Akademia Pedagogiczna Kraków :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 22:00   #301
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Vivi12399 Pokaż wiadomość
pisałam już wcześniej w moim pytaniu, że na administrację, politologię tudzież stosunki międzynarodowe trzeba polski i j. obcy nowożytny przy czym rozsz liczone jest razy 1,5 .
acha dzięki

a jakim to cudem nie trzeba wosu?
ale z polskim i angielskim podstawowym to chyba marne szanse są żeby się dostać
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:12   #302
Vivi12399
Raczkowanie
 
Avatar Vivi12399
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 452
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
acha dzięki

a jakim to cudem nie trzeba wosu?
ale z polskim i angielskim podstawowym to chyba marne szanse są żeby się dostać
no..no.. no widzisz.. to sobie napisz rozszerzony... przecież masz za rok dopiero chociaż jak polskim się nie interesujesz a angla nie umiesz to..faktycznie będzie średnio ..ale jak ja się dostane w tym roku to ty też się dostaniesz lol2
Vivi12399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:14   #303
LittleAna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Vivi12399 Pokaż wiadomość
widzę , że nie tylko ja mam tak mało z wosu .. i się też właśnie zastanawiam i czekam na szybką odpowiedź bo jutro idę płacić a nie wiem co z tym zrobić Oo

a sens jest zawsze..a nóż.


Nie wiem jakie kierunki Cię interesują, ale z tego co rok temu dogłębnie przeszukałam- na wiekszoci kierunków bierze się pod uwage polski, ewentualnie jeszcze język nowożytny. Mi też słabo poszedł wos, ale w przypadku UP nie brali go wcale pod uwage
Jest kilka "bankowych" kierunków, na które chocby z rezerwowej dostanie sie dosłownie kazdy.... nie czarujmy się, największe orły z maturą odjechana w kosmos to nie na tej uczelni
LittleAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:18   #304
pesteczka
Raczkowanie
 
Avatar pesteczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Ja studiuję politologię jestem już na drugim roku na Ignatianum, i wykładają tam profesorzy z UJ i z AP ( a właściwie z UP, bo to teraz Uniwersytet Pedagogiczny) i naprawdę nie ma różnicy a nie muszę się przemieszczać na zajęcia po różnych budynkach uczelnianych po całym Krakowie.
pesteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:24   #305
LittleAna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez nikotynkaaa Pokaż wiadomość
a co powiecie o 63 % z podst polskiego, 60 % z rozszerzonego ang i 38 % z rozsz wosu . jest sens skladac na jakikolwiek kierunek na ap ?
na filologie angielska mnie zapewne nie przyjmą, chciałam tez na włoską, ale tez ciężko.
wiec na co ja mogę złożyć żeby tam studiowac eh ?

Informację naukową i bibliotekoznawstwo
LittleAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 23:09   #306
Ateneum
Raczkowanie
 
Avatar Ateneum
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

do kiedy można dokonać opłaty rekrutacyjnej?
jeśli jutro dokonam przelewu, nie będzie za pózno?
__________________

Kobieta jest najsłabsza gdy kocha,
a najsilniejsza, gdy jest kochana...


[ Erich Osterfield ]




Bartek
Ateneum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 23:10   #307
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez esperando Pokaż wiadomość
Jak miło było znaleźć ten wątek mogę i ja poprosić o "rekrutację"?
myślę o kierunkach (a czasu już zbyt wiele nie zostało) :
-pedagogika specjalna -> pol PP 86
-turystyka i rekreacja -> średnia z wszystkich matur, czyli pol PP 86, ang PP 91, geo PR 70 x2 [105,7]
I jak? Bo hiszpański to już sobie odpuszczę

PS i witam serdecznie, bo się tak bez słowa wprosiłam
Nie wiem nic o turystyce niestety, ale moja kuzynka właśnie dziś się broniła z pedagogiki specjalnej. Dostać się jest łatwo. Studia też przyjemne (ona twierdzi, że tylko historia wychowania sprawia trudności, reszta jest bezproblemowa). Dużo praktycznych zajęć w przedszkolach i szkołach. Ale trzeba mieć dużo cierpliwości i lubić pracę z dziećmi, często trudnymi niestety.

Cytat:
Napisane przez pesteczka Pokaż wiadomość
Ja studiuję politologię jestem już na drugim roku na Ignatianum, i wykładają tam profesorzy z UJ i z AP ( a właściwie z UP, bo to teraz Uniwersytet Pedagogiczny) i naprawdę nie ma różnicy a nie muszę się przemieszczać na zajęcia po różnych budynkach uczelnianych po całym Krakowie.
Politologia na UP ma zajęcia w budynku głównym i nigdzie nie latają. Tylko na I roku mieli(jak wszyscy) WF i infe na Ingardena, ale to dosłownie dwie ulice dalej, więc nie rozumiem motywu przemieszczania się.

Atenum - spokojnie, masz dowód wpłaty oddać razem z papierami, czyli chyba do 7 włącznie jeśli się nie mylę.

Edytowane przez ulf
Czas edycji: 2009-06-30 o 23:11
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 23:44   #308
LaIslaBonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Czy z wynikiem 89% j.pol PP j.ang PR 59 % (;/) mam szanse startowac na dzienna administracje badz stosunki miedzynarodowe?
mam jeszcze matematye PP 52% czy te wyniki daja mi mozliwosc studiowania na UP dziennie... jesli tak to na jakich kierunkach?
LaIslaBonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 00:02   #309
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

DO ULF;
( tu cytuje
Akurat jestem na trzecim roku socjologii na UP i też wetknęłam nos w rekrutację, bo dr Boruta, który się tym zajmuje jest cudowny i wszystkiego można się go wypytać. Mało jest podań maturzystów z lat ubiegłych. w 2007 trzeba było mieć około 80% z polskiego(brany był poziom podstawowy, a rozszerzony przeliczany według giertychowkskiego przelicznika, dzięki któremu 86 z roz polskiego przeliczone zostało mi na 88 z podstawy <śmiech na sali>). W roku 2008 próg chyba trochę spadł i możliwe, że w tym roku spadnie ponownie, także próbuj [/QUOTE]

a mozesz powiedziec cos wiecej o tym kierunku? jakie wrazenia? zadowolona jestes? nie zalujesz tego wyboru ?
i wiesz moze jakie sa specializacje do wyboru? bo nigdzie nie moglam tego znalezc na stornie
pozdrawiam
__________________

koty

Edytowane przez q_kaska_q
Czas edycji: 2009-07-01 o 00:19
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 00:25   #310
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez LaIslaBonita Pokaż wiadomość
Czy z wynikiem 89% j.pol PP j.ang PR 59 % (;/) mam szanse startowac na dzienna administracje badz stosunki miedzynarodowe?
mam jeszcze matematye PP 52% czy te wyniki daja mi mozliwosc studiowania na UP dziennie... jesli tak to na jakich kierunkach?
Podejżewam, że na administrację wystarczym na stosunki niewiadomo. Wszystko zależy od średnich wyników w tym roku i ilu absolwentów z lat ubiegłych zdecydowało się w tym roku złożyć.

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
Akurat jestem na trzecim roku socjologii na UP i też wetknęłam nos w rekrutację, bo dr Boruta, który się tym zajmuje jest cudowny i wszystkiego można się go wypytać. Mało jest podań maturzystów z lat ubiegłych. w 2007 trzeba było mieć około 80% z polskiego(brany był poziom podstawowy, a rozszerzony przeliczany według giertychowkskiego przelicznika, dzięki któremu 86 z roz polskiego przeliczone zostało mi na 88 z podstawy <śmiech na sali>). W roku 2008 próg chyba trochę spadł i możliwe, że w tym roku spadnie ponownie, także próbuj


a mozesz powiedziec cos wiecej o tym kierunku? jakie wrazenia? zadowolona jestes? nie zalujesz tego wyboru ?
i wiesz moze jakie sa specializacje do wyboru? bo nigdzie nie moglam tego znalezc na stornie
pozdrawiam[/QUOTE]

Nie mamy specjalizacji. Będą pewnie na magisterskich, które dopiero są w planach, bo ja jestem pierwszym rocznikiem, a, tak jak mówię, od października zaczynam trzeci rok.
Czy jestem zadowolona. Pośrednio. Studia o tyle ciekawe, że o wszystkim, bo wszystko da się podciągnąć po człowieka. Część kadry jest bardzo fajna, część mniej zacna. Są i tacy, których człowiek ma ochotę udusić gołymi ręcami, ale to tak jak wszędzie. Bardzo sfeminizowany kierunek. Na trzecim roku dużo przymiotów do wyboru, także każdy znajdzie coś dla siebie.
My jesteśmy rocznik eksperymentalny, więc jest nam ciężej, bo wszytko na nas testują.
Fajne jest to, że wykładowcy są skłonni iść nam na rękę (a przynajmniej większość), także nie ma problemu z łączeniem dwóch kierunków, czy dorywczą pracą.
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 00:31   #311
LaIslaBonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

[QUOTE=ulf;13032688]Podejżewam, że na administrację wystarczym na stosunki niewiadomo. Wszystko zależy od średnich wyników w tym roku i ilu absolwentów z lat ubiegłych zdecydowało się w tym roku złożyć.

ehh no tak ale wiesz czlowiek sie stresuje jak nie poszlo po jeg mysli i teraz trzeba obgryzac paznokcie.. miejmy nadzieje ze na cos styknie bo chcialabym studiowac dziennie ale jakos brak odpowiednich kierunkow.. bo o Uj i Agh mozna pomarzyc ^^
LaIslaBonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 00:40   #312
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

[QUOTE=LaIslaBonita;130327 00]
Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Podejżewam, że na administrację wystarczym na stosunki niewiadomo. Wszystko zależy od średnich wyników w tym roku i ilu absolwentów z lat ubiegłych zdecydowało się w tym roku złożyć.

ehh no tak ale wiesz czlowiek sie stresuje jak nie poszlo po jeg mysli i teraz trzeba obgryzac paznokcie.. miejmy nadzieje ze na cos styknie bo chcialabym studiowac dziennie ale jakos brak odpowiednich kierunkow.. bo o Uj i Agh mozna pomarzyc ^^
Ale masz fajny wynik z polskiego, a na UP wszędzie chcą ten polski. Trudno mi coś doradzić, bo progów nie przewidzę, no i nie wiem tak naprawdę co Cię interesuje.
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 07:09   #313
pulpfiction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Ateneum Pokaż wiadomość
do kiedy można dokonać opłaty rekrutacyjnej?
jeśli jutro dokonam przelewu, nie będzie za pózno?
Nie wiem, czy wiecie, ale istnieje możliwość dokonania opłaty rekrutacyjnej za pomocą automatu, który znajduje się w budynku głównym uczelni tu coś więcej na ten temat:
http://rekrutacja.up.krakow.pl/automat/
pulpfiction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 07:39   #314
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez pulpfiction Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy wiecie, ale istnieje możliwość dokonania opłaty rekrutacyjnej za pomocą automatu, który znajduje się w budynku głównym uczelni tu coś więcej na ten temat:
http://rekrutacja.up.krakow.pl/automat/
owszem i polecam, bo to bardzo wygodne, ale:
1. bankomat przyjmuje tylko jeden banknot na raz, czyli
a) albo płacicie stuzłotowym banknotem i liczycie, że akurat będzie miał wydać
b) albo płacicie pięćdziesięciozłotowym i 7x5zł i ratujecie tyłki ludziom tyłu, którzy mają tylko 100zło
2. w tamtym roku jak ktoś sobie przyszedł o nieodpowiedniej godzinie była kolejka jak stąd do Manhattanu
Ale za to robi się to szybko i jeśli się nie pomyli numerku(a ma się marne szanse) i 4 ostatnich cyfr z numeru pesel to maszyna wszystkie inne dane wypełnia sama
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:17   #315
godziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

A jest może tutaj jakaś studentka polonistyki (sp.nauczycielska), bądź ktoś ma znajomego na tym kierunku i byłby mi w stanie powiedzieć jak wysoki próg był rok temu? Gdyż naprawdę panikuję odnośnie ewentualnego dostania się bądź nie.
I generalnie ocenić te studia na tej uczelni?


godziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:19   #316
kubi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Witam wszystkich! Zarejestrowałem się na kierunek Turystyka i Rekreacja. Chciałbym się dowiedzieć czy po dokonaniu już elektronicznej rejestracji, wpłaceniu opłaty rekrutacyjnej, pozostałe dokumenty tj. potwierdzenie rejestracji, kserokopia świadectwa dojrzałości, odcinek wpłaty muszę zawieźć osobiście do wydziału Geografii czy mogę wysłać te dokumenty drogą pocztową?? Dziękuje z góry za odpowiedź Pozdrawiam!
kubi90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:23   #317
nikotynkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez LittleAna Pokaż wiadomość
Informację naukową i bibliotekoznawstwo
to jakies takie nudne mi sie wydaje
nikotynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:25   #318
Vivi12399
Raczkowanie
 
Avatar Vivi12399
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 452
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez LittleAna Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie kierunki Cię interesują, ale z tego co rok temu dogłębnie przeszukałam- na wiekszoci kierunków bierze się pod uwage polski, ewentualnie jeszcze język nowożytny. Mi też słabo poszedł wos, ale w przypadku UP nie brali go wcale pod uwage
Jest kilka "bankowych" kierunków, na które chocby z rezerwowej dostanie sie dosłownie kazdy.... nie czarujmy się, największe orły z maturą odjechana w kosmos to nie na tej uczelni
no mnie stosunki i administracja ... a jakież to kierunki ?
Vivi12399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:32   #319
80kasia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka jest na UP na edytorstwie (3 rok) i sobie bardzo chwali. Jeśli chodzi o progi, to Ci nie pomogę i raczej trudno będzie w ogóle je przewidzieć w tym roku ze względu na zmiany w rekrutacji.
Do zeszłego roku było tak, że dostawałaś się na FP ogólną a po pierwszym roku wybierało się specjalizację. Oczywiście najlepsi z danych przedmiotów mieli pierwszeństwo w wyborze.
Teraz składa się papiery już na konkretną specjalizację. Więc nie ma progów z zeszłego roku, żeby porównać. Moja przyjaciółka miała 84% z polskiego i się dostała na ogólną, apotem wybrała edytorstwo.
Interesuje Cię jakaś inna specjalność? Np. nauczycielstwo, albo komunikacja społeczna? Bo możesz się tam dostać, a potem w trybie zaocznym robić tylko dodatkowe przedmioty z edytorstwa i będziesz miała dwie specjalizację. Dużo osób tak właśnie robi.

ulf! bo ja to dopiero teraz rozkminiłam zaplątałam się w tym, myślałam ze chodziło o UJ,ale teraz przy rejestracji na UP musiałam od razu wybrać specjalizację...więc mogę złozyc jednoczesnie papiery na edytorstwo i komunikację społeczną? na dniach otwartych mówili ze składa się ogólnie na filo...
80kasia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 11:53   #320
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez 80kasia80 Pokaż wiadomość
ulf! bo ja to dopiero teraz rozkminiłam zaplątałam się w tym, myślałam ze chodziło o UJ,ale teraz przy rejestracji na UP musiałam od razu wybrać specjalizację...więc mogę złozyc jednoczesnie papiery na edytorstwo i komunikację społeczną? na dniach otwartych mówili ze składa się ogólnie na filo...
No właśnie też się zdziwiłam, że od razu nam kazali wybrać specjalizację, bo jak moja przyjaciółka dwa lata temu składała papiery to dostawała się na ogólną, a potem ich dzielili.
Myślę, że możesz złożyć i na edytorstwo i komunikację. Ale najlepiej wyślij emaila do komisji rekrutacyjnej.
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:03   #321
kubi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Witam wszystkich! Zarejestrowałem się na kierunek Turystyka i Rekreacja. Chciałbym się dowiedzieć czy po dokonaniu już elektronicznej rejestracji, wpłaceniu opłaty rekrutacyjnej, pozostałe dokumenty tj. potwierdzenie rejestracji, kserokopia świadectwa dojrzałości, odcinek wpłaty muszę zawieźć osobiście do wydziału Geografii czy mogę wysłać te dokumenty drogą pocztową?? Dziękuje z góry za odpowiedź Pozdrawiam!
kubi90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:05   #322
80kasia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
No właśnie też się zdziwiłam, że od razu nam kazali wybrać specjalizację, bo jak moja przyjaciółka dwa lata temu składała papiery to dostawała się na ogólną, a potem ich dzielili.
Myślę, że możesz złożyć i na edytorstwo i komunikację. Ale najlepiej wyślij emaila do komisji rekrutacyjnej.

kuuurcze, ale namieszali
a tak nawiasem Ty tez na filo?
80kasia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:14   #323
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez kubi90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Zarejestrowałem się na kierunek Turystyka i Rekreacja. Chciałbym się dowiedzieć czy po dokonaniu już elektronicznej rejestracji, wpłaceniu opłaty rekrutacyjnej, pozostałe dokumenty tj. potwierdzenie rejestracji, kserokopia świadectwa dojrzałości, odcinek wpłaty muszę zawieźć osobiście do wydziału Geografii czy mogę wysłać te dokumenty drogą pocztową?? Dziękuje z góry za odpowiedź Pozdrawiam!
Na 95% trzeba osobiście, ale tak jak mówię: najpewniejsze źródło informacji to komisja rekrutacyjna. Jak się zarejestrujesz na wybrany kierunek to będzie podany email i możesz napisać z każdym pytaniem. Wydaje mi się jednak, że trzeba donieść, niekoniecznie osobiście, ale jednak musi to zrobić persona nie będąca listonoszem (jak nie Ty, to mama, czy tam brat)

Cytat:
Napisane przez 80kasia80 Pokaż wiadomość
kuuurcze, ale namieszali
a tak nawiasem Ty tez na filo?
No ja chcę polonistykę jako drugi kierunek, jeśli się nie rozmyślę i nie polezę na kulturoznawstwo na UJ albo AGH, bo myślę, że miałabym w tym roku szansę się dostać.
Tylko że ja na nauczycielskie. Edytorstwo to ciężki kawałek chlebka, a ja nie mam zdolności wyłapywania wszystkich błędów po kolei (niestety).
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:49   #324
Masia322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
GG do Masia322
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

no walsnie ja tez sie juz pogubilam jesli chodzi o ta filologie polska a mianowicie o wybietranie tej specjalnosci????czy to bd teraz czy po roku dop bo juz sama nie wiem;/

Edytowane przez Masia322
Czas edycji: 2009-07-01 o 12:51
Masia322 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:58   #325
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Masia322 Pokaż wiadomość
no walsnie ja tez sie juz pogubilam jesli chodzi o ta filologie polska a mianowicie o wybietranie tej specjalnosci????czy to bd teraz czy po roku dop bo juz sama nie wiem;/
jak się rejestrujesz to od razu wybierasz specjalność. Spróbuj (nie musisz do końca - dojdź tylko do etapu wybierania kierunku) to zobaczysz, że Ci wyskoczy osobno filologia polska nauczycielska, filologia polska edytorstwo itd.
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 13:10   #326
80kasia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Ale najlepiej wyślij emaila do komisji rekrutacyjnej.
na ogólny adres uczelni?
tu, tu? ->info@ap.krakow.pl
80kasia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 13:27   #327
NiebanalnyBanal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 55
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Ja mam z polskiego podstawowego 71% i będę składała na pedagogikę- wychowanie obronne i wiedza o społeczeństwie i na filologię polską-komunikacja społeczna.
Hmm... może się gdzieś dostanę....
Zastanawiam się teraz nad pracą socjalną, albo socjologią zamiast pedagogiki. Kurde, nie wiem co mam robić;| jak ja tego nienawidzę....
NiebanalnyBanal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 13:42   #328
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez 80kasia80 Pokaż wiadomość
na ogólny adres uczelni?
tu, tu? ->info@ap.krakow.pl
możesz i tam, ale mam dla Ciebie lepsze adresy

Sekretarz komisji rekrutacyjnej filologii polskiej - dr Małgorzata Chrobak - mchrobak@up.krakow.pl

lub

przewodniczący komisji ( jest napisane, że w razie gdyby nie było sekretarza) - dr hab. prof. UP Maciej Mączyński - mmac@up.krakow.pl

Cytat:
Napisane przez NiebanalnyBanal Pokaż wiadomość
Ja mam z polskiego podstawowego 71% i będę składała na pedagogikę- wychowanie obronne i wiedza o społeczeństwie i na filologię polską-komunikacja społeczna.
Hmm... może się gdzieś dostanę....
Zastanawiam się teraz nad pracą socjalną, albo socjologią zamiast pedagogiki. Kurde, nie wiem co mam robić;| jak ja tego nienawidzę....
na pracę socjalną i wychowanie obronne było łatwiej się dostać w latch ubiegłych niż na socjologię. Na filologię masz szansę
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 13:59   #329
80kasia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
możesz i tam, ale mam dla Ciebie lepsze adresy

Sekretarz komisji rekrutacyjnej filologii polskiej - dr Małgorzata Chrobak - mchrobak@up.krakow.pl

lub

przewodniczący komisji ( jest napisane, że w razie gdyby nie było sekretarza) - dr hab. prof. UP Maciej Mączyński - mmac@up.krakow.pl

dobrodzieju! bardzo dziękuję
moje pytanie poszło już w świat
80kasia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:22   #330
Martiheart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Akademia Pedagogiczna Kraków :)

Witam mam do was pytanie, czy mam jakas szanse dostania sie na UP( filologia angielska) mature zdalam polski PP 56%, angielski PR 63% geografia 60% ;/ jestem troche załamana a zawsze marzylam o tym kierunku, zlozylam tez na UJ.
Martiheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.