Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 16:32   #301
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Na stronie policji nadal widnieje jako zaginiona
http://www.policja.waw.pl/portal/pl/...raczynska.html

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
z komentarzy
To faktycznie trochę dziwne zmieniać imię i nazwisko w dorosłym życiu, i to jeszcze pracując...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:34   #302
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

dziwne to,z jednej strony może ona go po prostu zostawiła,wyjechała,chcia ła zacząć nowe życie a on uznał że ktoś ja porwał? (skoro powiedziała ''przepraszam ze nie porozmawialismy'' i wyłączyła kom)ALBO dobrze wie ze nikt jej nie porwał ale chce koniecznie dowiedziec sie gdzie jest i potrzebna mu kasa na detektywa? dziwne jest to że nikt z rodziny w tej sprawie nie zabiera głosu.

No bo chyba razem tego nie uknuli?chociaz wszystko możliwe,tak jak któras z was napisała może to byc drugi Sosnowiec...

A jeszcze jedna sprawa mi przyszła do głowy,może zadawał sie z podejrzanymi typami,wiecie nie oddana kasa..oni ją porwali i on dobrze wie kto, ale wie tez że musi im dać kase a jednocześnie uznali że nie będą nagłaśniac bo tamtym to nie na ręke?
ee chyba sie zagalopowałam
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:36   #303
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

A moze to on byl jej alfonsem i chciala sie od niego oderwac?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:40   #304
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Mneme Pokaż wiadomość
Był na 100%, nawet w dalszym ciągu w google wyskakuje jako stary post, jednak na stronie info już nie ma.

Dane usuwane są w przypadku odnalezienia osoby (np. powrót do domu, kontakt z jej strony i prośba o zaprzestanie poszukiwań), w przypadku zgłoszenia się tej osoby na policję (lub jej odnalezienia przez policję) i poproszenia o nie informowanie chłopaka/męża/dzieci/rodziny, czy kogokolwiek kto angażuje się w poszukiwania... lub w przypadku innych "spraw policyjnych", które tu możemy raczej wykluczyć, bo Monika nagle nie została przecież o coś oskarżona (jak zakładam), żeby jej wizerunek musiał przestać być pokazywany publicznie.
To co obstawiamy?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:41   #305
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
A moze to on byl jej alfonsem i chciala sie od niego oderwac?
na stronie faktu ktoś napisał ze może ją sprzedał i udaje że szuka dla niepoznaki...ale to już takie domysły a tak naprawde nikt nie wie przecież,sprawa jest baardzo dziwna i coraz bardziej coś mi tu śmierdzi
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:43   #306
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4987962 3]bez przesady, ja często (jak wyskakuję gdzieś na kilka/kilkanaście minut) zostawiam torebkę w aucie jak wiem, że pieniądze/dokumenty nie będą mi potrzebne, za to przeważnie właśnie zabieram telefon
także ja nie widzę w tym nic dziwnego [/QUOTE]
A ja zawsze mam przy sobie torebkę, bo w niej mam portfel (pieniądze, karta do bankomatu, dokumenty), klucze do domu. Nigdy nie zostawiam torebki bez opieki (nie z powodu jakiegoś przywiązania do niej :P, ale dla własnego bezpieczeństwa).
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:47   #307
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Coś czuję, że będzie drugi Sosnowiec

Wszystko mi śmierdzi w tej sprawie i z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że nikt obcy/przypadkowy nie zrobił jej krzywdy. Albo wspólnie to wymyślili albo on ma związek z tą sprawą.

Jak słyszę, że ta jej rura w sypialni to sport i dyscyplina olimpijska trochę teges Rura zamontowana w sypialni, foty w bieliźnie, buty striptizerek. Mam koleżanki, które trenuje pole dance, ale mają wstawione zdjęcia z sali treningowej w spodenkach, a nie w cielistych majtach w pełnym rozkroku
Jak dla mnie to jest tyle rzeczy, które wskazują, że mogłaby być prostytutką:
- miejsce zaginięcia,
- "luźny" stosunek do swojego ciała - lubiła wstawiać foty w bieliźnie, widać też, że jarały ją komentarze napalonych facetów na fejsie, no i ta nieszczęsna rura,
- trochę "tandetny" wizerunek,
- dziwne towarzystwo, wulgarni znajomi, koksy,
- chyba niezbyt dobre stosunki z rodziną,
- brak "konkretnego" zawodu, pracy - nikt do końca nie wie gdzie pracowała, czy była trenerką zawodowo, czy też ta tancerką. Nie widać, żeby pracowała jako księgowa, ekspedientka, dentystka itepe, więc to rodzi spekulacje czy te rury i siłownie to hobbystycznie czy zawodowo czy tez dorabiała inaczej.
Nie mogę czytać komentarzy jej/ich znajomych, bo jak dla mnie to jest tak rynsztokowe towarzystwo, że nie chciałabym mieć z nimi nic wspólnego. Jak jeszcze gdzieś przeczytałam, że znają się z Lubertową to już w ogóle
Jak zaginęła Iwona Wieczorek to już na drugi dzień było wiadomo z kim poszła, gdzie poszła, a tu ta tajemnicza "koleżanka" o której nic nie wiadomo - co to za laska ? Przyjaciółka czy jakaś koleżanka z podstawówki ? Skąd się dowiedzieli, że ona ją widziała ? Dzwoniła do niego ? Poszła sama na policję ?
Nie podali nawet koloru/marki auta, co ułatwiłoby choć trochę poszukiwania.
A ten na pewniaka krzyczy w Superexpresach, że mu kobietę porwali - gdyby tak było, policja w życiu nie pozwoliłaby mu tego tak nagłaśniać. I na okup nie zbiera się prawdziwej forsy
A właśnie, to on w końcu jest tym policjantem czy nie ? I ta zmiana nazwiska Tak jakby chciał być bardziej "rozpoznawany" Bo jednak imię Albert jest bardziej charakterystyczne, niż Krzysztof...

Idac tym tokiem myslenia to polowa dziewczyn to prostytutki.. Ja tez man luzny stosunek do ciala i szukam wlasnie rury do tanca, chce zaczac cwiczyc pole dance i miec w sypialni rure do tanca, i jestem prostytutka?

Ja czesto zostawiam torebke w aucie, karte bankomatowa mam w telefonie a telefon zawsze przy sobie. Moze ona tez jakas gotowke czy jedna karte miala przy sobie. Dziwna ta sprawa ogolnie...
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 16:48   #308
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Faktycznie, dziwne to wszystko. Ogladalyscie moze "Sypiajac z wrogiem" z Julia Roberts? Moze to cos podobnego?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:48   #309
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Albert na fejsie napisał: Z uwagi iż zbiórka pieniędzy nie przynosi efektów, kolejna zbiórka odbędzie się za pośrednictwem oficjalnej określonej fundacji. Jak narazie żadnych wieści na temat Moniki nie ma. A tylko na samym fb nie mam czasu siedzieć i odpisywać wszystkim. Staram się teraz już dużo robić w tej sprawie też poza światem wirtualnym.
No ja jestem ciekawa jak on na odległość prowadzi te poszukiwania. Ktoś do niego zadzwoni i powie, że widział podobną dziewczynę do Moniki i...? Albert jedzie do Warszawy,żeby to sprawdzić? Wysyła znajomych i inne delegacje? Kto ogląda monitoringi? Bo policja to swoją drogą, ale potrzebne jest też potwierdzenie, że to na pewno ta osoba.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:49   #310
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Może zostawiła dokumenty, bo miała nowe fałszywe i ten ktoś z kim pojechała je przywiózł
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:58   #311
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

no ale zobaczcie jedzenie na patelni,niedopita kawa. Jedzie, zostawia torebke w samochodzie i wychodzi tak jakby ktos zadzwonił i ona była ptzygotowana że idzie tylko NA CHWILE do tego samochodu...niewyglada mi to na to ze uciekła bo wziełaby dokumenty (chyba że jest tak jak napisała beautyq)

a jest tak możliwość że np.znajduje sie ciało zaginionej/zaginionego ale rodzina sobie nie zyczy żeby informować o tym ludzi i nie mówi sie o tym?
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 16:59   #312
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
No ja jestem ciekawa jak on na odległość prowadzi te poszukiwania. Ktoś do niego zadzwoni i powie, że widział podobną dziewczynę do Moniki i...? Albert jedzie do Warszawy,żeby to sprawdzić? Wysyła znajomych i inne delegacje? Kto ogląda monitoringi? Bo policja to swoją drogą, ale potrzebne jest też potwierdzenie, że to na pewno ta osoba.
W komentarzach pojawiło się nawet, że ten jej narzeczony jest policjantem. Gdyby to okazało się prawdą, byłabym tym bardziej zdziwiona...

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
no ale zobaczcie jedzenie na patelni,niedopita kawa. Jedzie, zostawia torebke w samochodzie i wychodzi tak jakby ktos zadzwonił i ona była ptzygotowana że idzie tylko NA CHWILE do tego samochodu...niewyglada mi to na to ze uciekła bo wziełaby dokumenty (chyba że jest tak jak napisała beautyq)

a jest tak możliwość że np.znajduje sie ciało zaginionej/zaginionego ale rodzina sobie nie zyczy żeby informować o tym ludzi i nie mówi sie o tym?
Ale to się kompletnie nie pokrywa z tym, co mówił wcześniej. Twierdził, że była ze znajomymi na spotkaniu i po tym spotkaniu poszła pod Marriot, bo chyba tam zostawiła samochód (?). Wygląda na to, że idąc na spotkanie ze znajomymi już zostawiła sobie to jedzenie i kawę. Wiedziała, że wychodzi na jakiś czas.

Edytowane przez carpediem
Czas edycji: 2015-01-22 o 17:02
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:01   #313
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Mnie dziwi brak informacji które można ujawnić zainteresowaną i niosącą cheć pomocy opinię publiczną. W przypadku Iwony sprawa była również medialna ale i policja mówiła co mogła,mama Iwony również. Tutaj proszą o pomoc finansową, rozklejanie plakatów a szczegółów brak.
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:02   #314
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Dziewczyny, a z tym smsem to nie było przypadkiem tak, że on do niej dzwonił, ale odrzuciła czy tam gadali ze sobą i się rozłączyła i po tym napisała mu smsa, że "przepraszam, że nie porozmawialiśmy" ?
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:07   #315
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a z tym smsem to nie było przypadkiem tak, że on do niej dzwonił, ale odrzuciła czy tam gadali ze sobą i się rozłączyła i po tym napisała mu smsa, że "przepraszam, że nie porozmawialiśmy" ?
Tak facet twierdził - zadzwoniła do niego, usłyszał w słuchawce, że ktoś do niej mówi, a ona szybko się rozłączyła i po kilku minutach wysłała mu tego sms'a. Poza tym na portalach są podawane dwie wersje tej wiadomości: "Przepraszam, że nie porozmawialiśmy" i "Kochanie, przepraszam". Ponoć podczas rozmowy zdążyła mu powiedzieć, że zaraz wraca do domu.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:14   #316
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Jak ktoś już napisał, słowa "przepraszam, że nie porozmawialiśmy" mogły oznaczać po prostu "sorry, nie mogłam gadać" i w domyśle "odezwę się potem". Wydaje mi się jednak, że w takich sytuacjach piszemy raczej: "przepraszam, oddzwonię", albo "potem pogadamy". Zdanie "przepraszam, że nie porozmawialiśmy" zamyka temat. No ale może to moje zboczenie zawodowe (lingwistyczne :p).
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:17   #317
Oczy__duszy
Przyczajenie
 
Avatar Oczy__duszy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Tu sie nic kupy nie trzyma
A to biuro pierdzieli trzy po trzy "Kochani "na razie nieco się wstrzymać". Co będzie za chwilę zobaczymy. I chodzi tu tylko o dobro zaginionej."

Edytowane przez Oczy__duszy
Czas edycji: 2015-01-22 o 17:20
Oczy__duszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:26   #318
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
no ale zobaczcie jedzenie na patelni,niedopita kawa. Jedzie, zostawia torebke w samochodzie i wychodzi tak jakby ktos zadzwonił i ona była ptzygotowana że idzie tylko NA CHWILE do tego samochodu...niewyglada mi to na to ze uciekła bo wziełaby dokumenty (chyba że jest tak jak napisała beautyq)

a jest tak możliwość że np.znajduje sie ciało zaginionej/zaginionego ale rodzina sobie nie zyczy żeby informować o tym ludzi i nie mówi sie o tym?
Z tego co Albert mówił w wywiadach, to ona spotkała się ze znajomymi na mieście. Może była już spóźniona i wybiegła z domu nie dojadając i nie dopijając. A dopiero po spotkaniu ze znajomymi wsiadła do tego samochodu obcego. Ja to tak przynajmniej zrozumiałam.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:26   #319
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Poszukiwania wstrzymane, tekst o tym, że rozwieszanie plakatów jej szkodzi
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 17:28   #320
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Niezła telenowela się zrobiła... do tego mnie wciągnęła. No nic, zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:30   #321
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

A z tą niedopitą kawą i jedzeniem na patelni, to nie było info z faktu czy czegoś takiego? Wydaje mi się, że czytałam to na jakiejś średnio wiarygodnej stronie.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:32   #322
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Od wczoraj nie mogę kopiować tutaj treści z facebooka. Muszę sobie radzić w wordzie. Komentarze z FB tego CBŚ:

· Ej Adzia Ja mam nadzieje ze rzeczywiscie opublikujecie jeszcze jakies informacje na temat Pani Moniki, bo na rodzine to jakos nie licze. Dziwni ludzie. A ze ta sprawa nie jest typowym zaginieciem to wiedzialam od poczatku.
Lubię to! · Odpowiedz · 5 · 1 godz.
· Cywilne Biuro Śledcze Rodzina nie jest dziwna. Robi co trzeba. To w sprawie są wątki, które wymagają nieszablonowych działań i doskonałej wiedzy.
Lubię to! · 29 min
·
· Eva Goletz Rodzina tzn tez Pan Albert? Myslicie ,ze mozna mu zaufac i sie dolozyc do zbiorki na tego detektywa?
Lubię to! · 10 min
·
· Cywilne Biuro Śledcze To na nasze działania zbiera. Pewnych spraw nie da się sprawdzić bezpłatnie, paliwo, ludzie itd kosztują. Nikt nas nie dotuje niestety.
Lubię to! · 1 · 1 min · Edytowany
·
· Eva Goletz Bardzo dziekuje za odpowiedz,przynajmniej jedno sie wyklarowalo.
Lubię to! · 4 min
·
Cywilne Biuro Śledcze Ale ze zbiórką nie mamy nic wspólnego. Nie nasze konto i nie mamy kontroli nad pieniędzmi, które tam ewentualnie będą. Więc o zbiórkę proszę nas nie pytać.
Lubię to! · 4 min

· Eva Goletz Rozumiem,zbiera zeby zaplacic za wasza prace i inne koszty,a to skad wezmie ,gdzie zbiera juz was nie interesuje,normalne. Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam.
Lubię to! · 1 · 5 min
·
Cywilne Biuro Śledcze No nie do końca. "Brudnych" pieniędzy od gangsterów na przykład nie chcemy, nawet dużych.
Lubię to! · Przed chwilą · Edytowany



WTF ja się pytam?! Co to za biuro, kto je prowadzi i kto odpisuje na tym FB? Sugerują, że Albert chce pozyskać kasę z nielegalnych źródeł?

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2015-01-22 o 17:36
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:32   #323
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Mneme Pokaż wiadomość
Jak ktoś już napisał, słowa "przepraszam, że nie porozmawialiśmy" mogły oznaczać po prostu "sorry, nie mogłam gadać" i w domyśle "odezwę się potem". Wydaje mi się jednak, że w takich sytuacjach piszemy raczej: "przepraszam, oddzwonię", albo "potem pogadamy". Zdanie "przepraszam, że nie porozmawialiśmy" zamyka temat. No ale może to moje zboczenie zawodowe (lingwistyczne :p).
No mi też sie tak kojarzy,tak jakby zostawiła go,powiedziała mu to bez wyjaśnień i przeprosiła że nie porozmawiali o tym, tylko w ten sposób to sie skończyło..
a może ona uciekła z kimś i tyle,z jakimś facetem?chociaż nie wiem czemu, ale w ucieczke nie chce mi sie wierzyć,szkoda dziewczyny jak tak sie myśli co mogło sie zdarzyć...

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-01-22 o 17:37
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:33   #324
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Fb tego biura śledczego to jakaś kpina, prowadzona przez niepoważnych gimbusów W życiu nie zleciłabym czegokolwiek instytucji, która w ten sposób wyraża się do komentujących. Brak jakiejkolwiek powagi, jakby pisali sobie bloga o hodowli świnek morskich
__________________

01.07.2014 =>

Edytowane przez glamorous90
Czas edycji: 2015-01-22 o 17:35
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:35   #325
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A z tą niedopitą kawą i jedzeniem na patelni, to nie było info z faktu czy czegoś takiego? Wydaje mi się, że czytałam to na jakiejś średnio wiarygodnej stronie.
Ja dorwałam to info z Onetu - http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/t...orwania/1p7p6t
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:46   #326
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Dopiero doczytałam, on zbiera kasę dla tych cebeesiaków z fb ? Przecież to jakaś totalna głupota, Ci ludzie nawet wysłowić się nie potrafią. "Nieszablonowe działania", "doskonała wiedza", brudne pieniądze od gangsterów, wtf oni w ogóle wiedzą na czym mają polegać ich działania ?
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:52   #327
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Dopiero doczytałam, on zbiera kasę dla tych cebeesiaków z fb ? Przecież to jakaś totalna głupota, Ci ludzie nawet wysłowić się nie potrafią. "Nieszablonowe działania", "doskonała wiedza", brudne pieniądze od gangsterów, wtf oni w ogóle wiedzą na czym mają polegać ich działania ?
A kasy potrzebują niby dla ludzi i na benzynę... Żałosne... Pewnie żadnego kontaktu z policją nawet nie mają, żadnych pozwoleń i konkretnych możliwości.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 18:00   #328
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez carpediem Pokaż wiadomość
A kasy potrzebują niby dla ludzi i na benzynę... Żałosne... Pewnie żadnego kontaktu z policją nawet nie mają, żadnych pozwoleń i konkretnych możliwości.
Skrót mają za to fajny i chwytliwy
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 18:01   #329
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

,,Przykro to pisać, bo żal każdego człowieka. Poza tym nic nie jest jeszcze przesądzone. Ale gwoli prawdy, nie jest to żadna tancerka, tylko warszawska prostytutka. A właściwie piaseczyńska. Zaczynała swoją przygodę z tym zawodem w sękocińskich lasach jako tirówka, a od jakichś 3 lat codziennie w godzinach nocnych można ją było spotkać na rogu Wspólnej i Emilii Plater. Piszę, to bo sam byłem wielokrotnie jej klientem. Ludzie (wraz z jej rzekomym narzeczonym) płaczą, że biedna dziewczyna, ufna i niewinna wsiadła do samochodu jakiegoś złego człowieka, a teraz Bóg wie co się z nią dzieje. Może jest nawet...o zgrozo...wykorzystywana seksualnie!!! Otóż pragnę wszytkich poinformować, że między godziną 21 a 03 wsiadała na rogu wyżej wymienionych ulic, średnio co pół godziny do każdego zatrzymującego się samochodu i robiła z jego kierowcą bardzo brzydkie rzeczy. Oczywiście, jeśli kierowca dysponował odpowiednią ilością środków płatniczych) Co prawda jej "chłop", jak go pieszczotliwie określała, był strasznym ćwokiem, ale nie wierzę żeby nie wiedział czym się Monia trudni. Z tego co wiem, to żył z niej i to nieźle.Także bez hipokryzji i ściemniania proszę. Co nie zmienia faktu, że żal dziewczyny, bo fajna i inteligentna była. A mam nadzieję, że jest. Ale to było jej ryzyko zawodowe. "

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/t...orwania/1p7p6t
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 18:03   #330
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Dopiero doczytałam, on zbiera kasę dla tych cebeesiaków z fb ? Przecież to jakaś totalna głupota, Ci ludzie nawet wysłowić się nie potrafią. "Nieszablonowe działania", "doskonała wiedza", brudne pieniądze od gangsterów, wtf oni w ogóle wiedzą na czym mają polegać ich działania ?
Cywilne Biuro Śledcze jest marką agencji prasowo-doradczej "Fabryka Informacji"


201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-23 17:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.