Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-14, 09:19   #301
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Palenie wosków u mnie REAKTYWOWANE!


Na pierwszy ogień poszło Dreamy Summer Nights, mam napoczęte od lipca, myślałem, że w postaci proszku w woreczku troszkę zwietrzało, ale ma MEGA MOC. To jest jeden z najładniejszych zapachów od Yankee, oby dali go jako zapach miesiąca za rok, obłowię się w woski na zapas.




BTW, wie ktoś kiedy na MŚ pojawią się nowe Gąski świąteczne? Ale mi smaka zrobił opis Jingle Bells. O.o

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-10-14 o 09:39
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 11:22   #302
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

zobaczyłam nowe, świąteczne YC i zapłakałam gorzko, bo kasy brak już w październiku
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 11:29   #303
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Palenie wosków u mnie REAKTYWOWANE!


Na pierwszy ogień poszło Dreamy Summer Nights, mam napoczęte od lipca, myślałem, że w postaci proszku w woreczku troszkę zwietrzało, ale ma MEGA MOC. To jest jeden z najładniejszych zapachów od Yankee, oby dali go jako zapach miesiąca za rok, obłowię się w woski na zapas.




BTW, wie ktoś kiedy na MŚ pojawią się nowe Gąski świąteczne? Ale mi smaka zrobił opis Jingle Bells. O.o
Też chcę Jingle Bells najbardziej😍 A Dreamy z jest rzeczywiscie piękne,jeden z najładniejszych od Yankee.
A tutaj jest trochę o nowych GC
http://www.scentedwaxreviews.com/201...views.html?m=1



Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2017-10-14 o 11:35
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 12:31   #304
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Też chcę Jingle Bells najbardziej😍 A Dreamy z jest rzeczywiscie piękne,jeden z najładniejszych od Yankee.
A tutaj jest trochę o nowych GC
http://www.scentedwaxreviews.com/201...views.html?m=1





Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Dzięki. Jak skończę książkę przejrzę tę stronkę.

Faktycznie. Obok Flowers in the Sun, Guavy, Groszku, Lipy, Sweet Apple i kilku innych, to zapach, do którego na pewno wrócę. Nie wszystkie zapachy Yankee są aż tak powalające.

Natomiast na premiery w eterze czekają wciąż zapachy Cashmere,Autumn Glow z tych jesiennych.

Za niedługo dostanę na urodziny dużą świecę Guava z YC.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
zobaczyłam nowe, świąteczne YC i zapłakałam gorzko, bo kasy brak już w październiku
Cicho, ja się czaję na Spiced White Cocoa, plus wszystkie woski. Chciałem też Christmas Magic w świecy, ale kadzidło w nutach mnie przeraża.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 19:23   #305
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Miał ktoś Cherries on snow YC?


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 19:33   #306
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Miał ktoś Cherries on snow YC?


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

JA! JA!

Piękny zapach, bier w ciemno. Słodkie, cukierkowe wiśnie z nutką wanilii i migdałów, cudo. W tym roku już je wycofują, ja się czaję na świecę, bo naprawdę warto.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 19:38   #307
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
JA! JA!

Piękny zapach, bier w ciemno. Słodkie, cukierkowe wiśnie z nutką wanilii i migdałów, cudo. W tym roku już je wycofują, ja się czaję na świecę, bo naprawdę warto.
To biorę kusi mnie już od dawna i w sumie myślałam,że wycofali,ale moje sokole oko wypatrzyło na ŚZ i piękny Icicles,którego myślałam,że też już nigdzie nie dorwę.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-14, 19:46   #308
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
To biorę kusi mnie już od dawna i w sumie myślałam,że wycofali,ale moje sokole oko wypatrzyło na ŚZ i piękny Icicles,którego myślałam,że też już nigdzie nie dorwę.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Ja dorwałem swoje Icicles na Homedelight, wiśnie na Allegro. Co dziwne, Icicles było już trochę stare, ale dalej intensywnie pachnie, a wiśnie jak świeżo z magazynu z taśmy produkcyjnej. Od czego to zależy? Że niektóre folie odchodzą i naklejki lekko żółkną, a inne trzymają się, a naklejki są w miejscu tekstu śnieżnobiałe?
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 19:49   #309
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Ja dorwałem swoje Icicles na Homedelight, wiśnie na Allegro. Co dziwne, Icicles było już trochę stare, ale dalej intensywnie pachnie, a wiśnie jak świeżo z magazynu z taśmy produkcyjnej. Od czego to zależy? Że niektóre folie odchodzą i naklejki lekko żółkną, a inne trzymają się, a naklejki są w miejscu tekstu śnieżnobiałe?
A wiesz,że jak kupowałam Icicles w tamtym roku,w sklepie stacjonarnym,to juz wtedy były odbarwione,pamiętam,że dziwnie na to patrzyłam,ale pachniały normalnie. Wydaję mi się,że dużo zależy od barwnika jaki został użyty.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 19:57   #310
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A wiesz,że jak kupowałam Icicles w tamtym roku,w sklepie stacjonarnym,to juz wtedy były odbarwione,pamiętam,że dziwnie na to patrzyłam,ale pachniały normalnie. Wydaję mi się,że dużo zależy od barwnika jaki został użyty.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Możliwe. Ale np. Tarte Tatin kupowaną u mnie w mieście dorwałem idealnie jak prosto z fabryki, a już w Bydgoszczy ten wosk był ciut przebarwiony i folia też odchodziła.

W ogóle Icicles wycofali? Bo na YankeeHome nie ma ani Iclces, ani All is Bright (a powinno być, bo w grudniu to zapach miesiąca).

A Yankee Q4 na Święta wąchała któraś z Was? Bo Parvati na wątku świątecznym straszy, że śmierdziuchy straszne.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 20:00   #311
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Możliwe. Ale np. Tarte Tatin kupowaną u mnie w mieście dorwałem idealnie jak prosto z fabryki, a już w Bydgoszczy ten wosk był ciut przebarwiony i folia też odchodziła.

W ogóle Icicles wycofali? Bo na YankeeHome nie ma ani Iclces, ani All is Bright (a powinno być, bo w grudniu to zapach miesiąca)
Icicles wycofali na pewno. Babka w mydlarni mi już dawno temu mówiła,że wycofują.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 12:55   #312
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

No i dzisiaj palę moją największą miłość (albo jedną z największych ), Tarte Tatin.


Palę zarówno wosk i świecę, jest killerowo. Świece odpaliłem jakiś czas po odpaleniu wosku, bo niestety trzymałem rok i trochę zwietrzał, więc musiałem dać całą tartę w kominek.


Spodziewałem się tego, bo pierwszy TT jaki kupowałem, był idealnie owinięty, świeżutki, ten drugi, który kupowałem w innej stacjonarce już miał od początku taką dziwną folię i dlatego może coś z nim było nie tak. TO SAMO było z Lovely Kiku - identyczna, sflaczała folia, której nie dało się rozerwać, bo była tak gumiasta i dziwna, że szok, wtedy też dałem cały wosk.


Wczoraj wieczorem poleciał Szafran, ten zapach to mistrzostwo, miałem go nawet nie kupować, mama kiedyś przyniosła do domu wosk, I'm so in love!

____

Wygasiłem woski, bo mam wrażenie, że świeca jest zniczem i nie czuć nic poza parafiną. D: Jeżeli to prawda, to naprawdę wielki smutek, bo czekałem kilka miesięcy, żeby odpalić ten zapach, świetnie go przechowywałem. Jak nachylam się nad słoikiem nic nie czuję po odpaleniu, a powinienem, chyba, że zapomniałem już, że kiedy świeca się pali przy słoiku nic nie czuć, tylko w powietrzu w pomieszczeniu. Dwa miesiące prawie miałem przerwy, obym się mylił, a świeca była równie dobra co wosk.

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-10-15 o 13:41
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 14:29   #313
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Dlaczego te wstrętne cholery robią zawsze przeceny,albo rzucają nowości w polowie miesiaca,kiedy moj budżet już jest rozplanowany,a zakupy woskowe zrobione???? No dlaczego???😭
Z nowych GC na pewno kupię Jingle bells,Christmas magic i Night before christmas.
Muszę Ci Dembi napisac,ze mięta KC nie podoba mi się niestety😞 nie czuję mięty,tylko faceta.
Pochwal się tu nam koleżanko co tam kupiłas😉

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
No co Ty?? Mnie sie bardzo ta mietka podobała i faceta zero , Co nos ...

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Co z YC chcesz? o.O Tylko Cookie Swap aktualnie nowe i Halloween. GADAJ!

Ale powinnaś uważam złożyć dzisiaj skoro jest 26% rabatu. I tak wyślą w poniedziałek albo poprosić o późniejszą wysyłkę i zapłacić za pobraniem, skoro rabat, to rabat!

Ja dzisiaj kliknąłem tylko małe zamówienie na YankeeHome, trzy woski - Merry Berry Linzer, Christmas Memories i Snow in Love.
Tak tez zrobiłam,napisalam do chłpaków, czy moge czesc zakupow zrobic na promo a drugą czesc w poniedziałek,gdyz dopiero wtedy bedą nowe gesi i yankee No się zgodzili


Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
No i dzisiaj palę moją największą miłość (albo jedną z największych ), Tarte Tatin.


Palę zarówno wosk i świecę, jest killerowo. Świece odpaliłem jakiś czas po odpaleniu wosku, bo niestety trzymałem rok i trochę zwietrzał, więc musiałem dać całą tartę w kominek.


Spodziewałem się tego, bo pierwszy TT jaki kupowałem, był idealnie owinięty, świeżutki, ten drugi, który kupowałem w innej stacjonarce już miał od początku taką dziwną folię i dlatego może coś z nim było nie tak. TO SAMO było z Lovely Kiku - identyczna, sflaczała folia, której nie dało się rozerwać, bo była tak gumiasta i dziwna, że szok, wtedy też dałem cały wosk.


Wczoraj wieczorem poleciał Szafran, ten zapach to mistrzostwo, miałem go nawet nie kupować, mama kiedyś przyniosła do domu wosk, I'm so in love!

____

Wygasiłem woski, bo mam wrażenie, że świeca jest zniczem i nie czuć nic poza parafiną. D: Jeżeli to prawda, to naprawdę wielki smutek, bo czekałem kilka miesięcy, żeby odpalić ten zapach, świetnie go przechowywałem. Jak nachylam się nad słoikiem nic nie czuję po odpaleniu, a powinienem, chyba, że zapomniałem już, że kiedy świeca się pali przy słoiku nic nie czuć, tylko w powietrzu w pomieszczeniu. Dwa miesiące prawie miałem przerwy, obym się mylił, a świeca była równie dobra co wosk.
Empee, sprobuj swiece odwrócic do gory nogami,i niech tak postoi tydzieńlub dłużej, czasami to pomaga i te olejki z dołu spływają do góry a drugi sposob to lampa do swiec, moc jest wtedy o wiele lepsza

Własnie wróciłam z wyjazdu z okazji Dnia Nauczyciela i nie wiem, jak się nazywam, ale pierwsze co zrobiłam ,to odpaliłam kominek

Co do mojego zamowienia, czesc 1:

WoodWick Oudwood
WoodWick Denim
Country Candle Mountain Sunrise Daylight
Country Candle Balsam Fir Daylight
Country Candle Silver Bells Daylight
Country Candle Snowflakes Glistening Daylight
Yankee Candle Witches Brew

A w poniedziałek 4 nowe YC, 6 nowych GC i duza swieca GC Winter Splendor
Jak sie ciesze, ze juz z nowosci zostana tylko Village i classicki bo jestem bliska bankructwa, a to wszystko wina tych swiec
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 14:36   #314
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
No co Ty?? Mnie sie bardzo ta mietka podobała i faceta zero , Co nos ...



Tak tez zrobiłam,napisalam do chłpaków, czy moge czesc zakupow zrobic na promo a drugą czesc w poniedziałek,gdyz dopiero wtedy bedą nowe gesi i yankee No się zgodzili




Empee, sprobuj swiece odwrócic do gory nogami,i niech tak postoi tydzieńlub dłużej, czasami to pomaga i te olejki z dołu spływają do góry a drugi sposob to lampa do swiec, moc jest wtedy o wiele lepsza

Własnie wróciłam z wyjazdu z okazji Dnia Nauczyciela i nie wiem, jak się nazywam, ale pierwsze co zrobiłam ,to odpaliłam kominek

Co do mojego zamowienia, czesc 1:

WoodWick Oudwood
WoodWick Denim
Country Candle Mountain Sunrise Daylight
Country Candle Balsam Fir Daylight
Country Candle Silver Bells Daylight
Country Candle Snowflakes Glistening Daylight
Yankee Candle Witches Brew

A w poniedziałek 4 nowe YC, 6 nowych GC i duza swieca GC Winter Splendor
Jak sie ciesze, ze juz z nowosci zostana tylko Village i classicki bo jestem bliska bankructwa, a to wszystko wina tych swiec
Dzięki, spróbuję.


Palę już 2 godzinę, zaczyna być coraz lepiej czuć. Wosk zgasiłem, więc mam recenzję świecy. Teraz wosk odpalam na nowo razem ze słoikiem.


Więc - świeca pachnie słabiej niż wosk, troszkę chyba czuć parafinę. Aczkolwiek pachnie ładnie. W wosku mam wrażenie większej ilości przypraw korzennych, tu czuję więcej słodyczy.


Co dziwne, świeca pachnie mocniej po ściągnięciu KLOSZA. Za to rozpala się mega, po niecałej godzinie był już basen idealnie do ścianek.


Najwyżej zaopatrzę się we woski i będę palić świecę razem z kominkiem, bo zapach naprawdę kocham i wielbię. W duecie pachnie jak w piekarni gdzie tylko podają tarty jabłkowe.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:29   #315
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Muszę przyznać,że ze wszystkich Coloniali,które przetestowałam najładniejszy okazał się Simply Vanilla. Nigdy nie byłam fanką wanilii,ale ta jest przepiękna,nie jest mdląca tylko taka kremowa,puchata,no śliczna😍 Jak ktoś lubi zapach wanilii,to bardzo polecam tą z CC.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 12:57   #316
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Muszę przyznać,że ze wszystkich Coloniali,które przetestowałam najładniejszy okazał się Simply Vanilla. Nigdy nie byłam fanką wanilii,ale ta jest przepiękna,nie jest mdląca tylko taka kremowa,puchata,no śliczna😍 Jak ktoś lubi zapach wanilii,to bardzo polecam tą z CC.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Nie kuś. :brzyda l:'

Dzisiaj leci Autumn Harvest z CC, warzywno-owocowa jesienna mieszanka Jak taki koszyk, gdzie trochę dyni, trochę jabłek, trochę warzyw, jeden wielki kociołek jesienny.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 14:14   #317
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Nie kuś. :brzyda l:'

Dzisiaj leci Autumn Harvest z CC, warzywno-owocowa jesienna mieszanka Jak taki koszyk, gdzie trochę dyni, trochę jabłek, trochę warzyw, jeden wielki kociołek jesienny.
Dla mnie Autumn Harvest pachnie jak popcorn w sam raz na filmowy wieczór
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:27   #318
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Muszę przyznać,że ze wszystkich Coloniali,które przetestowałam najładniejszy okazał się Simply Vanilla. Nigdy nie byłam fanką wanilii,ale ta jest przepiękna,nie jest mdląca tylko taka kremowa,puchata,no śliczna😍 Jak ktoś lubi zapach wanilii,to bardzo polecam tą z CC.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Brzmi cudnie
Ja zas nie polecam Whispering woods z Cheerfula juz trzeci raz palę i dalej jest smrodek kostki wc a pozniej wyłania się facet z tego kibelka

gaski beda jutro na MŚ
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:28   #319
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Na wieczór Crunchy Leaves z GC. Super. Czuję jabłka, pomarańcze, podbite jakimiś przyprawami. Bardzo ładny jesienny zapach, do tego herbata jabłko-cynamon z Twinings a wcześniej makaron z dynią. i jesień jak się patrzy.




Odebrałem wosk Merry Berry Linzer. O ja pier.... chcę świecę mocno!

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-10-16 o 18:29
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 18:42   #320
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość

Odebrałem wosk Merry Berry Linzer. O ja pier.... chcę świecę mocno!
A ja wosk w ostatecznej selekcji wyrzuciłam wczoraj z koszyka jak zamawiałam i przez Ciebie będę teraz żałować Na pocieszenie leci do mnie świeca, nowe gąskowe woski, najnowsze woski YC i kosteczki Cheerful
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:49   #321
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
A ja wosk w ostatecznej selekcji wyrzuciłam wczoraj z koszyka jak zamawiałam i przez Ciebie będę teraz żałować Na pocieszenie leci do mnie świeca, nowe gąskowe woski, najnowsze woski YC i kosteczki Cheerful

Jaka świeca, jakie woski, MÓW. Tu jest jak w kościele, trzeba się spowiadać dokładnie i sumiennie.


Dostali u mnie w mieście woski Bridgewater, Pani Premier, jak żyć? Wąchałem Summer Dress czy coś takiego, Boże, ześlij mi deszcz pieniędzy, polecę po zapas.


Nawkładałem na YankeeHome wszystko co chcę, wyszło 9 stów.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 19:03   #322
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Jaka świeca, jakie woski, MÓW. Tu jest jak w kościele, trzeba się spowiadać dokładnie i sumiennie.
Woski GC wszystkie nowe, ale dla mnie tylko po kosteczce, resztę rozsyłam dalej w świat Świeca GC Cool Harvest Morning, a do tego 4 nowe woski YC. Jeszcze koniecznie w listopadzie muszę kupić świecę Autumn Romance i wybrać kominek elektryczny od męża pod choinkę
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 19:16   #323
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Brzmi cudnie
Ja zas nie polecam Whispering woods z Cheerfula juz trzeci raz palę i dalej jest smrodek kostki wc a pozniej wyłania się facet z tego kibelka

gaski beda jutro na MŚ
OMG! Brzmi jak moja największa trauma zapachowa ever,aż mi się cofnęło jak to przeczytałam😃
A ja Ci powiem Empee,że nie przepadam za Bridgewaterami. Na początku byłam zachwycona,ale im więcej testowałam,tym bardziej wszystkie pachniały dla mnie identycznie. Mają jakąś taką wspólną mocno perfumowaną nutę i do tego kostka nadaje się tylko na jedno palenie,są intensywne ale tylko przez jeden tealight . Jedyny,który mnie powalił to Free spirit,piękny😍

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2017-10-16 o 19:23
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 19:39   #324
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
OMG! Brzmi jak moja największa trauma zapachowa ever,aż mi się cofnęło jak to przeczytałam😃
A ja Ci powiem Empee,że nie przepadam za Bridgewaterami. Na początku byłam zachwycona,ale im więcej testowałam,tym bardziej wszystkie pachniały dla mnie identycznie. Mają jakąś taką wspólną mocno perfumowaną nutę i do tego kostka nadaje się tylko na jedno palenie,są intensywne ale tylko przez jeden tealight . Jedyny,który mnie powalił to Free spirit,piękny😍

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Dobrze wiedzieć. Myślałem, że to jakieś sproszkowane woski u mnie, a to tylko saszetki zapachowe. Kasa zostaje.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 19:52   #325
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
OMG! Brzmi jak moja największa trauma zapachowa ever,aż mi się cofnęło jak to przeczytałam😃
A ja Ci powiem Empee,że nie przepadam za Bridgewaterami. Na początku byłam zachwycona,ale im więcej testowałam,tym bardziej wszystkie pachniały dla mnie identycznie. Mają jakąś taką wspólną mocno perfumowaną nutę i do tego kostka nadaje się tylko na jedno palenie,są intensywne ale tylko przez jeden tealight . Jedyny,który mnie powalił to Free spirit,piękny😍

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
tez mysle, ze maja wszystkie wspolna nute. Czasem pasuje, czasem nie. Ja jestem uzalezniona od uch saszetek sweet grace. Pachna miesiacami i to bardzo intensywnie, ba czasem ubrania, ktory przy niej lezaly pachna tym zapachem a nie perfumami. Ale ze lubie zapach to sie ciesze. W ubieglym roku jazdy dostal saszetke do prezentu gwiazdowego, zrobily szal

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość

Co dziwne, świeca pachnie mocniej po ściągnięciu KLOSZA. Za to rozpala się mega, po niecałej godzinie był już basen idealnie do ścianek.


Najwyżej zaopatrzę się we woski i będę palić świecę razem z kominkiem, bo zapach naprawdę kocham i wielbię. W duecie pachnie jak w piekarni gdzie tylko podają tarty jabłkowe.
to prawda, kosz troche tlumi, wiec u mnie tylko na mocnych swiecach a tak to iluma. Teraz leci do mnie bardziej otwart kosz (ten co wyglada jak lampka), zobacze jak sie speawdzi, ale typuje, ze to tylko wizualny efekt gedzie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 06:45   #326
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Jaka świeca, jakie woski, MÓW. Tu jest jak w kościele, trzeba się spowiadać dokładnie i sumiennie.


Dostali u mnie w mieście woski Bridgewater, Pani Premier, jak żyć? Wąchałem Summer Dress czy coś takiego, Boże, ześlij mi deszcz pieniędzy, polecę po zapas.


Nawkładałem na YankeeHome wszystko co chcę, wyszło 9 stów.
900 stów !!! jestes lepszy ode mnie, bo ja poczebuje 400

Ja Bridgewater bardzo lubie , sa śliczne, inne, a votivy mają lepszą moc od wosków
Dlamnie coloniale maja jakby jedna, wspolna nute, ale nie przeszkadza mi to bardzo

Dzisiaj kompletuje paczuche, mam nadzieje
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 08:53   #327
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
tez mysle, ze maja wszystkie wspolna nute. Czasem pasuje, czasem nie. Ja jestem uzalezniona od uch saszetek sweet grace. Pachna miesiacami i to bardzo intensywnie, ba czasem ubrania, ktory przy niej lezaly pachna tym zapachem a nie perfumami. Ale ze lubie zapach to sie ciesze. W ubieglym roku jazdy dostal saszetke do prezentu gwiazdowego, zrobily szal

to prawda, kosz troche tlumi, wiec u mnie tylko na mocnych swiecach a tak to iluma. Teraz leci do mnie bardziej otwart kosz (ten co wyglada jak lampka), zobacze jak sie speawdzi, ale typuje, ze to tylko wizualny efekt gedzie
To całkiem możliwe. Ja za radą Dembi poodwracałem świece do góry dnem i faktycznie czuć różnicę, sporą. Co do klosza, to mam ten :

http://www.goodies.pl/3582-thickbox_...r-elegance.jpg

No i na świeczce wygląda obłędnie i jest uniwersalny, bo praktycznie na cały rok.
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
900 stów !!! jestes lepszy ode mnie, bo ja poczebuje 400

Ja Bridgewater bardzo lubie , sa śliczne, inne, a votivy mają lepszą moc od wosków
Dlamnie coloniale maja jakby jedna, wspolna nute, ale nie przeszkadza mi to bardzo

Dzisiaj kompletuje paczuche, mam nadzieje
Nic nie mów...
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 09:10   #328
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Doradźcie, bom zagubiona Szukam kominka elektrycznego. Póki co mam na oku ten z załącznika, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Może macie coś godnego polecenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kominek.jpg (15,1 KB, 22 załadowań)
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 09:44   #329
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Doradźcie, bom zagubiona Szukam kominka elektrycznego. Póki co mam na oku ten z załącznika, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Może macie coś godnego polecenia?
Też mi się podoba Podświetlony widzę, że jest, ale bardzo jestem ciekawa czy ma "pstryczek" do wyłączania czy może trzeba kabel wyciągać z kontaktu aby go wyłączyć?
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 11:48   #330
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Odebrałem wosk Merry Berry Linzer. O ja pier.... chcę świecę mocno!
Empee opisz proszę jakos ten MBL,bo wrzuciłam do koszyka i zastanawiam się jak to może pachnieć



Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 12:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.