Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 07:13   #3331
agus7ia
Raczkowanie
 
Avatar agus7ia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 474
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Witam sie wtorkowo.
Ab_cd gratulacje

Kasian, kobieto przystopuj troche. Swiat sie nie zawali jak czegos nie zrobisz, a ty przynajmniej odpoczniesz z korzyscia dla ciebie i malenstwa.
Nikii tak samo. Zreszta ty masz dzis rodzic wiec jeszcze sie napracujesz

U mnie tez ciezka nocka. Chyba najbardziej dokucza mi kregoslup.
No i mala ostanio chyba szaleju sie najadla. W poniedzialek doprowadzila mnie nawet do lez. A co do czkawki to u nas dwa razy dziennie to minimum

Upssss dzis juz sroda, a nie wtorek
__________________
Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas kocha.

Edytowane przez agus7ia
Czas edycji: 2014-05-07 o 07:15
agus7ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:17   #3332
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzieki dziewczyny za zyczenia dla synka

Zamiast porzadkowac papiery to zrobilam muffinki czekoladowe do przedszkola dla syncia - niech ma w dzien urodzin

Nikii - zycze ci porodu na dzis Data wspaniala
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:26   #3333
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Agusia nie myl mi dni prosze Cie bardzo
No swiat sie nie zawali ale dziecko glodne chodzic nie moze jakby nie patrzec albo w brudnych ciuchach

Ktosiowa nooo przy Nikii to ja jestem len smierdzacy, nigdy nie zrobilam dwudaniowego obiadu chociaz w zasadzie zupy robie praktycznie co drugi dzien ale to tylko dla mlodej, wiec w mniejszych ilosciach


Dzieki dziewczyny za zrozumienie na moje marudzenie

A w ogole to dzien dobry, dzis konczymy 36 tydzien i rozpoczynamy 37 coraz blizej

Milego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:27   #3334
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Tz odbierze go jak bede w szpitalu,jakos każdy mówi ze mam nie brac do domu hymm
Moj stoi od 3 miesiecy w korytarzu, co ma byc to bedzie, to nie poganskie czasy

Witam sie z rana, mama do mnie zadzwonila z jakas ☠☠☠☠☠☠☠a i mnie obudzila... Zonk. Milego dzionka
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:28   #3335
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Anessa wszystkiego dobrego dla synka

Kciuki za wizyty, porody i w ogole za wszystkie zyczenia do spelnienia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:29   #3336
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Ktosiowa nooo przy Nikii to ja jestem len smierdzacy, nigdy nie zrobilam dwudaniowego obiadu chociaz w zasadzie zupy robie praktycznie co drugi dzien ale to tylko dla mlodej, wiec w mniejszych ilosciach
No jak Ty jesteś leń śmierdzący to nie wiem co ja jestem
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:32   #3337
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
A w ogole to dzien dobry, dzis konczymy 36 tydzien i rozpoczynamy 37 coraz blizej

Milego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

za 37tc
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 07:37   #3338
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dziewczyny mam pytanko,miałam wizyte 18 kwietnia i lekarz mówił za miesiąc że mam przyjść,a przyjmuje tylko wtorki i czwartki czyli lepiej iśc 15 tego czy 20 tego? jak sadzicie?
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:39   #3339
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Niegrzeczna za wizytę

Anessa mmmm mufinki

Kasian za 37tc

Dziewczyny Wy już tak na piedestał mnie nie dawajcie. W końcu ideałem nie jestem
Robię to co do mnie należy
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:39   #3340
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

hej lenie i hipochondryczki!

ja nawet pospałam do 4 rano, ale potem już było jak zawsze. jestem zła, bo mam gardło zawalone i lekki katar... zimę bez przeziebienia przeszlam, to teraz mnie musiało wziąć...?

niki cos jest chyba na rzeczy a nóż widelec faktycznie majka postanowi wyjśc


no to chyba dziś jestem oficjalnie donoszona! piotruś, słyszysz?!
aaa sniło mi się w nocy że karmie piersią.... może temu dłużej pospałam?
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:40   #3341
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Sylvunia ja bym poszła 15 3 dni różnicy to bez różnicy
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 07:41   #3342
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Sylvunia ja bym poszła 15 3 dni różnicy to bez różnicy
czekałam na te słowa
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:43   #3343
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko,miałam wizyte 18 kwietnia i lekarz mówił za miesiąc że mam przyjść,a przyjmuje tylko wtorki i czwartki czyli lepiej iśc 15 tego czy 20 tego? jak sadzicie?
sądze ze bez różnicy. mi gin wyznacza zawsze date nast wizyty. znając mnie, poszłabym szybciej
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:49   #3344
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość

Monija bardzo ładnie zrobiłaś pierwszą stronę, przejrzysta i uporządkowana, super
super ze sie podoba

Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Moj stoi od 3 miesiecy w korytarzu, co ma byc to bedzie, to nie poganskie czasy
Moj tak samo. jak mialabym sluchac tych zabobonow to bym dla Malego jeszcze NIC nie miala.


Nikki brawo za tc i zycze porodu na dzis
Kasian brawo za 37 tc
Anessa wszystkiego najlepszego dla Synka
Niegrzeczna za wizyte

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

A i dzie dobry chamka ze mnie
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:44   #3345
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Witajcie w 37 tc juz tylko 2 tygodnie i można rodzić

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Hej mamuski...

Nie mam w ogole czasu na pisanie, choc staram sie byc na biezaco - przepraszam was, bo pewnie nie zbyt wpasowuje sie w grupe no ale nic na to nie poradze...

Najserdeczniejsze gratulacje dla:
Janeczki
Beatusi
meeni
asi
oliwki
santom
ab_cd
kasiab
Justynyyy
martusi

za porody i wspaniale dzieciaczki!!!!!!

Moj Nino jutro konczy 3 lata - jak ten czas zapindziala!!! Pewnie rower dostanie ale nawet nie mamy kiedy go kupic, bo ciagle cos.
Dzis skonczylam 38 tygodni i sil mi juz brak na pozostale 2 lub 3 no ale nic nie wymysle - czekamy

W niedziele wyprawiam urodzinowe przyjecie dla synka, bedzie troche ludzi i dzieciakow i tylko nie wiem czy ze wszystkim podolam, bo planuje tort, salatki, kanapki itp. a moja mama przylatuje w sobote poznym wieczorem wiec niewiele pomoze, bo imprezka sie zaczyna o 11 rano Jakos pokombinuje

A na dodatek chyba bedziemy nowy dom kupowac i sprzedawac ten, w ktorym mieszkamy Wszystko by bylo ok ale w czwartek mamy pana z agencji na wycene domu a ja mam burdel na kolkach Wiec jutro musze wszystko uporzadkowac a to nie bedzie latwe

No to sobie popisalam Ide sie polozyc, bo dzisiejszy dzien z moim urwisem dal mi w kosc. Moze 10 minut w ciagu dnia mialam na polozenie sie na sofie ciagle cos...

Dobranoc wszystkim!

gratulacje tygodnia i wszystkiego najlepszego dla synka

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość

dzień dobry w 39tc

Ja średnio wyspana ;/ od 2 w nocy pobolewa mnie brzuch jak na okres i to raz mocniej a raz słabiej. Majka się rozruszała o 5 i za każdym jej poruszaniem miałam mocniejszy ból brzucha i wrażenie że szanowna się rozszerza ;/ Do tego raz mi było zimno i przykrywałam się pod sam nos a raz gorąco .


Wstałam po 7 a mój syn jeszcze śpi. Musiałabym skoczyć po bułki bo w chlebaku pustka , ale mimo tego że sklep tuż obok, dziadki na górze to boję się na te 2min zostawić małego. Więc czekam aż wstanie.
gratulacje tygodnia
może sobie przewidziałaś tą dzisiejszą datę na poród

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Agusia nie myl mi dni prosze Cie bardzo
No swiat sie nie zawali ale dziecko glodne chodzic nie moze jakby nie patrzec albo w brudnych ciuchach

Ktosiowa nooo przy Nikii to ja jestem len smierdzacy, nigdy nie zrobilam dwudaniowego obiadu chociaz w zasadzie zupy robie praktycznie co drugi dzien ale to tylko dla mlodej, wiec w mniejszych ilosciach


Dzieki dziewczyny za zrozumienie na moje marudzenie

A w ogole to dzien dobry, dzis konczymy 36 tydzien i rozpoczynamy 37 coraz blizej

Milego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no i Tobie gratuluje tygodnia to co 20-21 rodzimy?

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Niegrzeczna za wizytę

Anessa mmmm mufinki

Kasian za 37tc

Dziewczyny Wy już tak na piedestał mnie nie dawajcie. W końcu ideałem nie jestem
Robię to co do mnie należy

jak Ty robisz tylko to co do Ciebie należy to ja nie wiem jak nazwać to co ja robie, jestem leń totalny leń
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:47   #3346
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Heh wiecie co jak wczesniej mialam parcie na porod tak teraz wcale mi sie do niego nie spieszy, obijam sie, gotuje rozniaste rzeczy bo w sumie nie wiem czy bede karmic czy nie, a dieta sie bardziej zawezy na pewno, wiec korzystam z truskawek, malin, borowek.

Wlasnie co do diety mam karmiacych, stosujecie ja czy jecie w malych ilosciach rozne rzeczy i metoda prob i bledow sprawdzacie na co malenstwo zle reaguje a na co nie?

I jeszcze jedno pytanko czy zapisujecie sobie godziny karmienia i ktora piersia karmilyscie? Czy to zbedne jest??
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:50   #3347
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Sylvunia ja bym poszla wczesniej

Aldrin ja przed 20 nie rodze, bo mam kosmetyczke takze po 20 dopiero mozemy sie umawiać ale cos czuje, ze u mnie sie zacznie w dzień matki a jesli nie to w terminie lub po

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:54   #3348
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cześć mamusie!

Dziś 7 maj na dzisiaj miałam TP
Jak Wasi mężowie się sprawują przy maluchach ? Pomagają ?
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:58   #3349
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzien dobry.
Kiedy ja sie wyspie
Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Wlasnie co do diety mam karmiacych, stosujecie ja czy jecie w malych ilosciach rozne rzeczy i metoda prob i bledow sprawdzacie na co malenstwo zle reaguje a na co nie?

I jeszcze jedno pytanko czy zapisujecie sobie godziny karmienia i ktora piersia karmilyscie? Czy to zbedne jest??
Ja za specjalnie diety nie stosuje,nie jem smieciowych rzeczy i gazowanego nie pije. Pojedynczo w prowadzalam np.pomidora ogorka i nic mlidej nie bylo.Tylko ostatnio cos chyba przesadzilam bo cos mloda sie prezy i duzo bakow puszcza,ale nie wiem po czym.
Co do zapisywania,to ja sobie zapisuje od ktorej do ktorej spi i o ktorej je,ale to tylko dlatego zeby sprawdzic czy jakos jest to regularnie. A z ktorej piersi ma jesc to sobie zaznaczam noszac gumke na reku,chociaz i tak po cyckach czuc ktorego kolej.
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 08:59   #3350
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Anessa - dużo uśmiechu dla synka Odzywaj się jak będziesz miała czas

Nikii - oby dziś się coś ruszyło

Sylvunia - ja bym wybrała 15-ego W zasadzie 3 dni to nie duża różnica, a wcześniej później i będziesz spokojniejsza

Tak piszecie, że jesteście lenie.. Ja przy Was (już nie mówiąc o podwójnych mamuśkach, które podziwiam!!!) to dopiero leń..... Najlepiej mi wychodzą spacery do Lidla

Dzień dobry

Ja dziś średnio wyspana, bo Mężusia z rana na przytulanki wzięło.. Rozbudził mnie i jakoś później nie mogłam zasnąć... Poza tym poszedł dziś wcześniej do pracy, więc musiałam wstać, żeby go wyprawić..
Ehh.. Prasowanie dalej czeka.. Ja nie wiem, czemu ta kupa prania się nie zmniejsza?????

Coś mój dzieć jest mało aktywny od wczoraj.. Najbardziej jak usiądę w miarę prosto - to dostaję w żebra. Chyba zgniatam wtedy nóżki A tak to leniwiec się jakiś zrobił.......
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:02   #3351
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie!

Dziś 7 maj na dzisiaj miałam TP
Jak Wasi mężowie się sprawują przy maluchach ? Pomagają ?
Moj teraz wiecej starszym sie zajmuje,nawet jeszcze jej nie przewijal.
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:02   #3352
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Witam!


Dziewczyny... nie uwierzycie co mnie wczoraj spotkało...
Byłam wczoraj u profesora ( kierownika kliniki położnictwa)
aby podpisał mi zgodę na wykonanie cesarskiego cięcia "u niego" w szpitalu. No taki dziad jakich mało

pyta mnie dlaczego no ja na to, że stwierdzono u mnie tokofobie i bla bla bla
a on : źle Pani robi no, źle, niech się Pani jeszcze zastanowi... dzieci z porodów cesarskiego cięcia są ( i tu mnie naprawde Qrvva zaskoczył) GORSZE.

Jak dr. hab. n. med. może coś takiego powiedzieć?!
Ja nie mówię o swoim przypadku bo naprawdę może sobie myśleć, że rozhisteryzowana baba i tylko mu przysporzę roboty na oddziale bo to jednak zabieg. Ale.. jeśli kobieta nie ma wyboru? jeśli jej dziecko jest tak ułożone albo z jej organizmem nie jest na tyle dobrze żeby dała sobie radę z wysiłkiem? (wady serca, wady wzroku itd.)
zaskoczył mnie i wkurzył... no ale to nie koniec.

Powiedział mi z 10x, że źle robię i żebym się zastanowiła bo mogę sprobować a cesarkę w razie czego zawsze można zrobić +
(i to mnie zniosło z nóg) że nie zapisują na zabieg cesarskiego cięcia, muszą odejść mi wody płodowe albo zacząć się akcja skurczowa dopiero wtedy mnie położą
co za debilstwo - jeśli mam tokofobie to boję się akcji porodowej czyli również pierwszych symptomów.

Ale naszczęście mój lekarz prowadzący powiedział, że się umówimy na konkretny dzień więc może po prostu wpisuje wtedy, że się zaczęło co by nie mieć przeskrobane u profesora... (chyba się nie lubią bo jak zapytał kto prowadzi moją ciąże i odpowiedziałam to jeszcze bardziej zmarszczył czoło-już tak mocno pomarszczone)...

A i profesor uważa, że ciąża donoszona jest dopiero w 40 tyg. więc jeśli ktoś ma wskazania medyczne do cc robi ją właśnie w końcówce tego tygodnia, nawet jeśli kobieta wyląduje w szpitalu z rozejściem np. w 38-39 tygodniu to ją próbuje przetrzymać.

mi właśnie powiedział, że mogą mi zrobić planowane cięcie dopiero po ukończeniu 40 tygodnia w innym przypadku muszę przyjechać na ip z akcją porodową.

Jutro idę do swojego lekarza to mu się trochę poskarżę



A... niech wspomnę, za podpisanie kwiteczka od psychiatry zgarnął 300
a na recepcji jak to pani powiedziała "ostrzega" mnie, że może być nawet 600 zł bo tyle bierze, za konsultację do zabiegu


no nic, mam wszystko co potrzebne do zabiegu... jutro idę na ostatnią wizytę na 11.40 mam nadzieje, że chociaż moj dr. poprawi mi humor ...
nie wiem czemu ale mam przeczucie, że jeszcze w szpitalu będą mi robili problemy z powodu braku książeczki ubezpieczeniowej

tak bardzo chciałabym żeby było już po tak mi ten profesor humor popsuł gr
__________________

Edytowane przez Lu7
Czas edycji: 2014-05-07 o 09:06
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:03   #3353
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Zytus Pokaż wiadomość
Moj teraz wiecej starszym sie zajmuje,nawet jeszcze jej nie przewijal.
Mój powiedział, że ma za duże ręce

Czasem, mam ochotę zostawić go z małą i wyjść w cholerę..
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:07   #3354
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Sylvunia ja bym poszla wczesniej

Aldrin ja przed 20 nie rodze, bo mam kosmetyczke takze po 20 dopiero mozemy sie umawiać ale cos czuje, ze u mnie sie zacznie w dzień matki a jesli nie to w terminie lub po

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

no tak na porodówce trzeba być ładnym to kosmetyczka konieczna i pewnie malutka to zrozumie ja bym już tego 20 chciała urodzić ale znając życie to pewnie teraz tą ciąże przenoszę
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:10   #3355
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Hej

Ja dziś może wezmę się za drugie pranie, tylko muszę najpierw po odplamiać niektóre ciuszki spadkowe.
Jakoś dziwnie się czuję poza tym. Wczoraj przesiedziałam w pracy pół dnia, i w efekcie wróciłam do domu padnięta... a dziś mam biegunkę i rano było mi niedobrze... mam nadzieję, że moja córa wytrzyma w brzuchu do 20 maja...

No i odebraliśmy wózek, a ja nie mogłam się oprzeć i kupiliśmy jeszcze kocyk i ręcznik kąpielowy. I jakieś pierdoły typu pieluchy tetrowe i flanelki. Mogliśmy sobie pozwolić na to w sklepie stacjonarnym ze względu na to iż sporo rzeczy dostajemy w spadku, więc jakoś nie było aż tak szkoda kasy na trochę droższe wydatki

A oto nasz bryka tzn Córci tylko kolor jest bardziej zielony niż na zdjęciach

lecę nadrabiać bo trochę tego jest od wczoraj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1470_resize.jpg (43,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1471_resize.jpg (64,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1475_resize.jpg (72,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:15   #3356
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

LU7, a gdzie bedziesz rodzic? Pamietam ze mojej siostrze na inflanckiej problemy robili,a miala wskazania.Najgorsze bylo to ze raz ja umowili na konkretny termin,wiadomo nastawiona ze urodzi tego dnia,a zjawia sie ordynator ze on zgody nie wyraza,bo za wczesnie i ma przeniosl cesarke na kolejny tydzien.
Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Mój powiedział, że ma za duże ręce

Czasem, mam ochotę zostawić go z małą i wyjść w cholerę..
Moj zostaje na chwile,najczesciej jak spi,albo jak Igora do przedszkola zaprowadzam.
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:18   #3357
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Mój powiedział, że ma za duże ręce

Czasem, mam ochotę zostawić go z małą i wyjść w cholerę..
i tak chyba trzeba zrobić.
albo "przysiedziec" dłuzej w łazience. predzej czy pozniej mała się rozbudzi i bedzie potrzebowac wziecia na rece, uspokojenia czy zmiany pieluchy. jak ich sytuacja nie przymusi, to bedą się wymigiwać aż do osiemnastki...

Lu7 o matko.... ja rozumiem, że chciał cie zniechęcić, ale co w przypadku, gdy kobieta jest zmuszona do cc? albo ciekawe co sadzi o kobiecie, ktora chce urodzic sn, ale np. porod trwa i wyszly komplikacje i jednak musi sie odbyc cc... dziecko wtedy tez jest gorsze? czy już tak jakby mniej....?
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:20   #3358
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Zytus Pokaż wiadomość
Dzien dobry.
Kiedy ja sie wyspie


Ja za specjalnie diety nie stosuje,nie jem smieciowych rzeczy i gazowanego nie pije. Pojedynczo w prowadzalam np.pomidora ogorka i nic mlidej nie bylo.Tylko ostatnio cos chyba przesadzilam bo cos mloda sie prezy i duzo bakow puszcza,ale nie wiem po czym.
Co do zapisywania,to ja sobie zapisuje od ktorej do ktorej spi i o ktorej je,ale to tylko dlatego zeby sprawdzic czy jakos jest to regularnie. A z ktorej piersi ma jesc to sobie zaznaczam noszac gumke na reku,chociaz i tak po cyckach czuc ktorego kolej.
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz


Cytat:
Napisane przez Lu7 Pokaż wiadomość
Witam!


Dziewczyny... nie uwierzycie co mnie wczoraj spotkało...
Byłam wczoraj u profesora ( kierownika kliniki położnictwa)
aby podpisał mi zgodę na wykonanie cesarskiego cięcia "u niego" w szpitalu. No taki dziad jakich mało

pyta mnie dlaczego no ja na to, że stwierdzono u mnie tokofobie i bla bla bla
a on : źle Pani robi no, źle, niech się Pani jeszcze zastanowi... dzieci z porodów cesarskiego cięcia są ( i tu mnie naprawde Qrvva zaskoczył) GORSZE.

Jak dr. hab. n. med. może coś takiego powiedzieć?!
Ja nie mówię o swoim przypadku bo naprawdę może sobie myśleć, że rozhisteryzowana baba i tylko mu przysporzę roboty na oddziale bo to jednak zabieg. Ale.. jeśli kobieta nie ma wyboru? jeśli jej dziecko jest tak ułożone albo z jej organizmem nie jest na tyle dobrze żeby dała sobie radę z wysiłkiem? (wady serca, wady wzroku itd.)
zaskoczył mnie i wkurzył... no ale to nie koniec.

Powiedział mi z 10x, że źle robię i żebym się zastanowiła bo mogę sprobować a cesarkę w razie czego zawsze można zrobić +
(i to mnie zniosło z nóg) że nie zapisują na zabieg cesarskiego cięcia, muszą odejść mi wody płodowe albo zacząć się akcja skurczowa dopiero wtedy mnie położą
co za debilstwo - jeśli mam tokofobie to boję się akcji porodowej czyli również pierwszych symptomów.

Ale naszczęście mój lekarz prowadzący powiedział, że się umówimy na konkretny dzień więc może po prostu wpisuje wtedy, że się zaczęło co by nie mieć przeskrobane u profesora... (chyba się nie lubią bo jak zapytał kto prowadzi moją ciąże i odpowiedziałam to jeszcze bardziej zmarszczył czoło-już tak mocno pomarszczone)...

A i profesor uważa, że ciąża donoszona jest dopiero w 40 tyg. więc jeśli ktoś ma wskazania medyczne do cc robi ją właśnie w końcówce tego tygodnia, nawet jeśli kobieta wyląduje w szpitalu z rozejściem np. w 38-39 tygodniu to ją próbuje przetrzymać.

mi właśnie powiedział, że mogą mi zrobić planowane cięcie dopiero po ukończeniu 40 tygodnia w innym przypadku muszę przyjechać na ip z akcją porodową.

Jutro idę do swojego lekarza to mu się trochę poskarżę



A... niech wspomnę, za podpisanie kwiteczka od psychiatry zgarnął 300
a na recepcji jak to pani powiedziała "ostrzega" mnie, że może być nawet 600 zł bo tyle bierze, za konsultację do zabiegu


no nic, mam wszystko co potrzebne do zabiegu... jutro idę na ostatnią wizytę na 11.40 mam nadzieje, że chociaż moj dr. poprawi mi humor ...
nie wiem czemu ale mam przeczucie, że jeszcze w szpitalu będą mi robili problemy z powodu braku książeczki ubezpieczeniowej

tak bardzo chciałabym żeby było już po tak mi ten profesor humor popsuł gr
No to ladnie Cie zalatwil... Ale zgode w koncu wyrazil. Z nimi nie wygrasz :/
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:25   #3359
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Aldrin no mi to kosmetyczka nawet nie pomoze ale przynajmniej sie lepiej poczuje z gladkimi stopami

Lu wspolczuje

Niegrzeczna i jak tam na wizycie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:32   #3360
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość

A oto nasz bryka tzn Córci tylko kolor jest bardziej zielony niż na zdjęciach

lecę nadrabiać bo trochę tego jest od wczoraj

Super wózek za udane zakupy
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.