Bukiety ślubne - cz. II - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 23:59   #3271
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Z moimi rodzicami to nie ma problemu, oni się ze wszystkiego ucieszą, ale moja przyszła teściowa jest taka, że ona jak coś dostanie, to nie wiadomo, czy jej się to naprawdę podoba i czy się rzeczywiście cieszy, czy udaje, żeby było miło. Bo tak jest z prezentami od nas dla nich na święta Bo nie widzę, żeby ich używali, nosili...
Dlatego też nie chcę im kupować rameczek, albumów innych pierdół, bo będzie z nimi tak jak z filiżankami, które moja przyszła teściowa przywiozła sobie z Turcji - są tak śliczne, urocze i piękne, że ... stoją nieużywane (bo pewnie jej szkoda używać) i chyba tylko ja się nimi zachwycam, bo pewnie inni domownicy o nich zapomnieli. I co ja mam kupić takiej osobie?
Tylko kwiaty mi pozostały i winko albo jakaś whisky, bo teściu z chęcią wypije
Ech...

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Kochana Jolu, Twoje kompozycje są fantastyczne Powybieram coś, z każdego coś pięknego, i będę myśleć dalej
Whisky dla teścia a dla teściowej dobrą herbatkę i może chałwę turecką, niechaj pozna Twoje dobre serce. Do tureckich filiżanek jak znalazł. No jeśli pije wino jakieś średniej klasy, bo i tak Cie nie doceni.
Pozdrawiam serdecznie - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 06:52   #3272
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Co to sa za kwiaty i czy sa dostepne zima? wiem ze to pytanie moze byc mieszne ale nie znam sie totalnie na kwiatach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NIEBIESKIE.jpg (39,3 KB, 49 załadowań)
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 06:53   #3273
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

nie chodzi mi o roze
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 07:09   #3274
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cześć mam wielka prośbę czy możecie mi podpowiedzieć jaki bukiet będzie pasował do tej sukni... bo ja nie mam pojęcia jaki mam mieć bukiet. Jestem wysoka mam 170, ślub w sierpniu, nie chcę mega rożka. Nie patrzcie za bardzo jak wyszłam na tym zdjęciu b byłam już mocno zmęczona po pracy. Aha i włosy chciałabym żeby były wszystkie spięte.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biała.jpg (22,4 KB, 222 załadowań)
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 08:00   #3275
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Co to sa za kwiaty i czy sa dostepne zima? wiem ze to pytanie moze byc mieszne ale nie znam sie totalnie na kwiatach
hortensja, kwitnie od czerwca do września (w zależności od odmiany)
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 09:39   #3276
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Wszystko można zgrać i prezent i kwiaty.
Oczywiście, że prezenty moga być różne, bo chcecie przecież podziękować i uszczęśliwić Rodziców, znacie ich najlepiej, wiecie co ich ucieszy - tylko trzeba niezmiernej rozwagi by nikogo nie urazić. Jeśli kwiaty różne - coś w podziękowaniach wypadałoby napomknąć, że to jednej czy drugiej mamy ukochane ... Oczywiście najbezpieczniej jednakowe, raczej praktyczne prezenty i kwiaty jeśli nie identyczne, to zbliżone wielkością bukiety czy kosze.
Jeśli chodzi o kolorystykę - lubię zagrać kolorem, starannie dobieram produkty i dodatki. Zapakuję wszystko, nawet, jak nieraz zdarza się zapakować misz-masz, dobór koloru przewodniego i dodatków robi swoje.
Kilka fotek z targów trendy 2009/2010.
Poszukam jeszcze coś z zestawów świątecznych, bo tych mam najwięcej.

PIĘKNOŚCI te wszystkie kosze i skrzyneczki
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:13   #3277
MyszkaGonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarów Pokaż wiadomość
oshinek piękny jest ten ostatni bukiecik i w drugim zestawieniu pierwsy - piękne jest w nim też zestawienie kolorów!

Zdecydowałam się na długi bukiet z kantadesek. Orientuje się może ktoś z Was jaka jest cena jednego kwiatka? Ślub mam w sierpniu - wtedy niestety one nie kwitną, więc cena będzie z pewnością wyższa ..


Witam!
Drga Alicjo z Krainy Czarów. Powiedz mi proszę, kiedy kwitną kantadeski? Ja bardzo chciałabym miec z nich bukiet slubny. Ślub mam na koniec czerwca.
Pozdrawiam!
MyszkaGonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 10:37   #3278
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Co to sa za kwiaty i czy sa dostepne zima? wiem ze to pytanie moze byc mieszne ale nie znam sie totalnie na kwiatach
Wg katalogu holenderskiego brak hortensji blue grudzień i I kwartał roku.
Białe kwiatki to Stephanotis kwiat doniczkowy - dostępny całorocznie.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:40   #3279
MyszkaGonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

To moja suknia. A na dole bukiet ,który mi się marzy Czy pasuje?? I kiedy kwitną kantadeski ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja suknia.jpg (21,0 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (31,3 KB, 77 załadowań)
MyszkaGonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:41   #3280
MyszkaGonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez MyszkaGonia Pokaż wiadomość
To moja suknia. A na dole bukiet ,który mi się marzy Czy pasuje?? I kiedy kwitną kantadeski ??
Prosze o pomoc,bo slubuję na koniec czerwca...
MyszkaGonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 11:12   #3281
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez MyszkaGonia Pokaż wiadomość
To moja suknia. A na dole bukiet ,który mi się marzy Czy pasuje?? I kiedy kwitną kantadeski ??
Witaj,
oczywiście pasuje, smuklejszy z dłuższymi łodygami Cię wysmukli, jeśli potrzeba. Jeśli jesteś szczupluka myslę, że ten OK. Calle dostępne praktycznie cały rok.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 13:15   #3282
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Cześć mam wielka prośbę czy możecie mi podpowiedzieć jaki bukiet będzie pasował do tej sukni... bo ja nie mam pojęcia jaki mam mieć bukiet. Jestem wysoka mam 170, ślub w sierpniu, nie chcę mega rożka. Nie patrzcie za bardzo jak wyszłam na tym zdjęciu b byłam już mocno zmęczona po pracy. Aha i włosy chciałabym żeby były wszystkie spięte.
Daysy - poszukaj wsród bukietów okragłych, ja nie "stroiłabym" dodatkowo tego pięknego dołu sukni. Blondynce pasują pastele, ale może być bukiet z mocniejszymi akcentami koloru, zależy co Ci się podoba.
Przeszukaj forum, może coś Ci wpadnie w oko, zamieszczono tu naprawdę duż bukietów. A może masz już swojego faworyta.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:37   #3283
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jola Darska dzięki pomogłaś mi bo ja nawet nie miałam pojęcia jaki kształt pasuje do mnie. tyle jest tu pięknych bukietów , że podoba mi się wszystko. nie mam faworyta.... może poszukam coś jeszcze na necie i wstawię tu to podpowiesz czy to będzie pasować

Acha ... ja zajmuję się wizażem i wiem , że kolor kwiatów powinien być taki jak kolor ust a po drugie to komus łatwiej doradzać niż sobie
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:44   #3284
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Jola Darska dzięki pomogłaś mi bo ja nawet nie miałam pojęcia jaki kształt pasuje do mnie. tyle jest tu pięknych bukietów , że podoba mi się wszystko. nie mam faworyta.... może poszukam coś jeszcze na necie i wstawię tu to podpowiesz czy to będzie pasować

Acha ... ja zajmuję się wizażem i wiem , że kolor kwiatów powinien być taki jak kolor ust a po drugie to komus łatwiej doradzać niż sobie
Witaj, komuś zawsze łatwiej doradzać. Wisażanko Wizażystko - masz zdecydowanie łatwiej, jak inne. Spokojnie poszukaj, nie wybieraj za dużo, poza tym pamiętaj, pierwsze wrażenie jest najtrafniejsze, to, co pierwsze Cię zadziwi i zauroczy.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:47   #3285
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jola Darska ja wiem co zrobię... pójdę do kwiaciarni wybiorę coś z katalogu tak jak mi tu radzisz czyli coś co mnie pierwsze zachwyci. Pani mi podpowie i chyba będzie ok.
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 14:17   #3286
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Jola Darska ja wiem co zrobię... pójdę do kwiaciarni wybiorę coś z katalogu tak jak mi tu radzisz czyli coś co mnie pierwsze zachwyci. Pani mi podpowie i chyba będzie ok.
Tylko wybierz się wcześnie z tą wizytą, nie w ostatniej chwili.
Pozdr. JD
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 14:40   #3287
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ostatnio zdecydowałam że chciałabym bukiet w kolorze pastelowym łososiowym lub jasno pastelowym różu, jakie kwiaty mogłyby być w tym kolorze (oprócz róż, w ślub w sierpniu) ??

proszę o podpowiedź
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 14:41   #3288
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jolu mam pytanko... Czy do tych koszy podarunkowych wkładasz wiązanki - tak aby można je było wyciągnąć i włożyć do wazonu, czy są to ikebany na gąbce??

Są piękne i tak się zastanawiam, czy czegoś takiego nie wykombinować dla rodziców... Ty niestety urzędujesz w Warszawie, więc nie pozostaje mi nic innego jak wizażowa pomoc ;-)
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 16:09   #3289
MyszkaGonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Witaj,
oczywiście pasuje, smuklejszy z dłuższymi łodygami Cię wysmukli, jeśli potrzeba. Jeśli jesteś szczupluka myslę, że ten OK. Calle dostępne praktycznie cały rok.
Dziękuję Ci Jolu bardzo za odpowiedź Byc może faktycznie wezmę z trochę dłuższymi łodygami,gdyż ja mam 162 cm wzrostu, a mój przyszły mąż 194
Pozdrawiam!
MyszkaGonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 16:36   #3290
atadres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Pomocy

Dziewczynki pomocy, we wrześniu mam ślub i jak większość z was nie mam pojęcia jaki wybrać bukiet do tej sukienki
http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=71.fresa
sukienka będzie w kolorze złamanej bieli, mój TŻ będzie miał na 90% stalowy garnitur. Ja jestem ciemna blondynką o niebieskich (granatowych) oczach 164 wzrostu, co do fryzury to chcę mieć upięte włosy

Co doradzicie??
atadres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 16:38   #3291
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez adu84 Pokaż wiadomość
Jolu mam pytanko... Czy do tych koszy podarunkowych wkładasz wiązanki - tak aby można je było wyciągnąć i włożyć do wazonu, czy są to ikebany na gąbce??

Są piękne i tak się zastanawiam, czy czegoś takiego nie wykombinować dla rodziców... Ty niestety urzędujesz w Warszawie, więc nie pozostaje mi nic innego jak wizażowa pomoc ;-)
Dobra florystka zapakuje Ci prezent i ozdobi go żywymi kwiatami w mokrej gąbce, bo jest to b. proste. Mniejsza ilość kwiatów może być w fiolkach. Tylko musisz uczulić, żeby gąbka nie była widoczna a fiolki oklejone wstążką czy in. materiałem dopasowanym do wnętrza kosza. Dobrze, jak produkty w koszu są dobrane kolorystycznie, ale produkty możesz kupić sama.
Zawsze przyjemniej, jak kosz zdobią kwiaty żywe.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2009-05-10 o 16:42 Powód: pomyłka
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 16:58   #3292
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Specjalistką od prezentów jest JolaDarska, która zajmuje sie dopiero raczkującą u nas a popularną w świecie sztuka obdarowywania.
Ja dodała bym jeden oryginalny kwiat np. strelicje, kurkumę, alium, anturium, amarylis - istotne jest aby kwiat był dorodny (duży okaz).
Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Witam,
zapewne coś by się znalazło, musiałabym pomyśleć co zaproponować, bo mam kilka tysięcy zdjęć.
Póki co przejrzyj sobie
http://www.sztukaobdarowywania.pl/fl...aty/index.html
i
http://www.sztukaobdarowywania.pl/szt_obd/index.html
galerie.
Od roku nieaktualizowana strona, poza tym większość prezentów ze sztucznymi kwiatami (prezenty korporacyjne okazjonalne), nie wiem jak duża jest ta Twoja skrzyneczka, może udekorować żywymi kwiatami tylko skrzyneczkę? Może włożyć ją w kosz czy walizkę wiklinową, dołożyć coś słodkiego i żywe kwiaty. Albo kosz osobno i skrzyneczkę osobno. A nie masz przykładowego zdjęcia takiej skrzyneczki?
Jestem od sztuki obdarowywania - to wyzwanie dla mnie.
Można nawiązać do stylizacji ślubno-weselnej, kolorystyki itd.
Jakieś przykłady, które wpadły mi akuratnie.
Może coś podpowiesz?
Pozdrawiam - Jola D.
PS. Już widzę, że rekomendowała mnie kochana Ewalena.
Buziaki i uściski dla Cię !!
bardzo dziękuję wam za odpowiedzi
Jolu prezenty w twoim wykonaniu są przepiękne
poniżej wklejam zdjęcie skrzyneczki, mieści się w niej jedno wino, chciałabym żeby skrzynka była osobno i kwiaty osobno - może to być bukiet lub kwiaty w koszyku, bardzo podoba mi się propozycja ewaleny, żeby dać jeden dorodny oryginalny kwiat w otoczeniu mniejszych kwiatków z jakoś ładnie przybraną całością
a teraz zabieram się do przeglądania stron internetowych, które podała Jola
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skrzynka.jpg (11,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skrzynka 1.jpg (14,5 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-05-10 o 17:37
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:48   #3293
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję wam za odpowiedzi
Jolu prezenty w twoim wykonaniu są przepiękne
poniżej wklejam zdjęcie skrzyneczki, mieści się w niej jedno wino, chciałabym żeby skrzynka była osobno i kwiaty osobno - może to być bukiet lub kwiaty w koszyku, bardzo podoba mi się propozycja ewaleny, żeby dać jeden dorodny oryginalny kwiat w otoczeniu mniejszych kwiatków z jakoś ładnie przybraną całością
a teraz zabieram się do przeglądania stron internetowych, które podała Jola
Jolu chciałam zapytać a gdzie w Warszawie urzędujesz?
Witam,
cały efekt skrzyneczki to dedykacja, która widnieje na wieczku - ja zostawiłabym wieczko "gołe", poza tym Rodzice zapewne zatrzymają ją na pamiątkę i doklejanie jakiejkolwiek dekoracji mogłoby zostawić niemiłe ślady.
Ja wnętrze wyłożyłabym atłasem, można lekko udekorować kwiatem, kokardką, żeby było miłe dla oka, może z akcentem ślubnym, np. kokardka a`la muszka i ciut tiulu jako welon.
Osobno kwiaty - bukiet czy kosz to sprawa indywidualna. Srelicja może być podana sote lub lekko udekorowana. Jeśli macie tę skrzyneczkę z dobrym trunkiem to kwiaty raczej symbliczne wystarczą.
Biuro przy Rondzie Waszyngtona, jestem tam rzadko, ale często właśnie w biurze mam spotkania i wtedy jestem.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tebodin.jpg (167,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje foldery i ulotki (1).jpg (135,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 012 (2).jpg (117,1 KB, 77 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:58   #3294
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

andziat czy ja dobrze widzę, że na skrzynecce jest wygrawerowany napis? Bardzo mi się podoba taki pomysł Skrzyneczka została zakupiona razem z trunkiem czy wszystko osobno? Zdradź tajemnicę, co jest w środku?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Jolu Darska, czy mogłabyś wkleić kilka fotek z ładnie udekorowaną strelicją i osobno też udekorowane anturium? Anturium przestało mi się właśnie podobać z tego względu, że ono tak licho wygląda w bukiecie, sam kwiat mi się też nie podoba, ale skoro moja przyszła teściowa się w nich lubuje, to może dam się namówić. Chyba nie wypada dawać dwóch różnych bukietów rodzicom?
PS. Jak wygląda kurkuma?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 20:05   #3295
Paulisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Specjalistką od prezentów jest JolaDarska, która zajmuje sie dopiero raczkującą u nas a popularną w świecie sztuka obdarowywania.
Ja dodała bym jeden oryginalny kwiat np. strelicje, kurkumę, alium, anturium, amarylis - istotne jest aby kwiat był dorodny (duży okaz).

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------



Jakoś do tej sukni pasują mi krótkie łodygi (choc jestem zwolenniczką długich).
Kolorystyka raczej nie w odcieniach pomarańczy - pomarańczowy żle komponuje się z szarym. Polecam róż, wrzos.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



a tż ?
Hej Ewalena, TZ w czarnym garniturze z kamizelka i krawatem w kolorze sukni z troche ciemniejszymi wzorkami. Prosze powiedz czy taki klasyczny bukiet bedzie pasowal czy do mojej sukni trzeba cos wiszacego, ja sie kapletnie nie znam No i doradz z kolorem Dzieki
Paulisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 20:38   #3296
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Witam,
cały efekt skrzyneczki to dedykacja, która widnieje na wieczku - ja zostawiłabym wieczko "gołe", poza tym Rodzice zapewne zatrzymają ją na pamiątkę i doklejanie jakiejkolwiek dekoracji mogłoby zostawić niemiłe ślady.
Ja wnętrze wyłożyłabym atłasem, można lekko udekorować kwiatem, kokardką, żeby było miłe dla oka, może z akcentem ślubnym, np. kokardka a`la muszka i ciut tiulu jako welon.
Osobno kwiaty - bukiet czy kosz to sprawa indywidualna. Srelicja może być podana sote lub lekko udekorowana. Jeśli macie tę skrzyneczkę z dobrym trunkiem to kwiaty raczej symbliczne wystarczą.
Biuro przy Rondzie Waszyngtona, jestem tam rzadko, ale często właśnie w biurze mam spotkania i wtedy jestem.
Pozdrawiam
Jolu, skrzynki ani wina nie chcę dekorować, dlatego proszę o pomoc w wyborze bukietu lub kosza z kwiatami, nie za dużego ale efektownego, który byłby w pewnym sensie jakimś uzupełnieniem ale też nie za skromny

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
andziat czy ja dobrze widzę, że na skrzynecce jest wygrawerowany napis? Bardzo mi się podoba taki pomysł Skrzyneczka została zakupiona razem z trunkiem czy wszystko osobno? Zdradź tajemnicę, co jest w środku?
tą skrzynkę dostałam od koleżanki na urodziny
moja jest w trakcie grawerowania, ja kupiłam wszystko w jednym sklepie, w jednym ze sklepów www.dobrewina.pl w Warszawie, mają tam wszystko i tam też grawerują, samemy można wszystko skompletować. Ttrwa to około 3 dni w zależności od tego jaką chcesz skrzynkę, czy muszą ją zamówić czy mają w danym momencie w sklepie, akurat mojej nie było (ja chcę taką ciemną jak na zdjęciu), mogą ci zrobić do tego różne zestawy, sama wybierasz czy skrzynka na 1, 2, 3 czy 4 wina, czy ma być z kieliszkami, czy np. z jakimś innym dodatkiem typu słodycze, konfitury, miniaturki alkoholi, itp. czy tylko wino. Ja chciałam coś co zostanie na pamiątkę a te wszystkie podziękowania w kształcie ksiąg i tych podobnych wydają mi się strasznie tandetne i dlatego wpadłam na taki pomysł. Grawer jest innym dla moich rodziców i inny dla mamy mojego TŻ natomiast kwiaty chcieliśmy żeby były takie same, żeby nie było nieporozumień ze strony teściowej
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 22:04   #3297
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
tą skrzynkę dostałam od koleżanki na urodziny
moja jest w trakcie grawerowania, ja kupiłam wszystko w jednym sklepie, w jednym ze sklepów www.dobrewina.pl w Warszawie, mają tam wszystko i tam też grawerują, samemy można wszystko skompletować. Ttrwa to około 3 dni w zależności od tego jaką chcesz skrzynkę, czy muszą ją zamówić czy mają w danym momencie w sklepie, akurat mojej nie było (ja chcę taką ciemną jak na zdjęciu), mogą ci zrobić do tego różne zestawy, sama wybierasz czy skrzynka na 1, 2, 3 czy 4 wina, czy ma być z kieliszkami, czy np. z jakimś innym dodatkiem typu słodycze, konfitury, miniaturki alkoholi, itp. czy tylko wino. Ja chciałam coś co zostanie na pamiątkę a te wszystkie podziękowania w kształcie ksiąg i tych podobnych wydają mi się strasznie tandetne i dlatego wpadłam na taki pomysł. Grawer jest innym dla moich rodziców i inny dla mamy mojego TŻ natomiast kwiaty chcieliśmy żeby były takie same, żeby nie było nieporozumień ze strony teściowej
andziat zgadzam się z Tobą w 100% Skrzyneczki są super Ufff, sklep w Poznaniu też jest, więc na pewno go odwiedzę Ja też nie mogę patrzeć na tą księgę dla rodziców, na jakieś bamberskie podziękowania w formie nie wiadomo czego;/ A za pomocą tego dobrego trunku mogą przynajmniej wypić za zdrowie nasze
A jaki jest koszt takiej skrzynki na jedno wino?
I co grawerujecie? Datę i Wasze imiona czy coś jeszcze ?
To w tym sklepie są też jakieś słodycze itp. do skrzyneczki, żeby powkładać? Tak zrozumiałam A czy grawer też tam na miejscu?
Dziękuję za pomysł Zgapię od Ciebie

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

andziat, już obzerkałam cennik i widzę słodycze też i jakieś pasztety i ceny skrzyneczek przestudiuję zaraz z moim TŻ
Tyle tych bukietów mi się uzbiera, że nie wiem, jak ja się zabiorę z tym wszystkim;/ A jeszcze byłoby dobrze, żeby moi rodzice nie widzieli tego;D
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 23:11   #3298
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
Jolu, skrzynki ani wina nie chcę dekorować, dlatego proszę o pomoc w wyborze bukietu lub kosza z kwiatami, nie za dużego ale efektownego, który byłby w pewnym sensie jakimś uzupełnieniem ale też nie za skromny
To może coś delikatnego i efektownego w szkle, nawiązującego do trunku - szkła są przeróżnego kształtu. Wklejam Ci kilka przykładów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0080.jpg (58,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0003.jpg (25,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0011.jpg (44,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0074.jpg (23,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0076.jpg (20,9 KB, 15 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 23:34   #3299
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Paulisia Pokaż wiadomość
Hej Ewalena, TZ w czarnym garniturze z kamizelka i krawatem w kolorze sukni z troche ciemniejszymi wzorkami. Prosze powiedz czy taki klasyczny bukiet bedzie pasowal czy do mojej sukni trzeba cos wiszacego, ja sie kapletnie nie znam No i doradz z kolorem Dzieki
Do rudych włosów super pomarańcz, jeśli jesteś osobą b. wyrazistą - to może być nawet pomarańcz ognista, jeśli nie - to bardziej lub mniej zgaszona.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 608ba.jpg (25,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050825_151722.jpg (14,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 388622197.jpg (16,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb4c93c9f28e7aa9.jpg (26,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQG074m.jpg (18,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mb1000_flowers_02.jpg (35,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz081vs3.jpg (31,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rotation%20of%20KIF_1078.jpg (15,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roxy071_d.jpg (10,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _149485_n.jpg (24,6 KB, 20 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 23:44   #3300
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

cd. PAULISIA
Wybierz bukiet raczej prosty, bo suknia strojna.
Zależy jakie kwiaty lubisz. Do czarnego garnituru pomarańcz super.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2k484893426a.jpg (36,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050825_151103.jpg (20,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg calle_132.jpg (18,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotka200ts.jpg (72,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding-bouquet.jpg (25,7 KB, 21 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.