Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, cz.21! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-06, 22:37   #301
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Chciałam jeszcze powiedzieć ze mega mi sie podoba tytuł nowego wątku i cieszę sie ze w nim urodze
Bo urodze....?

A swoją droga 21 cześć klekajcie narody przed takimi gadułami
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 22:40   #302
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze powiedzieć ze mega mi sie podoba tytuł nowego wątku i cieszę sie ze w nim urodze
Bo urodze....?

A swoją droga 21 cześć klekajcie narody przed takimi gadułami
Urodzisz misiaczko UrodziMY

Ja czekam na godzinę 00 coby się nacieszyć zupełnym donoszeniem Alka i móc 100% powiedzieć, że chcę go z brzucha wywalić
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 22:43   #303
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Urodzisz misiaczko UrodziMY

Ja czekam na godzinę 00 coby się nacieszyć zupełnym donoszeniem Alka i móc 100% powiedzieć, że chcę go z brzucha wywalić
Trzymam cie za słowo
To juz za chwilke synek dostanie nakaz eksmisji tylko wiesz jak uparciuch to w brzuchu pokaże ci taki sam gest jak Oluś Dzoan po wyjściu ze szpitala
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 22:49   #304
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Trzymam cie za słowo
To juz za chwilke synek dostanie nakaz eksmisji tylko wiesz jak uparciuch to w brzuchu pokaże ci taki sam gest jak Oluś Dzoan po wyjściu ze szpitala
On już mi go pokazuje, skoro nie kwapi się do wyjścia
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 23:09   #305
angelak86
Raczkowanie
 
Avatar angelak86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Hejka mamuśki a ja Wam tak zupełnie o czymś innym, narzekanie sobie nie raz więc i ja Wam coś napiszę, ochhhhhhh jak mnie to drażni, chociaż może którejś z Was teściowa też tak mówi... Będę mieć syna a moja teściowa 1 wnuka, sorry własciwie to nie wnuk, bo że to chłopiec to ona NIE BĘDZIE BABCIĄ tylko ŻONĄ DZIADKA rozumiecie? Jakbym miała córkę to ona byłaby babcią a tak będzie tylko żoną dziadka, szlag mnie trafia jak to słyszę! Nie raz miałam ochotę powiedzieć jej że w takim razie będę uczyć dziecko by zwracało się do niej per żono dziadka ;/ Kuuuurde co za podejście ;/ Mało tego, jeśli urodzę w terminie to akurat jak będziemy wychodzić ze szpitala to ona w ten dzień wybiera się z córką na kilka dni na urlop. Miło z jej strony prawda? Ochhh wiecie, nie to żeby mi zależalo na niej, bo nie zależy! Ale juz na traktowaniu mojego synusia owszem, Jeśli pojedzie na ten kilka dni to sie jej odwdzięcze i to ja nie będę miała czasu na jej odwiedziny. Czy jestem podła?

GRATULACJE DLA NOWYCH MAM
z niecierpliwoscia czekam na kolejne dzieciaczki
angelak86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 23:09   #306
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Urodzisz misiaczko UrodziMY

Ja czekam na godzinę 00 coby się nacieszyć zupełnym donoszeniem Alka i móc 100% powiedzieć, że chcę go z brzucha wywalić
Już wybiła godzina 0

Lilka nakarmiona, po raz 3 się żegnam, mam nadzieję, że skutecznie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 23:10   #307
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

No to ja się witam w 39tc

I mogę pospamować sama za sobą, bo tż zapracowany i nie interesuje go wyganianie Alka
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 23:11   #308
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Nadrobilam gaduły.jej jak gorąco.ledwo karmie.pot cieknie-szkoda ze nie mleko
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 23:20   #309
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki

Witam sie w nowym wateczku

SAMANTHA, brawa dla Was, ale synus boskie minki strzela

Ja malo sie odzywam ostatnio, bo powrocilysmy jednak do laktatora . Ciezej mi sciagac po tej przerwie dwutygodniowej, a okazuje sie - sadzac po wadze i ciaglym placzu/ niespokojnym i krotkim spaniu ostatnio, ze Lileczkę zdeka glodzilam :...
trzymaj sie. Mój Tituś tez powoli przybiera na wadze, wrecz bardzo powoli...ale je ładnie, spi ok 3 h w nocy juz sama nie wiem co jest...maz mnie stresuje by go dokarmiac ale po co....jjutro idziemy sie wazyc....

Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku razem z Anulką, która słodko śpi, ale zaraz pewnie się obudzi na karmienie.

Madi, miałaś naprawdę ekspresowy poród, tylko pozazdrości. Przeczytałam, że kupiłaś sobie książkę "50 twarzy Greya". Mnie osobiście bardzo się podobała, drugą i trzecią cześć ciągnęłam z internetu i przeczytałam jednym tchem. Na spacerki jak znalazł jak maluszek będzie spał w wózku.

Idę nadrabiać co naskrobałyście puki mam jeszcze wolne od cyca.
Dotka kupiła ksiazke.

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Zasnął dopiero o 12:00 Smoka nie chce jak mu daję. Wypluwa, ślini się. Mam wrażenie, że się udławi, ale może próbować podawać.
my lecimy na smoku, uspokaja sie i wypluwa jest ok.

\
Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Melduje się w nowym wątku!
wychodzimy! ja mam baby bluesa, ciągle becze. Jeszcze auto nam padło i wracamy taxi żeby:banghead:
Fi też płacze ciągle przez ta lampę.... Dziś Spalam może że 2h. Jestem padnieta, Cycki mi pękają w szwach. Karmie, później dokarmianie, bo mały się wscieka a po godzinie się budzi, bo upał straszny. Sił mi trzeba!
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
współczuje...nasz tesz ledwo dycha w te upały.

Kejt w domku dojdziesz di siebie.

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość


A tak w ogóle to nie lubię swojego ipada za to, ze zmienia słowa które pisze.. Przed chwila autyzm poszczepienny zmienił mi na antysemityzm poszczepienny i dobrze ze sie zorientowałam, bo byście jeszcze pomyślały ze wale wódkę od rana przy dziecku [COLOR="Silver"]

[t:
padłam hehehehe

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie szczepionek. Nasz pediatra "poleca" szczepić przeciwko rotawirusom i pneumokokom... Ale to jest koszt ogromny Czy któraś z was będzie szczepić?
tak my planujemy szczepic.

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość



Tak całe dnie spędza moja Kluska
mi młody tez tak na koncu krzywił brzuch,,tak ze szykuj sie sadny dzien tuz tuz:P

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
]Czy któraś z mamuś zauważyła może przed porodem zwiększone ruchy???[/B] bo mój Adaśko generalnie ruchliwy ale od wczoraj przechodzi sam siebie no i oczywiście matka-wariatka martwi się, czy tam mu się nic złego nie dzieje.
u mnie niestety całą ciążę były spowolnione, więc ciężko mi powiedziec co Twoja kruszyna wyprawia

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;42127966]Hej!!!



Dziewczyny czy Wasze dzieci też robią tak: mój jak go biorę do odbicia "na klatę" , to jak już się odbije, to potem wali głową w mój mostek, śmiejemy się z mamą, że jak dzięcioł No i uwielbia odgiąć sobie głowę do tyłu i w tej pozycji muszę z nim spacerować po mieszkaniu i mówić co jest co (oczywiście podtrzymując mu główkę)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

moj tez tak robi i musze trzymac głowe bo tak ja zadzera

Cytat:
Napisane przez shestiger Pokaż wiadomość
Przekopiuje tutaj bo tam pewnie nikt nie zajrzy :P
[B]Opis porodu Igorka <3.


Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Witam sie w nowym watku

Madi, super opis porodu!! Ekspresowo do granic

Ide dokonczyc stary watek

Milego dnia, dziewczyny


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dziewczynki ja mysle, ze mój poród był tez expresowy przez ten mój krazek.
Ja sie bujałam zz rozwarciem 3-4 cm...wiec potem poszło gładko

Sierpnióweczkom zycze takich porodów
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 23:21   #310
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Tweed brawa za tc i powodzenia
Elaine pytałam dr o woreczki to kazała do kubeczka zeby nie meczyc go woreczkami
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 23:35   #311
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
On już mi go pokazuje, skoro nie kwapi się do wyjścia

Cytat:
Napisane przez angelak86 Pokaż wiadomość
Hejka mamuśki a ja Wam tak zupełnie o czymś innym, narzekanie sobie nie raz więc i ja Wam coś napiszę, ochhhhhhh jak mnie to drażni, chociaż może którejś z Was teściowa też tak mówi... Będę mieć syna a moja teściowa 1 wnuka, sorry własciwie to nie wnuk, bo że to chłopiec to ona NIE BĘDZIE BABCIĄ tylko ŻONĄ DZIADKA rozumiecie? Jakbym miała córkę to ona byłaby babcią a tak będzie tylko żoną dziadka, szlag mnie trafia jak to słyszę! Nie raz miałam ochotę powiedzieć jej że w takim razie będę uczyć dziecko by zwracało się do niej per żono dziadka ;/ Kuuuurde co za podejście ;/ Mało tego, jeśli urodzę w terminie to akurat jak będziemy wychodzić ze szpitala to ona w ten dzień wybiera się z córką na kilka dni na urlop. Miło z jej strony prawda? Ochhh wiecie, nie to żeby mi zależalo na niej, bo nie zależy! Ale juz na traktowaniu mojego synusia owszem, Jeśli pojedzie na ten kilka dni to sie jej odwdzięcze i to ja nie będę miała czasu na jej odwiedziny. Czy jestem podła?

GRATULACJE DLA NOWYCH MAM
z niecierpliwoscia czekam na kolejne dzieciaczki
Nie jesteś podla. Teściowa powinna sie leczyć

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
No to ja się witam w 39tc

I mogę pospamować sama za sobą, bo tż zapracowany i nie interesuje go wyganianie Alka
za juz 39tc, doczekalysmy sie pamiętasz jak dziewczyny witaly sie z takimi tygodniami a my marne np 32 tc?
I pomyśleć ze np synek Margosi albo córeczka Oliath skończą niedługo 2 miesiące a nasze bobasy mam nadzieje w tym czasie sie wykluja

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Madi zakupilam nektarynki ale 4 zjeść to wyczyn

Ps. TZ nie kwapi sie do przytulanek komputery to zloooooo, ja przy jednym on przy drugim az cud zesmy dziecko splodzili

Dobra chyba pora juz spac. Naciesze sie jeszcze swoim łóżkiem i podusia przed jutrem
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 23:37   #312
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez angelak86 Pokaż wiadomość
Hejka mamuśki a ja Wam tak zupełnie o czymś innym, narzekanie sobie nie raz więc i ja Wam coś napiszę, ochhhhhhh jak mnie to drażni, chociaż może którejś z Was teściowa też tak mówi... Będę mieć syna a moja teściowa 1 wnuka, sorry własciwie to nie wnuk, bo że to chłopiec to ona NIE BĘDZIE BABCIĄ tylko ŻONĄ DZIADKA rozumiecie? Jakbym miała córkę to ona byłaby babcią a tak będzie tylko żoną dziadka, szlag mnie trafia jak to słyszę! Nie raz miałam ochotę powiedzieć jej że w takim razie będę uczyć dziecko by zwracało się do niej per żono dziadka ;/ Kuuuurde co za podejście ;/ Mało tego, jeśli urodzę w terminie to akurat jak będziemy wychodzić ze szpitala to ona w ten dzień wybiera się z córką na kilka dni na urlop. Miło z jej strony prawda? Ochhh wiecie, nie to żeby mi zależalo na niej, bo nie zależy! Ale juz na traktowaniu mojego synusia owszem, Jeśli pojedzie na ten kilka dni to sie jej odwdzięcze i to ja nie będę miała czasu na jej odwiedziny. Czy jestem podła?

GRATULACJE DLA NOWYCH MAM
z niecierpliwoscia czekam na kolejne dzieciaczki
Ja tam bym się cieszyła na Twoim miejscu
Moja teściowa, która przez rok nie pracowała ( a zdrowa i młoda babka), nagle na początku sierpnia stwierdziła, że musi do pracy jechać, na uwaga, 3-4 tygodnie Chyba chce zarobić na kolejny rok siedzenia na tyłku Ale ja tam się cieszę, będę miała spokój
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Już wybiła godzina 0

Lilka nakarmiona, po raz 3 się żegnam, mam nadzieję, że skutecznie
Ano Czuję się taka... dojrzała Trzymam kciuki, żeby Lilka dała mamie pospać
Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
mi młody tez tak na koncu krzywił brzuch,,tak ze szykuj sie sadny dzien tuz tuz:P

dziewczynki ja mysle, ze mój poród był tez expresowy przez ten mój krazek.
Ja sie bujałam zz rozwarciem 3-4 cm...wiec potem poszło gładko

Sierpnióweczkom zycze takich porodów
Pisz mi tak jeszcze Ja nam też takich życzę
Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
za juz 39tc, doczekalysmy sie pamiętasz jak dziewczyny witaly sie z takimi tygodniami a my marne np 32 tc?
I pomyśleć ze np synek Margosi albo córeczka Oliath skończą niedługo 2 miesiące a nasze bobasy mam nadzieje w tym czasie sie wykluja
O matko, kiedy to było Dziewczyny będą lata świetlne przed nami
Ja jednak ciągle liczę, że młodzież wykluje się nieco wcześniej


Popłakałam się ze śmiechu przeglądając kwejka - mina tżta bezcenna Chyba chce odzyskać swoją dawną miłość

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Ps. TZ nie kwapi sie do przytulanek komputery to zloooooo, ja przy jednym on przy drugim az cud zesmy dziecko splodzili
hahahah, u nas to samo
Ale sprawa jest prosta, wtedy mieliśmy tylko jeden
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 00:03   #313
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
INFO OD SAMMI:
Nic sie nie dzieje. Rozwarcie na luzny palec. Skurczow brak. Wg usg termin ma na dzis. Nie biora pod uwage terminu z OM tylko z usg wiec nie wywoluja. Czekaja na rozwoj sytuacji. maly wazy 3670g. Krew i mocz bdb. Jak okreslila Sammi ... Nuuuudy
Pozdrawia wszystkie mamusie, dwupaki!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sammi jestesmy z Toba a czy Ty nas czytasz?

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
mąz mi kupił parę dni temu 2 karmi, bo go poprosiłam.
jak Wy możecie pić to świństwo
to nawet koło piwa nie leżało słodkie, mdlące, jakieś za kobiece jak dla mnie ja chcę prawdziwego gorzkiego piwa! i bekać po nim jak chłop

odpadł nam kikut! i faktycznie w środku jeszcze jakiś alien jest
hihihihihi


Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
dziewczyny.. tztowi spieprzyła sie turbosprężarka w aucie, jest gdzies na autostradzie 200km od domu, a jego ojciec mowi, ze nie wie czy po niego wyjedzie, bo nie wie czy jego auto dojedzie (a dojedzie na 100%) i zeby tam został bo i tak auto jakos musi w koncu dojechac..

co za człowiek zaraz mu wezme te kluczyki i sama pojade po niego
o kurde ale szit. zawszw cos..
Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie pozamykana na 4 spusty

Szyjka od zdjęcia pessara 2 tygodnie temu nawet nie drgnęła, rozwarcie na opuszek palca i tez nic nie drgnęło Adaś waży między 3600 a 3800 w piątek ginka ma dyżur i mam się zgłosić do szpitala na ktg, jak coś wyjdzie - zostanę, jak nie to 14.08 połozy mnie do szpitala i 15.08 ma dyżur więc MOŻE zaczniemy próby z wywołaniem. Także przyjdzie mi jeszcze poczekać na synusia

Później nadrobie bo musze iść coś zjeść.
u mnie od zdjecia ponad tydzien....oby sie rozkreciło szybko.

Cytat:
Napisane przez krysiaa2608 Pokaż wiadomość
Wczoraj była u nas położna - zaleciła zrobić bilubirinę, dziś pojechaliśmy do labka, wynik: 19,6
Pojechaliśmy z Basiulką do szpitala, musieliśmy ją zostawić na lampy... Dla mnie miejsca w szpitalu nie ma Kazali odciągać pokarm w domu i przywozić go jak będziemy ją odwiedzać... Mój płacz był po prostu niewyobrażalny, w domu nie mogę sobie miejsca znaleźć, już wszystko posprzątałam i nie wiem w co ręce wlożyć
Jedziemy do niej za chwilkę, odciągnęłam w domu 100ml laktatorem, teraz ją nakarmię z cyca w szpitalu, a w nocy według zaleceń w ruch laktator co 3 h

Wszystko bym oddała żeby Malutka była już zdrowa z nami w domku! Pociesza mnie myśl, że lekarz mówił, że Mała ma "dobrą grupę krwi" co przyspieszy leczenie żółtaczki i może za 2 dni już będzie mogła wyjść...
ojoj a krzesła ne ma tam? ja bym chyba oszalala...durne szpit. zeby trzeba było dziecko zostawiac....

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ja to mam chyba bejbi blus.nie umiem sie cieszyc jak wy ze jest ze mna.kp mi nie idzie. Malo spie.jestem na skraju wytrzymalosci a maz jak mu mowie ze potrzebtje w7parcia to nie przytuli
fiazo przytulamy z Titusiem, jestes dobra mama dasz rade

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
W moim niebieskim pudełku też nie było smoczka. Miałam w pudełkach to co Ev
macie jakies wybrakowane..chamówa....
u mnie był!

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj mąż pyta kiedy następne. mi tak się widzi najszybciej za rok zacząć się starać. Muszę odpocząć, wrócić na chwilę do pracy, ogarnąć jednego młodziana trochę.

Na szczęście mam zapas. Kuzynka mnie obdarowała właśnie różnego rodzaju, zostały mi lansinohy teraz, ale na szczęście ich mam zapas na jakieś 3 mieś.


!
hmm co to takiego???

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość



[/COLOR]Madi zakupilam nektarynki ale 4 zjeść to wyczyn
i:
no co /Ty widocznie nie sa az tak dobre:P
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 00:24   #314
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Nie śpię
Za dużo myśli sie kłębi, grzmoty i blyski za oknem plus długo wyczekiwany deszcz.

Madi pewnie gdyby trafiły sie smaczniejsze to by poszły szybko
Twee co tam na kwejku wylukałaś? Dałabys sie pośmiać

OMG ale leje
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 00:38   #315
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Dot.: Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
INFO OD SAMMI:
Nic sie nie dzieje. Rozwarcie na luzny palec. Skurczow brak. Wg usg termin ma na dzis. Nie biora pod uwage terminu z OM tylko z usg wiec nie wywoluja. Czekaja na rozwoj sytuacji. maly wazy 3670g. Krew i mocz bdb. Jak okreslila Sammi ... Nuuuudy
Pozdrawia wszystkie mamusie, dwupaki!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A możesz zapytać Sammi w którym szpitalu w końcu lezy?

Mała wreszcie zasnela. Jakoś po karmieniu otoczeniem się zachwyciła.
Ciekawe jak tam Asiunia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 02:42   #316
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

En- nie daj się naciągnąć kolesiowi od mieszkania. Niech sam płaci za rzeczy, których nie uzgadnial albo których nie może udowodnić.

Ja właśnie pracuje z laktatorem, a mąż usypia mała po mleku. Co ja zrobię jak on wróci do pracy i będzie musiał się porządnie wysypiac? Rąk mi zabraknie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 04:33   #317
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Przeraża mnie fakt że zasypiam z dzieckiem na rękach przy karmieniu czy odbijaniu i nie umiem nad tym zapanować

---------- Dopisano o 05:33 ---------- Poprzedni post napisano o 05:30 ----------

A najbardziej męczy mnie jego nocna czkawka.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 04:50   #318
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Dobry...
Mam dosc upalow!!!
Gdzie jest MARGOSIA?

MELA zapytam Sammi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:50 ---------- Poprzedni post napisano o 05:45 ----------

Mam ostatnio jakies schizy po tej niedzielnej goraczce ze jakby w nocycos mi sie stalo to dziecko zostaje bez jedzenia :banghead:
Musze kupic jakies mm, tylko jakie najlepsze? A najlepiej woreczki do mrozenia pokarmu i odciagac na zapas.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 06:20   #319
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Dzień dobry
Zmeczona jestem. 2 razy w nocy karmilam i zaraz szlam spać a jakoś niedospana jestem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 06:35   #320
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

U nas właśnie trzecie karmienie. Mała ślicznie spała całą noc, bo zasypiala szybko po karmieniu.mimo 7 godzinnego snu jestem jakaś niewyspana


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 06:44   #321
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

dzień dobry

Ja juz po śniadaniu i kawce, upal już sie robi nieziemski. Dziś cały dzień mam zamiar spedzić oglądając Chirurgów i leżąc pod wiatraczkiem wieczorem skoczymy z Tż na małe zakupy, szczególnie owoców, bo pochłaniam je ostatnio w mega ilosciach

En mam nadzieję, że Tż szczęśliwie dojechał do domu teściu się nie popisał, nie wyobrażam sobie, żeby mojego Tż ojciec nie pomógł mu w takiej sytuacji, tym bardziej, że tak jak pisałas, spokojnie by dojechał. A co do gościa od mieszkania, to jestem takiego samego zdania jak dziewczyny - nie dajcie się wmanewrować w jakieś koszta - tak jak pisała surka zażądaj rachunków/faktur bo każdy sobie może powiedzieć, że to i to było zespute a nie wiadomo jaka jest prawda

Karolajn
mam nadzieję, że dzisiaj będziecie miały lepszy dzień z Hanią

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
mąz mi kupił parę dni temu 2 karmi, bo go poprosiłam.
jak Wy możecie pić to świństwo
to nawet koło piwa nie leżało słodkie, mdlące, jakieś za kobiece jak dla mnie ja chcę prawdziwego gorzkiego piwa! i bekać po nim jak chłop

odpadł nam kikut! i faktycznie w środku jeszcze jakiś alien jest
ja też sobie lubię beknąć po browarku i Tż zawsze się wtedy dziwnie na mnie patrzy - cóż, księżniczki sobie nie wziął za żonę

za kikutka

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Musze pochwalic Laure:

-podalismy jej pierwszy raz z butelki herbatke rumiankowo-koperkową,dla jej gazów utp. i zeby oswoiła sie z butlą bo we wrzesniu co 2 weekend mam szkołe.Bałam sie ze nie bedzie chciec butelki ale wypiła całe 40 ml bez problemu
dla Laury


Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość

Może uda nam się razem urodzić bo u nas też skurcze się zaczęły
Narazie są nieregularne ale pnie się brzuch i mam ucisk na pupę
A zaczęlo się po "dziabnięciu"

Tak więc poprosimy również o kciuki bo może się rozkręci i mój synuś wyjdzie dziś
mam nadzieję że sie porządnie ruszyło.

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
INFO OD SAMMI:
Nic sie nie dzieje. Rozwarcie na luzny palec. Skurczow brak. Wg usg termin ma na dzis. Nie biora pod uwage terminu z OM tylko z usg wiec nie wywoluja. Czekaja na rozwoj sytuacji. maly wazy 3670g. Krew i mocz bdb. Jak okreslila Sammi ... Nuuuudy
Pozdrawia wszystkie mamusie, dwupaki!
Pozdrawiam i trzymam cały czas kciuki


Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość

Idę ale mam plan
Nie bede robić z siebie debilki i nie zamierzam kłamać w kwestii zdrowia dziecka. Bo te niby słabe ruchy to pic na wodę i szybko wyjdzie na jaw przy pierwszym ktg gdy mała nozkami zrzuci sprzęt ze kłamie.
Zamierzam powiedzieć na IP jak sie sprawy maja, czyli o cukrzycy, o pepowinie i dać to skierowanie. Jak zapytaja o ruchy powiem ze czuje normalnie. Niech gin debil ma za swoje i świeci oczyma za kłamstwa
No i zobaczę jaka decyzje podejmą w związku z tym. Spakowana jestem i nawet spokojna, bo jestem wiecej niz pewna ze pobede tam 2 dni i wykopia mnie do domu
super to wymyśliłaś trzymam kciuki i powodzenia życzę

Cytat:
Napisane przez angelak86 Pokaż wiadomość
Hejka mamuśki a ja Wam tak zupełnie o czymś innym, narzekanie sobie nie raz więc i ja Wam coś napiszę, ochhhhhhh jak mnie to drażni, chociaż może którejś z Was teściowa też tak mówi... Będę mieć syna a moja teściowa 1 wnuka, sorry własciwie to nie wnuk, bo że to chłopiec to ona NIE BĘDZIE BABCIĄ tylko ŻONĄ DZIADKA rozumiecie? Jakbym miała córkę to ona byłaby babcią a tak będzie tylko żoną dziadka, szlag mnie trafia jak to słyszę! Nie raz miałam ochotę powiedzieć jej że w takim razie będę uczyć dziecko by zwracało się do niej per żono dziadka ;/ Kuuuurde co za podejście ;/ Mało tego, jeśli urodzę w terminie to akurat jak będziemy wychodzić ze szpitala to ona w ten dzień wybiera się z córką na kilka dni na urlop. Miło z jej strony prawda? Ochhh wiecie, nie to żeby mi zależalo na niej, bo nie zależy! Ale juz na traktowaniu mojego synusia owszem, Jeśli pojedzie na ten kilka dni to sie jej odwdzięcze i to ja nie będę miała czasu na jej odwiedziny. Czy jestem podła?
Moja teściowa też tak czasami mówi, ale to w formie żartu
A co do wyjazdu, to przecież jedzie tylko na kilka dni, a poza tym wiesz jak to jest z tp - albo się urodzi wcześniej albo później, trudno przewidzieć, chyba że ma sie termin cc moi teściowie też są teraz na urlopie 2 tygodnie a ja termin mam 13.08. Głowa do góry, nie przejmuj się takimi rzeczami,

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
No to ja się witam w 39tc
no i trzymam kciuki za wizytę, może chociaż Ty przytargasz info o jakimś galantym rozwarciu
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 06:46   #322
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Hej dziewczyny

Odnośnie mieszkania oczywiście będziemy sie z nim wyklocac bo z tego co widziałam jego @ do tzta to on chyba oczekuje jeszcze dopłaty , aczkolwiek nie spodziewamy sie zwrotu chociażby złotówki z tej kaucji.. Niestety nic na niego nie mamy, facet to deweloper i jak wychodzi niezły cwaniak napisał, ze pomimo wielkiej sympatii jaka nas darzy musimy problem rozwiązać.. Ehhh no nic, już sie pozegnalismy z ta kasa, bo i tak sprawa jest nie do wygrania niestety.


Tz wrócił o 4 nad ranem, tylko ze auto jest w Zabrzu. Linka sie parokrotnie zerwala i dzisiaj musi jechać z innym kolega po auto, niz z tym który go przywiózł, bo jego auto pali strasznie dużo i za benzynę i bramki, linie póki co musimy mu zwrócić 450 zł.. Ehh no nic

Jedyna dobra wiadomość to to. Ze Moj tata dał nam 1000zl jak to usłyszał wszystko.. Kochany, tak mi głupio, a on jeszcze ciagle nam tutaj tysiąc, tam tysiąc..


Tomek sie budził o 1:30, potem o 5:30 i teraz o 7:30.. Jak tz przyjechał to go tak wysciskal mimo ze mały spał i dał go do łóżka zeby z nami dzisiaj spał
Lecę trochę nadrobić co u Was i jeszcze chwile sie przespac
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 07:04   #323
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

http://www.tvn24.pl/zostawila-dzieck...,345152,s.html
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 07:24   #324
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Chciałabym spac tyle co wy.ja spie ok 4 godz wstaje moze z 6x w sumie nie licze nawet bo tak czesto
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 07:38   #325
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
No to ja się witam w 39tc

I mogę pospamować sama za sobą, bo tż zapracowany i nie interesuje go wyganianie Alka
za tc





Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Przeraża mnie fakt że zasypiam z dzieckiem na rękach przy karmieniu czy odbijaniu i nie umiem nad tym zapanować

---------- Dopisano o 05:33 ---------- Poprzedni post napisano o 05:30 ----------

A najbardziej męczy mnie jego nocna czkawka.
Ją też często zasypiam, robię to nieświadomie. A czkawka się nie przejmuj, jest normalną i sama przejedzie.







Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Odnośnie mieszkania oczywiście będziemy sie z nim wyklocac bo z tego co widziałam jego @ do tzta to on chyba oczekuje jeszcze dopłaty , aczkolwiek nie spodziewamy sie zwrotu chociażby złotówki z tej kaucji.. Niestety nic na niego nie mamy, facet to deweloper i jak wychodzi niezły cwaniak napisał, ze pomimo wielkiej sympatii jaka nas darzy musimy problem rozwiązać.. Ehhh no nic, już sie pozegnalismy z ta kasa, bo i tak sprawa jest nie do wygrania niestety.


Tz wrócił o 4 nad ranem, tylko ze auto jest w Zabrzu. Linka sie parokrotnie zerwala i dzisiaj musi jechać z innym kolega po auto, niz z tym który go przywiózł, bo jego auto pali strasznie dużo i za benzynę i bramki, linie póki co musimy mu zwrócić 450 zł.. Ehh no nic

Jedyna dobra wiadomość to to. Ze Moj tata dał nam 1000zl jak to usłyszał wszystko.. Kochany, tak mi głupio, a on jeszcze ciagle nam tutaj tysiąc, tam tysiąc..


Tomek sie budził o 1:30, potem o 5:30 i teraz o 7:30.. Jak tz przyjechał to go tak wysciskal mimo ze mały spał i dał go do łóżka zeby z nami dzisiaj spał
Lecę trochę nadrobić co u Was i jeszcze chwile sie przespac
Masakra jakie koszty wyszły holowania. Super zachowanie tz odnośnie do Tomusia. Już lepsze relacje pomiędzy nimi?

Czekam do laba, ale jest taka kolejka że chyba z rezygnuje.

A tak wogóle to dzień dobry

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 07:59   #326
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Przeraża mnie fakt że zasypiam z dzieckiem na rękach przy karmieniu czy odbijaniu i nie umiem nad tym zapanować

---------- Dopisano o 05:33 ---------- Poprzedni post napisano o 05:30 ----------

A najbardziej męczy mnie jego nocna czkawka.
Ja zasypiam z nim po karmieniu, na rękach, ja oparta o sciane, a budze sie w innej pozycji i mam wizję, że mu nie trzymalam główki i zlamalam kręgosłup.... Ale rusza wszystkimi konczynami, więc chyba jest ok...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 08:01   #327
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

A ja musze złapać mocz syna a sikać nie chce.jak sie nie uda dzis złapać to kupuje woreczek
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 08:06   #328
Cieplusia
Raczkowanie
 
Avatar Cieplusia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 40
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez angelak86 Pokaż wiadomość
Hejka mamuśki a ja Wam tak zupełnie o czymś innym, narzekanie sobie nie raz więc i ja Wam coś napiszę, ochhhhhhh jak mnie to drażni, chociaż może którejś z Was teściowa też tak mówi... Będę mieć syna a moja teściowa 1 wnuka, sorry własciwie to nie wnuk, bo że to chłopiec to ona NIE BĘDZIE BABCIĄ tylko ŻONĄ DZIADKA rozumiecie? Jakbym miała córkę to ona byłaby babcią a tak będzie tylko żoną dziadka, szlag mnie trafia jak to słyszę! Nie raz miałam ochotę powiedzieć jej że w takim razie będę uczyć dziecko by zwracało się do niej per żono dziadka ;/ Kuuuurde co za podejście ;/ Mało tego, jeśli urodzę w terminie to akurat jak będziemy wychodzić ze szpitala to ona w ten dzień wybiera się z córką na kilka dni na urlop. Miło z jej strony prawda? Ochhh wiecie, nie to żeby mi zależalo na niej, bo nie zależy! Ale juz na traktowaniu mojego synusia owszem, Jeśli pojedzie na ten kilka dni to sie jej odwdzięcze i to ja nie będę miała czasu na jej odwiedziny. Czy jestem podła?

GRATULACJE DLA NOWYCH MAM
z niecierpliwoscia czekam na kolejne dzieciaczki
W moich rodzinnych stronach tak też się mówi. Nawet parokrotnie zdarzyło się tak mamie mojej czy tacie powiedzieć ale tak w formie żartu też

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Nie śpię
Za dużo myśli sie kłębi, grzmoty i blyski za oknem plus długo wyczekiwany deszcz.

Madi pewnie gdyby trafiły sie smaczniejsze to by poszły szybko
Twee co tam na kwejku wylukałaś? Dałabys sie pośmiać

OMG ale leje
Ja też chcę trochę deszczu ;( Tutaj taki żar, że nie idzie ani spać ani wyjść, okna się nie da otworzyć bo duszno zaraz a ja na 4 piętrze w starym bloku bez windy .... można zwariować

W ogóle to dzień dobry wszystkim Mam pytanko do rozpakowanych mam. Jak to jest teraz z ubezpieczeniem w szpitalu?? trzeba brać ze sobą dowód jakiś?? Bo wcześniej wiem, że trzeba było mieć a teraz przy tym systemie ogólnopolskim to się nie orientuje
__________________

Cieplusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 08:15   #329
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Odp: Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych

surka odpisać Tz tak jakby powoli sie zaczyna w atomku zakochiwac.. Dalej trzeba go do pewnych rzeczy i zachowań lekko popłynąć i pomoc, ale już nie w takim stopniu jak jeszcze niedawno. Może wpływ ma tez na to fakt, ze Tomek zaczyna sie robić bardziej kontaktowy i do tego każdy tztowi mówi, ze mały to mini kopia jego? Oby sie to utrzymało i rozwijało, bo kolejnego kroku wstecz chyba bym nie zniosła..

sammi tęsknoty tu za Tobą, więc rodz malenstwo i wracaj jak najszybciej do domu

twee za poważny wiek, w końcu i Ty sie doczekałas

fiazo a ileż razy mi sie zasnelo z Tomkiem na rękach to nie liczę.. Na brzuchu jak mi leży to najgorzej oczy utrzymać, bo sie samoistnie zamykają :/

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Cieplusia Pokaż wiadomość
W ogóle to dzień dobry wszystkim Mam pytanko do rozpakowanych mam. Jak to jest teraz z ubezpieczeniem w szpitalu?? trzeba brać ze sobą dowód jakiś?? Bo wcześniej wiem, że trzeba było mieć a teraz przy tym systemie ogólnopolskim to się nie orientuje
Wystarczy ze weźmiesz ze sobą dowód osobisty

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Ej laski nie chce nic mówić, ale wrześniowki sie rozkrecily i rodzą, a Wy donoszone sie obijacie. Wstyd Wam powinno być
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 08:18   #330
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

cieplusia sprawdzaja Twoje ubezpieczenie po PESELu

Witam

Moj mlody usnal wczoraj o 22.30, juz myslalam, ze ze zmeczenia bede po scianach chodzic. szybki prysznic i polozylam glowe na poduszce i nie bylo mnie juz. Obudzilam sie na karmienie o 3, bo maly juz alarmowal, patrze a tu lampka nie zgaszona i telefon mam w rece (pisalam sms TZ)

en ja pierdziele, nie popisal sie tesciu i kupe kasy i tak juz wydaliscie na czesciowe doholowanie auta, a tu dzis od nowa. Dobrze ze chociaz twoj tata was wspomogl finansowo. A co di wynajmujacego - szkoda gadac. Skoro mowisz, ze nic sie nie da zrobic
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.