Mamusie czerwcowe 2020 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-08, 17:46   #3301
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
A ta seria Newbie to z KappAhl ? Do sklepu stacjonarnego nigdy nie wchodziłam, ale jeśli chodzi właśnie o ten sklep to przeglądałam ubranka online. Są śliczne, ale niestety dosyć drogie. Przynajmniej na stronie internetowej nie widziałam żadnych przecen.



Super Ja też mam trochę większych rzeczy z lumpka, bo szkoda było nie wziąć



Hmm... powiem szczerze, że zastanawiam się jak to jest z tym pływaniem. Niektórzy zalecają z uwagi na świetny wpływ na stawy, bóle pleców itp. Zaś niektórzy stanowczo odradzają z uwagi na wzmożoną możliwość złapania infekcji. I co tu robić ?



Ja na zmianę, albo farbuję u fryzjera albo w domu. W domu używam od długiego czasu tej samej farby i zawsze wychodził ładny blond. A teraz wyszedł jakiś taki żółtawy odcień. Wielkiej tragedii nie ma, ale żeby mi się to podobało to niee...




Oglądając Twoje zdjęcie, które jakiś czas temu wrzucałaś nigdy w życiu nie powiedziałabym, że masz jakąś górną granicę BMI. Wyglądasz szczupło

Nigdy nie wstawiam do internetu zdjęć swojej "powierzchowności", ale co tam zrobię tu wyjątek W mojej najbardziej obcisłej bluzce. Zdjęcie z dziś - 19 t 2 d.
Wybaczcie, że taki "pognieciuch", ale to po domu
Dzięki Dlatego nie wierzę w BMI - wiadomo, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, a BMI nie bierze tego pod uwagę. Plus ktoś ma większe piersi chociażby i one też swoje ważą...no nie bardzo to. Aczkolwiek chciałam przed ciążą ważyć mniej, tylko za mało się starałam i nie chciała ta waga za bardzo spaść. Najlepiej sie czułam dawno temu przy 60-63kg, nawet nie wiem kiedy tyle przytyłam i jak do tego doszło

A Twój brzuszek wydaje się też nieduży rzeczywiście, chyba że z boku bardziej by było widać
Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
„Wyjaśniamy tajemnice seksu”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 17:46   #3302
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
A ta seria Newbie to z KappAhl ? Do sklepu stacjonarnego nigdy nie wchodziłam, ale jeśli chodzi właśnie o ten sklep to przeglądałam ubranka online. Są śliczne, ale niestety dosyć drogie. Przynajmniej na stronie internetowej nie widziałam żadnych przecen.



Super Ja też mam trochę większych rzeczy z lumpka, bo szkoda było nie wziąć



Hmm... powiem szczerze, że zastanawiam się jak to jest z tym pływaniem. Niektórzy zalecają z uwagi na świetny wpływ na stawy, bóle pleców itp. Zaś niektórzy stanowczo odradzają z uwagi na wzmożoną możliwość złapania infekcji. I co tu robić ?



Ja na zmianę, albo farbuję u fryzjera albo w domu. W domu używam od długiego czasu tej samej farby i zawsze wychodził ładny blond. A teraz wyszedł jakiś taki żółtawy odcień. Wielkiej tragedii nie ma, ale żeby mi się to podobało to niee...




Oglądając Twoje zdjęcie, które jakiś czas temu wrzucałaś nigdy w życiu nie powiedziałabym, że masz jakąś górną granicę BMI. Wyglądasz szczupło

Nigdy nie wstawiam do internetu zdjęć swojej "powierzchowności", ale co tam zrobię tu wyjątek W mojej najbardziej obcisłej bluzce. Zdjęcie z dziś - 19 t 2 d.
Wybaczcie, że taki "pognieciuch", ale to po domu

Super brzuszek )
Mi gin mówiła bym nie wchodziła do jakichś brudnych sadzawek czy miejsc gdzie mam wątpliwości a tak to nie ma problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 17:48   #3303
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

W sklepie były gadzety tej firmy. Jakość wydawała sie super. Zna któraś?IMG_1861.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 17:48   #3304
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Takie zwykle body,3 pak za 35 zl w smyku. Bylam z cora tylko by kupila sb zabawke bo nazbierala pieniachow xd ale jak zawsze musialam zwiedzic wiecej xd20200108_184745.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 17:49   #3305
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Super brzuszek )
Mi gin mówiła bym nie wchodziła do jakichś brudnych sadzawek czy miejsc gdzie mam wątpliwości a tak to nie ma problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi powiedziała "basen ok, ale czysty" Także nie wiem który jest czysty, a który nie...z założenia to wszystkie powinny być czyste
Szkoda, że nie przepadam za basenami...lubię tylko latem. Więc może jak się zacznie robić cieplej a ja będe już brzuszasta i ociężała to wybiorę się na jakiś basen po to chociażby, żeby przez tą godzinę poczuć się lżejszą

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 17:50   #3306
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Pat
Ty szczuplasku.Ja chyba nigdy nie pokaże. Bo mam przez Was kompleksy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A co do Kappahl to ceny w sklepie i online są takie same. Teraz jest -25% na przecenę. Ale jakosc jest rewelacja.
No co Ty, dziewczyny tu albo w ogóle nie tyją, albo parę gram, a ja mam już z 4,5 - 5 kg do przodu Tylko brzuch widać trochę jedynie w takich obcisłych rzeczach jak na fotce, bo w luźniejszych w ogóle. Ale tak jak pisałam wcześniej - wolałabym żeby rósł stopniowo, a nie żeby nagle z dnia na dzień wyskoczył ogromny

Faktycznie, są teraz jakieś przeceny Newbie. Bardzo ładne te ciuszki, takie spokojne kolory i wzory jak lubię
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 17:55   #3307
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
No co Ty, dziewczyny tu albo w ogóle nie tyją, albo parę gram, a ja mam już z 4,5 - 5 kg do przodu Tylko brzuch widać trochę jedynie w takich obcisłych rzeczach jak na fotce, bo w luźniejszych w ogóle. Ale tak jak pisałam wcześniej - wolałabym żeby rósł stopniowo, a nie żeby nagle z dnia na dzień wyskoczył ogromny

Faktycznie, są teraz jakieś przeceny Newbie. Bardzo ładne te ciuszki, takie spokojne kolory i wzory jak lubię
Ja mam teraz juz plus 3 kg xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-08, 17:56   #3308
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Dzięki Dlatego nie wierzę w BMI - wiadomo, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, a BMI nie bierze tego pod uwagę. Plus ktoś ma większe piersi chociażby i one też swoje ważą...no nie bardzo to. Aczkolwiek chciałam przed ciążą ważyć mniej, tylko za mało się starałam i nie chciała ta waga za bardzo spaść. Najlepiej sie czułam dawno temu przy 60-63kg, nawet nie wiem kiedy tyle przytyłam i jak do tego doszło

A Twój brzuszek wydaje się też nieduży rzeczywiście, chyba że z boku bardziej by było widać
Dzięki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Haha ... to moje pierwsze zdjęcie z ręki do lustra Poważnie. Starałam się jak mogłam Stojąc bokiem byłam dziwnie poskręcana, ale efekt wizualny podobny. Jak będę mieć jakieś foto z boku zrobione przez kogoś to wrzucę.

Kurczę ... ja niedługo nie będę miała gdzie chować tych rzeczy bobasowych. Dziś przyszła mi pierwsza paczka z Ol... ponad 20 bodziaków, spodenki, polar, czapeczki. A czekam na jeszcze jedną - większą...
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 17:59   #3309
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

W końcu zeszły ze mnie nerwy po wizycie u diabetologa. Pisałam już kiedyś, że ten chce na siłę wcisnąć mi insulinę. No i dziś się zaparł aż się z nim pokłóciłam. Chciał, żebym brała 4 jednostki na noc. Przy 3 przekroczeniach cukru na czczo( o 1-3) w ciągu 22 dni w tym 2 razy w trakcie przeziębienia. Powiedziałam, że nie zgadzam się z tym, że jestem świadoma tego, że jeśli zacznę brać insulinę to będę musiała brać ją do końca. Wszystkie wyniki mam idealne( hba1c, alt itp), dziecko wg USG też jest idealnie w środku norm. Ogólnie wyłożyłam mu wszystko co mi przyszło do głowy i... Stwierdził, że w sumie to mam rację i żeby do 20.01 przyłożyc się jeszcze do diety i wstrzymać z tą insuliną( miałam już w teczce receptę i pena do insuliny od niego).

Straciłam zaufanie do tego lekarza i jutro będę szukać innego. Muszę zadzwonić do innej przychodni i zapytać czy będzie mi potrzebne kolejne skierowanie. Zła jestem strasznie sama na siebie, bo już wcześniej nie podobało mi się podejście tego lekarza i to czego się o nim dowiedziałam( jest świeżo po specjalizacji i nie ma doswiadczenia w prowadzeniu ciężarnych). Mogłam od razu poszukać kogoś kto zna się lepiej, no ale tu był pierwszy wolny termin...
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:01   #3310
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
W końcu zeszły ze mnie nerwy po wizycie u diabetologa. Pisałam już kiedyś, że ten chce na siłę wcisnąć mi insulinę. No i dziś się zaparł aż się z nim pokłóciłam. Chciał, żebym brała 4 jednostki na noc. Przy 3 przekroczeniach cukru na czczo( o 1-3) w ciągu 22 dni w tym 2 razy w trakcie przeziębienia. Powiedziałam, że nie zgadzam się z tym, że jestem świadoma tego, że jeśli zacznę brać insulinę to będę musiała brać ją do końca. Wszystkie wyniki mam idealne( hba1c, alt itp), dziecko wg USG też jest idealnie w środku norm. Ogólnie wyłożyłam mu wszystko co mi przyszło do głowy i... Stwierdził, że w sumie to mam rację i żeby do 20.01 przyłożyc się jeszcze do diety i wstrzymać z tą insuliną( miałam już w teczce receptę i pena do insuliny od niego).

Straciłam zaufanie do tego lekarza i jutro będę szukać innego. Muszę zadzwonić do innej przychodni i zapytać czy będzie mi potrzebne kolejne skierowanie. Zła jestem strasznie sama na siebie, bo już wcześniej nie podobało mi się podejście tego lekarza i to czego się o nim dowiedziałam( jest świeżo po specjalizacji i nie ma doswiadczenia w prowadzeniu ciężarnych). Mogłam od razu poszukać kogoś kto zna się lepiej, no ale tu był pierwszy wolny termin...


Dobrze ze ci sie udało. Mnie tez to przeraża.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:04   #3311
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Haha ... to moje pierwsze zdjęcie z ręki do lustra Poważnie. Starałam się jak mogłam Stojąc bokiem byłam dziwnie poskręcana, ale efekt wizualny podobny. Jak będę mieć jakieś foto z boku zrobione przez kogoś to wrzucę.



Kurczę ... ja niedługo nie będę miała gdzie chować tych rzeczy bobasowych. Dziś przyszła mi pierwsza paczka z Ol... ponad 20 bodziaków, spodenki, polar, czapeczki. A czekam na jeszcze jedną - większą...
A ja się martwiłam, że mam za dużo już A na razie nic nie kupiłam nowego w sklepie, tylko korzystałam z lumpów Wydaje mi się, że jeśli chodzi o bodziaki to jestem dość obkupiona...może ewentualnie jakieś z długim rękawem dokupię, bo mam tylko po jednym z rozmiaru. Pajacyków panuje niedobór w lumpeksach...także dokupię nowe

Chyba, że ja tak sobie myślę, że już wystarczy tego (zerkam na jakieś listy e necie ile czego kupić), a tu się okaże, że mam wielki niedobór

I też nie mam gdzie kłaść...na razie leżą wszystkie w jednej torbie, to je wypiorę za jednym zamachem i poprasuję. Ale chyba zrobię to dopiero jak będę miała jakąś komodę na te rzeczy

A, ostatnim razem jak wyszłam na łowy to wróciłam m.in. z uroczymi body z takimi falbankami jak sukienka - urocze to. Dwie sztuki znalazłam w rozmiarze 62. Wiem, że pewnie będzie mało wygodne, ale w gości będę mogła młodej ubrać i się chwilę chociaż pozachwycać


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-08, 18:10   #3312
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Mi powiedziała "basen ok, ale czysty" Także nie wiem który jest czysty, a który nie...z założenia to wszystkie powinny być czyste
Szkoda, że nie przepadam za basenami...lubię tylko latem. Więc może jak się zacznie robić cieplej a ja będe już brzuszasta i ociężała to wybiorę się na jakiś basen po to chociażby, żeby przez tą godzinę poczuć się lżejszą

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ja sobie nie wyobrażam przy 10kg+. Pójdę na dno!!! ))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:11   #3313
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Kręgosłup odmówił posłuszeństwa, paznokcie u stóp zaczęły mi wzrastać (wg podologa to przez wagę, mój organizm nie dawał już rady, stąd problemy z paznokciami np). Mniej więcej 2 lata po porodzie założyłam swoje stare spodnie w rozmiarze 34.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję dolegliwości, oby tym razem ciąża cię oszczędziła
Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Nie mysle ze włożę już 34... choć schowalam ))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może włożysz, nie spisuj na straty Z wagą to naprawdę cuda mogą się dziać. Możesz przytyć mało i szybko wrócić do rozmiaru albo bujać się z dodatkowymi kilogramami jeszcze długo. Albo przytyć dużo i też w jedną i drugą stronę to może pójść. Nie przewidzisz
Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
A ja się martwiłam, że mam za dużo już A na razie nic nie kupiłam nowego w sklepie, tylko korzystałam z lumpów Wydaje mi się, że jeśli chodzi o bodziaki to jestem dość obkupiona...może ewentualnie jakieś z długim rękawem dokupię, bo mam tylko po jednym z rozmiaru. Pajacyków panuje niedobór w lumpeksach...także dokupię nowe

Chyba, że ja tak sobie myślę, że już wystarczy tego (zerkam na jakieś listy e necie ile czego kupić), a tu się okaże, że mam wielki niedobór

I też nie mam gdzie kłaść...na razie leżą wszystkie w jednej torbie, to je wypiorę za jednym zamachem i poprasuję. Ale chyba zrobię to dopiero jak będę miała jakąś komodę na te rzeczy

A, ostatnim razem jak wyszłam na łowy to wróciłam m.in. z uroczymi body z takimi falbankami jak sukienka - urocze to. Dwie sztuki znalazłam w rozmiarze 62. Wiem, że pewnie będzie mało wygodne, ale w gości będę mogła młodej ubrać i się chwilę chociaż pozachwycać


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nie martw się że czegoś za mało będziesz mieć, zamówisz i kolejnego dnia przyjedzie albo męża wyślesz a to czerwiec więc pranie szybko wyschnie jakby co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:11   #3314
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Haha ... to moje pierwsze zdjęcie z ręki do lustra Poważnie. Starałam się jak mogłam Stojąc bokiem byłam dziwnie poskręcana, ale efekt wizualny podobny. Jak będę mieć jakieś foto z boku zrobione przez kogoś to wrzucę.



Kurczę ... ja niedługo nie będę miała gdzie chować tych rzeczy bobasowych. Dziś przyszła mi pierwsza paczka z Ol... ponad 20 bodziaków, spodenki, polar, czapeczki. A czekam na jeszcze jedną - większą...

Z Ol? Z czego zamawiałas te duże paki??? Pisz mi tu, bo tez chce ))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:12   #3315
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
A ja się martwiłam, że mam za dużo już A na razie nic nie kupiłam nowego w sklepie, tylko korzystałam z lumpów Wydaje mi się, że jeśli chodzi o bodziaki to jestem dość obkupiona...może ewentualnie jakieś z długim rękawem dokupię, bo mam tylko po jednym z rozmiaru. Pajacyków panuje niedobór w lumpeksach...także dokupię nowe

Chyba, że ja tak sobie myślę, że już wystarczy tego (zerkam na jakieś listy e necie ile czego kupić), a tu się okaże, że mam wielki niedobór

I też nie mam gdzie kłaść...na razie leżą wszystkie w jednej torbie, to je wypiorę za jednym zamachem i poprasuję. Ale chyba zrobię to dopiero jak będę miała jakąś komodę na te rzeczy

A, ostatnim razem jak wyszłam na łowy to wróciłam m.in. z uroczymi body z takimi falbankami jak sukienka - urocze to. Dwie sztuki znalazłam w rozmiarze 62. Wiem, że pewnie będzie mało wygodne, ale w gości będę mogła młodej ubrać i się chwilę chociaż pozachwycać


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No właśnie biorąc pod uwagę, że ostatnio w Smyku wydałam 120,00 zł na kilka rzeczy (naprawdę niewiele było tych ciuszków) to później kuszą mnie te paczki z OLX, gdzie za tę z 20 bodziakami i innymi rzeczami (a są w świetnym stanie) zapłaciłam ok. 60 zł.
Ja to co kupuję używane zawsze piorę od razu w normalnym płynie do prania i nie prasuję tego. Piorę oczywiście też te rzeczy z OLX, które kupuję niby wyprane i wyprasowane. Drugi raz te ubranka będę już prała w płynie dla dzieci i prasowała jak już będzie odpowiednia pora (jeszcze sama nie wiem kiedy ). Czekam teraz na drugą, dużą paczkę z OL.. gdzie jest przewaga ubranek w rozmiarze 50 oraz 56, większość na krótki rękaw. Po przyjściu tej paczki mam taki ambitny plan żeby zrobić listę i podliczyć ile sztuk z każdego rodzaju odzieży mam na jaki rozmiar.
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:17   #3316
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Mamusie czerwcowe 2020

U mnie rzeczy z lumpa i ze sklepów. Jak poznam plec pewnie pojadę na duże zakupy.
U moich synów królowały ciuszki Kappahl, h&m i gap. Zaluje ze wszystko powydawalam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tych dzisiejszych zakupow jestem bardzo zadowolona .

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2020-01-08 o 18:19
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:23   #3317
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Z Ol? Z czego zamawiałas te duże paki??? Pisz mi tu, bo tez chce ))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Po prostu z OLX Nie wiem czy tu można operować pełnymi nazwami czy nie. Wyszukuję ciuszki po danym rodzaju i rozmiarze np. body i zakres rozmiarów od 56 - 68. Najpierw blisko mnie, gdzie w grę wchodzi odbiór osobisty. Choć bardzo nie lubię tego typu transakcji ( w sensie osobistych). Sortuję po cenie - od najniższej. Kiedy coś mi wpadnie w oko - wtedy podglądam jakie inne rzeczy ma użytkownik. Po jedną czy dwie rzeczy nie fatygowałabym siebie ani kogoś, więc jestem zainteresowana dopiero wtedy kiedy podoba mi się co najmniej kilka rzeczy. Ostatnie zamówienia były z miast dosyć daleko ode mnie - nie opłacałoby się jechać. Wtedy dogaduję się czy jest możliwość wysłania paczki. Wybieram takie rzeczy, które sama mogę skompletować, a nie gotowe duże paczki.

Mam też sporo nowych rzeczy, nie tylko ze Smyka, ale też m.in z Pepco czy z Auchan. No i sporo z lumpka. Większość uniwersalnych. Jak będzie większa pewność co do płci to kupie jeszcze coś takiego typowo dla chłopca lub co mniej prawdopodobne dla dziewczynki.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
U mnie rzeczy z lumpa i ze sklepów. Jak poznam plec pewnie pojadę na duże zakupy.
U moich synów królowały ciuszki Kappahl, h&m i gap. Zaluje ze wszystko powydawalam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tych dzisiejszych zakupow jestem bardzo zadowolona .
No właśnie w tych paczkach (kiedyś brałam jeszcze z Allegro) jest sporo rzeczy z H&M. I o ile jeśli chodzi o mnie to nie przepadam za ich ubraniami to te dla dzieci wydają się bardzo fajne.

Edytowane przez Pat1988
Czas edycji: 2020-01-08 o 18:36
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:24   #3318
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam przy 10kg+. Pójdę na dno!!! ))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie woda Cię wyprze Także wrażenie lekkości gwarantowane!
Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
No właśnie biorąc pod uwagę, że ostatnio w Smyku wydałam 120,00 zł na kilka rzeczy (naprawdę niewiele było tych ciuszków) to później kuszą mnie te paczki z OLX, gdzie za tę z 20 bodziakami i innymi rzeczami (a są w świetnym stanie) zapłaciłam ok. 60 zł.
Ja to co kupuję używane zawsze piorę od razu w normalnym płynie do prania i nie prasuję tego. Piorę oczywiście też te rzeczy z OLX, które kupuję niby wyprane i wyprasowane. Drugi raz te ubranka będę już prała w płynie dla dzieci i prasowała jak już będzie odpowiednia pora (jeszcze sama nie wiem kiedy ). Czekam teraz na drugą, dużą paczkę z OL.. gdzie jest przewaga ubranek w rozmiarze 50 oraz 56, większość na krótki rękaw. Po przyjściu tej paczki mam taki ambitny plan żeby zrobić listę i podliczyć ile sztuk z każdego rodzaju odzieży mam na jaki rozmiar.
Dzisiaj wlaśnie robiłam przegląd co tam nakupiłam i ile czego mam na dany rozmiar. Polecam, bo teraz wiem co dokupić a co omijać wzrokiem (chociaż nie wiem czy będe w stanie ominąć wzrokiem, bo jak się wciągnę to masakra...)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:25   #3319
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
No właśnie biorąc pod uwagę, że ostatnio w Smyku wydałam 120,00 zł na kilka rzeczy (naprawdę niewiele było tych ciuszków) to później kuszą mnie te paczki z OLX, gdzie za tę z 20 bodziakami i innymi rzeczami (a są w świetnym stanie) zapłaciłam ok. 60 zł.

Ja to co kupuję używane zawsze piorę od razu w normalnym płynie do prania i nie prasuję tego. Piorę oczywiście też te rzeczy z OLX, które kupuję niby wyprane i wyprasowane. Drugi raz te ubranka będę już prała w płynie dla dzieci i prasowała jak już będzie odpowiednia pora (jeszcze sama nie wiem kiedy ). Czekam teraz na drugą, dużą paczkę z OL.. gdzie jest przewaga ubranek w rozmiarze 50 oraz 56, większość na krótki rękaw. Po przyjściu tej paczki mam taki ambitny plan żeby zrobić listę i podliczyć ile sztuk z każdego rodzaju odzieży mam na jaki rozmiar.

Super. To ja znów przez fb znalazłam ogłoszenie i powybieralam ubranka i tylko sobie podjade, bo blisko moich rodziców.
Takie wybrałam.
Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-08, 18:43   #3320
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Super. To ja znów przez fb znalazłam ogłoszenie i powybieralam ubranka i tylko sobie podjade, bo blisko moich rodziców.
Takie wybrałam.
Załącznik 7703254


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Śliczne Ja to tak jakbym nie istniała bo nie korzystam z FB. Mam konto, ale nie bardzo potrafię go nawet obsłużyć. A nie chcę i nigdy nie chciałam się też w to wkręcać. Wiem, ze dla niektórych stało się to zamiennikiem realnego życia. Wstyd się przyznać, ale nawet moja mama czy teściowa korzystają z FB, a ja nie
O tych różnych grupach, gdzie ludzie sprzedają różne rzeczy słyszałam. Moja mama i siostra czasami kupują w ten sposób i chwalą to sobie.

Edytowane przez Pat1988
Czas edycji: 2020-01-08 o 18:44
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 18:53   #3321
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ale się napisalyscie, nie ogarniam

Blondynka, gratuluję wyników! Kamień z serca

Te które nie mogą dodać zdjęć spróbujcie zamiast dodać zdjęcie - dodać załącznik. Można wtedy wybierać z galerii.

Pat - to jak my przejdziemy na fb?? Na grudniowkach jedna dziewczyna specjalnie pod grupę założyła konto(a właściwie inna dziewczyna jej pomogła) i do tej pory tylko z tej opcji korzysta ja nie lubię tej apki wizaz i czekam kiedy przejdziemy na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 19:00   #3322
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Ale się napisalyscie, nie ogarniam

Blondynka, gratuluję wyników! Kamień z serca

Te które nie mogą dodać zdjęć spróbujcie zamiast dodać zdjęcie - dodać załącznik. Można wtedy wybierać z galerii.

Pat - to jak my przejdziemy na fb?? Na grudniowkach jedna dziewczyna specjalnie pod grupę założyła konto(a właściwie inna dziewczyna jej pomogła) i do tej pory tylko z tej opcji korzysta ja nie lubię tej apki wizaz i czekam kiedy przejdziemy na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę, to albo się nauczę, albo będę wykluczona

Ja nie korzystam z apki, piszę z kompa. Ale faktycznie zdjęcia dodaję jako załącznik.
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 20:08   #3323
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Ale się napisalyscie, nie ogarniam

Blondynka, gratuluję wyników! Kamień z serca

Te które nie mogą dodać zdjęć spróbujcie zamiast dodać zdjęcie - dodać załącznik. Można wtedy wybierać z galerii.

Pat - to jak my przejdziemy na fb?? Na grudniowkach jedna dziewczyna specjalnie pod grupę założyła konto(a właściwie inna dziewczyna jej pomogła) i do tej pory tylko z tej opcji korzysta ja nie lubię tej apki wizaz i czekam kiedy przejdziemy na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzieki Kochana

Tez uważam ze lepiej by było przejść na Fb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 21:09   #3324
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Dzieki Kochana

Tez uważam ze lepiej by było przejść na Fb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Je jestem na lipcowkach, bo na czerwcowki mnie nie przyjęli :p chyba ze chcecie zakładać swoją grupę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 21:15   #3325
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Je jestem na lipcowkach, bo na czerwcowki mnie nie przyjęli :p chyba ze chcecie zakładać swoją grupę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale my jesteśmy czerwcówki Ja przyznam szczerze, że co do FB musiałabym się przekonać i nauczyć obsługi. Poza tym pozostaje kwestia tego czy ktoś chce pozostać anonimowy czy się ujawnić.

Dziewczyny, które mają już dzieciaki. Pytanie o przewijak. Chodzi mi o tę sztywną nakładkę np. na komodę czy łóżeczko. Zastanawiam się czy kupić taki sztywny przewijak, nakładkę do Baby Huga, czy w ogóle darować sobie taki rzeczy ?

A co z wanienką ? Taka ze stelażem? Z korkiem i termometrem, czy to raczej zbędne bajery ?

Edytowane przez Pat1988
Czas edycji: 2020-01-08 o 21:44
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 21:21   #3326
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja jeśli już to zamknięta tajna grupa, ale spokojnie, poznajmy się trochę i jak pisze Pat - nie wszyscy muszą chcieć ja tak zarzucilam bo mamy naprawdę fajną grupę grudniowek i wierzę że i tutaj stworzymy fajne relacje☺ i mnie osobiście wygodniej operuje się na fb

W ciąży z córka też używałam kompa do seriali, od kiedy się urodziła to sporadycznie do wywołania zdjęć i do pracy. Tak tylko telefon-łatwiej odłożyć jak zagląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 21:38   #3327
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Ja jeśli już to zamknięta tajna grupa, ale spokojnie, poznajmy się trochę i jak pisze Pat - nie wszyscy muszą chcieć ja tak zarzucilam bo mamy naprawdę fajną grupę grudniowek i wierzę że i tutaj stworzymy fajne relacje i mnie osobiście wygodniej operuje się na fb

W ciąży z córka też używałam kompa do seriali, od kiedy się urodziła to sporadycznie do wywołania zdjęć i do pracy. Tak tylko telefon-łatwiej odłożyć jak zagląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja popieram Nie mam problemu z zamkniętą, tajna grupą ale dostosuje się.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 21:48   #3328
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Ja popieram Nie mam problemu z zamkniętą, tajna grupą ale dostosuje się.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A jak wygląda komunikacja na takiej grupie ? Rozumiem, że skoro jest zamknięta to nikt kto nie jest przyjęty/dopuszczony nie może się udzielać i czytać, tak ? Ale jak wygląda sama forma komunikacji ?
Ja oczywiście się dostosuję, ale tak jak pisałam wcześniej nie wiem czy się do tego przekonam. A u mnie jest tak, że nic na siłę

Ale ja to w ogóle jestem dziwoląg. Do niedawna prawie wcale nie oglądałam tv, a już szczególnie popularnych programów i seriali. Często wywoływałam niemałe zdziwienie tym, że nie mam pojęcia co się dzieje w M jak miłość, Na Wspólnej czy innym Top Model Oglądałam jedynie filmy. Teraz przekonałam się do HBO Go i do Netflixa.

Edytowane przez Pat1988
Czas edycji: 2020-01-08 o 21:54
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-08, 22:26   #3329
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
A jak wygląda komunikacja na takiej grupie ? Rozumiem, że skoro jest zamknięta to nikt kto nie jest przyjęty/dopuszczony nie może się udzielać i czytać, tak ? Ale jak wygląda sama forma komunikacji ?
Ja oczywiście się dostosuję, ale tak jak pisałam wcześniej nie wiem czy się do tego przekonam. A u mnie jest tak, że nic na siłę

Ale ja to w ogóle jestem dziwoląg. Do niedawna prawie wcale nie oglądałam tv, a już szczególnie popularnych programów i seriali. Często wywoływałam niemałe zdziwienie tym, że nie mam pojęcia co się dzieje w M jak miłość, Na Wspólnej czy innym Top Model Oglądałam jedynie filmy. Teraz przekonałam się do HBO Go i do Netflixa.
Ja tv to hm programy rozrywkowe bardziej. Tlc,ttv,id itp.

Filmy to hbo go rowniez


Co do grupy fb hm... jesli tam bedziecie,i ja zalozycie dolacze. Ale ja nie wierze w prywatnosc portali spolecznosciowych tak czy siak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-09, 05:42   #3330
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Ale my jesteśmy czerwcówki Ja przyznam szczerze, że co do FB musiałabym się przekonać i nauczyć obsługi. Poza tym pozostaje kwestia tego czy ktoś chce pozostać anonimowy czy się ujawnić.

Dziewczyny, które mają już dzieciaki. Pytanie o przewijak. Chodzi mi o tę sztywną nakładkę np. na komodę czy łóżeczko. Zastanawiam się czy kupić taki sztywny przewijak, nakładkę do Baby Huga, czy w ogóle darować sobie taki rzeczy ?

A co z wanienką ? Taka ze stelażem? Z korkiem i termometrem, czy to raczej zbędne bajery ?


U mnie przewijak sie super sprawdził. Wyciągałam dziecko z łóżeczka na przewijak i ogarniałam. Tak samo po kąpieli. Nie trzeba sie schylać. wanienki ze stelażem nie miałam ale teraz mam.Tez uważam ze to będzie wygoda. Stoi dosyć wysoko i kręgosłup nie cierpi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
U mnie przewijak sie super sprawdził. Wyciągałam dziecko z łóżeczka na przewijak i ogarniałam. Tak samo po kąpieli. Nie trzeba sie schylać. wanienki ze stelażem nie miałam ale teraz mam.Tez uważam ze to będzie wygoda. Stoi dosyć wysoko i kręgosłup nie cierpi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


W takiej grupie mniej osób ma dostep do czytania itd. Ja np nigdy nie dodaje zdj dzieci nawet na profilowe na Fb. Jedynie na Fb do tzw realacji. Ale bardzo rzadko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 21:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.