powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 14:49   #3271
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Muszę być nie ma innej opcji. Cieszę się, że w końcu zadzwoniłam i żałuję, że teraz w czwartek na 17.45 mam kardiologa, bo akurat zwolniło się w tym samym czasie jedno miejsce u dr Skwiercz. A tak dopiero 14.
Może my kiedyś też spotkamy się na małej, czarnej. Gdzieś, kiedyś w 3-city?
Mozesz jeszcze pojść na konsultacje do Grobelny lub do Zdzitowieckiego...ale Looknij sobie na strone Zdzitka-takie sobie te jego piersi, Grobelny prawie wszytkie robi "na boki" wiec jak dla mnie strata czasu A na kawusie to ja baaardzo chętnie
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:57   #3272
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
HORO mi doktorek pozwolił po 2 miesiacach saolarium tylko kazał zakrywać blizny
Kubuś,
jak ja Ciebie kocham Jak mi się uda, to już dzisiaj biegnę do solarium ... najpóźniej jutro
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:57   #3273
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotuś napisz koniecznie co Doktor powiedziala na Twoje serce - ja tak jak juz pisalam, jestem mloda, ale rowzniez wydaje mi sie ze mam sklonnsoci do tachykardii, oczywiscie bede robila badania po swojej konsultacji - dlatego tak ciekawi mnie Twoja konsultacja
Czy zaleci jakies leki czy nic.
Agatko, ja już 2 lata borykam się z dziwaczną dolegliwością. Jestem po szeregu szczegółowych badań - w zasadzie oprócz tych nieznacznych odchyleń w holterze, lekko podwyższonego cukru i spłaszczonej lordozy szyjnej to wszystko inne w normie. Chodzę od lekarza do lekarza, według nich mam nerwicę wegetatywną (lękową), mimo iż jestem pogodną wesołą kobitą z poukładanym życiem prywatnym i zawodowym. Ja się wciąż boję, że to rak albo serce, oni - nerwica (i tak w kółko). U mnie to prawdopodobnie związane z pewnymi faktami z mojej dalekiej przeszłości, to prawdopodobnie one dają o sobie znać w postaci tych przykrych dolegliwości. Ale trzeba wykluczyć inne schorzenia, teraz znowu serducho - przez to nieszczęsne ecg crem (to jakaś nowość, moja lek. ogólna nawet nie wiedziała jak się zabrać do interpretacji). Od dwóch lat jadę na drugach - ciągle muszę zmieniać na silniejsze, bo organizm się przyzwyczaja (właśnie obecnie na benzodiazepinach), typowych leków na serce nie biorę (tachykardia ustępuje u mnie po lekach przeciwlękowych). Mam nadzieję, że to wszystko nie będzie przeciwwskazaniem do op.
Jak będę po konsultacji to na pewno dam znać.
Słonko - a u ciebie co z serduchem, z czego u ciebie wynika tachykardia
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:58   #3274
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
Horo, ty jestes zajefajna laseczka, wiec na mamusie tutaj nie nadajesz sie Zreszta ja tez juz mam 32 wiosenki za soba i do najmodlszych nie naleze
Zuzanka, super, ze wszystko poszlo dobrze i cieszysz sie z nowych nabytkow
Agnessa,
laseczka to ja byłam jeszcze kilka lat temu... teraz po ciążąch rok po roku, niestety
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:02   #3275
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Mozesz jeszcze pojść na konsultacje do Grobelny lub do Zdzitowieckiego...ale Looknij sobie na strone Zdzitka-takie sobie te jego piersi, Grobelny prawie wszytkie robi "na boki" wiec jak dla mnie strata czasu A na kawusie to ja baaardzo chętnie
Stronę Zdzitka już kiedyś looknęłam , ale dr Skwiercz już postanowiona na 100%. Więc nie wybieram się już nigdzie indziej, zwłaszcza, że ostatnio lecznice to mój drugi dom. Co za dużo, to niezdrowo
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:08   #3276
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Agatko, ja już 2 lata borykam się z dziwaczną dolegliwością. Jestem po szeregu szczegółowych badań - w zasadzie oprócz tych nieznacznych odchyleń w holterze, lekko podwyższonego cukru i spłaszczonej lordozy szyjnej to wszystko inne w normie. Chodzę od lekarza do lekarza, według nich mam nerwicę wegetatywną (lękową), mimo iż jestem pogodną wesołą kobitą z poukładanym życiem prywatnym i zawodowym. Ja się wciąż boję, że to rak albo serce, oni - nerwica (i tak w kółko). U mnie to prawdopodobnie związane z pewnymi faktami z mojej dalekiej przeszłości, to prawdopodobnie one dają o sobie znać w postaci tych przykrych dolegliwości. Ale trzeba wykluczyć inne schorzenia, teraz znowu serducho - przez to nieszczęsne ecg crem (to jakaś nowość, moja lek. ogólna nawet nie wiedziała jak się zabrać do interpretacji). Od dwóch lat jadę na drugach - ciągle muszę zmieniać na silniejsze, bo organizm się przyzwyczaja (właśnie obecnie na benzodiazepinach), typowych leków na serce nie biorę (tachykardia ustępuje u mnie po lekach przeciwlękowych). Mam nadzieję, że to wszystko nie będzie przeciwwskazaniem do op.
Jak będę po konsultacji to na pewno dam znać.
Słonko - a u ciebie co z serduchem, z czego u ciebie wynika tachykardia
Kotus, z tego co piszesz faktycznie mogą to byc objawy nerwicy wegetatywnej....Poczucie humory, radośc i poukładane zycie osobiste niestety nie gwarantują pozbycia sie stanów lękowych. One są troszke innego pochodzenia niz lek traktowany jako stan czy tez motyw. Jesli do tego (jak piszesz) dodać przeszłość...Rozumie ze robiłas badania u neurologa? Proponuje tez zbadac tarczyce-choć mniemam ze skoro jestes pod kontrolą lekarska to pewnie sprawdzano i ją Tarczyca czesto odpowiada za choroby psychosomatyczne a w szczególnosci te o podłożu lekowym. Słonko, bądz bardzo szczera z dr Skwiercz jesli chodzi o stan Twojego zdrówka, dobrze? I jeszcze jedno, jesli bedziesz potrzebowac pomocy od strony psychologicznej to zapraszam na priv A i jeszce...zwiekszona tolerancja na leki-to bardzo niepokojące...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:15   #3277
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Jestem a Oliath już nie ma...

Larysa - mi też po drugiej ciąży poliki spompowało... a zawsze miałam śliczniutką, okrągłą buźkę - co fajnie wyglądało przy szczupłocie ciała. Wessało mi na amen - mam teraz bruzdę nosowo-wargową hihi nawet się zastanawiałam/wiam czy aby jej surgidermem nie ostrzyknąć... albo tej volumy nie zrobić... kolejne drogie cholerstwo - szkoda że krótkotrwałe...

GoniaJ - ja miałam duże cycuszki podczas karmienia niecały m-c...
Tak że ci nie pomogę - szybko przestałam karmić, wzięłam leki na zahamowanie laktacji i szybciutko mi cycki spompowalo... z nawiązką - do pustego nic. Troszkę tylko skórki nadprogramowej mi zostało i to tylko z góry, bez rozstępów.

listopadowa80 - ja palę, niemało... niestety - nie paliłam przed zabiegiem dokładnie 6 godzin. Narkoza była dla mnie snem... zero wymiotów, klopotów oddechowych, zero komplikacji... ale ja nie zażywam żadnych leków (nawet od bólu głowy).


Horo - mamusia - phi... ty na moją rówiesnicę wyglądasz - na zdjęciach które zamieszczasz. Mój TZ ma 34 lata. Również jestem styczniowa.


Maszka - trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło tak jak mówisz/piszesz...

ps. Ruda - daj znać jak będziesz wiedziała kiedy już do nas na wro zjedziesz... namówimy Oliath!!

A teraz mój dzisiejszy problem: buła mi wylazła - duża, czerwona buła, na mostku - dokładnie gdy zaczyna się środek stanika. Kierunek brzuch, na jakieś 5 cm. Puchnie i piecze - co to???
Stanika boje się zdjąć, nie mam już więcej zaczepów z tyłu, tak że nici z poluzowania... pomocy!
Jutro mam wizytę u dr - zmiana opatrunku - ale do jutra jeszcze trochę i może mi arbuz na klacie wyrosnąć...
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 15:22   #3278
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Kotus, z tego co piszesz faktycznie mogą to byc objawy nerwicy wegetatywnej....Poczucie humory, radośc i poukładane zycie osobiste niestety nie gwarantują pozbycia sie stanów lękowych. One są troszke innego pochodzenia niz lek traktowany jako stan czy tez motyw. Jesli do tego (jak piszesz) dodać przeszłość...Rozumie ze robiłas badania u neurologa? Proponuje tez zbadac tarczyce-choć mniemam ze skoro jestes pod kontrolą lekarska to pewnie sprawdzano i ją Tarczyca czesto odpowiada za choroby psychosomatyczne a w szczególnosci te o podłożu lekowym. Słonko, bądz bardzo szczera z dr Skwiercz jesli chodzi o stan Twojego zdrówka, dobrze? I jeszcze jedno, jesli bedziesz potrzebowac pomocy od strony psychologicznej to zapraszam na priv A i jeszce...zwiekszona tolerancja na leki-to bardzo niepokojące...
Odwiedziłam już chyba wszystkich mozliwych lekarzy, miałam niezliczoną ilość badań (ekg, holter 24h, ecg, rtg kręgosłupa, usg jamy brzusznej, rtg klatki piersiowej, morfologia, elektrolity, magnez, pomiary glukozy, crp, homocysteina, inr, tarczyca - tsh, ft4 i ft3, anty-tpo i anty-tg, usg tarczycy; gastroskopia) ... Do tego wizyty u psychiatry... Nigdy nie sądziłam, że może mi się coś takiego przytrafić. Do tej pory jedynym moim problemem była migrena.
Masza - czy jesteś może psychologiem/psychoterapeutą? Obecnie jestem na etapie szukania psychoterapeuty/ hipnoterapeuty (byłam u jednego psychologa, ale to była totalna porażka).
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:25   #3279
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zuzanka a nie mozesz telefonicznie sie skonsultowac ze swoim dr? Mam nadzieję ze to zwykła opuchlizna choc gdyby to był arbuz to tez byłoby całkiem fajnie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Odwiedziłam już chyba wszystkich mozliwych lekarzy, miałam niezliczoną ilość badań (ekg, holter 24h, ecg, rtg kręgosłupa, usg jamy brzusznej, rtg klatki piersiowej, morfologia, elektrolity, magnez, pomiary glukozy, crp, homocysteina, inr, tarczyca - tsh, ft4 i ft3, anty-tpo i anty-tg, usg tarczycy; gastroskopia) ... Do tego wizyty u psychiatry... Nigdy nie sądziłam, że może mi się coś takiego przytrafić. Do tej pory jedynym moim problemem była migrena.
Masza - czy jesteś może psychologiem/psychoterapeutą? Obecnie jestem na etapie szukania psychoterapeuty/ hipnoterapeuty (byłam u jednego psychologa, ale to była totalna porażka).

A potrzebujesz wsparci na terenie Gdyni, Gdańska?
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:26   #3280
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Zuzanka a nie mozesz telefonicznie sie skonsultowac ze swoim dr? Mam nadzieję ze to zwykła opuchlizna choc gdyby to był arbuz to tez byłoby całkiem fajnie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------



A potrzebujesz wsparci na terenie Gdyni, Gdańska?
Gdyniiiiiii
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:30   #3281
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Gdyniiiiiii
W związku z tym ze juz nie jestesmy sobie kompletnie obce nie mogę z Tobą pracować ale wysle Ci namiary na ludzi pracujących tak jak ja w konwencji TSR
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 15:34   #3282
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
W związku z tym ze juz nie jestesmy sobie kompletnie obce nie mogę z Tobą pracować ale wysle Ci namiary na ludzi pracujących tak jak ja w konwencji TSR
Poproszę Kochana jesteś
A z ciekawości - na czym polega ta metoda (TSR)?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:43   #3283
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Poproszę Kochana jesteś
A z ciekawości - na czym polega ta metoda (TSR)?
Poszło na priva coby forum nie zasmiecac
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:46   #3284
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Poszło na priva coby forum nie zasmiecac
Hej laseczki

Masza, jak obiecałam... staniki "Wies- MANN" ... są naprawdę śliczne, w różnych kolorkach, o różnej fakturze i co najważniejsze w różnych rozmiarach

A tak np wygląda jeden z nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0154.jpg (26,8 KB, 173 załadowań)
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:48   #3285
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

i jeszcze jeden z "niższej półki"... ale chyba nie aż taki najgorszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0152.jpg (29,6 KB, 144 załadowań)
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:07   #3286
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

A w takiej koszuleczce wyskoczyłam na zakupki (ale tylko do pobliskiego sklepu)... "stara, głupia baba"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0138.jpg (20,8 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0139.jpg (18,8 KB, 198 załadowań)
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:22   #3287
Larysa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 63
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

no ja nie mogę... Horo, Ty nas tu normalnie szczujesz już sobie wyobrażam co się działo jak wyszłaś do tego sklepu, nagłe wypadki na ulicy i przewracający sie goście o wlasne nogi nie masz litości kobieto rewelacja Horo w tej koszulce, a Twoje piersiątka cały czas się zmieniają, za każdym razem piękniejsze ...i jaka stara baba, chcesz po nosie od nas oberwać, to my tu wszystkie stare w takim razie i do babciowania nie doczekamy
Larysa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:41   #3288
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez zuzanka2006 Pokaż wiadomość
[COLOR=black]]

A teraz mój dzisiejszy problem: buła mi wylazła - duża, czerwona buła, na mostku - dokładnie gdy zaczyna się środek stanika. Kierunek brzuch, na jakieś 5 cm. Puchnie i piecze - co to???
Stanika boje się zdjąć, nie mam już więcej zaczepów z tyłu, tak że nici z poluzowania... pomocy!
Jutro mam wizytę u dr - zmiana opatrunku - ale do jutra jeszcze trochę i może mi arbuz na klacie wyrosnąć...
powiedz mi ile jesteś po operacji i czy miałaś dreny, możliwe że zbierają się płyny, ale niestety nic nie potrafię ci pomóc, jedyne co mi przychodzi do glowy to robienie kompresow chlodnych i chyba czekanie na wizytę kontrolną
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:44   #3289
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Horo Padłam na twrz na kompa Mowe mi odebrało Popadłam tez w niemoc pisania-pisze za mnie mój osobisty sekretarz Diablico Ty jedna Zobaczysz ze Cie zamkną do więźnia za zakłócanie poządku publicznego i zakłocenia w ruchu drogowym Kobieto, wyglądasz nieziemsko To jedne z najpiękniejszych dziewczynek jakie na swe ślepia widziałam ...idę sobie pomdleć
Poza tym za pamięć
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 19:06   #3290
pszczolkamajawmiami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Horo, biust jak marzenie!Powinni Cie skazac za za seksowny wyglad i wyslac na bezludna wyspe bo jestes niebezpieczna dla otoczenia!
Co Ty masz z tym wiekiem?Ile Ty masz lat?Bo ze zdjec wnioskuje,ze max 20..
pszczolkamajawmiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:11   #3291
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez pszczolkamajawmiami Pokaż wiadomość
Horo, biust jak marzenie!Powinni Cie skazac za za seksowny wyglad i wyslac na bezludna wyspe bo jestes niebezpieczna dla otoczenia!
Co Ty masz z tym wiekiem?Ile Ty masz lat?Bo ze zdjec wnioskuje,ze max 20..
Bezludna wyspa Świetny pomysł
Horo ma 112 lat ale sie zajedobrze trzyma
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:29   #3292
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[quote=Masza711;12061497]Zuzanka a nie mozesz telefonicznie sie skonsultowac ze swoim dr? Mam nadzieję ze to zwykła opuchlizna choc gdyby to był arbuz to tez byłoby całkiem fajnie

Jutro i tak będe u niego a nie lubię tak "bez powodu" dzwonić... z natury myszka...

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
powiedz mi ile jesteś po operacji i czy miałaś dreny, możliwe że zbierają się płyny, ale niestety nic nie potrafię ci pomóc, jedyne co mi przychodzi do glowy to robienie kompresow chlodnych i chyba czekanie na wizytę kontrolną
Operację miałam w sobotę; miałam dreny i mało mi tego wyciekało - na ok 1 1/2 cm. Potem lekarz wyciągając dreny jeszcze wyciskał ale niewiele wycisnął. Myślisz że może to być to??
Wcześniej już wam pisałam, że przed op miałam 77 cm pod biustem; stanik pooperacyjny załozyli mi 75 C (dziś to już taki spuchnięty biuścior mam, że pęka w szwach. Ciśnie mnie strasznie ta tasma dolna stanika... może to od tego ucisku - dużo siedzę (praca) i to miejsce się jeszcze bardziej naciąga. Stanik mam juz na ostanich haftkach - a więc nie pluzuję... ściągnąć - boję się... może ten zimny żelowy kompres faktycznie pomoże.

Aaaaa i najwazniejsze - Horo superlaska z Ciebie!!! Na maxa !!!

Edytowane przez zuzanka2006
Czas edycji: 2009-04-27 o 19:33
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:54   #3293
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Larysa1 Pokaż wiadomość
no ja nie mogę... Horo, Ty nas tu normalnie szczujesz już sobie wyobrażam co się działo jak wyszłaś do tego sklepu, nagłe wypadki na ulicy i przewracający sie goście o wlasne nogi nie masz litości kobieto rewelacja Horo w tej koszulce, a Twoje piersiątka cały czas się zmieniają, za każdym razem piękniejsze ...i jaka stara baba, chcesz po nosie od nas oberwać, to my tu wszystkie stare w takim razie i do babciowania nie doczekamy
No, nie powiem... miłe były te ukradkowe (nie zawsze ) spojrzenia ale na szczęście nikt nie padł i obeszło się bez cucenia kogokolwiek
Stara baba w sensie cieszenia się z cycuchów, robienia fotek, wychodzenia z domu bez stanika nawet mój TZ jak łapię za aparat to pokazuje mi dziwne znaki " pukanie się w czółko"

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Horo Padłam na twrz na kompa Mowe mi odebrało Popadłam tez w niemoc pisania-pisze za mnie mój osobisty sekretarz Diablico Ty jedna Zobaczysz ze Cie zamkną do więźnia za zakłócanie poządku publicznego i zakłocenia w ruchu drogowym Kobieto, wyglądasz nieziemsko To jedne z najpiękniejszych dziewczynek jakie na swe ślepia widziałam ...idę sobie pomdleć
Poza tym za pamięć
Dziękuję po stokroć W końcu się nimi cieszę pełną gębą i... jak obiecałam sobie i wszystkim tutaj... nie szukam w nich już żadnych "usterek" jest git i będzie jeszcze lepiej

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczolkamajawmiami Pokaż wiadomość
Horo, biust jak marzenie!Powinni Cie skazac za za seksowny wyglad i wyslac na bezludna wyspe bo jestes niebezpieczna dla otoczenia!
Co Ty masz z tym wiekiem?Ile Ty masz lat?Bo ze zdjec wnioskuje,ze max 20..
Bezludna wyspa wspaniały pomysł Zabrałabym tam Was ze sobą.
A wiek... chyba zaczynam cierpieć na jakiś "kompleks wieku średniego" ... zawsze czepiałąm się bezbiuścia, a teraz jak już mam piersiątka, to doczepiłąm się do swoich 36 latek
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:54   #3294
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------


Dziękuję po stokroć W końcu się nimi cieszę pełną gębą i... jak obiecałam sobie i wszystkim tutaj... nie szukam w nich już żadnych "usterek" jest git i będzie jeszcze lepiej
Jestem z Ciebie taaaaka dumna ...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:00   #3295
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[quote=zuzanka2006;1206557 4]
Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Zuzanka a nie mozesz telefonicznie sie skonsultowac ze swoim dr? Mam nadzieję ze to zwykła opuchlizna choc gdyby to był arbuz to tez byłoby całkiem fajnie

Jutro i tak będe u niego a nie lubię tak "bez powodu" dzwonić... z natury myszka...



Operację miałam w sobotę; miałam dreny i mało mi tego wyciekało - na ok 1 1/2 cm. Potem lekarz wyciągając dreny jeszcze wyciskał ale niewiele wycisnął. Myślisz że może to być to??
Wcześniej już wam pisałam, że przed op miałam 77 cm pod biustem; stanik pooperacyjny załozyli mi 75 C (dziś to już taki spuchnięty biuścior mam, że pęka w szwach. Ciśnie mnie strasznie ta tasma dolna stanika... może to od tego ucisku - dużo siedzę (praca) i to miejsce się jeszcze bardziej naciąga. Stanik mam juz na ostanich haftkach - a więc nie pluzuję... ściągnąć - boję się... może ten zimny żelowy kompres faktycznie pomoże.

Aaaaa i najwazniejsze - Horo superlaska z Ciebie!!! Na maxa !!!
Zuzanka,
w te pędy do doktorka i to szybko obejrzy, pomaca i będzie wiedział co robić, ale... musi być wszystko dobrze

Tyle komplementów na raz kochane jesteście. Wystarczy do Was zajrzeć i już lepiej z poczuciem własnej wartośći

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Jestem z Ciebie taaaaka dumna ...
Masza,
ja sama jestem z siebie dumna
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:03   #3296
ULIJANKA1234
Raczkowanie
 
Avatar ULIJANKA1234
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 81
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

horo jakie ty masz wkładki ? anatomy czy okrągłe??
super bimbochy , bardzo mi sie podobają , są takie apetyczne aż się chce je pomiętosic
ULIJANKA1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:06   #3297
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ULIJANKA1234 Pokaż wiadomość
horo jakie ty masz wkładki ? anatomy czy okrągłe??
super bimbochy , bardzo mi sie podobają , są takie apetyczne aż się chce je pomiętosic
Okrągłe... Właśnie dzisiaj z okazji ukończenia 2 miesięcy dostały bieliznę i ubranka
Ociupinkę już się dają miętosić
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:36   #3298
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Agatko, ja już 2 lata borykam się z dziwaczną dolegliwością. Jestem po szeregu szczegółowych badań - w zasadzie oprócz tych nieznacznych odchyleń w holterze, lekko podwyższonego cukru i spłaszczonej lordozy szyjnej to wszystko inne w normie. Chodzę od lekarza do lekarza, według nich mam nerwicę wegetatywną (lękową), mimo iż jestem pogodną wesołą kobitą z poukładanym życiem prywatnym i zawodowym. Ja się wciąż boję, że to rak albo serce, oni - nerwica (i tak w kółko). U mnie to prawdopodobnie związane z pewnymi faktami z mojej dalekiej przeszłości, to prawdopodobnie one dają o sobie znać w postaci tych przykrych dolegliwości. Ale trzeba wykluczyć inne schorzenia, teraz znowu serducho - przez to nieszczęsne ecg crem (to jakaś nowość, moja lek. ogólna nawet nie wiedziała jak się zabrać do interpretacji). Od dwóch lat jadę na drugach - ciągle muszę zmieniać na silniejsze, bo organizm się przyzwyczaja (właśnie obecnie na benzodiazepinach), typowych leków na serce nie biorę (tachykardia ustępuje u mnie po lekach przeciwlękowych). Mam nadzieję, że to wszystko nie będzie przeciwwskazaniem do op.
Jak będę po konsultacji to na pewno dam znać.
Słonko - a u ciebie co z serduchem, z czego u ciebie wynika tachykardia
Hehe, ja nie wiem czy mam tachykardie, tak sobie sama zdiagnozowałam
Ja mam cos takiego, ze mierze cisnienie 100 razy i ciagle patrze ze ejst inne, bo pierwszy i drugi raz sie denerwuje i mam wysokie, potem ok, potem znowu wysokie i tak w kolko, i puls - raz 100 raz 105 raz 85 - mysle ze to moze wina aparatu do mierzenia, jak ja mierze co sekunde
U mnie w Rodzinie są skłonności do nadciśnienia wiec na pewno przed operacją dokładnie sie zbadam, ale tak empirycznie, na codzien nic mi nie dolega, czuje sie świetnie, wiec nie wiem czemu mam czasem takie cisnienie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:31   #3299
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hej chcialabym sie was zapytac co sadzicie o operacji biustu przed ciaza? chyba lepiej poczekac, prawda?
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:34   #3300
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
hej chcialabym sie was zapytac co sadzicie o operacji biustu przed ciaza? chyba lepiej poczekac, prawda?
Jak planujesz w bliskiej przyszłości ciążę to lepiej odczekać
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.