Czy ludzie na Wizażu są niemili? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 15:18   #301
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Absolutnie nie szukam żadnych problemów u Ciebie, mam dość własnych
Mówię jedynie, że chyba zbyt lekko przypisujesz sobie cechy eksperta. Ale w sumie...nie moja rzecz.
Co do prawdy- ktoś kiedyś powiedział, że prawda jest jak pupa. Każdy ma swoją. Coś w tym jest. Jednak dziewczyny mają słuszność. Jeśli w jakimś wątku ktoś pisze o Tobie posty, które Ci się nie podobają to chyba tam powinnaś to jasno napisać. Tutaj połowa osób nie ma pojęcia, o jakie posty chodzi a drugiej połowie zapewne nawet nie chce się tego sprawdzać.
Ja nigdzie nie napisałam, że jestem ekspertem. Myślę, że to demonizujesz.
W sumie tu się z Tobą zgodzę z tym, że pisanie na zdziwieniowym chyba nie ma kompletnie sensu.
Zgłaszanie do modów też bo co moderator ma przewertować 5000 postów w którym co 2 czy 3 łamie regulamin?

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Boże, nie pisz o ludziach z ograniczoną wiedzą skoro nie umiesz nawet rozumieć postów na forach internetowych
przynajmniej z 5 dziewczyn na zdziwieniowym ma historie chorób psychicznych różnego kalibru, jedyne co było wyśmiewane to przekonanie, że choroba jest usprawiedliwieniem wszystkiego, każdej głupiej teorii
już tłumaczyłam o co chodziło z postem o gorszych dniach, ale aż normalnie go poszukam, bo i tak nie rozumiesz
Ja siebie nie usprawiedliwiam, znam siebie i wiem co mi jest a co nie, wiem jaka byłam, byłam osobą pracowitą i ambitną a od roku przerasta mnie wyjście samotne do centrum, od 3 lat siedzenie w sali z 10 osobami. Jeśli ktoś umie mimo tego pracować i studiować super, chylę czoła Ja osobiście nie potrafię i nie widzę tu nic zabawnego tak samo jak to, że biję innych fakt biłam miałam ataki furii, której nie byłam w stanie opanować, moi najbliżsi to rozumieją, nie szczycę się tym a poszłam na terapię i już tak nie robię.
No wiedzę jak się zachodzi w ciążę akurat mam. Jak się wyrabia figurki z gliny nie i nikogo oceniać w tym nie będę.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:20   #302
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

no akurat nie o to chodziło z tego co pamiętam, zwłaszcza wątpię, ze narcyzowa wyśmiewałaby takie problemy, zważywszy na to, że nigdy nie odmówiła mi wsparcia w takich kwestiach
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:28   #303
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
no akurat nie o to chodziło z tego co pamiętam, zwłaszcza wątpię, ze narcyzowa wyśmiewałaby takie problemy, zważywszy na to, że nigdy nie odmówiła mi wsparcia w takich kwestiach
Tobie może nie, ze mnie zrobiła osobę głoszącą po internecie leczenie nerwicy siłą woli bo czytałam i zachwalałam książkę Pawlikowskiej.
Inna z was albo też narcyzowa (nie pamiętam) śmiała się, że w psychiatryku testuję sobie avon.
Czego nigdy, nigdzie nie napisałam i aż mnie zatkało skąd ona bierze sobie takie rzeczy.
Mój wpis na blogu był raczej wyrzuceniem bólu, że muszę tam jechać, prowadziłam recenzję kosmetyków więc napisałam, że z przyjemniejszych rzeczy mam małe buteleczki kosmetyków (nie avon-u) które wypróbuję i napiszę co o nich sądzę Dlaczego? Bo musiałam skupić myśli w innym kierunku żeby jakoś to znieść.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:31   #304
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Ja nie jestem osobą, która sobie wymyśla czyjeś posty, bo i po co. Mam lepsze rzeczy do roboty, niż dorabianie sobie czegoś do czyiś postów.
To, że potem edytujesz je i wpisy na blogu i nie mam już dowodu na to, co kiedyś przeczytałam, to nie moja wina. Zresztą, ja nie muszę nikomu niczego udowadniać. Chcesz sobie płakać, jaka jestem zła i niedobra - rób to. Miód na moje uszy
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:32   #305
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Z ciekawosci spytam - wizaz to w takim razie Twoja metoda na ukojenie nerwow? Wyglada mi na to, ze kazdy dzien tutaj to dla Ciebie stres, wiec po co to robisz? Jak mi cos nie pasowalo to sie wylogowywalam na dluzej i tyle.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:38   #306
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Ja nie jestem osobą, która sobie wymyśla czyjeś posty, bo i po co. Mam lepsze rzeczy do roboty, niż dorabianie sobie czegoś do czyiś postów.
To, że potem edytujesz je i wpisy na blogu i nie mam już dowodu na to, co kiedyś przeczytałam, to nie moja wina. Zresztą, ja nie muszę nikomu niczego udowadniać. Chcesz sobie płakać, jaka jestem zła i niedobra - rób to. Miód na moje uszy
Cieszy Cię jak komuś zrobisz przykrość?

No nie wiem czemu tak robisz ale jednak robisz sorry ale byłam tego świadkiem i ofiarą (że się tak wyrażę) niczego nie edytowałam. Szkoda, że jako anonimowa osoba nie masz odwagi przyznać się do czegoś

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Z ciekawosci spytam - wizaz to w takim razie Twoja metoda na ukojenie nerwow? Wyglada mi na to, ze kazdy dzien tutaj to dla Ciebie stres, wiec po co to robisz? Jak mi cos nie pasowalo to sie wylogowywalam na dluzej i tyle.
Nie przesadzajmy, po przeczytaniu tego nie było mi miło ale też i nie miałam zepsutego humoru na dwa dni.
Zresztą udzielam się w wielu wątkach i nie każdy mnie zasmuca
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:38   #307
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Ja nigdzie nie napisałam, że jestem ekspertem. Myślę, że to demonizujesz.
W sumie tu się z Tobą zgodzę z tym, że pisanie na zdziwieniowym chyba nie ma kompletnie sensu.
Zgłaszanie do modów też bo co moderator ma przewertować 5000 postów w którym co 2 czy 3 łamie regulamin?

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



Ja siebie nie usprawiedliwiam, znam siebie i wiem co mi jest a co nie, wiem jaka byłam, byłam osobą pracowitą i ambitną a od roku przerasta mnie wyjście samotne do centrum, od 3 lat siedzenie w sali z 10 osobami. Jeśli ktoś umie mimo tego pracować i studiować super, chylę czoła Ja osobiście nie potrafię i nie widzę tu nic zabawnego tak samo jak to, że biję innych fakt biłam miałam ataki furii, której nie byłam w stanie opanować, moi najbliżsi to rozumieją, nie szczycę się tym a poszłam na terapię i już tak nie robię.
No wiedzę jak się zachodzi w ciążę akurat mam. Jak się wyrabia figurki z gliny nie i nikogo oceniać w tym nie będę.
borze, skończ. nikt nie chce czytać po raz milionowy o tobie i twoich problemach. załóż sobie taki wątek tematyczny, na którym będziesz pisała eseje na swój temat, co?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 15:39   #308
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Cieszy Cię jak komuś zrobisz przykrość?

No nie wiem czemu tak robisz ale jednak robisz sorry ale byłam tego świadkiem i ofiarą (że się tak wyrażę) niczego nie edytowałam. Szkoda, że jako anonimowa osoba nie masz odwagi przyznać się do czegoś
Wiesz, mam graniczne zaburzenie osobowości. To moja choroba, to nie ja

Mogę Tobie napisać to samo. Bo Twoje słowo przeciwko mojemu. Ja nie dowiodę teraz, że edytowałaś posty. Więc skończmy już tę bezsensowną gadkę na ten temat.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:43   #309
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Wiesz, mam graniczne zaburzenie osobowości. To moja choroba, to nie ja

Mogę Tobie napisać to samo. Bo Twoje słowo przeciwko mojemu. Ja nie dowiodę teraz, że edytowałaś posty. Więc skończmy już tę bezsensowną gadkę na ten temat.
A dlaczego nie dowiedziesz, że edytowałam?
Przecież pod każdym edytowanym postem jest napisane, że był edytowany i o której godzinie

Hmm nigdzie nie tłumaczę mojego zachowania na forum wobec innych osób moją chorobą.
Mówić możesz pod wpływem impulsu a na napisanie czegoś musisz poświęcić jakiś czas.

Edytowane przez MascarpOOne
Czas edycji: 2015-01-31 o 15:45 Powód: niesprecyzowana wypowiedź
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:46   #310
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
A dlaczego nie dowiedziesz, że edytowałam?
Przecież pod każdym edytowanym postem jest napisane, że był edytowany i o której godzinie

Hmm nigdzie nie tłumaczę mojego zachowania na forum wobec innych osób moją chorobą.
Mówić możesz pod wpływem impulsu ale kiedy coś napiszesz masz zajmuje Ci to dłużej niż kilka sekund i możesz się powstrzymać
Tak, będę teraz przekopywać tysiące Twoich postów żeby coś dowieźć. Już mówiłam, że nie muszę.

To była ironia. Ja w porównaniu do Ciebie mam jaja i potrafię wziąć na klatę swoje zachowanie, bez względu na to, czy wynika z mojego charakteru czy z mojego zaburzenia.
I tak, jestem wredną, niemiłą wizażanką. Bo taka jestem, a nie dlatego, że psychiatrzy dali mi usprawiedliwienie na bicie ludzi i ciągnięcie socjalu.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:47   #311
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Cieszy Cię jak komuś zrobisz przykrość?

No nie wiem czemu tak robisz ale jednak robisz sorry ale byłam tego świadkiem i ofiarą (że się tak wyrażę) niczego nie edytowałam. Szkoda, że jako anonimowa osoba nie masz odwagi przyznać się do czegoś

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------



Nie przesadzajmy, po przeczytaniu tego nie było mi miło ale też i nie miałam zepsutego humoru na dwa dni.
Zresztą udzielam się w wielu wątkach i nie każdy mnie zasmuca
Czytam, czytam i się w końcu wypowiem. Nie udzielam się ani na zdziwieniowym, ani na MZK, czasami jak mam za dużo wolnego czasu to podczytuje. Nie znam Ciebie, ale jak czytam Twoje posty to mi wszystko opada i zaczynam rozumieć o co chodzi reszcie dziewczyn.

Ludzie ogólnie bywają niemili. W internecie jest taka różnica że nie mówimy nikomu prosto w twarz, więc łatwiej jest być bardziej szczerym niż w normalnej rozmowie. Wizaż jest niezwykle cywilizowanym forum pod tym względem, spróbuj ze swoimi problemami na kafeterię zajrzeć to się przekonasz co to znaczy "niemiłe osoby".
__________________
Instagram.

Edytowane przez DzikaWozkowa
Czas edycji: 2015-01-31 o 15:51
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 15:48   #312
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Dziewczyny, kurczę,
to jest wątek Caramel Tea a nie wątek Mascarpoone o chorobie i blogach Mascarpoone.
Mascarpoone, serio, załóż osobny wątek.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:49   #313
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Fajnie a ja uważam, że problem leży w przepisach a nie ludziach - jeżeli już musisz przytaczać sytuację z innego wątku.

Po 2 ja nie mam charakteru by bić ludzi, siedzieć na utrzymaniu rodziców czy by nie kontynuować edukacji także nie mogę o sobie tego powiedzieć
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:50   #314
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i się w końcu wypowiem. Nie udzielam się ani na zdziwieniowym, ani ma MZK, czasami jak mam za dużo wolnego czasu to podczytuje. Nie znam Ciebie, ale jak czytam Twoje posty to mi wszystko opada i zaczynam rozumieć o co chodzi reszcie dziewczyn.
wizażowe dramy swoją drogą, ale czy to Natalie Dormer w twoim avie?

Edytowane przez 201607231707
Czas edycji: 2015-01-31 o 15:53
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:51   #315
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kurczę,
to jest wątek Caramel Tea a nie wątek Mascarpoone o chorobie i blogach Mascarpoone.
Mascarpoone, serio, załóż osobny wątek.
Ja nie wiem jak to się dzieje, że Mascarpone tak skutecznie potrafi skierować uwagę na swoją osobę niezależnie od tematu wątku. Chyba trzeba ją po prostu ignorować, nie będzie publiki dla jej wywodów o chorej psychice i porąbanych zachowaniach, to może przestanie się o tym rozpisywać gdzie popadnie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:53   #316
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

DzikaWozkowa skoro mnie nie znasz i opierasz swoją ocenę na podstawie jednego wątku to nic nie poradzę

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to się dzieje, że Mascarpone tak skutecznie potrafi skierować uwagę na swoją osobę niezależnie od tematu wątku. Chyba trzeba ją po prostu ignorować, nie będzie publiki dla jej wywodów o chorej psychice i porąbanych zachowaniach, to może przestanie się o tym rozpisywać gdzie popadnie.
Tak z pewnością trzeba mi publiki
Nawet dodałam wyjaśnienie w poście w przypadku takiego zarzutu ale ok
Jestem spragniona sławy i bogactwa- taki mój mały problem.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:54   #317
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
wizażowe dramy swoją drogą, ale czy to Natalie Dormer w twoim avie?
Nie, to ja
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:54   #318
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Fajnie a ja uważam, że problem leży w przepisach a nie ludziach - jeżeli już musisz przytaczać sytuację z innego wątku.

Po 2 ja nie mam charakteru by bić ludzi, siedzieć na utrzymaniu rodziców czy by nie kontynuować edukacji także nie mogę o sobie tego powiedzieć
Napisałam "potrafię wziąć swoje zachowanie na klatę, bez względu na to, czy wynika z mojego charakteru czy zaburzenia", czytaj: człowiek powinien brać odpowiedzialność za swoje czyny bez względu na to, z czego wynikają. Ja biorę, chociaż pewnie niejeden lekarz stwierdziłby, że nie muszę. Ty też nie masz ciężkiej psychozy, żeby usprawiedliwiać wszystko swoim zaburzeniem. A jednak to robisz. I to mnie mierzwi. Są pewne granice.

Ale dobra, jesteś jedną z osób, które z radością wynoszą się na piedestał. Dyskusja z takimi nigdy nie ma sensu.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:56   #319
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
DzikaWozkowa skoro mnie nie znasz i opierasz swoją ocenę na podstawie jednego wątku to nic nie poradzę

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------



Tak z pewnością trzeba mi publiki
Nawet dodałam wyjaśnienie w poście w przypadku takiego zarzutu ale ok
Jestem spragniona sławy i bogactwa- taki mój mały problem.
Ale to był wątek o Tobie, a sprawiłaś że taki się stał.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 15:56   #320
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Nie, to ja
Postaraj się o bycie dublerką
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:57   #321
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Nie, to ja
o rany jaka ty jesteś do niej podobna na tym zdjęciu piękna jesteś
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:58   #322
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Napisałam "potrafię wziąć swoje zachowanie na klatę, bez względu na to, czy wynika z mojego charakteru czy zaburzenia", czytaj: człowiek powinien brać odpowiedzialność za swoje czyny bez względu na to, z czego wynikają. Ja biorę, chociaż pewnie niejeden lekarz stwierdziłby, że nie muszę. Ty też nie masz ciężkiej psychozy, żeby usprawiedliwiać wszystko swoim zaburzeniem. A jednak to robisz. I to mnie mierzwi. Są pewne granice.

Ale dobra, jesteś jedną z osób, które z radością wynoszą się na piedestał. Dyskusja z takimi nigdy nie ma sensu.
Z osobami, które dumnie piszą o kimś obrzydliwe komentarze a później chowają głowę w piasek ja także nie mam tematów

Cóż ja znam siebie a choroby a allegro nie kupiłam bym miała ponosić za nią odpowiedzialność.
Praca nad sobą jest dowodem, że nie jestem z niej dumna i jej nie chcę, myślę, że to jest ważniejsze niż samobiczowanie.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:00   #323
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Z osobami, które dumnie piszą o kimś obrzydliwe komentarze a później chowają głowę w piasek ja także nie mam tematów

Cóż ja znam siebie a choroby a allegro nie kupiłam bym miała ponosić za nią odpowiedzialność.
Praca nad sobą jest dowodem, że nie jestem z niej dumna i jej nie chcę, myślę, że to jest ważniejsze niż samobiczowanie.
Chowam głowę w piasek, bo nie mam ochoty/siły/czasu, żeby przekopywać tysiące Twoich postów i udowadniać edycję? Aj, dobra, dla Ciebie mogę być tchórzem. Złe opinie pewnych osób na mój temat - to dla mnie komplement.

EOT, rozwalanie wątku jest przecież NIEMIŁE, prawda?
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:03   #324
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Chowam głowę w piasek, bo nie mam ochoty/siły/czasu, żeby przekopywać tysiące Twoich postów i udowadniać edycję? Aj, dobra, dla Ciebie mogę być tchórzem. Złe opinie pewnych osób na mój temat - to dla mnie komplement.

EOT, rozwalanie wątku jest przecież NIEMIŁE, prawda?
Hmm nie masz siły... Chyba możliwości bo nic takiego nie miało miejsca

Prawa, niemiłe dlatego może już nie piszcie o tym kto jest czyim cichym wielbicielem albo kto kogo przypomina na avatarze
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:03   #325
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
o rany jaka ty jesteś do niej podobna na tym zdjęciu piękna jesteś
Chyba tylko wyszłam tak na tym zdjęciu, a szkoda bo uważam że ona jest absolutnie przepiękna!
Przyznajcie się, chcecie na siłę udowodnić że wcale takie niemiłe nie jesteście! Ha! Wiedziałam że to podstęp.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:05   #326
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Chyba tylko wyszłam tak na tym zdjęciu, a szkoda bo uważam że ona jest absolutnie przepiękna!
Przyznajcie się, chcecie na siłę udowodnić że wcale takie niemiłe nie jesteście! Ha! Wiedziałam że to podstęp.
Przejrzałaś mnie Ocieplam wizerunek. Czekolada dla wszystkich!
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:09   #327
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
o rany jaka ty jesteś do niej podobna na tym zdjęciu piękna jesteś
nie, serio
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:22   #328
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Chyba tylko wyszłam tak na tym zdjęciu, a szkoda bo uważam że ona jest absolutnie przepiękna!
Przyznajcie się, chcecie na siłę udowodnić że wcale takie niemiłe nie jesteście! Ha! Wiedziałam że to podstęp.
kuźwa, musze popracować nad PR :/

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
nie, serio
weź mi zinterpretuj tą wypowiedź XD
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:34   #329
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość

weź mi zinterpretuj tą wypowiedź XD
no jest piekna i wyglada jak Natalie
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:35   #330
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
no jest piekna i wyglada jak Natalie

a weź, bo mnie zmyliłaś, już myślałam, że chcesz kwestionować mój zachwyt nad jej urodą i tak sobie mówię, że pasuje to do wątku o niemiłych wizażankach XD
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 09:10:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.