Zapuszczanie włosów - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 21:47   #3331
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Ja marzę o tym żeby być jasną blondynką, mieć jasną cerę i oczy. Niestety mam bardzo ciemny brąz, oliwkową cerę i brązowe oczy Nigdy nie dogodzisz...
Ale blond przy piwnych/ciemnych/brązowych oczach wygląda bardzo ładnie ..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:21   #3332
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
od bardzo krótkich?
bo krótkie dla mnie sie dziela na ekstra krótkie, bardzo krótkie, krótkie, dłuższe krótkie ale wciaz krótkie

hmm.. czmeu masz w podpisie, ze nie ścinasz do 1912? mamy już XXI wiek

cos Wam pokaze- porównanie z długości 14 października i 4 listopada. naprawde zauwazalnie urosły! A to niecąły miesiac.
Piękne włosy
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:38   #3333
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość


Ale blond przy piwnych/ciemnych/brązowych oczach wygląda bardzo ładnie ..
Wieeem, kiedyś widziałam dziewczynę o ogromnych, brązowych oczach i jasnych włosach [powinnam napisać złotych, bo inaczej nie da się ich określić ] i wyglądała zjawiskowo. Tylko u mnie ten nieszczęsny kolor cery - w "kolorystyce" wyglądam jak trochę jaśniejsza Eva Longoria, do tego mam kompletnie czarne brwi, więc jasne włosy nie bardzo
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 07:34   #3334
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Wieeem, kiedyś widziałam dziewczynę o ogromnych, brązowych oczach i jasnych włosach [powinnam napisać złotych, bo inaczej nie da się ich określić ] i wyglądała zjawiskowo. Tylko u mnie ten nieszczęsny kolor cery - w "kolorystyce" wyglądam jak trochę jaśniejsza Eva Longoria, do tego mam kompletnie czarne brwi, więc jasne włosy nie bardzo
Może nie jakiś bardzo jasny popielaty,ale wydaje mi się że w jakimś miodowym czy złotym z jaśniejszymi refleksami było by ci bardzo ładnie.
O coś jak ta panna: http://seseciaa.pinger.pl/m/1694523
__________________
Dbam o siebie- z głową
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:08   #3335
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kwestia trafionych dopalaczy, powaznie, takie jest moje zdanie. Próbuj sukcesywnie wszystkiego. Ja zrezygnowałam z zabaw we wcierki, bo skalp powiedział-nie dziękuję. Teraz juz nic nie mogę wcierac, bo reaguję podraznieniem. Dlatego przy kazydm myciu dokąłdnie sobie skorę masuję a bezsilikonowe odżywki zostawiam na pół godziny pod czepkiem i recznikiem, potem tylko zabezpieczam do rozczesywania owocową schauma ktora ma lekki silikon i juz. Jakos sie trzymaja i kondycja na piątke. Moze nieskromne, ale jestem zadowolona z nich, a róznie bywało. Wiadomo, ze nie beda łądniejsze niz zadbane naturalki, bo farba to farba, ale jak na farbowane sa naprawde ok.

i zaczełam stosowac dopalacze tylko od wewnatrz ale tak nie tylko sumiennie, ale super sumiennie. i rosną szybciej niz przeciętne.

poza tym co za sens jednego miesiaca przyspieszyc do 3cm, by w koeljnym staneły, bo im się przerosło. a tak ida po 2 po 2.

u mnie połowa pleców to jakeis 50-55cm. Brakuje mi 20cm, czyli w rok spokojnie dojde do tej długości. oczywiscie jak nie zwolnią

a zapuszczam, a co sie bede. wczesniej miałam obiekcje, ze to niby nie wypada, bo po 30stce itd. Ale ja chce miec długie, bede stara ale z ładnymi włosami. A co. Podoba mi się hipisowski look

moze jestes blada przez odcien rudego? przy chłodnej urodzie zaleca sie rudy czerwony taki machoniowy a nie żywy cynamonowy.

hoduj wiec naturalki, ciekawe ile wytrzymasz, ale trzymam kciuki, zeby do konca i zeby Ci sie znow nie odwidziało bo wiesz jak to bywa.

moja grzywa tez zarośnieta bo tez zapuszczam znowu mam ją w oczach na przodzie a boki do połowy nosa, bo obcieta na półokrag.
No to będę musiała poszukać czegoś bardziej odpowiedniego dla siebie. Wcierek też nie robię, bo nie lubię i mam wrażenie, że wszystko zatrzymuje mi się na włosach, a nie na skórze głowy

Przez jakiś czas zostawiałam tak Biovaxa i Seboradin, ale już mi się skończyły. W ogóle mam zamiar postawić na kosmetyczny minimalizm i dopiero jak wykończę wszystko co mam to kupię nowe, ale tylko must have.

Ja tam nie rozumiem co to za obiekcje, że niby kobieta po 30stce nie może mieć długich włosów. A po 50 to już musi się ściąć na baranka?

Co do bladości to ja w ogóle jestem blada i też wydaje mi się, że ten odcień rudego pogłębia tą bladość. Odcień skóry mam zimny lekko różowy/naczynkowy (ale na szczęście bardzo lekko). Ostatnio używam balsamu brązującego z Ziaji i widzę całkiem naturalne efekty delikatnego zabrązowienia i ocieplania cery. Jak będę robić coś z włosami i nie daj boże wyszedłby mi jakiś kurczak, albo pomarańcz, to przynajmniej nie będzie tak strasznie jak przy zimnej bladej cerze.

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Ja marzę o tym żeby być jasną blondynką, mieć jasną cerę i oczy. Niestety mam bardzo ciemny brąz, oliwkową cerę i brązowe oczy Nigdy nie dogodzisz...
No tak to już chyba jest, ja z kolei uwielbiam ciemne włosy tylko niestety wyglądam w nich jak trup, a na solar mi się nie śpieszy.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:55   #3336
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez blond_i Pokaż wiadomość
Może nie jakiś bardzo jasny popielaty,ale wydaje mi się że w jakimś miodowym czy złotym z jaśniejszymi refleksami było by ci bardzo ładnie.
O coś jak ta panna: http://seseciaa.pinger.pl/m/1694523
to się wypowiem - nie lubię takiego połaczenia, zresztą, w przyrodzie to zjawisko bardzo rzadkie

vouge - na pewno ślicznie ci w ciemniejszej odsłonie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 10:27   #3337
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Daj znać jak po Vitapilu zobaczysz efekty

.. ja bym obstawiala na BLOND dla Ciebie!
skoro ciemne ozcy i jasna karnacja
tylko chłodny blond.
ja zwariowałam na punkcie zimnych blondów
kusisz tym blondem tylko nie za bardzo wiem, jak go otrzymac, żeby przy okazji nie zniszczyc włosów, myślałam o tym, żeby stopniowo wchodzic na coraz jaśniejsze brązy i jeżeli poczuję, że to nie to, to dac sobie spokój, a jeżeli efekt będzie okej to ciągnąc do tego blondu.
w ogóle ja się może pokażę, będzie łatwiej cokolwiek stwierdzic: klik najmocniej przepraszam za głupkowate zdjęcie, ale dobrze obrazuje kolor moich włosów - teraz są dłuższe i prawie nie mam już tej grzywki


Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Ja marzę o tym żeby być jasną blondynką, mieć jasną cerę i oczy. Niestety mam bardzo ciemny brąz, oliwkową cerę i brązowe oczy Nigdy nie dogodzisz...
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
No tak to już chyba jest, ja z kolei uwielbiam ciemne włosy tylko niestety wyglądam w nich jak trup, a na solar mi się nie śpieszy.
szkoda, że się nie można między sobą powymieniac
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 14:04   #3338
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
kusisz tym blondem tylko nie za bardzo wiem, jak go otrzymac, żeby przy okazji nie zniszczyc włosów, myślałam o tym, żeby stopniowo wchodzic na coraz jaśniejsze brązy i jeżeli poczuję, że to nie to, to dac sobie spokój, a jeżeli efekt będzie okej to ciągnąc do tego blondu.
w ogóle ja się może pokażę, będzie łatwiej cokolwiek stwierdzic: klik najmocniej przepraszam za głupkowate zdjęcie, ale dobrze obrazuje kolor moich włosów - teraz są dłuższe i prawie nie mam już tej grzywki
Myślę, mógłby Ci pasować jakiś ciemniejszy blond, ale w jaśniejszy przy tak ciemniej oprawie już raczej nie.

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
szkoda, że się nie można między sobą powymieniac
ale na własną odpowiedzialność - ja mam popielate włosy, bladą cerę, niebieskie oczy i oprawę oczu tak jasną, że bez henny nawet nie widać, że ona jest
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 15:41   #3339
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość


jeśli końcówki są poniszczone - to niestety nie ma innej rady jak obciąć. Co zapuścisz to nie będzie widać bo będzie Ci się wykruszać na końcach włos.. niestety .. lepiej obciąć co poniszczone i zacząć solidną pięlegnację



Właśnie nie mam zniszczonych końcówek. Włosy są po prostu suche i wypadają, ale wypadanie to juz nie wina farbowania tylko zaczęło się po urodzeniu drugiego dziecka. Chcę po prostu zmiany. Dziś zafarbowałam włosy i wyszedł świetny kolor. Aczkolwiek na zdjęciu wydaje się ciemny, a w rzeczywistości jest jasniejszy. Zastanawiam się też nad prosta grzywką ale mam okrągłą twarz i nie wiem czy by mi pasowała?. W każdym razie koniec z farbowaniem i wracam do naturalek. Fajnie byłoby mieć kiedyś swoje dłuuugie włoski
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 09:40   #3340
defuckto
Raczkowanie
 
Avatar defuckto
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Zapuszczanie włosów

Kamila_Blondi uważam, że blond który masz na zdjęciach w albumie kompletnie Ci nie pasował, bo podkreślał różowy koloryt cery. W prostej grzywce będzie Ci ładnie, bo Twoja twarz nie jest jakaś masakrycznie okrągła jak księżyc w pełni :P

ja dziękuję za radę mysia m zakupiłam jednak vitapil, bo stwierdziłam, ze u mnie też nie sprawdzają się produkty ze skrzypem (bellissa to jakaś porażka u mnie). W superpharmie 60 tabletek vitapilu kosztowało 40zł, ale jakiś czas temu wygrałam bon do tej apteki więc nie było tak żal :P Zaopatrzyłam się też w spray seboradin z czarną rzodkwią, po przeczytaniu peanów na kwc na jego temat
__________________

21.06.2011 - aparatka (góra)
11.10.2011 - dół

Zapuszczam i dbam o włosy

jaki piękny jest ten świat.. tylko czarne, białe..
defuckto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 11:07   #3341
sziszunja
Przyczajenie
 
Avatar sziszunja
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zapuszczanie włosów

dodaje zdj (różnica między pierwszym a drugim 6 miesięcy) z góry przepraszam z słabą jakość itp...

Edytowane przez sziszunja
Czas edycji: 2011-11-06 o 20:31
sziszunja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 13:25   #3342
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

defuckto dziękuję za radę
No to postanowione. Będę miała grzywkę:P:P Od jutra zaczynam przygodę z drożdżami. Oby i moje włoski szybko po nich rosły, bo teraz to strasznie wolno. Miesiąc temu odstawilam prostownice. Pamiętam był taki okres, że od sierpnia 2009 do kwietnia 2010 nie farbowałam włosów. Odrost miałam jakieś 5cm tylko, a najgorsze, że włosy nie były nic dluzsze, bo przez prostowanie po prostu się łamały.
Mam jeszcze pytanko odnośnie jakiś dobrych kapsułek na włosy. Możecie mi jakieś polecić? Będę musiała popatrzeć za jakąś apteka polska w necie. I jak z tą pokrzywą? Suszone liście się zaparza? Przepraszam, że tyle pytań, Ja dopiero początkująca jestem...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 17:44   #3343
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Zapuszczanie włosów

A ja mam kryzys . Przegięłam wczoraj chyba z Biowaxem i olejami, nie dopukałam dokładnie włosów czy ki czort i dzisiaj mam śliczne wywijające się oklapusy. I zamówiłam sobie Kallosa, bo przecież sylikony to ZUO. Ach i kusi to Aloe Vera, kusi, kusi - nie wiem, czy na jego rzecz nie pożegnam się TIGI Curls Rock. To smutne, ale nie kochamy się już tak jak kiedyś. No i poza tym zastanawiam się, czy na stałe nie zrezygnować z szamponów z SLES...

Fryzjer też kusi.
Tak sobie myślę, czy nie zaprzeć się i nie zapuszczać do skutku. Szkoda że widząc szyld p e w n e g o zakładu, moje nogi nie rwą się same do ucieczki - nie sądzicie, że byłby wielce pożądany i straszliwie zdrowy odruch w naszym zapuszczającym gronie?
__________________
Zapuszczę, zapuszczę, zapuszczę... a jak nie to mnie bęc!

26.10.2011 - 27 cm
1.12.2011 - ok. 30 cm ()
2.11. 2012 - ok. 39 cm (w tym dwa podcięcia lalala )
Cel: hm...
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 18:55   #3344
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dziewczyny, mam do Was pewne pytanie.


Od dawna planuję zakup nowych fryzjerskich nożyczek i zastanawiam się czy te są warte zakupu http://alleg ro.pl/profesjonalne-nozyczki-fryzjerskie-classic-15cm-i1870649129.html (trzeba usunąć spację z linka )czy może lepiej poczekać jeszcze miesiąc(wtedy będę miała fundusze) i zakupić takie za ponad 100 złotych.

W tym momencie chodzi mi o tylko o to czy te nożyczki będą ok? Chociaż przez kilka/kilkanaście cięć. Pamiętam, że kiedyś kupiłam w Rossmannie "nożczyki fryzjerskie"(niewiele tańsze od tych z linka), ale zamiast pomagać, niszczyły mi włosy.

Będę wdzięczna za Wasze opinie .

Edytowane przez gimli666
Czas edycji: 2011-11-06 o 18:58
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:12   #3345
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pewne pytanie.


Od dawna planuję zakup nowych fryzjerskich nożyczek i zastanawiam się czy te są warte zakupu http://alleg ro.pl/profesjonalne-nozyczki-fryzjerskie-classic-15cm-i1870649129.html (trzeba usunąć spację z linka )czy może lepiej poczekać jeszcze miesiąc(wtedy będę miała fundusze) i zakupić takie za ponad 100 złotych.

W tym momencie chodzi mi o tylko o to czy te nożyczki będą ok? Chociaż przez kilka/kilkanaście cięć. Pamiętam, że kiedyś kupiłam w Rossmannie "nożczyki fryzjerskie"(niewiele tańsze od tych z linka), ale zamiast pomagać, niszczyły mi włosy.

Będę wdzięczna za Wasze opinie .
My tu zapuszczamy włosy, a nie je tniemy
__________________
Zapuszczę, zapuszczę, zapuszczę... a jak nie to mnie bęc!

26.10.2011 - 27 cm
1.12.2011 - ok. 30 cm ()
2.11. 2012 - ok. 39 cm (w tym dwa podcięcia lalala )
Cel: hm...
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:21   #3346
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Zapuszczanie włosów

ojj ja mialam juz moje (jak narazie) wymarzone 40 cm i musiałam obciąć byly bardzo zniszczone końcówki.. obcieła mi z 4 cm i teraz troche załuje, jednak tłumacze sobie, że może szybciej podrosną.. ehh chce moje wlosy !!
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:24   #3347
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
My tu zapuszczamy włosy, a nie je tniemy
Aha, czyli tylko zapuszczasz, nie zwracając uwagi na ich wygląd? ; ). Bo mi przykładowo zależy także na tym by były zdrowe i zadbane, dlatego pamiętam o podcinaniu końcówek co jakiś czas(niestety nie zaliczam się do grona osób, które podcinać nie muszą) . Ale dobrze, zapamiętam, żeby zapuszczających nie pytać o takie "drażliwe sprawy" jak nożyczki fryzjerskie .

Edytowane przez gimli666
Czas edycji: 2011-11-06 o 20:25
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:56   #3348
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
kusisz tym blondem tylko nie za bardzo wiem, jak go otrzymac, żeby przy okazji nie zniszczyc włosów, myślałam o tym, żeby stopniowo wchodzic na coraz jaśniejsze brązy i jeżeli poczuję, że to nie to, to dac sobie spokój, a jeżeli efekt będzie okej to ciągnąc do tego blondu.
w ogóle ja się może pokażę, będzie łatwiej cokolwiek stwierdzic: klik najmocniej przepraszam za głupkowate zdjęcie, ale dobrze obrazuje kolor moich włosów - teraz są dłuższe i prawie nie mam już tej grzywki
Jakie masz piękne, wielkie oczyska
wg mnie z taką ładną buźką i kształtem twarzy zarówno ciepły jak i zimny blond by Ci pasował. Wg mnie bardzo ładnie w takim odcieniu byś wyglądała, to chyba midowy blond?





Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam zniszczonych końcówek. Włosy są po prostu suche i wypadają, ale wypadanie to juz nie wina farbowania tylko zaczęło się po urodzeniu drugiego dziecka. Chcę po prostu zmiany. Dziś zafarbowałam włosy i wyszedł świetny kolor. Aczkolwiek na zdjęciu wydaje się ciemny, a w rzeczywistości jest jasniejszy. Zastanawiam się też nad prosta grzywką ale mam okrągłą twarz i nie wiem czy by mi pasowała?. W każdym razie koniec z farbowaniem i wracam do naturalek. Fajnie byłoby mieć kiedyś swoje dłuuugie włoski
nie, nie, nie broń Boże przy okrągłej twarzy PROSTA grzywka najlepsza jest po boku wiem że korci i ciekawi, ale będziesz niekorzystnie wyglądała, a potem zapuszczanie tej grzywki to będzie się dłużyło.... wiem po sobie jak eksperymentowałam i wyglądałam jak nie powiem kto

Cytat:
Napisane przez defuckto Pokaż wiadomość
Kamila_Blondi uważam, że blond który masz na zdjęciach w albumie kompletnie Ci nie pasował, bo podkreślał różowy koloryt cery. W prostej grzywce będzie Ci ładnie, bo Twoja twarz nie jest jakaś masakrycznie okrągła jak księżyc w pełni :P

ja dziękuję za radę mysia m zakupiłam jednak vitapil, bo stwierdziłam, ze u mnie też nie sprawdzają się produkty ze skrzypem (bellissa to jakaś porażka u mnie). W superpharmie 60 tabletek vitapilu kosztowało 40zł, ale jakiś czas temu wygrałam bon do tej apteki więc nie było tak żal :P Zaopatrzyłam się też w spray seboradin z czarną rzodkwią, po przeczytaniu peanów na kwc na jego temat
oho, widzę coraz wiecej osób w tym mcu zaczyna kurację Vitapilem
ciekawa jestem efektów .. ja kupiłam w ZikoAptece 60 tabletek za 24 zł kocham Ziko że dba o mój portfel przy pielęgnacji włosów ..
Wogóle kupowanie w Superpharmie opłaca się chyba tylko podczas promocji ..

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
defuckto dziękuję za radę
No to postanowione. Będę miała grzywkę:P:P Od jutra zaczynam przygodę z drożdżami. Oby i moje włoski szybko po nich rosły, bo teraz to strasznie wolno. Miesiąc temu odstawilam prostownice. Pamiętam był taki okres, że od sierpnia 2009 do kwietnia 2010 nie farbowałam włosów. Odrost miałam jakieś 5cm tylko, a najgorsze, że włosy nie były nic dluzsze, bo przez prostowanie po prostu się łamały.
Mam jeszcze pytanko odnośnie jakiś dobrych kapsułek na włosy. Możecie mi jakieś polecić? Będę musiała popatrzeć za jakąś apteka polska w necie. I jak z tą pokrzywą? Suszone liście się zaparza? Przepraszam, że tyle pytań, Ja dopiero początkująca jestem...
to będzie ta grzywka czy nie? :P
Kapsułki :
ja stosowałam Humawit Z (skrzyp i pokrzywa) wraz z Biotyną Puritan Prides 5mc (5mcg to dobowa maksymalna dawka jaką możesz pzryjąć a więc maks) i wraz z wcierką seboradin urosły mi włosy 2,5 - 3 cm. Ale nie wiem czego to zasługa, czy obydwu specyfików

Teraz zaczęłam kurację Vitapilem oraz Sufrinem oczekuję szału

Cytat:
Napisane przez sziszunja Pokaż wiadomość
dodaje zdj (różnica między pierwszym a drugim 6 miesięcy) z góry przepraszam z słabą jakość itp...
nie widać żadnego zdjęcia, albo mi się nie wyświetla ..


Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
My tu zapuszczamy włosy, a nie je tniemy
Aby efektywnie zapuszczać trzeba też czasem je podciąć, końcówki to nie rambo które nigdy się nie niszczą, a więc mimo zabezpieczania czasem trzeba je podciąć aby było widać efekty zapuszczania i pielęgnacji


---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Aha, czyli tylko zapuszczasz, nie zwracając uwagi na ich wygląd? ; ). Bo mi przykładowo zależy także na tym by były zdrowe i zadbane, dlatego pamiętam o podcinaniu końcówek co jakiś czas(niestety nie zaliczam się do grona osób, które podcinać nie muszą) . Ale dobrze, zapamiętam, żeby zapuszczających nie pytać o takie "drażliwe sprawy" jak nożyczki fryzjerskie .

a może zapytaj u jakiegoś sympatycznego fryzjera o te nożyczki?
w sumie on jest ekspertem .. słyszałam o tych co zamykają końcówki włosa .. i że są na ciepło czy jakoś tak - to podobno jest bardzo warte
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:32   #3349
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Aha, czyli tylko zapuszczasz, nie zwracając uwagi na ich wygląd? ; ). Bo mi przykładowo zależy także na tym by były zdrowe i zadbane, dlatego pamiętam o podcinaniu końcówek co jakiś czas(niestety nie zaliczam się do grona osób, które podcinać nie muszą) . Ale dobrze, zapamiętam, żeby zapuszczających nie pytać o takie "drażliwe sprawy" jak nożyczki fryzjerskie
Mam kryzys 'fryzjerski' - i tiki nerwowe na dźwięk słowa 'nożyczki'. Patrzę w lustro na dzisiejsze oklapusy i mówię: "Jeszcze nie, jeszcze nie, jeszcze nie". Jestem tak zdesperowana, że zaczynam rozważać tzw. zapuszczanie się do skutku xD.
Poza tym oczywiście żartowałam - chciałam być taka, ach, dowcipna.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Aby efektywnie zapuszczać trzeba też czasem je podciąć, końcówki to nie rambo które nigdy się nie niszczą, a więc mimo zabezpieczania czasem trzeba je podciąć aby było widać efekty zapuszczania i pielęgnacji
Nowe marzenie - "gdyby moje włosy były jak Rambo" xD
__________________
Zapuszczę, zapuszczę, zapuszczę... a jak nie to mnie bęc!

26.10.2011 - 27 cm
1.12.2011 - ok. 30 cm ()
2.11. 2012 - ok. 39 cm (w tym dwa podcięcia lalala )
Cel: hm...
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 21:48   #3350
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
Nowe marzenie - "gdyby moje włosy były jak Rambo" xD
Zaznaczam: ,,lubię to!" !
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 06:38   #3351
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Cześć

Mogę się przyłączyć do grupy wsparcia w zapuszczaniu? Od kilku lat chcę w końcu zapuścić moje włosiska i średnio mi to wychodziło Teraz i tak są długie jak na to jaką długość miały w ostatnich latach. Aktualnie mają 39 cm, zdjęcie w avku robione jakiś tydzień temu. Mój pierwszy cel to długość 50 cm, czyli do zapięcia stanika

Przez ostatni rok schodziłam z cieniowania, które jest pozostałością po zapuszczaniu grzywki. Jakieś 2 lata temu postanowiłam ją zapuścić, kiedy była już w miarę długa, fryzjerka "połączyła" mi ją z resztą włosów, co było wygodne i fajnie wyglądało, jednak dosyć mocno pocieniowała przy tym całe włosy. To było około rok temu, od tego czasu stopniowo, co 2-3 miesiące podcinałam włosy na prosto. Teraz cieniowania pozostało minimalnie (trochę po prawej stronie, tam gdzie była grzywka). Postanowiłam, że nie będę obcinać włosów dokładnie pół roku Ostatnio ścięłam 28 października, czyli następna wizyta u fryzjera dopiero 28 kwietnia Wtedy już ostatecznie wyrównam włosy i będę mogła dalej zapuszczać . Już jestem ciekawa porównania zdjęć po półrocznym nieobcinaniu, już nie mogę się doczekać

Swoje włosy farbuję na blond (aktualnie L'oreal Preference odcień Stockholm), co 3-4 tygodnie robię odrost i kilka minut malaksuję na całości.

Wewnętrznie biorę Merz Spezial (już prawie 3 miesiące, bardzo polecam) i od miesiąca piję Gelacet w saszetkach, który również jest świetny. Nie wiem, czy to zasługa MS czy Gelacetu, ale ostatnio farbowałam włosy trochę ponad 2 tygodnie temu, a odrost mam taki jaki normalnie mam po miesiącu! Także super

Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że już niedługo wszystkie na tym wątku będziemy mogły się cieszyć długimi, pięknymi włosami
piękne włosy
ślicznie Ci ten stokholm wychodzi, a przeciez to taki zimny blond, u Ciebie jest neutralny.
Merz Special jest faktycnzie polecany, ale i drogi.
Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
mysia m, leae cudowne włosy <3 zazdroszczę pięknych blondów
można zapytac o wasze naturalne kolory?

mnie ostatnio bardzo kusi farbowanie, ale nie za bardzo chciałabym bawic się w rosjaśnianie i nie wiem, jaki kolor by mi pasował. a włosy mam nieciekawe - taki pospolity chłodny ciemny brąz (+ ciemne oczy + bardzo jasna cera, naprawdę nie wiem, co by mi pasowało...)

zachęcona waszymi opiniami jutro biegnę po vitapil.

w poprzednią sobotę podcięłam przód włosów i nie mam już tych długich ogonów z przodu ale męczy mnie tył, bo był trochę wygolony maszynką i teraz mam takie drobne kępki, których nie da się związac, podpinam cierpliwie, ale nie wszystko się da, no ejże.
dziękuję
nie rozjasniaj włosów, masz taką nieziemską urodę, egzotyczną, to jakby japonka nosła blond, wg mnei zupełnie nei pasuje. Jak kusi Cie jasniejszy, to zrób tylko o ton czy dwa, ale nie blond zreszta szkoda włosów, zniscza sie, ams zbardzo ciemne naturalki.
Moj naturalny to ciemny popielaty blond, w szkole podstawowej był to jansy blond, a gdy byłam dziekciem platynowy.
Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Piękne włosy
dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez defuckto Pokaż wiadomość
Kamila_Blondi uważam, że blond który masz na zdjęciach w albumie kompletnie Ci nie pasował, bo podkreślał różowy koloryt cery. W prostej grzywce będzie Ci ładnie, bo Twoja twarz nie jest jakaś masakrycznie okrągła jak księżyc w pełni :P

ja dziękuję za radę mysia m zakupiłam jednak vitapil, bo stwierdziłam, ze u mnie też nie sprawdzają się produkty ze skrzypem (bellissa to jakaś porażka u mnie). W superpharmie 60 tabletek vitapilu kosztowało 40zł, ale jakiś czas temu wygrałam bon do tej apteki więc nie było tak żal :P Zaopatrzyłam się też w spray seboradin z czarną rzodkwią, po przeczytaniu peanów na kwc na jego temat
mnie? ojej, nie ja jedyna uzywam akurat vitapilu
tylko ze u mnie kostzuje 35zł za 60 tabletek.
Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
A ja mam kryzys . Przegięłam wczoraj chyba z Biowaxem i olejami, nie dopukałam dokładnie włosów czy ki czort i dzisiaj mam śliczne wywijające się oklapusy. I zamówiłam sobie Kallosa, bo przecież sylikony to ZUO. Ach i kusi to Aloe Vera, kusi, kusi - nie wiem, czy na jego rzecz nie pożegnam się TIGI Curls Rock. To smutne, ale nie kochamy się już tak jak kiedyś. No i poza tym zastanawiam się, czy na stałe nie zrezygnować z szamponów z SLES...

Fryzjer też kusi.
Tak sobie myślę, czy nie zaprzeć się i nie zapuszczać do skutku. Szkoda że widząc szyld p e w n e g o zakładu, moje nogi nie rwą się same do ucieczki - nie sądzicie, że byłby wielce pożądany i straszliwie zdrowy odruch w naszym zapuszczającym gronie?
silikony to nie jest zło, jesli wiesz jak ich rozsadnie uzywac
bo przeciez jeden silikon w formie zabezpieczenia na ostatku, a zmyty potem łagodnym SLESem nie zrobi krzywdy. Zawsze mozesz stosowac posredia forme, czyli OMO


Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
ojj ja mialam juz moje (jak narazie) wymarzone 40 cm i musiałam obciąć byly bardzo zniszczone końcówki.. obcieła mi z 4 cm i teraz troche załuje, jednak tłumacze sobie, że może szybciej podrosną.. ehh chce moje wlosy !!
4cm to pikus, a teraz na pewno mas ząłdniejsze włoski
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:05   #3352
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
[FONT="Arial


nie, nie, nie broń Boże przy okrągłej twarzy PROSTA grzywka najlepsza jest po boku wiem że korci i ciekawi, ale będziesz niekorzystnie wyglądała, a potem zapuszczanie tej grzywki to będzie się dłużyło.... wiem po sobie jak eksperymentowałam i wyglądałam jak nie powiem kto

to będzie ta grzywka czy nie? :P
Kapsułki :
ja stosowałam Humawit Z (skrzyp i pokrzywa) wraz z Biotyną Puritan Prides 5mc (5mcg to dobowa maksymalna dawka jaką możesz pzryjąć a więc maks) i wraz z wcierką seboradin urosły mi włosy 2,5 - 3 cm. Ale nie wiem czego to zasługa, czy obydwu specyfików

[/FONT]
Teraz to już sama nie wiem. Grzywka mnie kusi, bo ostatnio sama sobie trochę podcielam i jest strasznie koślawo. Wcześniej też myślałam o scieciu włosów na krótko, a teraz chyba wolałabym zapuscic. Tu link to wątku gdzie wrzucilam pare fryzur:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7735&page=150
Nie wiem co zrobić:'( Może wy mi doradzicie.

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2011-11-07 o 10:09
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:27   #3353
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Teraz to już sama nie wiem. Grzywka mnie kusi, bo ostatnio sama sobie trochę podcielam i jest strasznie koślawo. Wcześniej też myślałam o scieciu włosów na krótko, a teraz chyba wolałabym zapuscic. Tu link to wątku gdzie wrzucilam pare fryzur:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7735&page=150
Nie wiem co zrobić:'( Może wy mi doradzicie.
Robi się off topowo ale: nie widzę tych zdjęć
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:55   #3354
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
No i poza tym zastanawiam się, czy na stałe nie zrezygnować z szamponów z SLES...
...co jakiś czas trzeba oczyszczać włosy, na których mogą nadbudowywać się nawet proteiny...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:55   #3355
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Zapuszczanie włosów

Friese -

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
silikony to nie jest zło, jesli wiesz jak ich rozsadnie uzywac
bo przeciez jeden silikon w formie zabezpieczenia na ostatku, a zmyty potem łagodnym SLESem nie zrobi krzywdy. Zawsze mozesz stosowac posredia forme, czyli OMO

Wiem, wiem . Testowałam u siebie i OMO, i mycie odżywką - najfajniejsze włosy miałam, moim zdaniem, po myciu odżywką, myłam nią przez ok. 3-4 miesiące , w sumie nie wiem, czemu zaprzestałam tej czynności . A OMO jakoś mi nie służyło.
Drugi raz umyłam odżywką - i znowu zachwyt. Niemniej przygotowuję się na początkowy 'odrzut' i przejściowy stan Wielkiego Oklapnięcia.

Edyt: A tak w ogóle to kusicie tymi blondami .

Edyt 2: DMkAnia - Chodzi mi o stosowanie codzienne - raz na jakiś czas, jasna sprawa, że trzeba łeb dokładniej oczyścić
__________________
Zapuszczę, zapuszczę, zapuszczę... a jak nie to mnie bęc!

26.10.2011 - 27 cm
1.12.2011 - ok. 30 cm ()
2.11. 2012 - ok. 39 cm (w tym dwa podcięcia lalala )
Cel: hm...

Edytowane przez antymezis
Czas edycji: 2011-11-07 o 10:58
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:05   #3356
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
Wiem, wiem . Testowałam u siebie i OMO, i mycie odżywką - najfajniejsze włosy miałam, moim zdaniem, po myciu odżywką, myłam nią przez ok. 3-4 miesiące , w sumie nie wiem, czemu zaprzestałam tej czynności . A OMO jakoś mi nie służyło.
Edyt 2: DMkAnia - Chodzi mi o stosowanie codzienne - raz na jakiś czas, jasna sprawa, że trzeba łeb dokładniej oczyścić
Wróć do mycia odżywką
Widzę, że w temacie jesteś...to się o Ciebie nie martwię
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:09   #3357
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość


Robi się off topowo ale: nie widzę tych zdjęć
Są, ale trochę niżej post 4474.

Mi się podoba ta przedostatnia fryzurka
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:47   #3358
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Wróć do mycia odżywką
Widzę, że w temacie jesteś...to się o Ciebie nie martwię
Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
Friese -



Wiem, wiem . Testowałam u siebie i OMO, i mycie odżywką - najfajniejsze włosy miałam, moim zdaniem, po myciu odżywką, myłam nią przez ok. 3-4 miesiące , w sumie nie wiem, czemu zaprzestałam tej czynności . A OMO jakoś mi nie służyło.
Drugi raz umyłam odżywką - i znowu zachwyt. Niemniej przygotowuję się na początkowy 'odrzut' i przejściowy stan Wielkiego Oklapnięcia.

Edyt: A tak w ogóle to kusicie tymi blondami .

Edyt 2: DMkAnia - Chodzi mi o stosowanie codzienne - raz na jakiś czas, jasna sprawa, że trzeba łeb dokładniej oczyścić

Dziewczyny, ale jak stosować OMO przy 3 x tyg zostawianiu oliwki na włosach na całą noc?
raczej nie da rady, skoro ja wtedy muszę myć i włosy bo będą w innym wypadku tłusteee przecież ..

A jaką to odżywką myłaś te włosy?
Za pierwszym i drugim razem to ta sama?

I dlaczego odżywka - delikatniejsza jest dla włosów i lepiej pielęgnuje?



Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Są, ale trochę niżej post 4474.

Mi się podoba ta przedostatnia fryzurka
odpisałam Ci w tamtym wątku
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:16   #3359
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dmka - dzięki ziom xD

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ale jak stosować OMO przy 3 x tyg zostawianiu oliwki na włosach na całą noc?
raczej nie da rady, skoro ja wtedy muszę myć i włosy bo będą w innym wypadku tłusteee przecież ..

A jaką to odżywką myłaś te włosy?
Za pierwszym i drugim razem to ta sama?

I dlaczego odżywka - delikatniejsza jest dla włosów i lepiej pielęgnuje?

No, po olejowaniu to raczej chyba odżywka włosów nie domyje, ja po olejowaniu myłam babydreamem bądź jakimś ziołowym polleny evy, coby też włosy od razu z nadmiaru wszystkiego oczyścić. Odżywki używam/używałam rossmanowskiego younga bodajże wtedy , teraz jest nowa wersja nazywa się Isana - taka różowa no . Chociaż wydaje mi się, że moim włosom bardziej pasowała starsza wersja, ale nowa jest już jakoś chyba od roku. Po myciu odżywką nakładałam kallosa mlecznego, na którego czekam obecnie z utęsknieniem .

Czemu odżywka jest delikatniejsza? No, generalnie nie zawiera mocnych czyszczących detergentów, ale także delikatnie myje - najważniejsze, że nie każda się nadaje, na pewno koniecznie musi być bez sylikonów - gdzieś jest wykaz odżywek nadających się do mycia, ale nie mogę znaleźć
.

Wątek o myciu odżywką:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=267906

I trochę o alternatywnych metodach oczyszczania włosów:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4989


__________________
Zapuszczę, zapuszczę, zapuszczę... a jak nie to mnie bęc!

26.10.2011 - 27 cm
1.12.2011 - ok. 30 cm ()
2.11. 2012 - ok. 39 cm (w tym dwa podcięcia lalala )
Cel: hm...

Edytowane przez antymezis
Czas edycji: 2011-11-07 o 12:20
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:38   #3360
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

odpisałam Ci w tamtym wątku
Nie mi, ja tylko znalazłam te zdjęcia i wyraziłam swoją opinię

A jak Ci idzie z sufrinem? ja zaczęłam go od nowa brać, bo widzę, że zaczynają mnie stawy boleć z powrotem i kręgosłup ehh no i włosom przyda się wzmocnienie dodatkowe na jesień
Oprócz tego Jantar, Seboradin i tabletki ze skrzypem i nie ma siły, włosy mają rosnąć!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.