Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 19:14   #3271
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Poka Mi dziś TŻ robił na dworze zdjęcia brzucha
Jutro bo pisze z komórki
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:15   #3272
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Balbinka1983 Pokaż wiadomość
Dostałam smsa od ginki, że moje wyniki glukozy i moczu są ok
Przyszedł nam wózek widok Małżona siedziącego na podłodze w bluzie, gaciach i skarpetach, z instrukcją obsługi, próbującego rozkminić co i jak - BEZCENNY a co się nak.urwiał... hehe nie wiedziałam że obsługa wózka jest tak problematyczna wózeczek (mura4) oceniam jak na razie na 5+, gondola trochę ciężka i raczej nie dam rady wnosić jej z dzieckiem na pokładzie na 3 piętro mam nadzieję, że nasza wózkarnia nie jest zbytnio syfiasta. Ogólnie wózek jest wizualnie ok - reszta wyjdzie w praniu.
Super, że wyniki ok
Pokaż fotki wózka Jestem ciekawa jak wygląda w realu ten wózek
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
Jutro bo pisze z komórki
Łeee zawiodłaś mnie, chcę już
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:20   #3273
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
mój też nie ma, na początku mi nie zależało bo nie jestem zwolenniczką usg na każdej wizycie bo po co... wartość takiego badania jest żadna, bardzo niska, a po co męczyc dziecko;
teraz stwierdzam ze to chyba nie za dobrze, bo ani usg ani ktg, a pod koniec ciaży to mogą sie przydać

nastepne usg mam 9 maja - to będzie mój 30 tc.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------



dokładnie jak lekarz z 20 czy 30 letnim stażem, po badaniu stwierdza że ładnie pięknie to wypada zaufać i nie szukać dziury w całym
ja tez uważam że usg na każdej wizycie jest zbędne, a 9ty już niedługo!
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A ja dziś nie robiłam obiadu - TZ przywiezie go od babci, bedzie zupka pomidorowa i coś jeszcze, nie wiem ...


A jutro jedziemy do Sopotu. Więc nie bedzie mnie do poniedziałku na forum. Pogoda kiepska, ale nie zrezygnujemy. Najwyzej bedziemy przesiadywać w kawiarniach Wolę nie odkładać wyjazdu na później, chcę korzystać póki mogę, a później np. w maju jak będę w stanie to jeszcze gdzieś pojedziemy

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Maciejka i Blue
nie miałam pojęcia ze trzeba zmierzyc miednicę
udanego wyjazdu,pięknej pogody i relaksu życzę ale Wam fajnie
co do miednicy miałam mierzoną w szpitalu położna kazała mi zdjąć bieliznę i połozyć się na lewym boku i mierzyła mnie takim metalowym czymś,powiedziała że wszystko w normie i tyle.
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość

Wklejam mój brzuszek - początek 27tc
śliczny
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Nooo



Ad1. Dziękuję
Ad2. A mnie ciągle obserwuje całe mnóstwo słodkości Nawet z szafki wyglądają



Ale Wam fajnie



Dziękuję

Poniżej fotki pokoju Synka już po malowaniu.
Ciągle tam z mężem wchodzimy i ogladamy
ślicznie wygląda!
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość


Poproszę o kciuki na jutro, bo jakoś się boję
Rano odbieram wyniki a popołudniu mam wizytę
Jak tylko będę w formie, to odezwę się jutro wieczorkiem, napiszę co ginka powiedziała.

Miłego wieczoru Mamusie
trzymam mocno:kci uki:
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
nie długo będzie ze Mnie sexy boczek z kiepskich
z wąsami
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:24   #3274
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Nie lubisz śniegu w kwietniu?
Nie wiem czemu, ale bardzo rozbawiło mnie to zdanie

KarolinaPW podwyższonym cukrem się nie martw Pewnie dostaniesz jakieś zalecenia dietetyczne i będziesz mierzyć sobie cukier.
Zresztą na przykładzie Asi widać, że z tym da się żyć

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ahh i dogadałam kwestię porodu, mam podpisać umowę w szpitalu, że życzę sobie mojego lekarza przy porodzie, płatność po całej akcji, czyli przy wypisie. Jestem spokojniejsza jakoś, będzie spoko
Gratuluję udanej wizyty. Super, że wszystko wzorowo
Sukienka bardzo ładna, chociaż cena mogła być nieco niższa
Cena za cały poród z lekarzem jest przyzwoita. Spodziewałam się ceny od 3000 wzwyż, tym bardziej, że u nas za samą położną płaci się 600 zł, a za pokój jednoosobowy 350

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Co do cen
W szpitalu gdzie zamierzam rodzić nie ma podanego cennika, ale w innych w okolicy w których podają ceny są dość duże
prywatne:
http://www.medicover.com/PLPL/szpita...tm?VCID=banner
http://www.damian.pl/279,Poloznictwo.htm
publiczny
http://www.szpitalzelazna.pl/poradnik-pacjenta/cennik
Wow Tu to mają ceny Najbardziej podoba mi się 5-cio dniowy pakiecik za 16000

Selay super, że przynosisz same dobre wieści po wizycie

phdwao za 27 tydzień. Znaczy, że lada dzień ja też zaczynam




---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
ja juz od 2h na nogach wczaj wogole nie wlaczalam pc nie mialam veny.... d wczorajszego ranka mam jazdy z tz w sumie to on ma problem, ale znam go i wiem, ze nie bedzie sie odzywal ..i w nosie ma wszystko i mnie i niunie...ale trudno...nic na sile, widocznie tak woli....jest mi cholernie zle i przepraszam, ze wam tak tu smece
a wczoraj ku mojemu zaskoczeniu z nienacka w szpitalu(bylam u mojej gin po skier na badania) wzieli mnie na ktg super mala szala w brzuchu, ze hej chyba nie lubie jak jej sie jakies maszyny przystywawia ehh dobrze, ze mam ten moj maly skarb...
3mam kciuki
Przytulam Ciężko masz z tym swoim chłopem, szkoda, że nie można mu w ten sposób przemówić do rozumu Bardzo się cieszę, że Twoja córcia to taki promyczek i skarbek dla Ciebie. Zawsze trochę raźniej i lżej
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:24   #3275
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

ooolllccciiiaa karolka imponujące listy!
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:26   #3276
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Nie mam humor, nic mi się nie chce i na nic nie mam siły To pewnie przez niedospanie... w ciągu dnia jednak się nie położyłam...
Za pół h kładziemy małą spać i w końcu też się położę-choćby przed tv...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:28   #3277
Ando
Rozeznanie
 
Avatar Ando
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
I już jestem z powrotem. Cieszę się, że Was rozbawiłam tekstem TŻ. Mi nie było do śmiechu wczesniej, ale teraz już jest bardzo ok.naprawde było mu głupio za wczorajsze fatalne zachowanie i dostałam nawet bukiet róż
susharnia była zamknięta więc do tego ulubioną kanapencję z Subwaya. Do tego pozmywał naczynia, wyniosł śmieci i zabral się za naprawę pralki, o ktorą wczoraj była cała afera. Zrehabilitował się bardzo. Aż wieczorem go chyba sowicie wynagrodzę
SASa to wszystko bo nie dałam sobie wleźć na głowę i nie odzywałam się do niego. Musisz pokazać zaparcia trochę żeby sam się zaczał zastanawiać nad sobą! Będzie dobrze!!!

ehhh chłopy... wiesz co? mi to się wydaje, że im jest naprawde BAAAArdzo trudno pożegnać się z trybem życia jaki prowadzili zanim załozyli rodzinę. Kobieta szybko zrzeka się wielu przyjemności. A dla faceta jakiekolwiek wyrzeczenie musi być nagradzane jakby conajmniej zdobył Mount Everest. Dziwni są.
\
o widzisz jaki kochany niestety nie wszyscy maja tyle wyobrazni... moj mi nigdy kwiatow nie kupil na zgode... no i faktem jest - dla kobiety poswiecanie sie jest rzecza naturalna, dla faceta wrecz przeciwnie - rekami i nogami walcza o kazdy cm swojej wolnosci...
__________________
Marysia ur. 28.06.12
zm. 03.07.12

śpij kochanie moje
[/SIZE]
Ando jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 19:36   #3278
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Spaceros był boski Muszę się częściej wypuszczać Domek posprzątany, zupka ugotowana, no ful wypas

sas Współczuje sytuacji z tż Też mam ciche dni od piątku ale twardo się trzymam i olewam go sikiem prostym, bo to on zawinił i powinien przeprosić a on foch, że ja foch i się nie chciałam przytulić jak wrócił w nocy pijany Mam strasznego uparciucha w domu, który na dodatek zawsze obraca kota ogonem i nie potrafi się przyznać że np.nie ma racji itd. Ciężki przypadek
Ja sobie tylko czekam jak synek się urodzi, podrośnie i stanie się jego lustrzanym odbiciem Zobaczymy jak tatusiowi minka będzie rzedła
Zrobiłam się wredna-wiem ale tego nauczyli mnie faceci i z pokornej uległej pierdoły wyrosłam na złośliwą umiejącą oddać zołzą

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
jak poszłam na polowkowe to ona była tak dziwnie poplatana ze lekarz sie zaczał smiacnajpioerw była dziwnie na skos grzbietem do nas a potem po badaniu miała glowke po prawej stronie na dole a nogi miała po lewej na gorze
Hehe! Cała córunia mamuni Słowem Tż ma przechlapane i ciekawe czy już o tym wie

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
SAS, tak samo jak ty ja jestem skłócona z TŻ i nie mam w ogóle ochoty w tym momencie na jakiekolwiek relacje z nim. Jest mi bardzo przykro
Witam w klubie Mi też jest przykro ale lekcja musi być: jak on miał mnie w d.upie wtedy to ja tym bardziej teraz i wiem, ze go to bardzo boli...Niestety mam faceta do którego gadanie nie trafia i musi"oberwać" żeby zabolało i żeby dotarło.
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:43   #3279
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Ando Pokaż wiadomość
o widzisz jaki kochany niestety nie wszyscy maja tyle wyobrazni... moj mi nigdy kwiatow nie kupil na zgode... no i faktem jest - dla kobiety poswiecanie sie jest rzecza naturalna, dla faceta wrecz przeciwnie - rekami i nogami walcza o kazdy cm swojej wolnosci...
ale to też dużo zależy od charakteru faceta, jego nawyków itd... mój właśnie nigdy nie walczy o "swój teren", w ogóle jakby mógł to by mi nieba uchylił a już jesteśmy razem długo. Nie powiem bo czasem wkurzają mnie jego genialne pomysły ale to są pierdoły. Nie znam osobiście drugiego tak rodzinnego faceta jak mój mąż, więc od reguły są też wyjątki
z resztą ja już myślałam że nie można mieć z mężem lepiej, ale odkąz miałam problemy i leżałam w szpitalu to on jeszcze bardziej się zmienił czasem to ja się zastanawiam czy jestem też tak dobra dla niego jak on dla mnie
ale z pewnością wasi też się zrehabilitują! jestem dobrej myśli

ale mnie naszła refleksja
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:46   #3280
Ando
Rozeznanie
 
Avatar Ando
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Spaceros był boski Muszę się częściej wypuszczać Domek posprzątany, zupka ugotowana, no ful wypas

sas Współczuje sytuacji z tż Też mam ciche dni od piątku ale twardo się trzymam i olewam go sikiem prostym, bo to on zawinił i powinien przeprosić a on foch, że ja foch i się nie chciałam przytulić jak wrócił w nocy pijany Mam strasznego uparciucha w domu, który na dodatek zawsze obraca kota ogonem i nie potrafi się przyznać że np.nie ma racji itd. Ciężki przypadek
Ja sobie tylko czekam jak synek się urodzi, podrośnie i stanie się jego lustrzanym odbiciem Zobaczymy jak tatusiowi minka będzie rzedła
Zrobiłam się wredna-wiem ale tego nauczyli mnie faceci i z pokornej uległej pierdoły wyrosłam na złośliwą umiejącą oddać zołzą
oj-jak mnie to zawsze wkurzalo - nie raz tak bylo ze tz mi walnal cos co mnie w☠☠☠☠... ja sie na niego obrazalam, to on foch ze ja foch a potem wychodzilo ze ja go musialam przepraszac ze sie dalam poniesc. I zawsze byl ten sam argument - jak cos cie denerwuje to jest to twoj problem a nie jego. Ze to niby ja jestem przewrazliwiona albo cos sobie wmawiam...teraz tez juz sobie nie daje

Ale wrednoscią tez sie daleko nie zajedzie... w koncu czy bycie razem polega na tym zeby sie nawzajem ranic...? moja tesciowa wciaz to robi - juz sie tak wyzywa na tesciu, on ma ja w trabie, a ona wciaz wsciekla na caly swiat... bez sensu. i caly czas przekonana ze wszyscy sie na nia uwzieli i robia jej na zlosc... toxyk jak nie wiem
__________________
Marysia ur. 28.06.12
zm. 03.07.12

śpij kochanie moje
[/SIZE]
Ando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:51   #3281
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Nie.
Któraś z dziewczyn wkleiła podział typu:
od ... do 140 - ok
140-180 - do obserwacji i chyba modyfikacji diety
>180 - cukrzyca wymagająca leczenia.
To był dłuższy post, ale ponieważ wyniki mam dobre, to nie skupiałam się na nim aż tak bardzo. Przy TSH równym 0,49 Endo minimalnie zwiększył mi dawkę Euth, "bo w iąży może być niskie i fT4 też jest niskie", a było 13,65, czyli w normie. Ostatnie TSH na pewno miałam poniżej normy, ale fT4 równe 17,28, czyli jest ok.
Dzięki
Mąż mi coś przez telefon mówił, że tsh mam 0,2, ale jeszcze do domu nie dotarł, więc nie wiem dokładnie. Zobaczymy co moja endo zadecyduje
Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Dzięki. Miałam już kiedyś spisane tez nazwy, ale karteczkę gdzieś mi wcięło. Koniecznie muszę coś kupić.
No i w maju idę na przegląd mojej paszczy, może coś zaradzimy razem z dentystką.

Ech, jakoś wytrzymasz.
Ale też tak mam, jak sobie zaplanuję nie-jedzenie słodyczy. Tylko, że najczęściej nie wytrzymuję.

No i umówiłam się do fryzjera. Będę podcinać włosy i może farbować, zdecydujemy w przyszłą środę. Muszę podciąć, bo końce mam brzydkie - jeszcze pamiętają pasemka z września.
Sporo podetnę, a potem pewnie będę marudzić, że za krótkie, ale za to będą zdrowsze.

Dziś zrobiłam pierwsze ciuszkowe zakupki dla maluszka. Kupiłam w lumpeksie bodziaka na 56 i bluzeczkę na 3-6 m-cy. W końcu coś zaczynam działać w tym kierunku.
Ad1.Na pewno będzie dobrze, nadwrażliwe szyjki to niegroźna ale bardzo upierdliwa dolegliwość
Ad2.Dla syneczka muszę wytrzymać,ale ciężo mi na razie jak diabli, nie dość że jeszcze nadal tęskno mi do fajek to teraz i do słodyczy
Ad3. fajnie, że sie zdecydowałaś iść, to zawsze poprawia humor
Ad4. pokaż zakupy
Cytat:
Napisane przez Balbinka1983 Pokaż wiadomość
Dostałam smsa od ginki, że moje wyniki glukozy i moczu są ok
Przyszedł nam wózek widok Małżona siedziącego na podłodze w bluzie, gaciach i skarpetach, z instrukcją obsługi, próbującego rozkminić co i jak - BEZCENNY a co się nak.urwiał... hehe nie wiedziałam że obsługa wózka jest tak problematyczna wózeczek (mura4) oceniam jak na razie na 5+, gondola trochę ciężka i raczej nie dam rady wnosić jej z dzieckiem na pokładzie na 3 piętro mam nadzieję, że nasza wózkarnia nie jest zbytnio syfiasta. Ogólnie wózek jest wizualnie ok - reszta wyjdzie w praniu.
Fajnie, że juz go macie w domu
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
KarolinaPW podwyższonym cukrem się nie martw Pewnie dostaniesz jakieś zalecenia dietetyczne i będziesz mierzyć sobie cukier.
Zresztą na przykładzie Asi widać, że z tym da się żyć

Wow Tu to mają ceny Najbardziej podoba mi się 5-cio dniowy pakiecik za 16000
Dziękuję Nie martwię się już, dziewczyny mnie pocieszyły, jak tylko mi minie głód słodyczowy będzie gitara

Zgadzam się, ze tu powariowali z cenami
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 19:53   #3282
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość

Mam jeszcze 5 snickersów- posyłam Ci je


Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Poniżej fotki pokoju Synka już po malowaniu.
Ciągle tam z mężem wchodzimy i ogladamy
Śliczny! Podobne kolorki mam w sypialni.

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
To faktycznie mało. Leż i ciesz się, że malutka ma się dobrze.
Koleżanka mi powiedziała, że "każdy dzień w brzuchu mamy to większa szansa dla maluszka..." Tego się trzymam.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:01   #3283
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Sukienka całkiem fajna, ale faktycznie sporo kosztuje
Też muszę kupić. Mam komunię 6 maja. Ale zamierzam kupić w Cieszynie w sobotę, bo tam ceny sukienek ciążowych są sporo niższe niż w Krakowie Aaa i bardzo bym chciała sukienkę, którą później założyłabym na chrzciny synka
O kurcze, rzeczywiście będą chrzciny. Trzeba będzie zaopatrzyć się w coś ładnego. Ale o tym pomyślę, po porodzie. Zobaczę jak będę wtedy wyglądać

ajka89 za 22 tydzień

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
jestem...cała i zdrowa
wyniki:
na czczo- 77 mg/dl
po 1h: 67
po 2h: 79

przez 15 minut czułam się dziwnie, prze z 5 oblał mnie zimny pot i było mi słabo, ale napiłam się wody i przeszło

Lilutek zostaje Lilutkąwszyst ko w super porządku

a na moje brzydkie żyły dostałam receptę na rajstopy przeciwżylakowe bardzo sexi
Za super wyniki i Lilutka
Żeby te fantastyczne seksowne rajstopki Ci pomogły

Cytat:
Napisane przez Malwina_a Pokaż wiadomość
Ostatnio wam się chwaliłam, że wkońcu mam brzuszek, oto on w 23tc i 6dc. Sorrki za jakość ale robiłam sama
Jej z przodu nie widać, że jesteś w ciąży

Cytat:
Napisane przez Selay Pokaż wiadomość
kurde tak mowicie o swoich TZ i ich humorach, ze ja nic niemoge takiego powiedz...moj jest jak aniol w tych sprawach (nieslyszly niewidzidzi to moge pochwalic)...odkad jestem w ciazy traktuje kazdy moj humor, zachcianke zle czy dobre samopoczucie genialnie pomocnie, nigdy nieodpwiedzial mi humorzasto wrecz przeciwnie jak ja "szaleje"to on mnie przytula, glaszcze brzuch, caluje go smiesznie zawsze kolo pepka i pyta naco mam ochote...nawet moje "chce jesc lody truskawkowe o 23.30" wziol powaznie i pojechal po nie do nocnego...kurde az sie dziwie...oby sie niezmienil po porodzie
O to mojego jest bliżej do Twojego. Przy tych opowieściach, to mój małż też jest jak złoto I oczywiście, za żadne skarby mu tego nie powiem

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Spotkałam dzisiaj koleżanke przed blokiem. Zapytała się w którym tygodniu jestem. Powiedziałam jej ,że w 29 . A ona mi powiedziała,ze mam mały brzuch jak na 29 t.c. i czy wszystko ze mną i z dzieckiem jest ok .
OMG co za głupie gadanie

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
mój brzuszek
Piękny ciążowy brzuszek

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
A to moj bebzolek
Też zgrabniutki

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
Uwaga dziewczyny! HIT dzisiejszego dnia! Mąż wstał, przeprosił mnie za swoje chamskie zachowanie wczoraj i co powiedział? UWAGA! Zapomniałem, ze jesteś w ciąży!!


Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
16 to za pudełeczko może jakies zagramaniczne
Eh to mnie nie pocieszyłaś. Łudziłam się, że to jednak cena za kilogram. Poczekam, jeszcze na świeże maliny w normalniejszej cenie. Chociaż oczywiście jak tylko rzuciłam na nie okiem to małż już pytał czy chcę. Ale cena dla mnie zaporowa
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:01   #3284
Ando
Rozeznanie
 
Avatar Ando
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
ale to też dużo zależy od charakteru faceta, jego nawyków itd... mój właśnie nigdy nie walczy o "swój teren", w ogóle jakby mógł to by mi nieba uchylił a już jesteśmy razem długo. Nie powiem bo czasem wkurzają mnie jego genialne pomysły ale to są pierdoły. Nie znam osobiście drugiego tak rodzinnego faceta jak mój mąż, więc od reguły są też wyjątki
z resztą ja już myślałam że nie można mieć z mężem lepiej, ale odkąz miałam problemy i leżałam w szpitalu to on jeszcze bardziej się zmienił czasem to ja się zastanawiam czy jestem też tak dobra dla niego jak on dla mnie
ale z pewnością wasi też się zrehabilitują! jestem dobrej myśli

ale mnie naszła refleksja
fajnie

mysle ze to duzo zalezy od rodzicow, od tego jakie relacje panowaly w jego domu, jaki system wartosci, itd. niestety te nawyki z domu pokutuja przez cale zycie (u siebie tez to widze). U mojego jak juz pisalam bylo w domu kiepsko, rodzice nigdy nie dbali o dzieci jakos szczegolnie, caly czas sie żrą. Dalam sie zlapac w ta sama pulapke co pewnie tysiace innych - wierzylam ze on bedzie chcial stworzyc inny dom (zwlaszcza gdy mi opowiadal o swoich marzeniach i blabla), ze majac takie doswiadczenia bedzie chcial w swoim malzenstwie inaczej. Kupa. To sa rzeczy wyryte gleboko w psychice. Zmienia sie-ale to wymaga ogromnej pracy, cierpliwosci, sily charakteru (ktorej nie mam) i czasu. niestety.

Ostatnio mam tyle czasu na myslenie to mi przychodza rozne refleksje. Jedno co mi mocno sie pokazalo to autentycznosc. chcialabym nauczyc dzieci zeby byly prawdziwe, zeby staraly sie byc wlasnie autentyczne - nie grac, nie udawac, nie starac sie za wszelka cene dopasowywac. Ja sie czulam bardzo oszukana gdy po slubie moj tz sie zmienil o 180st. To nie ma sensu - robienie dobrego wrazenia, tyko po to zeby kogos miec, a potem byc nieszczesliwym do konca zycia. Kurcze - jaka wazna jest pewnosc siebie i poczucie wlasnej wartosci. Tyle rzeczy sie o to rozbija....
__________________
Marysia ur. 28.06.12
zm. 03.07.12

śpij kochanie moje
[/SIZE]
Ando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:11   #3285
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Balbinka pokaż Murę

Dziewczynki włączcie TLC, zaraz będzie o wcześniakach a potem porodówka
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:12   #3286
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Dziewczyny w nowej gazetce z Kauflandu jest promocja na Jelp 2,24 kg za 29,99 (stara cena 43,99) i kosmetyki Nivea Baby dla dzieci po 12,99
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:14   #3287
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

widziałyście?? http://demotywatory.pl/3772786/Juz-dobrze-nie-placz

cudne
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:16   #3288
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Ando Pokaż wiadomość
fajnie

mysle ze to duzo zalezy od rodzicow, od tego jakie relacje panowaly w jego domu, jaki system wartosci, itd. niestety te nawyki z domu pokutuja przez cale zycie (u siebie tez to widze). U mojego jak juz pisalam bylo w domu kiepsko, rodzice nigdy nie dbali o dzieci jakos szczegolnie, caly czas sie żrą. Dalam sie zlapac w ta sama pulapke co pewnie tysiace innych - wierzylam ze on bedzie chcial stworzyc inny dom (zwlaszcza gdy mi opowiadal o swoich marzeniach i blabla), ze majac takie doswiadczenia bedzie chcial w swoim malzenstwie inaczej. Kupa. To sa rzeczy wyryte gleboko w psychice. Zmienia sie-ale to wymaga ogromnej pracy, cierpliwosci, sily charakteru (ktorej nie mam) i czasu. niestety.

Ostatnio mam tyle czasu na myslenie to mi przychodza rozne refleksje. Jedno co mi mocno sie pokazalo to autentycznosc. chcialabym nauczyc dzieci zeby byly prawdziwe, zeby staraly sie byc wlasnie autentyczne - nie grac, nie udawac, nie starac sie za wszelka cene dopasowywac. Ja sie czulam bardzo oszukana gdy po slubie moj tz sie zmienil o 180st. To nie ma sensu - robienie dobrego wrazenia, tyko po to zeby kogos miec, a potem byc nieszczesliwym do konca zycia. Kurcze - jaka wazna jest pewnosc siebie i poczucie wlasnej wartosci. Tyle rzeczy sie o to rozbija....
w całości się pod tym podpisuję.... i często właśnie ludzie chcą na siłę udawać kochającą się rodzinę, a wtedy dzieci natychmiast wyczuwają tą sztuczność i się zaczynają problemy...

chociaż znam jedno małżeństwo gdzie właśnie facet pochodzi z nieciekawej rodziny, gdzie ojciec wyżywał się psychicznie na matce i dzieciach, później tej matce też odbijało na punkcie kasy i nic nie było ważniejsze poza czubkiem jej nosa.... no a on żeniąc się miał tyle samozaparcia w sobie że (przynajmniej na razie) są dobrym małżeństwem...
jaka ta psycha ludzka jest skomplikowana
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:16   #3289
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Wróciłam od gina. Mała ma się dobrze i wyprzedza termin o tydzień, waży ok. 1350g.
Natomiast moja szyjka się skróciła. Jestem załamana. Myślałam, że już na fotelu się rozryczę. Wytrzymałam jednak do końca wizyty. Muszę leżeć. Mam brać no-spę 3 razy dziennie, a jak nadal będzie mi twardniał brzuch (myślałam, że to wzdęcia), to fenoterol 8x0,5... Szyjka ma 2 cm. Jestem zdruzgotana.
cholera
Ale grunt, że lekarz to rozpoznał na czas i będzie można skutecznie opanować sytuację

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Ooo to uczucie rozpierania skóry jest straszne,jakby się miała rozerwać
a ja akurat to uczucie lubię. Jest tak dziwaczne, do niczego niepodobne

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy szyjkę macie mierzoną w badnaniu usg? Bo ja chyba nigdy nie miałam, zawsze tylko ocena szyjki w badaniu ginekologicznym. I nie wiem jak do tego podejść.
ja mam od początku badania tylko przez usg, ale czy wynik wpisywany jest w Mutterpass (ta moja książeczka ciąży) i jakie ma ewentualnie oznaczenie - nie mam pojęcia

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
chciałam dodać fotki ciuszków, ale net tak muli, że się nie da
ale nie myśl, że Cię to ominie! jak tylko przestanie mulić - zaraz wrzucasz zdjęcia

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
dziękuję bo od wczoraj wymęczylam się bardzo. ale przeprosiny były. i widzę, że będzie mi dzisiaj murzynował bo czuje się winny. w nocy ostentacyjnie bowiem wynioslam się na kanapę. ale zabrałam mu pościel
czyli w sumie fajnie, że wczoraj się tak brzydko zachował Bo teraz dobrze na tym wychodzisz

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
nom niedogodzisz. Niby zwracają uwage na laski w mini chude itp a czego innego oczekują od swojej mnie zawsze wkurzało z emi kazal jesc i marudzil ze schudlam a na inne pewnie sie slinił taki szczuplutkie
ja mam podobnie (taki brak konsekwencji)
Sama chciałabym być wiecznie chuda i wiecznie młoda a podobają mi się kobiety w kwiecie wieku i z cycem, tyłkiem itd

Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
oprócz tego 5 par bucików, 13 par skarpetek, 5 par rajstopek
eee nie jest tego jeszcze tak dużo, w większych rozmiarach mogę jeszcze poszaleć bez wyrzutów sumienia
poka buciki! (czy już pokazywałaś a ja nie pamiętam? )
kochana, kupuj, kupuj, szalej bez wyrzutów, niech nie tylko ja będę zawalona furą małych szmatek!

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie to samo Tak mnie teraz okłada z prawej strony, że momentami podskakuję, bo to takie nieprzyjemne uczucie
też to mam, też podskakuję - i tego, w przeciwieństwie do wypychania, bardzo nie lubię - uczucie trochę takie, jakby ci ktoś nagle wbił w całej siły palec w bok albo pachwinę, nie?

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
To jest smakowa glukoza?
widziałam, że Karolina już odpowiedziała. No właśnie, tu jest, tylko coś ostatnio widzę, że porzeczka na topie
Glukoza w Dojczlandzie to coś takiego http://www.apomio.de/picture/accu-ch...tics-gmbh.html
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 20:17   #3290
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny w nowej gazetce z Kauflandu jest promocja na Jelp 2,24 kg za 29,99 (stara cena 43,99) i kosmetyki Nivea Baby dla dzieci po 12,99
oooo... a ta gazetka jest aktualna już dzisiaj czy dopiero od soboty?
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:21   #3291
Ando
Rozeznanie
 
Avatar Ando
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
w całości się pod tym podpisuję.... i często właśnie ludzie chcą na siłę udawać kochającą się rodzinę, a wtedy dzieci natychmiast wyczuwają tą sztuczność i się zaczynają problemy...

chociaż znam jedno małżeństwo gdzie właśnie facet pochodzi z nieciekawej rodziny, gdzie ojciec wyżywał się psychicznie na matce i dzieciach, później tej matce też odbijało na punkcie kasy i nic nie było ważniejsze poza czubkiem jej nosa.... no a on żeniąc się miał tyle samozaparcia w sobie że (przynajmniej na razie) są dobrym małżeństwem...
jaka ta psycha ludzka jest skomplikowana
mialam raczej na mysli stan przed malzenstwem ale no tak, to wszystko jest takie skomplikowane. Kazdy czlowiek jest taki inny od innych, inaczej mysli, czuje, itd. w sumie to niesamowite ze tak sie roznimy
__________________
Marysia ur. 28.06.12
zm. 03.07.12

śpij kochanie moje
[/SIZE]
Ando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:26   #3292
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość

widziałam, że Karolina już odpowiedziała. No właśnie, tu jest, tylko coś ostatnio widzę, że porzeczka na topie
Glukoza w Dojczlandzie to coś takiego http://www.apomio.de/picture/accu-ch...tics-gmbh.html
Szkoda, że PL tak opóźniona bo wolałabym taką smakową wypić
Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
oooo... a ta gazetka jest aktualna już dzisiaj czy dopiero od soboty?
Od 19.04 do 25.04

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Jakbyście chciały pooglądać to ciężarówkowy blog modowy http://qualityrivets.blogspot.com/
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:27   #3293
Balbinka1983
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka1983
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Załączam zdjęcia, nie zrobiłam tylko gondolki i już nie mam siły się znowu z tym mocować - wybaczcie Nie mam też zdjęć z zamontowanym daszkiem.... to może jutro wrzucę dziś już padam na paszczę...
I jak może być czy średnio?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0913.jpg (91,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0914.jpg (98,0 KB, 43 załadowań)
__________________
Będę mamą w sumie to już jestem

Edytowane przez Balbinka1983
Czas edycji: 2012-04-18 o 20:30
Balbinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:29   #3294
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Ja nie mogłam dzisiaj wysiedzieć w domu przez ten hałas od wiercenia, więc poszłam do babci i w sumie to niedawno wróciłam.
Jak szłam to miałam dziwne uczucie ucisku brzucha poniżej pępka przy każdym kroku. Po chwili przeszło i mam nadzieję, że się nie powtórzy, bo bolało...

Blue trzymaj się!

Wszystkim dziewczyną dziękuję za gratulacje Kolejny tydzień za mną i coraz bliżej do 30

Phdwao dziwię się Tobie, że sobie potrafisz tak w dzień brać kąpiel, ja jakoś przyzwyczajona jestem do pory wieczornej
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:29   #3295
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Szkoda, że PL tak opóźniona bo wolałabym taką smakową wypić

Od 19.04 do 25.04
ad.1. w Polsce to w ogóle jest dziwna polityka... może za 2-3 lata taka glukoza się u nas pojawi...
apropos Niemiec to w naszym Cieszynie zakład produkcyjny Olza (ten który robi Prince Polo) produkuje m.in. czekoladę milkę na niemiecki rynek i ma zupełnie inny smak niż ta polska milka (nie wiem gdzie jest produkowana). Czasem mam wrażenie że dla Polaków są odpadki a co lepsze to na zachód. A co!

ad.2. dzięki
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:30   #3296
Ando
Rozeznanie
 
Avatar Ando
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Balbinka1983 Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia, nie zrobiłam tylko gondolki i już nie mam siły się znowu z tym mocować - wybaczcie
I jak może być czy średnio?
fajnie ze mozna w 2 strony wpinac
i kolorek tez fajny
maxi cosi to dobra firma jesli sie nie myle
__________________
Marysia ur. 28.06.12
zm. 03.07.12

śpij kochanie moje
[/SIZE]
Ando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:32   #3297
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

coś mnie spanie wzięło... uciekam dziewczyny


dobrej nocy
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:33   #3298
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Balbinka1983 Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia, nie zrobiłam tylko gondolki i już nie mam siły się znowu z tym mocować - wybaczcie Nie mam też zdjęć z zamontowanym daszkiem.... to może jutro wrzucę dziś już padam na paszczę...
I jak może być czy średnio?
Wygląda na porządny wózek
Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
ad.1. w Polsce to w ogóle jest dziwna polityka... może za 2-3 lata taka glukoza się u nas pojawi...
apropos Niemiec to w naszym Cieszynie zakład produkcyjny Olza (ten który robi Prince Polo) produkuje m.in. czekoladę milkę na niemiecki rynek i ma zupełnie inny smak niż ta polska milka (nie wiem gdzie jest produkowana). Czasem mam wrażenie że dla Polaków są odpadki a co lepsze to na zachód. A co!

ad.2. dzięki
A dużo się różni w smaku? Polska w ogóle jakaś opóźniona we wszystkim jest i zawsze ma gorsze jakościowo produkty
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:33   #3299
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Wklejam mój brzuszek - początek 27tc
Jaki kształtny, taka piłeczka

Cytat:
Napisane przez Norniczka Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u GP, posłuchałam serduszka i wypisał mi papier do Maternity Benefit, dzisiaj resztę formalności załatwiłam i wszystko wysłałam... Mam nadzieję że będzie ok.
Dźwięk serduszka jest cudowny Żebyś już miała wszystkie papiery do Maternity Benefit

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Poniżej fotki pokoju Synka już po malowaniu.
Ciągle tam z mężem wchodzimy i ogladamy
Bardzo ładne kolorki I widok za oknem taki różny od mojego

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Dziś pierwszy dzień bez słodyczy, chyba mam syndrom odstawienia, bo aż mnie nosi szafkę ze słodyczami otwierałam dziś z 50 razy, popatrzyłam i zamknęłam
Ja bym musiała wyrzucić wszystkie słodycze. Jak mam jakieś w domu to tak długo chodzę do szafki, aż wyżrę wszystko

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Poproszę o kciuki na jutro, bo jakoś się boję
Rano odbieram wyniki a popołudniu mam wizytę
Trzymam mocno

Cytat:
Napisane przez Balbinka1983 Pokaż wiadomość
Mandragorrka - na czym byłaś w kinie??? całe wieki nie byłam w kinie...
Poszliśmy dzisiaj bo w Cinema City jest środy promocja 2 bilety w cenie 1 i tym sposobem zapłaciliśmy 20 zł
Miałam ochotę na coś odmóżdżającego więc stanęło na American Pie -
w sumie takie jak poprzednie części więc jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
Piękne
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:37   #3300
Balbinka1983
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka1983
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VIII

Mój pies zwariował... usiadł koło mnie i mi dyszy w twarz.... a przed chwilą był na dworzu więc to nie kupa ani siku... już mnie wnerwia, złapał jakąś fazę na dyszenie. I jeszcze się gapi... idę się kąpać.
Dobranoc dziewczynki

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość


Poszliśmy dzisiaj bo w Cinema City jest środy promocja 2 bilety w cenie 1 i tym sposobem zapłaciliśmy 20 zł
Miałam ochotę na coś odmóżdżającego więc stanęło na American Pie -
w sumie takie jak poprzednie części więc jestem zadowolona
Hehe też chcę to obejrzeć - trailery na youtube bardzo mi się podobały to klasyk
__________________
Będę mamą w sumie to już jestem
Balbinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.