Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 14:56   #301
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Adri_87 Pokaż wiadomość
Witam ponownie dziewczyny. Tabletki odstawiłam 14 sierpnia, od tamtego czasu kochamy się bez zabezpieczenia. Odkąd odstawiłam mierzę temperaturę w pochwie, przez ostatnie kilka dni wzrosła mi do 37.4, pobolewa mnie podbrzusze oraz piersi (troszkę inaczej niż na okres) oraz dół pleców. Nie wiem czy to mogą być jakieś bardzo wczesne objawy ciąży. Tak bardzo chcielibyśmy już mieć dzidziusia, że zrobiłam testy, ale oba negatywne. Myślicie, że te objawy to może być wczesny początek ciąży czy jednak sobie wmawiam, bo za bardzo chcę? Trzymam kciuki za inne wyczekujące na dwie kreseczki
Prędzej owulacja
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 15:07   #302
Adri_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dzięki za odpowiedź Owulacja też jest dobrym znakiem, zastanawiam się czy uda nam się w tym cyklu, lekarz mówił, że niepotrzebna jest dłuższa przerwa, stąd staramy się od razu. Chociaż powiedział też, że owulacja może nastąpić od razu po odstawieniu, bo to szok dla organizmu, więc może szanse, że fasolka jest jakieś są. Powiem wam szczerze, że czuję się jak gdyby już coś było, jakiś wewnętrzny głos mi tak podpowiada
Adri_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 15:10   #303
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Adri_87 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Owulacja też jest dobrym znakiem, zastanawiam się czy uda nam się w tym cyklu, lekarz mówił, że niepotrzebna jest dłuższa przerwa, stąd staramy się od razu. Chociaż powiedział też, że owulacja może nastąpić od razu po odstawieniu, bo to szok dla organizmu, więc może szanse, że fasolka jest jakieś są. Powiem wam szczerze, że czuję się jak gdyby już coś było, jakiś wewnętrzny głos mi tak podpowiada
Ja odstawiłam tabletki 1 sierpnia, a owu potwierdzona u gina miałam dopiero 19 sierpnia. Wszystko się budzi do życia. Mnie bolał brzuch od 16 sierpnia aż do dnia okresu, który dostałam wczoraj po 33 dniach. Ale jak masz teraz owu to działaj
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 12:45   #304
Asiekk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
ciąża czy miesiączka?

z góry przepraszam za nowy wątek ale chyba wpadam już w paranoje;/

Witam, jestem tu nowa i nigdy wcześniej nie bawiłam się w żadne fora.. od poł roku staram sie z mężem o dzidziusia i nic... ;/
ost okres był 8 sierpnia, teraz planowany jest 6wrzesien (za dwa dni), od jakieś 1,5 tyg mierze codziennie tep i wynosi ona 37,1 a od dwóch dni 37,4. Z "objawów" mam gęsty biały śluz, delikatne pobolewanie podbrzusza od tygodnia, brak checi na seks, wiekszy apetyt, sennośc i zaczynają mnie bolec piersi..Dzis robiłąm test i wyszedł negatywnysmutas.gif ( nie był z 1 porannego moczu).. dziewczyny czy jest szansa że to jednak ciąża???????
Asiekk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 13:18   #305
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: ciąża czy miesiączka?

Cytat:
Napisane przez Asiekk90 Pokaż wiadomość
z góry przepraszam za nowy wątek ale chyba wpadam już w paranoje;/

Witam, jestem tu nowa i nigdy wcześniej nie bawiłam się w żadne fora.. od poł roku staram sie z mężem o dzidziusia i nic... ;/
ost okres był 8 sierpnia, teraz planowany jest 6wrzesien (za dwa dni), od jakieś 1,5 tyg mierze codziennie tep i wynosi ona 37,1 a od dwóch dni 37,4. Z "objawów" mam gęsty biały śluz, delikatne pobolewanie podbrzusza od tygodnia, brak checi na seks, wiekszy apetyt, sennośc i zaczynają mnie bolec piersi..Dzis robiłąm test i wyszedł negatywnysmutas.gif ( nie był z 1 porannego moczu).. dziewczyny czy jest szansa że to jednak ciąża???????
Kolejny wątek jest naprawdę zbędny. Ktoś ci już w poprzednim odpisał, ja to powtórze. To może być ciąża albo i nie. Sugeruje zrobienie testu z krwi, będziesz wtedy pewna czy to ciąża.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 05:43   #306
stokrotka2401
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2401
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam, 3.09 powinnam dostac okres, krwawienie do dzis nie wystąpiło czy powinnam juz zrobic test? Od przedwczoraj mam bole podbrzusza takie jak podczas miesiaczki a od wczorj bola mnie sutki (nigdy nie bolaly podczas okresu). Dodam jeszcze ze w maju odstawilam tabletki i od tamtej pory okres mialam jak w zegarku.
stokrotka2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 13:25   #307
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez stokrotka2401 Pokaż wiadomość
Witam, 3.09 powinnam dostac okres, krwawienie do dzis nie wystąpiło czy powinnam juz zrobic test? Od przedwczoraj mam bole podbrzusza takie jak podczas miesiaczki a od wczorj bola mnie sutki (nigdy nie bolaly podczas okresu). Dodam jeszcze ze w maju odstawilam tabletki i od tamtej pory okres mialam jak w zegarku.
Niedawno je w zasadzie odstawiłaś, a dzień spóźnienia nie powinien martwić. Rozumiem tydzień czy dwa Organizm może być rozregulowany przez kilka miesięcy.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-06, 17:16   #308
kimi39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Ryzyko ciąży przez pocieranie pochwy

Cytat:
Napisane przez kimi39 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie otóż wczoraj z dziewczyną uprawialiśmy pieszczoty tzn. na początku ręką ona mi a ja jej delikatnie palcem. Penis wtedy był suchy wiec nanieśliśmy trochę jej wydzieliny żeby był poślizg. Po jakimś czasie pocieraliśmy penisem (jak znowu był suchy) po jej pochwie i tutaj nie wiemy czy coś się wydzieliło czy nie (jak już to minimalnie płynu preejakulacyjny) ale poniosło nas i spróbowaliśmy włożyć. Wszedł może czubek penisa wiec wróciliśmy do zabaw ręką. Wtedy również penis był suchy. Na żadnym etapie nie było wytrysku, nie zauważyliśmy tego ani nie poczuliśmy. Na samym końcu stwierdziliśmy że spróbujemy jeszcze raz włożyć i również tylko minimalnie się udało. Po tym wszystkim zakończyliśmy i ubieraliśmy się. Wtedy tez penis był suchy do tego stopnia że ciężko było naciągnąć napletek na żołądź.
Jednak po jakimś czasie, gdy od niej wracałem sprawdziłem i penis był wilgotny.
Bardzo was proszę o odpowiedz. Jakie są szanse że moja dziewczyna zajdzie w ciąże?
Nie doszło do żadnego seksu tylko do pieszczot. Proszę pomóżcie, bo strasznie się stresujemy. Wiem że mogliśmy to przewidzieć i odpowiednio się zabezpieczyć ale to było działanie w afekcie i nikt o tym nie pomyślał. Proszę o odpowiedz bo czas mija.

Hej, to znowu ja.
Dowiedziałem się że tydzień po stosunku moją dziewczynę boli brzuch, mówi że tak jakby miała zakwasy. Zaczeło ją boleć już na nastepny dzień po ale stwierdziła że to z nerwów. Od tego czasu ją tak boli. Był jeden dzień kiedy nie czuła tego.
Myśle że po tygodniu od stosunku nie ma jeszcze objawów ciąży. Jak myślicie?
Dodam że @ ma pojawić sie w połowie miesiąca wiec to raczej tez nie jej oznaka.
Co o tym myślicie?
kimi39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 17:27   #309
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Ryzyko ciąży przez pocieranie pochwy

Cytat:
Napisane przez kimi39 Pokaż wiadomość
Hej, to znowu ja.
Dowiedziałem się że tydzień po stosunku moją dziewczynę boli brzuch, mówi że tak jakby miała zakwasy. Zaczeło ją boleć już na nastepny dzień po ale stwierdziła że to z nerwów. Od tego czasu ją tak boli. Był jeden dzień kiedy nie czuła tego.
Myśle że po tygodniu od stosunku nie ma jeszcze objawów ciąży. Jak myślicie?
Dodam że @ ma pojawić sie w połowie miesiąca wiec to raczej tez nie jej oznaka.
Co o tym myślicie?
nie, nie ma objawów ciąży tydzień po stosunku.
ale zacznijmy od tego, że w waszym wypadku to nawet ciąży nie ma.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 22:01   #310
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Ryzyko ciąży przez pocieranie pochwy

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
ale zacznijmy od tego, że w waszym wypadku to nawet ciąży nie ma.
Oczywiście, że są! Ewidentnie ciąża urojona
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:25   #311
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Przepraszam jesli pisze w zlym watku, ale cos nawala mi aplikacja a potrzebuje zeby ktos mi doradzil. W piatek (4.09) wzielam tabletke anty, po jakis dwoch godz zmusilam sie do wymiotow bo bardzo mnie mdlilo po czipsach(przepraszam za tak drastyczny opis) i wymiotowalam ale tylko odrobine. Nastepnego dnia wzielam tabletke o stalej godzinie i kochalam sie z chlopakiem sie ok 5 godz po tym, chlopak nie konczyl we mnie. Jaka jest mozliwosc ciazy?
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 16:29   #312
korneliamber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej , mam pytanie . Piescilismy się z dziewczyna , ja jej palcami ona mi dłonią ( dosłownie przez chwile) i zaraz po tym Ona zakladala mi prezerwatywę. Penis nie byl mokry może troche preejakulatu moglo być na czubku żołędzia , pytanie czy moglo dojść do zapłodnienia ponieważ doszlo do penetracji . Dodam ze oprócz tego nie doszlo do żadnych innych nieprzyjemnych rzeczy gumka nie pękła nie spadla ani nic podobnego. Mam obawy ze jakies minimalne ilości preejakulatu mogla przenieść na prezerwatywę czy to możliwe żeby zaszla w ciążę?
korneliamber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 17:00   #313
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
Przepraszam jesli pisze w zlym watku, ale cos nawala mi aplikacja a potrzebuje zeby ktos mi doradzil. W piatek (4.09) wzielam tabletke anty, po jakis dwoch godz zmusilam sie do wymiotow bo bardzo mnie mdlilo po czipsach(przepraszam za tak drastyczny opis) i wymiotowalam ale tylko odrobine. Nastepnego dnia wzielam tabletke o stalej godzinie i kochalam sie z chlopakiem sie ok 5 godz po tym, chlopak nie konczyl we mnie. Jaka jest mozliwosc ciazy?
Czemu nie postąpiłaś zgodnie z ulotką? Powinnaś wziąć kolejną tabletkę tego samego dnia. Który to był w ogóle tydzień brania? Dlaczego nie korzystasz z ulotki?

Cytat:
Napisane przez korneliamber Pokaż wiadomość
Hej , mam pytanie . Piescilismy się z dziewczyna , ja jej palcami ona mi dłonią ( dosłownie przez chwile) i zaraz po tym Ona zakladala mi prezerwatywę. Penis nie byl mokry może troche preejakulatu moglo być na czubku żołędzia , pytanie czy moglo dojść do zapłodnienia ponieważ doszlo do penetracji . Dodam ze oprócz tego nie doszlo do żadnych innych nieprzyjemnych rzeczy gumka nie pękła nie spadla ani nic podobnego. Mam obawy ze jakies minimalne ilości preejakulatu mogla przenieść na prezerwatywę czy to możliwe żeby zaszla w ciążę?
Urojoną co najwyżej Nie ma szans, chyba że wierzysz w niepokalane poczęcia.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 18:19   #314
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Czemu nie postąpiłaś zgodnie z ulotką? Powinnaś wziąć kolejną tabletkę tego samego dnia. Który to był w ogóle tydzień brania? Dlaczego nie korzystasz z ulotki?


Urojoną co najwyżej Nie ma szans, chyba że wierzysz w niepokalane poczęcia.
8 tabletka pierwszego opakowania w zyciu, nie mialam przy sobie ulotki bo bylam na wyjezdzie. Moja wina i zdaje sobie z tego sprawe. Nie prosze o opiernicz tylko pytam o prawdopodobienstwo ciazy.
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 18:32   #315
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
8 tabletka pierwszego opakowania w zyciu, nie mialam przy sobie ulotki bo bylam na wyjezdzie. Moja wina i zdaje sobie z tego sprawe. Nie prosze o opiernicz tylko pytam o prawdopodobienstwo ciazy.
Skoro partner w Tobie nie skończył, to ryzyko jest znikome.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 18:42   #316
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Skoro partner w Tobie nie skończył, to ryzyko jest znikome.
Dziekuje bardzo za odpowiedz
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 04:15   #317
_MiLady_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

witam, mam problem i potrzebuje porady, a mianowicie, kochałam się z moim facetem, bez zabezpieczenia w dni płodne, twierdzi, że zdążył wyjąć ale za raz przed samym wytryskiem, wysokie jest prawdopodobieństwo, że będę w ciąży?
_MiLady_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 06:01   #318
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez _MiLady_ Pokaż wiadomość
witam, mam problem i potrzebuje porady, a mianowicie, kochałam się z moim facetem, bez zabezpieczenia w dni płodne, twierdzi, że zdążył wyjąć ale za raz przed samym wytryskiem, wysokie jest prawdopodobieństwo, że będę w ciąży?
Ciąża jest naturalną konsekwencją niezabezpieczonych stosunków. Mozesz być w ciąży oczywiście. Test po 14 dniach prawdę Ci powie.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 06:56   #319
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej dziewczyny.

Staramy się z narzeczonym od miesiąca o dziecko.

W lipcu skończyłam brać kurację visanne na endometrioze.

W sierpniu 10 pojawiło się plamienie (nigdy wcześniej tak nie miałam zawsze od razu był okres) w ten sam dzień badała mnie moja ginekolog która zakomunikowała że właśnie mam owulacje sprawdziła to podczas usg (ma jeden z najlepiej wyposażonych gabinetów w Polsce).

Zazwyczaj cykle mam 30 dniowe.

Okres dostałam jednak dziś a wczoraj było znowu plamienie i wczoraj ostatni raz staraliśmy się o dziecko.

Czy mimo okresu może dojść do zapłodnienia? Oczywiście z punktu medycznego jest to możliwe ale kiedy to sprawdzić testem za kilka dni czy czekać do objawów lub nie pojawienia się kolejnej miesiączki?

Dziękuję za pomoc
__________________
Majowa wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post51241338
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 10:52   #320
paradise_city
Raczkowanie
 
Avatar paradise_city
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 331
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej, biorę tabletki anty już 5 rok i pierwszy raz mi się zdażyła taka sytuacja.. ;/ otóż wczoraj (wtorek o 22) powinnam wziąć pierwszą tabletkę.. którą wzięłam dzisiaj jakieś 5 minut temu (środa ok 11.45) ... jak wielkie jest ryzyko ciąży? Kochałam się z partnerem w czasie przerwy. A opóźnienie to jakieś 13h.... BARDZO proszę o opdowiedź..
paradise_city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 11:29   #321
abcd246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

keepsmil3 Hej co u Ciebie? Jak sytuacja? Okres przyszedł, czy może 2 kreseczki? pozdrawiam
abcd246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 11:52   #322
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez roxanne22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Staramy się z narzeczonym od miesiąca o dziecko.

W lipcu skończyłam brać kurację visanne na endometrioze.

W sierpniu 10 pojawiło się plamienie (nigdy wcześniej tak nie miałam zawsze od razu był okres) w ten sam dzień badała mnie moja ginekolog która zakomunikowała że właśnie mam owulacje sprawdziła to podczas usg (ma jeden z najlepiej wyposażonych gabinetów w Polsce).

Zazwyczaj cykle mam 30 dniowe.

Okres dostałam jednak dziś a wczoraj było znowu plamienie i wczoraj ostatni raz staraliśmy się o dziecko.

Czy mimo okresu może dojść do zapłodnienia? Oczywiście z punktu medycznego jest to możliwe ale kiedy to sprawdzić testem za kilka dni czy czekać do objawów lub nie pojawienia się kolejnej miesiączki?

Dziękuję za pomoc
Szanse znikome Wiadomo, że cuda się zdarzają, ale to nie był dobry czas Przed miesiączką śluz dla plemników jest niekorzystny do przetrwania. Poza tym dzień później krwawienie-oznaczać to może jedno.

Cytat:
Napisane przez paradise_city Pokaż wiadomość
Hej, biorę tabletki anty już 5 rok i pierwszy raz mi się zdażyła taka sytuacja.. ;/ otóż wczoraj (wtorek o 22) powinnam wziąć pierwszą tabletkę.. którą wzięłam dzisiaj jakieś 5 minut temu (środa ok 11.45) ... jak wielkie jest ryzyko ciąży? Kochałam się z partnerem w czasie przerwy. A opóźnienie to jakieś 13h.... BARDZO proszę o opdowiedź..
Ryzyko znikome Skoro spóźnienie to 12h, a Ty miałaś te ok. 13. Nie jest źle.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 12:16   #323
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez abcd246 Pokaż wiadomość
keepsmil3 Hej co u Ciebie? Jak sytuacja? Okres przyszedł, czy może 2 kreseczki? pozdrawiam
Przyszedł okres i to bardzo punktualnie. Teraz mam rozterke, bo zapisalam się na siłownię i przydałoby się 10 kg schudnac, więc na jakies 2 -3 miesiące zawieszam starania. A u ciebie?
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 12:45   #324
paradise_city
Raczkowanie
 
Avatar paradise_city
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 331
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość


Ryzyko znikome Skoro spóźnienie to 12h, a Ty miałaś te ok. 13. Nie jest źle.
a jeśli seks był nawet dzisiaj rano? xD i po tym zaraz się skapnęłam, że nie wzięłam tabsa.. masakra ale ze mnie geniusz
paradise_city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 16:11   #325
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez paradise_city Pokaż wiadomość
a jeśli seks był nawet dzisiaj rano? xD i po tym zaraz się skapnęłam, że nie wzięłam tabsa.. masakra ale ze mnie geniusz
Nie szkodzi Bylebyś kolejne wzięła już zgodnie ze schematem
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 17:27   #326
paradise_city
Raczkowanie
 
Avatar paradise_city
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 331
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie szkodzi Bylebyś kolejne wzięła już zgodnie ze schematem

Dziękuje Ci za odpowiedzi uspokoiłaś mnie
paradise_city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 20:03   #327
Maciek129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
jakie prawdopodobieństwo ciąży

Witam, wczoraj uprawiałem z dziewczyna seks analny, sekundy przed wytryskiem "wyszedlem z niej", i spusciłem się obok na łóżko, czy jeśli dziewczyna usiadła na tym i dotknęła pochwą ale chwile po tym poszła do łazienki załatwiła się i wszystko umyła. nie wkładała palców do pochwy. czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże ?
Maciek129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:12   #328
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: jakie prawdopodobieństwo ciąży

o borze zielony, słownictwo powalające. Co do treści nie będę się wypowiadać, bo to niemożliwe, żeby ktoś pytał na serio.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 15:06   #329
paradise_city
Raczkowanie
 
Avatar paradise_city
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 331
Dot.: jakie prawdopodobieństwo ciąży

Cytat:
Napisane przez Maciek129 Pokaż wiadomość
Witam, wczoraj uprawiałem z dziewczyna seks analny, sekundy przed wytryskiem "wyszedlem z niej", i spusciłem się obok na łóżko, czy jeśli dziewczyna usiadła na tym i dotknęła pochwą ale chwile po tym poszła do łazienki załatwiła się i wszystko umyła. nie wkładała palców do pochwy. czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże ?
nie ma
paradise_city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 17:47   #330
Vivezza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8
ciaza ???

Drogie Wizazanki 2-3 tygodnie temu dokladnie w dniu owulacji wspolzylam z chlopakiem, wystraszylam sie, ze moge byc w ciazy i max 6 godzin pozniej zazylam ellaone, jednak pozniej 2 dni po owu i 6 wspolzylam ponownie. Pare dni przed miesiaczka mialam jakies brazowe plamienia a okres spoznia mi sie 2 dzien, mam mdlosci po kazdym posilku, obrzydza mnie na mysl jedzenia, a teraz mam jakies biale uplawy i sennosc. Czy to moze byc ciaza ? Czy mialyscie tak ???
Vivezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.