Koty - część VIII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 13:19   #3271
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pomyślałam o dwóch hamakach (bo dwa koty) i na dole zamiast hamaka półeczka, żeby się wygodniej wskakiwało. Dolny słupek 80 cm wystarczy do drapania? Nastawiałam się na taki 100 cm.
I czy sufitowy drapak będzie się dobrze trzymał, nie zniszczy sufitu? Nasz sufit należy do tych sypiących się i łatwo pękających. Nie chciałabym obudzić się kiedyś i wchodząc do pokoju widzieć sąsiadów z góry.
Lepiej 100 cm, koty mogą się naprawdę wyciągnąć do drapania. Ten mały słupek na podstawie, który kiedyś wrzucałam ma 100 cm i w sumie żałuję, że nie wzięłam 120. W drapaku sufitowym mam 100 cm.
Nie zniszczy sufitu, bo te "platformy rozporowe" są obite materiałem
A hamak ma ramkę, więc nie jest z niego trudniej skakać niż z półeczki.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ziaź - mam 2 zabawki i 1 wredną małpę
Tak właśnie pomyślałam

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Sufitu raczej nie zniszczy no chyba że masz z papieru
Bałabym się raczej czegoś innego. Widziałaś mój drapak - Horus potrafi się na niego wspiąć praktycznie od dołu na samą górę. Ambra nie umie tak, dlatego gdyby mój drapak stał w miejscu gdzie nie byłoby parapetu lub czegoś innego ona miałaby problem, żeby wejść na półkę która u mnie jest dosyć wysoko.
Popatrz, a u mnie obie ofiary losu ładnie się wdrapują, czasem im tylko dupy ciążą i zamiast wejść elegancko kończą wślizgiem

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A mnie ten brak elastyczności nie przeszkadza, koty traktuję jak dzieci - nadchodzi czas karmienia to nie mogę sobie iść balować i mieć je w poważaniu, a koty będą czekać Rano wstaję o 6.30 żeby dać im śniadanie nawet wtedy, gdy zaczynam pracę o 8 i mogę pospać do 7.30. Po prostu idę do kuchni dać im jeść i dalej spać W dni kiedy ja mam na 8, a TŻ na 7 to on im daje jedzenie, bo i tak jest "wstany". Ale w weekendy ja pracuję na 8, a on ma wolne, więc ja wstaję.
i znamy powód, dlaczego nie planuję dzieci
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:19   #3272
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Sufitu raczej nie zniszczy no chyba że masz z papieru
Bałabym się raczej czegoś innego. Widziałaś mój drapak - Horus potrafi się na niego wspiąć praktycznie od dołu na samą górę. Ambra nie umie tak, dlatego gdyby mój drapak stał w miejscu gdzie nie byłoby parapetu lub czegoś innego ona miałaby problem, żeby wejść na półkę która u mnie jest dosyć wysoko.
Aż z papieru nie, z tektury prędzej
No właśnie, o tym samym cały czas myślę. NIE WIEM czy Florki są wspinajne. A w miejscu gdzie stoi drapak nie ma parapetu. Musiałabym dostawić stołeczek, na który będą wskakiwać i dopiero wtedy na półkę, i dalej... Bis nie jest bardzo skocznym kotem, na stół wskakuje z użyciem krzesła, na blat w kuchni wskakuje, ale nie raz się ześlizgnęła i chciała pazurami się zaczepić, mądra. Prawdopodobnie to przez to oko, widzi przez nie praktycznie tylko światło i kontury, może mieć problem z orientacją, prawda?
Półkę masz na jakiej wysokości?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:23   #3273
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Popatrz, a u mnie obie ofiary losu ładnie się wdrapują, czasem im tylko dupy ciążą i zamiast wejść elegancko kończą wślizgiem


Horus ma tylne pazury jak krogulec - nie chciałabym nimi oberwać na poważnie Ambruśka potrafi wejść ale przeważnie zatrzymuje się w połowie drogi i zeskakuje Ale moja półka jest wysoko na wysokości moich ramion.


Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
i znamy powód, dlaczego nie planuję dzieci
Bo lubisz długo spać?
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:25   #3274
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Lepiej 100 cm, koty mogą się naprawdę wyciągnąć do drapania. Ten mały słupek na podstawie, który kiedyś wrzucałam ma 100 cm i w sumie żałuję, że nie wzięłam 120. W drapaku sufitowym mam 100 cm.
Nie zniszczy sufitu, bo te "platformy rozporowe" są obite materiałem
A hamak ma ramkę, więc nie jest z niego trudniej skakać niż z półeczki.

i znamy powód, dlaczego nie planuję dzieci
Też tak myślę, 100 cm lepiej. Więcej do wyciągania się

Dlatego mamy koty, a nie dzieci Dzieci planuję, ale w dalekiej, dalekiej przyszłości, do tego najprawdopodobniej nawet nie swoje. Nie lubię dzieci (mam 10-letniego brata, przeżyłam jego wychowanie, to mi wystarczy) i byłaby to dla mnie duża krzywda. Kot to takie trochę dziecko, ale nie posiada największych wad dziecka i posiada więcej zalet od niego I co za problem wstać do kota żeby nakarmić? Sam je, wystarczy sypnąć do miski i dalej spać w najlepsze
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-02-26 o 13:27
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:28   #3275
sheena84
Rozeznanie
 
Avatar sheena84
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 808
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też tak myślę, 100 cm lepiej. Więcej do wyciągania się

Dlatego mamy koty, a nie dzieci Dzieci planuję, ale w dalekiej, dalekiej przyszłości, do tego najprawdopodobniej nawet nie swoje. Nie lubię dzieci (mam 10-letniego brata, przeżyłam jego wychowanie, to mi wystarczy) i byłaby to dla mnie duża krzywda. Kot to takie trochę dziecko, ale nie posiada największych wad dziecka i posiada więcej zalet od niego I co za problem wstać do kota żeby nakarmić? Sam je, wystarczy sypnąć do miski i dalej spać w najlepsze
Moja Myszka to prawie jak Nasza corka, ostatnio nawet przez okno razem wygladalysmy i opowiadalam co inne dzieci na placu zabaw robia :P
sheena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:31   #3276
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I co za problem wstać do kota żeby nakarmić? Sam je, wystarczy sypnąć do miski i dalej spać w najlepsze
Żaden większy, jak po pracy koleżanki na kawkę wyciągają albo jakie interwencje pilne mam do podjęcia albo mam ochotę się powłóczyć po parku albo mam ochotę na zakupy - wtedy mi dobrze, że nie muszę od razu do domu lecieć

Ale wiesz, miej świadomość, że pisze to osoba, która codziennie wieczorem (jeszcze jak u teściów mieszkaliśmy) zwoływała Zyzia do domu - czasem nawet godzinę i która co rano o 4.30 wstawała, żeby go wypuścić (nawet po totalnemu pijaku)

Edytowane przez ziazik
Czas edycji: 2014-02-26 o 13:36
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:37   #3277
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Żaden większy, jak po pracy koleżanki na kawkę wyciągają albo jakie interwencje pilne mam do podjęcia albo mam ochotę się powłóczyć po parku albo mam ochotę na zakupy - wtedy mi dobrze, że nie muszę od razu do domu lecieć
W takiej sytuacji to racja. Mnie nikt na kawkę nie wyciąga, bo większość moich współpracowników jest w Poznania, a kawkę pijemy sobie przez skype'a, uroki pracy w domu No i TŻ wraca do domu z pracy po 15, robimy obiad i jemy. Ale ja taka jestem, na studiach też przychodziłam po zajęciach do domu zjeść z TŻ-tem obiad i dopiero potem wychodziliśmy, czy to na zakupy, czy to gdziekolwiek. Wszystko zależy od charakteru
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 13:40   #3278
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część VIII

o drapakach się nie wypowiem, bo my bezdrapakowi


Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
To się postaram Safirkę zmolestować i coś powrzucać
oj tak, poproszę


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czasem jedzą z jednej miski naprzemiennie, przysuwając sobie łapkami
jak pięknie


Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
...tylko nie mow, ze ona ma jeszecze brzuszek trzykolorowy

...odkurzylam dywan i zjezdzilam rolka drapak. puchu na pol objetosci kota

te zebrane włochy można by sprzedawać jako wełnę, tak ostatnio wymyśliłam

nie, brzuszek jest biały, obowiązkowo. Tak zeby zostawiać białe włoski na czarnych ubraniach Pańci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg drapak3.jpg (83,7 KB, 24 załadowań)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:41   #3279
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale ja taka jestem, na studiach też przychodziłam po zajęciach do domu zjeść z TŻ-tem obiad i dopiero potem wychodziliśmy, czy to na zakupy, czy to gdziekolwiek. Wszystko zależy od charakteru
Spodobałabyś się mojemu mężowi , on zawsze marudzi, że kończę pracę o 15.00 a w domu jestem koło 19.00 ale masz rację, taki charakter - mnie nosi zawsze, jak wrócę do domu od razu po pracy, to się dziwnie czuję
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 14:00   #3280
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Żaden większy, jak po pracy koleżanki na kawkę wyciągają albo jakie interwencje pilne mam do podjęcia albo mam ochotę się powłóczyć po parku albo mam ochotę na zakupy - wtedy mi dobrze, że nie muszę od razu do domu lecieć

Ale wiesz, miej świadomość, że pisze to osoba, która codziennie wieczorem (jeszcze jak u teściów mieszkaliśmy) zwoływała Zyzia do domu - czasem nawet godzinę i która co rano o 4.30 wstawała, żeby go wypuścić (nawet po totalnemu pijaku)
I jak jest impreza to można iść razem i niańki nie trzeba szukać. Zamykam drzwi i idę.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
o drapakach się nie wypowiem, bo my bezdrapakowi




oj tak, poproszę




jak pięknie





te zebrane włochy można by sprzedawać jako wełnę, tak ostatnio wymyśliłam

nie, brzuszek jest biały, obowiązkowo. Tak zeby zostawiać białe włoski na czarnych ubraniach Pańci
Sadystka! Taki brzuch mi pokazujesz, a ja jeszcze godzinę w pracy muszę siedzieć
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2014-02-26 o 14:02 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 14:09   #3281
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VIII

A propos długości słupków... Daniels ma długi słupek, a i tak lubi się położyć na brzuchu na ziemi i drapać na wysokości kostek
Cytat:
Napisane przez sheena84 Pokaż wiadomość
Moja Myszka to prawie jak Nasza corka, ostatnio nawet przez okno razem wygladalysmy i opowiadalam co inne dzieci na placu zabaw robia :P
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 15:07   #3282
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Gosia na stronie IKEA na razie coś takiego znalazłam. Póxniej zrobię fotkę tej mojej piłeczki. Ta chyba za duża co? Moja jest inna.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40124409/
Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Gosia zdjęcia piłeczki z IKEA.
Tak ta pierwsza za duża ale Twoja byłaby w sam raz, dzięki czy ją można też ze strony IKEA zamówić?
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 15:11   #3283
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Sadystka! Taki brzuch mi pokazujesz, a ja jeszcze godzinę w pracy muszę siedzieć
możesz pomiziac przez ekran!
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:01   #3284
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jest Ja kupuję w Lidlu lub w Kauflandzie. Kosztuje 3,50-4,50 zł. Kiedyś piłam tylko mleko roślinne (z orzechów lub ryżowe, owsiane), ale takie nie nadaje się do kawy, a raczej "mojej kawy" czyli Inki Tylko rozwadnia ją, nie działa zupełnie jak prawdziwe mleko. Więc jak tylko zorientowałam się, że w Lidlu jest w gazetce promocyjnej mleko bez laktozy, o którym NIGDY nie wiedziałam, to od razu kupiliśmy kilka sztuk. I ucieszyłam się, że zostało w ofercie na stałe, bo Lidla mam pod blokiem Mleko bez laktozy do kawy nadaje się tak dobrze jak zwykłe mleko i TŻ nie narzeka, że mu nie smakuje śniadaniowa owsianka, jak musiał z roślinnym jeść Tylko migdałowe mu smakowało. Nadal czasem kupuję / robię roślinne, bo to fajna alternatywa.



Fakt, smakuje trochę inaczej niż mleko, bo jest słodsze. Ale jak się nie ma co się lubi...
O, o tym nie wiedziałam Trzeba jechać do Lidla

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
nie, brzuszek jest biały, obowiązkowo. Tak zeby zostawiać białe włoski na czarnych ubraniach Pańci
Podobnie jak mój Majlo: białe podwozie i łapy , żeby można było bardziej wybrudzić błotem


Im więcej oglądam zdjęć Twojego kota, tym bardziej się czuję, jakby była moja
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:04   #3285
Vanilliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 49
Dot.: Koty - część VIII

niedawno pisałam tu o swoim, kotku który wpadł w sidła. Dziękuje, za wszystkiego odpowiedzi na mój post. Niestety dzisiaj po 15 mój kotek musiał odejść...
Vanilliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:04   #3286
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty - część VIII

nowa zabawka do jedzenia w użyciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02614.jpg (61,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02609.jpg (60,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02608.jpg (52,9 KB, 10 załadowań)
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:06   #3287
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Vanilliee Pokaż wiadomość
niedawno pisałam tu o swoim, kotku który wpadł w sidła. Dziękuje, za wszystkiego odpowiedzi na mój post. Niestety dzisiaj po 15 mój kotek musiał odejść...
Współczuję Nie dało się nic jednak zrobić?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:07   #3288
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Vanilliee Pokaż wiadomość
niedawno pisałam tu o swoim, kotku który wpadł w sidła. Dziękuje, za wszystkiego odpowiedzi na mój post. Niestety dzisiaj po 15 mój kotek musiał odejść...
Przykro mi
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:07   #3289
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
nowa zabawka do jedzenia w użyciu
Wygląda fajnie. Gdzie kupiłaś? Ciekawe czy Florki by zainteresowało. W ramach zabawy mogłabym im tam kolację czasem wrzucić. Niech się wysilą.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 17:15   #3290
Vanilliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 49
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Współczuję Nie dało się nic jednak zrobić?
dostawał zastrzyki, dbałam o niego z całych sił. Niestety zero poprawy, gdyby chociaż zaczął załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Nie dałam rady znieść tego jak cierpiał, każdego dnia gorzej..
Vanilliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:16   #3291
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Vanilliee Pokaż wiadomość
dostawał zastrzyki, dbałam o niego z całych sił. Niestety zero poprawy, gdyby chociaż zaczął załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Nie dałam rady znieść tego jak cierpiał, każdego dnia gorzej..
Przykro
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:20   #3292
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Vanilliee Pokaż wiadomość
niedawno pisałam tu o swoim, kotku który wpadł w sidła. Dziękuje, za wszystkiego odpowiedzi na mój post. Niestety dzisiaj po 15 mój kotek musiał odejść...
Biedny kotek, jego już nic nie boli, a Ty trzymaj się
Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
nowa zabawka do jedzenia w użyciu
Jak dobrze, że ma dwa końce.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:35   #3293
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Vanilliee Pokaż wiadomość
dostawał zastrzyki, dbałam o niego z całych sił. Niestety zero poprawy, gdyby chociaż zaczął załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Nie dałam rady znieść tego jak cierpiał, każdego dnia gorzej..
Przykro mi Zrobiłaś dla niego wszystko, co mogłaś To chyba największa z oznak miłości, pozwolić zwierzęciu odejść , żeby nie cierpiało


Gdybyś kiedyś planowała kota, pomyśl o niewypuszczaniu go na dwór. Ja i mnóstwo innych dziewczyn możemy zapewnić, że koty trzymane w domu mogą być szczęśliwe, czy żyją w mieszkaniu w mieście czy na wsi (jak moje)


I zapraszamy do nas
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:38   #3294
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Koty - część VIII

smutne nowiny



Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
nowa zabawka do jedzenia w użyciu
wygląda super

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Im więcej oglądam zdjęć Twojego kota, tym bardziej się czuję, jakby była moja
ha!



kot śpiący w starych zasłonach. na drugim zdjęciu zblizenie na zabawki, śpi z nimi jak się przebudzi to myje trochę tę szarą mysz i znowu zasypia


Boże, cykam te foty jak szalona, już w piątek rozstanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0001.jpg (124,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0003.jpg (100,6 KB, 21 załadowań)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:52   #3295
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Czy to normalne, że kot jedzący surowe mięso warczy podczas jedzenia?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:58   #3296
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
ha!

kot śpiący w starych zasłonach. na drugim zdjęciu zblizenie na zabawki, śpi z nimi jak się przebudzi to myje trochę tę szarą mysz i znowu zasypia
Specjalnie to robisz

Ja też mam

1. kotka babci sasiadów
2. kotka sąsiadki, już jej nie mają
3. jeden z kociaków, który wpadał do altany się przespać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koty (2).jpg (50,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koty (1).jpg (38,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koty (3).jpg (37,5 KB, 19 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 18:06   #3297
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
kot śpiący w starych zasłonach. na drugim zdjęciu zblizenie na zabawki, śpi z nimi jak się przebudzi to myje trochę tę szarą mysz i znowu zasypia
Ale ma ślicznie pościelone No i mysz brudna, to umyć trzeba
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czy to normalne, że kot jedzący surowe mięso warczy podczas jedzenia?
Moje obydwa warczą. Kocur nauczył się od tymczasa zgarniętego z ulicy, wcześniej tego nie robił. Mała warczała już w hodowli.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 18:11   #3298
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Moje obydwa warczą. Kocur nauczył się od tymczasa zgarniętego z ulicy, wcześniej tego nie robił. Mała warczała już w hodowli.
To się nie martwię. Florki dostały dziś surowe (sparzone) skrzydełko kurczaka, drugie podejście do mięsa. Florka wcinała z warczeniem, Bis nie warczała, jadła średnio, musiałam jej pokroić mięso, a i tak zjadła malutko. Florka po niej posprzątała. Już wiem przynajmniej, że Florce surowizna smakuje, a z Bis trzeba będzie popracować Tutaj dałam im całe skrzydełko bez kości, nie kroiłam na kawałki, bo chciałam, żeby sobie pogryzły. W weekend dostaną na spróbowanie pokrojone serduszka.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:48   #3299
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część VIII

Moje koty dostały paczkę z petstages. Zabawki, dużo zabawek. Sonia się naćpała kocimiętką .

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czy to normalne, że kot jedzący surowe mięso warczy podczas jedzenia?
Normalne.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanilliee Pokaż wiadomość
niedawno pisałam tu o swoim, kotku który wpadł w sidła. Dziękuje, za wszystkiego odpowiedzi na mój post. Niestety dzisiaj po 15 mój kotek musiał odejść...
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:53   #3300
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VIII

Rozłożyłam swoim tunel, bawiły się w nim razem, polowały na siebie z obu stron, packały łapkami, a teraz zmęczone padły.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-10 10:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.