"MasterChef" polska edycja - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-11, 17:00   #3271
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Na miejscu tej dziewczyny co odpadła wzięłabym siebie na balkon a reszta niech walczy, to nie jej wina że przegrali, a jeszcze gorzej bym się czuła wybierając jedną osobę do dogrywki niz wysyłając tam wszystkich. I te teksty tego kolesia (ten co wszystkiego chce próbować), że ona powinna jako kapitan od razu się poddać i oddać fartucha bez rywalizacji byly żałosne, jeszcze wcześniej uważałam że wydaje się być spoko i pewnie daleko zajdzie, ale żenadłam mocno, mógłby odpaść niedługo, tym bardziej że to on tam zawalił z tymi ziemniakami najbardziej. Tej rozgadanej wytatuowanej też nie lubię.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 22:22   #3272
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: "MasterChef" polska edycja

ja jak narazie kibicuję tylko Lorkowi, reszta jakoś mnie jeszcze specjalnie nie oczarowała. w sumie to szkoda tej co ostatnio odpadła. nie wiem czemu ale denerwują mnie ta roztrzepana z tatuażami, ta ze złamaną nogą i włoszka
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 22:35   #3273
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Uczestniczka ze złamaną nogą też nie wbudziła mojej sympatii, ale mam przeczucie, że może zajść daleko w tym programie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 07:23   #3274
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Ja jakoś też nie mam faworytów, jacyś uczestnicy dla mnie bezosobowi, wielu nadal nie pamiętam!
Wkurza mnie koleś z wąsem - przemądrzały i do tego rudy pic.odrap! Nie!
Lorek wydaje się spoko, ale teraz widać, że tvn będzie relacjonować love story
Laska z tatuażem czasami mnie wkurza, ale o dziwo nawet nie tak bardzo, koleś co chce wszsytskiego próbować czasem powie coś śmiesznego i przynajniej coś się dzieje.
Reszty nie pamiętam!
Ogólnie ta seria jakaś nudnawa... No ale może się rozkręci jeszcze.
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 17:14   #3275
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Magda Gessler: Utrzymuję dietę bogatą w kasze i czyste oleje, ponieważ w programach☠muszę próbować takie świństwa, które jakbym naprawdę zjadała, to nie wiem, czy jeszcze bym chodziła po świecie. Często pluję, czego nie widać po zmontowaniu odcinka, szczególnie w Masterchefie. Ludzie z planu są oburzeni, bo☠prawie rzygam tym jedzeniem.☠Podają nam to po kilku godzinach od zrobienia. Wszystko jest zimne.

Ciekawa sprawa, chciałabym zobaczyć, jak to wygląda od kulis.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 17:22   #3276
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Nie widziałam ostatniego odcinka, ale tak ogólnie to kibicuję Włoszce, chociaż też ma daremne teksty czasem.
A co do Lorka to nie przepadam za ludźmi, którzy przychodzą drugi raz - tak szybko poprawił swoje gotowanie czy liczy, że tym razem nie będzie nikogo lepszego?
__________________
LIFE BY BEA
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 18:28   #3277
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez immoral_c Pokaż wiadomość
Nie widziałam ostatniego odcinka, ale tak ogólnie to kibicuję Włoszce, chociaż też ma daremne teksty czasem.
A co do Lorka to nie przepadam za ludźmi, którzy przychodzą drugi raz - tak szybko poprawił swoje gotowanie czy liczy, że tym razem nie będzie nikogo lepszego?
Ale on nie odpadł, ale odszedł z powodu problemów rodzinnych, więc ja nie widzę nic dziwnego w tym, że wrócił, bo był naprawdę niezły.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 09:22   #3278
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Ok, ten fakt mi gdzieś umknął, dzięki za przypomnienie
Ale i tak na ten moment jestem za Włoszką.
__________________
LIFE BY BEA
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 21:39   #3279
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: "MasterChef" polska edycja

bez sensu ta konkurencja z dziećmi, trafi ci się spokojne dziecko które wszystko zje więc jesteś najlepszy, a trafi ci sie dzieciak który się rozpłacze na sam twój widok i nawet nie spróbuje więc idziesz do dogrywki równie dobrze mogli te same papki dac innemu uczestnikowi zeby nakarmił dziecko i by się moze akurat okazalo ze zjadłoby wszystko znając życie ode mnie by nie chciało spróbowac tylko odrazu w bek
lubie tego łysego ale kurcze to jego ciągłe o jee robi się irtujące
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 07:49   #3280
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Konkurencja z dziećmi bez sensu, obcy ludzie, obce środowisko i maluchy, które nie potrafią się komunikować - genialnie. Gdyby to były już chociaż trzyletnie dzieci potrafiące powiedzieć - to jest pyszne, a to jest fuj byłyby o wiele lepszym 'jury'. A takie brzdące mogą się co najwyżej rozpłakać albo coś pogaworzyć, ale gdzie tutaj obiektywna ocena? Sądzę, że gdyby mamy karmiły te dzieci miałoby to większy sens, ale pamiętam taką konkurencję w Top Chefie, kiedy kucharze przyrządzali potrawy dla dzieci i wtedy to właśnie mamy decydowały, czy takie dania nadają się dla ich pociech - i to by było o wiele lepsze rozwiązanie.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 08:12   #3281
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Dokładnie. Tym bardziej, że takie maluchy mogą wystarczyć się brody, okularów, czegokolwiek.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-29, 20:44   #3282
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Kurcze nadrabiałam dzisiaj i kurcze no jak 15 msc dziecko ma decydować czy ktoś jest dobry czy nie... Jakieś starsze dzieci, jak kiedyś z juniora przyszły to spoko. W ogóle jakaś straszna komedia jest od 2 odcinków, akurat 2 po kolei obejrzałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 00:45   #3283
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
bez sensu ta konkurencja z dziećmi, trafi ci się spokojne dziecko które wszystko zje więc jesteś najlepszy, a trafi ci sie dzieciak który się rozpłacze na sam twój widok i nawet nie spróbuje więc idziesz do dogrywki równie dobrze mogli te same papki dac innemu uczestnikowi zeby nakarmił dziecko i by się moze akurat okazalo ze zjadłoby wszystko znając życie ode mnie by nie chciało spróbowac tylko odrazu w bek
lubie tego łysego ale kurcze to jego ciągłe o jee robi się irtujące
Ależ gotowanie, to nie tylko smaczne jedzenie! To właśnie też umiejętność zaprezentowania go jedzącym, stworzenia atmosfery, zarażenia swoją pasją.

Aczkolwiek na miejscu Lorka, to bym się dwa razy nad tą Pati zastanowiła
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 06:20   #3284
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Ależ gotowanie, to nie tylko smaczne jedzenie! To właśnie też umiejętność zaprezentowania go jedzącym, stworzenia atmosfery, zarażenia swoją pasją.

Aczkolwiek na miejscu Lorka, to bym się dwa razy nad tą Pati zastanowiła
ale tutaj mamy do czynienia z roczniakiem, dzieckiem które i tak juz moze bylo zestresowane i wystarczyło zobaczyć gościa z wąsami żeby się rozpłakało, albo może obcy mężczyźni z brodą to jest to czego się maluch boi, nie porównywałabym robienia atmosfery przy dorosłej osobie do robienia atmosfery dla roczniaka. no i weź zaraź takie małe dziecko pasją do gotowania, powodzenia
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 09:26   #3285
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Ta edycja to dla mnie koszmar.
Oglądam z przyzwyczajenia, ale raczej leci w tle.
Dobrze, że wąsacz odpadł - wkurzał m,nie strasznie.

Konkurencja z dziećmi - szkoda gadać. To farsa a nie konkurencja! Tak mnie to żenowało, że przeskakiwałam na inne kanały...
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 10:49   #3286
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Racja że konkurencja bez sensu, tak jak i ta eliminacyjna co odpadła ta blondynka jakaś blogerka. Idiotyczne konkurencje i wyjątkowo irytujący uczestnicy w tej edycji.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 18:07   #3287
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Konkurencja byłaby zabawna, gdyby nie była konkurencją eliminacyjną. Bez sensu. Trochę to niepoważne, mój chrześniak za nic nie dałby się nakarmić obcej osobie, bez względu na to, jak danie nie byłoby pyszne :/
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 05:31   #3288
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
ale tutaj mamy do czynienia z roczniakiem, dzieckiem które i tak juz moze bylo zestresowane i wystarczyło zobaczyć gościa z wąsami żeby się rozpłakało, albo może obcy mężczyźni z brodą to jest to czego się maluch boi, nie porównywałabym robienia atmosfery przy dorosłej osobie do robienia atmosfery dla roczniaka. no i weź zaraź takie małe dziecko pasją do gotowania, powodzenia
Nie chodzi o zarażanie pasją do gotowania, tylko o wybadanie, kto ma to "coś" (komunikatywność, otwartość, umiejętność zjednywania sobie ludzi), co może być wazniejsze dla przyszłego sukcesu niż ciut większy talent niż inni.

I wszyscy się dziwnym trafem uczepili wąsów, a nie ciapowatości uczestników, od których dzieci nie chciały jeść. Zadawanie niemowlakom skomplikowanych pytań (a którą miseczkę wolisz? jesteś głodna czy nie?) i dziwienie się, że płaczą, skoro nie rozumieją, czego ten obcy od nich chce?
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 10:20   #3289
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Nie chodzi o zarażanie pasją do gotowania, tylko o wybadanie, kto ma to "coś" (komunikatywność, otwartość, umiejętność zjednywania sobie ludzi), co może być wazniejsze dla przyszłego sukcesu niż ciut większy talent niż inni.

I wszyscy się dziwnym trafem uczepili wąsów, a nie ciapowatości uczestników, od których dzieci nie chciały jeść. Zadawanie niemowlakom skomplikowanych pytań (a którą miseczkę wolisz? jesteś głodna czy nie?) i dziwienie się, że płaczą, skoro nie rozumieją, czego ten obcy od nich chce?
Wąsy to tylko przykład - takie maluchy mogą wystraszyć się wielu rzeczy, ale akurat wąsy i okulary w takich sytuacjach rządzą.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-31, 13:34   #3290
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
I wszyscy się dziwnym trafem uczepili wąsów, a nie ciapowatości uczestników, od których dzieci nie chciały jeść. Zadawanie niemowlakom skomplikowanych pytań (a którą miseczkę wolisz? jesteś głodna czy nie?) i dziwienie się, że płaczą, skoro nie rozumieją, czego ten obcy od nich chce?
Dla mnie to, jak ktoś radzi sobie z karmieniem obcego dziecka nijak ma się do zdolności kulinarnych tej osoby, otwartości i umiejętności zjednywania sobie ludzi. Ktoś mógł nie mieć wcześniej doświadczenia z dziećmi, albo są ludzie, na których większość dzieci źle reaguje (bo taka aparycja czy wspomniane wąsy), albo sam dorosły stresuje się takim spotkaniem z małym dzieckiem, albo po prostu nie przepada za dziećmi. No za dużo trochę tych albo. Nie wspominając już o tym, że dziecko mogło źle się czuć z dala od mamy, być zestresowane czy milion innych powodów. Dla mnie beznadziejna konkurencja eliminacyjna, która sprawdziłaby się chyba tylko przy rekrutacji osób do pracy w żłobku z dziećmi. Ciapowatość wobec dzieci według mnie nie ma żadnego znaczenia przy wyłanianiu masterchefa.
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 05:44   #3291
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Wąsy to tylko przykład - takie maluchy mogą wystraszyć się wielu rzeczy, ale akurat wąsy i okulary w takich sytuacjach rządzą.
Łudziłam się, że takich pierwszych lepszych z łapanki dzieciaków do tej konkurencji nie brali
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 08:33   #3292
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Łudziłam się, że takich pierwszych lepszych z łapanki dzieciaków do tej konkurencji nie brali
Na pewno pierwsze lepsze nie były, ale to tylko niemowlaki - nawet jeśli któryś gra np. w serialu, to tę samą rolę odgrywa też lalka i jeszcze inne dziecko, bo maluchy na planie nie mogą przebywać zbyt długo. W takich sytuacjach nawet kilkulatki są nieprzewidywalne.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 20:19   #3293
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Zgadzam się z Wami, facet z wąsem był najbardziej irytujący w tej edycji. Po tym jak odpadł, najbardziej wkurza mnie Ola - azjatka. Mam wrażenie, że wszystkie jej dania są na jedną (azjatycką) modłę.

Poza tym czułam straszne zażenowanie przy dzisiejszym przedstawieniu jak kobiety wariują na punkcie tego kucharza-hiszpana....
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 02:02   #3294
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez pendeloquee Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Wami, facet z wąsem był najbardziej irytujący w tej edycji. Po tym jak odpadł, najbardziej wkurza mnie Ola - azjatka. Mam wrażenie, że wszystkie jej dania są na jedną (azjatycką) modłę.

Poza tym czułam straszne zażenowanie przy dzisiejszym przedstawieniu jak kobiety wariują na punkcie tego kucharza-hiszpana....
Niektóre chłopaki też zwariowały, ale nie wepchnięto ich w tę rolę...

PS. Facet z wąsem mnie nie wkurzał, wręcz przeciwnie. A Olę bardzo lubię. Nie cierpię Pati, co to tylko dzieci chce bawić i mięso gołębia to fuj.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 09:14   #3295
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: "MasterChef" polska edycja

I kolejny nudny odcinek za nami...
Podniecanie się na kucharzy - tragedia

Jedyne ciekawe chwile były gdy mówił Robert Makłowicz - facet ma klasę, nawet jak mówi niepochlebnie to mu to jakoś zgrabnie wychodzi!

Laska która odpadła - nie kojarzę jej z wcześniejszych odcinków... Ale to pewnie dlatego, że tę serię oglądam jednym okiem tylko, takie nudy...

No i ten łysy znowu nie wiadomo ile razy powiedział :petarda". Niestety potwierdza on stereotyp starażników miejskich jako głupszych braci policjantów...
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 17:04   #3296
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Martyna mnie niesamowicie irytuje od początku tego sezonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 05:43   #3297
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Trochę przesadzili z tym zapowiadaniem rzeźnika, że KAŻDY szef kuchni potrzebuje dobrze poporcjowanego mięsa.

Warszawa należy do światowej czołówki pod względem ilości wegetariańskich i wegańskich restauracji na mieszkańca (obecnie 7 miejsce!!!), we wszelkich kulinarnych przewodnikach się ten fenomen opisuje, a tutaj takie niesprawiedliwe generalizacje. Już nie wspominam o tym, że od tych kilkunastu edycji masterchefa jakoś w ogóle się tego trendu nie zauważa...
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 20:21   #3298
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Nie macie wrażenia, że Ola każde danie jakie przygotowała w programie zrobiła na azjatycko? Do tej pory dziwię się, że nikt z jurorów nie zwrócił na to uwagi.

Co sądzicie o wczorajszym werdykcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 21:31   #3299
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że Ola każde danie jakie przygotowała w programie zrobiła na azjatycko? Do tej pory dziwię się, że nikt z jurorów nie zwrócił na to uwagi.

Co sądzicie o wczorajszym werdykcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto rozegrał?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 22:33   #3300
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że Ola każde danie jakie przygotowała w programie zrobiła na azjatycko? Do tej pory dziwię się, że nikt z jurorów nie zwrócił na to uwagi.

Co sądzicie o wczorajszym werdykcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to jest taki sam zarzut, że polak będzie robił po polsku albo po śląsku. A jak wiadomo dobrze przemycić jest zawsze trochę domu w daniach, bo wtedy są bardziej nasze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Ja jestem trochę zaskoczona tym Krzyśkiem, bo myślałam, że parę odcinków i poleci a tu zaraz finał będzie. Wczorajsze dania bardzo ładnie wyglądały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-12 11:40:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.