Mamy listopadowe 2018 - część III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-25, 22:03   #301
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
A nie te sylikonowe nakladki przez ktore malenstwo moze jesc?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
No właśnie to przecie napisałam

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:05   #302
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Haha dlatego żeby nie budzić mojego wstaje tylko piciu się napić bo bym zjadła coś no ale on by się obudził od razu a mi go szkoda

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Ja nie wstalam z lenistwa, bo jedyne kogo bym obudzila to kota mloda u siwbie zamknieta zreszta ponad dobe nie spala bo zabalowala, a mojego nie ma... kota mi nie szkoda - niech na muchy i komary poluje! W dzien gnije caly dzien, bo za cueplo to w nocy do roboty

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
No właśnie to przecie napisałam

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
No to skoro we dwie tak myslimy to bez watpienia to jest to

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:07   #303
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ja nie wstalam z lenistwa, bo jedyne kogo bym obudzila to kota mloda u siwbie zamknieta zreszta ponad dobe nie spala bo zabalowala, a mojego nie ma... kota mi nie szkoda - niech na muchy i komary poluje! W dzien gnije caly dzien, bo za cueplo to w nocy do roboty

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
To u mnie na muchy poluje TŻ bo ja mam nerwa jak mi coś lata koło głowy
Pamiętam jak kiedyś latała nam jakaś menda, nie dała spać a na rano do pracy a my polujemy na małpę, do pracy poszłam jak zombie 4 godziny snu było

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ja nie wstalam z lenistwa, bo jedyne kogo bym obudzila to kota mloda u siwbie zamknieta zreszta ponad dobe nie spala bo zabalowala, a mojego nie ma... kota mi nie szkoda - niech na muchy i komary poluje! W dzien gnije caly dzien, bo za cueplo to w nocy do roboty

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

No to skoro we dwie tak myslimy to bez watpienia to jest to

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
No dwie osoby nie mogą się mylić

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:08   #304
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Też bym coś zjadła. Zajrzałam do lodówki i zupa mnie kusi, ale wygrało lenistwo, bo mi się grzać nie chce.
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:15   #305
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Ja kiedys kiedys nie moglam zasnac bo tyle komarow mi nalecialo i o 3 nad ranem taki w☠☠☠☠ mnie zlapal, ze odkurzacz odpalilam i je wcagalam teraz mam kota - czasem spac nie daje jak biega, ale jest duzo cichszy jak odkurzacz i wyzre wszystkie insekty wiec choc mnie wkurza tymi nocnymi glupawkami to odkupuje winy tym, ze u mnie w mieszkaniu zadna mucha nie ma szans przezycia

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Wgl widzualam, ze smailyscie sie z tego co ja czyli emerytur dla mam 4 dzieci i gadka byla i tym ile dzieci byscie chcialy... dla mnie obecny sklad bylby wystarczajacy - ja, moj, Martynka, Igor i kot . Chociaz moj tz juz gada, ze w przyszlym roku drugie - pytalam czy mu sloneczko w te upaly za bardzo lepetynki nie przygrzalo to mi powiedzial, ze klima po stluczce mu nie dziala. Zalecilam naprawe klimatyzacji, ale nie wiem jakie beda skutki

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:23   #306
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Freya mikrofalówka i lecisz z koksem !
Kuwa nawet na emeryturę się nie zalapie

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Vica ! Patrzaj co myślą !
W rządzie trwa również dyskusja na temat premii dla matek, które szybko urodziły drugie dziecko. Nie wiadomo, ile miałby wynieść czas między urodzeniem dzieci. Wcześniej mówiono o dwóch latach przerwy. Jak powiedziała wicepremier, te pieniądze nie będą wypłacane w formie gotówki, ale na przykład w postaci przywilejów emerytalnych w przyszłości

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:25   #307
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Freya mikrofalówka i lecisz z koksem !
Kuwa nawet na emeryturę się nie zalapie

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Nie mow hop! Ja tam mam juz polmetek musze szybko myslec bo zaraz 30 pyknie to albo robic albo nie robic 🤣 tylko ja za bardzo nie moge szalec bo cierpliwoc taka, ze nie ma czym szastac... tak sie zastanawiam co wybrac ci powiem bo albo zostane przy 2 i bede chlopa miala nawet moze kiedys slub wezme, albo kuzwa bede miala emeryture i rozwod gwarantowany chociaz z drugiej strony moj musi mnie tylko w weekendy znosic wiec jest nadzieja, ze jakos to wytrzyma...albo na mlodszy model wymieni bo nie dosc ze stara to jeszcze wiecznie drzec jape bede

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 22:29   #308
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Wariatka
Skoro tyle z Tobą wytrzymał to i dalej to pociągnie
Widzisz to Ty dwoje zdążyłaś przed 30 a ja już po i co starzeje się

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Mi to powinni dać za tą cierpliwość do mojego
Serio

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:35   #309
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Na moje pomysl z emertyturami dla mam jest spoko, ale bardziej bylabym za tym, zeby po prostu za kazde dziecko doliczali ilestam do lat pracy. To jest tak jak z tym 500+ madry bedzie sie cieszyl, ze po prostu jakies tam pieniadze dostanie bo wiadomo latwiej, a glupi bedzie robil dzieci bo daja hasy to trza robic dzieci i do pracybchodzicbnie trzeba. Tak samo z tymi emeryturami bedzie... do 60 roku zycia raczej dzieci wychowywac nie bedziemy i no nie wiem jesli bedzie mozliwosc pojcia do pracy albo tez koniecznosc to sie pojdzie chociazby zeby odciazyc faceta w zarabianiu na rodzine - zyjemy w czasach gdzie jedna pensja to nawet minimum nie jest. A metalnosc cebuli bedzie taka, ze 500+ daja to jedst 2k no i emerytura gwarantowana to po co pracowac. Z takim podejciem nigdy nie bedzie dobrze w pl bo na podatki tez ktos musi pracowac niestety. Ta kasa z nieba nie leci

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Tzn jesli chodzi o staz to ci powiem, ze dlugi nie jest bo poltora roku wiec ja bym taka pewna nie byla, ale z drugiej strony nasze docieranie sie bylo takie, ze z 10 lat malzenstwa nadrobilismy

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:38   #310
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

A mnie z jednej strony się to nie podoba, bo co z kobietami które teraz mają już dorosłe dzieci a pracują ? Też urodziły 4 dzieci i co ?
I nie rzadko musiały wracać do pracy pracować za głodowe stawki i w między czasie rodziły kolejne. A tu piszą że nawet tą emeryturę dostaną kobiety które ani dnia nie przepracowały. Trochę to uwłacza innym kobietom.
Ale ! Co to jest 1029.80 brutto ? 700 zł ? Bez jaj za to nikt nie da rady przeżyć

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Ej chyba reszta śpi

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:45   #311
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

To tez prawda, ze inne kobiety tez sobie jakos radzily i faktycznie moga czuc sie poszkodowane. Czytalam komentarze, ze matkie z 4 dzieci beda cale zycie siedzialy na dupie i kase dostana i to tez nie jest tak do konca, bo jednak wychowanie 4 dzieci wymaga sporego poswiecenia..ba wychowanie jednego dziecka juz yego poswiecenia wymaga. Nasze zycie ustawione jest czesto pod dzieciaki wlasnie i one sa priorytetem. No ale mowie tez nie jest tak, ze dzieci sie do 60 roku zycia wychowuje. Mysle, ze jesli jest mozliwosc pojscia do pracy to powinno do tej pracy sie pojsc i tyle, bo samo to, ze chce sie pobierac jakies profity jakby po czesci " zobowiazuje" do tego zeby jednak z siwbie cos tam dac. Sprawa z kwota tej emerytury to tez jest grzadki grunt, bo tak naprawde juz nie jest za dobrze, a nam do emerytury zostalo jeszcze 40 lat prawie. Zobacz jak to wszystko jest niepewne i jak sie zmienia przez to kilka lat naszego zawodowego zycia wiec nie ma co gdybac bo tak naprawde nie wiadomo czy oieniadze ktore jakby odkladamy na ta emeryture po prostu nie znikna.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 22:49   #312
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Jak wszystko w tym kraju znika
Więc ta emerytura pewnie też jest na jakiś czas, a później to zniosą bo po prostu nie będzie im się to opłacać

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 22:56   #313
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Jak wszystko w tym kraju znika
Więc ta emerytura pewnie też jest na jakiś czas, a później to zniosą bo po prostu nie będzie im się to opłacać

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Tak jak i 500+... i teraz wez zobacz tych wszystkich ludzi bez wyobrazni ktorzy naprawde natrzaskaja tych dzieci tylko po to zeby zyc z benefitow. Nie ma co sie dziwic z drugiej strony, ze teraz gadaja jak z brzuchem sie chodzi, ze dzieci robia bo 500+. Fakt jest to krzywdace, ale warto spojrzec tez na to z drugiej strony - co sie dzialo jak to wprowadzili? Rodzicom przypominalo sie nagle, ze dzieci w domach dziecka maja i o nie walczyli, kobiety zaczely zwalniac sie z pracy - pracuje w firmie, ktora zatrudnia ok 4tys ludzi i uwierz, ze naprawde dalo sie to zauwazyc i mowiono o tym wprost, na pewno sa rodziny ktore faktycznie luczac na staly "dochod" od panstwa wszczely produkcje potomstwa bo im sie dolary w oczach zaswiecily. Sam pomysl jest naprawde ok i w innych panstwach jest podobnie tylko ten nasz narod czasami naprawde taka cebula i bezmyslnoscia zalatuje, ze glowa mala

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 23:03   #314
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Ale kochana w innych krajach to troszkę więcej tej kasy mają na dzieci, nie ?
To 500+ to o tak mało

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 23:29   #315
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Ciezko sie wypowiedziec jak to wiesz ma codzien wyglada w innych krajach i czy to duzo czy malo wiec nie bede wnikac. Inna sprawa jest taka, ze Polska nie jest zbyt bogatym krajem, a dlug ciagle rosnie i wedug mnie chyba nie do konca stac nas na te wszystkie "+". Zreszta prawda jest taka, ze jesli obnizyli by podatki i dali ludzom normalnie zarobic to tez nie bylyby potrzebne te benefity. Wystarczy spojrzec na te wszystkie progi dochodowe i przeanalizowac na co wystarczy kwota tego progu - to jest nasze bogactwo cale

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Ja ci powiem jak ja widze podatki pracujemy, zeby miec za co zyc.. dostajemy pensje z ktorej odciagany jest podatek... ok mamy pieniazki i idziemy na zakupyza ktore znowu placimy podatek, za wszystkie uslugi placimy podatek... takze nasza pensja z ktorej juz odciagany jest podatek przy wyplacie nadal jest czesciowo przeznaczania na podatki... wydaje mi sie to dosc nie hallo tym bardziej, ze te podatki sa coraz wyzsze, ceny produktow coraz wyzsze, wszystko jest coraz wyzsze tylko pensje bie za bardzo.... jesli dostaniesz co roku podwyzke do najnizszej krajowej 100 zl brutto to tak naprawde i tak to jest kropla w morzu potrzeb, bo po odliczeniu podatku ledwo wystarczy ci na zakupy takie codzienne jak maslo ( sorry margaryna xd) wedlina, ser, cos na obiad...


Kurcze juz w pol do pierwszej lecim spac rano musze na badania isc - kuzwa zas podatek placic trzeba bedzie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-25, 23:32   #316
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Dokładnie za dużo odbijają, a my nic z tego nie mamy.
Ja mam wizytę u gina naczy w sumie po zwolnienie
Śpij dobrze

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 04:07   #317
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Nie spie to sie wypowiem .
Karolkowa czytalam o tych dodatkach za szybkie urodzenie , ale to jest taka nie wiadoma plus ja na emeryture wybieram sie dopiero za 40 lat wiec to sie pewnie 100 razy zmieni. Dlatego narazie wygrywa 500 plus .

Co do emerutur , moja mama ma 4 dzieci. Dosc szybko zaczela bo ma juz nas odchowane a dopiero 43 na liczniku . I bedac juz w drugiej ciazy z siostra normalnie chodzila do pracy do 9 miesiaca i pracowala i to nie za biurkiem ale jako sprzataczka w wojsku , ze mna jak byla w ciazy tak samo . Przez to ze szybko zaszla w ciaze musiala porzucic szkole i wlasnie pracowac . I ja ją bardzo podziwiam . Bo jak ja mialam 2 latka siostra 4 brat 5 to nie dosc ze sie nami opiekowala to pracowala plus chodzila do szkoly na weekendy zeby miec wyksztalcenie . W ojcu zero pomocy ... Pozniej przyszla kolejna siostra i tak jej sie uzbierala 4 , ale gdyby miala w dupie prace i liczyla na tą emeryture 700 zł to co ona by mogla z niej ? Przewaznie same oplaty mieszkania to gdzies tyle jak nie wiecej a gdzie jedzenie leki ubrania jakis lekarz . Realnie za te pieniadze czlowiek sie nie utrzyma bez pomocy dzieci .

Co do muchy wlasnie jadlam sniadanie ze swoim i menda latala nam , to otworzylam okno i ją wygoniłam , a moj stwierdzil ze jestem bez serca bo wygonilam ją na mroz , ale chyba lepsze to niz smierc ? .

Co do syna w brzuchu tak mu wczoraj pogroziłam ze chyba przemyslał swoje zachowanie i daje czesciej o sobie znac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 06:41   #318
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Hej Ja już jestem po wypiciu glukozy. W sumie w smaku nie jest zła ale jakoś taka słaba przez nią jestem Trzymajcie kciuki żebym jej nie zwróciła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 06:44   #319
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Aneta kciuki zacisniete , eh z jednej strony zazdroszcze ze juz masz to za soba , ja na sama mysl juz panikuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-26, 06:50   #320
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Aneta kciuki zacisniete , eh z jednej strony zazdroszcze ze juz masz to za soba , ja na sama mysl juz panikuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za sobą to będę miała to badanie za godzinę i 40 minut byleby wytrwać i nie powtarzać Ja się w sumie bardzo bałam ale przy pierwszym łyczku cały stres zszedł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 06:53   #321
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Za sobą to będę miała to badanie za godzinę i 40 minut byleby wytrwać i nie powtarzać Ja się w sumie bardzo bałam ale przy pierwszym łyczku cały stres zszedł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak robilam z corka to pol kubka bylo znosne ale reszta to jak jakies fekalia wchodzily , a chwile po tym tragiczny bol brzucha , jeszcze mala przez to sie pobudzila i mnie nawalała co nie ulatwialo i naprawde brakowalo mi nie wiele zeby zwrocic bo juz mi sie cofalo do gardla . Dlatego teraz mam stresa i jeszcze ta mysl ze nie mozna nic zjesc . Dobrze ze Tobie fajnie weszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 06:57   #322
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Ja jak robilam z corka to pol kubka bylo znosne ale reszta to jak jakies fekalia wchodzily , a chwile po tym tragiczny bol brzucha , jeszcze mala przez to sie pobudzila i mnie nawalała co nie ulatwialo i naprawde brakowalo mi nie wiele zeby zwrocic bo juz mi sie cofalo do gardla . Dlatego teraz mam stresa i jeszcze ta mysl ze nie mozna nic zjesc . Dobrze ze Tobie fajnie weszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze w sumie to mi bardzo smakował sam roztwór Tylko ja miałam glukozę cytrynową Wcale się nie dziwię, że po poprzednich przeżyciach masz stres w takim razie. Ja się cieszę że dzisiaj nie ma takiego upału jak wczoraj bo bym chyba umarła z gorąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 06:58   #323
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Kurcze w sumie to mi bardzo smakował sam roztwór Tylko ja miałam glukozę cytrynową Wcale się nie dziwię, że po poprzednich przeżyciach masz stres w takim razie. Ja się cieszę że dzisiaj nie ma takiego upału jak wczoraj bo bym chyba umarła z gorąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kupywalas Ty czy dali Ci wybor w laboratorium ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:02   #324
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
A kupywalas Ty czy dali Ci wybor w laboratorium ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glukozę cytrynową kupiłam w aptece po wcześniejszej konsultacji w paniami w Laboratorium bo wiem, że nie każde lab honoruje cytrynową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:06   #325
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Hej Ja już jestem po wypiciu glukozy. W sumie w smaku nie jest zła ale jakoś taka słaba przez nią jestem Trzymajcie kciuki żebym jej nie zwróciła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:07   #326
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Glukozę cytrynową kupiłam w aptece po wcześniejszej konsultacji w paniami w Laboratorium bo wiem, że nie każde lab honoruje cytrynową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro ide oddac krew bo mam endokrynoliga to odrazu zapytam , bo wszedzie czytam ze ta cytrynowa lepiej wchodzi , a ja naprawde panikuje przed ta glukoza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:08   #327
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Hej.
W nocy prawie dokonalam mordu. Nasza swinka pol nocy gryzla prety od klatki

Wracajac do 500 +, jesli matce 3 dzieci bardziej oplaca sie nie pracowac, to tez swiadczy troche o pracodawcach i o tym ile w Polsce sie zarabia. Wiem z drugiej stroy, ze koszty zatrudnienia są ogromne. Jakoś to powinno być wyważone.

Co do emerytur to jakos pomysl emerytury za 4 dzieci nie bardzo mi się podoba. Uważam, że za każde dziecko powinien być jakiś benefit emerytalny, bo jednak kobieta wypada na troche z tego rynku pracy.

Ja sie cieszę, że dostaniemy to jedno 500 zł, odciąży to troche nasz budżet, szczególnie, że taka 7 latka coraz droższa w utrzymuniu się robi
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:22   #328
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Dziewczyny, blaaaglam... dajcie cos na te skurcze! Dzis znow powykrecalo mi lydke i pobudka o 4 nad ranem... ale boli! Co robic? Szoruje do apteki, bede ten magnez calymi opakowaniami jesc. Chwile nic sie nie dzialo, ale teraz znowu bol wraca...

...jak pytalam gin o skurcze, to powiedziala, ze to nie grozne i na pewno nie przez ciaze tylko przez to, ze w jednej pozycji dlugo spie. No ale kurde. A w jakiej innej mam spac, jak mozna tylko jakos na boku sie ulozyc... co za jaja.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:31   #329
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

Ja Wam powiem, ze totalnie nie rozumiem stwierdzenia 'nie oplaca mi sie pracowac'... Przeciez majac jedno dziecko, za 500+ sie go nie utrzyma, a pracujac za najnizsza ma sie 1600 zl a nie 500... Majac dwojke dzieci i pracujac ma sie 1600 i 500+ czyli 2100, majac trojke 1600+1000 czyli 2600 itd... Serio, zlobki czy przedszkola kosztuja tyle ze bardziej sie oplaca siedziec na zasilkach? U mnie NAJDROZSZE przedszkole/zlobek, to koszt okolo 500 zl juz z wyzywieniem, wiec pracujac mam 1600-500 zl co daje 1100... Naprawde nie rozumiem pojecia 'nie oplaca mi sie pracowac'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Jajoanka, ja dzis mialam skurcz dwoch lydek naraz nie moglam wstac siku bo az mi sie nogi ugiely od razu zwiekszam dawke asparginu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-26, 07:32   #330
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część III

A moi zdaniem "nie oplaca sie pracowac" wyglaszajanludzie, ktorzy wlasnie za 1600 do pracy nie pojda (bo jak to, narobic sie za takie grosze), ale 4 dzieci zrobia (bo to noc nie kosztuje) i na taka gromadke to juz 1500 uzbieraja :-P

Alb drugi gatunek "nie oplaca sie pracowac", gdzie dochody sa ukrywane, wykazuje sie najnizsza kwote np. z pensji meza, zyje sie niezle, nic nie brakuje, a jeszcze naleza sie jakies bonifikaty, 500+ itp, bo to taka "biedna, wielodzietna rodzina", wiec Pani mysli sobie, ze skoro wszystko ma... i za siedzenienz dzieckiem jeszcze "zarobi", no to faktycznie isc do pracy sie nie oplaca.

Ja mysle, ze ludzie ostro kombinuja. I korzystaja ze wszysykich form pompcy. Rowniez wtedy gdy stac ich na takie wydatki bez bonifikaty panstwowej.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-28 15:09:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.