)
Nie znam ani jednej osoby, która by dzięki przerzuceniu się na wciąganie nikotyny (nawet mniejszej ilości) z e-papierosa zamiast ze zwykłego papierosa, wyszła z nałogu. Za to znam kilka, które uzależniły się od... e-papierosa. To jest oszukiwanie się. Takie samo, jak "od dzisiaj palę 2 fajki mniej, to pomoże mi rzucić". Albo się rzuca, albo nie, a nie zastępowanie jednego rekwizytu drugim.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 16:44   #317
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent dla TŻ na pierwsze wspólne świeta

Hej!
I ja już szukam ratunku przed Gwiazdką! Mam do obdarowania 3 osoby: mamę - dla niej będzie atlas grzybów i kalendarz księżycowy na przyszły rok ( co o tym sądzicie?), brata - myślałam nad jakąś koszulką z zespołem, takim łańcuchem co noszą metalowcy lub kuflem z jakimś zespołem? No i został mi TŻ znamy się niedługo, ale wiem, co lubi i nawet mam kilka propozycji, ale nie wiem, czy któraś będzie odpowiednia pod choinkę. Dodam, że On głównie uznaje prezenty, które są praktyczne. i tutaj mam problem. Wymyśliłam jedynie krawat (jest ogromnym fanem) tylko, że taki zabawny z napisem i strzałką " Stairway to heaven" oprócz tego kostkę do gitary ( gra na elektrycznej), Jacka Danielsa bo uwielbia, Tomik wierszy Pablo Neruda, jest ogromnym fanem gier planszowych (tak jak ja) i w sumie tutaj mam jeden pomysł, bo TŻ razem z Jego przyjacielem chcą kupić sobie grę "Magia i Miecz" tylko, że ona jest bardzo droga - ok. 200 zł nawet może kosztować i zastanawiałam się, czy mogłybyśmy razem z dziewczyną przyjaciela kupić Im tą grę, tylko, że to by był taki wspólny prezent. Nosił też swego czasu taki zegarek na długim łańcuszku, zapomniałam jak one się nazywają, miał do niego ogromny sentyment, ale niestety wybiła już jego godzina i nie wiem, czy zastąpić mu go nowym. I to tyle, co wymyśliłam. Interesuje się dosłownie wszystkim. Ale najbardziej medycyną, muzyką, grami ( ale one odpadają), uwielbia czytać, grać w szachy, studiuje ratownictwo medyczne (nie wiem, czy coś w tym kierunku można by wymyślić), uwielbia koszule, ale ma ich mnóstwo. Mam nadzieję, że jakoś mi doradzicie
__________________

24.08.2009


Edytowane przez kamona
Czas edycji: 2013-11-15 o 16:45
kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 20:06   #318
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Prezent dla TŻ na pierwsze wspólne świeta

Cytat:
Napisane przez zakrecona_pomarancza Pokaż wiadomość
A może książka - Obłęd '44 Piotra Zychowicza. Czytam ją właśnie teraz i bardzo mnie wciągnęła, też lubię historię i jak dla mnie jest ok
dzięki! zaraz sprawdzę, która z nich jest w Empiku i będę zamawiać mam nadzieję, że mu się spodoba
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:33   #319
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Prezent dla TŻ na pierwsze wspólne świeta

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Hej!
I ja już szukam ratunku przed Gwiazdką! Mam do obdarowania 3 osoby: mamę - dla niej będzie atlas grzybów i kalendarz księżycowy na przyszły rok ( co o tym sądzicie?), brata - myślałam nad jakąś koszulką z zespołem, takim łańcuchem co noszą metalowcy lub kuflem z jakimś zespołem? No i został mi TŻ znamy się niedługo, ale wiem, co lubi i nawet mam kilka propozycji, ale nie wiem, czy któraś będzie odpowiednia pod choinkę. Dodam, że On głównie uznaje prezenty, które są praktyczne. i tutaj mam problem. Wymyśliłam jedynie krawat (jest ogromnym fanem) tylko, że taki zabawny z napisem i strzałką " Stairway to heaven" oprócz tego kostkę do gitary ( gra na elektrycznej), Jacka Danielsa bo uwielbia, Tomik wierszy Pablo Neruda, jest ogromnym fanem gier planszowych (tak jak ja) i w sumie tutaj mam jeden pomysł, bo TŻ razem z Jego przyjacielem chcą kupić sobie grę "Magia i Miecz" tylko, że ona jest bardzo droga - ok. 200 zł nawet może kosztować i zastanawiałam się, czy mogłybyśmy razem z dziewczyną przyjaciela kupić Im tą grę, tylko, że to by był taki wspólny prezent. Nosił też swego czasu taki zegarek na długim łańcuszku, zapomniałam jak one się nazywają, miał do niego ogromny sentyment, ale niestety wybiła już jego godzina i nie wiem, czy zastąpić mu go nowym. I to tyle, co wymyśliłam. Interesuje się dosłownie wszystkim. Ale najbardziej medycyną, muzyką, grami ( ale one odpadają), uwielbia czytać, grać w szachy, studiuje ratownictwo medyczne (nie wiem, czy coś w tym kierunku można by wymyślić), uwielbia koszule, ale ma ich mnóstwo. Mam nadzieję, że jakoś mi doradzicie
Zakładam, że zainteresowania mamy znasz, więc pewnie to będzie ok.

Co do brata: postawiłabym na łańcuch, taki do którego można klucze przypiąć. Mega się przydaje na koncertach. Możesz też mu przypiąć do tego taki mały otwieracz w kształcie glana, albo gitary, żeby przy kluczach miał (o ile brat pełnoletni :P).

Jestem pełna podziwu ile masz pomysłów na prezent dla chłopaka Odrzuciłabym wersję z tą grą - prezent lepiej dla niego, a nie na pół z koleżanką kumpla dla nich dwóch. Mnie się najbardziej podoba wersja Jacka Danielsa, możesz mu do tego jakąś fajną kostkę właśnie kupić. Zegarek bym sobie zostawiła na dłuższą znajomość, bo wartałoby kupić taki porządniejszy, czyli jednak droższy.

Ps. Powiesz mi gdzie kupić taki krawat?
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 11:02   #320
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent dla TŻ na pierwsze wspólne świeta

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Zakładam, że zainteresowania mamy znasz, więc pewnie to będzie ok.

Co do brata: postawiłabym na łańcuch, taki do którego można klucze przypiąć. Mega się przydaje na koncertach. Możesz też mu przypiąć do tego taki mały otwieracz w kształcie glana, albo gitary, żeby przy kluczach miał (o ile brat pełnoletni :P).

Jestem pełna podziwu ile masz pomysłów na prezent dla chłopaka Odrzuciłabym wersję z tą grą - prezent lepiej dla niego, a nie na pół z koleżanką kumpla dla nich dwóch. Mnie się najbardziej podoba wersja Jacka Danielsa, możesz mu do tego jakąś fajną kostkę właśnie kupić. Zegarek bym sobie zostawiła na dłuższą znajomość, bo wartałoby kupić taki porządniejszy, czyli jednak droższy.

Ps. Powiesz mi gdzie kupić taki krawat?
Dziękuję, za uznanie staram się słuchać i bacznie obserwować, żeby chociaż mieć jakiś punkt zaczepienia.

Co do brata, ciekawy pomysł z otwieraczem! Tylko nie wiem, gdzie taki mogę znaleźć, nigdy się nie spotkałam z takimi kształtami. :c

A krawatu bym szukała na allegro,czasami są dostępne takie z własnymi nadrukami i właśnie nad takim się zastanawiałam. Jeszcze myślalam o czarnej koszuli z długim rękawem. (Bardzo mi się podoba w czerni) Ma taką tylko z krótkim, tylko boję się, że nie trafię z rozmiarem :c
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 11:35   #321
Anoolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Na mikołajki dla kolegi, ktory mi się podoba :)

Kochane, proszę o pomoc potrzebuję pomysłu na prezent dla kolegi, który mi się podoba. Ostatnio zaproponował mikołajkową wymianę, ale ja nie wiem co mogę mu podarować! Myślałam o czymś drobnym, co bedzie mu o mnie przypominać, pokaże mi że jest dla mnie ważny, a także nie będzie mocno zobowiązujące. Nie chce być po prostu nachalna, to moj dobry kolega a nawet przyjaciel i nie chciałabym tego popsuć. Dodam ze ja mam 20, on 17 lat.

Czekam na pomoc
Anoolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 13:01   #322
smejli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Pomocy - Metalowe/sztywne etui na dokumenty jako prezent.

Cześć!

Potrzebuję pomocy. Czy ktoś wie, gdzie dostanę metalowe, sztywne etui na dokumenty/karty kredytowe, żeby miało kilka oddzielnych przedziałek. Szukam czegoś takiego na prezent dla Chłopaka, więc chciałabym, żeby było solidnie wykonane.

Bardzo proszę o pomoc.
smejli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:06   #323
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Prezent dla TŻ na pierwsze wspólne świeta

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Dziękuję, za uznanie staram się słuchać i bacznie obserwować, żeby chociaż mieć jakiś punkt zaczepienia.

Co do brata, ciekawy pomysł z otwieraczem! Tylko nie wiem, gdzie taki mogę znaleźć, nigdy się nie spotkałam z takimi kształtami. :c

A krawatu bym szukała na allegro,czasami są dostępne takie z własnymi nadrukami i właśnie nad takim się zastanawiałam. Jeszcze myślalam o czarnej koszuli z długim rękawem. (Bardzo mi się podoba w czerni) Ma taką tylko z krótkim, tylko boję się, że nie trafię z rozmiarem :c
http://allegro.pl/brelok-otwieracz-g...661495628.html tu masz giare - są różne kolory. Co do glana, to jak się kupuje glany still'a to się dostaje

Jeśli koszula, to warto podkosić na chwilę tę z krótkim rękawem i przyłożyć w sklepie, albo na kołnierzyku na jakiejś innej sprawdzić rozmiar.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 18:53   #324
toAmnesia
Nat
 
Avatar toAmnesia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 9
Prezent dla chłopaka

Widziałam kiedyś taką stronę, gdzie można było kupić majtki
dla siebie i chłopaka takie same, w komplecie za 50 zł , tylko nie pamietam
co to była za strona. Może ktoś wie i pomoże?
toAmnesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 21:03   #325
nieopisany pierwiastek
Raczkowanie
 
Avatar nieopisany pierwiastek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 487
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cześć dziewczyny! Myślałam o jakimś fajnym scyzoryku lub multitool'u dla Tż-a na święta Czy któraś z Was orientuje się może w tym temacie, kupowała coś takiego dla faceta?
nieopisany pierwiastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 21:21   #326
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez nieopisany pierwiastek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Myślałam o jakimś fajnym scyzoryku lub multitool'u dla Tż-a na święta Czy któraś z Was orientuje się może w tym temacie, kupowała coś takiego dla faceta?
Ja kupowałam dla swojego Victorinox - konkretnego modelu nie pamiętam. Jakiś mega wypasiony nie był, ale takie najpotrzebniejsze przybory posiadał.
Mój tato też ma Victorinox'a i również bardzo zadowolony.
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2013-11-17 o 21:23
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 21:52   #327
nieopisany pierwiastek
Raczkowanie
 
Avatar nieopisany pierwiastek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 487
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam dla swojego Victorinox - konkretnego modelu nie pamiętam. Jakiś mega wypasiony nie był, ale takie najpotrzebniejsze przybory posiadał.
Mój tato też ma Victorinox'a i również bardzo zadowolony.
Właśnie przekopywałam fora, allegro i ta firma pojawia się chyba najczęściej Chodziło mi właśnie o to, czy fajnie się sprawuje Dziękuję za pomoc Gdyby któraś z Was miała jeszcze jakieś doświadczenia to chętnie poczytam
nieopisany pierwiastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 22:03   #328
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez nieopisany pierwiastek Pokaż wiadomość
Właśnie przekopywałam fora, allegro i ta firma pojawia się chyba najczęściej Chodziło mi właśnie o to, czy fajnie się sprawuje Dziękuję za pomoc Gdyby któraś z Was miała jeszcze jakieś doświadczenia to chętnie poczytam
Ojczulek ma też Leatherman'a - również bardzo poleca Solidne produkty mają.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 08:32   #329
copywood
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Futrzane bombki!
reklama

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2013-11-18 o 14:05
copywood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 12:53   #330
MariaWu
Raczkowanie
 
Avatar MariaWu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Prezent - książka?

Ta książka nie jest trudnym językiem pisana, także nie powinno być problemu. Choć nie jest też napisana językiem potocznym. Pomysł fajny, bardzo, ale może jeszcze zastanów się czy lepiej nie postawić na jakąś młodzieżówkę. Choć pewnie, taka klasyka lepiej się prezentuje
MariaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.