ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-24, 11:12   #301
zolii
Raczkowanie
 
Avatar zolii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 39
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ehm... bez przesady, nieumiejetnosc gotowania to juz sierota zyciowa??? Jedzenie zawsze mozna zamowic, zreszta w polskich domach w wiekszosci jednak kobiety gotuja. Naprawde nie rozumiem co w tym dziwnego ze samotny facet nie umie :/
Gorzej by bylo gdyby nie mial pojecia o praniu i ogarnianiu swoich najbardziej podstawowych potrzeb. Bo jesli mu mama podstawia uprane skarpetki to juz jest jakis problem przynajmniej wg mnie. Ale nic na ten temat w programie nie bylo pokazane. Tak samo nie dziwi mnie mieszkanie w kilka osob w wynajetym nieremontowanym mieszkaniu.

Wysłane z mojego GT-I9195I przy użyciu Tapatalka
zolii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 11:39   #302
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;67892016]Nie no, moim zdaniem czepianie się faceta, że od 7 lat mieszka w tym samym mieszkaniu, które nie było odmalowane ani remontowane przez ten czas, jest strasznie słabe. To mi przypomina znajomych, którzy chyba by dostali kręćka, gdyby nie robili gruntownego remontu każdej wiosny. Serio, ważne, żeby mieszkać schludnie, czysto.

Natalia zachowuje się wobec Jacka tak podle, że w ogóle podziwiam go za względny spokój, który udało mu się do tej pory zachować. Jasne, że dziewczyna ma prawo mieć oczekiwania, jakich tylko zapragnie. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem za każdym razem zaskoczona jej wybujałą pewnością siebie. Niestety, ale żadne z niej cudo: urodę ma bardzo poniżej przeciętnej, nie jest mistrzynią kwiecistej elokwencji, mieszka też w sumie bardzo średnio, by nie powiedzieć, że słabo. Nie pamiętam, gdzie pracuje, ale nie sądzę, żeby była lekarzem lub architektem.
Innymi słowy: moim zdaniem dziewczyna jest całkowicie dobrze dobrana do Jacka i ma szansę ułożyć sobie życie z wyjątkowo sympatycznym, fajnym facetem. Ale jak powiedział psycholog: marzyła o jakimś przystojnym, kasiastym prezesie z własnym mieszkaniem, a najlepiej domem, i świetnym samochodem. Jak dla mnie - jest za słaba na takie oczekiwania, niestety.[/QUOTE]
ta dziewczyna jest tak denerwująca, że szok, aż mnie telepie jak słyszę jej chamskie odzywki. Ona ma styl wypowiadania się jak zbuntowana gimbusiara...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 11:57   #303
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

A Darek faktycznie nie umie tak kompletnie gotować? Tak nic a nic?Bo Jacek robił cudo na miarę masterchefa: kurczak z ryżem i warzywami a przed Darkiem były małże, które ostatecznie stały się łososiem. Ja uważam, że w gotowaniu jestem całkiem niezła a małży nigdy nie robiłam i też bym była zielona a łososia uczyłam się robić dopiero kilka lat temu, bo moja mama nie robiła, więc nie nauczyła
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 13:40   #304
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ja odniosłam takie wrażenie, że Darek nic a nic nie gotował, że raczej zawsze uważał gotowanie za domenę kobiet.

Po prostu jakoś tak wydaje mi się, że mając te prawie 30 lat to człowiek chciałby się usamodzielnić, w większym stopniu być niezależnym.

Darek wydaje mi się był trzymany trochę tak pod kloszem, wszystkim zajmowała się mama, ciotka i zbytnio starać się nie musiał. Świetnie dogaduje się ze starszymi osobami, ale wciąż poza deklaracjami zbytnio nie widzę w nim angażowania się, inicjatywy. Nie wiem czy na dłuższą metę to nie jest męczące.

Jacek z kolei po tym najnowszym odcinku kojarzy mi się trochę z takim zblazowanym studentem. Fajny bo rodzinny, opiekuńczy, ale z drugiej strony nie myślący o przyszłości i tym co los przyniesie.

Tak się zastanawiam jak ci eksperci się mogli tak pomylić dopasowując te pary do siebie? Przecież im się je więcej poznaje tym bardziej widać, że deklaracje ich jedno a to jacy są naprawdę to co innego. A przecież tyle tych badań rzekomo przeprowadzili, żeby faktycznie poznać te osoby.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 13:48   #305
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Macie rację.
Ewa z Darkiem umówili się poza kamerami jak mają się zachowywać, żeby wyjść z twarzą (jeśli się w ogóle da) z tego programu.

Mi się wydaje że np. Natalia z Darkiem pasowaliby do siebie i byli w stanie stworzyć udany związek ale Natalii wydaje sie że zasługuje na kogoś lepszego = bogatszego.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 14:29   #306
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 15:20   #307
zolii
Raczkowanie
 
Avatar zolii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 39
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W sumie to nie wiem. Masz racje sa tez pralnie. Po prostu jakos w moim otoczeniu jest duzo nie gotujacych facetow i to nigdy nie stanowilo problemu.

Wysłane z mojego GT-I9195I przy użyciu Tapatalka
zolii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 18:21   #308
Under Your Skin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Przeczytałam na fanpage'u programu komentarz, ze Ewa i Darek mają dziecko Ciekawe czy to prawda Pobrali sie w styczniu, jest listopad. Chyba jedna zbyt wczesnie, biorac pod uwagę ich początkowe konflitky, gdzie "seks sie nie zgadzał"
Under Your Skin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 19:36   #309
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Under Your Skin Pokaż wiadomość
Przeczytałam na fanpage'u programu komentarz, ze Ewa i Darek mają dziecko Ciekawe czy to prawda Pobrali sie w styczniu, jest listopad. Chyba jedna zbyt wczesnie, biorac pod uwagę ich początkowe konflitky, gdzie "seks sie nie zgadzał"
Ja myślę, że ten komentarz to trololo
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 00:44   #310
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 00:50   #311
lapalux
Przyczajenie
 
Avatar lapalux
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 9
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Dla mnie ten odcinek był totalnym mindfuckiem jeśli chodzi o Ewę i Darka oraz o Magdę i Krystiana.

Być może M i K zaczęły po raz pierwszy dopadać prawdziwe wątpliwości, ale wkurza mnie strasznie fakt, że tam nagle kuzynka jest jakąś stroną. Magda wykazała się olbrzymią dojrzałością wynajmując mieszkanie, a jego pomieszkiwanie z kuzynką bardzo hamuje w rozwoju intymności z Magdą. Bardzo mi jej żal.

Ewa i Darek - bardzo dobrze mi się patrzy na to, jak potrafili wyjść z totalnej złości i antypatii wobec siebie i spojrzeć na siebie w dobry sposób. Niezależnie od tego, jak i czy to się rozwinie, to taki krok wymaga dużej odwagi i dojrzałości.

Natalia... Nie mam słów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lapalux jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-29, 09:42   #312
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Natalia jest taka wkurzajaca, ze ta dziewucha sama powinna żyć

Darek jest taka pierdoła nie facet, że nie moge nieraz

a z tą kuzynka sytuacja tez mnie wkurza, to co zawsze juz wszedzie maja ja brac i z nia mieszkac
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 10:22   #313
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 10:44   #314
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ja właśnie ogarnęłam, że Darek jest odrobinę tylko starszy ode mnie a przypomina mi bardziej wujka niż rówieśnika I ta laurka serduszko ale teraz większy luz między nimi, może emocje już opadły i łatwiej jest się dogadać

Magda i Krystian jakoś dziwnie, Magda zauważyła, że Krystian nie chce snuć planów na czas po zakończeniu programu co nie wróży najlepiej, u innych wątpliwości przyszły po ślubie a u Krustiana chyba teraz to dotarło

Natalię do tej pory odbierałam jako niesympatyczną, ale ona jest po prostu wredna, sukowata, chamska. Nie dziwota, że nie umie stworzyć stałego związku.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 11:26   #315
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W dodatku ciągnął Ewę 100km w jedną i drugą stronę, co za problem poprosić mamę z ciocią żeby przygotowały miejsce w restauracji za niego ?

Krystian raczej był na tak tylko upewniał się u rodziców czy im Magda również się podoba. W sumie nie widzę żeby mało przytulał Magdę więc albo kazali jej tak mówić do scenariusza albo może ma jakieś lęki z powodu bycia adoptowaną
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 11:34   #316
lapalux
Przyczajenie
 
Avatar lapalux
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 9
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

W ogóle, czytałam z ciekawości komentarze na Facebooku i faktycznie gdzieniegdzie pojawiają się komentarze o tym, że Darek i Ewa się nieźle kryją ze swoim obecnym życiem. Jestem ciekawa, czy chodzi o ciążę (w co szczerze bardzo wątpię), czy może o to, że są razem...

Jak Wam się wydaje, z tego coś mogło powstać? Związek?
lapalux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 11:41   #317
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez lapalux Pokaż wiadomość
W ogóle, czytałam z ciekawości komentarze na Facebooku i faktycznie gdzieniegdzie pojawiają się komentarze o tym, że Darek i Ewa się nieźle kryją ze swoim obecnym życiem. Jestem ciekawa, czy chodzi o ciążę (w co szczerze bardzo wątpię), czy może o to, że są razem...

Jak Wam się wydaje, z tego coś mogło powstać? Związek?
Nie ma chyba co się sugerować tymi komentarzami. Wcześniej pisali, że Darek był na wakacjach z mamą, że na uczelni wszyscy wiedzą, że już żony nie ma.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 11:42   #318
lapalux
Przyczajenie
 
Avatar lapalux
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 9
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Racja. Trochę bym chciała być już po przyszłym poniedziałku, kiedy zapewne oni będa mogli pootwierać Facebooki
lapalux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 11:59   #319
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Jeszcze mi się przypomniało. Tydzień temu broniłam Darka, że małże, że łosoś - mógł nie umieć. Ale, że pizzy nigdy nie kroił i się bał, no bez jaj

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lapalux Pokaż wiadomość
Racja. Trochę bym chciała być już po przyszłym poniedziałku, kiedy zapewne oni będa mogli pootwierać Facebooki
Muszą jeszcze chcieć, ja obstawiam, że się poukrywali nie dlatego, że muszą, bo tvn kazał a dlatego, że przeraziło ich jak ludzie potrafią naruszać ich prywatność, grzebać w poszukiwaniu info i pewnie jeszcze nękać wiadomościami.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-29, 12:09   #320
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 12:44   #321
lapalux
Przyczajenie
 
Avatar lapalux
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 9
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O, a mogłabyś podesłać te profile, albo chociaż ich nazwy, bo nie mam teraz jak ich nazwisk sobie przypomnieć z pierwszych odcinków... Będę max wdzięczna!
lapalux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 13:02   #322
cheri_magda
Rozeznanie
 
Avatar cheri_magda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 592
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mogłabym prosić o nazwiska?

Chciałabym już zobaczyć ten ostatni odcinek. Sądzę, że ktoś zostanie w małżeństwie bo trzy rozwody mogłyby nieco zniechęcić do udziału w drugiej edycji.
cheri_magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 13:19   #323
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Może wszyscy się rozstali dlatego przed końcem serii już zachęcali do zgłaszania się do drugiej edycji
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 13:55   #324
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Może wszyscy się rozstali dlatego przed końcem serii już zachęcali do zgłaszania się do drugiej edycji
Raczej zachęcanie do kolejnej edycji musiało się odbyć wcześniej, w końcu sam proces nagrania i zorganizowania kandydatów, badań i "ślubów" trochę trwa. W tej edycji śluby były w styczniu a emisja programu w listopadzie. Także nie dziwię się, że informacje o castingach prezentują odpowiednio wcześniej a nie na sam koniec programu.

W rolnik szuka żony obecna edycja pod względem dobierania par okazała się klapą :-D a i tak zachęcali do kolejnych castingow. Rolnicy sami się wręcz przyznawali, że teraz po programie mają setki listów i kogoś sobie szukają, większość z nich już podczas programu nawiązywała kontakt z innymi, więc tak naprawdę to nie traktowali poważnie żadnego z wybranych przez siebie uczestników. Bo już ludzie po paru edycjach się nauczyli, jak wykorzystać program do szukania drugiej połowy. Jeżeli będą kolejne edycje "Ślubu od 1 wejrzenia" to zobaczycie, że z czasem będzie podobnie.

A co do Darka i pizzy, może to się rzeczywiście wydawać śmieszne, ale myślę że ten psycholog miał rację. Ewa ciągle docinala Darkowi że jest sierotka, że nie umie zająć się łososiem, że jest nieogarniety... Więc Darek bał się ośmieszyć przed gośćmi, że coś zrobi nie tak albo że Ewa wbije mu kolejną szpilke. Myślę, że jest to prawdopodobne patrząc na ich dotychczasowe relacje.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Ja to najbardziej liczę na to, że zrobią update jak w tej chwili wygląda sytuacja bohaterów programu, tzn wiecie, jaki jest stan relacji na listopad 2016. Jak ze ślubu była relacja, to co, relacji z rozwodu nie będzie? ;-)
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 14:17   #325
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 14:18   #326
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Naprawde musicie to pisac? Nie jestem za tym by podawać ich nazwiska na publicznym forum, jeśli juz je znalazlyscie. Postawcie się w ich sytuacji, chcielibyście żeby ktoś publikował wasze dane po tym jak telewizja zrobiła z was osoby publiczne? I tak myślę, że teraz mogą mieć z tego względu nieprzyjemności i teraz uważają, że wzięcie udziału w tym programie to była zła decyzja...
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 14:19   #327
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wydaje mi się, że o ile umowa może zawierać zapisy typu, że trzeba się stawić "na plan" pod groźbą kary finansowej o tyle zmusić do ślubu by nie mogli, to przecież pogwałcenie praw człowieka
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 14:26   #328
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 15:29   #329
zivah
Raczkowanie
 
Avatar zivah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

To jest przerażające jak ludzie nie dbają o swoją prywatność (albo w sumie nie chcą dbać). Fakt faktem łatwo ich odszukać ale mają w umowie na pewno jakiś paragraf dot. tego, że nie mogą nic a nic mówić. Swoją drogą pozew Natalii i Jacka wyszedł na światło dzienne strasznie szybko.

Co do Darka to czułam ciary żenady oglądając odcinek
Już nie mówię o laurce, czy kopertach, ale zostawianie dorosłej kobiety z ciotką, włączanie w tą całą sytuację mamy, wiezienie ją na miejsce oddalone sporo od domu tylko po to żeby jej kilka zdań powiedzieć było hmm strasznie dziecinne. Jak w podstawówce, brakuje jeszcze ciągnięcia za warkoczyki

Magda i Krystian wydają się fajną parą i myślę, że większość ich problemów jest stwarzana pod publikę (jak mało przytulania). Fakt faktem, przeprowadzka jest dosyć istotną kwestią, bo znając się nie cały miesiąc, jedna osoba z nich ma opuścić znajomych/rodzinę i porzucić wszystko dla partnera.

Natalia i Jacek to pomyłka i tu nawet nie ma co języka strzępić.

Swoją drogą, czemu tylko faceci starali się o jakieś atrakcje na walentynki? ;D Tak było w planie czy co?
zivah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 15:52   #330
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 09:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.