Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-24, 08:11   #3361
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Moniczka wspolczuje. Skoro nie ma poprawy, moze warto dac antybiotyk ;/?
Kurde nie wiem. Powiem Wam, ze jeszcze mi dziecko nie chorowalo tfu tfu i nie wiem czy leczylabym domowymi sposobami czy podala antybiotyk, ciezki wybor;/

perse nie mamy ksiegarni, o ktorej piszesz. ;/
Ja kupie pare szt tych ksiazeczek i chrzestna sie upierala by cos dac malemu na mikolaja wiec i jej podeslalam tytuly, niech kupi ktore chce:P
Dla ulatwienia podalam jej tez ta ksiegarnie internetową

Leon sie nie bawi zabawkami zbytnio, takze u nas ksiazeczki to bedzie na pewno strzal w dziesiatke.
Jeszcze regal by mi sie na nie przydal jakis <hmmmm >
Ale odpuszczam dzieciowe zakupy, bo kurna sobie nic nie kupuje, tylko ciagle cos mi sie podoba dla malego ;/

A co do choinki, tez nie wiem jak to bedzie u nas wygladalo. Leon jest tak strasznie ruchliwy, ze najlepiej jakby byla przywiazana do sufitu i do scian

Pokazuje pierwszy powazniejszy uraz : Rozwalony nochalek
Tylko zdrapuje mi strupki od 2 dni i ciagle sie leje krew ;/ bledne kolo ;/
zdj byly robione po zadrapanoiu takze byly jasne, teraz coagle zdziera strupki wiec sa bardzo widoczne, ciemne.
No, co tam jeszcze u Was :P ?
Leoś uroczy gdzie kupowałaś namiocik?

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Do wesela się zagoi Poza tym wygląda na starszego




Ja już pisałam parę dni temu - u nas zabawka nr 1 od jakiegoś miesiąca czy dwóch to taki pchacz na kiju, bardzo podobna do tej:
http://allegro.pl/kaczka-do-pchania-...678586693.html
Jest tak wyeksploatowana, że ma poobijany dziub, kijek był złamany w dwóch miejscach (to podczas szaleństw z tatą ) i jedna płetwa się urwała (ale już naprawiona). Seba biega z nią po domu kilka(naście, dziesiąt?) razy na dzień.
Mojemu chrześnikowi, który też ma starszego brata i milion zabawek też zamierzam coś takiego kupic na mikołaja.




Właśnie miałam się pytac gdzie był u fryzjera
Ja dziś opitoliłam Sebę Na spaniu, bo inaczej się nie da

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Acha, wzięłam się za te szydełkowe gwiazki, już mam chyba z 15 zrobionych, każda inna I usztywniam je w krochmalu

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Acha, wzięłam się za te szydełkowe gwiazki, już mam chyba z 15 zrobionych, każda inna I usztywniam je w krochmalu
z kąd brałaś wzòr? I jakiego użyĺaś kordonka? Ja robiĺam cienką czerwoną włòczką.
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 10:51   #3362
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
Leoś uroczy gdzie kupowałaś namiocik?

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

z kąd brałaś wzòr? I jakiego użyĺaś kordonka? Ja robiĺam cienką czerwoną włòczką.
Rozowa, namiocik to ten najtanszy z ikea. Lepszy jest cyrkowy , ale duzo wiekszy.

Kurde, no grzywke kiepsko mu obcielam, ale na zdj ona juz jest odrosnieta. Dobrze, ze miesiac temu jej nie widzialyscie
Takze Leon odkad mama zrobila swoje ,,mistrzowskie,, ciecie ciagle chodzi w czapkach

Piersze urodziny prosiaczka beda dopiero do odebrania w empik we wt, a
dzis odebralam Pana pierdziolke duza, miekkie strony, smieszne wierszyki, ale mysle ze jeszcze z pol roaku poczeka.

Hmm mialam cos jeszcze napisac, ale jak zwykle zapomnialam.
Lece robic swiateczne kartki, poki mam chwile wolnego.

Edit- sporo osob mi mowi, ze Leon wyglada na starszego ogladnelam wczoraj zdjecia z zeszlych swiat, kiedy to taka mala pyza siedziala kolo choinki i z otwarta buzia sie przygladala bankom, to nie to samo dziecko )) Zreszta Wasze dzieci tez sie zmieniaja, dlatego poprosze tu jakies zdjecia, uwielbiam je ogladac

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2013-11-24 o 11:03
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:12   #3363
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

To Nela "wczorajsza"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131123_152037.jpg (121,4 KB, 60 załadowań)
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:26   #3364
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
Leoś uroczy gdzie kupowałaś namiocik?
Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Rozowa, namiocik to ten najtanszy z ikea. Lepszy jest cyrkowy , ale duzo wiekszy.
Tak apropos Waszych wypowiedzi i nawiązując do pytań o prezenty to jeśli ktoś nie ma pomysłu to gorąco polecam zakupienie jakiegoś namiotu. Moja Hania na 1-wsze urodziny dostała od teściowej właśnie wspomniany namiot cyrkowy z Ikea. Choć początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu tak teraz chylę czoła. Mała od samego początku całymi godzinami potrafi siedzieć w nim i super się tam bawi. Jej 7 miesięcy starszy kuzyn mimo, iż w domu ma swój namiot ewidentnie faworyzuje cyrk. Tak więc coś w tych namiotach "magicznego" być musi.

My zastanawiamy się nad wózkiem dla lalek. Tym: http://allegro.pl/smoby-wozek-hello-...709144444.html albo tym: http://allegro.pl/smoby-wozek-dla-la...702154059.html. Wygra chyba ten drugi bo jest choć trochę mniej różowy :P

Mam jeszcze pytanie odnośnie dziennego snu dzieciaków. Czy jest na forum mama, której dziecko nie śpi już w ciągu dnia?
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:49   #3365
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Justrys, sliczna! ale ma oczka !

Co do namiotow to potwierdzam, mysle ze to znakomity pomysl na prezent.
Ja zdjec Leona wrzucam malo, kto chce sledzi bloga <jej, wolalabym same zdj wrzucac, mam sredni talent do pisania ;/>
Ale lejeeee deszcz ;/

Leon spi w dzien. Tak 3-4h
Chyba dobrze, jak dziecko do 3l spi w dzien, nie? Bo jak pojdzie do przedszkola to przeciez bedzie musial lezakowac ...
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 15:53   #3366
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Tak apropos Waszych wypowiedzi i nawiązując do pytań o prezenty to jeśli ktoś nie ma pomysłu to gorąco polecam zakupienie jakiegoś namiotu. Moja Hania na 1-wsze urodziny dostała od teściowej właśnie wspomniany namiot cyrkowy z Ikea. Choć początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu tak teraz chylę czoła. Mała od samego początku całymi godzinami potrafi siedzieć w nim i super się tam bawi. Jej 7 miesięcy starszy kuzyn mimo, iż w domu ma swój namiot ewidentnie faworyzuje cyrk. Tak więc coś w tych namiotach "magicznego" być musi.

My zastanawiamy się nad wózkiem dla lalek. Tym: http://allegro.pl/smoby-wozek-hello-...709144444.html albo tym: http://allegro.pl/smoby-wozek-dla-la...702154059.html. Wygra chyba ten drugi bo jest choć trochę mniej różowy :P

Mam jeszcze pytanie odnośnie dziennego snu dzieciaków. Czy jest na forum mama, której dziecko nie śpi już w ciągu dnia?
My kupiliśmy quinni smoby,miałam chrapke na te co podlinkowałaś ,ale poczytałam opinie I pisali że w realu badziewny więc został quinny.
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 20:14   #3367
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
Wikol rozrobiony z wodą cukrem mi Nie polecano.
Ok dzięki


Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie jakis pomysł???Nie drogi oczywiście,cos co zachwyciło wasze dzieci,coś co moze już macie???
Gdy bylismy w szpitalu ratowały nas dwie zabawki:
1. puzlle drewniane z uchwytami , coś podobnego do tego : http://krainamaluchow.pl/348-724-thi...jeco-farma.jpg
2. zabawka, której też nie mogę znaleźć w necie, ale coś na zasadzie "Sznurki i dziurki" tylko też drewniane i polegające na ubieraniu chłopca
Tanie zabawki, parę złotych kosztowały.

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Tak apropos Waszych wypowiedzi i nawiązując do pytań o prezenty to jeśli ktoś nie ma pomysłu to gorąco polecam zakupienie jakiegoś namiotu. Moja Hania na 1-wsze urodziny dostała od teściowej właśnie wspomniany namiot cyrkowy z Ikea. Choć początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu tak teraz chylę czoła. Mała od samego początku całymi godzinami potrafi siedzieć w nim i super się tam bawi. Jej 7 miesięcy starszy kuzyn mimo, iż w domu ma swój namiot ewidentnie faworyzuje cyrk. Tak więc coś w tych namiotach "magicznego" być musi.

Mam jeszcze pytanie odnośnie dziennego snu dzieciaków. Czy jest na forum mama, której dziecko nie śpi już w ciągu dnia?
U nas namioty właśnie są bezskuteczne w ujarzmianiu Potomka Kompletnie nie cieszą się zainteresowaniem, mamy jeden od pół roku i w koncu go złożyłam, bo tylko zawadzał. A szkoda

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Aha, mam pytanie

zamawiałyście może przez internet krople Saab Simplex i możecie polecić zaufanego sprzedawcę ? Potrzebuję dla kolezanki.
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 20:28   #3368
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
z kąd brałaś wzòr? I jakiego użyĺaś kordonka? Ja robiĺam cienką czerwoną włòczką.
Wzory z internetu, dużo jest na stronie "stylowi . pl"
Sporo stąd brałam. Ja robię wszystkie ze schematów. Tradycyjne, białe. Kordonek Aria z Ariadny (teraz mi mąż dokupił jakiś Kaja też z Ariadny, ale już widzę, że jest cieńszy, tamten był lepszy).
Miałam dziś zrobic zdjęcie, ale mi wysiadły baterie w aparacie, więc może jutro się pochwalę

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Zreszta Wasze dzieci tez sie zmieniaja, dlatego poprosze tu jakies zdjecia, uwielbiam je ogladac
Muszę Sebie jakieś zrobic, bo ostatnio same w czapkach szydełkowych ma (jako model), ale już mi się ostatnio zbuntował i nie chce zakładac tych czapek do zdjęc

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
To Nela "wczorajsza"



Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Leon spi w dzien. Tak 3-4h
Chyba dobrze, jak dziecko do 3l spi w dzien, nie? Bo jak pojdzie do przedszkola to przeciez bedzie musial lezakowac ...
Seba odkąd go przestawiłam na jedno spanie to śpi 1,5h - 2,5 h.
3-4h to nigdy nie spał

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytania:

1. Nie wiecie ile można trzymac otwartego Bielucha w lodówce? Bo nieraz mi zalega kilka dni, bo akurat coś innego daję Sebie i nie wiem czy po paru dniach (np. 4-5) mogę mu jeszcze dac. Zazwyczaj sama zjadam, w smaku jest ok, nie zepsuty, no ale jak leży kilka dni otwarty to nie wiem...

2. Potrzebuję kupic jakieś duże pudła plastikowe na zabawki Seby (dotychczas trzymałam w koszach wiklinowych, ale już się nie mieszczą). Możecie coś polcecic? Tylko nie Ikea, bo nie mamy w pobliżu.

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2013-11-24 o 20:24
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 21:23   #3369
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
2. Potrzebuję kupic jakieś duże pudła plastikowe na zabawki Seby (dotychczas trzymałam w koszach wiklinowych, ale już się nie mieszczą). Możecie coś polcecic? Tylko nie Ikea, bo nie mamy w pobliżu.
ostatnio w biedrze widziałam , takie z kółkami.
__________________

_millena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 06:37   #3370
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
To Nela "wczorajsza"
jaka śliczna i te oczka

agatka- leos wygląda przeuroczo z tym rozbitym noskiem i bardzo przypomina mi pewnego chłopca, którego znam

rinco- my mamy pudła z biedry, ikea też daleko, chciałam szukac przez neta, a znalazłam w biedrze robiac zakupy spożywcze, my je mamy juz z rok, i wytrzymały różne historie.. jakos za 20pare zł były, duze, na kołkach, po zamknieciu mozna ustawic jedno na drugim np.


A ja mam pytanie jeszcze o jedzenie, o kanapki? Co dajecie dzieciom na kanpki? (tzn. głownie pytam mamy alergików).
I czy któras z Was piecze w domu szynke sama?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 07:51   #3371
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Wzory z internetu, dużo jest na stronie "stylowi . pl"
Sporo stąd brałam. Ja robię wszystkie ze schematów. Tradycyjne, białe. Kordonek Aria z Ariadny (teraz mi mąż dokupił jakiś Kaja też z Ariadny, ale już widzę, że jest cieńszy, tamten był lepszy).
Miałam dziś zrobic zdjęcie, ale mi wysiadły baterie w aparacie, więc może jutro się pochwalę



Muszę Sebie jakieś zrobic, bo ostatnio same w czapkach szydełkowych ma (jako model), ale już mi się ostatnio zbuntował i nie chce zakładac tych czapek do zdjęc








Seba odkąd go przestawiłam na jedno spanie to śpi 1,5h - 2,5 h.
3-4h to nigdy nie spał

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytania:

1. Nie wiecie ile można trzymac otwartego Bielucha w lodówce? Bo nieraz mi zalega kilka dni, bo akurat coś innego daję Sebie i nie wiem czy po paru dniach (np. 4-5) mogę mu jeszcze dac. Zazwyczaj sama zjadam, w smaku jest ok, nie zepsuty, no ale jak leży kilka dni otwarty to nie wiem...

2. Potrzebuję kupic jakieś duże pudła plastikowe na zabawki Seby (dotychczas trzymałam w koszach wiklinowych, ale już się nie mieszczą). Możecie coś polcecic? Tylko nie Ikea, bo nie mamy w pobliżu.
pudełka na zabawki mam takie, 2 z pokrywką 24l
http://www.aletofajne.pl/pl/p/Pojemn...rywa-fiolet/97


ostatnio kupiliśmy bez pokrywek w Leroy Merlin za 9 zł - mamy je w pawlaczu w szafie
z pokrywkami kupiliśmy w tesco za 15zł chyba


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
jaka śliczna i te oczka

agatka- leos wygląda przeuroczo z tym rozbitym noskiem i bardzo przypomina mi pewnego chłopca, którego znam

rinco- my mamy pudła z biedry, ikea też daleko, chciałam szukac przez neta, a znalazłam w biedrze robiac zakupy spożywcze, my je mamy juz z rok, i wytrzymały różne historie.. jakos za 20pare zł były, duze, na kołkach, po zamknieciu mozna ustawic jedno na drugim np.


A ja mam pytanie jeszcze o jedzenie, o kanapki? Co dajecie dzieciom na kanpki? (tzn. głownie pytam mamy alergików).
I czy któras z Was piecze w domu szynke sama?
Malwina nie przepada za kanpkami, czasem moje je.
bardziej wcina bułki sklepowe, bo moich nie chce :/
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 07:52   #3372
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość



Mam jeszcze pytanie odnośnie dziennego snu dzieciaków. Czy jest na forum mama, której dziecko nie śpi już w ciągu dnia?
Jeszcze nie ale wczoraj już myślałam że nie pójdzie spać,wstał o 8 i jak zawsze w południe położyłam spać ale siedział w łóżeczku godzinę i nic więc spać nie poszedł natomiast przysnął w wózku na spacerze ok godziny 16 to był błąd bo płakał zanim doszedł do siebie Ale już myślałam że to bedzie pierwszy dzień bez snu
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość


A ja mam pytanie jeszcze o jedzenie, o kanapki? Co dajecie dzieciom na kanpki? (tzn. głownie pytam mamy alergików).
I czy któras z Was piecze w domu szynke sama?
Wszystko je Nie wysypuje go po niczym Tylko wypluwa białko jajka

Dziękuję za wszystkie porady odnośnie prezentów Postanowiłam na Mikołajki wsadzić w buta maskotki Angry Birds z Tesco Filip by chciał a jako iż Szymcio lubi maskotki,misie to i jemu dam żeby pózniej nie było kółtni Bo jak będzie jedna to będę się lać

Namiot prezent wydaje mi się superrr ale nie teraz kiedy mamy jeden pokój,pomyślę może na BN jak Szymon będzie miał swój pokój-jeśli wyjdzie wszystko z planem no ale kurde przecież będę musiała mieć dwa bo będzie nie ciekawie
Kłócą się i wyrywają wszystko
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 08:04   #3373
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Kurcze, mi chodzi z tymi kanapkami o jakies pomysły typowo dla alergika, bo moja Dalia niestety ciągle wszystko z mleka krowy zwymiotowuje. Od początku własnie tak jej sie objawia alergia, nigdy nie miała krost..

mam przepisy na kilka past, ale nuuuda juz, a ona lubi- to i ryba na obiad to dwa pewniaki dla mojego niejadka, wiec rozumiecie


a co do snu- moja Dalia spi jeszcze raz, ale czasami jest tak ciezko ją uspac, ze mysle, że szybko przestanie jej ta drzemka byc potrzebna.. co dziwne, bo w nocy tez sie budzi, wiec powinna byc zmeczona. Harkorowe dziecko
Kilka dni zdarzyło sie jej juz bez snu, jak mielismy jakies wycieczki itp.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 09:09   #3374
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam jeszcze pytania:



2. Potrzebuję kupic jakieś duże pudła plastikowe na zabawki Seby (dotychczas trzymałam w koszach wiklinowych, ale już się nie mieszczą). Możecie coś polcecic? Tylko nie Ikea, bo nie mamy w pobliżu.
My trzymamy w takich jak niunia podlinkowała, teraz są w Auchan w promocji, a ogólnie to wlaśnie w marketach zawsze szukam.
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
j

A ja mam pytanie jeszcze o jedzenie, o kanapki? Co dajecie dzieciom na kanpki? (tzn. głownie pytam mamy alergików).
I czy któras z Was piecze w domu szynke sama?
Szymon alergik, nie zje nic na chlebie Osobno pieczywo, osobno dodatek. Chociaż... jest jedna rzecz, która zje z bułką..................ba nan Smaruję banan na bułce i wcina. Albo robię mu pasty z czego popadnie (np. kurczak ze szpinakiem), ogólnie to z mięsa gotowany kurczak albo parówki. Więc nie piekę sama, n.a święta zrobię szynkę i pasztet i jak Szymcio zje to będę mu robiła
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 10:07   #3375
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Renatka kurczę nie pomogę Ci chyba bo Szymon miał wysypkę ale ona była do ok 9 m-cy życia i od tej pory nie ma nic i je wszystko...Ale poszperałam i znalazłam blog mamy alergika z przepisami,proszę może się przyda http://mamaalergikagotuje.blogspot.com/

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Chwila nieuwagi i cała karma dla kota rozsypana po podłodze w kuchni
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 10:25   #3376
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość

Szymon alergik, nie zje nic na chlebie Osobno pieczywo, osobno dodatek. Chociaż... jest jedna rzecz, która zje z bułką..................ba nan Smaruję banan na bułce i wcina. Albo robię mu pasty z czego popadnie (np. kurczak ze szpinakiem), ogólnie to z mięsa gotowany kurczak albo parówki. Więc nie piekę sama, n.a święta zrobię szynkę i pasztet i jak Szymcio zje to będę mu robiła

haha, chyba spróbuje bo mamy szał na banany!
A masz juz przepisy na szyneczke i pasztecik? też sie przymierzam właśnie

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Renatka kurczę nie pomogę Ci chyba bo Szymon miał wysypkę ale ona była do ok 9 m-cy życia i od tej pory nie ma nic i je wszystko...Ale poszperałam i znalazłam blog mamy alergika z przepisami,proszę może się przyda http://mamaalergikagotuje.blogspot.com/

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Chwila nieuwagi i cała karma dla kota rozsypana po podłodze w kuchni
Fajnie, że mu przeszło!
Ja troche nie wierzę, że mojej to kiedykolwiek 'przejdzie' - geny po tatusiu kiepskie, jego rodzina alergiczna, jego syn- 7 i pół roku- do tej pory dramat. Ale sie żyje

a za bloga dzieki, mam tego typu kilka zapisanych, ten chyba nawet tez, ale mysle sobie zawsze, że tu warto dopytac
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 10:38   #3377
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
Cały czas sie zastanawiam co zrobic... czy pracowac w ciazy czy odpuscic. Mam niezbyt fajną atmosferę pracy, sporo stresu.. Muszę to przemyślec...
Zdrówka Wam życzę
Jeśli masz ciężką atmosferę w pracy, która naprawdę Cię stresuje i odbija na samopoczuciu to ja bym odpuściła i poszła na L4 zwłaszcza, że mogłabym ten czas poświęcić starszemu dziecku

Anulka super, że u Was same dobre wieści. U nas na prezent na pewno będzie drewniana kolejka, chłopaki uwielbiają oboje, tylko mało części mamy i chcemy kolejkę rozbudować. Widziałam, że niedrogo teraz w Biedronce można kupić

Millena nie pamiętam czy pisałam ale u nas na płacz przy myciu głowy pomogła wizyta na basenie choć nie wiem czy teraz możecie się na taką wybrać
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:45   #3378
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Ja tez mam te pudlelka z tesco lub buedronki <to te same> na koleczkach. Czesto sa po 21zl. Maja wypulka gore, duzo rzeczy sie miesci w nich. Ja trzymam w nich za duze ciuszki :P

Jej, ale mi sie spac chce

Leos dziekuje za komplementy

Rinco, probowalas robic tego lwa na szydelku ?
Wygralam przedwczoraj w konkursie szydelkowa czape i zazyczylam sobie wlasnie lwa. Zobaczymy czy uda sie kobitce go stworzyc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,4 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2013-11-25 o 11:48
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:50   #3379
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
haha, chyba spróbuje bo mamy szał na banany!
A masz juz przepisy na szyneczke i pasztecik? też sie przymierzam właśnie
Pasztet od kilku lat robię ze sprawdzonego przepisu i wychodzi mega
Szynki nigdy nie robiłam, więc to będzie mój debiut.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 13:39   #3380
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
My kupiliśmy quinni smoby,miałam chrapke na te co podlinkowałaś ,ale poczytałam opinie I pisali że w realu badziewny więc został quinny.
Widziałam go i bardzo mi się podoba tym bardziej, że mąż twierdzi, że widział taki w wersji szarej. Niestety na allegro najtańsza różowa spacerówka kosztuje z przesyłką 175 zł, a my chcemy jednak głęboki co by dawało jakieś 200 zł a tyle nie chce dawać za zabawkę. Tak więc szukam czegoś tańszego.

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Leon spi w dzien. Tak 3-4h
Chyba dobrze, jak dziecko do 3l spi w dzien, nie? Bo jak pojdzie do przedszkola to przeciez bedzie musial lezakowac ...
Szczęściara. Moja Hania w życiu w ciągu dnia nie przespała ciągiem tyle czasu, nawet jako noworodek... Z resztą jeśli nawet to mam jak w banku, że w nocy później byłyby jazdy pt. 2h bez snu.

Owszem podobno dobrze jak dzieci śpią w ciągu dnia, ale z doświadczenia mojej mamy wynika jednak, że nie wszyscy mają tyle szczęścia Obydwie z siostrą od 8 miesiąca życia nie spałyśmy w ciągu dnia w ogóle!!! Do przedszkola poszłam w wieku 2,5 roku i byłam jedynym dzieckiem, które leżakowanie traktowało dosłownie - pięknie, grzecznie dany czas leżałam z otwartymi oczami, przekładając się z boku na bok. Z ręką na sercu odkąd pamiętam mogę powiedzieć, że nie przespałam w przedszkolu ani minuty W związku z tym po pewnym czasie moja mama zaczęła mnie odbierać przed leżakowaniem bo całkowicie mijało się to z założeniem :P

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
1. Nie wiecie ile można trzymac otwartego Bielucha w lodówce? Bo nieraz mi zalega kilka dni, bo akurat coś innego daję Sebie i nie wiem czy po paru dniach (np. 4-5) mogę mu jeszcze dac. Zazwyczaj sama zjadam, w smaku jest ok, nie zepsuty, no ale jak leży kilka dni otwarty to nie wiem...

2. Potrzebuję kupic jakieś duże pudła plastikowe na zabawki Seby (dotychczas trzymałam w koszach wiklinowych, ale już się nie mieszczą). Możecie coś polcecic? Tylko nie Ikea, bo nie mamy w pobliżu.
W Jysk widziałam takie duże zamykane, na kółkach. Nie wiem jednak w jakiej cenie. Teraz tam jakoś były promocje więc może warto zajrzeć.

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ale wczoraj już myślałam że nie pójdzie spać,wstał o 8 i jak zawsze w południe położyłam spać ale siedział w łóżeczku godzinę i nic więc spać nie poszedł natomiast przysnął w wózku na spacerze ok godziny 16 to był błąd bo płakał zanim doszedł do siebie Ale już myślałam że to bedzie pierwszy dzień bez snu
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
a co do snu- moja Dalia spi jeszcze raz, ale czasami jest tak ciezko ją uspac, ze mysle, że szybko przestanie jej ta drzemka byc potrzebna.. co dziwne, bo w nocy tez sie budzi, wiec powinna byc zmeczona. Harkorowe dziecko
Kilka dni zdarzyło sie jej juz bez snu, jak mielismy jakies wycieczki itp.
Właśnie o to chodzi, że ostatnio siedzenie po 1h koło łóżeczka to standard i wygląda to tak jakby usypiała bardziej ze znudzenia niż z potrzeby. W sobotę nawet dziadkom zajęło to 2h! Co jest o tyle dziwne, że przy mnie zawsze bardziej wariowała a tu proszę.... Z tej okazji właśnie zastanawiam się czy powoli nie robi podejść do wyeliminowania drzemki i ciekawa byłam czy ktoś już może przeszedł na tamtą stronę mocy


Może podzielicie się pomysłami na prezenty świąteczne dla swoich tż-ów? Z tym mam zawsze największy problem :P Inspiracji szukam
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 14:59   #3381
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Dla Tż kupuję wodę Hugo Bossa albo Armani
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 16:54   #3382
Efijy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 869
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Wzory z internetu, dużo jest na stronie "stylowi . pl"
Sporo stąd brałam. Ja robię wszystkie ze schematów. Tradycyjne, białe. Kordonek Aria z Ariadny (teraz mi mąż dokupił jakiś Kaja też z Ariadny, ale już widzę, że jest cieńszy, tamten był lepszy).
Miałam dziś zrobic zdjęcie, ale mi wysiadły baterie w aparacie, więc może jutro się pochwalę



Muszę Sebie jakieś zrobic, bo ostatnio same w czapkach szydełkowych ma (jako model), ale już mi się ostatnio zbuntował i nie chce zakładac tych czapek do zdjęc








Seba odkąd go przestawiłam na jedno spanie to śpi 1,5h - 2,5 h.
3-4h to nigdy nie spał

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytania:

1. Nie wiecie ile można trzymac otwartego Bielucha w lodówce? Bo nieraz mi zalega kilka dni, bo akurat coś innego daję Sebie i nie wiem czy po paru dniach (np. 4-5) mogę mu jeszcze dac. Zazwyczaj sama zjadam, w smaku jest ok, nie zepsuty, no ale jak leży kilka dni otwarty to nie wiem...

2. Potrzebuję kupic jakieś duże pudła plastikowe na zabawki Seby (dotychczas trzymałam w koszach wiklinowych, ale już się nie mieszczą). Możecie coś polcecic? Tylko nie Ikea, bo nie mamy w pobliżu.
Witam!

Ja właśnie też zakupiłam te plastikowe o których pisze Agata sa fajne i u nas właśnie idealnie sprawdzają się na zabawki.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Wzory z internetu, dużo jest na stronie "stylowi . pl"
Sporo stąd brałam. Ja robię wszystkie ze schematów. Tradycyjne, białe. Kordonek Aria z Ariadny (teraz mi mąż dokupił jakiś Kaja też z Ariadny, ale już widzę, że jest cieńszy, tamten był lepszy).
Miałam dziś zrobic zdjęcie, ale mi wysiadły baterie w aparacie, więc może jutro się pochwalę



Muszę Sebie jakieś zrobic, bo ostatnio same w czapkach szydełkowych ma (jako model), ale już mi się ostatnio zbuntował i nie chce zakładac tych czapek do zdjęc








Seba odkąd go przestawiłam na jedno spanie to śpi 1,5h - 2,5 h.
3-4h to nigdy nie spał

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytania:

1. Nie wiecie ile można trzymac otwartego Bielucha w lodówce? Bo nieraz mi zalega kilka dni, bo akurat coś innego daję Sebie i nie wiem czy po paru dniach (np. 4-5) mogę mu jeszcze dac. Zazwyczaj sama zjadam, w smaku jest ok, nie zepsuty, no ale jak leży kilka dni otwarty to nie wiem...

2. Potrzebuję kupic jakieś duże pudła plastikowe na zabawki Seby (dotychczas trzymałam w koszach wiklinowych, ale już się nie mieszczą). Możecie coś polcecic? Tylko nie Ikea, bo nie mamy w pobliżu.
Witam!

Ja właśnie też zakupiłam te plastikowe o których pisze Agata sa fajne i u nas właśnie idealnie sprawdzają się na zabawki.
Efijy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:50   #3383
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Dzięki dziewczyny za namiary na pojemniki, mąż dziś właśnie kupił w Castoramie, podobne do tych Niuni

Renatka Seba je kanapki na śniadanie i czasem na kolację. U nas głównie Bieluch z pomidorem, jajko w różnej postaci, czasem jakaś wędlina sklepowa albo pasztet z królika. Ale u nas nie ma alergii. Szynki domowej nigdy nie robiłam.

Agatka zrobiłam tego lwa Tylko jeszcze zdjęcia mu nie zrobiłam, a jest gotowy od jakiegoś miesiąca i czeka na Mikołaja (bo to na prezent będzie). Ale szczerze mówiąc tak średnio mi się spodoba, a okombinowałam się strasznie. Pokażę Ci jak zrobię jakieś zdjęcia. Jak będziesz miała swojego to też się pochwal

Maddy ja swojemu kupiłam pokrowce do samochodu na przednie siedzenia, takie zakładane z tyłu, żeby się siedzienia nie brudziły od butów dziecka. Bo ostatnio narzekał, że mu się brudzą Jeden kosztuje jakieś 10 zł (chyba nawet niecałe).

Pochwalę się jeszcze gwiazdkami (prawie każda jest pomylona, ale już robię nową serię )

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2014-03-23 o 19:30
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:50   #3384
doris888
Rozeznanie
 
Avatar doris888
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 909
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Widziałam go i bardzo mi się podoba tym bardziej, że mąż twierdzi, że widział taki w wersji szarej. Niestety na allegro najtańsza różowa spacerówka kosztuje z przesyłką 175 zł, a my chcemy jednak głęboki co by dawało jakieś 200 zł a tyle nie chce dawać za zabawkę. Tak więc szukam czegoś tańszego.



Szczęściara. Moja Hania w życiu w ciągu dnia nie przespała ciągiem tyle czasu, nawet jako noworodek... Z resztą jeśli nawet to mam jak w banku, że w nocy później byłyby jazdy pt. 2h bez snu.

Owszem podobno dobrze jak dzieci śpią w ciągu dnia, ale z doświadczenia mojej mamy wynika jednak, że nie wszyscy mają tyle szczęścia Obydwie z siostrą od 8 miesiąca życia nie spałyśmy w ciągu dnia w ogóle!!! Do przedszkola poszłam w wieku 2,5 roku i byłam jedynym dzieckiem, które leżakowanie traktowało dosłownie - pięknie, grzecznie dany czas leżałam z otwartymi oczami, przekładając się z boku na bok. Z ręką na sercu odkąd pamiętam mogę powiedzieć, że nie przespałam w przedszkolu ani minuty W związku z tym po pewnym czasie moja mama zaczęła mnie odbierać przed leżakowaniem bo całkowicie mijało się to z założeniem :P



W Jysk widziałam takie duże zamykane, na kółkach. Nie wiem jednak w jakiej cenie. Teraz tam jakoś były promocje więc może warto zajrzeć.





Właśnie o to chodzi, że ostatnio siedzenie po 1h koło łóżeczka to standard i wygląda to tak jakby usypiała bardziej ze znudzenia niż z potrzeby. W sobotę nawet dziadkom zajęło to 2h! Co jest o tyle dziwne, że przy mnie zawsze bardziej wariowała a tu proszę.... Z tej okazji właśnie zastanawiam się czy powoli nie robi podejść do wyeliminowania drzemki i ciekawa byłam czy ktoś już może przeszedł na tamtą stronę mocy


Może podzielicie się pomysłami na prezenty świąteczne dla swoich tż-ów? Z tym mam zawsze największy problem :P Inspiracji szukam
Moja Agata nie śpi już dzień jakieś 3 tygodnie chyba. tzn czasami sie jeszcze zdarzy jak wstanie rano sporo wcześniej, ale to żadko. Przestałam dlatego że mijało się to właśnie z celem, w południe usypiałyśmy sie po 1-1,h , potem wieczorem zasypiała o 22 albo 23 i tak wychodziło że w południe usypiała "na siłę" a wieczorem jeszcze bardziej sie męczyła . teraz jest w sam raz, wstaje około 7-8 rano i chodzi spać o 20/20:30. Pierwsze dni miała czasem kryzys koło 16/17 była śpiąca ale to tylko 3-4 dni.
Moje dziecko też do śpiochów nie należy, nigdy nie należało. Generalnie wszyscy dookoła mówią mi że jest za mała żeby nie spać w dzień, widzę że Wasze dzieci też śpią w dzień... sama nie wiem, no ale kurcze z drugiej strony też chciałabym mieć chwilę dla siebie wieczorem..a ja spędzałam przy łóżeczku wieczorem 2h a dodatkowo jeszcze w dzień te godzinne usypianie...
doris888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:51   #3385
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

[QUOTE=Maddy84;43876619]Widziałam go i bardzo mi się podoba tym bardziej, że mąż twierdzi, że widział taki w wersji szarej. Niestety na allegro najtańsza różowa spacerówka kosztuje z przesyłką 175 zł, a my chcemy jednak głęboki co by dawało jakieś 200 zł a tyle nie chce dawać za zabawkę. Tak więc szukam czegoś tańszego.



Szczęściara. Moja Hania w życiu w ciągu dnia nie przespała ciągiem tyle czasu, nawet jako noworodek... Z resztą jeśli nawet to mam jak w banku, że w nocy później byłyby jazdy pt. 2h bez snu.

Owszem podobno dobrze jak dzieci śpią w ciągu dnia, ale z doświadczenia mojej mamy wynika jednak, że nie wszyscy mają tyle szczęścia Obydwie z siostrą od 8 miesiąca życia nie spałyśmy w ciągu dnia w ogóle!!! Do przedszkola poszłam w wieku 2,5 roku i byłam jedynym dzieckiem, które leżakowanie traktowało dosłownie - pięknie, grzecznie dany czas leżałam z otwartymi oczami, przekładając się z boku na bok. Z ręką na sercu odkąd pamiętam mogę powiedzieć, że nie przespałam w przedszkolu ani minuty W związku z tym po pewnym czasie moja mama zaczęła mnie odbierać przed leżakowaniem bo całkowicie mijało się to z założeniem :P



W Jysk widziałam takie duże zamykane, na kółkach. Nie wiem jednak w jakiej cenie. Teraz tam jakoś były promocje więc może warto zajrzeć.





Właśnie o to chodzi, że ostatnio siedzenie po 1h koło łóżeczka to standard i wygląda to tak jakby usypiała bardziej ze znudzenia niż z potrzeby. W sobotę nawet dziadkom zajęło to 2h! Co jest o tyle dziwne, że przy mnie zawsze bardziej wariowała a tu proszę.... Z tej okazji właśnie zastanawiam się czy powoli nie robi podejść do wyeliminowania drzemki i ciekawa byłam czy ktoś już może przeszedł na tamtą stronę mocy


Może podzielicie się pomysłami na prezenty świąteczne dla swoich tż-ów? Z tym mam zawsze największy problem :P Inspiracji szukam [/QUOTE
Wpisz sobie na allegro sprzedajacego paulinkalech to moja znajoma ,ostatnio wystawiala bodajże taki wózek z hello kitty I mało chciała .zapytaj jej może go ma jeszcze.teraz na aukcji ma ale spacerowy ,
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 23:18   #3386
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Nela dziękuje za miłe słowa

I ja Wam dziękuję za inspiracje "prezentowe" Nakupiłam w Arosie książek, moja siostra zaopatrzy Nelkę w namiot i tunel Ikea (dzięki Tobie Agata , p.s. lubię i czytam Twojego bloga).

Pod choinkę planuję dla małej odkrywczy domek. Drogie toto ale sama też się z chęcią pobawię O taki http://allegro.pl/hit-kiddieland-odk...707270082.html

U nas zdarzają się dni bez drzemki, ale staram się usypiać codziennie tak około 12-13.

Muszę też popatrzeć na te pudełka w Biedronce

Edytowane przez justysd
Czas edycji: 2013-11-25 o 23:31
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 06:27   #3387
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Eh, chciałam Wam wrzucic zdjecie, ale z tel co mi nie ładuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 07:07   #3388
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Nela dziękuje za miłe słowa

I ja Wam dziękuję za inspiracje "prezentowe" Nakupiłam w Arosie książek, moja siostra zaopatrzy Nelkę w namiot i tunel Ikea (dzięki Tobie Agata , p.s. lubię i czytam Twojego bloga).

Pod choinkę planuję dla małej odkrywczy domek. Drogie toto ale sama też się z chęcią pobawię O taki http://allegro.pl/hit-kiddieland-odk...707270082.html

U nas zdarzają się dni bez drzemki, ale staram się usypiać codziennie tak około 12-13.

Muszę też popatrzeć na te pudełka w Biedronce
Ten domek jest super
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 07:17   #3389
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Nie wiem jak u was, ale u nas dziś śnieg i awaria w ciepłowni na dzień dobry
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 07:33   #3390
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Rinco, czekam na zdjecie. Moja czapa sie wlasnie robi, w przyzlym tygodniu juz powinnam ja miec Pochwale sie, Ty tez nie zapomnij!

Na mikolaja dla tzta raczej bez specjalnych prenentow, nie mamy na to parcia :P
Justys, dzieki :P Poczytac na nim mozna niewiele, nie mam drygu do pisania Ale przynajmniej moge sobie poszalec ze zdjeciami

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2013-11-26 o 07:35
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 22:52:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.