Nasze obrączki - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-18, 12:35   #3271
bezik87
Raczkowanie
 
Avatar bezik87
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 38
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
http://www.ak-bizuteria.pl/zlote-obr...t134,id78.html

Pobieramy się niedługo ja lubię nie tradycyjne wzory, co sądzicie o tym ?
Ja jestem fanką prostoty i praktyczności więc takiego wzoru bym nie wybrała. Odstrasza mnie w przypadku takich obrączek fakt , że w przypadku jakiejkolwiek modyfikacji rozmiaru może być problem.
Jednak tak naprawdę wszystko jest kwestią Waszego gustu więc jeżeli Wam się podoba to super
bezik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 13:12   #3272
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy możecie podać cenę jaką płacicie za gram złota?
Dopiero mam zamówione, ale cena za gram klasycznych obrączek to było 140-150zł.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 18:40   #3273
zendress
Raczkowanie
 
Avatar zendress
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 79
Dot.: Nasze obrączki

Dzięki za Wasze opinie na temat mojego kompletu!

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
http://www.ak-bizuteria.pl/zlote-obr...t134,id78.html

Pobieramy się niedługo ja lubię nie tradycyjne wzory, co sądzicie o tym ?
Są bardzo piękne i będą świetną ozdobą, ale osobiście jednak nigdy bym się na takie nie zdecydowała - to więcej niż pewne, że nie uda się zmienić im rozmiaru.
__________________
Wszystkim wizażowym hienom i frustratkom wyżywającym się na słabszych i dowartościowującym się na wirtualnym forum życzę znalezienia prawdziwego sensu życia.
zendress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 08:20   #3274
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Nasze obrączki

W mojej obrączce też nie da się zmienić rozmiaru (znaczy da się ale to koszt 400zł bo trzeba najpierw wydłubać kamienie) wiec wzięłam odrobinę większą i będę ją zakładać "pod" pierścionek który jest idealny.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 12:21   #3275
Ettienette
Raczkowanie
 
Avatar Ettienette
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 352
Dot.: Nasze obrączki

Nie pomyślałam że nie da się jej zmienić w przyszłości
__________________
Teraz czytam : Paulina Wilk ,, Lalki w ogniu "
Ettienette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 19:44   #3276
Ettienette
Raczkowanie
 
Avatar Ettienette
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 352
Dot.: Nasze obrączki

http://www.apart.pl/bizuteria/piersc...amentami/12621

Dzisiaj byłam w salonie apart, co sądzicie o tym pierścionku jako obrączce ?
__________________
Teraz czytam : Paulina Wilk ,, Lalki w ogniu "
Ettienette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 20:07   #3277
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
http://www.apart.pl/bizuteria/piersc...amentami/12621

Dzisiaj byłam w salonie apart, co sądzicie o tym pierścionku jako obrączce ?
mi się nie podoba. Ale ja jestem fanką klasyki więc moja opinia jest raczej mało obiektywna
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 22:27   #3278
zendress
Raczkowanie
 
Avatar zendress
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 79
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
http://www.apart.pl/bizuteria/piersc...amentami/12621

Dzisiaj byłam w salonie apart, co sądzicie o tym pierścionku jako obrączce ?

To może słów parę o tym, kiedy obrączek nie da się powiększać. Nie da się gdy są: wykonane z łączonego złota (np. żółte i białe), gdy są zdobione/grawerowane/nacinane/mają jakiekolwiek wzory, oraz niestety też gdy są wysadzane kamieniami (czasem jest to możliwe, ale wymaga wyjęcia kamieni i ponownego zakucia po zmianie rozmiaru - ciężka sprawa ogólnie).

Także niestety z obrączkami jest tak, że albo masz ładną, albo praktyczną. Możesz kupić bogato zdobioną i z dwóch kolorów złota ale musisz mieć na uwadze, że niedługo może zabawić na Twoim palcu (np. do pierwszej ciąży).

Ja też kiedyś chorowałam na zdobne obrączki ale, koniec końców, bogatsza o wiedzę, wybrałam klasyczne obrączki. Wychodzę z założenia, że to jednak bardziej symbol (i komunikat społeczny ) niż ozdoba, i najważniejsze to to, aby jak najdłużej mogła być ze mną i moim Mężem
__________________
Wszystkim wizażowym hienom i frustratkom wyżywającym się na słabszych i dowartościowującym się na wirtualnym forum życzę znalezienia prawdziwego sensu życia.
zendress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 23:22   #3279
bezik87
Raczkowanie
 
Avatar bezik87
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 38
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Ettienette Pokaż wiadomość
http://www.apart.pl/bizuteria/piersc...amentami/12621

Dzisiaj byłam w salonie apart, co sądzicie o tym pierścionku jako obrączce ?
Zupełnie nie moja stylówka, ale jeżeli Ci się podoba to przejdź się po małych jubilerach i pooglądaj ewentualnie pokarz ten pierścionek i karz sobie wykonać na wzór. Dlaczego? dlatego, że aparty , yesy itp. drogie są po zbóju. Wiem co mówię, bo zrobiłam taką rundkę i zapewniam, że w przypadku sieciówek zapłacisz nie tylko za sam towar w postaci obrączek ale i reklamę gdzie się pręży Pani Rubik czy też inna gwiazdeczka

Co do samej obrączki z kamieniami miej świadomość, że również jest mała szansa lub też całkowita niemożność korekcji rozmiaru na przyszłość.
bezik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 04:51   #3280
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nasze obrączki

Niekoniecznie będzie tak, jak piszecie. Mam pierścionek, który cały był we wzór - udało się go zmniejszyć. Kwestia znalezienia dobrego zlotnika. Oczywiście wiele z takich wymyślnych obrączek itp.nie da się z różnych względów ruszyć, ale zawsze jest jakaś tam nadzieja. Poza tym co niby po ciąży ma się stać? W ciąży mogą puchnac palce, po ciąży raczej się z tym wraca do normalności. Ja nie zakładam, że w tym okresie przytyje 20kg i zmieni mi się rozmiar palca, a nawet jeśli to na pewno nadprogramowe kilogramy będę chciała zrzucić Szczerze to nie znam nikogo kto zwiekszałby obrączke, a trochę kobiet z dziećmi w rodzinie mam.

Polecam też obrączki z soczewką.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 07:25   #3281
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez zendress Pokaż wiadomość
To może słów parę o tym, kiedy obrączek nie da się powiększać. Nie da się gdy są: wykonane z łączonego złota (np. żółte i białe), gdy są zdobione/grawerowane/nacinane/mają jakiekolwiek wzory, oraz niestety też gdy są wysadzane kamieniami (czasem jest to możliwe, ale wymaga wyjęcia kamieni i ponownego zakucia po zmianie rozmiaru - ciężka sprawa ogólnie).

Także niestety z obrączkami jest tak, że albo masz ładną, albo praktyczną. Możesz kupić bogato zdobioną i z dwóch kolorów złota ale musisz mieć na uwadze, że niedługo może zabawić na Twoim palcu (np. do pierwszej ciąży).
To zupełnie nie tak. Można zmienić rozmiar o 1, max. 2 w przypadku obrączek, pierścionków z kamieniami na obwodzie, tak samo jak z prostszymi wzorami (np. w liniami na obwodzie). Chodzi o to, że jest to trudne, nie każdy złotnik umie i chce to zrobić, a dodatkowo nikt po takim zabiegu nie da gwarancji, że np. za 2 lata kamienie się nie obluzują. Jak się słyszy, że brylanty mogą wypaść, to wiele osób zrezygnuje z takiej zmiany rozmiaru, ale to nie znaczy, że się nie da.

W takiej obrączce jak niżej rozmiar zmienisz bez problemu (wiem, bo koleżanka ma ten model, ale z białego złota i sobie powiększyła)
https://redrubin.pl/index.php/kolekc...e-model-16-5-z

Jak również ma pierścionek z Kruka taki i też go powiększyła po ciąży, mimo że kształt trudny, brylanty na połowie szyny, a do tego pośrodku inne kamienie. Bezproblemowo, o 1 rozmiar.

http://wkruk.pl/pierscionki/pierscionek-w-kruk,id-70473

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Niekoniecznie będzie tak, jak piszecie. Mam pierścionek, który cały był we wzór - udało się go zmniejszyć. Kwestia znalezienia dobrego zlotnika. Oczywiście wiele z takich wymyślnych obrączek itp.nie da się z różnych względów ruszyć, ale zawsze jest jakaś tam nadzieja. Poza tym co niby po ciąży ma się stać? W ciąży mogą puchnac palce, po ciąży raczej się z tym wraca do normalności. Ja nie zakładam, że w tym okresie przytyje 20kg i zmieni mi się rozmiar palca, a nawet jeśli to na pewno nadprogramowe kilogramy będę chciała zrzucić Szczerze to nie znam nikogo kto zwiekszałby obrączke, a trochę kobiet z dziećmi w rodzinie mam.

Polecam też obrączki z soczewką.
Dokładnie tak jest.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2016-05-20 o 07:26
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 09:42   #3282
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
To zupełnie nie tak. Można zmienić rozmiar o 1, max. 2 w przypadku obrączek, pierścionków z kamieniami na obwodzie, tak samo jak z prostszymi wzorami (np. w liniami na obwodzie). Chodzi o to, że jest to trudne, nie każdy złotnik umie i chce to zrobić, a dodatkowo nikt po takim zabiegu nie da gwarancji, że np. za 2 lata kamienie się nie obluzują. Jak się słyszy, że brylanty mogą wypaść, to wiele osób zrezygnuje z takiej zmiany rozmiaru, ale to nie znaczy, że się nie da.

W takiej obrączce jak niżej rozmiar zmienisz bez problemu (wiem, bo koleżanka ma ten model, ale z białego złota i sobie powiększyła)
https://redrubin.pl/index.php/kolekc...e-model-16-5-z

Jak również ma pierścionek z Kruka taki i też go powiększyła po ciąży, mimo że kształt trudny, brylanty na połowie szyny, a do tego pośrodku inne kamienie. Bezproblemowo, o 1 rozmiar.

http://wkruk.pl/pierscionki/pierscionek-w-kruk,id-70473


Dokładnie tak jest.

Zaiste jest tak jak piszesz Rozmawialiśmy na ten temat ze złotnikiem. My mamy łączone złoto, moja obraczka jest z 3 kamieniami.

Bez żadnego problemu zmienią rozmiar w łączonej z białego i żółtego złota rozmiar u TŻ. Koszt 30 zł. W mojej większy problem bo trzeba wyciągnąć kamienie i to już koszt 300zł ale usługę taką wykonują.

Ja się nie martwię bo moi rodzice od 30 lat mają te same obrączki i nigdy nie zmieniali rozmiaru ( mama 2 dzieci urodziła). Więc ja liczę, że te geny dostałam
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 20:07   #3283
zendress
Raczkowanie
 
Avatar zendress
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 79
Dot.: Nasze obrączki

Jeśli znajdzie się naprawdę dobrego złotnika to pewnie się da, ale ja powtarzam to, co u x jubilerów słyszałam - warto mieć na uwadze, bo chyba najgorsze co można zrobić to nieświadomie zepsuć swoje obrączki.

Obrączki moich rodziców leżą nieużywane bo są teraz znacznie za małe - i wcale nie są grubi, tylko ręce się zmieniły, palce stały się masywniejsze. Ja np. mam teraz bardzo delikatne palce ale zakładam, że jak zacznę wykonywać regularnie cięższe prace domowe to się to zmieni - moim zdaniem to naturalna kolej rzeczy i trzeba taką ewentualność brać pod uwagę.
__________________
Wszystkim wizażowym hienom i frustratkom wyżywającym się na słabszych i dowartościowującym się na wirtualnym forum życzę znalezienia prawdziwego sensu życia.
zendress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 20:37   #3284
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nasze obrączki

Moi rodzice brali ślub mając po 20 lat, przez całe życie pracują fizycznie, a obrączki pasują
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 22:24   #3285
bezik87
Raczkowanie
 
Avatar bezik87
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 38
Dot.: Nasze obrączki

Moi rodzice też nie noszą obrączek. Nie tyle, że przytyli ale obrączka nie przechodzi przez kostkę (deformacje stawów).
Tak czy inaczej bezdyskusyjnie są obrączki bardziej praktyczne i te które są mniej. Wybór należy do Narzeczonych, ich gustu, osobowości, budżetu.
Ja i mój Narzeczony jesteśmy praktyczni, chcieliśmy proste ale solidne obrączki z możliwością modyfikacji rozmiaru. Podoba mi się klasyka, nie lubię kamieni i zdobień, bo moim zdaniem obrączka powinna wyglądać jak obrączka, a nie jak kolejny pierścionek.
Oczywiście każdy wybiera jak chce ale warto pomyśleć o tym, że moda przemija i nie do końca należy się nią kierować.
bezik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 19:57   #3286
kognisia
PeEma
 
Avatar kognisia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 025
Dot.: Nasze obrączki

A to nasze Różowe złoto, 4mm ImageUploadedByWizaz Forum1464116243.599805.jpgImageUploadedByWizaz Forum1464116250.374823.jpgImageUploadedByWizaz Forum1464116263.626872.jpg
__________________
28.08.2008r.
kognisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 20:51   #3287
zendress
Raczkowanie
 
Avatar zendress
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 79
Dot.: Nasze obrączki

kognisia, bardzo ładne i oryginalne!! Szkoda tylko, że zdjęcia niezbyt odzwierciedlają odcień złota, pewnie jest ciekawy.
Macie wygrawerowaną datę początku związku?
__________________
Wszystkim wizażowym hienom i frustratkom wyżywającym się na słabszych i dowartościowującym się na wirtualnym forum życzę znalezienia prawdziwego sensu życia.
zendress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 20:57   #3288
kognisia
PeEma
 
Avatar kognisia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 025
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez zendress Pokaż wiadomość
kognisia, bardzo ładne i oryginalne!! Szkoda tylko, że zdjęcia niezbyt odzwierciedlają odcień złota, pewnie jest ciekawy.
Macie wygrawerowaną datę początku związku?

Tak

Kurczę, bo nie mogłam dobrego światła złapać, bo już ciemno na zewnątrz :p Takie na szybko robione w samochodzie: ImageUploadedByWizaz Forum1464119818.497050.jpg
__________________
28.08.2008r.
kognisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 21:05   #3289
zendress
Raczkowanie
 
Avatar zendress
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 79
Dot.: Nasze obrączki

Ooo, tu o wiele lepiej! Bardzo nietypowe i niesztampowe obrączki, choć jednocześnie nienachalne w formie - brawo
__________________
Wszystkim wizażowym hienom i frustratkom wyżywającym się na słabszych i dowartościowującym się na wirtualnym forum życzę znalezienia prawdziwego sensu życia.
zendress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 21:30   #3290
kognisia
PeEma
 
Avatar kognisia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 025
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez zendress Pokaż wiadomość
Ooo, tu o wiele lepiej! Bardzo nietypowe i niesztampowe obrączki, choć jednocześnie nienachalne w formie - brawo

Dziękuje Są robione na wzór obrączek moich Rodziców
__________________
28.08.2008r.
kognisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 21:34   #3291
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez zendress Pokaż wiadomość
To może słów parę o tym, kiedy obrączek nie da się powiększać. Nie da się gdy są: wykonane z łączonego złota (np. żółte i białe), gdy są zdobione/grawerowane/nacinane/mają jakiekolwiek wzory, oraz niestety też gdy są wysadzane kamieniami (czasem jest to możliwe, ale wymaga wyjęcia kamieni i ponownego zakucia po zmianie rozmiaru - ciężka sprawa ogólnie).

Także niestety z obrączkami jest tak, że albo masz ładną, albo praktyczną. Możesz kupić bogato zdobioną i z dwóch kolorów złota ale musisz mieć na uwadze, że niedługo może zabawić na Twoim palcu (np. do pierwszej ciąży).

Ja też kiedyś chorowałam na zdobne obrączki ale, koniec końców, bogatsza o wiedzę, wybrałam klasyczne obrączki. Wychodzę z założenia, że to jednak bardziej symbol (i komunikat społeczny ) niż ozdoba, i najważniejsze to to, aby jak najdłużej mogła być ze mną i moim Mężem
Co do żółte i białe to za bardzo Generalizujesz. Nie da się jak wnętrze jest z jednego koloru a drugi jest jakby nalany...jeżeli są łączone czyli w środku i na wierzchu widać te same kolory to zmniejszenie bez problemu mam Łączone i zrobiłam odpowiedni wywiad na ten temat..)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 08:53   #3292
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Nasze obrączki

Czy ma ktoras z Was obrączkę z żółtego złota 5mm, bez fazowania, prosta - w sensie ze nie zaokrąglona (nie wiem jak to sie nazywa ) z czego damska ma jeden mały brylancik? Pokażecie??
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 20:00   #3293
zendress
Raczkowanie
 
Avatar zendress
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 79
Dot.: Nasze obrączki

Chodzi o coś takiego?
http://i.imged.pl/wyrob-jubilerski-u...-2-1502861.jpg
http://www.goldcommerce.pl/pol_pl_Ob...585-8609_1.jpg
__________________
Wszystkim wizażowym hienom i frustratkom wyżywającym się na słabszych i dowartościowującym się na wirtualnym forum życzę znalezienia prawdziwego sensu życia.
zendress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:15   #3294
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Nasze obrączki



pierwsza ma to fazowanie właśnie..
a druga matowa, a ja chciałabym błyszczącą.. No i zawsze coś
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:57   #3295
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
pierwsza ma to fazowanie właśnie..
a druga matowa, a ja chciałabym błyszczącą.. No i zawsze coś
Na stronie Lisiewskiego masz ogrom wykończeń, profili itd.

http://www.sklepjubilerski.com/porady/6,23
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:31   #3296
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez anusiek77 Pokaż wiadomość
mi się wzór bardzo podoba, tez lubie oryginalne wzory . Osobiscie damską obraczke wybrałałym ciut cieńsza niż ta na zdjeciu.

My wybraliśmy obraczki każda inną, TŻ z białego zlota matowa, ja z żółtego z brylancikami dookoła. wychodzę z założenia, że każdy się musi w tym dobrze czuc bo będzie to nosił i żeby pasowała do stylu i osobowości
U nas też są inne obrączki - już usłyszałam, że wtedy bezsensu brać ślub skoro są różne obrączki No także trzeba ślub odwołać

Mamy tak bardzo różne, że jedyne co je łączy to grawer, półokrągłe wykończenie oraz to, że obie nie są do zmniejszania/zwiększania Ale oboje zakochaliśmy się w tych wzorach i każde ma to co chciało.
Obrączka M. - tytanowa, chyba 4mm albo 4,5mm, z pozłacanym paskiem, kupił w Yes.
Moja - wykonana na zamówienie u złotnika, który wykonywał pierścionek, projekt własny. Białe złoto, 3mm, wypukła od wewnątrz, 13 brylancików (mniej więcej 1/3 obwodu).

Średnio nas obchodzi kłopot związany ze zmniejszaniem czy coś. Jak będzie trzeba to przetopimy i wybulimy za to kasę, trudno. Przynajmniej nadal będziemy nosili to co nam się tak bardzo podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13305216_1085338148192080_5511524735292829675_o.jpg (40,7 KB, 403 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tytanowe-obraczki-zo-t-000-obr-603_7.jpg (155,2 KB, 141 załadowań)
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:37   #3297
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Nasze obrączki

chyba się nie zrozumiałyśmy Każdy jubiler mi taką zrobi, ale ja chciałam zobaczyć zdjęcie takiej "na żywo" na dłoni.
z resztą w zeszłym tyg zamówiłam, więc za 2 tyg ide na przymiarkę mam nadzieje, że będzie extra !


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Na stronie Lisiewskiego masz ogrom wykończeń, profili itd.

http://www.sklepjubilerski.com/porady/6,23
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:55   #3298
anusiek77
Raczkowanie
 
Avatar anusiek77
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Stolyca :)
Wiadomości: 35
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
U nas też są inne obrączki - już usłyszałam, że wtedy bezsensu brać ślub skoro są różne obrączki No także trzeba ślub odwołać

Mamy tak bardzo różne, że jedyne co je łączy to grawer, półokrągłe wykończenie oraz to, że obie nie są do zmniejszania/zwiększania Ale oboje zakochaliśmy się w tych wzorach i każde ma to co chciało.
Obrączka M. - tytanowa, chyba 4mm albo 4,5mm, z pozłacanym paskiem, kupił w Yes.
Moja - wykonana na zamówienie u złotnika, który wykonywał pierścionek, projekt własny. Białe złoto, 3mm, wypukła od wewnątrz, 13 brylancików (mniej więcej 1/3 obwodu).

Średnio nas obchodzi kłopot związany ze zmniejszaniem czy coś. Jak będzie trzeba to przetopimy i wybulimy za to kasę, trudno. Przynajmniej nadal będziemy nosili to co nam się tak bardzo podoba
Sophie przesliczna obraczka . podoba mi się Wasze podejście. U nas też łączy je tylko grawer Mojej też sie nie da łatwo zmieszyć bo ma brylanty dookoła. Jak będzie kiedyś potrzeba to się coś wykombinuje
anusiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 12:05   #3299
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez anusiek77 Pokaż wiadomość
Sophie przesliczna obraczka . podoba mi się Wasze podejście. U nas też łączy je tylko grawer Mojej też sie nie da łatwo zmieszyć bo ma brylanty dookoła. Jak będzie kiedyś potrzeba to się coś wykombinuje
Jak są brylanty dookoła to fajnie bo jak się okręca to nie ma różnicy jak się ułoży Ale mi już było szkoda kasy:P Może kiedyś taki pierścionek sobie sprawię:P
Masz rację - zawsze można coś wykombinować Poza tym po co się martwić na zapas
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:00   #3300
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
chyba się nie zrozumiałyśmy Każdy jubiler mi taką zrobi, ale ja chciałam zobaczyć zdjęcie takiej "na żywo" na dłoni.
z resztą w zeszłym tyg zamówiłam, więc za 2 tyg ide na przymiarkę mam nadzieje, że będzie extra !
To nie mierzyłaś jej przed zamawianiem?

My też będziemy mieć różne obrączki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 23:50:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.