Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 23:51   #301
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Elianna, ja napisałam to w kontekście współzycia i ślubów

tzn. zarówno 15 latka moze współzyc ze swoim juz przysżłym meżem, jak i 18 latka może zacząc współzycie z facetem, który nie będzie nigdy jej meżem.


a ja mojemu meżowi nie serwuje tych kawałków, bo umarłby z nudów
dla niego takie dyskusje nie maja sensu i poniekąd się z nim zgadzam, ha, ha, ha

a czemu tu pisze ?

a przez przypadek

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-12-12 o 23:56
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 23:53   #302
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Madmuazelle, piekne, i nie bez racji,

ale...

jednak rozmawiamy tu o osobistych sprawach autorki wątku, pozwoliłaś sobie pierwsza na ocenę jej, nie znając dziewczyny, więc moim zdaniem tym samym dałaś przyzwolenie, by równiez zapytać Ciebie o twoje osobiste dokonania i ocenić je...
Nie tylko Ty jedna oczywiście, dały na to przyzwolenie wszystkie osoby, które uznały, ze moga wejśc z butami w zycie tej dziewczyny, mimo, że ona załozyła wątek z prośba o poradę w innej sprawie.
Skoro załozyła wątek,to niestety ale forum jest do tego aby wymieniać poglądy,nawet jeśli ktoś ma negatywne spojrzenie na sprawę/y.Ja nie założyłam watku i żadnego pozwolenia nie dałam,ale wiem że to forum,lecz nie czuje potrzeby zwierzania się w celu mojej oceny.

ellli,chodzmy na nasz wątek,tam o tym podyskutujemy.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2008-12-12 o 23:56
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 23:55   #303
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty jedna oczywiście, dały na to przyzwolenie wszystkie osoby, które uznały, ze moga wejśc z butami w zycie tej dziewczyny, mimo, że ona załozyła wątek z prośba o poradę w innej sprawie.
Ty również to robisz...bo o ile mnie wzrok nie myli - temat wątku - dawno się zmienił - Autorka otrzymała odpowiedź - w którymś z pierwszych postów.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 23:59   #304
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Elianna, ja napisałam to w kontekście współzycia i ślubów

tzn. zarówno 15 latka moze współzyc ze swoim juz przysżłym meżem, jak i 18 latka może zacząc współzycie z facetem, który nie będzie nigdy jej meżem.


a ja mojemu meżowi nie serwuje tych kawałków, bo umarłby z nudów
dla niego takie dyskusje nie maja sensu i poniekąd się z nim zgadzam, ha, ha, ha
Wydaje mi się, że zacytowałam Cie dokładnie - pisałaś o współżyciu 18latek, współzyciu, o małżeństwie we wczesnym wieku nie widzę tam ani literki

Mówiąc tych masz na myśli ten wątek?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Skoro załozyła wątek,to niestety ale forum jest do tego aby wymieniać poglądy,nawet jeśli ktoś ma negatywne spojrzenie na sprawę/y.Ja nie założyłam watku i żadnego pozwolenia nie dałam,ale wiem że to forum,lecz nie czuje potrzeby zwierzenia się w celu mojej oceny.
Widzę że tym razem nagonka na Ciebie... mi kiedyś ktoś na podobnym wątku próbował wmówić, że to że uważam że mogłam poczekać, doprowadziło w końcu do tego, że podejmuje same błędne decyzje, nawet podczas zakupów w spożywczaku

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ty również to robisz...bo o ile mnie wzrok nie myli - temat wątku - dawno się zmienił - Autorka otrzymała odpowiedź - w którymś z pierwszych postów.
Tak to jest, że pewne panie widzą źdźbło w oku bliźniego, nie zwracając uwagi na belkę w swoim
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 00:01   #305
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Ty również to robisz..
Tak, ale temat juz dawno sie offtopował, nie z mojej przyczyny, ja tu weszłam, jak juz było bardzo gorąco

i tak sie składa, że nie oceniam tej dziewczyny, jakbyś nie zauważyła,

bo cały czas uważam, że po prostu nie mam podstawowych informacji, by cokolwiek na temat jej dojrzałości wnioskowac,

zabieram głos nie w jej sprawie, tylko w sprawie dojrzałości 15 latek, bo w ta strone temat wyewoluował, jak tu zawitałam, a o niej tylko napisałam, co powyższe
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 00:02   #306
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Elianna, ja napisałam to w kontekście współzycia i ślubów

tzn. zarówno 15 latka moze współzyc ze swoim juz przysżłym meżem, jak i 18 latka może zacząc współzycie z facetem, który nie będzie nigdy jej meżem.


a ja mojemu meżowi nie serwuje tych kawałków, bo umarłby z nudów
dla niego takie dyskusje nie maja sensu i poniekąd się z nim zgadzam, ha, ha, ha

a czemu tu pisze ?

a przez przypadek
A nie powinno być odwrotnie??? Zarówno 18 latka może współżyć już z przyszłym mężem,jak i 15 latka który nie będzie nigdy jej mężem.Wiesz,bo jakoś dziwnie to zabrzmiało 15 latka i przyszły mąż.

dobra lece spac,tż się przebudził i mnie woła do wyrka.
dobrej i spokojnej nocki.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 00:05   #307
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Widzę że tym razem nagonka na Ciebie... mi kiedyś ktoś na podobnym wątku próbował wmówić, że to że uważam że mogłam poczekać, doprowadziło w końcu do tego, że podejmuje same błędne decyzje, nawet podczas zakupów w spożywczaku



Tak to jest, że pewne panie widzą źdźbło w oku bliźniego, nie zwracając uwagi na belkę w swoim

Tak to własnie bywa,kończą się argumenty i trzeba co innego znaleść aby wbić szpile.
A z wytłuszczonym sie zgadzam.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 00:14   #308
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Tak, ale temat juz dawno sie offtopował, nie z mojej przyczyny, ja tu weszłam, jak juz było bardzo gorąco

i tak sie składa, że nie oceniam tej dziewczyny, jakbyś nie zauważyła,

bo cały czas uważam, że po prostu nie mam podstawowych informacji, by cokolwiek na temat jej dojrzałości wnioskowac,

zabieram głos nie w jej sprawie, tylko w sprawie dojrzałości 15 latek, bo w ta strone temat wyewoluował, jak tu zawitałam, a o niej tylko napisałam, co powyższe
zauważyłam wystarczająco i proszę - nie dodawaj do zdań, które do mnie kierujesz tych złośliwych ogonków - to zupełnie niepotrzebne.

Pośród uszczypliwych komentarzy napisałaś coś, co dotyka tematu wątku :

"Ja osobiście uważam, że nie mozna ot tak po prostu generalizować, że wszystkie 15 latki nie sa dojrzałe, by rozpoczynac współzycie, owszem zgodzę sie, że być może większośc nie jest, ale bardzo mozliwe, że akurat autorka wątku jest, tego sie nie da ocenic po 1-2 postach, co niektórzy wielce sie wymądrzający czynili."

Ty masz takie zdanie - inni odmienne - myślę, że dyskusja utknęła w punkcie, w którym do niczego więcej nie dojdziemy.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-12-13 o 00:23
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 00:47   #309
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
nie dodawaj do zdań, które do mnie kierujesz tych złośliwych ogonków

o jakich złosliwych ogonkach mówisz???



Owszem, ale nie jest to ocena autorki wątku, wręcz własnie zacytowałaś


Cytat:
Tak to własnie bywa,kończą się argumenty i trzeba co innego znaleść aby wbić szpile.
własnie, zgadzam sie, niektórzy nie mają żadnych innych argumentów, oprócz wieku, na poparcie tezy, czy ktos jest dojrzały, czy nie...


Cytat:
Tak to jest, że pewne panie widzą źdźbło w oku bliźniego, nie zwracając uwagi na belkę w swoim
Można by powiedzieć- i wzajemnie...
Tak się składa, że jest to jedna z podstawowych heurystyk, iż człowiek łatwiej dostrzega u innych to, czego nie widzi u siebie, żadne odkrycie roku



Cytat:
Ty masz takie zdanie - inni odmienne - myślę, że dyskusja utknęła w punkcie, w którym do niczego więcej nie dojdziemy.
to prawda, a zatem dobrej nocy
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 06:07   #310
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Taaa biedna patryssia,tylko że dziewcze pochwaliło się że jej pierwszy raz był jak miała 14,5 lat. Zenujące.

I wice wersa drogie małolatki.
Przepraszam, ale o kim mowa? Patryssia? Kto to jest? nie znam.
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 06:13   #311
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Ja osobiście uważam, że nie mozna ot tak po prostu generalizować, że wszystkie 15 latki nie sa dojrzałe, by rozpoczynac współzycie, owszem zgodzę sie, że być może większośc nie jest, ale bardzo mozliwe, że akurat autorka wątku jest, tego sie nie da ocenic po 1-2 postach, co niektórzy wielce sie wymądrzający czynili.

Moja przyjaciółka poznała swojego chłopaka w wieku lat 13, on był od niej 6 lat starszy, spotykali sie 2 lata i kiedy ona miała 15 lat, a on 21 rozpoczęli współzycie, juz wtedy postanowili, że będa małżeństwem, poczekali do jej 18stki i miesiąc po jej 18 urodzinach wzięli slub i zmieszkali na swoim, ona skonczyła liceum jako męzatka
Zapewnie niektórzy z was od razu pomysleli o ciazy , otóz mylicei się, nie było żadnego innego powodu do slubu oprócz ich miłości, a o slubie postanowili, gdy ona miała lat 15 i dlatego zdecydowała sie na współzyvcie, bo była pewna, że to TEN.
jak to sie dalej potoczyło???
Otóz ona skonczyła studia (SGH), w tzw. "międzyczasie" rozwinęli bardzo dobrze własny biznes, w tej chwili ona ma lat 31 i od 13 lat jest szczęśliwa męzatką z tym własnie chłopakiem, a obecnie mezczyzną, sa bardzo dobrze sytuowani, zaczęli sie starac właśnie o dziecko, bo wczesniej byli zajęci karierą...

Znając ta historie, bo to historia mojej przyjaciółki nigdy nie będe generalizować. każdy człowiek jest indywidualnością,

jedna 15 latka będzie dojrzałym człowiekiem, a inna infantylna dziewczynką, to sa kwestie indywidualne i śmieszy mnie wrzucanie wszystkich do jednego wora-

to jest własnie przejaw niedojrzałości- nieumiejętnośc dostrzeżenia, że świat nie jest czarno biały, są jeszcze rózne odcienie szarości, a dojrzałośc nie zaczyna sie wraz z przekroczeniem jakiejś magicznej granicy wieku .


Ja rozpoczęłam współzycie przepisowo po 18stce, ale potem byłam w kilku związkach zanim poznałam mego męża. Z perspektywy czasu moge powiedziec, że ona rozpoczynając współzycie w wieku lat 15 była o niebo dojrzalsza i wiedząca czego chce, niz ja rozpoczynając w wieku lat 18stu.
Wyjęłaś mi to z ust.
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 06:15   #312
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
No cóż ta historia mnie nie wzruszyła,bo mi takie cos nie imponuje.Dziewczynka spotyka na swej drodze starszego faceta,zakochaną wielką milością na nastkę przystało bierze ślub mając 18 lat,kolejny dowód głupoty którą nie popieram,ale to temat na inny watek.
Głupota? Dojrzała miłość w wieku 15 lat rzadko się zdarza, ale owszem, zdarza się. Wiem, bo jej doświadczyłam i doświadczam, mimo, że 15 lat już nie mam. Głupotą to na pewno nie jest, w końcu są szczęśliwym małżeństwem, prawda?
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 09:42   #313
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość
Głupota? Dojrzała miłość w wieku 15 lat rzadko się zdarza, ale owszem, zdarza się. Wiem, bo jej doświadczyłam i doświadczam, mimo, że 15 lat już nie mam. Głupotą to na pewno nie jest, w końcu są szczęśliwym małżeństwem, prawda?
Patrysssko, jest takie piękne powiedzenie, że wyjątek potwierdza regułę. Adekwatne w tym przypadku
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:14   #314
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Patrysssko, jest takie piękne powiedzenie, że wyjątek potwierdza regułę. Adekwatne w tym przypadku
3 x TAK.... nie sposob sie z tym nie zgodzic !
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:22   #315
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Pozwólcie, że już zamknę ten wątek ze względu na potężny off top, eskalację wycieczek osobistych i nieobecność autorki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.