Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 11:39   #301
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
minutnik na pewno empik, pewnie pepco też

dzięki!
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 12:32   #302
Kiniadc
Raczkowanie
 
Avatar Kiniadc
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Poszukuję zwykłej małej czarnej, takiej klasycznej, beż żadnych udziwnień Widziałyście może gdzieś ostatnio taką?
Kiniadc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 12:50   #303
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Otwarty optyk w centrum? muszę pilnie kupić soczewkę

nieaktualne, pójdę do VE, może nie zedrą ze mnie
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2014-06-21 o 13:04
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 13:24   #304
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

farbuje któraś z was sama włosy na blond?
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 13:36   #305
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez Kiniadc Pokaż wiadomość
Poszukuję zwykłej małej czarnej, takiej klasycznej, beż żadnych udziwnień Widziałyście może gdzieś ostatnio taką?
w Plazie widziałam, tylko problem w tym., że nie pamiętam w którym sklepie Byłam w orsay, H&M, stradivariusie,monnari, promod i cubusie więc najprawdopodobniej w ktorymś z nich
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 16:44   #306
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

poszukuję dobrej kosmetyczki, zależy mi na zabiegu uszczelniającym naczynka na twarzy, doradzi coś itp. plus regulacja brwi, taka co nie zrobi cienkich paseczków i innych okropności (mam dosyć 'trudne' brwi, rosną raczej prosto i ciężko je ogarnąć.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 18:47   #307
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Poszukuję jakiejś baardzo dobrej pizzerii w Lublinie otwartej wieczorami w niedzielę
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 19:04   #308
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Poszukuję jakiejś baardzo dobrej pizzerii w Lublinie otwartej wieczorami w niedzielę
giuseppe na hipotecznej

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

albo Auriga (ale chyba nazwa się ostatnio zmieniła), na Okopowej, tam gdzie Sanitas
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 19:35   #309
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Poszukuję jakiejś baardzo dobrej pizzerii w Lublinie otwartej wieczorami w niedzielę
Ja zamawiam pizzę tylko z Plackarni, ale nigdzie nie mogę znaleźć godzin otwarcia
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 20:56   #310
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Red face Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Widziałyście gdzieś może legginsy moro? Wiem, że ten szał na nie minął ale teraz mi są potrzebne . Szukałam po wszystkich galeriach i nie ma.


Cytat:
Napisane przez Olvnia Pokaż wiadomość
Moje pytanie tym razem nie do końca związane z tematem wątku,bo nie chcę nic kupować,a jedynie wypożyczać. Może jednak któraś z Was doradzi,która biblioteka w Lublinie jest najlepiej wyposażona? W której można dorwać jakieś względne nowości? Zazwyczaj chodziłam do filii na Żelazowej Woli,ale teraz jest mi tam zupełnie nie po drodze,najlepsza by była jakaś w centrum.
Nie wiem jak w centrum, ale polecam Biblio


Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w którymś Rossmanie jest ta "słynna" odżywka Nivea Long Repair (tylko nie maska, a właśnie odżywka)? Pomijając promocję na Nivea obecnie, nawet nie ma po niej śladu w postaci pustego miejsca, wszędzie są te pozostałe rodzaje - dajmond glos i te inne :P Czy ona w ogóle jeszcze istnieje?
Nie wiem, czy dalej cię to interesuje, ale sama jej szukałam wszędzie. W końcu trafiłam na nią w Tesco, akurat jest teraz za około 7 zł.
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.

Edytowane przez nadzieja__
Czas edycji: 2014-06-22 o 00:38
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 22:12   #311
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Polećcie dobrą restaurację w centrum. Zawsze jadam w Giuseppe także może czas na zmiany
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 22:17   #312
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Moze Toskania?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 07:29   #313
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dalej cię to interesuje, ale sama jej szukałam wszędzie. W końcu trafiłam na nią w Tesco, akurat jest teraz za około 7 zł.
A ja kupiłam w Hebe, ale dziękuję Dobrze wiedzieć. Swoją drogą nadal się dziwię, że tak nagle znikła z Rossmanów
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 11:14   #314
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Szukam cielistego topu, najlepiej nie ze stuprocentowej bawełny, lecz z jakiejś śliskiej, nie grzejącej tkaniny. Prawdopodobnie przejdę się po Plazie i nie wiem, może rzuciło Wam się w oczy coś takiego? Szukać raczej w sieciówkach czy bardziej bieliźnianych sklepach?

Kupiłam sobie piękną bluzkę z myślą o obronie, niestety okazało się, że mocno prześwituje i cielisty stanik, który posiadam nieładnie się odznacza (raczej jego krawędź, ma dość płytkie miseczki, jeśli można tak powiedzieć). Czy może zamiast topu lepiej poszukać lepszego stanika, z bardziej zabudowaną miseczką? Ten, który posiadam podrzucam w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (11,3 KB, 16 załadowań)
aimra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 18:05   #315
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

zobacz w H&M kiedyś kupiłam taki cielisty, basicowy top za 24 zł
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 18:47   #316
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Zwykłe topy (choć w sumie to chyba bokserka) są jeszcze w orsay http://www.orsay.com/pl-pl/sale-1/ko...-10470426.html
a takie na ramiączkach, ale ze śliskiego materiału - w medicine http://wearmedicine.com/bez-rekawow,...-267397-p.html
__________________


Edytowane przez ygerna
Czas edycji: 2014-06-22 o 18:49
ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 19:15   #317
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
zobacz w H&M kiedyś kupiłam taki cielisty, basicowy top za 24 zł
Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
Zwykłe topy (choć w sumie to chyba bokserka) są jeszcze w orsay http://www.orsay.com/pl-pl/sale-1/ko...-10470426.html
a takie na ramiączkach, ale ze śliskiego materiału - w medicine http://wearmedicine.com/bez-rekawow,...-267397-p.html
ooo, właśnie chodzi mi o coś takiego jak ten top z medicine, ale żeby był cielisty bo widzę tylko biały. ktoś gdzieś widział? ten z orsay nawet niegłupi, ale chyba lepszy by był na cienkich ramiączkach. dzięki dziewczyny
aimra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 19:35   #318
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
ooo, właśnie chodzi mi o coś takiego jak ten top z medicine, ale żeby był cielisty bo widzę tylko biały. ktoś gdzieś widział? ten z orsay nawet niegłupi, ale chyba lepszy by był na cienkich ramiączkach. dzięki dziewczyny
Zobacz na ruskiej. Jest bardzo duży wybór takich na cienkich ramiączkach jak i na grubszych. Cieliste też są takie jasna bardzo brzoskwinia. Ja kupiłam za 8 zł właśnie tą brzoskwinię, mam bardzo jasną karnację i jest akurat. Noszę pod prześwitujące bluzki. Ceny 8-10 zł za sztukę.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 20:17   #319
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Zobacz na ruskiej. Jest bardzo duży wybór takich na cienkich ramiączkach jak i na grubszych. Cieliste też są takie jasna bardzo brzoskwinia. Ja kupiłam za 8 zł właśnie tą brzoskwinię, mam bardzo jasną karnację i jest akurat. Noszę pod prześwitujące bluzki. Ceny 8-10 zł za sztukę.
Ooo, dziękuję nie pomyślałam o tym.. a w której części dokładnie? Byłam tam raz i ciężko mi było się połapać, nie ogarniam tego miejsca
aimra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 21:27   #320
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

dzisiaj widziałam takie topy i koszulki w pepco ( taniocha raczej), ale chyba nie było cielistych zn nie szukałam specjalnie, ale widziałam że białe i szare były, cieliste nie rzucyły mi się w oczy
Zobacz jeszcze topy z Mango http://shop.mango.com/PL/kobieta/odziez/koszulki-i-topy

o np taki:
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1403468633554

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2014-06-22 o 21:36
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 21:28   #321
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Ooo, dziękuję nie pomyślałam o tym.. a w której części dokładnie? Byłam tam raz i ciężko mi było się połapać, nie ogarniam tego miejsca

Byłam kilka tygodni temu, przeraziło mnie to miejsce, ale topów rzeczywiście od groma Tam w tej części nie przy Lubartowskiej, tylko bliżej liceum Sempołowskiej, na Szkolnej, końcowa część targu, na górce.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 23:49   #322
maueczarne
Raczkowanie
 
Avatar maueczarne
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 356
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Ja kupiłam kiedyś w Mango dokładnie taki top http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1403476808525 I on jest właśnie śliski, dzięki czemu bluzka "nie zaczepia się" o top i ładnie leży. Tylko kolorystyka ograniczona. Ja mam ten różowy, który jest w rzeczywistości bladym różem i pod większość bluzek nadaje się. Z braku laku można i biały brać.

Moim zdaniem nie kupuj bawełnianych, bo cienkie bluzki nie układają się na nich dobrze. Musi być z większą domieszką sztucznego. Ideałem byłaby fajna wiskoza, bo ta porządniejsza wiskoza fajnie się nosi.
__________________
My eyes are green cause I eat a lot of vegetables.
maueczarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 06:41   #323
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Ooo, dziękuję nie pomyślałam o tym.. a w której części dokładnie? Byłam tam raz i ciężko mi było się połapać, nie ogarniam tego miejsca
Chyba się ten targ nazywa Nowy Targ Na Ruskiej (ale pewna nie jestem). Wchodzi się od góry za dworcem PKS Nie ten, gdzie są też warzywa. Dziewczyny z wątku Ci pewnie lepiej wytłumaczą Bo ja jestem bardzo kiepska w tłumaczeniu kierunków
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 08:41   #324
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Nowy targ jest tam gdzie kiedys busy odjezdzaly jak idziesz od tysiaclecia zdluz dworca musisz skrecic za dworcem i jak masz te siedzenia przy ogrodzeniu to wchodzisz przed nimi w to ogrodzenie i jestes na nowej czesci. Bedziesz widziala jak bedziesz szla wzdluz dworca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 09:00   #325
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś w jakiej cenie w sławexie można kupić damskie perfumy adidasa? Słyszałam, że są ale w ich ofercie na allegro nie mogę znaleźć. Lub może znacie inne miejsce w którym można kupić tanio damskie perfumy adidasa?
Ponawiam, wie ktoś?
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 10:39   #326
isztwan58
Raczkowanie
 
Avatar isztwan58
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

czy widziała któraś z was koszulki męskie z logiem guns n' roses? wiem, że są na allegro, ale potrzebuję ich na już
isztwan58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 11:24   #327
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
dzisiaj widziałam takie topy i koszulki w pepco ( taniocha raczej), ale chyba nie było cielistych zn nie szukałam specjalnie, ale widziałam że białe i szare były, cieliste nie rzucyły mi się w oczy
Zobacz jeszcze topy z Mango http://shop.mango.com/PL/kobieta/odziez/koszulki-i-topy

o np taki:
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1403468633554
w pepco kojarzę białe, czarne i szare, cielistych chyba nie ma. ale ta z mango jest super

Cytat:
Napisane przez _Juliette_ Pokaż wiadomość
Byłam kilka tygodni temu, przeraziło mnie to miejsce, ale topów rzeczywiście od groma Tam w tej części nie przy Lubartowskiej, tylko bliżej liceum Sempołowskiej, na Szkolnej, końcowa część targu, na górce.
tylko czy na targu dostanę takie ze śliskiego materiału? czy same bawełniane? zwróciłaś może uwagę?

Cytat:
Napisane przez maueczarne Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kiedyś w Mango dokładnie taki top http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1403476808525 I on jest właśnie śliski, dzięki czemu bluzka "nie zaczepia się" o top i ładnie leży. Tylko kolorystyka ograniczona. Ja mam ten różowy, który jest w rzeczywistości bladym różem i pod większość bluzek nadaje się. Z braku laku można i biały brać.

Moim zdaniem nie kupuj bawełnianych, bo cienkie bluzki nie układają się na nich dobrze. Musi być z większą domieszką sztucznego. Ideałem byłaby fajna wiskoza, bo ta porządniejsza wiskoza fajnie się nosi.
właśnie bawełna mnie nie interesuje, pewnie bym się w niej ugotowała na pewno zajrzę do mango, żeby tylko jeszcze takie były

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Chyba się ten targ nazywa Nowy Targ Na Ruskiej (ale pewna nie jestem). Wchodzi się od góry za dworcem PKS Nie ten, gdzie są też warzywa. Dziewczyny z wątku Ci pewnie lepiej wytłumaczą Bo ja jestem bardzo kiepska w tłumaczeniu kierunków
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nowy targ jest tam gdzie kiedys busy odjezdzaly jak idziesz od tysiaclecia zdluz dworca musisz skrecic za dworcem i jak masz te siedzenia przy ogrodzeniu to wchodzisz przed nimi w to ogrodzenie i jestes na nowej czesci. Bedziesz widziala jak bedziesz szla wzdluz dworca
dzięki dziewczyny za wskazówki
aimra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 12:47   #328
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Przypomniałam sobie, że mam z pepco top. Taki za 6 zł, bo była przecena, kolor malinowy. Nie pamiętam czy były białe, ale ten jest bawełniany, a nie śliski. Osobiście polecam te z orsay (ja mam ze 2 i moja mama też) lub ten z medicine.
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 13:02   #329
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Dziewczyny, potrzebuje czarnych butow na obcasie. Obcas dosyc wysoki, na pewno > 7 cm i nie zabojcza szpila, raczej grubszy obcas, moze slupek. Zwykle czolenka. Bez cwiekow, kwiatow, motyli, brokatu, dzetow i tego typu zbednych udziwinien. Paradoksalnie, im rzecz prostsza i bardziej klasyczna, tym gorzej to znalezc
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 13:21   #330
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 9

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje czarnych butow na obcasie. Obcas dosyc wysoki, na pewno > 7 cm i nie zabojcza szpila, raczej grubszy obcas, moze slupek. Zwykle czolenka. Bez cwiekow, kwiatow, motyli, brokatu, dzetow i tego typu zbednych udziwinien. Paradoksalnie, im rzecz prostsza i bardziej klasyczna, tym gorzej to znalezc
ja kupiłam w Zarze za 199 teraz skórzane ale obcas moze dla niektórych być zbyt masywny, mi jak najbardziej odpowaida, wysokość 10cm

http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...edProduct=true
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-08 19:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.