Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 18:15   #301
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!!!!!!! Trochę to do mnie nie dociera jeszcze, ale widzę ten 'pozytywny' i mam banana na pół twarzy Jeden błąd za nie wrzucenie kierunkowskazu tylko
Czekałam 30 min, o 14.30 wsiadłam, o 15.25 wysiadłam, jeździłam z b.miłym starszym panem, w szoku był, że tak jeżdżąc podchodziłam 7 razy..

A teraz pijemy, za mój zdany, i za te z Was, które walczą w tym tyg
Brawo!
Słowa egzaminatora to dowód na to, że nawet jak ktoś potrafi jeździć to i tak dużo zależy od egzaminatora.

Nie chcę zapeszać ale mi się ostatnio świetnie jeździ, mam nadzieję że tak zostanie

I życzę powodzenia wszystkim, które jytro zdają kurcze wszystkue pozdajecie i zostanę na wątku sama bo przynajmniej do końca czerwca mam kurs
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 18:24   #302
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!!!!!!! Trochę to do mnie nie dociera jeszcze, ale widzę ten 'pozytywny' i mam banana na pół twarzy Jeden błąd za nie wrzucenie kierunkowskazu tylko
Czekałam 30 min, o 14.30 wsiadłam, o 15.25 wysiadłam, jeździłam z b.miłym starszym panem, w szoku był, że tak jeżdżąc podchodziłam 7 razy..

A teraz pijemy, za mój zdany, i za te z Was, które walczą w tym tyg
Gratki! Pij, pij, bo już jako kierowca to nie będziesz miała tak dobrze

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
gratulacje!!!
ja jestem zmiesmaczona dzisiejszymi jazdami - jak byłam sama na placu (istruktor poszedł coś załatwić) to 13 razy pod rząd mi łuk wyszedł perfekcyjnie - a ledwo zobaczyłam zeI wraca - skucha! i to 2 razy pod rząd, mimo że mojego I. bardzo lubię i jest w porządku - w takim razie jutro chyba rozjadę egzaminatora.
eweska - niestety u mnie parkowanie też leży i kwiczy - dziś kilka razy próbowałam i bardzo marnie mi szło ogólnie w mój I uważa że nie jeżdżę źle (jasssne) ale za nerwowo - niestety mam nerwicę, leków od psychiatry nie mogę wziąć bo po nich nie można kierować. jestem bardzo pesymistycznie nastawiona na jutro - to będzie najkrótszy egzamin w historii
Jak nie wyluzujesz to lipa będzie. Zrelaksuj się dziś i nie myśl już o egzaminie. A jutro z uśmiechem cyc do przodu.

Kuuurde, dzwoniłam do Starostwa i dokument będzie dopiero we wtorek do odbioru Czyli 3 tygodnie se czekam i czekam. Myślałam, że w weekend wezmę TŻ i potrenuję trochę jazdę. Wolę na początek mieć kogoś pod ręką, a tylko TŻ się zdeklarował, że ze mną wsiądzie do auta
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 19:18   #303
brr
Raczkowanie
 
Avatar brr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 498
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość

Jutro o 14 walczę dalej, rodzice są wściekli, że tyle kasy(to będzie trzeci egzamin w tym tygodniu), jeszcze za rekrutację na studia będą musieli wyłożyć kilka stówek, dobrze, że tego nie okazują za bardzo, bo miałabym wyrzuty sumienia jak stąd do Hongkongu
Ja miałam takie wyrzuty, bo tyle kasy ile mi wyłożyli (głównie babcia) to aż przechodzi ludzkie pojęcie. A widziałam jak wszyscy krzywili sie kiedy znów nie zdałam i podchodziłam do egzaminów dalej...

oliwja ogromne gratulacje!!! klask i:
i trzymamy kciuki za wszystkie zdające
brr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 19:24   #304
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny, ja dziś nie zdałam. To było moje pierwsze podejście. Jaki błąd popełniłam? Zgasł mi silnik przy ruszaniu do przodu na łuku. Dałam za mało gazu i miałam chyba mniejsze obroty silnika niż w aucie kursowym. Kompromitacja... całą drogę do domu płakałam, ewidentny brak talentu do bycia kierowcą
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 19:39   #305
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Gratki! Pij, pij, bo już jako kierowca to nie będziesz miała tak dobrze

Jak nie wyluzujesz to lipa będzie. Zrelaksuj się dziś i nie myśl już o egzaminie. A jutro z uśmiechem cyc do przodu.

Kuuurde, dzwoniłam do Starostwa i dokument będzie dopiero we wtorek do odbioru Czyli 3 tygodnie se czekam i czekam. Myślałam, że w weekend wezmę TŻ i potrenuję trochę jazdę. Wolę na początek mieć kogoś pod ręką, a tylko TŻ się zdeklarował, że ze mną wsiądzie do auta
Jak to pięknie brzmi 'kierowca' a nie 'kierujący' Mój instruktor przez cały kurs teoretyczny podkreślał, że bez prawka można być co najwyżej kierującym

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dziś nie zdałam. To było moje pierwsze podejście. Jaki błąd popełniłam? Zgasł mi silnik przy ruszaniu do przodu na łuku. Dałam za mało gazu i miałam chyba mniejsze obroty silnika niż w aucie kursowym. Kompromitacja... całą drogę do domu płakałam, ewidentny brak talentu do bycia kierowcą
No coś Ty, to dopiero pierwszy raz Nie ma co się załamywać, trzeba próbować dalej. Zapisałaś się na następny egzamin?
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 19:52   #306
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Oliwja gratulacje! W końcu trafiłaś na mądrego egzaminatora i się udało.
Jutro moja ostatnia szansa aby zostać kierowcą jak nie kupuję porządny rower. Dziś na mieście był taki ruch, że głowa mała nawet instruktor się dziwił, że czwartek i coś się dzieje, że tyle samochodów.

Sereniti, Murcielaga o której jutro zdajecie? Sereniti na pocieszenie Ci powiem, że nie raz podczas obrony mgr potrafiłam się b. skupić i wyciszyć gdzie b. dobra koleżanka mówiła, że podczas obrony to z kibelka nie wyjdę. A tu proszę wyciszona byłam jak nigdy i śpiewająco się obroniłam. No ale podczas egzaminów na prawko tylko 1x idealnie prawie udało mi się zrobić łuk.
Chyba będziecie pierwsze świętować bo z tego co pamiętam macie na rano, a ja o 11. Na 9 mam 2h i prosto pewnie do Wordu podjadę.
Z moim łukiem różnie bywa raz wyjdzie, drugi nie także ciekawe jak będzie jutro podczas egzaminu bo na lekcjach może mi wychodzić jak ostatnio, a na E dupa... Trochę stresuje się też górką bo raz idealnie wyjdzie, a za innym razem wyje mi silnik jakby miał się samochód rozpaść
Zaraz powtórka świateł i co pod maską, zobaczę co w tv słychać umyć głowę i spać.

Inga21 jak jutro wszystkie zdamy to uwierzę w cuda i Ty nie będziesz miała innego wyjścia tylko będziesz musiała zdać! Czy Ty podchodziłaś już do egzaminu czy w VI kończy Ci się kurs i jazdy?
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 20:34   #307
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja jestem jakaś dziwna Nie dodaje w ogóle gazu na łuku. Jadę na półsprzęgle.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 20:46   #308
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Ja jestem jakaś dziwna Nie dodaje w ogóle gazu na łuku. Jadę na półsprzęgle.
jadąc do tyłu też na pól sprzęgle zawsze, a do przodu jak przy normalnym ruszaniu. Sama na egz. miałam fatalna pogodę ulewa dnia ja robię łuk dojeżdżam do koperty, noga na sprzęgło dociska i pachhh nóżka ześlizgnęła się autko mi prawie stanęło przed kopertą- juz widziałam poprawkę, ale cóż skonczyłam egzaminator wsiadł i- no to wykonała pani kolejne zadania egzaminacyjne jedziemy na wzniesienie- cuda sie zdarząją jak widzicie.

Także trzymam kciuki za wszytskie zdające- stres ogromny, ja strasznie nakręcona szłam na egzamin emocje zeszły gdy weszłam do autka przygotowałam się do jazdy i ruszyłam an łuku było takie uffff dam z siebie wszytsko! i poszło
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 20:51   #309
wrona92
Raczkowanie
 
Avatar wrona92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

ZDAŁAM

miałam boskiego egzaminatora pomagał mi wycofywać z parkowania bo mi drzewo zasłaniało widok

a powiedzcie mi co teraz ? tzn zdałam w środę a jutro będę w swoim mieście zatem czy mogę iść do starostwa zapłacić za prawko ? Co muszę ze sobą zabrać ?
wrona92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 20:52   #310
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!!!!!!!

A teraz pijemy, za mój zdany, i za te z Was, które walczą w tym tyg
MOJE GRATULACJE!!!!

ja dzisiaj miałam jakieś załamanie nerwowe... nie wiem chyba faktycznie sama się zaczęłam negatywnie nakręcać a podobnie jak Ty Sereniti mam zdiagnozowaną nerwicę i nawet jestem na lekach ale na coś mnie podkusiło, żeby zacząć się od nich odzwyczajać i nie biorę od kilku tygodni a teraz są efekty bo mój I. dzisiaj powiedział, że na egzamin to ja jestem świetnie przygotowana i będę dobrym kierowcą ale jak tak się będę stresować to znowu sama siebie pokonam na egzaminie

Miaursula nic się nie załamuj, egzamin to ogromny stres i takie sytuacje mogą się każdemu przytrafić. Zapisuj się na nowy termin i głowa do góry, jak to się mówi, pierwsze koty za płoty


Dziewczyny trzymam za nas wszystkie kciuki!!! i nie dziękuję Wszystkim tym, które trzymają te kciuki za nas podziękuję jak zdam
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 20:55   #311
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dziś nie zdałam. To było moje pierwsze podejście. Jaki błąd popełniłam? Zgasł mi silnik przy ruszaniu do przodu na łuku. Dałam za mało gazu i miałam chyba mniejsze obroty silnika niż w aucie kursowym. Kompromitacja... całą drogę do domu płakałam, ewidentny brak talentu do bycia kierowcą
ojjjj to dopiero 1 raz....bedzie dobrze to nie mowi ze zgaslo ci Auto to juz masz nie miec talentu do jazdy

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Ja jestem jakaś dziwna Nie dodaje w ogóle gazu na łuku. Jadę na półsprzęgle.
ja tez nie dodawalam tylko tak jak ty

Cytat:
Napisane przez wrona92 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM

miałam boskiego egzaminatora pomagał mi wycofywać z parkowania bo mi drzewo zasłaniało widok

a powiedzcie mi co teraz ? tzn zdałam w środę a jutro będę w swoim mieście zatem czy mogę iść do starostwa zapłacić za prawko ? Co muszę ze sobą zabrać ?
i Olwika-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 20:55   #312
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

mraleczka - o 7.30 - już mi niedobrze z nerwów jutro puszczę pawia na egzaminatora hehe
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 20:56   #313
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja nie byłam w gruncie rzeczy mocno zestresowana. Było dużo osób czekających na egzamin. Większość miała już z co najmniej 4 podejścia. Ja z pierwszym podejściem byłam tam jedyna. Egzaminator trafił mi się w porządku.

Instruktor mówił mi, że jeśli na łuku nie strąci się pachołka to można łuk powtórzyć. Ale to nieprawda. Egzaminator z góry zaznaczył, że łuku się nie powtarza.

Ja na łuku chciałam ruszać jak przy normalnym ruszaniu. Nie chciałam jednak dodać zbyt wiele gazu, żeby silnik nie zawył, bo wiedziałam, że to też mogą uznać za błąd. Dałam zbyt mało gazu, no i te obroty silniki były mniejsze niż w aucie, którym jeździłam. Było słychać, że silnik wolniej pracuje. Ja byłam tak zajęta ustawianiem lusterek, włączaniem świateł mijania, zwalnianiem ręcznego, zapinaniem pasów, że... zapomniałam o spojrzeniu na obrotomierz. Wtedy być może gazu byłoby więcej. Tak to - obciach na maksa. Nawet nie ruszyłam z koperty
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 20:56   #314
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wrona92 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM
GRATULUJĘ!
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 21:00   #315
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ale jeśli ruszacie na pół-sprzęgle i nie dodajecie gazu to silnik Wam nie gaśnie?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Mam na myśli ruszanie na łuku z koperty.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 21:04   #316
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

mam pierwszą jazdę za sobą z mamą
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 21:05   #317
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

ja na łuku zawsze ruszam jak normalnie czyli sprzęgło i gaz a potem jak już dojeżdżam do zakrętu przodem to samo półsprzęgło pracuje no i oczywiście przy jeździe do tyłu też już tylko sprzęgłem sobie operuję
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 21:20   #318
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość

Instruktor mówił mi, że jeśli na łuku nie strąci się pachołka to można łuk powtórzyć. Ale to nieprawda. Egzaminator z góry zaznaczył, że łuku się nie powtarza.
nie można powtórzyć łuku jeśli potrącisz pachołek albo przejedziesz linię.

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Ale jeśli ruszacie na pół-sprzęgle i nie dodajecie gazu to silnik Wam nie gaśnie?
ja przez cały kurs i 3x egzamin nigdy nie dodawałam gazu na łuku (i na 5 i 6biegowej yarisce). Lekko popuszczałam sprzęgło i z prędkością ok. 5-6km/h robiłam łuk :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 21:27   #319
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny idę jutro jednak na 8 na jazdy bo po 21 zadzw. mój instruktor i oburzony, że na 11 mem egz. i z wywieszonym jęzorem będę leciała i z puszki do puszki przechodziła jak określił samochód. Podniósł mi trochę ciśnienie i wolałabym chyba trochę bardziej mieć z jego zastępcą no ale niech już tak będzie.

Ja łuk z moim instruktorem robiłam na półsprzęgle, a zastępca mówi, że lepiej trochę gazu na początku. I w sumie nie wiem jak lepeij na egz. bo nie wiadomo na jaki samochód się trafi. Mi z gazem raz zgaśnie innym razem nie i bądź tu mądra....

Idę do łazienki i spać jeszcze sprawdzę jak na 8 dojechać żeby się nie spóźnić przez korki, które pewnie będą.
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 21:30   #320
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

nie denerwuj się! ja jutro chyba z nas najwcześniej jadę? o 7 mam termin... POWODZENIA!!! i do usłyszenia (obyśmy miały co świętować)
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:14   #321
crayon18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 94
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny trzymam za Was kciuki!!!!
crayon18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:45   #322
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cześć miśki! ;*
ja co prawda zdałam już swój egzamin rok temu i teraz już mogę swobodnie jezdzić sama, ale tak fajnie wrócić do tematu prawka.
ktoś mi kiedyś powiedział, ze egzamin to większy stres niż matura i w moim przypadku to się sprawdziło.
trzymam za Was kciuki, aby się udało jak najmniej pieniędzy dać tym wstręciuchom z Mordów i Wordów
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:57   #323
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mraleczka Pokaż wiadomość
Inga21 jak jutro wszystkie zdamy to uwierzę w cuda i Ty nie będziesz miała innego wyjścia tylko będziesz musiała zdać! Czy Ty podchodziłaś już do egzaminu czy w VI kończy Ci się kurs i jazdy?
Dopiero wtedy kończy mi się kurs i jazdy niby beznadziejnie że muszę tyle czekać, ale z drugiej strony tak mi się fajnie z instruktorem jeździ że mógłby mi tak zawsze podczas jazdy podpowiadać może uda mi się go jakoś zbajerować i przyspieszę jakoś terminy moich jazd




Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
mraleczka - o 7.30 - już mi niedobrze z nerwów jutro puszczę pawia na egzaminatora hehe
Próbowałaś brać coś na uspokojenie? Zwykle nie jestem za tym, żeby coś zażywać ale jak się aż tak stresujesz to może byłoby warto? Dobrze że masz tak wcześnie, nie będziesz musiała się denerwować cały dzień. Trzymam kciuki



Tyle osób jutro zdaje! wszystkim życzę powodzenia, mam wolny dzień więc tym bardziej będe trzymała kciuki, nie dajcie się egzaminatorowi i temu beznadziejnemu łukowi
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 06:01   #324
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja robiłam łuk na półsprzęgle. Na początku z gazem, ale nie mogłam opanować samochodu. Dopiero I. wytłumaczył, że na łuku samochód ma się toczyć i faktycznie wychodził bez problemu. Na egzaminie z kolei miałam moment krytyczny: podczas cofania już przy końcówce baaaardzo wolno zaczął mi jechać, na pograniczu zatrzymania właśnie. Zaczęłam popuszczać to sprzęgło coraz bardziej i bardziej, ale w pewnym momencie wpadłam panikę, bo wystraszyłam się, że zgaśnie. Mimo mojej litani, nie chciał za nic szybciej ruszyć, więc zaryzykowałam i dałam gazu. Idealnie, na szczęście, zatrzymałam się w kopercie. Ale miałam wizję oblanego egzaminu.

Trzymam kciuki!
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 08:31   #325
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Powodzenia dla zdających
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 08:35   #326
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wrona92 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM

miałam boskiego egzaminatora pomagał mi wycofywać z parkowania bo mi drzewo zasłaniało widok

a powiedzcie mi co teraz ? tzn zdałam w środę a jutro będę w swoim mieście zatem czy mogę iść do starostwa zapłacić za prawko ? Co muszę ze sobą zabrać ?
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Ale jeśli ruszacie na pół-sprzęgle i nie dodajecie gazu to silnik Wam nie gaśnie?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Mam na myśli ruszanie na łuku z koperty.
Nie gaśnie mi w ogóle. Mnie egzamin czeka za tydzień. Na samą myśl robi mi się niedobrze.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 08:38   #327
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny czekam czekam

Pierwsza jazda za mną Astra a Corsa niebo a ziemia... walnełam w żywopłot bo nie byłam przyzwyczajona do tak długiej maski ;p i za późne hamowanie

ale mama mówi, że muszę wyczuć autko i stres zrobił swoje :d potem już było ok
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 09:04   #328
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Odp: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

No właśnie, egzaminy o 7 a wy dalej nic nie piszecie! Czyźby tak dobrze źe o nas zapomniałyście i świętujecie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 09:04   #329
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny melduję wykonanie zadania!!!

ZDAŁAM

z nerwów nie spałam pół nocy, ostatecznie stres obudził mnie o 4:30 i już nic ze spania nie było.. no ale do rzeczy
niestety w moim przypadku powiedzenie, że połowa sukcesu to dobry egzaminator to 100% prawdy. Trafiłam na super człowieka!!!
już na placu był taki serdeczny, że jakoś łuk za pierwszym razem zrobiłam, potem górka i wsiadł do samochodu i mówi, że pojedziemy sobie zaraz na miasto., ale tak patrzy na niebo i mówi: coś ta pogoda dzisiaj dziwna, jakaś widoczność nie najlepsza a ja tak go słucham i nagle EUREKA! ŚWIATŁA!!! zapomniałam z tych nerwów włączyć mijania i gdyby nie jego "podpowiedź" to mogłam się już pożegnać z egzaminem a tak niby gadką o pogodzie dał mi cynk
na mieście było suuuuuuuper! ja uwielbiam jeździć więc każda jazda to frajda ale dzisiaj ponieważ mnie nie stresował jak ten ostatni to sobie jechałam tak jak zawsze. Komendy dawał zawsze odpowiednio wcześnie i nawet z wyprzedzeniem o jedną czyli przykładowo mówił, że na następnym skrzyżowaniu skręcimy w prawo a potem będziemy skręcać w lewo, dzięki czemu mogłam sobie dłuższą trasę zaplanować i nie bałam się, że mi nagle z czymś wyskoczy. Parkowanie też mi ułatwił bo jak wjechaliśmy sobie w taką małą uliczkę to powiedział mi abym się nie rozpędzała za bardzo bo zaraz sobie poszukamy miejsca do zaparkowania. Parkowanie miałam prostopadłe w prawo i tym razem wyszło(z małą korektą) bez problemu
Najlepiej, że już widzę, że zjeżdżamy do ośrodka więc pytam"co? już koniec?" a on na to się śmieje i mówi: a co chce Pani jeszcze pojeździć? a ja że tak! bo lubię jeździć więc jeśli mnie uspokoi i powie, że zdałam to możemy jechać dalej
w sumie jeździłam jakieś 45 minut.

Mam nadzieję, że dzisiaj będziemy opijać więcej niż jedno zdane prawko

Trzymam kciuki za resztę!!!

i wielkie dzięki za Wszystkie dziewczyny, które nas wspierały i nadal wspierają!!!
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 09:10   #330
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

to teraz będziemy oblewać plastiki
ja swojego na dobre nie oblałam ale ciotunia sprezentowała mi jakiś "siarczan" który mi nie smakował ale liczy się gest
z mamą to sobie mogłam pozwolić ale z tatą będzie oj... jak egzamin ;p

a gdzie zdajecie w ogóle? jak ktoś chce info o Siedlcach to ja z chęcią pomogę


a i oczywiście gratuluję!
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 15:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.